Powrót na scenę... - Alan Rickman

Harry Potter

Ostatnie Artykuły
Nawigacja
Statystyki
Gości online: 26
Administratorzy online: 0
Użytkownicy online:
Brak użytkowników online

Zarejestrowanych: 26,071
Najnowszy Użytkownik: RoxBloomo
Ankieta
Co sądzisz o Pottermore?

Fantastyczne, nie mogę się oderwać!

Spodziewałem się czegoś lepszego, ale nie jest źle

Jeszcze się nie zarejestrowałem

Kompletna strata czasu

Nie wiem, co to jest Pottermore

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

karpacz pogoda teraz
Przyjaciele
Wszystko o Harrym Potterze

Harry Potter News

Hogsmeade.pl

Eragon Italia
Puchar Domów
Aktualnym mistrzem domów jest  RAVENCLAW!
Gryffindor
Punktów: 1093
uczniów: 69
Hufflepuff
Punktów: 974
uczniów: 27
Ravenclaw
Punktów: 2447
uczniów: 19
Slytherin
Punktów: 1672
uczniów: 41
Losowe Zdjęcie

Powrót na scenę...

Alan RickmanJak doskonale wiecie, wiele gwiazd związanych z ekranizacją powieści JK Rowling, uwielbia grać w teatrze. Po tak wielkim przedsięwzięciu jak Harry Potter, wiele z nich wróciło 'do korzeni'. Nieco bardziej sprecyzowane informacje mamy na temat Alana Rockmana (Severus Snape), Ralpa Fiennesa (Lord Voldemort) oraz Harry'ego Mellinga (Dudley Dursley).

Filmowy Mistrz Eliksirów wraca na Broadway i już 27 października będziecie mieli okazję (taa jasne) zobaczyć go w 'Semiar'. Sztuka ta opowiada o losach czterech młodych pisarzy, którzy zapisali się na zajęcia do wyjątkowego znawcy literatury - Leonarda, w którego wciela się właśnie Alan. Jego niekonwencjonalne metody sprawiają, że niektórzy z nich zaczynają odnosić sukcesy, inni załamywać się w sobie. Powstają nowe sojusze, inne są złamane, wszelkie uczucia stają się bronią przeciw sobie, których celem jest wybicie się ponad przeciętność. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy na oficjalną stronę Broadway'u.

Byliście już informowani, iż Ralph Fiennes zagra w sztuce 'Burza' Williama Szekspira. Premiera odbyła się 6 września w Theatre Royal Heymarket, spektakle są zaplanowane do końca października. Warto zaznaczyć, że do tej pory sztuka zarobiła 1 mln funtów za sprzedane bilety. Jeśli chcecie obejrzeć zdjęcia, zapraszamy do tej galerii.

Nieco mniej znany nam młody aktor, Harry Melling, wystąpi w 'When Did you Last See My Mother?'. Filmowy Dudley wcieli się tam w postać Iana, który dzięki pewnej kobiecie odkrywa tajniki swojej osobowości, głębsze potrzeby i uczucia i przenosi je na zupełnie inny, niebezpieczny teren. Plakat promujący znajdziecie tutaj (nie nacieszycie się zbytnio, jako że jest w bardzo małym rozmiarze).

Źródło: SnitchSeeker

Przypominamy o K O N K U R S I E !
MALGORZATA24 dnia 29/03/2012 15:51
fajne plakaciki
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. -
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Esey
(Abhorsen)
26/05/2012 01:02
siema;p

losiek13
(I Love Helen)
26/05/2012 01:01
Pa ;]

losiek13
(I Love Helen)
26/05/2012 01:01
Ja Was i tak kocham! ;*

xD

Esey
(Abhorsen)
26/05/2012 01:00
a to dlaczego?smiley i dlaczego dopiero teraz?

Smierciojadek
(Gotuj z Jadkiem jajka)
26/05/2012 00:58
Mam dosc loska po dzisiaj : (

Vovero
(#SWAG)
26/05/2012 00:56
Dobranoc! smiley

losiek13
(I Love Helen)
26/05/2012 00:55
Pomecz Jadka, ona to lubi! :D

Branoc! ;]


Archiwum
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
Limonka
Avatar
Punktacja:
Ogólne: 28624
Bonusy: 0
Kary: 0

2) Isabelle (23923 pkt.)
3) Slayerka (10476 pkt.)
4) Esey (10085 pkt.)
5) alette (9418 pkt.)
6) Peeves (8997 pkt.)
7) Ginny_Weasley12 (7691 pkt.)
8) Venly (6419 pkt.)
9) lukasyno (6355 pkt.)
10) Andrea (6030 pkt.)

     
 

Copyright © 2006-2011 www.Harry-Potter.net.pl
Powered by PHP-Fusion, kasha theme by: sonar

Harry Potter - gra MMORPG
Porady prawne, Kamień Filozoficzny, Komnata Tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Harry Potter i Zakon Feniksa, Książe Półkrwi
Emma Watson - Hermiona Granger, Rupert Grint - Ron Weasley, Gary Oldman - Syriusz Black, Alan Rickman - Snape, Daniel Radcliffe - Harry Potter