"Pudelek" już nie raz pokazał, na co go stać. Tym razem dowiadujemy się o tym, jakoby filmowy Harry miał skłonności homoseksualne.
W udzielonym brytyjskiej gazecie wywiadzie Daniel przyznał, że podnieca go kolega z obsady sztuki Equus. Radcliffe jest nie tylko zafascynowany talentem aktora, ale także zauroczony jego urodą. Przyznał nawet, że wysyłają do siebie... erotyczne liściki:
Rozumiemy się bez słów. Nasze przyjaźń jest na tyle głęboka, że w dniu premiery dałem mu kilka karteczek, na których napisałem parę zmysłowych słów. Miałem także erotyczne sny z jego udziałem. To bardzo podniecające!
Cóż... Wszyscy doskonale wiemy, do czego zdolne są takie portale, dlatego nie traktujmy poważnie takich niusów.
Clairednia 04/10/2008 12:42 To już jest przesada O.o Radcliffe pewnie powiedział, że jego kolega jest przystojny i dobrze zbudowany, a oni od razu zrobili z niego geja xD. Tak, już wszyscy mamy te gorące liściki przed oczami, te fantazje erotyczne... Ach, och.
Paranoja. Nie wiem, kto byłby w stanie w to uwierzyć.
dajusiadnia 04/10/2008 12:51 Pudelek to portal, który czyta się tylko po to, zeby się pośmiać z głupoty ludzi, który wymyślają takie historie jak bardzo chcą się popisać swoją wyobraźnią to niech napiszą książke czy coooś ... ;p
HermionaJustysiadnia 04/10/2008 13:44 Przesadzeją!!!!
jak można powiedzieć że Dan jest homo
Wiadomo jest przystojny, zbudowany ale nie jest GEJEM
Venlydnia 04/10/2008 14:30 Taaa... czytałam to dzisiaj i hmm... skoro tylko na tyle stać Pudelka, to się kończy nasz kochany portal
Wiadomo, że fani nie przyjmą tego na poważnie, więc po co się wysilać? ;p
fan Tonksdnia 04/10/2008 14:31 No cuż ... nie jest tak źle (jak na Pudelka) . Widziałem filmik jak na youtube (lub na jakiejś podobnej stronce) filmik jak Daniel całuje się z Tomem . Z pudelka można się pośmiac np.czytałem , że Doda ma nawet śline z sylikonu .
Sugarplumdnia 04/10/2008 15:32 Już dawno wiedziałam, że na Pudelek prowadzą mocno upośledzeni ludzie, ale że aż tak. ? o.O Przecież oni robią teraz z Dana geja .. Nawet nie .. Jakiegoś masowego zboka. Powiem jedno : Niedobrze mi się zrobiło jak to przeczytałam.
kamilx98dnia 05/10/2008 13:18 Pudelek przesadza co ten Pudelek głupi robi z Daniela na 100% to są jakieś wymysły co to ma być wcześniej sobie wymyślili że Dan jest jakis niepełnosprawny a teraz że jest gejem
ron_my_lovednia 05/10/2008 13:27 ludzie już naprawdę nie wiedzą co pisać... każdego potrafią zmieszać z błotem, a najlepsze jest to, że 90% "artykułów" na pudelku to totalna bujda. Tylko po co to robią? Ośmieszają przede wszystkim siebie. A nazywają się REDAKTORAMI? Kpina
Sasumednia 05/10/2008 13:37 W sumie to Dan jest dość nieśmiały w stosunku do dziewczyn.. i jakoś nie wykluczam tego ,że może być np. biseksualny.
ron_my_lovednia 05/10/2008 18:08 "W sumie to Dan jest dość nieśmiały w stosunku do dziewczyn.. "
A przepraszam, skąd to wiesz? Tylko nie pisz, że wyczytałeś/aś na pudelku...
Lady Mary Janednia 05/10/2008 20:00 Daniel gejem, Daniel gejem! wszyscy chłopcy w wieku produkcyjnym, chrońcie swoje tyłki przed zagładą. =/
Śmieszne. Może zrobicie z niego impotentna tylko dlatego, że niby powiedział, że jego penis przed wystawianiem Equus (czy jak to się tam pisze xD) skurczył się do wielkości chomika =/ weźcie mi tego pudelka, bo ten cały portal jest chory i gnije od środka xD.
Alohomoradnia 05/10/2008 21:46 Najgorsze jest to, że zbyt dużo ludzi wierzy we wszystkie bzdury z plotkarskich, żałosnych portali.
Lady Mary Janednia 06/10/2008 13:41 Alohomora, żałosnych? Zastanów się, bez nich nie byłoby śmiechu ;p
Gizmolinadnia 06/10/2008 15:59 No... Skoro to prawda, to niby dlaczego Dan miał w swoim życiu już kilka dziewczyn? Bo co- udawał? To jest chore!
MagdaPotterdnia 06/10/2008 20:42 o boże, ale żałosne.. nie mają się już do czego przyczepić? aż tak mu zazdroszczą?? pff..
Nimbus Dwa Tysiacednia 07/10/2008 19:26 boshe przedtem mowili ze jego penis skurczył się do rozmiarów chomika teraz,że jest gejem takie portale to dno....
Narcyziadnia 07/10/2008 23:44 Och, ach.... Nie wytrzymam! xD. Taaakk, już widzę jak Dan chętnie opowiada o swoich fantazjach erotycznych xD. (nawet jakby był kiedygolwiek gejem, nie zaprzeczam, bo z nim nie gadam xD), to jakoś wątpie, żeby człowiek zdrowo myślący był tak skory do rozgłaszania publicznie swoich snów erotycznych. Luuuudzie, proszszsz... Jedyne co na "pudelku" jest śmieszne, to właśnie ludzie którzy wierzą w te bzdury, a nie Ci, którzy je piszą . A właściwie to ile Radcliffe ma lat? Bo mnie się wydaje, że liściki miłosne, to tak jakoś w podstawówce się wysyłało o ile dobrze pamiętam ^^. No cóż, chyba, że to taki fetysz . W każdym bądź razie ja bym się nie martwiła, nawet gdyby był homo. Szósta część H.P. na tym napewno nie ucierpi a i tak żadna z was z nim nie będzie, więc czym tu się martwić? ;P.
Ginny1995dnia 08/10/2008 20:04 Pewnie żartował a później media piszą , że jest gejem
Lily_usiadnia 10/10/2008 08:19 Ze ma przyjaciela to nie znaczy że sie z nim od razu puszcza. to jest po prostu śmieszne! Ja już w połowe tych plotek nie wierze: najpierw że to przez Dana film przesunięto później że nie umie zawiązać se buta a teraz że jest gejem. Aż żal po prostu
fan Tonksdnia 11/10/2008 14:46 Ludzie , czy wy coś rozumiecie. Pudelek pisze to , żeby mieli pieniądze za to że ludzie oglądają takie "newsy". Daniel mógł napisac kilka ciepłych słów do swojego kolegi ale mógł to napisac w przenośni.
Halszka_dnia 14/10/2008 09:17 hmm, ale trzeba przyznać, że osoby którę wymyślają te 'newsy' mają dość bujną wyobraźnie! : D
Best of Gryfondnia 18/10/2008 15:32 pudelek to badziew nie ma snsu w to wierzyc
dan gejem a to dobre buhaha
Marlena McKinnondnia 19/10/2008 19:13 No cóż... To już prawie propaganda xD
Piszą to, bo mimo wszystko ludzie są spragnieni takich niusów. I my na to wpływu nie mamy, ani nikt inny też nie.
W gruncie rzeczy przynajmniej można się z tego pośmiać
annalunadnia 11/12/2008 12:33 Bez przesady, ale nudzi im się??
Mogliby napisać coś prawdziwego i więcej ludzi by się ucieszyło...
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. -
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.
Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.
Porady prawne, Kamień Filozoficzny, Komnata Tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Harry Potter i Zakon Feniksa, Książe Półkrwi
Emma Watson - Hermiona Granger, Rupert Grint - Ron Weasley, Gary Oldman - Syriusz Black, Alan Rickman - Snape, Daniel Radcliffe - Harry Potter