Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik Miodowego Królestwa
24.01.2021 16:28
Herbata

Praktykant w Ministerstwie Magii
24.01.2021 14:20
Syriusz32, piękny sen xD

Mam szybki panel bo jem dużo cukinii
24.01.2021 11:56
Mikasa, no, dziwne to jest, ale po prostu wiem, że to oni xD

Pracownik Miodowego Królestwa
24.01.2021 11:07
Fajnie jak się śnią inni hpnetowicze, nawet tacy, których twarzy w ogóle nie znasz :D

Praktykant w Św Mungu
24.01.2021 10:09
Mi się śnił mój własny ślub, nawet wiem jaką sukienkę miałam
Siema xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59592 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56555 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45153 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43635 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 40975 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 37632 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36501 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33829 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
100 zachowań, które irytują Was w ludziach
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Ludzie potrafią dać wiele szczęścia ale bardzo często, swoim zachowaniem, doprowadzają innych do szału. Ile razy zdarzyło się Wam spojrzeć okiem bazyliszka na koleżankę kiedy ta chrupała głośno chipsy, albo brat cały dzień chodził za Wami i kopiował wszystko co robicie? W tym temacie macie szanse wypowiedzieć się rozlegle co Was w ludziach irytuje. Jakie zachowania doprowadzają Was do białej gorączki. Czym rodzice szkodzą, że im pyskujecie. Napiszcie też w jakich sytuacjach Wy stajecie się Irytkami. Zapraszam :)

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaMikasa
Ulka, sukces tematu murowany, wszyscy lubią mówić o tym, co ich wkurza :D Niektórzy nawet na tym zarabiają (patrz: komicy).

No to jedziemy.

1. Nienawidzę, gdy pytam o jedną prostą rzecz, a ktoś mi odpowiada 15 minut, wplatając w to historie postronne i niezwiązane.
2. Nienawidzę, gdy ktoś głośno je, oddycha (ale to bardziej moja wina, cierpię na fizyczną wręcz mizofonię, a nie zawsze da się poradzić na niektóre wydawane przez nas dźwięki)
3. Nienawidzę, gdy ktoś czepia i obraża się o pierdoły, szuka problemów tam, gdzie ich nie ma. Świat byłby piękniejszy, gdyby wszyscy trochę wyluzowali.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png

monciakund
1. Strzelanie palcami - po prostu dostaje kociokwiku, gdy ktoś w moim towarzystwie strzela paluchami. Nie to, że niechcący, ale specjalnie. Moi kochani bracia uwielbiają mnie tym irytować.

2. Stzelanie ramiączkami od stanika - nie wiem co w tym widzą gimnazjaliści, no ale cóż...

3. Chrapanie w czasie filmu - kolejna rzecz, która mnie irytuje tym razem dotycząca mojego taty. Oglądamy sobie film, a on zaczyna chrapać. Rozumiem, że film go nie interesuje, że jest zmęczony po pracy, niech sobie śpi. Tylko niech swoim chrapaniem nie przeszkadza innym.

Jak sobie jeszcze coś przypomnę, to napiszę ;)
confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

zapodaj.net/images/98605676fe0f8.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.
Gryfa córce, redakcyjnej
Na tym świecie ambitniejszej
Od niej nie ma. Tu rysunek,
Tam malunek i do tego
Social media. Wizerunek
Hp-neta tam kreuje, ego
Strony reperuje. Szczerze,
Bardzo, bardzo szczerze mówiąc
Człek orkiestra, żywa gwiazda.
Żyj nam wiecznie, twórz i kreuj.
Koniec, basta - taki mus i
Żyraf pasta.

---

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_pedzel.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/moncia.jpg

Prefix użytkownikaNajpoten
1. Nadmierna przesada w czymkolwiek. Patriotyzmie, religijności, jaraniu się czymś, zdrabnianiu słów.
2. Narzucanie swoich poglądów.
3. Uznawanie się za lepszego/ dojrzalszego, z byle jakiego powodu. To że oglądasz horrory, czy nie oglądasz "chińskich bajek" nie czyni cię dorosłym, jeśli zachowujesz się jak rozpieszczony dzieciak.
4. To że dla niektórych najważniejszą rzeczą jest ilość like'ów na Facebook'u.
5. Wydawanie niebotycznej ilości forsy na abonament i internet w telefonie, a potem płacz że się nie ma na wycieczkę/ gry/ słodycze/ inne rzeczy. Ludzie, kasa nie jest nieskończona, albo to, albo to. Nie można mieć wszystkiego.
6. Jak ktoś bierze zwierzę, bez żadnej wiedzy o opiece nad nim. Wypadałoby się choć trochę dowiedzieć na temat długości życia, potrzebach zwierzęcia. Potem jest ryk że zwierzak zdechł, lub wyrzuca się go bo się znudził.
6. Narzekanie na to jakie koty są fałszywe i wredne, gdy się żadnego nie miało. Można nie lubić ich, jednak to jest zwierzę myślące w inny sposób niż pies, które nie będzie się słuchało i zrobi to na co ma ochotę. Z nimi najlepiej poszukać rozwiązań pośrednich. Wiele ludzi także nie wie, że koty trzymane w domach, na początku potrzebują wiele ruchu w postaci zabawy.
7. Niektórzy nauczyciele uznają odpowiedzialność zbiorową. To przynosi efekt jeśli winę poniosła osoba która ma choć odrobinę wstydu i rozumu. Jednak jak mamy coś poradzić na idiotę, który nikogo nie słucha?
25.media.tumblr.com/a095fedb3760c6aeae6c428a3fda904b/tumblr_mm99avFW621spgai0o1_500.gif

Lately I've been, I've been losing sleep
Dreaming about the things that we could be
But baby I've been, I've been prayin' hard
Said no more counting dollars
We'll be, we'll be counting stars

fc07.deviantart.net/fs71/f/2013/363/8/4/image_2013_12_29_233851_by_wolfgirljw-d6zz3l9.png

Kot z sumieniem to...to jak świnka morska - ani świnka, ani morska...

Warto być kotem. Nie tylko masz dziewięć żyć, ale i teologia jest dużo prostsza.

Prefix użytkownikaulka_black_potter
Wypowiem sie od razy żeby nie było, że zakładam temat, a sama się w nim nie udzielam. Jestem często irytującym człowiekiem ale wynika to tylko z tego, że chcę komuś dokuczyć. Potrafię być okropnie nieznośna i na pewno niektórych irytują moje żarty. No cóż, nie mam zamiaru się zmieniać. Mój głos podobno jest denerwujący jednak niektórzy twierdzą, że całkiem miły, a nawet słodki (Christi!). Wiem też, że nie umiem śpiewać, ale kocham to robić przez co siostra dostaje szału. Jednak kto by się przejmował, że irytuje czymś rodzeństwo, prawda?

Co mnie irytuję w innych ludziach? Hahaha, jest tego tyle, że przyjaciółka zrobiła mi nawet piękną antyramę z moim zdjęciem z rogami na czole i ulubionymi zdaniami jakie wypowiadałam w ciagu ostatniego roku. Przytoczę kilka z nich jako przykłady co mnie wkurza.
1) "Czy ten kabel musi tu leżeć?" - nienawidzę i doprowadza mnie do szału, jeżeli w przejściu leży cos co nie powinno. Jest fajtłapa i często się potykam, więc jak widze kabel ciągnący się w poprzek pokoju to gotuję się ze złości.

2) "Jak Ci za ciemno to przesiądź się do okna." - to chyba głupie z mojej strony, ale irytuję mnie zbyt wcześnie włączone światło, haha. No bo jeżeli jest jasno dzięki słońcu to po jaką cholerę włączać sztuczne, wstrętne, żółte światło, które niszczy całą magię popołudnia czy wczesnego zmierzchu?

3) Obgryzanie paznokci... Chyba nie musze tłumaczyć...

4) Mlaskanie - jestem w stanie za to zabić.

5) Irytuje mnie okropnie gdy ktoś nie słucha kiedy do niego mówię albo przy rozmowie nie patrzy mi w oczy. Taki brak szacunku, a tego nie lubię.

6) Przesadne uwielbienie siebie chyba denerwuje każdego. Wiem, że na stronie tak własnie się zachowuję, ale w rzeczywistości taka nie jestem, hahah.

To by było na tyle, wiem że jeszcze wiele razy powrócę do tego zachęcającego tematu!

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaMikasa
O, wiem. Gdy ktoś się spóźnia. Tego tak bardzo nienawidzę. Każdemu może się zdarzyć - raz lub dwa. Ale są tacy, którzy spóźniają się zawsze i uważają to za normalne. Nawet nie przeproszą (a jak przeproszą, to i tak nic nie warte, bo następnym razem też się spóźnią).

W moich oczach to karygodny brak szacunku do drugiego człowieka. Okropnie mnie to drażni.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png

Prefix użytkownikafuerte
rytuję mnie zbyt wcześnie włączone światło, haha.

Ja też tego nie lubię, haha.

Mlaskanie - jestem w stanie za to zabić.

same here

Przerywanie komuś, kiedy mówi - sama też to robię, więc można to dać do drugiej grupy - co kogoś może we mnie wkurzać. Czasem trudno się przebić ;p.

Chrapanie - pozdro dla mojego taty, przez którego trzęsą się ściany w domu.

Nie lubię w ogóle głośnych ludzi, takich którzy drą mordę wiecznie, że słychać ich na kilometr, każdy musi wiedzieć, że oni właśnie przyszli, że są i że są w ogóle super. Serio, można na siebie zwrócić uwagę w jakiś bardziej elegancki sposób, niż drąc ryj.

i nie wiem, zawsze jestem dobra w narzekaniu, ale teraz nic mi nie przychodzi do głowy, haha. A nie:

Nienawidzę spóźniania się... jestem w stanie przeżyć 5 minut, ale później systematycznie wzrasta poziom mojego szału.

media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikabatalion_88
1. Słuchanie głośnej muzyki w np. mieszkaniu (tak, że nic innego się nie usłyszy).
2. Przechwalanie się na każdym kroku.
3. Gadanie o polskich piłkarzach, że "i tak przegramy" (stare jak świat;p)
4. Podlizywanie się (nieważne komu xD).
5. Komentowanie jak ktoś wygląda (chodzi głównie o ubiór).
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaLilyatte
1) Fałszywi ,,przyjaciele'' i plotki, które rozpuszczają ( co mi nie przeszkadza, bo lubie słuchac bajek. A o sobie to zwłaszcza:fairy:)
2) Nietolerancja. I tu mówię o wszystkim: o religii, orientacji , kolorze skóry itp. To już nie jest smieszne i nigdy chyba nie było.
3) Taki,, hejter'' bez wlasnego życia.
4) Niedotrzymywanie obietnic, które waża na czyjejs przyszlosci.
5) Taki typ ,, laleczka barbie''. Czyli coś w stylu ,,weź wyjdź'' ewentualnie ,, złamałam paznokieć". ( laleczki barbie=odpowiednik pewnej kobiety na poboczu)
6). Na pewno sytuacji w stylu: dyskoteka, fajna zabawa i ktos łapie cię za tyłek.( i tu pojawia się moje odwieczne pytanie: ty bys nie walła w ten głupi sagan:evil:)
7). I chyba brak szacunku dla innych.
Ja wiem ze jestem irytująca, ale na pewno nie zrobilabym tskich rzeczyZły
Discord, jeśli potrzeba szybkiego kontaktu: Lilyatte #4394

Dumna mama koronadzieciaWrozka

zapodaj.net/images/dbaa3837923e9.png

cdn.pixabay.com/photo/2014/04/02/10/21/roses-303548_1280.png

The world that's waiting up for me
That I call my own
Through the dark, through the door
Through where no one's been before
But it feels like home

Prefix użytkownikaLapa15
Hahaha, jestem osobą którą irytuje dosłownie wszystko, głównie odgłosy wydawane podczas jedzenia jak i zachowanie ludzi, także Ulka, świetny temat!

1) Nienawidzę, naprawdę nienawidzę jak ktoś mlaska przy jedzeniu. Mam ochotę taką osobę po prostu przydusić do ściany krzycząc 'przestań mlaskać w końcu!'. Moje uszy więdną a zęby zaciskają, jeżeli słyszę odgłosy mlaskania. Zazwyczaj zwracam na to grzecznie uwagę, ale czasami nie wytrzymuję. Tak się akurat złożyło że na co dzień to słyszę bo jedna osoba z którą mieszkam nie umie kulturalnie jeść. xD Nie dość, że odgłos jest przerażająco obleśny i okropny, to na prawdę nie jest fajne widzieć, co ktoś pogryzł lub gryzie.
2) Zostajemy przy jedzeniu. Siorbanie, 'frykanie' i to wszystko. Ja rozumiem, gorące, łyżka ci się do buzi nie mieści, ale naprawdę można coś z tym a nie siorbać tak, że słychać w drugim pokoju. Jak dla mnie - znowu brak kultury. Nie cierpię tego tak samo jak mlaskania. Ja staram się nigdy tego nie robić, a jeżeli już, to tylko dlatego, że było gorące, a ja myślałam, że jest chłodne.
3) To akurat będzie dziwne, bo jedna osoba w moim domu ma coś ze szczęką chyba i jak je, to tak coś pstryka - dosłownie. Może wydawać się dziwne, ale ten odgłos jest naprawdę bardzo dla mnie denerwujący. Dodatkowo mówię, żeby gdzieś się z tym udać, ale po co, kiedy, czasu nie mamy.
4) Zachowanie, którego szczerze nie cierpię, czyli wciąganie glutów w nosie zamiast wysmarkanie ich. Uduszę i zabiję. Odgłos ten denerwuje mnie równie mocno jak te powyżej, albo nawet bardziej. Jako, iż chodzę do szkoły, zdarza się to często. Cała się w środku gotuję i czasami nie wytrzymam i zapytam opryskliwie, czy mu przypadkiem chusteczki nie podać. Nie, on nie potrzebuje, no co ja. Poziom złości - 101/100. No dobra, czasami ktoś weźmie chusteczkę, ale rzadkość straszna. A nauczyciel oczywiście uwagi nie zwróci. Najgorzej jest, jak zdarzy się to na jakimś sprawdzianie czy konkursie - jestem rozdrażniona i nie mogę się skoncentrować.
5) Tak wracając do jedzenia, to mówienie z pełnymi ustami. Nie dość, że nic nie można zrozumieć, to jeszcze widać wszystko, co ma się w ustach. Nie daj Boże, czasami z tych ust coś wypadnie...
6) Denerwuje mnie również chrapanie, ale już mniej, gdyż mój tata chrapie od zawsze. Jednak jak oglądam film, czytam lub próbuję coś innego robić na komputerze czy telefonie, chrapanie mnie rozprasza i jest oczywiście 'tato, weź nie chrap'. Jednak rozumiem go, bo nad chrapaniem nie da się zapanować - sama chrapię jak jestem przeziębiona. Ale dłuuugie, przeraźliwie mocne chrapnięcie jest straszne.
7) Teraz może coś bardziej ze zwykłym zachowaniem. Denerwuje mnie bardzo ciągłe stukanie kogoś, mówienie do niego by zwrócił na niego uwagę, gdy ten np. robi coś na telefonie lub z kimś rozmawia. 'Ej, Ej, Marcin, ej *stuk stuk w rękę* ej, Marcin, Maarcin, ej *stuk stuk stuk*'. Nie lubię kiedy ktoś zachowuje się tak w stosunku do mnie lub do kogoś w moim towarzystwie.
8) Irytuje mnie także, że tak powiem brzydko darcie mordy, gdy ktoś znajduje się zupełnie daleko, albo też blisko. Nie ważne czy to pijaki pod sklepem, czy jakiś debil na szkolnym korytarzu - nienawidzę tego.

Na razie tyle zdołałam nazbierać. Jak coś sobie przypomnę, z pewnością dopiszę. ;D
Edytowane przez Prefix użytkownikaLapa15 dnia 27.07.2015 23:22
media.giphy.com/media/R6DRohtmrCf9m/giphy.gif

Moje wewnętrzne oko tu cierpi

i66.tinypic.com/2d0kx0l.png

Prefix użytkownikaRazowaPanda
1. Narzekanie na wszystko jak leci, bo tak (nie żebym ja była święta pod tym względem jezyk Po prostu jeżeli ktoś to robi cały czas, bez przerwy, nie mając powodu... No nerwy mi puszczają).
2. Narzucanie swojego zdania na jakiś temat.
3. Dwulicowość. Jakby nie można było postawić sprawy jasno: "słuchaj, nie lubię cię". Nie widzę sensu w udawaniu czyjegoś przyjaciela i obgadywaniu go za jego plecami.
4. Nieposiadanie własnego zdania.
5. Brak szacunku dla cudzej własności.
6. Pisanie z błędami ortograficznymi. Pal licho, gdy to jeszcze podstawówka, ale jeśli osoba powyżej czternastego roku życia pisze dajmy na to "pokuj" czy "wogule", to krew mnie zalewa ;) No chyba, że ktoś ma dysortografię - wtedy jestem w stanie zrozumieć.
7. Zazdrość o czyjeś szczęście.
8. Wszelkie głośne rozmowy, szeleszczenie papierkami i inne tego typu zachowania na sali kinowej podczas właściwego seansu (na reklamach nie mam nic przeciwko).
9. Umieszczanie nadmiernej ilości przekleństw w krótszej lub dłuższej wypowiedzi bez wyraźnego powodu.
10. Rozpuszczanie nieprawdziwej informacji na czyjś temat w celu pogrążenia/wyśmiania tej osoby.
11. Podglądanie sąsiadów czy ogólnie przesadne interesowanie się ewidentnie nieswoimi sprawami (najczęściej w celu zapełnienia pustki nieudanym życiem towarzyskim...).
12. Nieoddawanie książek do biblioteki na czas (raz czy dwa się zdarzy, ale nie nagminnie...).
13. Wrzeszczenie. Nieważne czy do znajomego stojącej obok, czy koleżanki po drugiej stronie korytarza, czy na niesfornego ucznia, który tylko pstrykał długopisem. Uważam, że pewne sprawy można załatwić ciszej, bez uszczęśliwiania całego budynku/całej okolicy wiadomością "Alicja, zeszyt ci wypadł!" lub podobną.
14. Bezpodstawne czepianie się. Uhm...
15. Udane podlizywanie się. Jeśli ktoś się komuś podlizuje bez skutku no to jeszcze, ale w momencie, gdy ta próba przypodobania się powiedzmy nauczycielowi przynosi rezultaty (bynajmniej nie negatywne) to... Ech, szkoda gadać.

Mnie samej daleko do ideału...
1. Bywam irytująca jak mało kto, a gdy mam zły dzień... Dobry Boże, strzeż nieszczęśnika, który mi stanie na drodze! xD
2. Jestem okropną gadułą (zwłaszcza, gdy się do czegoś zapalę), słowotok stoi u mnie na porządku dziennym.
3. Kiedy piszę, na przykład na tym forum, to wszystko muszę posprawdzać. Potrafię sto razy edytować odpowiedź, bo czegoś (w moim odczuciu niezwykle istotnego) nie dodam... Jestem pod tym względem prawdziwą pedantką (niczym ciocia Petunia w swej kuchni).
4. Nie zawsze w pełni toleruję czyjeś zdanie. Zazwyczaj jak ktoś ma szacunek do mojej opinii odwdzięczam się tym samym, ale (szczęściem rzadko) bywa inaczej...
5. Mam poczucie humoru takie jakie mam...
6. Nie umiem śpiewać, ale i tak uparcie próbuję się tego nauczyć... Grając tym samym domownikom (w tym biednemu psu) na nerwach :)
I dużo więcej. Dużo.
Edytowane przez Prefix użytkownikaRazowaPanda dnia 28.07.2015 01:01

Prefix użytkownikalove-lapa241
Mnie na razie przychodzą do głowy trzy sytuacje/rzeczy:

1. Hipokryzja (kiedy mój tata mówi do mnie, że powinnam przejść na dietę, a sam...cóż - nie jest najszczuplejszy)

2. Narcyzm/megalomania/jak to się do stu gumochłonów mówi? (ja piszę, wiecie, różne rzeczy - między innymi fanfiction. I jak tylko mój starszy brat się o tym dowie, próbuje tam wepchnąć na siłę swoje alter ego - oczywiście w roli pozytywnego bohatera i ukochanego głównej bohaterki, gdyż wbił sobie do głowy, że jest nie wiadomo jakim don juanem)

3. Próby uszczęśliwienia na silę

Jak coś sobie przypomnę, to dopiszę.

harrypotterwedlugmnie.blogspot.com
Prefix użytkownikaAna_Black
1) Gapienie się w czyjś talerz podczas posiłku. Serio, to jest strasznie irytujące. Jak się je obiad, to patrzy się do swojego talerza, a nie do cudzego, w którym raczej jest przecież to samo. Na szczęście jem osobno, w swoim pokoju, więc mam spokój.
2) Zmuszanie do jedzenia. Mój ojciec wychodzi z założenia, że każdy powinien wszystko lubić, a to nieprawda.
3) Zasłanianie telewizora. Strasznie mnie irytuje jak oglądam coś w tv, a moja mama staje przed telewizorem i zasłania go.
4) Sam telewizor, teraz już się do tego przyzwyczaiłam, ale na początku irytowało mnie to, że jest zawieszony na ścianie. Prawie że pod sufitem. Nie wiem po co, mógłby przecież normalnie stać.
5) Przerywanie mi, gdy oglądam film.
6) Mówienie do psa "zrób kupkę". No masakra, zawsze jak idę z psem z moją mamą, to ona zawsze tak do niego mówi. Jak chce zrobić, to zrobi, nie trzeba mu o tym ciągle mówić. A nawet jak nie zrobi, to co? Jak człowiek idzie do toalety, to też nie zawsze robi "grubszą sprawę".
7) Wydzieranie się o byle co. Ja rozumiem, że coś może zdenerwować, ale nie trzeba od razu wrzeszczeć na całe osiedle.
8) Komentowanie/obrażanie czyichś zainteresowań. To naprawdę wkurzające jak mój ojciec mówi na Harry'ego Pottera, "hary portier". Rozumiem, że można czegoś nie lubić, ale jakiś szacunek wypadałoby mieć.
9) Głośne rozmawianie. Naprawdę, można rozmawiać ciszej, a nie - głośność rozmowy wprost proporcjonalna do oglądanego filmu. Film głośniej - rozmowa głośniej, a nie zawsze mogę obejrzeć na kompie, zwłaszcza jak to dzieje się u kogoś w gościach.

Jak coś sobie przypomnę, to dopiszę. ;D
Edytowane przez Prefix użytkownikaAna_Black dnia 28.07.2015 13:04
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_potteromaniak_ana_black.png

oi65.tinypic.com/2nl65vr.jpg

img4.wikia.nocookie.net/__cb20131122130925/m__/marvel/pl/images/d/db/The_avengers_gif.gif

Pojawił się pomysł stworzenia nieprzeciętnych jednostek, które wzywalibyśmy w sytuacjach zagrożenia przerastających nas, zwykłych śmiertelników.

HULK MIAŻDŻYĆ!

www.9e3k.com/wp/wp-content/uploads/2012/08/Hulk-vs-Loki-04.gif

Loki: Dość tego! Wszyscy stoicie niżej ode mnie! Patrzysz na boga, szkaradny stworze! I nie godzę się, aby pomiatał mną...
Hulk: Wielki mi bóg.

mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/04/Thor-1429558677.gif

33.media.tumblr.com/8caebe0f50235ec3d8997bfacbf114c6/tumblr_n9g5j564Fx1skiebmo1_400.gif

Hulk ziewać ~ Łapa

25.media.tumblr.com/tumblr_m8z9tyv7qg1rpcea3o3_250.gif

Uwielbiam też jak dostajesz szału i zamieniasz się w tę wielką zieloną bestię..

i1217.photobucket.com/albums/dd398/MiyakoHiteya/Tumblr%20pics/thanks.gif

static.tumblr.com/04db463ca2c0ae5f8ab6f1ad512f6aed/adptjxj/OfVmwe80a/tumblr_static_tumblr_mdh7ruogcd1qmccp7o2_r3_250.gif

31.media.tumblr.com/6f73dc5f8974e16664b596cf79053647/tumblr_inline_n7jsc9ns7i1rqfizb.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_m835m1wVOX1qk04hlo1_500.gif33.media.tumblr.com/70cd59c666abdc6ae0e12a5fcbbfbe96/tumblr_nm0zn7iBiG1qzxanao1_400.gif

Zdradzę ci moją tajemnicę. Zawsze jestem zły.

33.media.tumblr.com/5274675726286bc0a424d856c26df680/tumblr_inline_nnqxmemBsb1rqgtqi_500.gif

33.media.tumblr.com/020ea28e37d4be3b8867fdbd58514a96/tumblr_inline_nnmre4l6ZH1tpfg2f_500.gif

Nieźle. Chcą mnie zamknąć w metalowym pudle i zanurzyć w wodzie. Nie. Jest gorzej niż myślałem.

25.media.tumblr.com/tumblr_m42wevvwnM1qaon7qo2_500.gif

No bo czym jesteśmy? Zespołem? Nie, nie, nie. Mieszanką wybuchową niosącą chaos.

38.media.tumblr.com/cda9ac059ee51a9d1a478f66c1293c31/tumblr_inline_nrcijhheTW1rbyvbg_500.gif

Nie bądź jeleń, nie fikaj.

media.giphy.com/media/jo43sGvtnNEdO/giphy.gif

Matka wie że ukradłeś jej szaty?

38.media.tumblr.com/tumblr_m5tuqzaljl1rqlfp9.gif

- Jarvis, znasz przypowieść o Jonaszu?
- Traktowałbym ją raczej jako metaforę.

media2.giphy.com/media/VFB3cJJne7b5m/giphy.gif

- Thor walczy na 6.
- Nie zaprosił mnie?

24.media.tumblr.com/tumblr_m6rmf3RHqe1qismt6o1_500.gif

Co, stawaliście na siusiu?

www.gifmania.pl/Animowane-Gify-Komiks/Obrazki-Animowane-Iron-Man/Iron-Man-64217.gif

Niech wyskakuje z ciuchów. Przenoszę imprezę do was.

static.tumblr.com/2xsmasw/vQqm3rjpb/iron_man.gif

Weź mnie nie strasz. Co to było, robił mi usta usta?

i.imgur.com/k75NyyH.gif

Phil? Ale on ma na imię Agent!

31.media.tumblr.com/tumblr_m4ldk2Fzvu1qci7ofo1_250.gif

J.A.R.V.I.S: Dostępne 400% mocy.
Iron-Man: Dzięki.

25.media.tumblr.com/tumblr_mcc45djkA11qe8pkxo1_500.gif

Nie gniewam się, pączuszku. Masz niezły prosty.

cdn3.whatculture.com/wp-content/uploads/2014/10/Avengers-Hulk-Buster.gif

Ta wiedźma miesza ci w głowie. Jesteś od niej silniejszy, mądrzejszy. Jesteś Banner.

33.media.tumblr.com/598337ea881bd60b366a9350ecc80373/tumblr_nmq7kewjJN1s3y9slo4_500.gif

W plecy? Świnia z ciebie.

dartbeat.s3.amazonaws.com/2014/11/3.gif

On jest szefem. Ja tylko za wszystko płacę, wszystko buduję i dbam żebyśmy byli cool.

mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/04/iron-man-14-1428067620.gif

Stark! Potrzebny jest plan ataku!
Mam plan: atakować!

static.comicvine.com/uploads/original/0/2532/3509642-tumblr_mxs289cxyq1qddteyo1_500.gif

static.tumblr.com/sr7nemf/VyTm9fw51/tony5.gif

38.media.tumblr.com/bab5ebf21d2c082caa6a03346f7c5480/tumblr_mhobkiz5Lx1ra5vgio2_500.gif

rack.3.mshcdn.com/media/ZgkyMDEzLzA1LzAzLzY1LzExLjgzYTJlLmdpZgpwCXRodW1iCTEyMDB4OTYwMD4/db896365/5ab/11.gif

media.giphy.com/media/11dMtvmKPLrwCk/giphy.gif

b1.pinger.pl/5b4fd557bea774512fc3600d1ec2946c/Captain-America-Thor-fight-togeth.gif

- Ja bym sobie odpuściła, to faceci nie z tego świata, bogowe czy coś.
- Bóg jest tylko jeden! I głowę dam, że tak się nie ubiera.

i.annihil.us/u/prod/avengersmovie/captainamerica/mainsite/images/grid/animgifs/falcon_pre.gif

- No jasne. Złoty chłopiec w złotej zbroi. Co zostanie jak ją zdejmiesz?
- Geniusz, miliarder, playboy, filantrop. A co? (...) A kto jest [prawdziwym bohaterem]? Ty? Jesteś wynikiem eksperymentów na ludziach. Tyle w tobie bohatera, ile zmieściło się do probówki.

images.says.com/uploads/story_source/source_image/265054/467c.gif

Ja nie walczę, nie zawiodę kumpla.

nd06.jxs.cz/546/392/0a8d46e948_96833905_o2.gif

lh3.googleusercontent.com/-f8QPpIqUP6w/VXcoCGSsN0I/AAAAAAAAvZc/v6J-8_drsAA/w800-h800/tumblr_nhem5wGGXB1tkflzao1_500.gif

Zabijesz mnie? Ustaw się w kolejce.

mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/02/thor-hammer-1424957797.gif

Kto znajdzie ten młot
i okaże się go godny
posiądzie moc Thora.

38.media.tumblr.com/tumblr_m745zkaPTf1ru1wbho2_250.gif

Thor: Loki może i jest nieobliczalny, ale jest Asgardczykiem i moim bratem.
Natasha: Zabił 80 ludzi w ciągu dwóch dni.
Thor: Był adoptowany.

screencrush.com/files/2013/04/thor1.gif

- Nie będę z tobą walczył bracie.
- Nie jesteśmy braćmi.

33.media.tumblr.com/209f4f4410f874b5b0a45a2f302c5cc4/tumblr_inline_namnsenSv51s0g87j.gif

Piekło rozbrzmiewa jękami jego ofiar.

i31.photobucket.com/albums/c355/543210-BOOM/THEYMOVEWHENIFLAIL/thorsaysapprovesmashingly.gif

- O, kontratakują.
- No wiesz, młodzi są.
- Do stu piorunów, szanuj mowę ojczystą
- Długo mi tego nie wybaczą.

33.media.tumblr.com/tumblr_m726hykhNm1rsy50k.gif

To bardzo, bardzo ciekawa teoria, ale ja mam prostszą. Nie jesteście godni.

moargeek.com/wp-content/uploads/2015/05/avengers-age-of-ultron-not-worthy.gif

- A jakby wsadzić młot do windy? Uniesie ją.
- Winda nie jest godna.

37.media.tumblr.com/32e00153d10200c13549d960c6f4901c/tumblr_n3zy3tiV8g1s00jsao5_500.gif

Zobaczyłem coś we śnie. Muszę to wyjaśnić. Tutaj się nie da.

c3.thejournal.ie/media/2015/07/tumblr_m726xuq0701rsy50k.gif

- Jak tam kosmos?
- Kosmos ma się dobrze.

24.media.tumblr.com/tumblr_m068saHsv51qjowpro1_500.gif

- I myślisz, że możesz mi zaufać?
- Nie ufam ci. Matka ci ufała. W przeszłości. Nawet mimo naszych ciągłych sporów. Zawsze miała nadzieję, że gdzieś w tobie nadal jest iskierka mojego brata. Ta nadzieja już nie istnieje i już cię nie chroni.

38.media.tumblr.com/tumblr_m726h5gMYu1rsy50k.gif

Mojego życia... Tato, nie nadaję się na króla. Będę bronić Asgardu i innych światów do ostatniego tchu... ale nie mogę tego robić z tronu. Mimo swego szaleństwa Loki rozumiał władzę w taki sposób, jakiego ja nigdy nie osiągnę.

sg.uploads.ru/t/R7Gmd.gif

O nie, będę żył wiecznie i będę cały z plastiku.

media.tumblr.com/cd46d5daafada989ad40aea7c2c3e434/tumblr_inline_mi34jgE5MN1qz4rgp.gifmedia.tumblr.com/cc910e990f52449283e0d4d0e8f21cde/tumblr_inline_mi34jqIXQ01qz4rgp.gif

Kto okaże się godzien moc młota posiądzie. Bez jaj, stary, to sztuczka.

25.media.tumblr.com/tumblr_m70w64YzEX1qap9q7o4_500.gif

Rekalibracja kognitywna... Zdzieliłam cię w czaszkę

ic.pics.livejournal.com/swing_set13/12737011/55389/55389_original.gif

Mam go spowolnić? Czy wyślesz mu więcej sparingpartnerów?

mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/03/hawkeye-5-1425321334.gif

Lepiej wydaj rozkaz, bo zaczynam mu kibicować.

33.media.tumblr.com/tumblr_m72im12cSA1rsy50k.gif

Have you ever had someone take your brain and play? Pull you out and stuff something else in? Do you know what it's like to be unmade?

img2.wikia.nocookie.net/__cb20130503063353/yakuza-mob-roleplay/images/9/97/Dom12.gif

Przerabiałem hipnozę. Nie lubię.

Stoimy w obliczu globalnej katastrofy.

38.media.tumblr.com/3b8b9b2d4f7cccded3b74b21640d60d6/tumblr_noesmkmmwK1unm9tpo8_500.gif

Hej malutki. Słonko już zachodzi.

i.imgur.com/QC8H4.gif

Cicho blaszak, ja nie mam rakiety w tyłku.

media.tumblr.com/tumblr_m7knw0jsiG1rsy50k.gif

- Steve nie lubi takiego słownictwa.
- A kopnąć cię w tą...

www.btchflcks.com/wp-content/uploads/2015/05/dirtyenough.gif

Nie jest taki zły, tylko trochę nerwus. Drugiego takiego nie ma na całym świecie. Wszyscy lubią wygrywać, a ten mój facet robi co może by walki uniknąć, bo wie że walkę wygra.

31.media.tumblr.com/tumblr_m21w9stkuY1qzcnvbo1_500.gif

- Co ci się śniło?
- Że jestem Avengersem, że jestem kimś więcej niż tylko posłuszną maszynką do zabijania.

media.tumblr.com/tumblr_m8t9g54ohv1r4z8sp.gif

Kocha to się dzieci dzieci, ja mam u niego dług.

imagesmtv-a.akamaihd.net/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/03/tumblr_ndvjpwRlwc1tv7tl2o2_r1_500-1427726593.gif

media.comicbook.com/uploads1/2015/03/whoisthatguy-128089.gif

screencrush.com/files/2015/03/scargif.gif

33.media.tumblr.com/0bf4d02e0594b534906a358fe2f02b38/tumblr_nek98zQdbM1r7gbeko2_r3_500.gif

33.media.tumblr.com/22bbd2537043876693c912e900e12a44/tumblr_no6rv9KAyk1qzo8iho1_500.gif

media.tumblr.com/tumblr_md3e07f3FK1qbqdfc.gif
38.media.tumblr.com/8421e9efc8073ab5c8bdf9c3faeaade6/tumblr_inline_nnpocxNuQz1t6nbgh_500.gif

25.media.tumblr.com/a7f43fdf07ea25a182b8d20740226546/tumblr_mfe2lrjn8H1qf2m9lo1_250.gif

38.media.tumblr.com/ab802d7120eb8e51306a5adf808d78c9/tumblr_inline_myuk6e2PAN1s3776n.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_m8yttoyTqS1qm5bjko1_250.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_m54ddygy381qjpi22o1_500.gifppss.kr/wp-content/uploads/2015/07/f.gif

33.media.tumblr.com/c0407e20203ddd67bc15db95bb2706b4/tumblr_n5lpkzcZnv1qhktavo10_250.gif

Wstąp do T.A.R.C.Z.Y, poznaj dalekie kraje, niezwykłych ludzi... i zabij ich.

www.wired.com/wp-content/uploads/2015/04/CoulsonAvengers.gif

static.tumblr.com/ed25722d40fad1805ab02855f04aa360/elphmmj/Wtvmgpbnd/tumblr_static_i_wear_my_sunglasses_at_night.gif

Ja się nie pocę. Ja błyszczę.

31.media.tumblr.com/9dd2a523cef1e34137b5a471094db1d6/tumblr_mmp2h2mHCS1qbbseto1_500.gif

Thor mógłby choć raz przysłać boga sprzątania po sobie. Na pewno ma jakąś magiczną miotłę.

37.media.tumblr.com/c2e3d4fdc72dba6261336613f19a30bc/tumblr_n4tlo7dxgF1qb9jcko1_250.gif

33.media.tumblr.com/12b97139bb8b966f9fb41650603166c4/tumblr_inline_no0so47yL71sm8bid_500.gif

Zawsze nosisz whisky?

auto.img.v4.skyrock.net/6087/91026087/pics/3249892288_1_15_d52LXUOb.gif

Ten dom miał wytrzymać siłę Hulka.

24.media.tumblr.com/845a6d2d998aa2e4613727c8151247b4/tumblr_n5jnrfXPwm1qe3p9bo1_500.gif

- Jak nas znaleźli?
- Zaprosiłem ich.

jlnelson73.files.wordpress.com/2014/05/tumblr_inline_n10d7gus6a1soew1g.gif

Nie poddam się. Odzyskam Skye i T.A.R.C.Z.Ę, ale jeep od Eddiego to za mało.

37.media.tumblr.com/6310f8400e6138491b9bfc00fc738779/tumblr_n5jnfpk75W1qc80zxo2_250.gif

Nasza kiepska opcja. Grant Ward.

media.tumblr.com/29e7e2bab8256ae80cdeceea5d966683/tumblr_inline_n5bjkjLMTH1qgp297.gif

lh3.googleusercontent.com/-V34sU9V2Mrw/VCsdWtp5NwI/AAAAAAAAHqE/nZ3ep14kOSc/w506-h379/Melinda-kick-gif.gif

Bez ciebie nie ma T.A.R.C.Z.Y.

33.media.tumblr.com/f32a1a7b82bf7b4ab15b9b3c1d61a57a/tumblr_mwwxs1tDEI1t0xz7jo1_500.gif

- Służysz Coulsonowi czy T.A.R.C.Z.Y?
- To to samo.

38.media.tumblr.com/e41aa5eda1d20c19304a141413501cc2/tumblr_ndhppazWXT1qgqr0ho3_500.gif

Kogo jak kogo, ale Coulsona nie zlikwidujesz.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/80/2d/df/802ddf8eb51aa2bbf1476a3dc1239415.jpg

Dyrektor T.A.R.C.Z.Y zawsze ma tajemnice.

Nie wierzę w strach. Wierzę w zaufanie.

33.media.tumblr.com/2e004bd58b351590cd67506bed27fd24/tumblr_nrcqtaemyD1uq32vbo1_500.gif

img.pandawhale.com/post-29680-its-like-magic-gif-Leo-Fitz-Ag-loKN.gif

31.media.tumblr.com/30de7b1e7495569e3bfbb5e94fa6cf69/tumblr_n4gtq0mhRB1qea60lo3_250.gif

31.media.tumblr.com/6c8af00d33ef73aa7d922e19aa4ac240/tumblr_mv9simIVX31qko9h3o2_250.gif

25.media.tumblr.com/3c8f088cedb454c18665f8394567eda9/tumblr_mv9simIVX31qko9h3o4_250.gif

media.giphy.com/media/2wYQhcMdUqCdO/giphy.gif

25.media.tumblr.com/0c9d9826babe9ac4483dc683b0a90a58/tumblr_muqn6l7tn01rt5ctno2_250.gif

I was able to hack S.H.I.E.L.D. from my van. You're gonna show me something new.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/29/34/a3/2934a3f25256ceb3e9cfec921cae3f8c.jpg

Nie byłam w waszym durnym "S.H.I.E.L.D. Hogwarcie".

overmental.com/wp-content/uploads/2015/01/skye-whattheybecome-gif3-26555.gif

38.media.tumblr.com/6a257e4505f56537505f33cb838b7625/tumblr_nm3xi3OkMp1qllhdno1_500.gif

static.tumblr.com/4203ff72c14d9dfa97d0d4593639af87/rxidj0f/YaCn1jhvg/tumblr_static_grant.gif

2.bp.blogspot.com/-eNovJZT1dcA/VWSf3EPqdzI/AAAAAAAAA3M/9YEBe2PJ6XQ/s400/agent%2Bcoulson.gif

Nie jestem dobrym człowiekiem, Skye.

38.media.tumblr.com/0c0bf09a073873c7d92bfe4d03acdbfd/tumblr_n4wh54tCbo1s0gqfgo2_250.gif
.

Long time to see.

media.giphy.com/media/z6EYJDY5kNfxK/giphy.gif

Jestem Agent Grant Ward.

31.media.tumblr.com/6fd59c719f4fad54a2c44eda3d62fadf/tumblr_mto8bjzffS1r8wqbxo1_500.gif

fictionfg.files.wordpress.com/2014/07/tumblr_n4msy4npe61rearvyo3_250.gif

37.media.tumblr.com/5866af3cec36e72245dea883d587848e/tumblr_n2anh0sV9V1t0xz7jo1_250.gif

33.media.tumblr.com/4a50944b27b8516769d1108ce1218ee6/tumblr_n4yt41nUAI1qhaefjo3_250.gif

media0.giphy.com/media/7oNP9r2ufABqg/200.gifmedia2.giphy.com/media/HYkf6aeiMoQQo/200.gif

38.media.tumblr.com/1c632dcd5147fffccaed7b16cce775e9/tumblr_n6sqzxr3wX1r3ud65o1_250.gif

30.media.tumblr.com/53acd9557e266ab537df86f31560fd42/tumblr_n5qilbFp1S1rjh2ymo5_250.gif

38.media.tumblr.com/034bc44c710b3b6fb461015e0ec03f9b/tumblr_n3z608svmK1sjoo39o2_500.gif

Jeśli to jeszcze aktualne, to poproszę tego drinka.

static.tumblr.com/06e31c3fee384da90a7c942b546c2974/wactdjh/E0zmsd6em/tumblr_static_thor__j_arrival.gif

- Żołnierzyk. Postać nie z tej epoki.
Ale za to z tej planety.

38.media.tumblr.com/tumblr_m3dayw74jm1qapy9o.gif

Nigdy nie chciałem tronu. Chciałem być równym tobie.

33.media.tumblr.com/0d4eb97a2737d90cd5c8739b99506f35/tumblr_mgwfq32ZEW1ra8x1ao12_r1_500.gif

- A ty co? Błyskawic się boisz?
- Nie darzę miłością tego, co zwiastują.

p.gr-assets.com/540x540/fit/hostedimages/1427006127/14159939.gif

- Chcesz zabrać mi ukochaną planetę w odwecie za rzekomą zniewagę? Nie. Sprawuję nad nią opiekę.
- No rzeczywiście, wspaniale się nią opiekujesz. Ludzie wyżynają się milionami, a ty palcem nie kiwniesz. Zaprowadzę tu porządek. Kto mnie powstrzyma?

thats-normal.com/wp-content/uploads/2013/05/madness01.gif

- Jesteś potworem.
- O nie. Potwór jest wśród was.
- A, Banner. To twój plan.

media.tumblr.com/tumblr_m9mucrxQ311r1sleg.gif

Że urodziłem się by zostać królem.

33.media.tumblr.com/4bfe4e0d17e71f8d0656496a1758b1ce/tumblr_inline_my9xl60oPO1qzu49c.gif

No dobrze. To może wolisz kogoś ze swoich nowych przyjaciół? Wydaje się, że jesteś do nich podobny. No i to jest o wiele lepsze! Mój strój jest taki sobie. Ale ile niesie ze sobą cnót! Jakiż to wielki zaszczyt! Czuję, że aż szaleję od sprawiedliwości. Chcesz usłyszeć mowę o prawdzie, honorze i patriotyźmie? Boże chroń Amer...

Zaufaj mojemu gniewowi.

Nie zrobiłem tego dla niego.

latestnewslink.com/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/62030920c2_tom-20hiddleston-20loki-20.gif

Uuuu. A była już na wyciągnięcie ręki. Dzięki Tesseractowi mogliście mieć władzę, nieograniczoną moc. A wy co? Ciepło i światło dla wszystkich ludzi? Dopiero przekonacie się, co znaczy prawdziwa władza.

25.media.tumblr.com/tumblr_m3qqfxEAxa1r5r8duo2_250.gif

Przynoszę wam dobrą nowinę. Czeka was wyzwolenie.

pobierak.jeja.pl/images/d/0/7/146491_avengersi-tancza-tancza-tancza.gif

orig09.deviantart.net/7874/f/2012/247/8/7/avengers_adorable_eyes__gifs_faster_gif__by_lokigodofmiischief-d5djwoi.gif

38.media.tumblr.com/tumblr_m8rcl1kffW1rqd9vio5_500.gif

38.media.tumblr.com/bc3f0dd2dc0bba787cced4437e1ebea7/tumblr_mxcwx2V3o61qhct03o3_500.gif

ifotos.pl/img/ChomikIma_hhrapxs.jpg

Nie miałem prawa cię winić. Wiem, że chciałeś mi pomóc, chronić mnie. Od tego są przyjaciele.

Możemy żyć z godnością - nie możemy z nią umrzeć.

Człowiek jest najgorszym źródłem prawdy o sobie.

Wszystko się zmienia. To nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.

Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
1. niesamowicie irytują mnie ekspedientki, które w sklepie nie odstępują klientów na krok. Nie można się nawet spokojnie zastanowić. Rozumiem, że czasem boją się kradzieży ale ostatnio miałam taką sytuację, w sklepie MEBLOWYM. No ludzie, przecież nie przerzucę szafki przez ramię i z nią nie wyjdę.
2. Irytujące, głośne opowiadanie o sowich "super alkoholowych przygodach" przez dzieciaki w autobusie.
3. Nie lubię spóźnialskich
Jest tego więcej ale te takie najbardziej irytujące.
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/y6jpCsU.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif

5. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Mam talenty różne, lecz nie należy do nich poezja
staram się klecić słowa aby była w tym finezja.
Obietnice złożyłam, więc spełnić ją należy
admin co nie dotrzymuje słowa? Kto mu uwierzy?
Z przeprosinami do Ciebie Kath pędze
aby nie popaść w wieczna nędzę.
Kiedy Mafia się z wielką pompą rozpoczęłą,
nie chciałam aby osoba z miasta zginęła.
Choć początkowo w mych oczach byłaś podejrzana,
wymówka z brakiem czasu, zdawała się odgrzewana.
Gdy zaś ufać zaczęłam w twe piękne słowa,
mafia nie pozwoliła, by lekka stała się ma głowa.
Rozkazali głosować wbrew mojej woli,
musiałam się pilnować aby nie wyjść z roli.
Swojego słowa bronić miałam zacięcie,
najlepiej tak aby wśród innych miało ono wzięcie.
Przepraszam najszczerzej, lecz nie cała moja jest wina,
głosu bym na Ciebie nie oddała, gdyby nie mafii kpina.
Grałaś zacnie, choć nie każdy to potrafił docenić,
szkoda, że losów miasta nie udało nam się zmienić.

Z najszerszymi przeprosinami, Tako.

Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath

Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif

Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif

The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmar20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikaLily_Snape
1.
Po kilkunastu latach mieszkania w Warszawie byłam zmuszona przeprowadzić się do małej miejscowości na Mazurach. Wszystko ładnie, pięknie, do momentu, gdy zorientowałam się, że tutaj wszyscy chcą wszystko o wszystkich wiedzieć i oceniają ludzi na podstawie zdarzenia, o którym sami w sumie mało wiedzą. A najbardziej rozwaliło mnie, kiedy dwie moje sąsiadki na KLATCE SCHODOWEJ rozstrzygały kim z zawodu jest mój tata. Zero prywatności.
2.
Chwalenie się przez ludzi, ile to wypili na ostatniej imprezie, i że niewiele z niej pamiętają.
3.
Czepianie się naprawdę nieistotnych szczegółów.
4.
Irytuje mnie mocno, kiedy ktoś jest za bardzo uparty. Rozumiem, że trzeba umieć stawać na swoim, ale przegięciem jest, jeśli nie można takiej osobie nic wytłumaczyć, nawet nie chce posłuchać naszych argumentów i jedyne, co odpowiada to: "bo nie".
5.
Kiedy ktoś mi się za bardzo narzuca, wiecznie za mną chodzi i do mnie pisze, choć, powiedzmy, widzieliśmy się pół godziny temu. Przecież to można zamęczyć człowieka.
6.
Narzekanie. Ja rozumiem, że każdy lubi trochę ponarzekać i pomaga to się ludziom trochę odstresować (sama tak czasami mam), ale nie mogę słuchać ciągłego narzekania w kółko i w kółko. Mam wtedy ochotę potrząsnąć takim kimś i powiedzieć żeby się ogarnął jezyk
7.
Przeszkadzanie w trakcie czytania książki. Skoro czytam, to znaczy, że w tym momencie jestem zajęta i nie mam ochoty na rozmowę.
8.
Formułka mojego taty "Oglądasz to już pięćdziesiąty raz, przełącz to". Skoro mi się podoba, to oglądam. On lubi mecze i nikt nie czepia się go, że ogląda ten sam mecz więcej niż raz.

Jak mi się coś przypomni, to dopisze ;)
"Do tych, którzy mogą mnie usłyszeć, mówię - nie traćcie nadziei. Źródłem naszego nieszczęścia jest chciwość, zgorzkniałość tych, którzy boją się postępu humanizmu. Nienawiść przeminie, dyktatorzy umrą, a władza, którą zawłaszczyli, powróci do ludzi. Tak długo jak ludzie oddają życie za wolność, ona nigdy nie zginie. (...) Nie oddawajcie swych dusz tym wynaturzeńcom, ludziom-maszynom o maszynowych umysłach i maszynowych sercach! Nie jesteście maszynami! Nie jesteście bydłem! Jesteście ludźmi! Wy, ludzie, posiadacie moc, by uczynić to życie wolnym i pięknym, by było ono cudowną przygodą . (...) Pozwólcie użyć nam tej mocy- pozwólcie nam się zjednoczyć(...)!

I wzniesiemy się
Ponad miłość
Ponad nienawiść
Przez to żelazne niebo, które szybko staje się naszym umysłem
Ponad strach i prosto do wolności
"Iron Sky" Paolo Nutini

data.whicdn.com/images/40160484/original.gif

Prefix użytkownikaShanti Black
1. Gdy ktoś się wywyższa, a innych traktuje jak szmaty i miesza ich z błotem.

2. Gdy ktoś "hotkuje" tzn patrzy tylko na urodę sportowców/celebrytów (najczęściej sportowców właśnie) bez pojęcia o sporcie.

3. Celowe popisywanie się przed innymi, gdy nie ma się o czymś pojęcia.

4. Obgadywanie, plotkowanie i obrabianie tyłka.

na razie tyle, a poza tym to wszystko, co reszta wymieniła xD
www.harry-potter.net.pl/images/articles/shantiwielkawojanff.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/shanti.png

W Hogwarcie Cynthia Lynwood. Nikt ważny, ale lubi przypały, prefekt Hogwartu.
Na stronie:
- prefekt Gryffindoru (14 edycja; 27.07.2015 - 11.11.2015)
- przewodnicząca Karczmy pod Parchatym Trollem (31.08.2015 - 21.11.2015)
- Redaktor Naczelna Proroka Niecodziennego (Wydanie 4 - Halloween), (Wydanie 5 - Nowy Rok, (Wydanie 15 Walentynki), (Wydanie 16 (Huncwoci))
- Prefekt Hogwartu (27.08.2017-)

www.harry-potter.net.pl/images/articles/shant.jpg

Bo mogę Cwaniak
i.imgur.com/N9bzzWn.png

Sim Shanti w wykonaniu EmilyWright Love
i.imgur.com/MbrWM9r.jpg

Magiczna siódemka
i.imgur.com/GRVPG1y.png

Magiczna siódemka part II
i.imgur.com/M0pcH5X.png

Ciekawa liczba punkcików
i.imgur.com/p9aV7MW.pngi.imgur.com/JTHiWfJ.png

Prefix użytkownikalosiek13
1. niesamowicie irytują mnie ekspedientki, które w sklepie nie odstępują klientów na krok. Nie można się nawet spokojnie zastanowić. Rozumiem, że czasem boją się kradzieży ale ostatnio miałam taką sytuację, w sklepie MEBLOWYM. No ludzie, przecież nie przerzucę szafki przez ramię i z nią nie wyjdę.
Nie masz znajomych sprzedawców? xp Oni muszą podchodzić do klientów, oczywiście nie od razu, ale jeśli ktoś wchodzi i się rozgląda przez jakiś tam czas (nie pamiętam dokładnie ile, ale to też nie ma jednej granicy), to muszą podejść i zagadać. Oni sami też pewnie tego nie lubią xp

Żeby nie było, że nie na temat...

Wszystkich tak irytuje spóźnianie się, a ja to ciągle się gdzieś spóźniam ;< Ale to nie jest moja wina, tylko MPK w Łodzi, które mnie ewidentnie nie lubi. Spóźniania się tramwajów nie można zaliczyć do zachowań, co?

1. Strasznie nie lubię, gdy ktoś drze japę w trakcie rozmowy.
2. Nie lubię, gdy ktoś po raz SETNY opowiada mi tę samą historię. Czasami aż mnie korci, żeby powiedzieć, że już to słyszałem tyle raz, ale...
3. ...ale czasami i tego nie da się zrobić, bo niektórzy ludzie nie przestają mówić i nawet, nie można wejść im w słowo.
4. Nie lubię osób, które nie mogą się na coś zdecydować i zrzucają na mnie odpowiedzialność za decyzje.
5. Tragedią jest, gdy ktoś puści focha o byle co i się boczy, zamiast powiedzieć co na wątrobie leży...
6. Wyciąganie dawnych kłótni i wgl jakichś historii sprzed lat, które już dawno powinny zostać zapomniane. Nie cierpię takiego wypominania. A już zwłaszcza opowiadania o czymś takim wszystko wkoło.

Always

zapodaj.net/images/c4ff56e394964.jpg

Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Nie masz znajomych sprzedawców? xp Oni muszą podchodzić do klientów, oczywiście nie od razu, ale jeśli ktoś wchodzi i się rozgląda przez jakiś tam czas (nie pamiętam dokładnie ile, ale to też nie ma jednej granicy), to muszą podejść i zagadać. Oni sami też pewnie tego nie lubią xp

Mój drogi, ależ mi nie chodzi o to jak ktoś podchodzi i chce pomóc. Ale o takie co się pytają czy mogą pomóc, ja mówię że nie, a te osoby nadal za Tobą chodzą xD W tym sklepie meblowym było tak, że weszłyśmy do boksu gdzie był jakby umeblowany pokój, i zastanawiałyśmy się nad kolorami, a DWIE babki podeszły, zapytały się czy pomóc. Powiedziałyśmy że nie bo w sumie jesteśmy zdecydowane ale tylko dobieramy kolor i chcemy się zastanowić. A one, we dwie, stały dwa kroki od nas i nie spuszczały z nas wzroku. nie cierpię czegoś takiego.
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/y6jpCsU.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif

5. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Mam talenty różne, lecz nie należy do nich poezja
staram się klecić słowa aby była w tym finezja.
Obietnice złożyłam, więc spełnić ją należy
admin co nie dotrzymuje słowa? Kto mu uwierzy?
Z przeprosinami do Ciebie Kath pędze
aby nie popaść w wieczna nędzę.
Kiedy Mafia się z wielką pompą rozpoczęłą,
nie chciałam aby osoba z miasta zginęła.
Choć początkowo w mych oczach byłaś podejrzana,
wymówka z brakiem czasu, zdawała się odgrzewana.
Gdy zaś ufać zaczęłam w twe piękne słowa,
mafia nie pozwoliła, by lekka stała się ma głowa.
Rozkazali głosować wbrew mojej woli,
musiałam się pilnować aby nie wyjść z roli.
Swojego słowa bronić miałam zacięcie,
najlepiej tak aby wśród innych miało ono wzięcie.
Przepraszam najszczerzej, lecz nie cała moja jest wina,
głosu bym na Ciebie nie oddała, gdyby nie mafii kpina.
Grałaś zacnie, choć nie każdy to potrafił docenić,
szkoda, że losów miasta nie udało nam się zmienić.

Z najszerszymi przeprosinami, Tako.

Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath

Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif

Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif

The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmar20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikaFelice
Bardzo nie lubię, gdy ktoś się spóźnia. Takie zachowanie mówi mi, że ktoś ma mnie i mój czas gdzieś. Nie lubię też, gdy ktoś mnie do czegoś namawia np. "ze mną się nie napijesz", "musisz nosić to i to, bo jest Ci lepiej". Nic nie muszę.
Nienawidzę dwulicowości. Mam taką znajomą, co jak jest z Tobą i jeszcze nie daj Boże sobie coś chlapnie to wszystkim obrobi tyłek, a jak będzie z kimś innym to i Ciebie obgada. Masakra. Omg
www.harry-potter.net.pl/infusions/puchar_panel/images/slytherin.gifNoce Wężywww.harry-potter.net.pl/infusions/puchar_panel/images/slytherin.gif

Elizabeth Prince
x Emily Takoizu x Felice Nixon x Keira Foley

Mam zielo­ne oczy z charakteru...
.

b3.pinger.pl/c9e8a8d695a1899aa7d5bb514c3f064f/tumblr_n6c6lzCVmR1qmgl6lo2_250.gif

Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/b8/71/6f/b8716f0bb8aef37bc4938746417d2d81.jpg

Prefix użytkownikahermiona03
Najbardziej irytuje mnie:
1. Całusy xD - nie na widzę gdy ktoś mnie całuje
2. Jak ktoś jest chamem
3. Głupie pytania, na które każdy zna odpowiedź
4. Udawanie kogoś innego
5. Obojętność
Witam!!!
Więc tak, jestem rezolutną nastolatką o imieniu Maja, która kocha swoich najbliższych, muzykę i podróże. Muzyka którą wielbię to przede wszystkim rock, hard rock i metal. Do best zespołów można zaliczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, Pearl Jam, Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd, Beirut. Zakochałam się w Open'erze. Potrafię grać na gitarze i trochę na pianinie. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać o sobie... lubię książki...AMEN!

Jestem również dzielną działaczką w grupie Hermionki78 w której domagamy się śniegu. Pozdrawiam wszystkich jej członków. CHCEMY WIĘCEJ ŚNIEGU!!!

Teraz za prezentuje ważne cytaty:

,,Książka to Twój najlepszy przyjaciel, nie wyśmieje, nie zostawi - a nauczy wiele''
Maria Kowalewska

,,Czytanie książek to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła''
Wisława Szymborska

,,Mówi się LewiOsa a nie LewioSA!''
Hermiona Granger''

Teraz jeszcze podziękowania:

Fenris, za bycie najlepszą partnerką do rozmowy Hug
Only Dream, za to że mam Cię w znajomych i można z Tobą pogadać i ogólnie za wszystko
Hermionka78, kochana, za wszystkie miłe słowa, za każde ,,Hejjo''.
batalion_88, za zachęcanie by iść na boisko
Kiera Karkarow, za nasze wspólne, długie, rozmowy.
kkinga123, za uwielbianie Wspaniałego Stulecia
Katherine_Pierce, za gadanie o Twojej pracy
EmilyWright, za uciekanie by oglądać The Voice'a
Całemu HP - netowi, za to że, razem dzielimy się wielbieniem HP...:D

W Hogusiu jestem Maja Choda ;)

brak

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: