Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Wielki mag
19.07.2019 00:10
Branoc

Wielki mag
19.07.2019 00:08
Lilyatte, ja idę spać, dobranoc :)

Żywa legenda
18.07.2019 23:48
Pewnie nie napisałem wszystkiego, ale najwyższa pora iść spać. Dobranoc Chmurka

Żywa legenda
18.07.2019 23:36
Może i brzmi, ale piszę post na forum, który wyjaśni wam moje problemy z tym serialem.

Żywa legenda
18.07.2019 23:33
ej, brzmi fajnie

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 58237 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 50258 punktów.

3) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41857 punktów.

4) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 39849 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 34426 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 34071 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 32263 punktów.

8) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

9) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30495 punktów.

10) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
Emma Watson
Prefix użytkownikaalekskot
Uważam że Emma pasuje do roli Hermiony.Najbardziej przypadła mi do gustu jej gra w Komnacie Tajemnic,
ale w pozostałych filmach również wypadła genialnie.Love
Były tu literki.
Teraz nie ma literek.

Prefix użytkownikaRossa
Bardzo ją lubię. Nie dość, że jest piękna, to jeszcze inteligentna, jak nasza filmowa Hermiona. Ma niektóre fajne cytaty, a także gra dość dobrych filmach. Miley Cyrus powinna się od niej uczyć, jak dorastać z klasą. Emma się nie stoczyła, ona gra tylko w doroślejszych filmach. Kiedy nie oglądałam jeszcze filmu, bardzo podobnie wyobrażałam sobie Hermionę, tak jak Emmę prawie. Teraz jest plotka, że ona jest w związku z Harry'm Styles'em. Oby to była plotka. Jeśli chodzi o jej aktorstwo, według mnie ma wysoki poziom i jest jedną z tych lepszych aktorek.
W Ravenclawie tylko ci,
których umysł pięknem lśni.

38.media.tumblr.com/tumblr_m5iuz6EPH61rtmlvfo1_500.gif

Prefix użytkownikaPotterhead123
Nie lubię ani Emmy ani Hermiony. Watson jest dla mnie strasznie sztuczna i rozpieszczana przez media. Aktorka z niej żadna, do roli Hermiony nie pasuje w ogóle. Być może w pierwszych dwóch częściach była w niej taka Grangerowatość, ale potem zaczęła to olewać i zamiast Hermioną była Emmą. Coś się złego porobiło, bo od "Więźnia Azkabanu" nie przypominała już tej sentymentalnej kujonki, którą może bym polubiła, ale tylko wtedy, gdyby do końca nią pozostała. To właśnie przez Emmę znienawidziłam Hermionę, bo totalnie popsułam sobie o niej zdanie. Na początku wydawała mi się być taką prawdziwą przyjaciółką, która i doradzić i pocieszyć umie. Kiedy zagrała ją Watson, było dla mnie męką czytać posty, w których się pisze, że Hermiona to postać idealna. Ona właśnie jest idealna i Jo chyba chciała, żeby Granger była takim jej uosobieniem. Ale nie ma ludzi idealnych na tym świecie. A to, co Emma wyprawiała w "Księciu Półkrwi" i "Insygniach Śmierci cz. 1", to przechodzi ludzkie pojęcie. Zrobiła się za nowoczesna, chyba bardziej grała pod siebie niż po postać. I po tej książkowej Hermionie nie było śladu.
A co do innych produkcji z Emmą - widziałam "Mój tydzień z Marilyn". Film sam w sobie dobry, ale Watson niewarta uwagi. Oprócz tego "Charlie" - Emma znów zepsuła swoją postać.
Podsumowując, aktorką jest straaaaasznie kiepską i zaburzyła mi wyobrażenie Hermiony. Na siłę promowana przez media aktorka jednej miny. Tyle.
"W Ravenclawie tylko ci, których umysł pięknem lśni"

oi62.tinypic.com/2a98p5j.jpg

oi60.tinypic.com/5mpmw.jpg

Ołtarzyk Głów

- (...) to typowe dla Głów Pottera, raz na jakiś czas uderza im do głowy (...) - Nedelle, 02.07.2015, 22.06

oi58.tinypic.com/nnmalg.jpg

GŁOWOLARY, GŁOWOLARY! Jedyna taka waluta Głowy!

Żeby trafić do mojej chatki, powinniście iść za pająkami...

"Wchodzę do rury, przeciskam się, wychodzę z rury, biorę colę, wchodzę do rury, przeciskam się z colą, wychodzę z rury" - ja, podczas opowieści o zdobyciu coli.

Klub dla singli "Kotlet" z barem kakałowym! Zapraszam!

Wielkie podziękowania dla Ani Potter za wspaniałe zdjęcia Ravenclawu

Głowa Pottera - Potterhead123 (znana też jako Wielka Głowa i Rudolf Czerwononosy)

Prefix użytkownikaAnimag37
xD
Edytowane przez Prefix użytkownikaAnimag37 dnia 11.07.2019 22:16

Prefix użytkownikaMonicMalfoyWeasley
Uwielbiam Emmę ! To jedna z moich ulubionych aktorek :) Podoba mi sie w roli Hermiony, ale także w innych, choć jak oglądałam Blink Rink to totalnie nie mogłam sie przyzwyczaić do niej jako do "niegrzecznej" ;) Uwielbiam w niej to, że udziela się charytatywnie ie walczy o prawa kobiet na świecie i w ogóle dla mnie jest naprawdę świetną osobą :)
W Ravenclawie tylko ci
Których umysł pięknem lśni.

"Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie." ~ Albus Dumbledore

"Czasem trzeba być w życiu ofiarą, żeby kiedyś stać się zwycięzcą." ~ Autor Nieznany

"Telewizja to tylko zastępcza rozrywka dla mózgu, kto nie czyta, ten właściwie nie potrzebuje już głowy, nie mówiąc oczywiście o wyobraźni i fantazji"

Billie Joe

Prefix użytkownikabatalion_88
Widziałem ją tylko w ekranizacjach przygód młodego czarodzieja. Jakoś do tej pory nie było dane mi zobaczyć jej w jakimkolwiek innym filmie. Nie liczę oczywiście jakichś zwiastunów. Miałem nawet wielką okazję na produkcję Noe: Wybrany przez Boga, jednak jak zwykle skończyło się na chęciach.
Uważam, że poradziła sobie całkiem dobrze, mimo że wygląd faktycznie różnił się od opisu książkowego. Chyba najbardziej spodobała mi się w Czarze Ognia - podczas Balu Bożonarodzeniowego wypadła fantastycznie. Jakby nie ta Hermiona ;) Emma pewnie wielką aktorką nie jest, ale wciąż jest jeszcze bardzo młoda, i ma czas na zdobywanie wiedzy biorąc udział w realizacji innych produkcji.
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaHermionka78
Emma jako aktorkę bardzo lubię. W dwóch pierwszych częściach wypadła najlepiej. Najbardziej źle wypadła (według mnie) w Insygniach Śmierci.
Emma ma bardzo fajny gust i ładnie się ubiera. Mam dużo jej ulubionych zdjęć. Najbardziej zdziwiło mnie jej zachowanie w Czarze Ognia na Balu Bożonarodzeniowym, w którym kazała iść do łóżek Harry'emu i Ronowi.

Harry-Potter.Net.pl
Prefix użytkownikaYodaZgredek
Kocham ją Emma jest dla mnie cudowna może nie jest wybitną aktorką ale na pewno jest dobrą aktorką. Tak ją polubiłem w Potterze. Że aż w niej się zakochałem. Oglądam teraz prawie każdy film w którym ona gra.

Za Harry Pottera za rolę daję jej 10/10 jako Hermiona jest niemalże idealna. Tak ją sobie wyobrażałem <3
Mój tydzień z Marylin nie jest to wielka rola więc trudno mi ją ocenić ale była jednak w filmie na siłę dana
Charlie po Harrym Potterze Emma wraca do dobrego poziomu aktorstwa. Wyszła z cienia Hermiony a nie to co Daniel Radcliffe który do dziś jest Potterem.
Bling Ring spadek formy Emmy. Nie lubię jej w tej roli
Noe Wybrany Przez Boga. Rola również nie jest wielka ale umiem ją ocenić Emma dobrze zagrała lepiej niż w Bling Ring
Colonia oglądałem ostatnio. I tak cieszę się że Emma zagrała w tym filmie ale znowu mi nie pasowała do tego filmu. Nie pasowała do Daniela Bruhl. I nie mogłem wczuć się w tę postać którą grała Emma może to wina scenariusza a może ktoś inny zawinił
Regression. Gorsza rola Emmy niż w Colonia również mi Emma nie pasowała do tej roli chociaż zagrała i tak lepiej niż w Bling Ring.
Teraz czekam na film Piękna i Bestia i mam nadzieję że Emma wróci do formy aktorstwa.

Za całokształ dostaje ode mnie 10/10

alekskot napisał(a):

Uważam że Emma pasuje do roli Hermiony.Najbardziej przypadła mi do gustu jej gra w Komnacie Tajemnic,
ale w pozostałych filmach również wypadła genialnie.Love

W Komnacie Tajemnic zagrała fenomenalnie. Postać Hermiony jest bardzo magiczna. Nie umiem inaczej jej opisać. Emma genialnie zagrała Hermionę <3

batalion_88 napisał(a):

Widziałem ją tylko w ekranizacjach przygód młodego czarodzieja. Jakoś do tej pory nie było dane mi zobaczyć jej w jakimkolwiek innym filmie. Nie liczę oczywiście jakichś zwiastunów. Miałem nawet wielką okazję na produkcję Noe: Wybrany przez Boga, jednak jak zwykle skończyło się na chęciach.
Uważam, że poradziła sobie całkiem dobrze, mimo że wygląd faktycznie różnił się od opisu książkowego. Chyba najbardziej spodobała mi się w Czarze Ognia - podczas Balu Bożonarodzeniowego wypadła fantastycznie. Jakby nie ta Hermiona ;) Emma pewnie wielką aktorką nie jest, ale wciąż jest jeszcze bardzo młoda, i ma czas na zdobywanie wiedzy biorąc udział w realizacji innych produkcji.

Takie opinie mi się podobają i miło się czyta. Faktycznie Emma na balu wygląda przecudnie w tej sukience. Zresztą w Insygni Śmierci też. Jest młodą aktorką o wiele lepszą od drewnianej kristen stewart to dno totalne w światowej kinematografii. Emma jest ambitna i mam nadzieję że jej talent aktorsk w najbliższej przyszłości się rozwinie. I nie rozumiem hejtu na Emmę
Edytowane przez Prefix użytkownikaYodaZgredek dnia 24.09.2016 21:58
Ulubiona scena z teasera trailera Star Wars The Last Jedi Serce

www.barnesandnoble.com/blog/sci-fi-fantasy/wp-content/uploads/sites/4/2017/04/Last-jedi-8.gif

media.giphy.com/media/f6KWp9EiVerlu/giphy.gif

stream1.gifsoup.com/view5/2538209/yoda-vs-sidious-o.gif

imgup.pl/di/MN09/ezgif.gif

images6.fanpop.com/image/photos/34100000/Hermione-GIF-s-hermione-granger-34185686-500-200.gif

imagizer.imageshack.us/a/img924/8786/vpJsiH.gif

imagizer.imageshack.us/a/img923/5771/sfDmyH.gif

i1.kwejk.pl/k/obrazki/d02ddfc699b23f6913836bbb95e5f2b2.gif

image.blingee.com/images18/content/output/000/000/000/758/734986458_1295233.gif

Prefix użytkownikablad logiczny
Nie zgodzę się ze zdaniem, "że ładnie wyglądała, w tej sukience". Otóż nie mam pojęcia jaki dureń i z jakiego powodu zaproponował taką drastyczną zmianę. W tym blado różowym i z tymi falbankami czy tam czymś, Emma nie wyglądała już na Hermionę, która była osobą zdecydowaną. Moim zdaniem zrobiono z niej jakąś "lalunię" której tylko zabawy, w głowie.
Powinni trzymać się książki i ubrać ją, w suknię prostą i elegancką. Tymczasem, aż zal było patrzeć na te żałosną scenę rodem z wenezuelskiej telenoweli.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

Prefix użytkownikaYodaZgredek
blad logiczny napisał(a):

Nie zgodzę się ze zdaniem, "że ładnie wyglądała, w tej sukience". Otóż nie mam pojęcia jaki dureń i z jakiego powodu zaproponował taką drastyczną zmianę. W tym blado różowym i z tymi falbankami czy tam czymś, Emma nie wyglądała już na Hermionę, która była osobą zdecydowaną. Moim zdaniem zrobiono z niej jakąś "lalunię" której tylko zabawy, w głowie.
Powinni trzymać się książki i ubrać ją, w suknię prostą i elegancką. Tymczasem, aż zal było patrzeć na te żałosną scenę rodem z wenezuelskiej telenoweli.

No nie zgodzę się bo Hermiona w filmie była najlepiej ubrana na balu :) a ta scena jak schodzi po schodach jest magiczna. Wygląda bardzo naturalnie. Nawet w żadnym kopciuszku nie ma tak magicznej sceny. Brzydko to wygląda Cho Chang nwm co to miało być. Widocznie masz inny gust

MonicMalfoyWeasley napisał(a):

Uwielbiam Emmę ! To jedna z moich ulubionych aktorek :) Podoba mi sie w roli Hermiony, ale także w innych, choć jak oglądałam Blink Rink to totalnie nie mogłam sie przyzwyczaić do niej jako do "niegrzecznej" ;) Uwielbiam w niej to, że udziela się charytatywnie ie walczy o prawa kobiet na świecie i w ogóle dla mnie jest naprawdę świetną osobą :)

O ktoś podziela moją opinię... też jej nie lubię w Bling Ring. Według mnie słabo się spisała w tej roli. Takie role bardziej pasują do Jennifer czy Rihany ale do Emmy niestety nie. To samo w Regression. Również według mnie rola nie dla niej.
Edytowane przez Prefix użytkownikaYodaZgredek dnia 25.09.2016 08:57
Ulubiona scena z teasera trailera Star Wars The Last Jedi Serce

www.barnesandnoble.com/blog/sci-fi-fantasy/wp-content/uploads/sites/4/2017/04/Last-jedi-8.gif

media.giphy.com/media/f6KWp9EiVerlu/giphy.gif

stream1.gifsoup.com/view5/2538209/yoda-vs-sidious-o.gif

imgup.pl/di/MN09/ezgif.gif

images6.fanpop.com/image/photos/34100000/Hermione-GIF-s-hermione-granger-34185686-500-200.gif

imagizer.imageshack.us/a/img924/8786/vpJsiH.gif

imagizer.imageshack.us/a/img923/5771/sfDmyH.gif

i1.kwejk.pl/k/obrazki/d02ddfc699b23f6913836bbb95e5f2b2.gif

image.blingee.com/images18/content/output/000/000/000/758/734986458_1295233.gif

Prefix użytkownikaChristina789
Emma Watson moim zdaniem nie wyglądała na swój wiek w filmach.
W HP: i Kamień Filozficzny wyglądała na 9-10 lat
W HP: i Komnata Tajemnic wyglądała na 12 lat
W HP: i Więzień Azkabanu wyglądała na 15 lat
W HP: i Czara Ognia wyglądała na 16 lat
W HP: i Zakon Feniksa wyglądała na 18 lat
W HP: i Książę Półkrwi wyglądała na 18-19 lat
W HP: i Insygnia Śmierci cz.1&2 wyglądała na takie 21-22 lata
A jak waszym zdaniem ?

Prefix użytkownikablad logiczny
Nie bardzo znam się na kwestiach "wyglądania na wiek", jednak popatrzmy realnie.
Emma Watson ur. 15 kwietnia 1990 roku.
To teraz porównajmy to z rocznikami premier poszczególnych filmów i przypuszczalnym wiekiem w czasie ich kręcenia.

1) 2001 r. miała lat ok. 10 - 11 lat.
2) 2003 r - ok 13 l.
3) 2004 r - ok. 14 l.
4) 2005 r - ok. 15 l.
5) 2007 r - ok. 17 l.
6) 2009 r - ok. 19 l.
7) 2010 r - ok. 20 l.
8) 2011 r - ok. 21 lat!
Nie ma konieczności wywarzać otwartych drzwi Czarodziej Każdy może sam ocenić, czy w jego mniemaniu zgadza się wiek aktorki z wiekiem granej postaci.
Edytowane przez Prefix użytkownikablad logiczny dnia 09.03.2018 20:04
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

Prefix użytkownikaania potter
Jeśli chodzi o moje zdanie o Watson to sprawa jest prosta - niezbyt pasowała do roli Hermiony i ani jednej, ani drugiej zbytnio nie lubię. Z Watson aktorki zbytnio nie ma, nie podobała mi się jej gra aktorska kompletnie, teraz, już dawno po ekranizacjach Pottera, stała się zbyt rozpieszczana przez media. Moim zdaniem w pierwszych dwóch częściach się dobrze sprawdziła, jakoby rola kujonki jej pasowała i w dwóch pierwszych filmach odgrywała tą rolę idealnie - w dalszych częściach nie mogliśmy już zobaczyć Granger, tylko już samą Watson. Skonczylo się odgrywanie Hermiony i już nie była tą samą kujonką z wielkimi zębami. To jest jedynie moje zdanie, ale aktorek do gry Hermiony na pewno nie brakowało.
ogólnie stary podpis tworzyłam przeszło dwa lata temu i zbyt wielki wstyd, więc na razie jest tu pustka

i przypomniam się gne, że miała mi dwa lata temu z okazji rozdania awardsów zrobić nagrodę do podpisu za najsłodszego użytkownika
i nie zrobiła
więc się przypominam.

dobranoc.

https://www.wattpad.com/user/Lilyatte
Prefix użytkownikaLiliana2194
Lubię Emmę w filmach o HP, we wszystkich zachowuje się bardzo naturalnie i choć nie ma burzy włosów, jest dla mnie Hermioną :D Nie do końca taką, jaką bym chciała, ale Hermioną. Podejrzewam, że charakter ma podobny do Granger, dlatego tak przekonująco wypadła w tej roli.

Zmieniłam zdanie o Watson jako o aktorce po obejrzeniu Pięknej i Bestii z jej udziałem. Zagrała strasznie sztucznie i uczyniła postać dosyć... antypatyczną. Wiem, że niektórym się tam spodobała, ale mi kompletnie nie przypadła w tym filmie do gustu, ładnie w nim wyglądała i nic więcej.

Dwie produkcje to wciąż trochę mało, więc pewnie obejrzę kolejną z jej filmografii, ale na razie cóż, opinia raczej negatywna.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maniakhogliliana.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/hogwart.jpg

Ten little Indian Boys went out to dine
One choked his little self and then there were nine.

68.media.tumblr.com/37a766bdee65f9dd103179e474f9a484/tumblr_o12brp9Qyv1qcffyto9_540.gif

Nine little Indian Boys sat up very late
One overslept himself and then there were eight.

Eight little Indian Boys travelling in Devon
One said he'd stay there and then there were seven.

Seven little Indian Boys chopping up sticks
One chopped himself in halves and then there were six.

49.media.tumblr.com/1ba28d7561830ce3ca69cf6dc1fefd68/tumblr_o1h4vyoU8Q1rpfvalo2_540.gif

Six little Indian Boys playing with a hive
A bumblebee stung one and then there were five.

Five little Indian Boys going in for law
One got in Chancery and then there were four.

Four little Indian Boys going out to sea
A red herring swallowed one and then there were three.

Three little Indian Boys walking in the zoo
A big bear hugged one and then there were two.

Two little Indian Boys sitting in the sun
One got frizzled up and then there was one.

One little Indian Boy left all alone
He went out and hanged himself and then there were none.

68.media.tumblr.com/bc978621ce1b3c07e887fb332616a035/tumblr_o15s27VgQV1unz0ero4_r1_500.gif

orig14.deviantart.net/3cce/f/2007/344/b/6/_raincloud__rvmp_by_bad_blood.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/humor.png

Prefix użytkownikaNicram_93
Uwielbiam Emmę, taka piękna, naturalna kobieta, ciężko oderwać od niej wzrok. Co do tego jaką jest aktorką, to mi tam w Harrym Potterze się podobała, zdecydowanie najbardziej z całego trio. Owszem w pierwszych dwóch częściach bardziej przypominała Hermionę, później była bardziej Emmą, ale pamiętajmy, że w książkach wizerunek Hermiony też się z biegiem czasu zmieniał. Ja jednak jestem zadowolony z wyboru Emmy, bo nie wyobrażam sobie dziś, aby tę rolę mógł zagrać ktoś inny, moim zdaniem przedstawiła Hermionę w bardzo wiarygodny sposób. O innych filmach z jej udziałem nie chcę się wypowiadać, bo nie widziałem za wiele.

Chwali się to, że walczy o ochronę środowiska i prawa kobiet, ale nie ukrywam, że często mnie to już męczy, bo widzimy ją co chwilę na takich spotkaniach. Sam jestem za większymi prawami dla kobiet, ale dosłowne równouprawnienie jest nierealne, tak samo jak mężczyźni w pewnych kwestiach nie będą traktowani równo z kobietami. Dlatego tu ciągle formułowane jest złe słowo, nie walka o równouprawnienie, a o większe prawa.

Jednak pomijając ten aspekt, bo odszedłem trochę od tematu, to cudowna kobieta, a aktorka? Muszę zobaczyć więcej filmów z jej udziałem, bo sam HP i jakieś inne urywki to za mało.
Dom

Gryffindor

78.media.tumblr.com/tumblr_lqra1k0UNn1qa8ir9o1_r5_250.gif

"Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota."

Postać w Hogwarcie

www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/1_12.jpg

Natalie Swan

Harry, Ron, Hermiona - czyli przyjaźń, która przetrwa wszystko

78.media.tumblr.com/5ca244c2b4120254d6676b75e59020f5/tumblr_mr9voaoDyY1suuepho1_500.gif

i.gifer.com/llT.gif

78.media.tumblr.com/e2e051649d617fa14188e82aecbadf3d/tumblr_mv3jzf0LbI1qew2ypo3_500.gif

Severus Snape, czyli człowiek zagadka

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/07/789bf784107070ed4bcbc391742c8c34.gif

Kluby piłkarskie

i.pinimg.com/originals/a0/96/32/a096320fec0651f3ad30db0a085872d0.jpg

Juventus F.C.

www.sofw.pl/wp-content/uploads/2014/09/215.jpg

Wisła Kraków

polskielogo.net/wp-content/uploads/2016/01/106-korona-kielce-ikona.jpg

Korona Kielce

oi53.tinypic.com/6qy5q0.jpg

MKS Busko-Zdrój

Filmy: