Nowy wywiad z JK Rowling! - J.K. Rowling

Harry Potter

Ostatnie Artykuły
Nawigacja
Statystyki
Gości online: 36
Administratorzy online: 4
Użytkownicy online:
Hermionjna (Prawdziwa osoba magiczna)
apollo (Ja latam...)
szympi088 (Magię mam we krwi)

Zarejestrowanych: 26,070
Najnowszy Użytkownik: Luna1888
Ankieta
Co sądzisz o Pottermore?

Fantastyczne, nie mogę się oderwać!

Spodziewałem się czegoś lepszego, ale nie jest źle

Jeszcze się nie zarejestrowałem

Kompletna strata czasu

Nie wiem, co to jest Pottermore

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

karpacz pogoda na weekend
Przyjaciele
Wszystko o Harrym Potterze

Harry Potter News

Hogsmeade.pl

Eragon Italia
Puchar Domów
Aktualnym mistrzem domów jest  RAVENCLAW!
Gryffindor
Punktów: 1109
uczniów: 68
Hufflepuff
Punktów: 1001
uczniów: 26
Ravenclaw
Punktów: 2444
uczniów: 19
Slytherin
Punktów: 1693
uczniów: 39
Losowe Zdjęcie

Nowy wywiad z JK Rowling!

J.K. RowlingReporterzy magazynu Words with Jim mieli wyjątkową okazję, aby spędzić popołudnie przy cieście i herbacie ze sprawczynią całego potterowego zamieszania - JK Rowling. Oczywiście na jedzeniu się nie skończyło, a Jo została zapytana o kilka mniej lub bardziej istotnych rzeczy.

W wywiadzie mówi między innymi o ulubionych książkach - tymi z czasów dzieciństwa, jak i teraz. Bezapelacyjnie jej ulubioną, którą zaczytywała się w młodości jest Tajemnica Rajskiego Wzgórza spod pióra Elizabeth Goude. Natomiast teraz jej sercu najbliższe są książki Jane Austen oraz Colette, Katherine Mansfield, których powieści są zawsze koło łóżka jej łóżka.

Opisując swój specjalny pokój do pisania, w tym także biurko, Rowling mówi:

Zazwyczaj wtedy, kiedy piszę, wokół mnie są stare gazety, mnóstwo innych książek, telefon, sterty czystego papieru, kilkanaście długopisów oraz paczka precelków.

Aby przeczytać cały wywiad, zaglądajcie tutaj. Znajdziecie tam także kilka nowych zdjęć Rowling.

Żródło: HP'sP: klik
alette dnia 07/06/2011 20:31
Całego wywiadu mi się czytać nie chce (co będę kłamać), ale muszę przyznać, że książki które leżą przy łóżku JKR jakoś specjalnie nie są mi znane. Wiem kto to Jane Austen i na tym koniec.

Ciekawe czy ona coś jeszcze napisze, czy skończy się na Potterze. W sumie sukces jej dzieło jest trochę przypadkiem...
unfeeling dnia 07/06/2011 21:45
Kiedyś coś było, że chce napisać książkę dla najmłodszych, ale nie pamiętam dokładnie.
Czego by nie napisała zrobią z tego cudo.

Coraz gorsze te wywiady, już niedługo będziemy czytać o której wstają, co jedzą i jakiego mydła używają?
alette dnia 07/06/2011 22:20
Też to zauważyłam... już nie mają o co pytać. Chociaż doprawdy można by się bardzie wysilić. Tym dziennikarzom po prostu się wydaje, iż takie szczególiki cokolwiek znaczą, a młodzi pisarze jeśli też mają wokół biurka stare gazety poczują się artystami.

Nie wiem... dla mnie jej kariera na Potterze się skończy. Jej książka może osiągnąć sukces, jeśli będzie to opowiadanie dla najmłodszych czarodziei.
unfeeling dnia 08/06/2011 09:48
Cóż niestety są osoby, które się takimi wywiadami zachwycają, a są to niestety osoby podatne. Już dziennikarze wiedzą co robią.

Osobiście jestem ciekawa co by napisała, ale wolałabym jakąś kolejną książkę młodzieżową ;]

No, zawsze pisarka co chwile zmienia zdanie względem 8 części także zobaczymy.
alette dnia 08/06/2011 12:30
Poza tym jak jest się fanem jakiejś osoby to zawsze można się pochwalić - a ja wiem jak wygląda biurko JKR, a ty niee!

No nie powiem, że nie jestem ciekawa, ale ciężko mi uwierzyć w przyszły sukces nowej powieści. Harry Potter generalnie Ameryki nie odkrył, po prostu posiada masę cech, które nam pasują. Nie wiem co Rowling musiałaby brać, żeby wymyślić coś bardziej oryginalnego.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. -
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

losiek13
(I Love Helen)
25/05/2012 21:03
Wino xD

Voldemort1996
(Różdżka w mojej ręce to patyk)
25/05/2012 20:23
hej

Vovero
(#SWAG)
25/05/2012 19:52
Jol ziomalu xD

fuerte
(The Skin of a Killer)
25/05/2012 19:48
No ty wredoto, co idziesz, jak ja przychodze ; /

Esey
(Abhorsen)
25/05/2012 19:48
przyszly te, co ograbily mniesmiley ja spadam, yo zziomale

Esey
(Abhorsen)
25/05/2012 19:47
czejsc jadku fuerciaczku

losiek13
(I Love Helen)
25/05/2012 19:47
Przyszla ta, co chce mnie bic ;<


Archiwum
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
Limonka
Avatar
Punktacja:
Ogólne: 28624
Bonusy: 0
Kary: 0

2) Isabelle (23923 pkt.)
3) Slayerka (10476 pkt.)
4) Esey (10085 pkt.)
5) alette (9418 pkt.)
6) Peeves (8997 pkt.)
7) Ginny_Weasley12 (7691 pkt.)
8) Venly (6419 pkt.)
9) lukasyno (6355 pkt.)
10) Andrea (6030 pkt.)

     
 

Copyright © 2006-2011 www.Harry-Potter.net.pl
Powered by PHP-Fusion, kasha theme by: sonar

Harry Potter - gra MMORPG
Porady prawne, Kamień Filozoficzny, Komnata Tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Harry Potter i Zakon Feniksa, Książe Półkrwi
Emma Watson - Hermiona Granger, Rupert Grint - Ron Weasley, Gary Oldman - Syriusz Black, Alan Rickman - Snape, Daniel Radcliffe - Harry Potter