Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Niezwyciężony mag
20.11.2019 23:47
Co tu się odpustkowuje?

Chyba już kiedyś zadawałem to pytanie

Świetny czarodziej
20.11.2019 22:36
#FeelsLikecRPG

Różowy Pomeranian Teksasu
20.11.2019 22:35
kibic

Niezwyciężony mag
20.11.2019 22:35
pięknie to powiedziałeś

Świetny czarodziej
20.11.2019 22:34
mało wymagający jestem jeśli chodzi o ilość żarcia

no i postać llama ma statystyki +20 do najedzenia się jeśli używa przedmiotu "ulubione żarcie"

xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 58445 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 52727 punktów.

3) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41857 punktów.

4) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 41265 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 34531 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 34167 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 32504 punktów.

8) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

9) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30623 punktów.

10) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
O sporcie rozmowy ogólne
Prefix użytkownikaaskaeddie
To może takie ogólne pytanie ode mnie. Ile tygodniowo ćwiczycie? Mam na myśli wszelki sport ruchowy, jak ćwiczenia, biegi, jazda konna, pływanie, siłowania etc.

A może dzielicie sobie poszczególne rodzaje, aby zachować równowagę i wzmacniać różne parte ciała i mięśni?
oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

Prefix użytkownikaGinnyHermiona1
Ja bardzo lubię wf. Na wf-e wszystkie gry zespołowe oprócz unihokeja, którego nienawidzę. Trenuję szermierkę. Treningi mam cztery razy w tygodniu. Jest to jedna z moich pasji. Po nad to lubię pływać, jeździć na łyżwach, na rowerze. Oglądam różne zawody sportowe w telewizji. Najbardziej lubię oglądać skoki narciarskie, piłkę ręczną, siatkówkę i piłkę nożną, czasem biathlon. Lubię dużo sportowców, lecz w szczególności Kamila Stocha i Piotra Żyłę. Czarodziej
Edytowane przez Prefix użytkownikaGinnyHermiona1 dnia 02.03.2015 19:17

Prefix użytkownikaLumos123
Ja lubię oglądać sport, bardziej niż uprawiać xD. Po prostu mi się nie chce. Kibicuję Polakom w różnych dyscyplinach, zaczynając od siatkówki, a na ręcznej czy skokach kończąc. Nie przepadam tylko za piłką nożną, jakoś ta gra wydaje mi się mało ciekawa. Chociaż przyznam się, mecze Polaków Polaków na Euro2012 oglądałam. Co do uprawiania sportu to lubię wf, ale oprócz aktywności w szkole, raczej nie uprawiam sportu. Nie wliczając jazdy na rowerze, czy rolkach. Bo to akurat lubię, chociaż wolę rolki niż rower :D. A i amatorsko w siatkę na wf też lubię czasami pograć ;).
A może w Hufflepuffie,
Gdzie sami prawi mieszkają,
Gdzie wierni są sprawiedliwi
Hogwartu szkoły są chwałą.

fc02.deviantart.net/fs70/i/2013/253/5/e/hufflepuff_crest_by_jimiyo-d6lrsvu.jpg

Wiersz o mnie xD Love:
Lumos nasza jest kochana
Mądra, zdolna, uwielbiana
A przynajmniej tak myśli...
Cóż, nie widzi nienawiści
Zadaje wredne zadania w butelce
I co myśli? Ja piszę wiersze?
Mimo tego pewien respekt -
Mimo, że ona nie prefekt
Świetny medal dla kluch stworzyła
Najlepszym, oczywiście, go wręczyła
To miała być miła rymowanka,
Lecz niech będzie niespodzianka! ;D

i58.tinypic.com/kbrfyo.jpg

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

38.media.tumblr.com/e5dec366dd231bd5f82abfee6e56694c/tumblr_mw5qn1te9g1slbe69o1_500.gif

- Diabelskie sidła, diabelskie sidła... Co mówiła profesor Sprout?... Że to lubi ciemność i wilgoć... - Więc zapal coś! - wykrztusił Harry. - Tak... no jasne... ale tu nie ma drewna! - krzyknęła Hermiona, wykręcając sobie ręce. - CZY TY ZWARIOWAŁAŚ? - zawył Ron. - JESTEŚ CZARODZIEJKĄ CZY NIE?

-Brat Zachariasz- powiedziała Isabelle. -Ciacho wszystkich miesięcy od stycznia do grudnia w kalendarzu Cichych Braci. Co on tu robi?
-A istnieje kalendarz Cichych Braci? - zainteresował się Alec. -Sprzedają go?

41.media.tumblr.com/7aa4a076695b47686b27d56db7dad768/tumblr_n342deie1H1slbe69o1_500.jpg

- Och, jesteś prefektem, Percy? - zdziwił się jeden z bliźniaków. - Dlaczego nam nie powiedziałeś? Nie mieliśmy pojęcia. - Daj spokój, przecież pamiętam, że coś o tym wspominał - powiedział drugi bliźniak. - Raz... - Albo dwa... - Chwilę temu... - Przez całe lato...

-Lubię kaczki - wtrącił dyplomatycznie Jem. - Zwłaszcza te z Hyde Parku. - Zerknął z ukosa na przyjaciela. Obaj siedzieli na brzegu wysokiego stołu, z nogami zwieszonymi nad podłogą. - Pamiętasz, jak próbowałeś kiedyś mnie namówić, żebym rzucił im piróg nadziewany mięsem, bo chciałeś sprawdzić, czy uda się wyhodować rasę kaczek kanibali?
-I zjadły go - przypomniał Will. - Krwiożercze małe bestie. Nigdy nie ufaj kaczkom.

Prefix użytkownikaAvanti J
askaeddie napisał(a):

To może takie ogólne pytanie ode mnie. Ile tygodniowo ćwiczycie? Mam na myśli wszelki sport ruchowy, jak ćwiczenia, biegi, jazda konna, pływanie, siłowania etc.

A może dzielicie sobie poszczególne rodzaje, aby zachować równowagę i wzmacniać różne parte ciała i mięśni?

Ja naprzyklad trenuje 3-4 razy w tygodniu, w zaleznosci od humoru, do tego dochodzi bieganie conajmniej raz w tygodniu, rowniez zalezy od humoru, kiedys jeszcze chodzilem na silownie ale sobie odpuscilem jak wzielem sie na dobre za treningi, do tego jak sie zrobi cieplej to gram w sporty typu pilka nozna lub siatokowka ze znajomymi

Prefix użytkownikaPadida
fuerte napisał(a):

To ja przyszłam się dzisiaj poskarżyć na nasze media. Głównie chodzi mi o internet, bo w telewizji transmisja z pływackich Mistrzostw Europy się odbyła. Strasznie ciężko dojrzeć na głównych stronach naczelnych polskich portali informacje o tym, że odbyła się taka impreza. Zdobyliśmy cztery medale: dwa złote, jeden srebrny i jeden brązowy, ale stawiam, że znaczna część osób w ogóle nie wiedziała, że taka impreza się odbywa.

Mam taką myśl ogólnie, że u nas bardzo słabo jest z transmitowaniem i pisaniem o sportach innych niż piłka nożna. Podobnie ostatnio było z informacjami na temat Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy (o tabeli i harmonogramach można zapomnieć, chwała za transmisje przez TVP). Jak na lekarstwo było również informacji na temat World Grand Prix kobiecej siatkówki. Szlag człowieka trafia, kiedy tak mało mówi się o wydarzeniach sportowych, w których biorą udział nasi reprezentanci, skupiając całą uwagę na przeklętej piłce nożnej, w której nie mamy sukcesów. Jak to jest, że o meczach polskiej reprezentacji w piłce nożnej trąbi się na wiele dni wcześniej, a o tym, że gra Radwańska, albo Włodarczyk rzuca młotem na kilka godzin przed lub w ogóle w trakcie konkursu? Że portale potrafią wysmarować więcej newsów i artykułów na temat jednego meczu Lewandowskiego w Bayernie, a inne dyscypliny traktuje się po macoszemu? To jest jakiś cyrk po prostu. :(

Też właśnie mnie to rani :( Zwłaszcza na piłce nożnej mało się znam, a jak chciałabym obejrzeć np. jakieś zawody w pływaniu, które bym ogarniała to nie, bo tylko nożna. Masz rację, nawet nie wiedziałam o tych Mistrzostwach

askaeddie napisał(a):

No to ja 4 razy w tygodniu, dwa razy godzinę i dwa razy 1,5h ;)
hej

Prefix użytkownikafuerte
Kochani, Anita Włodarczyk kolejny raz pobiła rekord świata w rzucie młotem. Pobiła dotychczasowy rekord, który również należał do niej, o 1,5 metra, rzucając 81,08 metra. Pierwsza kobieta na świecie, która przekroczyła granicę 80 metrów. Możemy być dumni!

Aha, a red. Wanio został dzisiaj w piękny sposób zgaszony przez jedną z naszych siatkarek, po wygranym meczu z Portoryko: odpytywana przez red. Wanio Anna Grejman z rozbrajających uśmiechem powiedziała, że "pan i tak odpowiada na wszystkie zadane mi przez pana pytania, więc chyba nie mam już nic do dodania".

imgupload.pl/images/2019/10/25/73309392_1544154432388113_8748989514577346560_n.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikalosiek13
Niestety, nie oglądałem, ale od dawna wiadomo było, że to kwestia czasu. W końcu Anita na treningach już często rzucała ponad 80 ;D Cieszy mnie to bardzo, że w końcu się udało i oby udało się jej uzyskać podobny wynik na MŚ w Pekinie, pod koniec sierpnia!

Oglądałem kawałek tego meczu xD Szkoda, że nie dotrwałem do tego momentu... xD

Prefix użytkownikaFantha Ameria
Ogółem jestem strasznym leniem,ale jeżdżę na rolkach,dużo na rowerze,a najbardziej kocham jazdę konną :)
Od cnót Gryfonów kretynizmu Puchonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów chroń nas Slytherinie!
Harry to fajny chłopczyk, troche niedorozwinięty umysłowo. Posiada wiele przyjaciół, wrogów, adidasów, fanek i włosów(na głowie). Lubi machać do kamery i karmić gumochłony.
www.zbierak.pl/static/img/gotowe/08600444b2200c86c7d874ebf75c0458.jpg

Prefix użytkownikabatalion_88
Ogólnie, prze-ogólnie, to w piłkę się grało wiele, wiele razy, w kosza też. Jednak wcześniej był basen i taekwondo za małolata. Także częste wypady rowerowe czy bieganie, jeżdżenie na zawody ze szkoły. Trochę tego było, nie powiem. Na wuefie najmniej lubiłem grać w siatkówkę i ręczną, której praktycznie nie było. Uwielbiałem za to skok tygrysi ^^ i unihokej (na korytarzu w Gimbazie full wypas). O, biegi przełajowe - głównie w podstawówce.

Jeżeli oglądać, to tylko i wyłącznie na miejscu pierwszym piłkę nożną. Nieważne jaka liga nawet (może być i ukraińska), jednak najfajniej ogląda się zawsze Ligę Mistrzów i takie zespoły jak Atletico, Manchester City, z włoskiej Serie A Inter i czasem Napoli. Reprezentacja - z Ameryki Południowej głównie Argentyna, Chile i Urugwaj. Jakoś omijam Brazylię i Kolumbię. Kiedyś mecze NBA, się ślęczało po nocach i podziwiało finały pomiędzy Chicago Bulls a Utah Jazz (Jordan vs Malone, Stoctkon vs Rodman). Lubiłem też Houston Rockets i Seattle Super Sonics, bo tam grali odpowiednio Charles Barkley i Gary Payton. Z piłki to oczywiście dawniej Veron, Simeone, Ronaldo (ten z Brazylii), Figo, Zidane, Raul, Crespo, Batistuta. Teraz na topie jest u mnie rzecz jasna Lewy - według wielu najlepszy piłkarz świata, według innych druga typowa "9" obok Luisa Suareza (FC Barcelona). Oczywiście Neymar, Krychowiak, Messi, Aguero, Rooney, David Silva, Ever Banega, Mauro Icardi...
Jeżeli sporty walki, to wówczas tylko boks z naszym Endrju, czasem judo. Żużel bez większych fascynacji. Odpada u mnie ślepienie na Formułę1, curling, lekkoatletykę, rugby, tennis.

EURO 2016 FRANCE - Losowanie przeżywałem jak stonka wykopki. Uważam, że źle nie trafiliśmy. Gdyby w eliminacjach liczyć wynik dwumeczu (jak w europejskich pucharach), to wygraliśmy z Niemcami ^^ -lol- 2:0 plus 3:1, Irlandia Północna nic wielkiego nie pokazała, a Irlandia i Szkocja (nasi niedawni rywale) są od nich lepsi. Nie wyobrażam sobie, że z nimi przegramy pierwszy mecz na turnieju. Na Ukrainę trzeba uważać. No, ale mamy taką ekipę, że to nas wychwalają w mediach angielskich, włoskich, francuskich... Tylko w rodzimym kraju krytykowanie reprezentacji i spekulacje o transferze Lewandowskiego do Realu. Krychowiak, Milik, Glik, Pazdan, Lewy, Błaszczykowski, Fabiański, Grosicki ^^ - pakieta marzeń. Stawiam na wyjście z 2 po Niemcach (a wychodzą z każdej z 6 grup po 2 plus 4 najlepsze z 3_ ----> tam już 1/8 i według mnie o ćwierćfinał gralibyśmy albo ze Szwajcarią lub Rumunią, ale pokory i spokoju nieco ;) Bo się zapędzę. Według mnie najsilniejsze grupy to te dwie (dobrze, że tam nie gramy):

Grupa D: Hiszpania, Czechy, Turcja, Chorwacja.
Grupa E: Belgia, Włochy, Irlandia, Szwecja.

Także tym wydarzeniem będę żył przede wszystkim w roku 2016. No i teraz oglądam czasem piłkarki ręczne, ale po ostatnim meczu mam mieszane uczucia.
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Ja generalnie nie lubię oglądąć sportu, najzwyczajniej mnie to nudzi. Teraz już nawet zawody konne mnie nudzą, a kiedyś uwielbiałam je oglądać. Pamiętam też, że za dzieciaka lubiłam z dziadkiem oglądać zawody sumo :D.
Widzę, że batalion wspomniał piłkę nożną - kiedyś lubiłam grać i podobnie jak w piłce ręcznej stać na bramce, dobrze mi to wychodziło, ale później przestałam się trzymać z chłopakami z podwórka, więc przestałam też grać w "nogę".
W podstawówce uwielbiałam grać w koszykówkę, ale pewnego dnia złamałam sobie palec na W-Fie, kiedy kolega za mocno rzucił piłkę od kosza, a ja niefortunnie ją złamałam. Wszystko fajnie, zagoiło się, po 6 tygodniach wróciłam na WF i... znowu złamałam ten sam palec grając w kosza :D. Od tamtej pory wolę nie grać w koszykówkę :D.
Obecnie jestem zafascynowana pole dance, czekam aż utworzy się nowa grupa początkująca w szkole pole dance w Toruniu. Obawiam się co prawda, że nie dam sobie rady, ale z drugiej strony, bardzo chciałabym sobie udowodnić, że dam. W dodatku to świetny sposób na wzmocnienie ciała i zrzucenie zbędnych kilogramów :).
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."

Czas tu coś ruszyć, odświeżyć ;p

Ech, na stronie gada się ostatnimi czasy o wszystkim, tylko nie o sporcie <3

A przecież... Skoczkowie narciarscy w drużynowym konkursie wywalczyli złoty medal mistrzostw świata w Lahti. Dali z siebie wszystko i pokazali wielką klasę. Małysz nigdy nie mógł o takim sukcesie w drużynie chociażby marzyć. A teraz?

Team: Stoch, Kubacki, Żyła i Kot są fenomenalni. Takiej drużyny nigdy nie mieliśmy. I myślę, że mieć nie będziemy... (a o temacie w skokach cisza!). Rozbiliśmy takie potęgi jak Austria, Norwegia czy Niemcy. Gratuluję im równej, wysokiej formy i radości z oddanych skoków. Oby tak dalej : )

Dalej... Dziś były mecze Ligi Mistrzów. Jednak pragnąłbym skupić się na jednym. A mianowicie na pojedynku Barcelony z Paris Saint Germain. Pierwszy mecz w Paryżu wygrali gospodarze aż 4:0! Ręka w górę kto wierzył w Barcelonę (a przecież na stronie są kibice Barcy). I ja mam za Was o tym wydarzeniu dziś w nocy pisać? ;) I, i, i odrobili... 6:1 WOW - to był mecz: dwa gole Neymara, gol Messiego i Suareza oraz decydująca bramka w ostatnich sekundach Sergi Roberto! W ogóle 3 bramki padły w końcówce.

Takiego spotkania nie wyreżyserowałby chyba sam śp. Alfred Hitchcock. "To nie miało prawa się zdarzyć" - takie tytuły już dziś można zauważyć w internetach.

No i na sam koniec - Polacy w halowych mistrzostwach Europy w lekkoatletyce w Belgradzie zdobyli największą liczbę medali kibic aż 12 (7 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe). I też tego nikt nie zauważył? Żyjcie sportem, bo sport to piękna rzecz ^..^

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Mecz był przedni i nie ma co tu dużo gadać. Fajnie jakby ten temat się tu rozwijał, bo ciągle się coś w sporcie dzieje ;p

Kibice PSG byli wściekli! Dziwicie się? Zmarnować taką szansę to naprawdę kompromitacja. Ewentualnie nieziemska gra Barcy "załatwiła sprawę".

A w skokach w najbliższy weekend nie wystąpi Słoweniec Domen Prevc - nie pojedzie, a to dla nas istotne - Maciej Kot najprawdopodobniej awansuje po tych konkursach na czwartą lokatę w generalnej klasyfikacji.

Poza tym Kraft zapowiedział, że będzie starał się odebrać koszulkę lidera Kamilowi Stochowi ;) Także czekają nas nie lada emocje :-:

No i najnowszy ranking FIFA - a w nim Polska przed reprezentacją Anglii na miejscu 12! Serdeczne gratulacje. Przed nami arcyważny mecz eliminacyjny do Mistrzostw świata w Rosji (prowadzimy w naszej grupie z dorobkiem 10 pkt). Znaleźć się na liście obok Niemiec, Brazylii ,Argentyny, Hiszpanii to fajna sprawa ; )

No a nie ukrywam, że najbardziej czekam na dalsze losy w piłkarskiej Lidze Mistrzów kibic Love

Losowanie okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Często powtarzam, że jedyne co mnie przy życiu trzyma, to Bóg i Liga Mistrzów ;) Fajnie to się zapowiada...

Oczywiście mam swoich faworytów. W starciu Realu z Bayernem Monachium ze wzgląd na Lewandowskiego, którego obok Suareza uważam za najlepszego obecnie środkowego napastnika (nie mylić z pozycjami Ronaldo czy Messiego będę kibicował Bayernowi. Także nie mam nic przeciw temu, żeby Lewy strzelił teraz nie cztery, a pięć bramek (pamiętny występ przeciw Królewskim w barwach Borussi Dortmund).

Dalej, to nie trawię Juventusu Turyn (a jaki kibic Interu może dobrze życzyć Jude?) - najbardziej skorumpowany i nieuczciwy klub w historii włoskiej serie A. Niech im Barcelona sprawi dobre lanie. I niech Messi ze spółką pogrążą Starą Damę po wsze czasy ^..^

Glik czy Piszczek? Jak dla mnie nie będzie miało zbytnio różnicy, która drużyna awansuje do półfinału. Naprawdę mi to obojętne.

No i ukochane Atletico Madryt (i bosski Diego Simeone). Mam nadzieję, że debiutanta od Angoli odeślą z kwitkiem. Nie mam nic przeciw tej drużynie (Bartosz Kapustka pozdro), ale ludzie... i tak już daleko zaszli. Choć każdy ma swoje typy.

No co do Polska vs Czarnogóra, to wiadomo co tam się może dziać. Atmosfera gorąca, teren i rywal trudni. Liczę i tak na 3 pkt., bo jesteśmy po prostu lepszym zespołem i to nie ulega żadnym wątpliwościom. Jednak bycie lepszym to jest zaledwie połowa sukcesu. Także liczę na gole Lewego i Teo (może Milika też). 2:1 byłoby pięknie <3 i dałoby nam praktycznie awans na Mś. w Russi.

A, i Liga Europejska (tzw. II Liga Mistrzów xD). Faworytem całych rozgrywek jest oczywiście Manchester United, ale czy to kogoś jeszcze dziwi? Mając taką ekipę (Ibra-Kadabra, Rooney, Royo, Romero ARG <3 i spółka) to z każdym powinni pocisnąć. Ja jednak obstaję za Anderlechtem lub Olympique Lyon.

Co do skoków, to no sorry... Stoch swoje zrobił, a Kraft ma formę jak nigdy przedtem. Odskakuje wszystkim. Myślę, że wygrać Puchar świata będzie ciężko. Z Pucharem Narodów też straciliśmy już 200 pkt. przewagi (pozostaje drugie tyle nad Austrią). Będzie ciężko, dramatycznie, ale przez to bardzo ciekawie.

Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Oglądałam wczorajszy macz i mega cieszył mnie wynik. Reprezentacja Niemiec bez Lukasza to nie to nie będzie to samo ale chłopak zakończył karierę w pięknym stylu. Ta bramka była po prostu epicka Love
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/OctBXfr.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif

5. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath

Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif

Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif

The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
No to po kolei ;) Co do pożegnalnego meczu Podolskiego w reprezentacji Niemiec, to wyglądał mi on na dobrze wyranżerowany spektakl przez kogoś takiego jak Hitchcock. xD

I połowa - Niemcy nic, ale to NIC nie grali. Do dziś zastanawiam się jakim cudem Anglia nie prowadziła spokojnie 2:0 - przecież tak powinno być. Te dwie stuprocentowe sytuacje nie wymagają chyba komentarza. Podolski nigdy Messim nie był czy Ronaldo i już nie będzie. Niemcom nie kibicowałem nigdy, więc obejrzałem ot tak sobie.

Co do Polski i Czarnogóry, to brawo ^^ Czwarty tak, czwarty) z rzędu mecz wygrany w eliminacjach. Nie pamiętam już dawno, żebyśmy tak skutecznie wygrywali. Tzn. chodzi o liczbę zwycięstw z rzędu - gdyby nie ten słaby remis z Kazachstanem, to mielibyśmy 15 punktów, a nie 13, ale jest OK. Spokojnie awansujemy na Mundial do Rosji. Nie ma przeproś. A Lewandowski po raz kolejny pokazał klasę.

Ze smutniejszych wiadomości, to fatalna postawa Argentyny w eliminacjach do Mś. - w Ameryce Południowej. Co prawda wygrali 1:0 z Chile po golu Messiego (znowu on!), ale kilka dni później przegrali z Boliwią 0:2 - w górach - ponad 3000 m.n.m.p ! - tam oddychać się nie da! Messi został ukarany przez FIFĘ - i nie zagra w czterech meczach - tzn. teraz już trzech za pyskówkę. Zabrakło go w meczu z Boliwią, i mamy lipę/:

5 miejsce i może baraże, ale nie wierzę, że jeszcze się obudzą. Kryzys i chaos wielki w tym wszystkim, w całej federacji. Po prostu smutek i żal :( Bez niego nic nie ugrają, a Urugwaj z Cavanim i Suarezem, to też dobra ekipa.

Młodzieżówka U-21 z grona faworytów spada nam... Porażki z Ukrainą, po 1:2 z Włochami i Czechami niczego dobrego nie wróżą. Niby jest Kapustka, Dawidowicz, może dojdzie Wszołek, Milik i Piotr Zieliński, ale już 16 czerwca EURO w Polsce!

Seniorzy mają w rankingu FIFA 12 miejsce - przed Anglią czy Włochami. Także oby tak dalej! No i na sam koniec - Holandia spada na dno...

Ja bym tam z kolei nie przesadzał, że Niemcy już na bank zdobędą mistrzostwo świata, bo wygrali ME U 21 i te Puchar Konfederacji (w sumie tylko Chile i Portugalia to byli jacyś rywale) - no i jest tak, że drużyna, która sięga po PK, to potem nie zdobywa Mś - Brazylia go zdobyła w 2013 i co? xD Potem słynne 1:7 z Niemcami właśnie w półfinale. Przez rok się wiele może zmienić.

teraz niektórzy pewnie już zrozumieją moją pasję Lewym ha ha ha - znowu 3, znowu Polska wygrała i pewnie pojedziemy na mundial do Rosji. Cieszy też fakt, że Argentyna na chwilę obudziła się z letargu i wygrała 1:0 z Brazylią. Może Messi i spółka pokażą w końcu prawdziwy potencjał drużyny z Ameryki Południowej.

Smutek, bo Motor Lublin nie wszedł do II ligi (na korzyść Garbarni Kraków), smutek też bo Górnik Łęczna spadł z ekstraklasy. Smuda odszedł, ale to tonący okręt, problemy finansowe itd. - no i chyba tyle jeśli chodzi o piłkę nożną <; No i wczoraj Arka Gdynia sięgnęła po Super Puchar Polski ogrywając Legię Warszawę w rzutach karnych.

Teraz możemy sobie poobserwować te super zespoły piłkarskie w meczach rozgrywanych w Ameryce Północnej oraz Azji. Grają pomiędzy sobą Inter Mediolan, AC Milan, Bayern Monachium, FC Barcelona, Real Madryt, PSG, Lyon, Chelsea Londyn, Manchester United, Manchester City, Juventus Turyn - no i chyba lepszych klubów piłkarskich na świecie już nie ma <; Na razie widziałem jak Milan zlał Bayern 4:0, jak po dwóch golach Neymara Barca wygrała 2:1 z Juve, no, ale zachwytu nie ma. To takie towarzyskie mecze, eksperymenty, rotacje w składzie i mecze o pietruszkę mimo wszystko, bo o sam prestiż, to gra się w lidze, europejskich pucharach itd. No, ale miło czasem jest dla oka. Mam nadzieję, że mój kochany Inter się nie zbłaźni i da radę kilka meczów wygrać. To się zwie bodajże International Championship Cup - same marki i nazwy drużyn robią wrażenie.

Kibicujecie? Oglądacie? Co myślicie?

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: