Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Niezwyciężony mag
02.03.2021 23:15
A jednak już kończę pisać, nieźle poszło xD

Praktykant w Ministerstwie Magii
02.03.2021 22:29
Stanęło na B Smarcie z Longerem. Podrożały od kiedy byłam ostatnio :(

Oscypek
02.03.2021 22:26
CoSieDzieje, ale jak jutro nie, to się zdenerwuje

Niezwyciężony mag
02.03.2021 22:25
Angelina, wyślę jednak newsa z podsumowaniem jutro :(

Oscypek
02.03.2021 20:52
Anastazja Schubert, i co zamówiłaś? Ja tam najbardziej lubię mega pocketa ;D

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59604 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56577 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45466 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43877 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 41604 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 37824 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36617 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33845 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
Oceny prac II Turnieju FF
Prefix użytkownikakkinga123
Szybciutko pisze opinię, więc wybaczcie nie bedzie długa.

Tematyka : Kurcze, serio ? świat czarodziejów jest tak strasznie odseparowany od świata mugolskiego, ciężki temat daliście naszym dziewczynkom. Nie udaję, ze przez to tematyka prac mi do końca nie podpasowała bo mi zgrzyta. No i są to dramatu, ludzie, ciężko napisać dobry dramat ! Jako ze dziewczynki się wplotły, prawdopodobnie w ramach żartu w pracę, no to co ja mam robić xD Wolałam wasze poprzednie dramaty, ale kto by sie mnie słuchał.

Praca A : Putni czarodziejem no moze nie koniecznie, ale tematyka na czasie, trąbią o tym w gazetach że ojejku i jeszcze odrobinkę. Scenariusz całkiem magiczny, magiczniejszy od pracy B, wiec plusik, wspomnienia są fajne, szkoda tylko, że wyjaśnienie śmierci matki i córki, jakby delikatnie niedopracowane, w sensie, za krótkie, ale rozumiem ograniczenia. Opis przeżyć mi się podoba, szczery jest. Koncóweczka tak samo dobra, ale najlepiej chyba wyszły wspomnienia starych dobrych czasów.

Praca B : Fajnie napisana. Jest akcja, sporo się dzieje, ale magiczna jest mało. Serio si-fi totalnie mi sie z Potterem nie kojarzy, więc zgrzyta no odrobinkę bardziej niz Ukraina. No bo leki, jakieś labirynty, laboratoria, przyszłość, nowoczesność, ciężko mi to skontrastować z lekko przestarzałym światem Rowling, gdzie eliksiry waży się w KOCIOŁKACH, a czarodzieje chodzą w SZATACH I PELERYNACH. Po prostu jakby gatunek mi się ze światem nie pokrył, choć napisane jest świetnie.

Głosuje na pracę A , za lepsze pogodzenie świata magii z ta jakże nietrafioną tematyką xD
Praca B jako gatunek, całość fabuły nie mogę jej umiejscowić w świecie Pottera, ale jako praca niezależna od tematyki jest super, jak dla mnie obie autoreczki wygrały swoim świetnym pisaniem.

Nieskładnie i chaotycznie, ale minuta do 20 mi została kochani xD
Edytowane przez Prefix użytkownikakkinga123 dnia 02.10.2015 20:06
Last letter of Sehzade Mustafa to Sultan Suleiman

Hunkarim, you will most likely never get the opportunity to read this letter that I will be carrying on my heart. I am writing this letter on the off chance that I fall into a fate that I hope will never happen. This is my wish. But if my wish does not happen, and this letter does indeed reach your hands, that would mean that you have executed me.
Oh Hunkarim, oh my dear father.
Since you are reading these sentences, you have cut out your own heart, and I have passed away from this planet of lies. Please know that your hands have been mixed with blood, and know that you have taken an innocent life. We made a promise to each other. I promised you that I would never rebel against you. And you swore that you would not execute me. I kept my promise, father, and I definitely did not rebel against you. I swear on my son Mehmet life, and I swear on my daughter Nergizsah life that I did not betray you! I will never. However, you, you went back on your word. You did the thing that you said you would never do! I am leaving this cruel worlld in where a father can kill his own son. Instead of living like an oppresor who, for the sake of his good fortune and for the power that the throne brings,
has targeted his father's life, I would rather die like someone who was wronged and appressed.
Maybe my name won't be written into the golden pages of history and nobody will speak of my victories, nor will I have a throne to preside over. Furthermore, people will write that i was a Sehzade who was a traitor. So be it. Let them write things that way. Let them hide the truth that Allah knows. One day will come where the stories of the oppressed will also be told... Maybe in a few years, or maybe in a hundreds of years, someone will tell my story. Someone will hear me and will learn the truth. And on that day justice will return to the oppressed.

i.imgur.com/HlRYvEP.gifi.imgur.com/dafzPqD.gifi.imgur.com/1WcHqgt.gif45.media.tumblr.com/35397a1b8534d3991c0f332557453c92/tumblr_nnueh37YNQ1uo0ulzo4_250.gifi.imgur.com/EYDhIix.gif49.media.tumblr.com/378e6d3fd739144b474bbdd669c2fc90/tumblr_nnueh37YNQ1uo0ulzo6_250.gifi.imgur.com/8FPz1r9.gifi.imgur.com/scu3Fzj.gif

i.imgur.com/oVY98CH.gif
i.imgur.com/ZNZ11IG.gif
i.imgur.com/P73W7US.gif
i.imgur.com/SfRyfAW.gif
i.imgur.com/o7A55GD.gif
i.imgur.com/pjYPwoV.gif

i.imgur.com/VrzT6hh.gifi.imgur.com/SsL6YUI.gif
i.imgur.com/TQJKFxr.gifi.imgur.com/KkaA2gj.gif
i.imgur.com/rprKW9M.gifi.imgur.com/xmMnNoT.gif
i.imgur.com/2Rt98I5.gifi.imgur.com/fl4RgJ7.gif
i.imgur.com/oVLFtqO.gif i.imgur.com/5bi2Qk9.gif

65.media.tumblr.com/7966f8192d94bbef1ffd5bc076bbaa64/tumblr_mh16esZcUo1rc2hr9o1_500.png

i.imgur.com/CL9tw9i.png

Prefix użytkownikafullmoon
Praca A
Hm... Podobała mi się ta praca i w zasadzie nie wiem co o niej dokładnie powiedzieć. Z początku nie mogłam się wczuć, ale potem było już lepiej. Mamy wojnę i dramat rodziny czarodziejów, temat jak dla mnie trochę typowy. Postać Kateriny jest oczywiście bardzo ciekawa, chociaż ten Putin jako czarodziej... No niee xD Może i ciekawy pomysł ale... Putin czarodziejem? No sorry xD Koniec jakby trochę wyprany z emocji, ale może taki miał być? W końcu Katerina była załamana i wykończona. Nawet tak twardy człowiek jak ona w końcu by pękł w takiej sytuacji.

Praca B
Autorka od początku nie wyjaśniła o co chodzi, więc czytałam szybko, ciekawa co dalej. Tajne prace nad lekiem, jakieś spiski... Czyli to co lubię. Czasami zdawało mi się, że tempo akcji jest jednak trochę za szybkie, gdyż czytało się ją zdecydowanie szybciej niż poprzednią pracę i w niektórych miejscach coś bym jeszcze dodała.

Głosuję na pracę B
~ W Hogwarcie ~
Elizabeth Robertson
pani Prefekt Naczelna i pałkarka dryżyny Gryfonów

www.thenug.com/sites/default/pub/031315/thenug-tl2dA1QqpQ.gif

25.media.tumblr.com/b3ac60b0f7b120c4ed9c7690b5780c06/tumblr_mzrs0lMz8q1se9fcoo4_500.gif

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: