Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik Miodowego Królestwa
16.01.2021 18:10
Nedelle, kibic

Wielki mag
16.01.2021 18:00
To z tego, co mi zostało, idę balować xD

Wielki mag
16.01.2021 17:59
No i ****iście xD

Pracownik Miodowego Królestwa
16.01.2021 17:55
Nedelle, w Gdańsku się mnóstwo otworzyło!

Wielki mag
16.01.2021 17:54
Mikasa, może mi Jamajkę otworzyli, tęsknię za ichnią yerbą i mango... Przepraszam

Ale Gdańsk to na tyle duże miasto, że na pewno ta fala je objęła, na całe szczęście :D

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59592 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56546 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45153 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43631 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 40798 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 37632 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36501 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33827 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Żywa Śmierć
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Tak się zastanawiam... Pamiętacie jak to było z Insygniami Śmierci, co nie? Kostucha po kolei przychodziła do każdego z braci zabierając ich ze sobą. Najpierw typka od kamienia, potem od różdżki, a po wielu, wielu latach od peleryny. A co by było gdyby Ignotus (on miał tak na imię?) nie ściągnął tego magicznego płaszcza? Stałby się nieśmiertelny? Ja wiem, że to jest legenda, że podobno Ci bracia byli bardzo potężnymi czarodziejami, którzy sami stworzyli te magiczne artefakty, ale może jednak nie... Może to na prawdę była Śmierć? Przecież w magicznym świecie dużo rzeczy jest możliwych. Wiadomo, jako znawcy serii widzimy, że w tym uniwersum też są jakieś granice, ale... Może jednak? Może jednak ta Śmierć na serio stworzyła te rzeczy? Może gościu, który całe życie krył się pod tą peleryną mógł stać się nieśmiertelny w jakimś stopniu? Hmm, co o tym myślicie?
Edytowane przez Prefix użytkownikaulka_black_potter dnia 26.04.2014 14:41

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaharry7potter
no przeciez w rozdziale kingss Cros dumbio wyjasnił skąd się ta bajeczka wzieła i ze te rzeczy to po prostu efekt niesamowitych zdolności owych czarodziejów którzy je stworzyli.
A ludzie zawsze mieli i maja tendencje do tworzenia historii i baśni wokół rzeczy których nie potrafią wytłumaczyć.

Pottermore - dom:Gryffindor, różdżka: głóg, włos jednorożca,14.5 cala, względnie giętka

http://www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_potteromaniak_harry7potter.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/autor_najlepszego_fanarta.png

"Dotknij mnie tylko, to cię zabiję do krówki nędzy"

"Bo widzisz, Harry, to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności."

"Im więcej ludzi pokochasz tym będziesz słabsza"

"Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoim słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie."

"-Emocje, kaprysy, fascynacja i gra. Uczucia i ich brak...Dary, których nie wolno przyjąć...Kłamstwo i prawda.
Czym jest prawda? Zaprzeczeniem kłamstwa? Czy stwierdzeniem faktu?
A jeżeli fakt jest kłamstwem, czym jest wówczas prawda?Kto jest pełen uczuć, które nim targają a kto pustą skorupą zimnego czerepu?Kto? Co jest prawdą, Geralt?Czym jest prawda?
- Nie wiem, Yen. Powiedz mi!
- Nie- powiedziała i spuściła oczy. Po raz pierwszy. Nigdy przedtem nie widział, by to robiła. Nigdy.
-Nie- powtórzyła, -Nie mogę Geralt. Nie mogę ci tego powiedzieć. Powie ci to ten ptak, zrodzony z dotknięcia twojej dłoni. Ptaku? Czym jest prawda?
- Prawda - powiedziała pustułka- jest okruchem lodu.

Prefix użytkownikaulka_black_potter
No przecież wiem, ale co by było gdyby jednak to nie była bajka. Przecież nawet Dumbledore może się mylić. Poza tym z tego co pamiętam, to on zaczął wyjaśniać tę kwestię od słówka "Myślę, że...". Wiem, że często trafiał ze swoimi przypuszczeniami, ale może jednak Śmierć była postacią z krwi i kości jeśli tak można w ogóle powiedzieć?

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikawild_child
Sądzę ,że fajnie by było gdyby to Śmierć naprawdę stworzyła Insygnia. Dodało by to całej ostatniej części nutki grozy. Bo jeśli Śmierć istnieje jako taki byt i może w każdej chwili zabrać kogo chce?
Myślę jeszcze że jakby ten najmłodszy brat nie ściągnął nigdy tej peleryny to i tak by zginął ze starości.
"Kto czyta książki, ten żyje podwójnie " Umberto Eco

2.bp.blogspot.com/--axHHVal5N0/Tl7gnM2WLRI/AAAAAAAAAFY/HP3iplhfg2Q/s1600/tumblr_laik6c5n731qb0zfoo1_500.gif

"Ależ oczywiście to dzieje się w twojej głowie, Harry, tylko skąd, u licha, wniosek, że wobec tego nie dzieje się to naprawdę?" - Albus Dumbledore

J. K. Rowling - "Harry Potter i Insygnia Śmierci"

iruntheinternet.com/lulzdump/images/gifs/hunger-games-lift-awkward-nudity-catching-fire-13904331970.gif

"Nie zrobią mi krzywdy, bo nie grozi mi to, co wam. Nie został już nikt, kogo bym kochała" - Johanna Mason

"W pierścieniu ognia" Suzanne Colinns

25.media.tumblr.com/tumblr_mdl5vjO13J1qgranto1_500.gif

"Okres dzieciństwa nie trwa od momentu narodzin do chwili osiągnięcia pewnego wieku. Nie jest tak, że dziecko dorasta i odkłada na bok swoje dziecięce sprawy. Dzieciństwo to królestwo, w którym nikt nie umiera."
Edna St. Vincent Millay

img.zszywka.pl/0/0096/7544/humor/romeo-i-julia-pamietacie-ten-film-z.gif

"Gwałtownych uciech i koniec gwałtowny; Są one na kształt prochu zatlonego, Co wystrzeliwszy gaśnie. Miód jest słodki, Lecz slodycz jego graniczy z ckliwością I zabytkiem smaku zabija apetyt. Kochaj więc umiarkowanie; zbyt skwapliwy Tak samo spóźnia się jak zbyt leniwy."

William Szekspir - "Romeo i Julia"

3.bp.blogspot.com/-Bev5qoa8SyE/UBwY7sGeOSI/AAAAAAAAAIE/56n8hz_OhOI/s1600/gif_stefan_y_elena__the_vampire_diaries__by_yazsexydilemma-d4u011g_large.gif

Prefix użytkownikalosiek13
Wydaje mi się, że to nie ma najmniejszego sensu. Bracia Peverellowie nie żyli w aż tak antycznych czasach, by móc spotkać jakieś antyczne bóstwa typu śmierci. Chyba nawet założyciele Hogwartu byli dawniejsi niż oni. A skoro w czasach Pottera nie ma cudownych objawień, to ja wierzę w wyjaśnienia Dumbledore'a, że to bracia są stwórcami Insygniów.

Always

zapodaj.net/images/c4ff56e394964.jpg

Prefix użytkownikaKHZP
Ja odbieram to w ten sposób, że wszystkie cztery postaci tej bajki, legendy, czy też mitu mają tak jakby po dwie role. Dzielny-Próżny, Pewnysiebie-Zatraceniec, Sprytny-Odważny, Śmierć-ZŁO. Chodzi mi o to, że pokazują z czasem jacy są wewnątrz. Z wyjątkiem śmierci, która jest uosobieniem i przejścia, jak i w tym przypadku zła. Zabiera co swoje, przez skrywane wady braci, które z czasem się ukazują. Jedynie ostatni wiedział, że umrzeć tak czy siak trzeba, a to w jaki sposób, zależy tylko od nas samych. Nie byłby nieśmiertelny, a słaby, znużony i zapomniany. Ale to jest moje zdanie w tym temacie.
Pozdro, Puchon KHZP
Pozdro, Puchon KHZP

Miejsce na wierszyk, który jest w fazie produkcji. ; )

i58.tinypic.com/30tq9n8.jpg

i61.tinypic.com/531hle.jpg

Ja i HPnet: od 14.06.2013 10:41 - na zawsze!

i66.tinypic.com/fymvk1.jpg

Olśniewający swym uśmiechem KHZP

i64.tinypic.com/xgktat.png

Love Dziękuję! Love

Moje arcydzieła:

FF:
1. Na plaży.
2. Cukierki.
3. Wróżba z przeszłości

Artystycznie:
1. Borsuk - wyszywanka.

NAJMROCZNIEJSZY OBSZAR MOJEGO PODPISU

i63.tinypic.com/2ia8lmv.png

<p align="justify"> </p>

Prefix użytkownikablad logiczny
Zgadzam się, w pełni z tłumaczeniem Lośka. Każdy niezwykły wytwór: dzieło sztuki, wynalazek, budowla, obrasta z czasem legendą. Przypisuje mu się stopniowo coraz to bardziej fantastyczne właściwości i okoliczności powstania. Zaczynają też krążyć domniemania i teorie, iż wytwórcą nie może być człowiek. Przykładem może być sprawa budowniczych piramid.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: