Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Niezwyciężony mag
17.01.2021 23:28
No, u mnie też takie -15

Ale jechałem z godzinę temu przez wioskę, gdzie było -20 więc się zastaanwiam xD

Wielki mag
17.01.2021 23:22
Klaudia Lind, kibic

Mam szybki panel bo jem dużo cukinii
17.01.2021 23:20
Kiedy konto na HPnecie zakłada xD

CoSieDzieje, google mówi -12

Najlepszy wśród szkolonych
17.01.2021 23:15
Doczekałam się momentu, kiedy moje dziecko sięgnęło po Kamień Filozoficzny (ociera łezkę szczęścia)

Najlepszy wśród szkolonych
17.01.2021 23:12
U mnie - 10, słabiutko

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59592 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56546 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45153 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43631 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 40800 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 37632 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36501 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33827 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Sherlock (serial tv 2010-)
Prefix użytkownikaLuna265
Brytyjski serial o słynnym detektywie Sherlocku Holmsie i jego przyjacielu Jonnie Watsonie i ich przygodach?_Lubicie ten serial? Bo ja bardzo.
Edytowane przez Prefix użytkownikaBumSzakalaka dnia 18.04.2016 16:25

Prefix użytkownikadobrosia1
Szcerze to średnio mi się podoba, chyba ze względu na moje zainteresowania. Wolę ckliwe romansy lub typowe fantasty. Film akcji ma trochę za dużo krwawych scen, a mnie od tego mdli

Prefix użytkownikaSherlocked
Bardzo mi się spodobał. Lubie tego typu seriale i filmy. Łamigłówki itp. Czekam z niecierpliwością na nowy sezon. Jednakże z tego co mi wiadomo ma on się pojawić dopiero w 2016 :/
s-media-cache-ec0.pinimg.com/originals/79/be/3b/79be3b5ca2781e8e43363235d0f02e02.jpg

b1.pinger.pl/9580810455ebc2a81c716cfde3b31d0d/Fred-and-George-harry-potter-2012.gif

"-Jak się czujesz Georgie? - szepnęła pani Weasley.
Pomacał sobie głowę.
-Jak uduchowiony - wymamrotał.
-Co mu się stało? - wychrypiał Fred z przerażoną miną. - Mózg ma uszkodzony?
-Jak uduchowiony - powtórzył George, otwierając oczy i patrząc na brata. - Widzisz.. jestem trochę uduchowiony. ODUCHOWIONY, Fred, łapiesz teraz?"

27.media.tumblr.com/tumblr_luz3z6BEIc1r5hctgo1_500.gif

38.media.tumblr.com/833192c30f0e2277dbb93513a9be14ec/tumblr_n9pbqwRs961tia3zvo2_500.gif

stream1.gifsoup.com/view2/2399402/friends-theme-o.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_lqcf1hhlk21r10kbco1_500.gif

emilychance.com/wp-content/uploads/2014/01/Kiss.gif

Prefix użytkownikaania potter
Jakbym miała obstawiać w skali od 1 do 10 to bym obstawiła 4.Nie za bardzo przypadł mi do gustu.
lights will guide you home
and ignite your bones
and i will try
to fix you

w Hogwarcie możecie mnie znaleźć jako Anne Leishale Dino

www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_4z0q9RZEhNShaM6Ej35HuAWrDVZ4TyaU.gif

monciakund
Jakbym miała obstawiać w skali od 1 do 10 to bym obstawiła 4.Nie za bardzo przypadł mi do gustu.

Ania, a ty w ogóle oglądałaś Sherlocka? Bo mi się wydaje, ze to nie jest serial odpowiedni do twojego wieku...

Mi się ogólnie Sherlock podobał, ale bez zbytnich rewelacji. Co prawda, oglądałam tylko pierwszy sezon, więc nie wiem jak wypadła reszta. Jednakże uwielbiam postać Sherlocka, a raczej aktora, który go gra ;)
confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

zapodaj.net/images/98605676fe0f8.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.
Gryfa córce, redakcyjnej
Na tym świecie ambitniejszej
Od niej nie ma. Tu rysunek,
Tam malunek i do tego
Social media. Wizerunek
Hp-neta tam kreuje, ego
Strony reperuje. Szczerze,
Bardzo, bardzo szczerze mówiąc
Człek orkiestra, żywa gwiazda.
Żyj nam wiecznie, twórz i kreuj.
Koniec, basta - taki mus i
Żyraf pasta.

---

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_pedzel.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/moncia.jpg

Prefix użytkownikaania potter
Monciakund oglądałam raz.
Często oglądam filmy które są ponad mój wiek np. Harry Potter od 12 ; )
lights will guide you home
and ignite your bones
and i will try
to fix you

w Hogwarcie możecie mnie znaleźć jako Anne Leishale Dino

www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_4z0q9RZEhNShaM6Ej35HuAWrDVZ4TyaU.gif

Prefix użytkownikazipi78
A mi serial bardzo się podobał. Ogólnie lubię wszelkie kryminały i Sherlock Holmes nie jest wyjątkiem.
Aktorzy są świetni, wciągająca fabuła, a główną wadą tego serialu jest to, że ma tylko trzy odcinki na sezon (chociaż każdy długości pełnometrażowego filmu, jednak i tak czuć niedosyt).
Czekam z niecierpliwością na kolejny sezon, jestem ciekawa, jak dalej potoczy się sprawa z przewijającą się w trzecim sezonie mapą Polski i zaznaczonym na niej punktem na laptopie Mycrofta. :)
LUNATYCZKA

Prefix użytkownikabatalion_88
Widziałem chyba dwa odcinki kilka lat temu i średnio na jeża mi się spodobało.
U mnie tak jest w większości seriali (ale też pełnometrażowych ekranizacji) powieści kryminalnych. Nie ma tego klimatu, emocji, niepowtarzalności, tajemnicy co w książkach. Akurat moim zdaniem najbardziej to jest właśnie widoczne w kryminałach. Sherlock nie jest pod tym względem wyjątkiem ;d Aktorzy też mi nie pasowali więc dałem sobie z tym spokój. Można, ale nie trzeba (dla fanów powieści pozycja nieobowiązkowa).
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaOvasan
Sherlock według mnie nie jest to serial do obejrzenia na raz wszystkich sezonów. Ja brałam z niego frajdę wyczekując kolejnych odcinków. Jesli miałabym obejrzeć go od nowa co najwyżej 2 sezon. Pierwszy nie jest bardzo dobry, a zazwyczaj w nowym serialu musi mnie zachwycić pierwszy odcinek. To jest taki serial, z którym się dojrzewa. Podobnie jak supernatural. No nie obejrzysz tego wszystkiego w jedną noc xD
Ahoy :)

Prefix użytkownikaLilyatte
A ja oglądam i podoba mi się nawet bardziej niż większa częsć filmów o Harrym. Poważnie. O ile pierwszy sezon był sredni i raczej wpraowadzał o tyle kolejne już mnie wciągnęły i czekam na kolejny. Tylko trochę długo na to trzeba czekacPrzepraszam Ale jesli ktos lubi kryminały i ma dużo czasu ( poważnie dużo, jeden odcinek to około 2 godzin) to polecamLove
Discord, jeśli potrzeba szybkiego kontaktu: Lilyatte #4394

Dumna mama koronadzieciaWrozka

zapodaj.net/images/dbaa3837923e9.png

cdn.pixabay.com/photo/2014/04/02/10/21/roses-303548_1280.png

The world that's waiting up for me
That I call my own
Through the dark, through the door
Through where no one's been before
But it feels like home

Prefix użytkownikaAdersYooo
Jakich 2 godzin, Lils :D Jeden odcinek to 90 minut, czasem trochę mniej.

Ja obejrzałem pierwszy raz Sherlocka nie tak dawno, bo w tym roku i od razu wszystkie sezony. O ile pierwszy sezon i dwa odcinki drugiego mnie na początku nie pociągały. Tak od 3 odcinka drugiego sezonu wszystko się zmienia, prawdziwy rollercoaster emocji. Serial jako całość oceniłbym na 10/10! z wykrzyknikiem. Jest to chyba jeden z najlepszych seriali dostępnych na Netflixie :-)

A tak rozwijając temat, to którzy bohaterowie są Waszymi ulubionymi? No i jak oceniacie tą ekranizację względem książki? Czy powstanie 5 sezon? Ulubione sceny? Jak Wam podoba się muzyka? Jak oceniacie odcinek specjalny, kiedy przenosimy się w czasie?

Ja po krótce dodam, że moimi ulubionymi postaciami są ofc. Sherlock, do tego Mycroft, no i Jim Moriarty. Głównie dlatego, że wszyscy są inteligentni. No i nauczyli używać się pałacu pamięci. (Intelekt to chyba to co mnie najbardziej pociąga u ludzi i fascynuje, chyba jestem sapioseksualny xD). Nie wiem czy wiecie, ale to prawdziwa metoda znana już w starożytności chyba :-). Sam jej czasem używam, by zapamiętać coś ważnego..

Co do książki, to nigdy nie czytałem, ale słyszałem opinie, że ten serial jest najlepszą ekranizacją.

Nie wiem czy powstanie 5 sezon, gdyby poziom został utrzymany, to chętnie bym obejrzał.

Nie przypominam sobie teraz jakie są moje ulubione sceny, ale np.
Spoiler :: Pokaż
podobało mi się, jak Sherlock pocałował Molly, albo jak dostał od niej w twarz, albo jak wyznał jej miłość, nieszczerze oczywiście.

Muzyka była świetna, wrzuciłem ją nawet do hit czy shit. No i tak mi się przypomina, możesz się wypowiedzieć, Anastazjo, bo też widziałaś ten serial :D

Odcinek specjalny był strasznie pokręcony, strasznie :D i w sumie mogłoby go nie być, bo wiele rzeczy w fabule nie zmieniał.

Także, jeśli chcecie to się wypowiadajcie.
i.imgur.com/8rIvTk2.jpg

i.imgur.com/aVAdvqb.jpg

i.imgur.com/cKmTO9N.png

i.imgur.com/AYts4iv.jpg

Prefix użytkownikaAnastazja Schubert
Jak już zostałam wywołana to też się chętnie wypowiem :D

Odcinek faktycznie trwa między godzinę a półtorej, czyli w gruncie rzeczy jak film, ale bardzo mnie to wciągnęło i z przyjemnością oglądałam codziennie po jednym. Wyszło akurat tak, że poznałam serial po premierze trzeciego sezonu, więc mogłam obejrzeć wszystkie dotychczasowe naraz, a dopiero na czwarty sezon czekałam.
No i cóż. Pierwszy sezon miał odcinki, które nie były ze sobą powiązane, ale były ciekawe jako zekranizowana powieść detektywistyczna (choć nie wiem czy jest to zgodne z książką, bo nie czytałam, kiedyś muszę się wreszcie zabrać). W drugim sezonie fabuła z odcinka na odcinek zaczęła się powoli łączyć, postacie nabierały wyrazistości, po to, by w trzecim sezonie dojść do perfekcji, o czym zaraz. Czwarty sezon był dla mnie przekombinowany, przesadzony, niby wszystko się łączyło, ale jakoś coraz bardziej odpływało to od tego, co prezentowały nam poprzednie sezony Sherlocka.

Podoba mi się trzeci sezon za postać Mary i to jak ważną zaczyna pełnić rolę, podoba mi się, gdy w końcu dowiadują się o jej przeszłości (ale nie rzucam spoilera, nie zdradzę o co chodzi!), no i uwielbiam wręcz
scenę w restauracji gdy John orientuje się, że rozmawia z Sherlockiem. Scena, kiedy detektyw udawał swoją śmierć też była świetnie zagrana, ale to wiadomo, wcześniej.

No i nie mogę zapomnieć o pani Hudson! Ona i jej historie z byłym mężem-baronem narkotykowym potrafią nieźle ubawić!

Muzyka była idealnie dobrana, współgrała z klimatem, nieraz słuchałam jej dla przyjemności. Nie wiem kto ją komponował, ale dobrze mu to wyszło.

Co do odcinka specjalnego to nic jak dla mnie nie wniósł do serii. Był dla mnie trochę taką historią poboczną, ciekawą, dobrze zrobioną, ale nie łączyło mi się to z fabułą. Był w porządku, ale gdybym go nie obejrzała to też bym nic nie straciła.

Prefix użytkownikaAdersYooo
Taaaak! Właśnie podczas tej sceny kiedy detektyw udał swoją śmierć, to, gdy były przedstawiane w 3 sezonie 1 odcinku przypuszczenia, jak Sherlock zrobił tą mistyfikację, to tam właśnie pocałował Molly :D

Mi akurat sezony 3 i 4 podobały się bardziej od poprzednich. Było w nich więcej akcji. O dziwo, na FilmWebie są przeciwne opinie. Tam za cudowne są uznawane sezony 1 i 2, a 3 i 4 są uznawane za karykaturę Sherlocka. Dzięki temu serialowi polubiłem odtwórcę głównej roli. Świetnie sobie poradził z zagraniem Sherlocka ten aktor. Kiedyś czytałem ciekawostki o aktorach i okazało się, że Benedict ma jedno oko inne od drugiego. Po prostu mają różne kolory. Jakoś ta przypadłość się nazywała. Nie pamiętam, jak.

Co do pani Hudson, to podobało mi się jej auto :D I ten odcinek, w którym John był obrażony na Sherlocka za śmierć Mary, gdzie Sherlock wszystkie jego zachowania przewidział. Jak i tego seryjnego mordercy, bo wsadził mikrofon do laski Watsona

i.imgur.com/8rIvTk2.jpg

i.imgur.com/aVAdvqb.jpg

i.imgur.com/cKmTO9N.png

i.imgur.com/AYts4iv.jpg

Prefix użytkownikaCoSieDzieje
"Ania, a ty w ogóle oglądałaś Sherlocka? Bo mi się wydaje, ze to nie jest serial odpowiedni do twojego wieku..." - dosłownie uwielbiam xD

Oglądałem go co prawda dwa lata temu, ale pomimo upływu czasu i masy seriali po drodze ten wciąż jest moim numerem jeden i punktem odniesienia przy ocenie kolejnych. Jasne, niektóre sceny były absurdalne. Jasne, wciąż nie jestem przekonany co tak naprawdę było prawdą w 4 odcinku w 3 sezonie. Jasne, 4 sezonu mogłoby w ogóle nie być i wyszłoby nam to wszystkim na dobrze.

Widziałem jakiś czas temu pierwszy odcinek kolejny raz i pomimo że doskonale wiedziałem, kto, co, jak, dlaczego to wciąż cudownie się oglądało.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/redniec20201.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnick20201.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmar20201.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/redaktor.jpg

Wcześniejszych nie mogę znaleźć i dobrze

"Życie jak tandetny jarmark" - złota kryją się nawet w szkolnych notatkach

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: