Zdjęcia i raport z castingu na Lavender Brown - Książe Półkrwi

Harry Potter

Ostatnie Artykuły
Nawigacja
Statystyki
Gości online: 27
Administratorzy online: 2
Użytkownicy online:
Esey (Abhorsen)
Elaine (Świetny czarodziej)
Roksia (Znakomity alchemik)

Zarejestrowanych: 26,072
Najnowszy Użytkownik: Izabeluna
Ankieta
Co sądzisz o Pottermore?

Fantastyczne, nie mogę się oderwać!

Spodziewałem się czegoś lepszego, ale nie jest źle

Jeszcze się nie zarejestrowałem

Kompletna strata czasu

Nie wiem, co to jest Pottermore

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.

pogoda w karpaczu
Przyjaciele
Wszystko o Harrym Potterze

Harry Potter News

Hogsmeade.pl

Eragon Italia
Puchar Domów
Aktualnym mistrzem domów jest  RAVENCLAW!
Gryffindor
Punktów: 1064
uczniów: 71
Hufflepuff
Punktów: 974
uczniów: 27
Ravenclaw
Punktów: 2453
uczniów: 19
Slytherin
Punktów: 1642
uczniów: 42
Losowe Zdjęcie

Zdjęcia i raport z castingu na Lavender Brown

Książe PółkrwiKilka tygodni temu poinformowaliśmy Was, że Warner Bros organizuje casting na Lavender Brown, nową postać, z którą wiąże się Ron w książce Harry Potter i Książę Półkrwi .
Casting rozpoczął się wczoraj przy Earls Court Exhibition Centre w Londynie i niemal 7,000 kandydatek było obecnych na przesłuchaniu, a już teraz klikając na ten link znajdziecie zdjęcia z tego wydarzenia... Szczegóły z castingu znajdziecie pod więcej

Po czekaniu całymi godzinami w kolejce na zewnątrz, dziewczyny zostały obejrzane przez dwóch kierowników obsady Harry`ego Pottera w trzydziestoosobowych grupach . Kandydatki przedstawiały swoje imię, wiek, i ciekawostki o sobie trzymając dużą białą tabliczkę ze swoim imieniem i danymi. Niektóre grupy zostały odrzucone w całości podczas gdy jedną albo dwie dziewczyny z innych grup proszono by przeszły do następnego etapu.

W następnym etapie, dziewczyny przez około minutę, czytały sceny z Hermioną, Madam Pomfrey, i Lavender (przypuszczalnie po zatruciu Rona w biurze Slughorna) z Księcia Półkrwi. Nie było żadnych dalszych etapów na wczorajszym przesłuchaniu. Ta grupka dziewczyn, które przejdą do trzeciego etapu, zostaną o tym fakcie poinformowane telefonicznie w ciągu następnych dwóch do trzech dni.

Pawel_155 dnia 02/07/2007 14:08
Ciekawe jak będzie wyglądała taka osoba. W końcu przez większość "Księcia Półkrwi" całuje się z Ronem, bo jak sama Lavender twierdzi: czas, w którym się nie całuje z Ronem jest czasem straconym. Ale napewno wybiorą odpowiednią osobę. Trzymam kciuki za kandydatki.

Pawełku, zacznij się w końcu przykładać do swoich wypowiedzi.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze. -
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Esey
(Abhorsen)
26/05/2012 14:53
omgsmiley

Vovero
(#SWAG)
26/05/2012 14:52
Vo ;***

Esey
(Abhorsen)
26/05/2012 14:52
DIABEL!:*

diabel-z-piekla-rodem
(Prawdziwa osoba magiczna)
26/05/2012 14:33
Esey! ;D

Esey
(Abhorsen)
26/05/2012 13:45
elo!

En-Ki
(Ja latam...)
26/05/2012 13:44
pff smiley sie zobaczy, narazie uciekam, cya!

Esey
(Abhorsen)
26/05/2012 13:43
lepiej arta, nie kalecz mi newsow;p


Archiwum
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
Limonka
Avatar
Punktacja:
Ogólne: 28624
Bonusy: 0
Kary: 0

2) Isabelle (23923 pkt.)
3) Slayerka (10476 pkt.)
4) Esey (10156 pkt.)
5) alette (9418 pkt.)
6) Peeves (8997 pkt.)
7) Ginny_Weasley12 (7691 pkt.)
8) Venly (6419 pkt.)
9) lukasyno (6355 pkt.)
10) Andrea (6030 pkt.)

     
 

Copyright © 2006-2011 www.Harry-Potter.net.pl
Powered by PHP-Fusion, kasha theme by: sonar

Harry Potter - gra MMORPG
Porady prawne, Kamień Filozoficzny, Komnata Tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia, Harry Potter i Zakon Feniksa, Książe Półkrwi
Emma Watson - Hermiona Granger, Rupert Grint - Ron Weasley, Gary Oldman - Syriusz Black, Alan Rickman - Snape, Daniel Radcliffe - Harry Potter