IMDB o filmie Journey! - Daniel Radcliffe

Harry Potter

Ostatnie Artykuły
Nawigacja
Statystyki
Gości online: 20
Administratorzy online: 0
Użytkownicy online:
Brak użytkowników online

Zarejestrowanych: 26,063
Najnowszy Użytkownik: Arrilievibe
Ankieta
Co sądzisz o Pottermore?

Fantastyczne, nie mogę się oderwać!

Spodziewałem się czegoś lepszego, ale nie jest źle

Jeszcze się nie zarejestrowałem

Kompletna strata czasu

Nie wiem, co to jest Pottermore

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

karpacz pogoda na jutro
Przyjaciele
Wszystko o Harrym Potterze

Harry Potter News

Hogsmeade.pl

Eragon Italia
Puchar Domów
Aktualnym mistrzem domów jest  RAVENCLAW!
Gryffindor
Punktów: 1016
uczniów: 63
Hufflepuff
Punktów: 1119
uczniów: 23
Ravenclaw
Punktów: 2651
uczniów: 17
Slytherin
Punktów: 1734
uczniów: 38
Losowe Zdjęcie

IMDB o filmie Journey!

Daniel RadcliffeNa stronie IMDB.com, czyli Internet Movie Data Base (Internetowa Filmowa Baza Danych), pojawiła się już podstrona poświęcona filmowi Journey, w którym główną rolę zagra Daniel Radcliffe. (Pisaliśmy o tym tutaj, tutaj, tutaj i tutaj).

Dzięki serwisowi IMDB możemy poznać też kilka szczegółów dotyczących tego filmu. Wiemy, że premiera nastąpi w roku 2009, scenariuszem zajmie się Jan Sardi, reżyserią Bronwen Hughes, zaś producentem wykonawczym zostanie Kathy Eldon - matka Dana Eldona (na podstawie którego biografii kręcony będzie film).

Aby zobaczyć, co jeszcze IMDB pisze filmie Journey, klikajcie tutaj.

Źródło: Dan-Radcliffe.net
Goszka dnia 06/01/2008 10:22
Szczerze mówiąc to mnie nie ciekawi ten film. Daniel jest fajny ale tylko jak gra Harrego Pottera, mnie się np. w "Equus" nie podobał, uważam, że pokazał, żenie umie grać! No, ale jeżeli będzie taka możliwość, to z miłą chęcią obejrzę. Oczywiście po to by zobaczyć jak się zbłaźnił.
Mischaa dnia 06/01/2008 10:46
A ja jestem bardzo ciekawa tego filmu.
W końcu Dan może się sprawdzić w innych produkcjach filmowych niż HP.
Limonka dnia 06/01/2008 14:40
Goszka dnia 01/06/2008 10:22
Daniel jest fajny ale tylko jak gra Harrego Pottera, mnie się np. w "Equus" nie podobał, uważam, że pokazał, że nie umie grać!

Tak? A widziałaś tę sztukę, że możesz stwierdzić coś takiego?
Goszka dnia 06/01/2008 15:34
Limonko, nie nie widziałam. Ale widziałam fotki i jak na razie to to mi wystarczy...A ty go widziałaś, że zaprzeczasz temu co napisałam? Jeżeli ci się podobał, to proszę bardzo broń go. O gustach się nie dyskutuje, mnie się nie podobał.
Jowisia dnia 06/01/2008 17:29
Ja nawet nie lubie Daniela od czasu kiedy zagrał w "Equus", wiec nie bede śledzić jego filmografi Harry Potter jest fajny ale Daniel nie smiley
harry_potter123 dnia 06/01/2008 19:52
Ja lubie Dana jak tylko gra Harry'ego. Czytalam w gazecie ze w filmie "Equuus" sie rozebral. A to mi sie nie spodobalo.
panna-granger dnia 06/01/2008 21:31
nie lubie daniela tak jak wy. popieram Gorzka- zbłaźnił sie smiley
Luna12 dnia 06/01/2008 21:55
harry_potter123 po pierwsze: pisze się "Equus", a po drugie: to była sztuka a nie film! I Dan świetnie w niej grał.
zara dnia 06/01/2008 23:19
Tak i po samych zdjęciach osądziliście, że się zbłaźnił i, że sztuka jest beznadziejna. A nawet nie wiecie o czym ona jest. A nie przepraszam wiecie... Był tam nagi! Coś co w sztuce teatralnej i w filmie jest jak najbardziej normalne. Był nagi raptem w jednej kilkuminutowej scenie!
A co do jego występu. Czy mieliście przed oczami choć jedną recenzje spektaklu? Którą napisał ktoś znający się na sztuce. Ktoś obeznany w grze aktorów i znający się na teatrze. ' Equus" od zawsze był lubianym i docenianym przedstawieniem. Udało się ją wystawić po raz kolejny i to z wielkim sukcesem. Dan pokazał, że ma talent. Dzięki udanemu występowi w poważnej produkcji, otworzyły mu się drzwi do dalszej kariery. Dostaje nowe propozycje zawodowe. Choć się dziwię czemu nie pójdzie do szkoły aktorskiej.
JoannaTH13 dnia 07/01/2008 21:59
Nie wypowiadam się na ten temat... POZDRO!smiley
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. -
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Nacia
(Varoffer)
25/05/2012 00:07
Mam mnostwo filmow na filmwebie zapisanych do ogladniecia, ale jakos nigdy nei moge zdecydowac sie ktory i konczy sie na tym ze zaczynam nowy serial XD

Nacia
(Varoffer)
25/05/2012 00:07
O wiem, ten film z Marilyn to Let's make love xd

querido
(Uczeń czarodzieja)
25/05/2012 00:06
zapisalam.
przydadza sie na przyszlosc.

Nacia
(Varoffer)
25/05/2012 00:05
I niedawno ogladalam jeszcze fajny film z Marilyn, ale znow nie pamietam

querido
(Uczeń czarodzieja)
25/05/2012 00:04
to ja lece. bo zaraz stwierdze, ze jest za pozno. :x

branoc i zdrowka zycze ; ]

Nacia
(Varoffer)
25/05/2012 00:04
O, Obywatel Kane

Nacia
(Varoffer)
25/05/2012 00:03
Owszem smiley


Archiwum
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
Limonka
Avatar
Punktacja:
Ogólne: 28624
Bonusy: 0
Kary: 0

2) Isabelle (23923 pkt.)
3) Slayerka (10476 pkt.)
4) Esey (9950 pkt.)
5) alette (9418 pkt.)
6) Peeves (8997 pkt.)
7) losiek13 (8144 pkt.)
8) Ginny_Weasley12 (7691 pkt.)
9) Venly (6419 pkt.)
10) lukasyno (6355 pkt.)

     
 

Copyright © 2006-2011 www.Harry-Potter.net.pl
Powered by PHP-Fusion, kasha theme by: sonar

Harry Potter - gra MMORPG
Porady prawne, Kamień Filozoficzny, Komnata Tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Harry Potter i Zakon Feniksa, Książe Półkrwi
Emma Watson - Hermiona Granger, Rupert Grint - Ron Weasley, Gary Oldman - Syriusz Black, Alan Rickman - Snape, Daniel Radcliffe - Harry Potter