Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Do jakiej postaci jesteś podobny?
Prefix użytkownikaremusmistrz
Do Lupina najbardziej. Smutny ,mądry ,życzliwy nie lubię być w centrum uwagi ,honorowy,lojalny
Do Tonks i Nevila - niezdarny
Do Syriusza -trochę humoru ,taka lekka nonszalancja i parę cech które go łączą z Lupinem
Z wyglądu nie mam pojęcia
 
Prefix użytkownikaNieoryginalna
Z wyglądu podobna jestem zupełnie do nikogo, a z charakteru? Na pewno do Tonks, w sumie jednym zdaniem mogłabym opisać i ją, i siebie - radosna, pomocna, pełna życia, a przy tym ciekawska i niezdarna, nie potrafiąca utrzymać nigdzie porządku.


i.imgur.com/AqdSKcK.gif

i.imgur.com/AMSIjl0.jpg

i.imgur.com/z94JHcB.jpg

i.imgur.com/IOq4uF6.png

i.imgur.com/dj3Zj8i.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/redniec20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najoryginalniejszy_nick.png

i.imgur.com/nO5N78p.png

i.imgur.com/Dcribpk.png

i.imgur.com/0OhslGx.jpg

media1.tenor.com/images/e321945b3ac887e9a7cdb51b4d824850/tenor.gif


like the coldest winter chill, heaven beside you (hell within)



 
Prefix użytkownikaRegulus_Black
Ja w sumie byłbym nawet może trochę do Toma RIddle- indiwidualista, ciężka sytuacja rodzinna, dążenie do ideału, obojętność wobec innych- no ale chyba nie jestem mordercą więc pozostaję przy Regulusie Blacku który niektóre te cechy zdaję się podzielał (jako ślizgon) ale w ostateczności poświęcił się dla dobrej strony mocy.

Oczywiście ja tak to widzę, co innego inne osoby jezyk
 
Prefix użytkownikaZireael
Ja chyba przypominam Lunę. Ciągle chodzę z głową w chmurach i myślę o niebieskich migdałach. Moja wybujała wyobraźnia czasem nawet mnie przeraża ;) Mam w nosie co myślą o mnie inni. Zawsze staram się być oryginalna, nie ważne, ile osób będzie się ze mnie śmiać, ja i tak idę cały czas naprzód :)
 
Prefix użytkownikaunicorn
Chyba do Ginny... Byla miła,bezpośrednia i rzadko płakała.
Choć z drugiej strony Hermiona ponieważ kocham książkii lubię stawiać na swoim.
Mam też trochę wybujałą wyobraźnie niczym Luna, ale nie aż w takim stopniu jak ona.
A może w Ravenclawie
Zamieszkać wam wypadnie
Tam płonie lampa wiedzy,
Tam mędrcem będziesz snadnie.


s9.favim.com/orig/131111/gif-good-harry-potter-map-Favim.com-1049948.gif
 
Prefix użytkownikaPotterhead123
Ron, Ginny, Luna. Ron ma taki charakter, który szkołę wstawia na ostatnie miejsce. No ja też taka jestem. Do tego jest zabawny, a przy mnie znajomi nie mogą opanować śmiechu. No i może dlatego, że Ron jest moją ulubioną postacią.
Ginny twardo stąpa po ziemi i jak się przyłoży, to może być niebezpieczna. Na mnie też uważajcie...
Luna jest taka dziwna, zabujana w obłokach. Ja może taka nie jestem, ale lubię sobie pomarzyć, a Lunę też bardzo lubię.
"W Ravenclawie tylko ci, których umysł pięknem lśni"

oi62.tinypic.com/2a98p5j.jpg



oi60.tinypic.com/5mpmw.jpg

Ołtarzyk Głów


- (...) to typowe dla Głów Pottera, raz na jakiś czas uderza im do głowy (...) - Nedelle, 02.07.2015, 22.06

oi58.tinypic.com/nnmalg.jpg

GŁOWOLARY, GŁOWOLARY! Jedyna taka waluta Głowy!

Żeby trafić do mojej chatki, powinniście iść za pająkami...

"Wchodzę do rury, przeciskam się, wychodzę z rury, biorę colę, wchodzę do rury, przeciskam się z colą, wychodzę z rury" - ja, podczas opowieści o zdobyciu coli.

Klub dla singli "Kotlet" z barem kakałowym! Zapraszam!

Wielkie podziękowania dla Ani Potter za wspaniałe zdjęcia Ravenclawu

Głowa Pottera - Potterhead123 (znana też jako Wielka Głowa i Rudolf Czerwononosy)
 
Prefix użytkownikaNessa Laime
Najbardziej podobną do mnie postacią jest Hermiona Granger, pod względem inteligencji (nie jestem zbyt skromna, no cóż... Śmiech ) i tego, że zawsze twardo stąpała po ziemi. Potrafiła poradzić sobie w trudnych sytuacjach, zawsze używała zdrowego rozsądku i chłodnej logiki.

A kiedyś nawet ktoś powiedział mi, że przypominam Hermionę. :D
Edytowane przez Prefix użytkownikaNessa Laime dnia 28.08.2014 17:43
fc01.deviantart.net/fs19/f/2007/226/2/f/_cloud__by_jimmyjets.giffc01.deviantart.net/fs16/f/2007/146/f/3/Jumping_love_by_iTop_edition.gif fc01.deviantart.net/fs19/f/2007/226/2/f/_cloud__by_jimmyjets.gif


www.emeryci-sg.org.pl/wazne_sprawy/images/klepsydra_kreska.png


Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie.

W Ravenclawie tylko ci,
których umysł pięknem lśni.

i42.tinypic.com/2dhicyf_th.jpg


www.emeryci-sg.org.pl/wazne_sprawy/images/klepsydra_kreska.png


hogsmeade.pl/images/hat/ravenclawf.gif


www.emeryci-sg.org.pl/wazne_sprawy/images/klepsydra_kreska.png


Harry jest jak... na przykład czekolada. Jeśli spróbowało się czekolady, nigdy się nie zapomina jej smaku. Tak samo z Harrym. Nigdy się nie zapomni magii, która z niego płynie, magii, która cię zaczarowała. ~ania potter

www.emeryci-sg.org.pl/wazne_sprawy/images/klepsydra_kreska.png


- Ginny, nie nazywaj Rona palantem, nie jesteś kapitanem drużyny...
- No wiesz, tak często sam nazywałeś go palantem, że chciałam cię wyręczyć.


Kto ci podbił oko, Granger? Chcę mu posłać kwiaty.


Irytek odleciał rechocząc i wrzeszcząc:
- Pottuś kocha Pomuluną!
- To miłe, że nikomu o tym nie powiesz - mruknął Harry.


- Tak, Quirrell to był świetny nauczyciel -powiedział głośno Harry. - Miał tylko jedna wadę: z tylu głowy wystawał mu Lord Voldemort.


- Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć, bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć, bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów...


Dajcie mi znać, jak już pokonacie Voldemorta, dobrze?


- Wiesz co, Weasley, to bardzo dobry pomysł - rzekł Lockhart. - Powinienem pójść przygotować się do mojej następnej lekcji.
I odszedł szybkim krokiem.
- Przygotować się do lekcji- prychnął za nim Ron. - Raczej zakręcić sobie loki.


- Nie sądzę, by to miało jakieś znaczenie- oświadczyła chłodno profesor McGonagall - chyba że za drzwiami czeka jakiś szaleniec z siekierą, żeby zamordować pierwszą osobę która wyjdzie z Wielkiej Sali.


- Później go poszukam, na pewno znajdę go gdzieś na górze, wypłakującego sobie oczy nad starymi pantoflami mojej matki albo nad czymś podobnym. Oczywiście, mógł też wczołgać się do szybu wentylacyjnego i tam zdechnąć, ale to chyba złudna nadzieja.


- Gdyby mózg był ze złota, byłbyś biedniejszy nawet od Weasleya.


- Może jest chory! - szepnął Ron z nadzieją.
- Może sam odszedł - mruknął Harry - bo znowu nie dali mu obrony przed czarną magią!
- Albo może go wylali! - zawołał Ron. - Przecież nikt go nie znosi, więc...
- A może - rozległ się lodowaty głos tuż za nimi - czeka, żeby usłyszeć, dlaczego wy dwaj nie przyjechaliście pociągiem razem z innymi.


Znasz swoją matkę, Malfoy, prawda? - powiedział Harry. - Ma minę, jakby jej ktoś podsunął łajno pod nos... Czy ona zawsze ma taki wyraz twarz, czy może tylko wtedy, kiedy ty jesteś w pobliżu?


A co będzie, jeśli machnę różdżką i nic się nie stanie?
Ja wiem? Może ją rzucisz i rąbniesz go w nos - zaproponował Ron.


- Na co oni tak się gapią? - zapytał Albus, który razem z Rose wystawił głowę przez okno przedziału.
- Nie przejmuj się - odrzekł Ron. - Na mnie. Jestem bardzo sławny.

www.emeryci-sg.org.pl/wazne_sprawy/images/klepsydra_kreska.png
 
Prefix użytkownikarosy
Chyba Harry Potter jestem dość odważna i trochę lekkomyślna.Zawsze staram pomagać swoim przyjaciołom. Ale Draco też nie jest mi obcy.Często pyskuje i jestem bezczelna,nie stoję grzecznie w szeregu.
 
Prefix użytkownikaAnn Weasley
Trudne pytanie Marudzi
Lecz gdyby się zastanowić, to do :

*Dracona - uwielbiam być w centrum uwagi i mścić się na mścicielach

*Tonks - gubię, przewracam i niszczę

*Hermiona - czytam bardzo dużo książek i lubię mieć rację

*Ginny - trochę (niestety :() - Bronię swojego zdania

*Lunatyk (Lupin) - staram się być rozsądna

*Luna - mam z 1000 marzeń, w których spełnienie wierzę i 10000 przypuszczeń

*Dudley - robię aferę, gdy coś nie pójdzie po mojej myśli

*Severus - nie zapominam przeszłości i lubię się wyżywać na innych ludziach

*Harry - poświęcam się za bliskich.


Rozpisałam się :)
oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

Do boju, Slytherin do boju!



- Czasem trzeba się poświęcić. Bez względu na to, co może z tego wyniknąć. I to tylko po to, by wywołać malutki uśmieszek na kogoś twarzy.

- Nie żałuj umarłych, Harry. Żałuj żywych. I to tych, którzy żyją bez miłości.

- Prawda to cudowna i starszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.

- Jeśli chcesz poznać człowieka patrz, jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie.

38.media.tumblr.com/812e8b9f9cfdb7bfa89b97df1ae58c40/tumblr_mmrllcPTfJ1rrw3rao1_500.gif

i59.tinypic.com/33bixqt.gif

i59.tinypic.com/142fvyp.gif
 
Prefix użytkownikaKatniss_Evans
No i nie wiem czy niektórych zaskoczę czy też nie, ale...
Hermiona Granger zdecydowanie w punkcie inteligencji i wyglądu. Ja również mam burzę włosów, którą trudno okiełznać (im jestem starsza tym jest lepiej, dlatego teraz mam problemy tylko rano, po bardzo...burzliwym śnie xD ) , no i kiedyś... powiem to bez bicia: kiedyś miałam zęby niczym Miona :)
Lily Evans jestem zdolna do poświęceń. Dla swojej rodziny i osób, które kocham (jak przyjaciół itd.) zrobię wszystko.
Luna Lovegood och, te moje marzycielstwo...
Draco Malfoy jestem wredna i cyniczna, ale dla osób, które nie lubię. Buahaahaha!
Oliver Wood gdy kocham jakiś sport to trenuję aż do upadłego. Np. łucznictwo i jazda konna to moja obsesja Serce
A oto profil Katniss_Evans Czarodziej! ! Gryfonka na medal Wizard

Piszę opowiadanie autorskie, więc jeśli jesteś ciekawy to zapraszam ;) http://zatoka-snu...
,,Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie pokonany''
 
Prefix użytkownikaLilyatte
Na pewno Voldi - ta sama sadystyczna dusza.
Tonks- Lubię zmieniać kolor włosów (oczywiście nie na blond, czarny i rudy. Obecnie niebieski) i wygląd w nieco wyróżniający się z tłumu sposób.
Luna- Taka niepozorna, marzycielska ale momentami potrafię zaskoczyć.
Hermiona- taka kujoneczka.
 
Prefix użytkownikaRazowaPanda
Hmmm.
Harry Potter - jestem odważna (gdy zachodzi taka potrzeba) oraz wybuchowa jak on, cenię swoich przyjaciół, choć nie zawsze im to okazuję.
Lily Evans - podobnie jak ona byłabym w stanie oddać życie za bliską mi osobę.
Luna Lovegood - łączy nas bujanie w obłokach (choć nie wierzę w żadne chrapaki krętorogie). Czasem jak się oderwę od rzeczywistości to ciężko mnie na ziemię sprowadzić :)
Profesor McGonagall - podobny temperament, zawsze również zacięcie walczę w słusznej sprawie. Ponadto do osób, których nie trawię, a muszę z jakichś przyczyn utrzymywać z nimi kontakt, zwracam się z chłodną uprzejmością oraz ironią niczym ona do Umbridge.
Tonks - ta moja niezdarność... Ale mam również jej upór :D
Syriusz Black - też jestem wolnym duchem, nie znoszę siedzieć gdzieś zamknięta nie z własnej woli. Także lubię ryzyko i bywam bardzo lekkomyślna.
Bliźniacy Weasley - lubię się śmiać i żartować z naprawdę wielu tematów, lecz gdy trzeba zachowuję powagę.
Remus Lupin - mimo wszystko nie chciałabym być w centrum uwagi, tracę czasem wiarę w siebie.
Edytowane przez Prefix użytkownikaRazowaPanda dnia 26.07.2015 18:17
 
Prefix użytkownikalarena
Ja osobiście nie umiem porównać się do jakieś konkretnej osoby. Myślę, że mam po trochu z każdej postaci wymienionej przez Anitkę.

-Harry Potter- pakuję się od czasu do czasu w kłopoty
-Hermiona Granger- lubię chłonąć wiedzę
-Ron Weasley- palnę czasem jakąś gafę
-Nevile Longbottom- jestem trochę niezdarna
-Ginny Weasley- bronię swojego zdania
-Draco Malfoy- czasem jestem chamska
-Vicent Crabbe- lubię słodyczejezyk:icecream:
-Severus Snape- potrafię być cyniczna
-Minerwa Mc Gonagall- jestem sprawiedliwa
-Rubeus Hagrid- tu akurat niewiem co napisać
-Luna Lovegoood- czsem odpływam w krainę marzeń
 
Prefix użytkownikaBlueAri
Cóż, ja utożsamiam się z Luną i Hermioną. Z Luną, bo czasem po prostu odpływam myślami, mam w nosie co o mnie gadają. Jestem indywidualistką, chociaż mam przyjaciół i wielu znajomych.
A na lekcjach czuję się jak Hermiona. Ręka w górze i macham nią, a nauczycielka mnie nie pyta, mimo że nikt inny się nie zgłasza. No i lubię czytać.
 
Prefix użytkownikaanusia_zandka
Ja jestem podobna do Hermiony lub Ginny.
Hermiony bo dobrze się uczę i z wyglądu trochę przypominam ją tylko, że z prostymi włosami.
A do Ginny bo mam tak samo ognisty temperament.
zapraszam fanów Dramione na bloga:
"Bo oczy są ślepe. Trzeba szukać sercem."
http://miloscDramione.blogspot.com
 
miloscDramione.blogspot.com
Prefix użytkownikaBumSzakalaka
Lilyatte napisał(a):
Na pewno Voldi - ta sama sadystyczna dusza.

Co? No chyba nie. Gdzie w Tobie sadystka? Powiedz mi, proszę, bo nie rozumiem. Znam Cię od 5 lat i NIGDY nie powiedziałabym, że masz "sadystyczną duszę". To pojęcie ani trochę do Ciebie nie pasuje. :D

Natomiast ja myślę, że jestem podoba do Luny. Marzycielka, niby mam nie po kolei w głowie, a jednak trochę logiki w tym wszystkim jest. Uchodzę za dziwaczkę, ale i tak większość mnie lubi, nie mam jakichś wrogów (chyba, że jacyś się ukrywają) :eyebrows2: Szybko nawiązuję kontakt z ludźmi i lubię zaskakiwać rozmaitymi dziwactwami.

03.01.2019 r. -
Pogromca Parchatego Trolla
www.harry-potter.net.pl/images/articles/bum.png

W Hogwarcie: Madison Dixie
www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/ao9yo2no.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkombum.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20201.jpg


_____________________~*~_____________________


- I'm gonna do it my way. I suggest you hold very still, prisoner 4587.
- My name is OLIVER QUEEN.


66.media.tumblr.com/4363f636607b153051dee48f88fc8d96/tumblr_pi5gvmEQ8N1vq3qe1o2_540.gif
data.whicdn.com/images/216550281/original.gif

_____________________~*~_____________________

- Tak, jak mówili! Geralt! Tak, jak mówili... Jestem twoim przeznaczeniem? Powiedz! Jestem twoim przeznaczeniem?
- Jesteś czymś więcej, Ciri. Czymś więcej.


i.pinimg.com/originals/77/1c/bf/771cbf249ac2523f149efe9619045a26.gif

_____________________~*~_____________________

BumSzakalaka


Przyjaciółko ma najdroższa!
Pisać wiersze sprawa "prosta"
W dniu miłości coś wypada,
Prawie głowa mi odpada...
Gdzieś zniknęłaś, takie życie..
I na pewno nie w Madrycie.
Nasz rysunek gdzieś zgubiłem,
Jestem Ci go jednak winien.
Szkoła chyba cię wykańcza,
Jednak lepsza niż szarańcza ;D
Kwaśne żelki mam pod biurkiem,
Nie otworze ich więc z hukiem,
Bo z tęsknoty już usycham
I w te kąty je upycham.
Wszędzie różu, kiczu schyłki
Życie, zabierz Walentynki.

Ps. Z tym obrazkiem to serio Wstydniś
XOXO ~ Erynia.
Wielkie serducho Love
 
Prefix użytkownikaDracoloveee
Hmmm jeśli miałabym utożsamić się z jakąś postacią ,na pewno byłby to Voldemort.
Dlaczego akurat on? Mamy podobne charaktery ,tak jak on zawsze dążę do obranego celu i stawianiu na swoim ,tak jak Tom chciałabym mieć jakąś władzę (np.zajmować ważne stanowisko w pracy)i ludzi którzy będą mi oddani ,w większości bywam wredną i dość sarkastyczną osobą , jednak dla wybranych(!!) jestem miła ;)Tu podobieństwo się nie kończy ,bo gdybym dłużej się w to zagłębiła byłoby tego parę razy więcej Smierciojadek
 
Prefix użytkownikaHermiona523
Hmmm... Coś pomiędzy Hermioną, a Neville.
Neville, bo jestem okropną niezdarą. Jak idę na nogach, zawsze wpadam w jakąś, choćby najmniejszą dziurę, tak jak Neville wpadał na fałszywe stopnie na schodach.
Hermiona, bo lubię czytać i dobrze się uczę. Też zawsze piszę drobnymi literkami i nie daję nikomu odpisać zadania. W bibliotece jestem co najmniej raz na tydzień.
Postać w Hogwarcie: Ginette Artemidorus


Najlepsza i najwspanialsza Neo
pa1.narvii.com/6581/0ded8ca7107fca4a6a6558e84cbefafce5a7795a_00.gif

Moca
pa1.narvii.com/6879/a270125d775d1c8c98de32c2d1be49d10c646033r1-1080-609_00.gif

Felix
i.imgur.com/6V0hRvb.gif

Satone
thumbs.gfycat.com/FrighteningBreakableDoe-small.gif

Persia
66.media.tumblr.com/900002c51174aa7a251a7d62e64e41dc/tumblr_psel8rtkhx1sk6fb9_400.gif

Asuka

pa1.narvii.com/6909/75417494250b9736332a2982c2d8d42dfd98c27fr1-512-288_hq.gif

Jae-ha
images6.fanpop.com/image/photos/38100000/Akatsuki-No-Yona-akatsuki-no-yona-38121506-500-281.gif

Sylphy
pa1.narvii.com/5712/b30fe507eec03ced6861b8f29a162420c789528b_hq.gif

Eru
data.whicdn.com/images/34503685/large.gif

Shinya
66.media.tumblr.com/9836bef635df5ad910302084c4ff700d/tumblr_nx3lueALjr1rma8h6o1_500.gif

Guren
i.pinimg.com/originals/02/68/84/0268845a7e8a42551c4ac758c8e5afc6.gif

Koito
nyanyan.it/upload/303414_v4fojibkegp5c02u9yzm3ar6twns8xl17hqd.gif

Tsugumi
i.imgur.com/SQ7oU3q.gif

Misa
data.whicdn.com/images/218668666/original.gif

Jibril
66.media.tumblr.com/08157fa18a3a2777c89fdb928a850730/tumblr_p5fc99xBNi1say1cko1_500.gif

Yuuki
66.media.tumblr.com/709e69f5edfc7dae982966c7a3001a63/tumblr_nxyrx6Lw451uhscmpo3_500.gif

Kirigiri
78.media.tumblr.com/7ef6081e04dfd7503e3ee8235aa126a3/tumblr_oi8p3hdoDO1udozn0o2_540.gif

Aizawa
pa1.narvii.com/6771/624c3df3d628bb3436c0c531bf750ae9aedf4002_hq.gif

 
Prefix użytkownikaaskaeddie
Mówiąc szczerze to nie ma takiej postaci w książce, do której jestem podobna. Musiałabym zrobić zlepek wielu, a i to nie dałoby odpowiedniego efektu.
Już wolę quiz rozwiązać, zawsze można się zaskoczyć i zdziwić tym systemowym przydziałem o oceną. xD
oi62.tinypic.com/2d593n.jpg
 
Prefix użytkownikakospirre
Trudno mi to powiedzieć. Zawsze trudno określić mi, jaka jestem. Jedyna rzecz która mie sprawia mi problemów, a jest z tym związana to, wady. Ale cóż postaram się!

Luna - zawsze czułam się jakaś inna, odstająca od reszty. Mam dziwne zainteresowania, których mało kto rozumie i bywam szczera. Jak Lovegood interesowały Testrale i inne magiczne stworzenia, mnie interesują zwierzęta, które znamy współcześnie.

Hermiona - kujonem siebie nazwać nie mogę, to byłoby nie w porządku, ale mogę spokojnie nazwać siebie, molem książkowym. Kocham książki i uważam, że są głównym źródłem wiedzy. To one w większości ukształtowały mój światopogląd i po części, charakter.

Cedric - jestem wierna i lojalna, aż to bólu. Nigdy nikogo nie zostawiłam w potrzebie, nigdy nie zdradziłam przyjaciela. Nie widzę żadnej opcji, by zostawić przyjaciół czy bliskich na kruchym lodzie.

Neville - muszę się przyznać, że jest ze mnie trochę ciamajda. Albo inaczej... Pech zawsze chce być przy mnie, szczęście wychodzi i puka do drzwii, akurat wtedy gdy go nie potrzebuję. O, dokładnie. No i kocham rośliny, why not. Ale jest jeszcze jedna wspólna cecha, która łączy mnie z Nevillem. Zawsze będę stawać po stronie tego, co słuszne.

Draco - wiem to dziwne, ale łączy nas lekkie tchórzostwo. Nie. Nie tchórzostwo. Strach przed odrzuceniem, dokładnie.

Remus Lupin - zawsze widziałam w nim siebie. Nie umiem tego zbytnio uzasadnić. Mam jakieś dziwne przeczucie, że jesteśmy prawie tacy sami. Boję się powiedzieć innym o swoich uczuciach, myślę racjonalnie ale nie mam na coś wpływu... Naprawdę, staram się jakoś to udowodnić, ale brakuje mi słów. Kochamy czekoladę.

Syriusz Black - to już zabrzmi kompletnie głupio, ale mądrości życiowe. Pamiętacie ten moment, kiedy Syriusz mówił Harremu na jakich ludzi dzieli się świat? Mam ten sam pogląd. Lub gdy przemawiał do Remusa, że liczy się serce a nie rozum. Mam dokładnie to samo.

No, to chyba wszystko. Animag jeszcze uważa, że przypominam Ginny, więc ona chyba też się tam jakoś zalicza. No, to wszystko.
Edytowane przez Prefix użytkownikakospirre dnia 21.05.2016 09:20

Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg.


orig00.deviantart.net/56d0/f/2016/049/9/c/output_byfnba_1__by_scourgemangastudios-d9s7qxh.gif


64.media.tumblr.com/63ddd495dff33ec7c8f44e35801573be/tumblr_oxbegt8kbQ1rbud4zo1_500.gif


orig00.deviantart.net/56d0/f/2016/049/9/c/output_byfnba_1__by_scourgemangastudios-d9s7qxh.gif


infj|aquarius|xvii|ravenclaw



~~~
there is something so special about falling in love with nature every time you see a little detail like a fallen leaf on the ground that is slowly turning brown...or spotting a tiny mushroom that is sprouting from a tree... or just getting a warm feeling when you see the moon, i am in love with the little things of life
~~~


orig00.deviantart.net/56d0/f/2016/049/9/c/output_byfnba_1__by_scourgemangastudios-d9s7qxh.gif


64.media.tumblr.com/16e929c292fef1869760e896884cf51c/tumblr_oxbegt8kbQ1rbud4zo2_500.gif


Natka Potter, Lilyatte


Chciałam również podziękować wszystkim kochanym Ślizgonom za bycie tak kochanymi i pomocnymi gadzinkami <3



orig00.deviantart.net/56d0/f/2016/049/9/c/output_byfnba_1__by_scourgemangastudios-d9s7qxh.gif
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.18