Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Harrych świąt!
03.07.2024 15:01
siema w lipcu

Potęga Krwistego Steka!
30.06.2024 18:25
Strasznie szybko ten czas zapitala

A zwłaszcza weekend

Potęga Krwistego Steka!
30.06.2024 18:25
A dzisiaj to mi mija dekada na stronie Duszek

Sprzedawca prac domowych
26.06.2024 21:58
ja mam dzisiaj i jutro wolne, miałam dziś nawet fajny spacer z pieskiem, byłyśmy we dwie wraz z siostrzenicą, tylko jest duchota jak nie wiem

Pan Śmierci
26.06.2024 21:32
ale u mnie dzisiaj wyszło w końcu słonko, może zostanie na trochę.

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 45361 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38930 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
HP i ZF - jak przejść...?
Prefix użytkownikaKerle
Ja też mam mały problem. Skończyłam już prawie całą grę, tylko zostało mi znaleść wszystkie rzeczy Luny. Chodzę już od dwóch dni po zamku i znalazłam tylko dwie rzeczy - sweter w Wielkiej Sali i jakąś taką czapke czy nie wiem co to jest w Bobliotece. Już nie mam cierpilwości do tej gry. Przeszukałam cały zamek 3 razy w tą i z powrotem. Wie ktoś może gdzie są inne rzeczy Luny? Byłabym bardzo wdzięczna jakby mi ktoś pomógł...
Pamiątka ze strony:
Zarejestrowanych: 14,781
Najnowszy Użytkownik: Kerle
2.bp.blogspot.com/-NKhJ7KKU1sU/Th0TCPR3sNI/AAAAAAAAEX4/ibecEAdAFsM/s1600/Tumblr-images-harry-potter-15941631-500-281.jpg

I love her...

www.media-courses.com/blog/wp-content/uploads/2011/01/helena-bonham-carter-083.jpg

... and her...

i2.listal.com/image/486750/600full-sandra-oh.jpg

...and him!

www.sirlin.net/storage/post-images/dr_house_65.jpg

SO MUCH <3

"W wieku sześciu lat chciałem zostać kucharką. Gdy miałem siedem - Napoleonem. Odtąd moja ambicja nie przestawała rosnąć, podobnie jak moja mania wielkości." - Salvador Dali

"Magia nie zmienia zbytnio świata. Właściwie jeszcze bardziej go komplikuje. " - Joanne Kathleen Rowling

"Życie jest niewiele warte, ale nic nie jest warte życia." - Andre Malraux

"Pamiętasz ten moment, kiedy jako dziecko, w wieku koło siedmiu lat, malujesz obrazek i niebo to niebieski pasek u góry kartki? I wtedy przychodzi ten moment rozczarowania, kiedy nauczyciel mówi ci, że tak naprawdę niebo zajmuje cała wolną przestrzeń na rysunku. I to jest ta chwila, kiedy życie zaczyna być coraz bardziej skomplikowane i nieco nudniejsze, ponieważ zamalowywanie kartki na niebiesko jest raczej nużącym zajęciem." - Alan Rickman

"Zawsze udawaj głupiego."- Terry Pratchett

"Mówienie jest rzeczą głupców, milczenie - tchórzy, a słuchanie rzeczą mędrców."
- Carlos Ruíz Zafón

"Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy." - Éric-Emmanuel Schmitt

"Jeżeli moja teoria względności okaże się słuszna, Niemcy powiedzą, że jestem Niemcem, a Francuzi, że obywatelem świata. Jeśliby miała się okazać błędna, Francja oświadczyłaby, że jestem Niemcem, a Niemcy, że jestem Żydem. "- Albert Einstein

"Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą." - Fiodor Dostojewski

"To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz." - Piotr Szreniawski

"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie." - Terry Pratchett

"Nie ma pokoju bez sprawiedliwości, nie ma sprawiedliwości bez przebaczenia." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

"Patrząc na ciemność lub śmierć boimy się nieznanego - niczego więcej." - Joanne Kathleen Rowling

Daisy
jedna rzecz jest na dziedzińcu pod stertą liści, ( musisz wziąć miotłe i je pozmiatać :) ) i jeszcze jedna jest ( tam jest zejście do lochów) - to jest chyba wejscie na dziedziniec to tam pod tym portretowym przejsciem jeste rzecz luny a piątej rzeczy nie pamiętam :(

Prefix użytkownikafan Lupina
Ares napisał/a:
Po powyższym poście widzę, iż nie masz oryginalnej wersji gry... Nie ładnie... jezyk Piractwo jest karalne xD

Ściąganie dla siebie, nie jest karalne xD Polskie prawo tego nie zabrania.

A mi na starym kompie (Procesor miałem przetaktowany na 1.1 GHz, karta 128 mb, 266 mb RAM), gra nie ścinała. Sama gra jest banalnie prosta.

www.blednyrycerz.ddl2.pl
bledny
Mam wielki problem a raczej chyba glupi ;] mam problem ze spaleniem tego krzaka na sowiej wiezy podczas misji Colina. Mialem rowniez problem ze spaleniem tego gdy mialem sciagnac mu aparat ale jakos sie udalo ;] Jest na to jakis latwy sposob?

Mana
Wiecie może jak mieć 100% w bibliotece? Bo przesunełam tą szafę i wzięłam paczkę, zaklęciem wingardium leviosa podniosłam te pióra i mam 44%. Jeszcze w szachy nie wygrałam ale to mi chyba nie da aż tylu punktów.

Kate526
Ja mam taki problem: próbuję zdobyć hasło do portretu jąkały, co każe mi przepędzić tych kolesiów. Wyciągam różdżkę, ale nie da się na nich skierować. Wiecie, o co chodzi?
Edytowane przez Kate526 dnia 25.02.2010 09:18

Mana
Żeby celować w kogoś różdźką trzeba ją wyjąć i przytrzymać prawy przycisk myszki i wtedy ślizgoni uciekają. Nie pamiętam czy po wystraszeniu ich trzeba jeszcze raz podejść do portretu czy odrazu jest rozmowa.

LadyPink
Mam problem. W trakcie gry trzeba zdjąć aparat Colina z dachu. Kiedy jestem na szczycie i widzę aparat nie mogę iść dalej. Ten murek jest rozwalony a ja nie mogę w niego wycelować różdżką. Pomocy!

Krzysztof29
LadyPink napisał/a:
Mam problem. W trakcie gry trzeba zdjąć aparat Colina z dachu. Kiedy jestem na szczycie i widzę aparat nie mogę iść dalej. Ten murek jest rozwalony a ja nie mogę w niego wycelować różdżką. Pomocy!

Pokombinuj troche i spróbój rzućić REPARO a potem na aparat WINGARDIUM LEVIOSA

Ja przeszłem ZF kilka razy.Mam problem bo w pokoju nagród jest taka półka i mam pokanać jakiś 6 zbirów.O co chodzi? Z góry dzięki.jezyk
"...Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów... "

Prefix użytkownikaLily050
Miałam problem z zadaniem dla Snape'a, ale w końcu mi się udało znaleźć tą książkę. Utknęłam w momencie, kiedy muszę pomóc Lunie zanieść mięso na górę. Próbowałam accio, depulso i wingardium leviosa. Potem próbowałam za pomocą wingardium leviosa opierać mięso o kamienie, też mi nie wychodziło. :foch: A potem jak poszłam kolejny raz do Luny to nie mogłam znaleźć tego mięsa. Ogólnie nie wiem, jak to przejść. ??

Edit.
Na razie znalazłam tylko dwie rzeczy Luny - na dziedzińcu wieży z zegarem i w bibliotece. Jak przeszukam cały zamek to w końcu mi się uda. xD
Harry poszedł i usłyszał to hasło, ale jak potem chciałam pogadać z portretem okazało się, ze Harry nie zna hasła... :o HP i ZF to super gra! Szczerzy zęby
Edytowane przez Prefix użytkownikaXeri dnia 01.11.2013 17:47

Prefix użytkownikaA.
Harry poszedł i usłyszał to hasło, ale jak potem chciałam pogadać z portretem okazało się, ze Harry nie zna hasła... :o

Musisz iść pod peleryną po to hasło, potem odnieść pelerynę i zejść od razu do portretu i podać hasło, dopiero po tym będzie można korzystać w pełni z portretu.

Znalazłam wszystkie rzeczy Luny poza tą rzeczą pod portretem. Wie ktoś jak mieć 100 % w łazience prefektów? ;-)

Prefix użytkownikaPortugas
Sorry Lily nie mam pojęcia o co ci chodzi :( Może rozwiń to trochę :)

Nie mam pojęcia o co chodzi z tym portretem astronoma. Jak zdobyć jego hasło?
Edytowane przez Prefix użytkownikaPortugas dnia 16.08.2013 15:07
kocham juliettę115

Przez pomyłkę zrobiłem to specjalnie.

oi62.tinypic.com/35lvi50.jpg
Ach, ta Łapka Love

i58.tinypic.com/24dr61t.png

fc03.deviantart.net/fs71/i/2013/051/6/3/clementine_from_the_walking_dead_the_game_by_dorimacus-d5luis8.jpg

Portugas - jedyny użytkownik, na którego ma oko nawet Krico Cwaniak
Wszyscy jesteśmy żyrafami, które urodziły się nad przepaścią :zyrafa:
~ Nior ^^

fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/247/5/a/the_walking_dead_video_game___facebook_cover_by_enveedesigns-d5dm6t3.png

i.imgur.com/SYhANSm.png

GotujJajkaZPortem.com
Prefix użytkownikaAnciol
Nie mam pojęcia jak mieć e 100%. Nagrody są tam strasznie marne ale podoba mi się gra w szachy :D Czasami gram tylko po to ;) 6 część chyba lepiej pomyślana :)
Jeg elsker Seferyn fordi han også elsker norsk ^^ <3

Wiersz autorstwa łośka <3

Anciolu, piękny i wspaniały,
kimże ja przy Tobie jestem,
taki niedojrzały...
Spójrz w oczy me,
jak lekki wiatr,
pieszczą Cię.
Odpowiedz na to pytanie,
czy życie razem nam dane?
Oddaj mnie rentę swę*,
a szepnę Ci do ucha,
Kocham Cię!

*rentę swę - użyte tu celowo

,,Twój artykuł został odrzucony przez administratora Sann dnia 22.01.2014 16:43.
Powód odrzucenia: Nie będę tego sprawdzać. I ch*j! ;D"

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/wladca_rymow.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/wladca_rymow.png

Już znalazłam wszystkie rzeczy Luny i teraz staram się mieć wszędzie 100%. Nadal mam 44% w bibliotece.
W łazience prefektów znalazłam jajo z 4 tomu, odblokowałam wodę w wannie, ruszyłam kaczuszkę i nie wiem co robić dalej. <.<

Nie pamiętam, chyba rzucałam zaklęcia w stronę toalet i wtedy chyba wyleciało, albo jak majstrowałam z wanną... W każdym razie jak je otworzyłam jakimś zaklęciem zaczęło wydawać te okropne dźwięki. :lol:
Nie wchodzę już na tę stronę.

Prefix użytkownikaSyriusz Black123147
olsen-jeśli to ten jakby karzełkowaty,to wiem.
Szukaj książki w Wielkiej Sali
Po tym zadaniu,jak do Wielkiej Sali wejdziesz,pokażą ci zbliżenie na okno przy kominku,ale przy tym oknie będzie grupka uczniów-2 coś robiących i ktoś z książka. Tej książki potrzebujesz.
Gadasz z tym uczniem (właściwie Hermi gada) a on daje książkę.
Po przeczytaniu,oddajesz jej automatycznie książkę .Potem po prostu idź do Flitwicka i z nim pogadasz,automatycznie powiedzą odp. i gotowe.To chyba ma temat o Nicku Prawie bezgłowym

kurzel131
Zrobiłem wszystko z listy a w klasie do obrony dalej nie mam 100%

U podnóża schodów na OPCM stoi taki brzydki złoty posąg, podejdź do niego i wciśnij enter
Zapewne zauważyłaś, że na podłodze przy posągu są plamy tuż przy wejściu do klasy jest takie oddzielne pomieszczenie i przy nim jest miotła za pomocą zaklęcia wingardium leviosa przysuń ją do schodów jak już nie będzie można posunąć jaj dalej to przerwij zaklęcie a zacznie się zsuwać na dół i tak kilka razy Az miotła zsunie się na sam dół wtedy użyj jeszcze raz wingardium leviosa i najedź nią (oczywiście cały czas musisz używać wingardium leviosa)na plamy
mniej więcej w połowie schodów jest gargulec rzuć na niego incendio i wylecą ci punkty
Projektor wingardium leviosa
wszystkie ławki od strony biurka depulso (wystarczy, że zrobisz tak przy pierwszej ławce w każdym rzędzie a cała reszta zrobi to samo
w jednej z ławek jest chochlik, więc jak ją będziesz otwierać to punkty ci wylecą
rzuć depulso na szafę i podejdź do niej od strony ławki wciśnij enter
piecyk rzuć incendio
na biurku leży stos książek rzuć na nie accio lub depulso
na tablice rzuć wingardium leviosa i wciśnij enter później depulso i enter i jeszcze raz depulso i enter
pootwieraj te szafki od okien
Edytowane przez kurzel131 dnia 15.09.2015 10:49

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: