Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Sprzedawca prac domowych
20.01.2022 06:21
ania919, Hug

Pan Śmierci
20.01.2022 06:20
Sharllottka, Sciana

Pan Śmierci
20.01.2022 06:19
Kapelusz

Sprzedawca prac domowych
20.01.2022 05:23
Nie ma to jak, wstać o 3:45, by następnie iść przez 15 minut do pracy w paskudną wietrzną i mokrą pogodę, by się dowiedzieć że jednak mam na 14:00 a nie 5:00 Sciana a potem z powrotem iść do domu...

Sprzedawca prac domowych
19.01.2022 21:53
Auć

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56721 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 46836 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44554 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38369 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36643 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikaWioletta

Posiada 32797 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 32300 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Eurowizja
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Pewnie większość z Was wie czym jest Eurowizja... Jeśli ktoś nie wie to niech sobie sprawdzi, bo nie chcę mi się tłumaczyć.
W tym roku będzie nas reprezentować Donatan & Cleo z piosenką "My Słowianie", która stała się hitem w przeciągu kilku dni od jej opublikowania na YouTube.
Sądzicie, że mamy jakieś szanse żeby przejść półfinały? Żeby zająć w ogóle jakieś porządne miejsce? A może macie wylane w ten konkurs i nie obchodzi Was co tam się dzieje? Co myślicie o Eurowizji?

A tutaj dwie wersje hitu Donatana - angielska i polska oraz koncert na żywo.
https://www.youtu...r1DSgjhRqE
https://www.youtu...yMhJMmGEIc
https://www.youtu...S0OMv1k2Zs
Edytowane przez Prefix użytkownikafuerte dnia 27.02.2016 18:47

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaUpadly Aniol
Oczywiście wiem czym Eurowizja jest. Przy takiej promocji i marketingu wie o tym chyba 'każdy' kto TV czy neta w domku posiada. Swojego czasu nawet oglądałem : Ich Troje i te ich "Kajne grandze" ( nie znam niemieckiego ;p ), bodajże 7 miejsce zajęli ( i występowały te panie, co lesbijki udają z Rosji ). Najlepiej z Polski wypadła chyba Edyta Górniak ( 2, 3 miejsce ? ) z tą piosenką "To nie ja". A dalej, to już nie wiem kto startował, kto nie ( Ivan & Delfin ?? ), w ogóle nie muzykalny ze mnie gość. Będę trzymał kciuki rzecz jasna, ale trudno mi przewidzieć czy jakiś sukces odniesiemy.

Co do samej piosenki, to mogę powiedzieć tyle, że mi w ucho wpada - ale może niech wypowie się ktoś bardziej muzykalny ;p ( ja tylko chorał ^^ )
24.media.tumblr.com/tumblr_m8xhishKur1qhr8kmo1_400.gifauto.img.v4.skyrock.net/7396/7977396/pics/160621264.gif

Prefix użytkownikalosiek13
Ja od kilku lat staram się oglądać Eurowizję - nawet w ostatnich latach, kiedy Polski zabrakło - ponieważ to konkurs z fajną tradycją. Faktycznie, mega upolityczniony, ale sama polityka nie zawsze wygrywa. Szczególnie w ostatnich latach sąsiedztwo traci na znaczeniu przez przydzielanie połowy głosów z kraju przez specjalne jury. Pojawiają się tam mega kicze, to również fakt, ale pojawiają się też fajne kawałki. Loreen była niesamowita dwa lata temu, trzy lata temu Azerbejdżan, a bodajże cztery lata temu Lena. Ich piosenki zaszły wysoko nawet na naszych listach radiowych. Nieskromnie powiem, że prawie zawsze udaje mi się wytypować prawidłowo zwycięzcę ;D Mwehehe. W tym roku na pewno oglądam i trzymam kciuki za Polskę w finale!
zapodaj.net/images/edba268d6e942.png

Always

zapodaj.net/images/c4ff56e394964.jpg

Prefix użytkownika_raven_
Koncert zdarzyło mi się obejrzeć 2, może 3 razy, jeszcze w gimnazjum. Niby takie pompowanie na maksa, marketing niesamowity, ale na samej imprezie srogo się zawiodłam. Owszem, zdarzają się fajne kawałki (pamiętam, że Brainstorm swego czasu zrobił tam szał, potem jeszcze Lordi) , ale większość, jak dla mnie, to pomyłka. Dlatego omijam Eurowizję szerokim łukiem, jeśli coś stamtąd będzie godne uwagi, to przebije się do stacji radiowych i prędzej czy później dotrze i do mnie. Szczerze, to nie rozumiem tego ogromnego zamieszania wokół Eurowizji.

j.gifs.com/J6PONg.gif

oi62.tinypic.com/2zecyrp.jpg

#FinoAllaFine

But I'm a creep, I'm a weirdo.
What the hell am I doing here?
I don't belong here.

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwieksza_maruda.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_irytujacy_uzytkownik_raven.png

oi61.tinypic.com/14vr9l0.jpg

oi60.tinypic.com/2i2a8ok.jpg

img-ovh-cloud.zszywka.pl/0/0587/7984-mala-mi-.jpg

38.media.tumblr.com/cc771211be691b8df0a1087ee9f8cb9e/tumblr_n2wb1oF3Jo1rq3hwbo2_500.gif

WAVE GOODBYE, WISH ME WELL
I've become something else
Something else, something else, it's just this world

Alette
Kiedyś oglądałam Eurowizję i nawet mi się podobało - miało to twój urok, klimat, tradycję. Teraz nie oglądam, bo wybaczcie - szkoda mi czasu. Po co mam siedzieć taki kawał czasu, by słuchać piosenek, których jakoś w większości przypadków jest mierna, a i w żaden sposób nie oddawały kultury kraju? No bo jak to jest, że Polskę reprezentowała jakaś kobieta z zagranicy, śpiewając jednocześnie po angielsku? Dla mnie powinno być tak, że każdy kraj śpiewa w swoim języku i występują tam osoby z obywatelstwem danego kraju - wtedy faktycznie mielibyśmy do czynienia z eurowizją, a nie kolejnym show, w którym narodowość nie ma znaczenia.

Co do tych tegorocznych Słowian to mam mieszane uczucia. Z jednej strony ta piosenka to dla mnie straszna słabizna, zwłaszcza że całość jest mega seksistowska i ogromnie mnie drażni. Z drugiej strony Cleo ma fajny głos i spódnicę, więc kto wie. Na pewno nie życzę im przegranej, niechaj wygrają i się tym cieszą. Zobaczymy.
web.archive.org/web/20170527063436im_/http://i61.tinypic.com/n1qk3n.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najfanfick2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najffalette.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/fanfick.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png
www.harry-potter.net.pl/images/najsympatyczniejszy_uytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_ff.png

66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3

78.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami
Żył sobie Racław z rycerzykami.
Wielu ich tam było, innej maści każdy,
Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny,
Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie,
Rozpalający serce niemal każdej kobiecie,
Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary,
Którą owładnęły miłości jego czary
I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą...
Ale koniec historii! Nie za to mi płacą.
Wracając do Lagary, żyła tam Liliana,
Która, chociaż nieporadnością owiana
I znana w otoczeniu z niechęci do koni,
Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni.
Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia.
Mając u swego boku Gaję, Aarona,
Fomę i Milana, a przed sobą zadanie,
Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie.
Jednak Racława niestety przy nich nie było,
A szkoda, bo to by się lepiej skończyło.
Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie
I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie,
Doprowadził ich całych do kapitana,
Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana,
Który miał przy sobie ogiera wspaniałego,
Nawet dla stajennych nieprzyjemnego,
Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało
Jedynie zgrabne, Racławowe ciało...

Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni?
I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni?
Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem?
Potwornym ogierem wraz z jego panem?
Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany?
Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy?

Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie.
Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie,
Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie
O Racławie i jego kochanej niewieście.

Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...

33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Lista ficków, które przeczytałam i polecam

Miniaturki
"Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter
"Czterdzieści pięć" Barloma
"Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce
"Przemyślenia" Wileny Romus
Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte
"Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest
"Glizdogon" Nieoryginalnej
"Las mnie wzywa" Klaudek884
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope
"Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny
"Proszę, powiedz moje imię" Only Dream
"Między wierszami" Fuerte

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty
"Bogini" ulki_black_potter

Poezja
"Feniks" Wileny Romus
"Na chwałę! Na honor!" Ann
"Zwariował!" Wileny Romus
"Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann

38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png

"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon

49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine
... a kiełbasa to najbardziej smakuje mi u Pauli love

68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg

No bo jak to jest, że Polskę reprezentowała jakaś kobieta z zagranicy, śpiewając jednocześnie po angielsku? Dla mnie powinno być tak, że każdy kraj śpiewa w swoim języku i występują tam osoby z obywatelstwem danego kraju - wtedy faktycznie mielibyśmy do czynienia z eurowizją, a nie kolejnym show, w którym narodowość nie ma znaczenia.
To była Isis Gee i z tego co pamiętam to ma męża Polaka, z którym przyjechała do Polski. Miała też chyba polskie korzenie, więc z tym brakiem obywatelstwa bym nie przesadzał. Oczywiście mówię o Polsce, bo w innych krajach zdarzały się farbowane lisy ;d

Co do śpiewania w języku ojczystym to jestem i za, i przeciw. Fajnie jest pokazać swój język szerszemu gronu świata, ale z drugiej strony jeżyk angielski jest bardziej powszechny, przez co więcej ludzi zrozumie przekaz. Takiej piosence zwyczajnie łatwiej zaistnieć na świecie, a i tym większa szansa na wygraną, a poza promowaniem swojego kraju, wiadomo, że to też się liczy. Eurowizja to chyba jedyny konkurs, w którym różne kraje mogą stanąć w szranki w walce o pierwszeństwo poza sportem i to jest właśnie jego wyjątkowość.

Z jednej strony ta piosenka to dla mnie straszna słabizna, zwłaszcza że całość jest mega seksistowska i ogromnie mnie drażni.
To tylko cycki w teledysku, jak w milionie innych, nie wiem co takiego strasznie seksistowskiego jest w tej piosence?...

Always

Alette
To była Isis Gee i z tego co pamiętam to ma męża Polaka, z którym przyjechała do Polski. Miała też chyba polskie korzenie, więc z tym brakiem obywatelstwa bym nie przesadzał.

Ale po polsku potrafiła mówić? W sumie nie pamiętam, ale ona kojarzy mi się tylko z uśmiechem wypranym w persilu.

Fajnie jest pokazać swój język szerszemu gronu świata, ale z drugiej strony jeżyk angielski jest bardziej powszechny, przez co więcej ludzi zrozumie przekaz.

No ale piosenek po angielsku to ja mogę sobie posłuchać wszędzie - ogólnie są one bardziej dostępne. W Eurowizji zawsze najbardziej podobała mi się możliwość zapoznania się z obcą kulturą. Pamiętam, że raz wystąpił bardzo fajny zespół turecki Mor Ve Otesi - śpiewali właśnie po ichnemu i wyszło to naprawdę fantastycznie. Słowianie też dużo kepiej brzmią po polsku.
Jeśli wszyscy będę śpiewać po angielsku to Eurowizja stanie się ot tak zwykłym kolejnym konkursem piosenki, a nie właśnie zmaganiami krajów.

To tylko cycki w teledysku, jak w milionie innych, nie wiem co takiego strasznie seksistowskiego jest w tej piosence?...

Sprowadzanie wszystkiego do pokazywania cycków i hm... ubijania masła w jakimś seksualnym kontekście jest moim zdaniem płytkie i tyle. Na tle innych beznadziejnych teledysków może nie wypada to źle, ale jeśli obecnie artysta nie ma nic innego do zaoferowania ponad takie pokazy, to dla mnie jest to niesmaczne.

Ale już odrywając się od poprzednich wypowiedzi

Polska przeszła dalej, a zachwyt wzbudziła Kiełbasa z brodą. Jak wam się podobało?
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najffalette.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/fanfick.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png

66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3

78.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...

33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Miniaturki
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty

Poezja
"Feniks" Wileny Romus

38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png

"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon

49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine

68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg

Prefix użytkownikaAstrid Lilo
Eurowizja! Od dziecka na nią patrzę, tylko w tamtym roku nie patrzyłam, bo nie było Polski i w ogóle chyba w telewizji nie było transmisji. Jak wszyscy wiemy (chyba xD) Donatan i Cleo przeszli do finału! :D Osobiście twierdzę, że mamy spore szanse... może nie na wygraną, ale na dość wysokie miejsce jezykP Jestem zła, bo wczoraj nie mogłam patrzeć na występ Polaków. Muszę się zadowolić youtube :(

Prefix użytkownikaHikari
Osobiście nigdy nie oglądałam Eurowizji, jakoś specjalnie mnie to nie jara : ). Tylko z ciekawości obejrzałam sam występ Cleo. Miałam mieszane uczucia, kiedy się dowiedziałam, że "My Słowianie" będzie nas tam reprezentować. Nie przepadam za twórczością Donatana, nie mój styl. Ale ubijanie śmietany na scenie uważam za coś... płytkiego. Niech słowianki sobie tańczą, to było ok i faktycznie powiało tą słowiańską kulturą, ale właśnie to ubijanie śmietany to już za dużo.
Mniamałyga: Cukru?
Marcowy Zając: Poproszę. (Cukier wpada do filiżanki). Się rozciapciał!
Skazeusz: Jesteście nienormalni!
Marcowy Zając: Bóg zapłać!

www.fanfiction.net/~paintedspirit
Prefix użytkownikaAstrid Lilo
Hikari akurat z masłem całkowicie się zgadzam. Nigdy nie lubiłam zbytnio Donatan, ale szczerze to wolałam, żeby ona pojechała niż kolejna osoba z piosenka po angielsku, która brzmi jak wszystkie inne. Przynajmniej byliśmy oryginalni i... kontrowersyjni jezykP Jakoś udało się nam choć troszeczkę wybić, a jak na Polskę to przejście do finału to i tak wielkie osiągnięcie.

Prefix użytkownikaUpadly Aniol
Polska przeszła dalej, a zachwyt wzbudziła Kiełbasa z brodą. Jak wam się podobało?

W ogóle się nie podobało. Jeszcze to dziwne zachowanie prowadzącej ( jakieś przytulanie się, bleee ), dla mnie to już cyrk, a z muzyką niewiele ma to wspólnego - tak jak Grodzka z polityką.

Oczywiście też jestem za tym, żeby występujący śpiewali w ojczystym języku, bo jak każdy będzie po angielsku nucił, to jaki ma to sens ?

Cieszę się z awansu, ale jak będzie już w samym finale, to pojęcia nie mam...
24.media.tumblr.com/tumblr_m8xhishKur1qhr8kmo1_400.gifauto.img.v4.skyrock.net/7396/7977396/pics/160621264.gif

Prefix użytkownikaHikari
Astrid Lilo napisał(a):

Hikari akurat z masłem całkowicie się zgadzam. Nigdy nie lubiłam zbytnio Donatan, ale szczerze to wolałam, żeby ona pojechała niż kolejna osoba z piosenka po angielsku, która brzmi jak wszystkie inne. Przynajmniej byliśmy oryginalni i... kontrowersyjni jezykP Jakoś udało się nam choć troszeczkę wybić, a jak na Polskę to przejście do finału to i tak wielkie osiągnięcie.

Zgadzam się, że byliśmy dosyć oryginalni ; P. Może i nie przepadam za taką muzyką, ale muszę przyznać, że powiało trochę świeżością i myślę, że przeszliśmy dalej właśnie dzięki temu zaskoczeniu i inności.
Mniamałyga: Cukru?
Marcowy Zając: Poproszę. (Cukier wpada do filiżanki). Się rozciapciał!
Skazeusz: Jesteście nienormalni!
Marcowy Zając: Bóg zapłać!

www.fanfiction.net/~paintedspirit
Alette
No właśnie odnoszę wrażenie, że większość uczestników poszła wedle schematu - wzniosła ballada albo właśnie takie chwytliwe cośtam do potańczenia. U nas pojawia się coś nowego, chociaż dla mnie wciąż jest trochę płytko i dlatego nie powinniśmy wygrać.

Podeszłam jeszcze raz do tej Kiełbasy i muszę przyznać, że piosenka faktycznie jest ładna. Tylko pytanie - czy takich ładnych piosenek nie było już w Eurowizji od groma? Po co ten płacz i to manipulowanie odbiorem przez widzów? Fajnie, że człowiek ma przejmującą historię, ale bez przesady.

Kazui <3

Miniaturki
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty

Poezja
"Feniks" Wileny Romus

No ale właśnie, ja wolę polskie cycki, niż babochłopa z Eurowizji. (beka, że ma już "fanpage" na fejsie xD) To serio przykre, że on w tym roku wygra, zobaczycie. A odnośnie naszych reprezentantów, to liczę na miejsce w czołówce. Mamy spore szanse, bo właśnie wyróżniamy się z tych kiczowatych ballad i jakichś tam zawodzeń, czy łupanek.

Always

Prefix użytkownikaChristina
PONOĆ, w telewizji mówili, że Polska wygrała drugi półfinał, pozostawiając w tyle resztę. Kiełbasa był (była?) gdzieś dopiero 3-4.
Moim zdaniem pierwsza trójka jest w zasięgu naszej ręki. Po cichutku myślę, że możemy nawet wygramy. Wyróżniamy się, a pani ubijająca masło robi furorę na tumblarze ;D
Refren strasznie wpada w ucho i im więcej oglądam nasz występ, tym bardziej mi się podoba.

Al, Eurowizja ogólnie jest płytka ^^
i65.tinypic.com/2d7bmkw.jpg
That's all they really want
i63.tinypic.com/fc8xht.jpg
Some fun
i65.tinypic.com/1zgcchl.jpg
When the working day is done
i64.tinypic.com/68xamr.jpg
All girls - they want to have fun
i66.tinypic.com/24o5d1j.jpg

i64.tinypic.com/214waz4.png
i64.tinypic.com/258waba.png
zapodaj.net/images/d9840e51c9400.png

Nagroda za Najlepszą Miniaturkę Wojenną - Niebo pośrodku piekła
Nagroda za Najlepszą Serię o Ciemnej Stronie - Krwawy Zmierzch
oi66.tinypic.com/n36vcy.jpg

http://xchristix.tumblr.com
PONOĆ, w telewizji mówili, że Polska wygrała drugi półfinał, pozostawiając w tyle resztę. Kiełbasa był (była?) gdzieś dopiero 3-4.
Christi, to niemożliwe, żeby podali wyniki półfinałów ;d One są podawane do wglądu dopiero po finale. Chciałbym wierzyć, że to prawda, no i mam nadzieję, że będziemy mieli niespodziankę ;>

Always

To też napisałam PONOĆ, bo mi też się wydaje, że to jest tajne xD
Ale kolega się zarzeka, że słyszał. Ale chcę w to wierzyć ;d

edit.

BARDZO WAŻNE! Ludzie wybrali CLEO! Właśnie otrzymaliśmy dane o ilości głosów/punktów oddanych na nasz występ przy pomocy Waszego głosowania sms. Okazuje się że wyglądało to tak ( 12 punktów to maks z danego kraju ) :

Norwegia 12
Irlandia 12
Ukraina 12
Wielka Brytania 12
Holandia 10
Islandia 10
Austria 8
Białoruś 8
Włochy 8
Belgia 7
Dania 1
Macedonia 8
Francja 8
Niemcy 8
Grecja 6
Węgry 4
Łotwa 1
Litwa 7
Malta 2
Mołdawia 3
Hiszpania 5
Szwecja 8
Szwajcaria 4

Razem: 164
Gdyby liczyły się głosy słuchaczy CLEO zajęłaby 5 miejsce według zebranych punktów - niestety decyzyjne jest również "żyri" które dając 0 punktów w danym kraju może całkowicie zniwelować nadaną przez ludzi maksymalną liczbę punktów...NIE WAŻNE KTO GŁOSUJE WAŻNE KTO LICZY GŁOSY ( niestety ).
Moim zdaniem oszukani zostali ludzie którzy wydali masę pieniędzy na sms-y. "Żyri" może forsować swoje ideologie i starać się wybierać tego kto pasuje im ze względów polityki czy orientacji. Dlatego dla mnie liczy się głos ludzi wysyłających sms-y - dziękuję Wam za to że jesteście wspaniałymi ludźmi i nie żal Wam było czasu i pieniędzy żeby zagłosować na CLEO. Szacunek !
by Donatan

i62.tinypic.com/rkwytd.jpg

Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 11.05.2014 16:29
Some fun

zapodaj.net/images/d9840e51c9400.png

Nagroda za Najlepszą Miniaturkę Wojenną - Niebo pośrodku piekła
Nagroda za Najlepszą Serię o Ciemnej Stronie - Krwawy Zmierzch
oi66.tinypic.com/n36vcy.jpg

http://xchristix.tumblr.com
Pisałem już o tym wczoraj na sb po ogłoszeniu wyników. Porażka z tym głosowaniem jurorów. Już wolę polityczne głosowanie, niż takie zupełnie oderwane od rzeczywistości zabawy z beznadziejnym jury...

Always

Prefix użytkownikawild_child
Zgadzam się z Lośkiem. Jurorzy że tak powiem " mieli naciski " gdyby nie dali wysokich głosów Conchicie "Kiełbasie" to by było że nie są tolerancyjni . Wogóle śliska sprawa jest z ta Conchitą. A ja się dziwie że ostatecznie Wielka Brytania była tak nisko...
"Kto czyta książki, ten żyje podwójnie " Umberto Eco

2.bp.blogspot.com/--axHHVal5N0/Tl7gnM2WLRI/AAAAAAAAAFY/HP3iplhfg2Q/s1600/tumblr_laik6c5n731qb0zfoo1_500.gif

"Ależ oczywiście to dzieje się w twojej głowie, Harry, tylko skąd, u licha, wniosek, że wobec tego nie dzieje się to naprawdę?" - Albus Dumbledore

J. K. Rowling - "Harry Potter i Insygnia Śmierci"

iruntheinternet.com/lulzdump/images/gifs/hunger-games-lift-awkward-nudity-catching-fire-13904331970.gif

"Nie zrobią mi krzywdy, bo nie grozi mi to, co wam. Nie został już nikt, kogo bym kochała" - Johanna Mason

"W pierścieniu ognia" Suzanne Colinns

25.media.tumblr.com/tumblr_mdl5vjO13J1qgranto1_500.gif

"Okres dzieciństwa nie trwa od momentu narodzin do chwili osiągnięcia pewnego wieku. Nie jest tak, że dziecko dorasta i odkłada na bok swoje dziecięce sprawy. Dzieciństwo to królestwo, w którym nikt nie umiera."
Edna St. Vincent Millay

img.zszywka.pl/0/0096/7544/humor/romeo-i-julia-pamietacie-ten-film-z.gif

"Gwałtownych uciech i koniec gwałtowny; Są one na kształt prochu zatlonego, Co wystrzeliwszy gaśnie. Miód jest słodki, Lecz slodycz jego graniczy z ckliwością I zabytkiem smaku zabija apetyt. Kochaj więc umiarkowanie; zbyt skwapliwy Tak samo spóźnia się jak zbyt leniwy."

William Szekspir - "Romeo i Julia"

3.bp.blogspot.com/-Bev5qoa8SyE/UBwY7sGeOSI/AAAAAAAAAIE/56n8hz_OhOI/s1600/gif_stefan_y_elena__the_vampire_diaries__by_yazsexydilemma-d4u011g_large.gif

To jest kurde przegięcie, żeby zdanie jakiś ludzi, którzy nie chcą urazić laski z brodą, zmieniało tak wyniki. No kurde, mogą sobie mieć z 20%, ale nie z 12 punktów robić 0!

A wczoraj w nocy, to się wkurzyłam i poszłam spać xD
Some fun