Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Niezwyciężony mag
01.12.2020 22:19
To niestety jest wiedza, której potrzebuję xD

moje życie to mem
01.12.2020 22:10
Takie dziwne fakty są super. No i zazwyczaj na zawsze zostają nam w pamięci zamiast wiedzy, która nam się przyda xD

Niezwyciężony mag
01.12.2020 22:08
Wiedza, której nie potrzebowaliście: larwa przywry krwi (cerkaria) dostaje się do organizmu człowieka wwiercając się przez skórę Wrozka

Fernweh
01.12.2020 21:42
Spiacy

Ponury Żniwiarz
01.12.2020 20:43
Dino

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59580 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56259 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 44679 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43593 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 38719 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 37334 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36463 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33585 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Jakie zwierzę zabralibyście ze sobą do Hogwartu?
Prefix użytkownikaLumos123
Ja zabrałabym ze sobą raczej kota. Jakiegoś dużego, rudego, albo czarnego ;). Sowa jest fajna i bardzo przydatna, ale można było pożyczyć jedną ze szkolnych :) Ropuchy na pewno nie, bo to nieładne i nieprzydatne zwierzę xD
A może w Hufflepuffie,
Gdzie sami prawi mieszkają,
Gdzie wierni są sprawiedliwi
Hogwartu szkoły są chwałą.

fc02.deviantart.net/fs70/i/2013/253/5/e/hufflepuff_crest_by_jimiyo-d6lrsvu.jpg

Wiersz o mnie xD Love:
Lumos nasza jest kochana
Mądra, zdolna, uwielbiana
A przynajmniej tak myśli...
Cóż, nie widzi nienawiści
Zadaje wredne zadania w butelce
I co myśli? Ja piszę wiersze?
Mimo tego pewien respekt -
Mimo, że ona nie prefekt
Świetny medal dla kluch stworzyła
Najlepszym, oczywiście, go wręczyła
To miała być miła rymowanka,
Lecz niech będzie niespodzianka! ;D

i58.tinypic.com/kbrfyo.jpg

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

38.media.tumblr.com/e5dec366dd231bd5f82abfee6e56694c/tumblr_mw5qn1te9g1slbe69o1_500.gif

- Diabelskie sidła, diabelskie sidła... Co mówiła profesor Sprout?... Że to lubi ciemność i wilgoć... - Więc zapal coś! - wykrztusił Harry. - Tak... no jasne... ale tu nie ma drewna! - krzyknęła Hermiona, wykręcając sobie ręce. - CZY TY ZWARIOWAŁAŚ? - zawył Ron. - JESTEŚ CZARODZIEJKĄ CZY NIE?

-Brat Zachariasz- powiedziała Isabelle. -Ciacho wszystkich miesięcy od stycznia do grudnia w kalendarzu Cichych Braci. Co on tu robi?
-A istnieje kalendarz Cichych Braci? - zainteresował się Alec. -Sprzedają go?

41.media.tumblr.com/7aa4a076695b47686b27d56db7dad768/tumblr_n342deie1H1slbe69o1_500.jpg

- Och, jesteś prefektem, Percy? - zdziwił się jeden z bliźniaków. - Dlaczego nam nie powiedziałeś? Nie mieliśmy pojęcia. - Daj spokój, przecież pamiętam, że coś o tym wspominał - powiedział drugi bliźniak. - Raz... - Albo dwa... - Chwilę temu... - Przez całe lato...

-Lubię kaczki - wtrącił dyplomatycznie Jem. - Zwłaszcza te z Hyde Parku. - Zerknął z ukosa na przyjaciela. Obaj siedzieli na brzegu wysokiego stołu, z nogami zwieszonymi nad podłogą. - Pamiętasz, jak próbowałeś kiedyś mnie namówić, żebym rzucił im piróg nadziewany mięsem, bo chciałeś sprawdzić, czy uda się wyhodować rasę kaczek kanibali?
-I zjadły go - przypomniał Will. - Krwiożercze małe bestie. Nigdy nie ufaj kaczkom.

Prefix użytkownikablad logiczny
Pewnie sowę, bo była by przydatna. Koty, są wspaniałe i nie ma drugiego takiego zwierzęcia domowego, które by mogło być mi bliższe. Jednak bardzo nie lubią zmian otoczenia i długo się przyzwyczajają, poznając wszystkie zakamarki. Nie lubią też przewożenia w zamknięciu. Dlatego nie narażał bym zwierzaka, na taki stres.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

Prefix użytkownikaHerma_22
Zastanawiałam się na czarnym kotkiem, ale wybrałabym sowę. Była by ona tak jak Hedwiga sową śnieżną, bo bardzo mi się podoba. Sowa jest zwierzęciem pożytecznym oraz mądrym, a do tego może stać się przyjacielem i jeszcze pomaga w kontaktach z przyjaciółmi ;)

Prefix użytkownikaaskaeddie
Można było zabrać ze sobą kota, sowę bądź żabę. Uwielbiam wszystkie zwierzaki, ale to żadne z nich. Ron mógł mieć swojego szczura, więc odstępy od tej zasady były dopuszczalne. jezyk Ja miałabym psa, nie dlatego że je bardziej doceniam/preferuję ale dlatego iż mam swojego Miśka i bym bez niego nie ruszyła się do Hogwartu. xD
oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

Prefix użytkownikaIshija
Oczywiście zabrałabym kota :) Co więcej nie musiałabym żadnego kupować bo mam swoją ukochaną Cappuccino.
Sowa raczej nie byłaby mi przydatna i zdecydowanie nie lubię ptaków, są zbyt płochliwe i straszą mnie tym samym.
Ropucha to zdecydowanie najgorsza opcja. Nie są do niczego potrzebne (no, może jedynie do eliksirów xD).

Prefix użytkownikaDebbie
Jeśli miałabym wybrać z tych trzech zwierzaków, o których jest napisane w liście od Hogwartu, wybrałabym sowę. Nie jestem zbyt wielką wielbicielką kotów (nic przeciwko). I ropucha mnie też jakoś nie przyciąga.
Ale mimo wszystko wzięłabym ze sobą psa, dobrego przyjaciela i moje ulubione zwierzę.:3

Prefix użytkownikaNevil11
Ja wolałbym sowę, najlepiej śnieżną.
Sowa - pożyteczny ptak, można wysyłać nią
listy, tylko że jak przechwytują sowy, nie jest
to najbezpieczniejszy sposób kontaktu. Żyją bardzo
długo, prawie tyle co człowiek, więc mając
sowę ma się przyjaciela niemal na całe życie.
Choć może magiczne sowy i koty żyją dłużej
od zwykłych.

Prefix użytkownikabatalion_88
Ja bym na bank zabrał ze sobą do Hogwartu sowę. Niekoniecznie taką śnieżnobiałą jak Hedwiga, ale taką która bez większych problemów potrafiłaby dostarczyć jakieś paczki, listy czy co tam jeszcze pod wskazany adres. Nocą by sobie szybował, w dzień spała w sowiarni. Zaś z kotem byłyby pewnie większe problemy. Nie wspominając już o obślizgłej i wstrętnej ropusze. Fuj!
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaEwa Potter
Nie przepadam za szczurami, nie lubię kotów, żaby też raczej nie chciałabym mieć...
Natomiast SOWY są genialne, są dumnymi ptakami, symbolem mądrości (zdarzają się wyjątki, ale miałabym nadzieję trafić na jaką taką w miarę ogarniętą) Sowy przynoszą pocztę i nie robią problemów (mam w domu ptaka- papugę i wiem, że nie jest to problem). Przyznam się też, że mam słabość do tych śnieżnych sów (są śliczne)Hedwiga ale inną bym też nie pogardziła :)

Prefix użytkownikaemkak1
Bardzo chciałabym mieć ze sobą sowę. Takie zwierze jest pożyteczne, bo przesyła paczki i listy, a także mądre. W książce Hedwiga zachowywała się tak, jakby rozumiała wszystko, co Harry do niej mówił. Natomiast jeśli nie wzięłabym sowy, to kota, jakiejkolwiek maści. Żaby i szczury jakoś mnie nie interesują szczerze mówiąc.
img4.wikia.nocookie.net/__cb20130504231311/dumbledoresarmyroleplay/images/5/5e/Hufflepuff_motto.jpg

Prefix użytkownikaAnaBlack
Bezkonkurencyjnie kot! Mam słabość do kotów wszelkiej maści i rasy, choć osobiście nie mam tego kochanego zwierzaka (chyba, że liczy się kot, któremu nadałam imię i mieszka u mojej babci, gdzie spędzam praktycznie każdy weekend i wakacje, ale mniejsza o to xD), bo mój tata ma uczulenie na kocią sierść :( Dlatego jestem pewna, że wzięłabym ze sobą właśnie kota. Na czas wakacji może mieszkałby u znajomych czy coś lub postarałabym się o sfinksa bez sierści (większości ludzi ta rasa się nie podoba, ale ja uważam, że są śliczne <3)
~ Happiness Can Be Found Even In The Darkest Of Times If One Only Remembers To Turn On The Light ~

~ The Last Enemy That Shall Be Destroyed Is Death ~

Prefix użytkownikaFelice
Oczywiście, że zabrałabym swojego kotka. Mam obsesję na punkcie kotów. Ogólnie mam trzy, z tego dwa mieszkają z rodzicami, a trzeci ze mną. Uwielbiam koty za to jakie są, za charakter, za mruczenie i to ciepłe futerko. Aż się na sercu lepiej robi, kiedy takie futrzaste stworzonko się przytula.
www.harry-potter.net.pl/infusions/puchar_panel/images/slytherin.gifNoce Wężywww.harry-potter.net.pl/infusions/puchar_panel/images/slytherin.gif

Elizabeth Prince
x Emily Takoizu x Felice Nixon x Keira Foley

Mam zielo­ne oczy z charakteru...
.

b3.pinger.pl/c9e8a8d695a1899aa7d5bb514c3f064f/tumblr_n6c6lzCVmR1qmgl6lo2_250.gif

Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/b8/71/6f/b8716f0bb8aef37bc4938746417d2d81.jpg

Prefix użytkownikahermiona03
Uwielbiam kotki lecz niestety w Hedwidze się od razu zakochałam...Czarodziej Jednak zabrałabym i jedno i drugie...brawo Nawet jeśli bym musiała złmać zakaz. Podejrzewam że prof. Dombledore by mnie zrozumiał, prof.Minerwa równierz.Wrozka
Witam!!!
Więc tak, jestem rezolutną nastolatką o imieniu Maja, która kocha swoich najbliższych, muzykę i podróże. Muzyka którą wielbię to przede wszystkim rock, hard rock i metal. Do best zespołów można zaliczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, Pearl Jam, Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd, Beirut. Zakochałam się w Open'erze. Potrafię grać na gitarze i trochę na pianinie. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać o sobie... lubię książki...AMEN!

Jestem również dzielną działaczką w grupie Hermionki78 w której domagamy się śniegu. Pozdrawiam wszystkich jej członków. CHCEMY WIĘCEJ ŚNIEGU!!!

Teraz za prezentuje ważne cytaty:

,,Książka to Twój najlepszy przyjaciel, nie wyśmieje, nie zostawi - a nauczy wiele''
Maria Kowalewska

,,Czytanie książek to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła''
Wisława Szymborska

,,Mówi się LewiOsa a nie LewioSA!''
Hermiona Granger''

Teraz jeszcze podziękowania:

Fenris, za bycie najlepszą partnerką do rozmowy Hug
Only Dream, za to że mam Cię w znajomych i można z Tobą pogadać i ogólnie za wszystko
Hermionka78, kochana, za wszystkie miłe słowa, za każde ,,Hejjo''.
batalion_88, za zachęcanie by iść na boisko
Kiera Karkarow, za nasze wspólne, długie, rozmowy.
kkinga123, za uwielbianie Wspaniałego Stulecia
Katherine_Pierce, za gadanie o Twojej pracy
EmilyWright, za uciekanie by oglądać The Voice'a
Całemu HP - netowi, za to że, razem dzielimy się wielbieniem HP...:D

W Hogusiu jestem Maja Choda ;)

brak
Prefix użytkownikaKornelie_1999
Zabrała bym ze sobą moją kotkę Versachi. Nie potrafiła bym jej zostawić samej, a że w Hogwarcie koty są jak najbardziej dozwolony no więc. Mały diabeł pewnie był by w siódmym niebie, kiedy mógł by się przechadzać po takim wielkim zamku xD
s4.favim.com/orig/150113/black-cat-christmas-collarbone-Favim.com-2381954.jpg

Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

data.whicdn.com/images/28270273/tumblr_m3ov0tKUUZ1r73wdao1_500_large.gif

Każdy kot to czarodziej, w którego głowie dzieje się więcej niż możemy sobie wyobrazić.

67.media.tumblr.com/ea9e21f960bde8b144f55519e130f923/tumblr_n15i7cOCDE1stzneto1_500.gif

Ja mam pana boga w futrze.
- Halina Poświatowska

favim.com/orig/201108/17/cat-fashion-girl-photography-Favim.com-125289.jpg

Koty prowokują człowieka do nieustannych wyznań miłości.
- Christopher Sandt

s9.favim.com/orig/140923/cat-cute-girl-kitten-Favim.com-2091859.png

W Hogwarcie Cornelia Rose De La Luca ;)

Prefix użytkownikapotterekking
Ja z chęcią bym zabrał ze sobą sowę, tak ułatwia wysyłanie listów, ale nie jest taka puszysta jak kot i się ją nie za bardzo głaszcze. Kot by biegał i chciał pożreć te sowy, więc wolę sowę, nie chcę aby mój kot był mordercą.

Prefix użytkownikaolusinka
Wiem na pewno, że nie zabrałabym ze sobą swojego kota. Jest czarny więc niby do wiedźmy pasuje, ale mój kot lubi mnie tylko kiedy jest głodny :D i tylko wtedy daje się głaskać. Zabrałabym szczura. Najlepiej białego z czerwonymi oczami. Myślę, że mógłby mi wszędzie towarzyszyć. Mam trudności z nawiązywaniem nowych znajomości więc przynajmniej na początku byłby moim najlepszym przyjacielem.

Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Wzięłabym ze sobą kota. Wiem, że one nie lubią nowych miejsc i przeprowadzek, ale kotek jest moim największym marzeniem:) Byłby szary, pręgowany i byłaby to milusińska kicia, która wszędzie by węszyła:) Spałaby ze mną w łóżku wrucząc do ucha.

www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
Prefix użytkownikaFameria WindForest
Najprawdopodobniej zabrałabym sowę. Nie dość, że jest przydatna-poczta 24/7, to muszę przyznać że uwielbiam te ptaki. Są absolutnie przepiękne, bardzo mocno kojarzą mi się z magicznym światem.
pa1.narvii.com/5879/336806efa4900eb1791f20452a8e6b21ec3bcbf8_hq.gif

s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/20/2a/b7/202ab7ab923d38ba0b4b2be7ad2b538c.gif

2.bp.blogspot.com/-rj1i0DfX6iw/U2YsigxVP9I/AAAAAAAAQQA/FwDIqYsELBM/s1600/Ep+1+2.gif

otakutherapy.com/wp-content/uploads/2016/08/otku_bc7a6149b6397c95.gif

Prefix użytkownikaRoksolana Delakur
Najchętniej zabrałabym moją dianusię, mojego pieska którego bardzo kocham, ale wiem że nie mogę. Myślę, że nie zabrałabym nikogo, uważam, że zwierzęta najlepiej czują się w domu. W takim wielkim zamku mogłaby zgubić ropuchę jak i kota. Sowa nie jest mi potrzebna, wyślę sowę z hogwartu, ewentualnie zestawie sowę w domu i rodzice wysyłali by nią listy.

Prefix użytkownikaViolet-Horde
Hmmm.... Chyba wzięłabym sowę. Brązowego puchacza, o mięciutkich piórkach i dużych, łagodnych, czekoladowych oczach. Nazwałaby się Kreska. To ładne imię. Sowy są niesamowicie praktyczne i równie urocze. Koty są ładne, ale taki by sobie poszedł w zamek i pojawił by się za trzy dni tylko by go nakarmić i pogłaskać. Chociaż, jedzenie by sobie sam znalazł, bo w Hogwarcie na pewno były myszy. Więc tak, sowę.
Z DNIA 2018-12-20

NAGRANIE ZNALEZIONE DNIA 2019-01-11

PLAY.

[ 00:45:32 ]

[ W TLE CICHA MUZYKA, ODGŁOS STUKANIA PAZNOKCIAMI O BLAT. ]

Zawieszenie sprzętu, na którym nagrywam zaczynały być irytujące. Ekran śnieży, sztuczna inteligencja resetuje się, tnie. Zgłoszenia do serwisu dokonałam poprzedniego dnia. Aktualnie staram zająć się dokumentacją tej usterki.

[ PRZEWINIĘCIE DO POCZĄTKU. ]

[ 00:02:05 ]

Chwilowo ustalam nadawcę wiadomości, która zawirusowała system androida. Z powodu pewnego usunięcia danych z dysku, staram się przedstawić najważniejsze fakty na tej kasecie. Nazywam się Violet, należę do dystryktu Hufflepuff, w którym zajmuję się głównie pisaniem tekstów i grafiką. W wolnym czasie od spełniania obowiązków dobrego obywatela HP-neta, zagłębiam się w wiekowe artykuły o wartości historycznej lub udzielam się w świecie równoległym, postacią o numerze 5768SteRRav2018p (Spike Rees). Planuję większy wkład w życie kraju. Uważam, że sztuczna inteligencja...

[ ZACIĘCIE OBRAZU. ]

SYSTEM ERROR. SWITCHING TO AUTOMATIC CONTROL

[ 01:03:28 ]

[ SZUM. ]

[ STRZAŁ. ]

[ PIK PIK. ]

Z tej strony główna sztuczna inteligencja. Violet nie może podejść do odbiornika. Zarządzenie: wprowadzenie nowego członka społeczeństwa z powody usunięcia dotychczasowego. Powód usunięcia: przeszukiwanie. Powód usunięcia: nieznany.

END OF THE RECORDING.

www.harry-potter.net.pl/images/articles/podpisviolet.jpg

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: