Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?
Liluchna
Ja w listopadzie, tamtego roku, poszłam sobie do szkolnej biblioteki. Błądziłam po różnych działach, aż do końca przerwy. W końcu zdecydowałam się na Komnatę Tajemnic. Gdy przyniosłam ją do klasy podbiegła do mnie przyjaciółka. Mówiła, że to takie krwawe i w ogóle. A co ona może o tym wiedzieć? Oglądała tylko filmy. Ja kiedyś też oglądałam. Zawsze uważałam, że ten Harry Potter to jakiś głupiec i nie wiem co oni (czyli my - potteromaniacy) w tym widzą. Przekonałam się gdy czytałam KT. Czytałam jakiś tydzień, może dwa i skończyłam jak zaczął się grudzień. Wypożyczyłam inne tomy, ale jak na złość nie było KF. Gdzieś koło marca tego roku skończyłam czytać części 1-6 i ciągle prosiłam mamę, by mi kupiła DH. No i dostałam ją na urodziny i teraz zbieram książki Hp i Filmy i gry. W grudniu 2007 pokochałam Hp i ten miesiąc odmienił moje życie na bardziej magiczne (wcześniej lubiłam Czarodziejki Witch, ale to jest już naprawdę głupie!!)
I tak zaczęła się moja magiczna przygoda z HP....
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 13:30
 
Agnesss
Ja dopiero w tym roku w święta Wielkanocne zobaczyłam pierwsze trzy części i mnie wciągnęło, po świętach od razu wypożyczyłam następne dwie. Ostatnio sobie kupiłam sobie nawet wszystkie filmy na dvd, a teraz zbieram książki, które też mnie wciągnęły. Są super. :)
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 13:31
 
Tonks10
Trzy lata temu jak zwykle poszłam do szkolnej biblioteki. Nudziło mi się więc "latałam" po regałach. I moją uwagę przykuł HP. Leżał tam sobie spokojnie i emanował taką energią. Oczywiście wypożyczyłam i przez cztery ostatnie lekcje niem mogłam się doczekać, aż wrócę do domu. No i tak zleciała mi moje pierwsza noc z Harrym ;] od tego momentu zakochałam się w HP i świecie, który kreowała Rowling. :D
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 13:32
Zmiany zachodzą tylko wtedy, gdy idziemy pod prąd, kiedy robimy coś całkowicie wbrew wszystkiemu, do czego przywykliśmy.
 
izka_cz
Ze mną to taka dość dziwna historia. Najpierw Pottera czytała mi moja siostra, a ja się pytałam "A co to jest zgredek?", "A kto to był Malfoy?" i nic z tego nie jarzyłam :D Dopiero jak obejrzałam w kinie KF to się na dobre wciągnęłam, a na Komunię dostałam pierwsze cztery części i cały dzień siedziałam czytając :) (mało mnie obchodziło, że to moja Komunia :D). A teraz to moja siostra pyta się mnie "A o czym był KP?", "A kto to był ten Malfoy?" :) Ostatnio nawet widząc pewnego piłkarza, przypominającego trochę Rona powiedziała "Patrz, on wygląda jak Neville" :D
"Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic."


Pasja nr.1 - strzelanie:

imageshack.us/photo/my-images/705/pict0674t.jpg


"Ważne jest tak zwane skupienie, czyli jak blisko siebie padają kolejne strzały. A celność i opanowanie rąk to kwestia treningu."


***


Pasja nr.2 - taniec:

img111.imageshack.us/img111/6960/z18430080771sk1.jpg


"Muzyka jest niewidzialnym tańcem, a taniec niesłyszalną muzyką."


***


"Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem."
Havelock Ellis


***


Pasja nr.3 - przyroda:

"Im bliżej natury jesteśmy, tym więcej czujemy w sobie Boga."


img175.imageshack.us/img175/160/obraz047ud0.jpg


"Najcenniejszym przymiotem natury jest jej rozmaitość."
Aleksander Świętochowski


img175.imageshack.us/img175/4695/obraz041gb9.jpg


Monotonia jest prawem natury. Zobacz, w jaki monotonny sposób wschodzi słońce.


img142.imageshack.us/img142/6043/2001071hj4.jpg


"Żaden promień słońca nie ginie, lecz zieleń, którą on budzi, potrzebuje czasu, aby wzrosnąć."
Albert Schweitzer


*******


"Nic się nie spełni, jeśli nie jest wpierw marzeniem."
Carl Sandburg


img111.imageshack.us/img111/1791/rx9n974142139l1xe4.jpg


'Ostatecznie, dla należycie zorganizowanego umysłu, śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody.'
A.P.W.B.Dumbledore


img142.imageshack.us/img142/1069/arkadiuszgolas7806971ab4.jpg


***


Wielka fanka Manchesteru United!!!


img232.imageshack.us/img232/1351/manchesterunitedmf0.jpg


Wielka fanka Wayne'a Rooney'a!!!


img232.imageshack.us/img232/1646/wayneroonebz7.jpg


A Cristiano Ronaldo niech się kopnie w zadek :D


img211.imageshack.us/img211/772/manutdcristianoronaldosx2.jpg


Przepraszam wszystkich fanów Ronaldo.

***


KONIEC
 
Cophotis
Hm, czytając wybrane posty z jakichkolwiek wątków, czuję że zawyżam średnią wieku ;p Nieważne.

Moja przygoda z HP. Tego nie zapomnę nigdy, bo to było 7-8 lat temu kiedy leżałam w szpitalu. ;-) Miałam wtedy 11-12 lat i b. wybujałą wyobraźnie. No, ale... Potwornie nudząc się w tym cholernym szpitalnym łóżku, odwiedziła mnie sąsiadka rok młodsza ode mnie i przyniosła mi HPiKF. Słysząc wcześniej o tej książce, jakoś nie byłam do niej za bardzo przekonana. Wybierając między czytaniem po raz dziesiąty tej samej gazety, a całkowitą nowością pod postacią Pottera, wybrałam oczywiście to drugie. Nie wciągnęło mnie na początku, pierwsze trzy rozdziały mnie potwornie nudziły, ale brnęłam dalej. ;-) Dochodząc do rozdziału czwartego, coś zaczęło się dziać. Później poleciało jak z bicza strzelił. Piąty, siódmy, dziesiąty... I koniec książki. Byłam strasznie zawiedziona, ale zaraz po wyjściu ze szpitala pognałam do tej sąsiadki po HPiKT. I dalej to samo, chociaż to moja najmniej ulubiona część. No i tak się ciągnie do dziś. Mając prawie 20 lat na karku [prawie :D] nieustannie zaczytuje sie w kolejnych częściach (mimo, że prawie znam je na pamięć). Wczoraj, robiąc sobie przerwę od ludzi wyciągnęłam z szafy pierwszy tom i przeczytałam go w parę godzin czując niedosyt. Na odmianę chyba wygrzebię dziś HPiZF. Albo Księcia Półkrwi.
Nic mi się nie chce
Ciągle bym tylko spał
Seks mnie nie łechce
Nic mi się nie chce - jestem sam

Pudelsi - Jestem sam
 
Magdalena
Moja przygoda z HP zaczęła się 4 lata temu i już do tej pory się przy tym trzymam i nie mam zamiaru przerywać, a dokładnie zaczęło się to z obejrzeniem Kamienia Filozoficznego w telewizji, a potem chciałam książkę i tak zostało.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 13:33
Madzia Potter
 
www.interia.pl
kamilx98
Moja siostra mówiła, że film jest fajny więc najpierw obejrzałem 1 i 2. Spodobało mi się potem obejrzałem 3 i 4, więc w końcu kupiłem książki i jeszcze bardziej mi się spodobało. Teraz czekam na film.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 13:34
bez tytułu
 
madzia14
U mnie zaczęło się tak, że byłam na wakacjach w Grecji z ciocią i kuzynką. W południe musiałyśmy siedzieć w pokoju bo był za duży upał. Ciocia wzięła sobie HP i Książę Półkrwi i jak skończyła czytać, to z nudów wzięłam ją i zaczęłam czytać. Strasznie mnie wciągnęła i jak wróciłam do domu zaraz pojechałam do biblioteki po pierwszą część HP:).
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 13:35
 
Prefix użytkownikamimid
Być może wcześniej pisałam w tym temacie, ale nie chce mi się przeglądać tych wszystkich stron...^^

Moja przygoda z Harrym? Nie pamiętam dokładnie, mogę pomylić kolejność i lata ale zaczęło się chyba w pierwszej klasie. Obejrzałam film, bardzo mi się spodobał i chciałam książkę przeczytać. Mama po jakimś czasie mi kupiła i tyle. Potem z utęsknieniem czekałam na następne części^^.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 13:36
 
Son Goku Potter
U mnie to wszystko się stało jak pooglądałam trzy pierwsze filmy. Wtedy postanowiłam sięgnąć po książkę i przeczytałam pół rozdziału Kamienia Filozoficznego. Stwierdziłam, że jest to najgłupsza książka jaką miałam w rękach i ją odłożyłam, ale po pół roku mój brat leżał chory i mnie poprosił żebym mu poczytała Harego Pottera. I gdy mnie już przekonał to zaczęłam z wielką niechęcią mu czytać. I właśnie dopiero wtedy zauważyłam, że jest to świetna książka i kupiłam resztę część potem filmy i inne rzeczy związane z HP.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 13:37
Najpełniejsza wdzięku jest nieśmiałość @---

Książka Rowling pojawiła się w momencie, gdy krytycy ogłosili koniec gatunku literatury młodzieżowej. Sukces HP obalił ten pogląd!! - Gazeta Wyb. 29.07.2000
 
-_-ginny-_-
Mama najpierw wszystkie części przeczytała. Wzięłam do ręki i zaczęłam czytać. Na początku w ogóle mi się nie podobało, ale od 2 rozdziału 1 części stałam się potteromaniakiem:D
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 13:39
 
Love and hate
Hmm.... swoja pierwszą książę o HP przeczytałem, gdy miałem zaledwie 7 lat :) Tak jakoś nigdy nie lubiłem czytać. HP to były moje pierwsze książki. No a teraz mogę powiedzieć, że gdyby nie one to nadal uważał bym je za bezużyteczne (mowa o książkach. Nie tylko HP). Teraz doceniam pożytek z książek i to jak dużo mogą mi dać radości. jezyk
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 13:42
"Dedykacja Tej Książki jest Rozszczepiona na 7 części..."

"...i Dla Ciebie Jeśli Wytrwałeś z Harrym Aż Do Końca". :)
 
Prefix użytkownikaMosag
Moja przygoda z HP zaczęła się dwa lata temu, kiedy to na j.polskim pod koniec IV kl. nauczycielka podała nam listę lektur do kl. V. I na tej liście był "Harry Potter i Komnata Tajemnic". Z ciekawości pożyczyłam sobie tę cz. od siostry ciotecznej i zaczęłam czytać. Kiedy skończyłam II cz., pożyczyłam I, potem III i IV. W trakcie czytania tomu V, poszłam do księgarni (z przecenionymi książkami na szczęście) i tam kupiłam pierwsze sześć tomów (bo oczywiście jeszcze VII nie było xD). Potem w szkole dostawałam przy omawianiu lektury najlepsze oceny, bo w czasie wakacji przeczytałam serię ze dwa razy. No i tak tęż zaczęła się moja przygoda z fantastyką, później sięgnęłam po "Władcę Pierścieni", "Eragona", a teraz czytam "Wiedźmina" xD.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 13:43
Kto jest Śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?
 
Prefix użytkownikaIskra98
Oglądnęłam "Więźnia Azkabanu" i zafascynowała mnie scena z wilkołakiem. Bardzo chciałam się przekonać, jak ona została opisana w książce, więc ją wypożyczyłam, nie bacząc na to, że nie czytałam pozostałych części. To był największy błąd mojego życia. Od tej pory jestem uzależniona od Harry'ego Pottera.
img52.imageshack.us/img52/8223/nagini.gif

,,- Sen jest dobry. - stwierdził. - Ale książki są lepsze."
 
Prefix użytkownikalimsina
W szkole podstawowej wiele osób czytało Harry'ego i ciągle o nim rozmawiało. Wtedy był wielki szał na tą książkę. Były chyba nawet gumy z naklejkami i specjalny album do zbierania. Byłam ciekawa o co w tym wszystkim chodzi i wypożyczyłam książkę z biblioteki. Bardzo mi się spodobała, ale nie przeczytałam wszystkich dostępnych części na raz.
farm3.static.flickr.com/2215/2188738366_c05a35ae8d.jpg
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Ja najpierw widziałam filmy 1-4. Już wtedy wiedziałam, że to fajna seria, ale nie wciągnęłam się jakoś mocno. Dopiero jak koleżanka przeczytała ZF i się nim podniecała cały czas to ja też postanowiłam. No i wtedy bum! Nic innego poza Harrym nie widziałam. Mama mi nie chciała książek kupić, chociaż prosiłam i błagałam. W końcu jakoś tak wyszło, że w szpitalu wylądowałam i wszystkim z rodziny szkoda się mnie zrobiło i kupili mi wszystkie części:D
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 27.03.2013 14:44


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikamarie90
Mnie do przeczytania zachęcił film, co raczej winno być odwrotnie. A pamiętam, że obejrzałam jako pierwszy "Komnatę Tajemnic" i to za namową młodszego brata. Sądzę, że to jemu zawdzięczam to, że teraz tutaj jestem. : )
24.media.tumblr.com/tumblr_m4c90rFsiF1qcor0oo3_250.gif

25.media.tumblr.com/tumblr_m24bnmmI0z1qbfdtto1_r4_250.gif
 
Prefix użytkownikaTHECardio255
Zaczęła się na końcu stycznia tego roku. Musiałem wypożyczyć lekturę i pani z biblioteki kazała mi jeszcze coś wypożyczyć szybko zobaczyłem HPiKF i go wypożyczyłem. Pojechałem na ferie. Przeważnie nie mogę zasnąć przed 1 w nocy i tak trzema wieczorami czytałem HP i go przeczytałem. Wczoraj skończyłem Harry Potter i Książę Półkrwi. Pozdrawiam :hej:

Dumbledore w naszych sercach.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 12:20
 
Prefix użytkownikaplump_ginewra_17
Do przeczytania Harry'ego Pottera namawiały mnie koleżanki już od podstawówki, ale ja jakoś nie odnosiłam się entuzjastycznie co do tej wizji. Teraz jestem już w liceum i jedna dziewczyna z mojej klasy wypożyczała Pottera z biblioteki, powiedziała, że będzie go czytać już z piąty raz. Spytałam jej co ona w nim widzi. Kiedy odpowiedziała mi, że dzięki książkom J.K. Rowling może się odciąć od świata i zatracić w zupełnie magicznym świecie nie zawahałam się ani na chwilę. Wypożyczyłam od razu dwie części (to było na święta Bożego Narodzenia). Po Nowym Roku wszystkie części były już przeczytane. Wciąż było mi mało więc obejrzałam wszystkie części filmów i wciąż mam niedosyt. Dlatego jestem tutaj :)
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 12:21
Zbyt ona piękna, zbyt mądra zarazem, zbyt mądrze piękna, stąd is­tnym jest głazem.
 
Prefix użytkownikaCordiale
U mnie było dość dziwnie z początkiem miłości do Harry'ego Potter'a. Książka w domu leżała w sumie odkąd pamiętam. Nigdy jednak nie interesowało mnie czytanie więc nawet nie zawracałam sobie głowy tym "innym światem". Przeczytałam sagę "Zmierzch" i obiecałam, że nigdy nie przeczytam Potter'a skoro jest mniej więcej na tej samej linii co "Przed Świtem" Czy "Księżyc w nowiu". Jednak nudziło mi się a po raz trzeci nie chciałam czytać tego samego no to wzięłam do ręki książki o Chłopcu Który Przeżył i.. Zakochałam się! Przeczytałam wszystkie części już 2 razy i mam zamiar jeszcze kolejny. Nie umiem z tego zrezygnować, Harry stał się moją miłością :]
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 12.02.2014 12:21
"Dobra, marudo, nie marudź już tak, bo zamarudzisz mnie na śmierć."


31.media.tumblr.com/a4680331a0e696af3a51b345db3fc2b3/tumblr_mfvcyqBCrE1ra5xmxo1_500.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=dLhFDYQHDQY
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.21