Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Formuła 1
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Ważne jest by wygrywać wszystko i zawsze. Twierdzenie, że istotna jest sama walka to czysta demagogia. - Ayrton Senna

s1.blomedia.pl/autokult.pl/images/2013/07/Ayrton-Senna-2-336593-616x408.jpg

Może co poniektórzy już to wiedzą, ale inni pewnie nie. Od jakiś kilku lat jaram się f1. Uwielbiam oglądać te wszystkie Grand Prix (moim ulubionym jest Grand Prix Kanady i wyścig na Węgrzech), te przygotowania, kwalifikacje. Oczywiście sukcesy Kubicy spowodowały, że zaczęłam się tym sportem interesować, jednak ogólnie za człowiekiem nie przepadam. Moim marzeniem jest zobaczyć na żywo to całe widowisko i zrobić sobie zdjęcie z Fernando Alonso, Sebastianem Vettelem i Kimim Raikkonenem. No i bardzo chciałabym odwiedzić cmentarz, na którym pochowany jest mój życiowy bohater - Ayrton Senna.

A co wy myślicie o tym sporcie? Nudzicie się oglądając zmagania kierowców czy raczej patrzycie na to z błyskiem w oku? Może też macie jakiegoś ulubionego kierowcę? Zapraszam do wypowiadania się.



i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaSeferyn Collotye
Co myślę? Myślę, że to nawet ciekawy sport, ale jakoś wybitnie mnie nie wciąga. Można obejrzeć, czasami dzieje się coś ciekawego... Jak któryś z toru wypadnie, haha. xD Ale nie wyobrażam sobie, jakbym miał siedzieć na takich zawodach na żywo, dla mnie za głośna zabawa. ;P No i po jakimś czasie robi się nużące, po kilku(nastu) okrążeniach. xD

Ale szczególnie podoba mi się to, w jakim tempie pomocnicy potrafią zmienić koła, wow. xP



Witaj, przybyszu, w przedsionku mojego umysłu, lecz strzeż się!
Dla tych, którzy zagubią się w jego zakamarkach, nie ma ratunku.
Przekraczaj więc jego bramy na własną odpowiedzialność.


1.bp.blogspot.com/-I-AOEb1P7xU/UmWbpd9htHI/AAAAAAAADMQ/w2J__zkAapo/s1600/linia.png

Happiness can be found even in the darkest of times,
if one only remembers to turn on the light...


s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/ac/46/e4/ac46e426cfadcc78c52cb287e9e79638.jpg

Of course it is happening inside your head, Harry,
but why on earth should that mean that it is not real?


1.bp.blogspot.com/-I-AOEb1P7xU/UmWbpd9htHI/AAAAAAAADMQ/w2J__zkAapo/s1600/linia.png


Praca na rzecz HPnetu:

listopad - grudzień 2011 - moderator

grudzień 2011 - listopad 2014 - administrator

lipiec 2016 - luty 2017 - administrator techniczny


1.bp.blogspot.com/-I-AOEb1P7xU/UmWbpd9htHI/AAAAAAAADMQ/w2J__zkAapo/s1600/linia.png

Studnia przeznaczenia

W studni przeznaczenia
Na wysokim szczycie
Pośród bezistocia
Błyszczą gwiezdne oczy

www.thesevenminutestar.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/12/asterism.jpg

W studni przeznaczenia
Dźwięczą bezustannie
Echa próśb i modlitw
Smętne treny wiatru

witchnovelresearch.files.wordpress.com/2009/10/crow2.jpg

W studni przeznaczenia
Świecą wraz z księżycem
Srebrnych monet stosy
Puste zabobony


W studni przeznaczenia
Woda krwawi złotem
Diament krzesi ogień
Srebrem tętnią żyły

i.ytimg.com/vi/aiAmAcaDQrM/maxresdefault.jpg

W studni przeznaczenia
Iskrzą się marzenia
Myśli jak kryształy
Krzyczą z bezsilności

jmlysun.files.wordpress.com/2014/07/froglookingupfromwell.jpg

W studni przeznaczenia
Plączą się warkocze
Zdobne pantofelki
Słychać jęk cierpienia


s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/02/07/5f/02075f72d1d7de29465a82b5831014da.jpg

1.bp.blogspot.com/-I-AOEb1P7xU/UmWbpd9htHI/AAAAAAAADMQ/w2J__zkAapo/s1600/linia.png

Hall of Fame

theredlist.com/media/database/muses/icon/iconic_men/1970/yves-saint-laurent/001-yves-saint-laurent-theredlist.jpg

"I'd really like to be in closer contact with life. I'm a little too distant, I guess. I like to place myself outside." Yves Saint Laurent

modo.dm/webpage/wp-content/uploads/2015/10/Karl-Lagerfeld_2.jpeg

"I don't care if people I admire criticize me because their opinion is valuable to me."
Karl Lagerfeld

1.bp.blogspot.com/-I-AOEb1P7xU/UmWbpd9htHI/AAAAAAAADMQ/w2J__zkAapo/s1600/linia.png

 
Prefix użytkownikaAnciol
To musi byc fajne przeżycie. Wolałabym zdecydowanie brać udział niż oglądać. Ale jestem dziewczynką i średnio lubię motoryzację.
Muszę się zgodzić z Sefem, pomocnicy zmieniający koła to mistrzostwo świata :D Oni powinni zdobywać te medale ;D
Jeg elsker Seferyn fordi han også elsker norsk ^^ <3




Wiersz autorstwa łośka <3

Anciolu, piękny i wspaniały,
kimże ja przy Tobie jestem,
taki niedojrzały...
Spójrz w oczy me,
jak lekki wiatr,
pieszczą Cię.
Odpowiedz na to pytanie,
czy życie razem nam dane?
Oddaj mnie rentę swę*,
a szepnę Ci do ucha,
Kocham Cię!

*rentę swę - użyte tu celowo



,,Twój artykuł został odrzucony przez administratora Sann dnia 22.01.2014 16:43.
Powód odrzucenia: Nie będę tego sprawdzać. I ch*j! ;D"



www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/wladca_rymow.png



www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/wladca_rymow.png
 
Prefix użytkownikaBluecube
W F1 wszyscy pracują na sukces. Jest pewna zależność: kierowcy nie wygrają wyścigu bez zespołu i odwrotnie. Interesuje się tym od około 8 lat i nie zmiennie mnie to ciekawi. Chyba najważniejsze są dla mnie wytrwałość, umiejętności i stalowe nerwy. Ulubiony driver - A. Senna i jego siostrzeniec Bruno.;)
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Bluecube napisał(a):

W F1 wszyscy pracują na sukces. Jest pewna zależność: kierowcy nie wygrają wyścigu bez zespołu i odwrotnie. Interesuje się tym od około 8 lat i nie zmiennie mnie to ciekawi. Chyba najważniejsze są dla mnie wytrwałość, umiejętności i stalowe nerwy. Ulubiony driver - A. Senna i jego siostrzeniec Bruno.;)

Oczywiście, w tym sporcie liczy się współpraca. Co by zrobił taki Schumacher 6 lat temu z, powiedzmy Virgin Racing Team. Niestety, raczej by nic nie wygrał. Co nie zmienia faktu, że był świetnym kierowcom.

Ayrton - nie znam wspanialszego sportowca, ach. Oglądałeś może ten film o nim? Płakałam przy końcówce kiedy pokazywali wypadek na Imoli i gdy cała Brazylia go opłakiwała. Jakie są twoje ulubione zawody?


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaBluecube
Oczywiście że oglądałem, to chyba podstawowy tytuł dla fanów F1, nie?;) Kocham oglądać wyścigi w Monzy i Monte carlo. <3 I jestem pod ogromnym wrażeniem toru z Szanghaju, co chyba nie jest dziwne?:D A co sądzisz o zmianie silników z v8 na v6? I co myślisz o kierowcach typu Pietrov, którzy jeżdżą w F1 tylko dzięki sponsorom albo forsie rodziców?
Edytowane przez Prefix użytkownikaBluecube dnia 23.02.2014 21:33
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Tor w Szanghaju jest świetny. Z tego co pamiętam tylko tam jeździ się w odwrotną stronę niż zazwyczaj, ale nie jestem pewna.

Petrov, Maldonado i inni tacy. Ech, nie wiem co o nich myśleć. Z jednej strony nie trafiliby do f1 gdyby nie byli dość dobrzy z drugiej strony u niektórych zespołów bardzo krucho z kasą. Myślę, że jest o wiele więcej kierowców, którzy o wiele bardziej nadawaliby się na ich miejsca, ale niestety nie dostaną się do elity, bo w kieszeni pustka, a sponsorów brak.
Teraz tak sobie myslę, że to głupota ze strony zespołów, że biorą te bogate dzieciaczki... Fajnie, bedą mieli kupę kasy na ulepszenia bolidów, ale ze słabymi kierowcami nic nie osiągną. A jak wezmą porządnego kierowcę, który dobrze się zapowiada to nie bd mieli kasy na sprzęt, ale gdy on zacznie odnosić jakie sukcesy to w sumie dostnę pieniądze... Jednak ten zaraz ucieknie, do jakiego RedBulla, Mercedesa czy tam McLarrena i kicha, hahahahaha. Nie ogarniam. A ty co o tym myślisz?


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaBluecube
Właśnie, są dwie strony medalu. Bez hajsu nic nie zdziałają, nawet jeśli będzie dobry kierowca, ew kilka punktów w klasyfikacji konstruktorów i moooże troszkę kasy. Ale co było z Perezem? Jeździł dla Saubera, żadna z nich potęga przecież, i po sezonie już w Mclarenie. No bo tam ma lepsze warunki. A taki Pietrov? Ma kasę, daje na zespół, żeby być w elicie. No ale to taki "toksycznych związek dla np. Caterhama. Bo niby kasa jest, ale jest też przeciętny kierowca i z nim nic nie osiągną. A bez niego nie będą mieć kasy.. I to takie kółka się robią. Ale problem wielkiej kasy to już nie tylko problem F1, dotyczy większości sportów. Masz ulubiony manewr, styl jazdy, coś w tym stylu?;)
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
No jednak w sportach motorowych widzimy i ona jest nieodłączną częścią tego sportu. Nic na to nie poradzimy.

Prawdę mówiąc to uwielbiam jazdę Jensona Buttona, bo jest taki spokojny i opanowany w każdej sytuacji. On nigdy na nic się nie wścieka i jeździ rozsądnie, ale z drugiej strony taki Sebastian Vettel co się nikim nie przejmuje i jeździ jak mu w duszy gra. Podziwiam go, chociaz wszyscy mówią, że bez RBR nic by nie osiągnął. To nie jest prawda, bo jak tam był w zastępswie za Kubicę w BMV Sauber to juz pokazał pazur. No i Alonso ma w swoim stylu jazdy cos takiego, że mogłabym tylko jego samego oglądać;p

Mam kilka sytuacji, do których uwielbiam wracać. Oczywiście jedną z nich jest to Team Order w Ferrari: Felippe, Fernando is faster than you. I mózg rozp_****. Jak oni mogli tak poniżyć tego biednego Massę? :( Wszelkie kraksy i wypadki miło sie wspomina, jeżeli zawodnikowi nic się nie stało. Takie np. fruwanie Webbera w Monaco bodajże, bardzo widowiskowe;p A Ty co lubisz?

W ogóle to zastanawiam się co to będzie jak odejdzie stary, dobry Bernie. Kto będzie zarządzał tym wszystkim? Na pewno znajdzie się kilka osób, które będzie chciało położyc łapska na tym interesie.


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaBluecube
Preferuje styl jazdy Vettela. Bo on umie uciekać i umie gonić. Pamiętasz jak na jednym Grand Prix startował z pitstopu? Od tego momentu bardzo go podziwiam. I lubię też Hamiltona, ale to jest dopiero pechowiec.. jeździ znakomicie i agresywnie ale ma pecha czasami (przeważnie?). Nie lubie Alonzo. To znaczy, umiejętności ma - ale nie lubie jego charakteru. Chociażby tekst że nie ściga się z Vettelem tylko z Newey'em.


Co następcy Ecclestone'a myślę że jest tylko jedno dobre wyjście - Christian Horner, czyż nie?
 
Prefix użytkownikadobrosia1
Hmmm, co o tym myślę? Kiedyś oglądałam z tatą prawie każdy wyścig. Jednak w końcu zaczęło mnie męczyć oglądanie tego, że w kółko jeżdżą w... kółko! Nudno się to ogląda. A jak odszedł Robert Kubica odszedł, to w ogóle nawet o tym zapomniałam. Ale nadal lubię oglądać finał, kiedy oni tym szampanem leją. Ślicznie
oi60.tinypic.com/2ppir7t.jpg


MÓJ RUDZIELEC!
[img]oi60.tinypic.com/2zem3d0.jpg
[/img]
Slytherin górą! ^^

oi62.tinypic.com/2d593n.jpg


i60.tinypic.com/14cqr6t.jpg
 
Prefix użytkownikaArti1915
Tuta też tak mało fanów F1? No nic, przynajmniej jest tutaj jakiekolwiek zainteresowanie tym prestiżowym sportem, na który może sobie pozwolić bardzo mało ludzi.
Najbardziej prestiżowe wyścigi na świecie, które niestety obecnie przechodzą fazę letargu. Ogromne zmiany jakie zaszły w obecnym sezonie nie wychodzą nikomu na dobre, ale jest nadzieja, że w przyszłym roku wszystko ulegnie diametralnej zmianie.
Zainteresowanie tym sportem jest dosyć spore, choć niestety nie w Polsce. Może gdy na Polsacie była emisja więcej ludzi oglądało wyścigi, teraz tylko Ci co się tym interesują wiedzą gdzie i kiedy oglądać, bo nie wierzę, że wszyscy normalnie przesiadują na Polsat Sport.
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
W Polsce zainteresowanie małe, bo większość to sezonowcy. Jak będzie jeździł Polak to wszyscy będą wielkimi fanami i znawcami, jak nie będzie jeździł - wtf? po co oglądać te nudy. Smutne, ale prawdziwe. Poza tym Polsat głupio robi, że nie puszcza tago na kanale ogólnodostępnym dla wszystkich. Jak cos ma być dobrze promowane jak jest przekazywane tylko określonej grupie odbiorców? Bezsens.


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaArti1915
Poza tym Polsat głupio robi, że nie puszcza tago na kanale ogólnodostępnym dla wszystkich. Jak cos ma być dobrze promowane jak jest przekazywane tylko określonej grupie odbiorców? Bezsens.


Niestety nie masz racji. Wyścigi są puszczane na Polsat Sport News, które jest obecne w darmowej telewizji naziemnej, od niedawna cyfrowej.
Na nim tez odbywają się transmisje F1, więc dostęp jest, dla chcącego nic trudnego. Gorzej sprawa wygląda z obecnymi MŚ w Piłce Siatkowej, ale to sprawa na inny temat.
 
Prefix użytkownikabatalion_88
Nigdy się tym nie zachwycałem w przeciwieństwie do mojego ojca, które namiętnie te wyścigi oglądał. Mnie to nie pasjonowało nawet jak Kubica jeździł, wolę inne sporty. I nie ma dla mnie znaczenia czy gdzieś jest Polak i odnosi sukcesy czy nie - bo tennis czy siatkówka też mnie nudzą i nie interesują, a nikt nie zaprzeczy, że Isia Radwańska i polscy siatkarze nie odnoszą sukcesów na arenie międzynarodowej. no i wracając do Formuły 1 to już żużel wolałem na żywo pooglądać. Wyścigi F1 stanowczo nie.
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png



m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif
 
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Formuła 1 i żużel to dwa sporty, których fenomenu chyba nigdy nie zrozumiem. Nie lubię oglądać, kompletnie mnie to nie jara, a wręcz przeciwnie, bardzo mnie nudzi i denerwuje. No, ale każdy ma swoje zainteresowania, w moich na pewno nie leży F1. :)
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 
Prefix użytkownikaRazorBMW
Tja, F1 ma takie zainteresowanie NIE dlatego że sezonowcy...

tylko dlatego, że FIA oraz 85cioletni dziadek Bernie kastrują F1 z piękna.

https://www.youtu...S4Dh_EAfJI

Ot, chociażby zamiana silników z V8 na V6. Oglądać na MAKS głośności, tak, by było to rzeczywiście słyszalne, jak na torze :D to wtedy zrozumie się różnicę.

Bernie sra teraz pseudo-ekologią która do niczego nie prowadzi, teoretycznie obniża koszta, tylko co z tego, skoro potem i tak jest więcej słabych teamów a potem i tak wygrywają Niemcy (czyt. mercedes :D ), a tych słabych teamów a'la Manor nikt nie chce oglądać.

Jeszcze przy kwali kombinują:

Pomysł eliminowania najwolniejszych kierowców jednego po drugim, co 90 sekund.

SERIO? xD
Ludzie będą mieli w **** takie kwalifikacje bo wolą jazdę na maksa z minimalną ilością paliwa i miękką mieszanką opon.

Poza tym
silniki będą z układem wydechowym podzielonym na wydech zasadniczy i osobne ujście zaworu upustowego. Seeeeerio? :D

Nie dziwię się że nie mają ochoty oglądać, do tego nie ma już na Polsacie tylko w NC+ z pakietem Canal+, lol.
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

myanimelist.cdn-dena.com/signature/RazorBMW.png

Mikołaj Święty wielu przyjaciół posiadał
Wielu walniętych, jednego wiernego miał
Skrzata wspaniałego, zawsze zaufanego
Zgryzika onego, zaiste rozrywkowego
Umilacza czasu, pracownika wybitnego
Co zawsze w potrzebie rozweseli...
A i pomoże na Pomorzu, również tym po kądzieli.

The enemy is among us
The enemy is among us

And nobody is doing anything about it
They don't care
So we had to take matters into our own hands

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR
BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE
ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS
 
http://ja.gram.pl/RazorBMW

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.19