Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Śmierciożerca
10.12.2019 03:02
Merlinie, naprawdę wszyscy czytali Rue? Omg
Lou, Livka, moje gratulacje! brawo

Pomocna dłoń
10.12.2019 00:32
Livka, czekamy na jej reakcję xD
Caschi, hejka, lamka dla Ciebie Hopsa hopsa

Różowy Pomeranian Teksasu
10.12.2019 00:25
louise60, nadrobiłam xD

10.12.2019 00:23
Caschi, siemka!

10.12.2019 00:23
louise60, skąd ten pomysł? PRzecież to dość oczywiste? :D

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 58478 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 53162 punktów.

3) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41857 punktów.

4) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 41789 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 34585 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 34217 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 32576 punktów.

8) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

9) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30623 punktów.

10) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Czy chcielibyście uczyć się w Hogwarcie?
Prefix użytkownikawikol8787
- oczywiście że bym chciała się tam uczyć jezyk
- slytherin albo gryfindor
- prefektem nie chciałabym być
- zaprzyjazniłabym się pewnie z Fredem i Georgem :D
- lekcje to numerologia , opieka nad magicznymi stworzeniami , transmutacja i obrona przed czarną magią :)

Prefix użytkownikaCatherine Black
Czy chcielibyście uczyć się w Hogwarcie?
Jasne!
Jeśli tak, to w jakim domu?
Ravenclaw/Gryffindor
Chcielibyście być Prefektami?
nigdy nie lubiłam takich stanowisk, tak samo przewodniczący klasy itp.
Jakie lekcje w trzeciej klasie wybralibyście?
OPNMS, Numerologia, Starożytne Runy (przypominam dziewczynie wyzej, że w 3 klasie nie wybierało się transmutacji i opcm)
I z kim byście się zaprzyjaźnili?
Fred i George <3, Lee Jordan, Angelina Johnson

Prefix użytkownikaKornelie_1999
Oj jak bardzo bym chciała dostać taki list w wieku 11 lat. Ta szkoła jest tak bardzo wyjątkowa... że chyba nienawidziła bym wakacji. A co do domu... To myślę, że Gryffindor. Chociaż Ravenclaw też mógł by być. Jeśli by się w przyszłości udało zostać prefektem to czemu nie :D
s4.favim.com/orig/150113/black-cat-christmas-collarbone-Favim.com-2381954.jpg

Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

data.whicdn.com/images/28270273/tumblr_m3ov0tKUUZ1r73wdao1_500_large.gif

Każdy kot to czarodziej, w którego głowie dzieje się więcej niż możemy sobie wyobrazić.

67.media.tumblr.com/ea9e21f960bde8b144f55519e130f923/tumblr_n15i7cOCDE1stzneto1_500.gif

Ja mam pana boga w futrze.
- Halina Poświatowska

favim.com/orig/201108/17/cat-fashion-girl-photography-Favim.com-125289.jpg

Koty prowokują człowieka do nieustannych wyznań miłości.
- Christopher Sandt

s9.favim.com/orig/140923/cat-cute-girl-kitten-Favim.com-2091859.png

W Hogwarcie Cornelia Rose De La Luca ;)

Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Od kiedy przeczytałam o Harrym Potterze marzyłam, by też dostać list z Hogwartu. Ta szkoła byłaby idealnym miejscem dla kogoś tak oderwanego od rzeczywistości jak ja. Każdy jej aspekt mi się podoba, zaczynając od listu, poprzez zakupy na Pokątnej, podróż najpiękniejszym parowozem na świecie, piękne krajobrazy, wspaniały zamek, fascynująca struktura szkoły, lekcje, otoczenie, aż po wycieczki, zawody Quidditcha i nauczycieli fajnych i mniej fajnych.
Należałabym do Hufflepuffu, byłoby to najlepsze miejsce dla kogoś takiego jak ja, kto nie lubi się za bardzo wyróżniać, a jego atutem nie jest odwaga, a pracowitość i wiedza. Tylko jak opanować się, by nie łamać zakazu wymykania się do Zakazanego Lasu? :) Byłoby ciężko, bo przyciągają mnie takie mroczne zakamarki:)

www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
Prefix użytkownikavilutnaria
Pamiętam jak byłam jeszcze taką małą dziewczynką i tata czytał mi hp do poduszki. Zasypiałam wówczas rozmarzona i śniłam o świecie Harry'ego. Powiem Wam, że byłam przekonana, iż w wieku tych 11stu lat dostanę list i to było moje największe marzenie. Niestety nie dostałam, chociaż nadal uważam, że moja sowa zabłądziła i nie może znaleźć drogi tak od 5 lat xD
W każdym razie jestem wielką fanką fantastyki i nie potrafię się zdecydować, w którym ze stworzonych przez autorów światów chciałabym żyć, bo każdy jest niesamowity!
Aczkolwiek mówię sobie, że jeśli uczyłabym się w Hogwarcie to lubiłabym szkołę i byłabym prymuską. Jednak zastanawiam się ile w tym prawdy, bo prawdopodobnie po prostu teraz tak mówię, ale koniec końców moje lenistwo wzięłoby nade mną górę i nici z "wybitnych" haha
Niestety, to tylko spekulacje, gdybym jednak mogła się tak uczyć... Cóż na pewno moje życie byłoby ciekawsze niż jest aktualnie jezyk
Co do domu... Moje serce chyba należy do Ravenclawu i byłabym prze szczęśliwa trafiając do tego domu, myślę, że właśnie tam znalazłabym swoje miejsce, ale nieznane są wyroki Tiary xD
"Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości."

Zapraszam do przeczytania mojej historii:
https://www.wattp...9%C5%BCyca

37.media.tumblr.com/b925ea6dd833c3d99a41c96be50cf01e/tumblr_n6k4nghbN11rqkhyqo1_500.gif
66.media.tumblr.com/f36f3a0ab698e884268e98d7d2e01271/tumblr_n6k4nghbN11rqkhyqo3_500.gif

secure.static.tumblr.com/0cded385d4a2fc87e1d255a10d2f1390/lk6ick2/IObnz5xt9/tumblr_static_tumblr_static_cacfobszelw884kskw48wwck0_640.gif

3.bp.blogspot.com/-N5HDgdGYgUU/VU7AKdGnvGI/AAAAAAAABRM/1Blt7TWnWv0/s1600/tumblr_inline_ndwfwaOs941r4h8q9.gif

W Hogwarcie:
Luna Darkshade

http://www.harry-...h2534.html

"Gdyby zwierzęta wierzyły w Boga, to Szatan w ich oczach wyglądałby jak człowiek."

Wielbię Dylana całą sobą
s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/7b/2f/30/7b2f306a6b507d5c5e0628565bcb9709.gif
s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/78/70/ca/7870ca66d927161ff41b1e6963bcfdb6.jpg
img.zszywka.pl/1/0381/4168/ludzie/dylan-o039brien-lt3.gif
pbs.twimg.com/profile_images/595010031386497024/1m2hCoyK.jpg

Prefix użytkownikaViolet-Horde
No jestem ciekawa czy ktoś z tej strony by nie chciał, wejść chociaż na moment do Hogwartu, w szacie, szaliku i z kufrem w ręku. Poczuć magiczny klimat i spóźnić się na lekcje do Snape'a, by odjął ogromną liczbę punktów. Ja trafiłabym albo do Hufflepuffu, albo do Ravenclaw'u. Tam przydzieliło mnie Pottermore. Prefektem nie wiem czy bym dawała radę z upilnowniem wszystkiego. Jestem zapominalska więc pewnie nie. Oprócz tego zorganizowanie to też nie jest jedną z moich cech. Hmm... Myślę że wybrałabym z dodatkowych przedmiotów wróżbiarstwo i ONMS. Mugoloznastwo i numerlogogia odpada. Starożytne Runy zresztą też. Nie man bym głowy do literek i skomplikowanych znaczków. Jeśli chodzi o przyjaciół, to z biegiem czasu na pewno złapałabym z kimś dobry kontakt. Pewnie byłałby to osoba z mojego dormitorium.
Z DNIA 2018-12-20

NAGRANIE ZNALEZIONE DNIA 2019-01-11

PLAY.

[ 00:45:32 ]

[ W TLE CICHA MUZYKA, ODGŁOS STUKANIA PAZNOKCIAMI O BLAT. ]

Zawieszenie sprzętu, na którym nagrywam zaczynały być irytujące. Ekran śnieży, sztuczna inteligencja resetuje się, tnie. Zgłoszenia do serwisu dokonałam poprzedniego dnia. Aktualnie staram zająć się dokumentacją tej usterki.

[ PRZEWINIĘCIE DO POCZĄTKU. ]

[ 00:02:05 ]

Chwilowo ustalam nadawcę wiadomości, która zawirusowała system androida. Z powodu pewnego usunięcia danych z dysku, staram się przedstawić najważniejsze fakty na tej kasecie. Nazywam się Violet, należę do dystryktu Hufflepuff, w którym zajmuję się głównie pisaniem tekstów i grafiką. W wolnym czasie od spełniania obowiązków dobrego obywatela HP-neta, zagłębiam się w wiekowe artykuły o wartości historycznej lub udzielam się w świecie równoległym, postacią o numerze 5768SteRRav2018p (Spike Rees). Planuję większy wkład w życie kraju. Uważam, że sztuczna inteligencja...

[ ZACIĘCIE OBRAZU. ]

SYSTEM ERROR. SWITCHING TO AUTOMATIC CONTROL

[ 01:03:28 ]

[ SZUM. ]

[ STRZAŁ. ]

[ PIK PIK. ]

Z tej strony główna sztuczna inteligencja. Violet nie może podejść do odbiornika. Zarządzenie: wprowadzenie nowego członka społeczeństwa z powody usunięcia dotychczasowego. Powód usunięcia: przeszukiwanie. Powód usunięcia: nieznany.

END OF THE RECORDING.

www.harry-potter.net.pl/images/articles/podpisviolet.jpg

Prefix użytkownikaFauna
2. Gryfindor
3.Może
4.ONMS,zaklęcia,transmutacja,wróżbiarstwo,
5.Harry,Hermiona,DracoLove

Prefix użytkownikablad logiczny
Prawdę mówiąc to nie wiem, ale osoby z mocą magiczną praktycznie nie miały wielkiego wyboru.
Ravenclaw oczywiście, jeśli nie to Hufflepuff, byle nie Gryffindor Śmiech. tak serio to jakoś bym zniósł nawet taki przydział.
Prefekt? może, ale bez entuzjazmu.
ONMS, Starożytne runy i Mugoloznawstwo, (bo po co się zbytnio wysilać) :D
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

Prefix użytkownikaDebbie
Cóż... Nauka w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie na pewno byłaby rzeczą cudowną, bo jak inaczej? :D Tylko nie wiem, czy byłabym w stanie wszystko (tj. rodzinę, pasje, dom...) rporzucićr0;, opuścić.
1. Co do Domów, to nie moge do końca stwierdzić, do którego pasuję. Najbardziej chyba chciałabym być w Hufflepuff´ie lub Ravenclaw´ie.
2. Eheh... Nie, chyba nie za bardzo mnie pociąga pozycja prefekta. xD Chociaż... Prefekci mają fajne łazienki. jezyk
3. Na trzecim roku prawdopodobnie wybrałabym opiekę nad magicznymi stworzeniami, starożytne runy oraz... numerologię?
4. Wspólny język chyba znalazłabym z Luną Lovegood lub Neville´em. :D Może też z bliźniakami, nastoletnim Lupinem lub Tonks.

Prefix użytkownikagordian119
No ba, co to jest w ogóle za pytanie... A kto z fanów HP nie chciałby chodzić do Hogwartu :D Jeśli chodzi o dom to uważam, że pasuję albo do Hufflepuffu, albo do Gryffindoru, Ravenclaw raczej odpada, o Slythrinie już nie wspomnę (głupia HPnetowa tiara przydziału Śmiech ). Czy chciałbym być prefektem? Chyba nie, ale znając mnie raczej i tak bym został jezyk Bałbym się wziąć odpowiedzialność za swoich rówieśników, nie potrafiłbym tupnąć nogą na kogoś, kto jest moim kolegą. Jeśli chodzi o przedmioty, to wybrałbym pewnie starożytne runy (nie wiadomo za wiele na temat tych lekcji, no ale biorąc pod uwagę moją pasję do historii pewnie bym tak zrobił) i opiekę nad magicznymi stworzeniami, bo to dość pożyteczny przedmiot, nawet jeśli nie mam ręki do zwierząt, to mógłbym się zawsze nauczyć czegoś ciekawego. A z kim z uniwersum HP złapałbym dobry kontakt? No na pewno z Hermioną xD Lubię osoby inteligentne, oczytane i nie oceniające ludzi po pozorach ani na podstawie osądów innych. Myślę, że jeszcze z Luną, ponieważ zawsze starałem się wyłapywać osoby z których mainstreamowe środowisko szkolne robiło wyrzutków i przyjaźnić się z nimi.
Witam was, moi drodzy,
w krainie czarów!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/gordian.png

i.imgur.com/Jy8q3a1.jpg

s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/12/d8/e5/12d8e53b202c07dd261102bf53ad10c5.jpg

A jeśli chcecie zdobyć
Druhów gotowych na wiele,
To czeka was Slytherin,
Gdzie cenią sobie fortele.

Posycz sobie, mała żmijko
Wij się, żmijko, wij
Bądź milutka dla Gordiana
Bo cię przybije do drzwi!

pobierak.jeja.pl/images/3/5/8/235806_coachingowe-brednie.jpg

Od Hermionki78 na Halloweeeeeeeeeen

i.imgur.com/Ki6Z5wP.jpg

Order Dobrego Ucznia za 3. miejsce w konkursie na najaktywniejszego ucznia Hogwartu (2017/2018) :D
i.imgur.com/GnXvW0r.png

W Hogwarcie:

Gordian Stella (4.07-2016-8.07.2018)
Prefekt Slytherinu 2017/2018

Bruno Boccanegra (od 8.07.2018)

Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Na pytanie z tematu kilka lat temu bez wątpliwości odpowiedziałabym TAK. Z biegiem czasu nie jestem już taka pewna. Bo wiecie, niby super szkoła, dreszczyk emocji, ale jednak... szkoła zamknięta. Wypady poza mury szkoły tylko kilka razy w roku, jedyny kontakt z rodziną i przyjaciółmi spoza szkoły to listy. I pewnie bycie w Hogwarcie wiele z tego rekompensuje, nie tęsknisz tak bardzo, nie masz na to czasu.. Ale wiecie, nie każdy jest Harrym Potterem, z BFF z jednego rocznika, którego dom jest do bani. Albo Ronem gdzie przez większość czasu ma braci miał przy sobie.

11 letnie DZIECKO zostaje zabrane do szkoły z internatem pod takim ścisłym nadzorem. Przez 7 lat jest się zamkniętym z tymi samymi ludźmi, ok dochodzą młodsze roczniki, odchodzą starsze.
Mugolskie szkoły niby też na tym polegają, ale jednak to nie to samo. nawet mieszkając w internacie możesz wyjść i pogadać (nie popisać) z ludźmi z innych szkół, na weekend możesz wrócić do domu.
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/OctBXfr.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif

5. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath

Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif

Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif

The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikaMikasa
W poście wyżej, Kath rzuca trochę "perspektywy dorosłego człowieka" i racjonalnie myśląc, ma rację, ale mimo wszystko odpowiem TAK, chciałabym uczyć się w Hogwarcie. Chociażby dla samego faktu, że oznaczałoby to, że jestem czarownicą, a szkoła trwa 7 lat zamiast kilkunastu, no i przygotowuje Cię rzeczywiście do życia i pracy, w przeciwieństwie do mugolskiego systemu :D

Z takich wad szkoły, dodałabym na pewno
- BRAK PRĄDU (to zależy, czy wychodzisz z rodziny mugolskiej, czy magicznej, ale come on...)
- kontakt z myszami (ja nienawidzę takich gryzoni, a masz z nimi do czynienia na lekcjach, na zimnych korytarzach, w sowiarni, itd.)
- konieczność dzielenia sypialni z połową klasy przez siedem bardzo newralgicznych lat, w zasadzie brak jakiejkolwiek prywatności, to chyba jedna z najgorszych rzeczy

Ale mimo wszystko - nauka magii, nieprzebrane zasoby hogwarckiej kuchni (wyobrażacie sobie codziennie, trzy razy dziennie, zasiadać do pełnego stołu, a przy tym nie musieć tego gotować ani sprzątać?), brak nadzoru rodziców (dla nastolatków to na pewno pozytyw) i ten unikalny klimat sprawiają, że gdyby dano mi szansę, na pewno chciałabym pójść tam do szkoły.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png

a szkoła trwa 7 lat zamiast kilkunastu, no i przygotowuje Cię rzeczywiście do życia i pracy, w przeciwieństwie do mugolskiego systemu

Później też są studia, bo w końcu "Charlie studiował smoki" :D także to 7 lat to nie wszystko.

I tak, uczą tam magii, ale nadal nie wiemy gdzie uczniowie, z czarodziejskich rodów (bo wiemy, że Mugolacy chodzili wcześniej do szkoły) nauczyli się czytać, liczyć - nie mówię tu o niepotrzebnych wzorach, ale podstawach matematyki.

No i czy 11 lat to nie odrobię za późno na rozpoczęcie nauki?

Ale pomijając system edukacji, wrócę do samego Hogwartu.

Szkoła, w latach nauki Harry'ego, zarządzana była przez człowieka, który pozwalał bo nauczyciel (Snape) znęcał się nad uczniami, na woźnego zatrudnił Charłaka, który bez magii musiał sprzątać HOGWART - większość z nas ma problem ze sprzątaniem mieszkania raz w tygodniu. A weźcie teraz starszego pana i każcie mu codziennie sprzątać całą szkołę po setce (więcej) uczniach. I tak, wiem, że miał do pomocy Skrzaty, ale one zajmowały się pokojami wspólnymi i sypialniami.

Albus Dumbledore w szkole umieścił Kamień Filozoficzny, po którego miał przyjść sam Voldemort. Na straży postawił ogromnego 3głowego psa. I okej, chodziło o ochronę kamienia, ale kosztem ryzykowania życia uczniów. Bo wiara że na te kilkaset (?) uczniów, DZIECIAKÓW, każdy posłucha zakazu i nie pójdzie na zakazane trzecie piętro, było... no świr :D

Kary? Szlaban za włóczenie się po nocach? Więcej włóczenia się po nocach, po lesie, w którym coś zabija jednorożce, do czego potrzeba wielkiej mocy. Tak, brzmi jak zadanie dla uczniów pierwszego roku :)

Nie zrozumcie mnie źle, sama kocham Hogwart i go idealizowałam. Ale właśnie z punktu widzenia dorosłej osoby dochodzę do wniosku, że idealizowanie nie ukryje faktu, że szkoła nie była bezpiecznym miejscem, w które rodzice wysyłają swoje dzieci. Nie wszyscy pracujący tam nauczyciele byli odpowiednimi wzorcami, z których ich dzieciaki powinny brać przykład.
Moja chrisowa TOP5 Love
i.imgur.com/OctBXfr.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif

5. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Oto jest Kath

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg

Na nic próby oderwania
Uśmiech jego mówi wiele

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my foe:

Do hymnu!

Refren:

Refren.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

Prefix użytkownikafuerte
Oprócz tego, że z perspektywy dorosłego człowieka, to spojrzę na temat z punktu widzenia człowieka, który nie znosi innych ludzi. Nie wyobrażam sobie chyba dzielenia sypialni z innymi ludźmi przez siedem lat i tego, że tam po prostu trudno było o własny kąt. Nie można całe życie siedzieć w Pokoju Życzeń przecież. Może, gdybym była dzieckiem, to takie rzeczy nie przeszkadzałyby mi aż tak jak teraz, ale myślę, że mimo wszystko trudno byłoby mi dzielić tak wiele czasu z innymi ludźmi.

Chciałabym też pewnie trafić do Ravenclawu, ale nie wiem czy by się to udało, nie jestem jakimś mózgiem i uczyć też się wcale szczególnie nie lubię. W szkole moje podejście do nauki też było dość luźne; uczyłam się tylko tego, co mnie interesowało, cała reszta to było spisywanie zadań domowych na kolanie 5 minut przed lekcją. Także chyba średni ze mnie materiał na Krukona.

Natomiast na pewno chciałabym się zakumplować z Luną. A tak z czasów sprzed serii, to może z Tonks i Billem. Raczej z nikim popularnym, raczej nie z Harrym czy Cedrikiem Diggorym.

imgupload.pl/images/2019/10/25/73309392_1544154432388113_8748989514577346560_n.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaSam Quest
Hmm.. ciężkie pytanie, bo tak jak Fuerte mogłabym mieć problem z mieszkaniem z tak dużą liczbą ludzi, do tego brak własnego konta też jest znaczący. Myślę, że gdyby te pokoje były dwuosobowe byłoby to znośniejsze.

Na pewno przeszkadzałaby mi też bardzo duża liczba schodów do pokonania każdego dnia. Nie oszukujmy się, możesz mieć Wróżbiarstwo (7 piętro) potem ONMS (błonia) by potem znowu iść na jakieś piąte piętro na cokolwiek. Za dużo chodzenia jak na moje upodobania. xD

Kath, chciałabym Ci przypomnieć, że według wielu, Hogwart to NAJBEZPIECZNIEJSZE miejsce w świecie czarodziejów. xD
Mówią, że każdy urodził się bohaterem. Jeżeli pozwolisz życie będzie pchało Cię za linię po przekroczeniu której staniesz się złoczyńcą. Problem polega na tym, że nie zawsze wiesz, że przekroczyłeś linię, więc może wystarczy by ludzie myśleli, że jesteś bohaterem.

2.bp.blogspot.com/-jvSENio3C04/WVW4CL4zJmI/AAAAAAADpxI/pS79Drsqz6kfh9U2YJlC2qOrnQ6_WWNTwCLcBGAs/s400/tumblr_inline_ny8tkeouRZ1ss1lam_400.gif

data.whicdn.com/images/253868770/original.gif

- Używasz sarkazmu by odsuwać od siebie ludzi.
- A jednak nadal tu jesteś.

www.outerplaces.com/images/user_upload/jj%20quotes2.gif

78.media.tumblr.com/93f6ae5e9d5297ff234e477bf1f90559/tumblr_p1kpdpV4bf1usws96o5_400.gif

Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka, jest chaosem dla muchy...

i.imgur.com/sQSxXlk.gif

78.media.tumblr.com/8dfa6eda21927332eac35fb1a9f3c583/tumblr_oul8awJ46j1sk0xezo2_500.gif

Jestem jak każda nowoczesna kobieta próbująca mieć wszystko. Kochającego męża, rodzinę. Po prostu żałuję, że nie mam czasu na poszukiwanie złych mocy by dołączyć do ich piekielnej krucjaty.

31.media.tumblr.com/a70b68dc58deb8cb6563d039d87d1b3f/tumblr_ne0sw67MS61qdm4tlo1_500.gif

Brodata Samica

www.harry-potter.net.pl/images/articles/sam.png

Kath, chciałabym Ci przypomnieć, że według wielu, Hogwart to NAJBEZPIECZNIEJSZE miejsce w świecie czarodziejów. xD

coś czuję, że pewna Marta się nie zgodzi xD plus niech by ktoś pogadał z 11letnim Nevillem po spotkaniu z Puszkiem xD

TAAK, schody. Umarłabym na zawał i tyle z nauki magii. Chociaż może wtedy by się kondycja wyrobiła? kto wie.

Co do domu to mogłabym być wszędzie poza Slyth. Mówię na podstawie książki. nie dogadałabym się z nimi.

Chciałabym się przyjaźnić z bliźniakami <3
Moja chrisowa TOP5 Love
i.imgur.com/OctBXfr.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif

5. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Oto jest Kath

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg

Na nic próby oderwania
Uśmiech jego mówi wiele

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my foe:

Do hymnu!

Refren:

Refren.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

No, ale przecież, szczególnie w pierwszym tomie, bardzo często powtarzano o tym, że Hogwart jest bardzo bezpiecznym miejscem. Może też nie powinniśmy patrzeć na to oczami osób żyjących w 2019 rok, może w latach 90tych w UK było bardzo niebezpiecznie. No i nie oszukujmy się, Hogwart był żywcem wyjęty z XIX wieku, jak nie wcześniej. Pewnie mieli inne standardy bezpieczeństwa xD

Tak to sobie rozkminiam, że ja bym się chyba wolała uczyć w Beauxbatons, jednak ta szkoła wydaje się być bardziej nowoczesna.
Edytowane przez Prefix użytkownikaSam Quest dnia 03.12.2019 18:56
Mówią, że każdy urodził się bohaterem. Jeżeli pozwolisz życie będzie pchało Cię za linię po przekroczeniu której staniesz się złoczyńcą. Problem polega na tym, że nie zawsze wiesz, że przekroczyłeś linię, więc może wystarczy by ludzie myśleli, że jesteś bohaterem.

2.bp.blogspot.com/-jvSENio3C04/WVW4CL4zJmI/AAAAAAADpxI/pS79Drsqz6kfh9U2YJlC2qOrnQ6_WWNTwCLcBGAs/s400/tumblr_inline_ny8tkeouRZ1ss1lam_400.gif

78.media.tumblr.com/93f6ae5e9d5297ff234e477bf1f90559/tumblr_p1kpdpV4bf1usws96o5_400.gif

i.imgur.com/sQSxXlk.gif

78.media.tumblr.com/8dfa6eda21927332eac35fb1a9f3c583/tumblr_oul8awJ46j1sk0xezo2_500.gif

Jestem jak każda nowoczesna kobieta próbująca mieć wszystko. Kochającego męża, rodzinę. Po prostu żałuję, że nie mam czasu na poszukiwanie złych mocy by dołączyć do ich piekielnej krucjaty.

31.media.tumblr.com/a70b68dc58deb8cb6563d039d87d1b3f/tumblr_ne0sw67MS61qdm4tlo1_500.gif

Brodata Samica

Prefix użytkownikaMikasa
Nigdy nie pomyślałam o tych schodach, ale to rzeczywiście brzmi dość strasznie... jeszcze gdzieś źle wejdziesz na ruchome schody, wywiezie cię na drugi koniec, i zapitalaj dodatkowe piętra ;D Chamstwo.

Jeżeli chodzi o dom, to we wszystkich testach wychodzi mi Ravenclaw i właśnie tam siebie widzę najbardziej. Myślę, że najchętniej bym się uczyła zaklęć, to się wydaje taki bardzo praktyczny, przyjemny przedmiot. Jeżeli chodzi o przyjaźnie... Myślę, że dogadałabym się z Ginny i Harrym.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png

Faktycznie Zaklęcia są chyba najpraktyczniejszym z przedmiotów. Ja chyba lubiłabym Astronomię, bo jednak lubię patrzeć w niebo i widzieć tam wielkie taczki. xD

Co do domu to hmm... chciałabym w Ravenclaw, ale myślę, że odnalazłabym się też w Kluskolandii. Ale jakbym poprosiła tiarę o Rav to bym tam trafiła, nie?

Wracając do schodów to absolutnie to w jaki sposób były ruchome było do bani. I jeszcze te znikające stopnie... Masakra.

Powiem Wam też, że zawsze dziwi mnie też to, że ONMS mają zawsze na zewnątrz. O ile w ciepłe miesiące to rozumiem to w zimę lub jesienią? Dramat, siedzieć tak godzinę czy ileś na mrozie i patrzeć na zwierzęta. Już ze względu na to bym sobie odpuściła ten przedmiot.

i.imgur.com/sQSxXlk.gif

Brodata Samica

Eliksiry i Numerologia kojarzą mi się z takimi najbardziej ścisłymi dziedzinami magii więc pewnie w nich bym się najlepiej odnalazła, choć wolałabym mieć lepszego nauczyciela niż Snape.

ONMS dla mnie totalna porażka i pewnie bym nie wybrała tego przedmiotu, bo o ile lubię zwierzęta to nie lubię mieć z nimi integracji xD

Coś czuję, że nie odnalazłabym się także w Zielarstwie. Brud, smród, ziemia kojarzy mi się z robalami. No nie. Ciężko by było.
Moja chrisowa TOP5 Love
i.imgur.com/OctBXfr.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif

5. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Oto jest Kath

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg

Na nic próby oderwania
Uśmiech jego mówi wiele

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my foe:

Do hymnu!

Refren:

Refren.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: