Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
Prowadzenie pamiętnika/dziennika
Prefix użytkownikafullmoon
Ostatnio znalazłam swoje pamiętniki sprzed kilku lat i wpadłam na pomysł założenia takiego tematu. Wiele osób lubi przelewać swoje myśli na papier, dając w ten sposób ujście emocjom lub chcą zapisywać jakieś wydarzenia, aby móc kiedyś do nich wrócić. Ciekawa jestem co wy o tym sądzicie. Pisaliście kiedyś pamiętnik lub dziennik? Może nadal piszecie? Albo chcielibyście zacząć? Czy według was rozwija to umiejętności pisarskie? Zapraszam do wypowiadania się w temacie :D
~ W Hogwarcie ~
Elizabeth Robertson
pani Prefekt Naczelna i pałkarka dryżyny Gryfonów


www.thenug.com/sites/default/pub/031315/thenug-tl2dA1QqpQ.gif

25.media.tumblr.com/b3ac60b0f7b120c4ed9c7690b5780c06/tumblr_mzrs0lMz8q1se9fcoo4_500.gif
 
Prefix użytkownikaMattitjah
Na pewno rozwija to zdolności pisarskie. Kiedyś pisałem, ale teraz już nie mam na to czasu. Chociaż w sumie prowadzę swój własny ask. Czyli za kilka lat może to w sumie stanowić pewnego rodzaju pamiętnik. =D
 
Prefix użytkownikaVictoria Owl
Kiedys chciałam prowadzić właśnie taki pamiętnik ale jakoś nigdy mi się nie chciało. Miałam wiele prób lecz ja się poprostu do p8sania pamiętników nie nadaje :nduszek2:
Ale za to opowiadania pisać lubie.
,,Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota"

25.media.tumblr.com/9e6452a703d9893c66e0d9dd8073e9b5/tumblr_miofsbGHvI1qa3emao3_250.gif
 
Only Dream
Ja piszę pamiętniki juz od jakichś prawie 9 lat xD
Na pewno takie pisanie pomaga uwolnić się od pewnych myśli. Można też się wyżalić, jeśli nie mamy z kim pogadać. No i chociaż już coraz rzadziej piszę, to sam pamiętnik służy mi jako miejsce na notatki dotyczące moich opowiadańWrozka.
Do szybkiego kontaktu zapraszam na Discord: Włóczykij#5998

steemitimages.com/0x0/https://cdn.steemitimages.com/DQmUjzqS8MwphbAA7JHJU6AQDchTd1FaSgQRqa5nTvmggHo/Gradient-sprinkle-separator.png

HPnetowy Ciastkarz prezentuje:
Dzisiejsza gablotka ciasteczek!


images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71OS-7L76sL.jpg apicms.thestar.com.my/uploads/images/2020/04/23/654390.jpg
m.media-amazon.com/images/I/71qsbPpW6cL._AC_SL1039_.jpg data.topquizz.com/distant/quizz/big/4/3/2/0/150234_2fb5c222e6.jpg

steemitimages.com/0x0/https://cdn.steemitimages.com/DQmUjzqS8MwphbAA7JHJU6AQDchTd1FaSgQRqa5nTvmggHo/Gradient-sprinkle-separator.png


i.postimg.cc/pXpV2m4v/only.png


steemitimages.com/0x0/https://cdn.steemitimages.com/DQmUjzqS8MwphbAA7JHJU6AQDchTd1FaSgQRqa5nTvmggHo/Gradient-sprinkle-separator.png


68.media.tumblr.com/7d89c8cce0d03b0fc839df74a1fcb9ad/tumblr_oh3si5uNS21rp0vkjo1_500.gif


I'm not sure if I attract crazy or if I make them that way.


steemitimages.com/0x0/https://cdn.steemitimages.com/DQmUjzqS8MwphbAA7JHJU6AQDchTd1FaSgQRqa5nTvmggHo/Gradient-sprinkle-separator.png


Właściciel(ka) pierwszej w czarodziejskim świecie linii sklepów erotycznych.
Już niebawem otwieramy nową filę na Nokturnie!


steemitimages.com/0x0/https://cdn.steemitimages.com/DQmUjzqS8MwphbAA7JHJU6AQDchTd1FaSgQRqa5nTvmggHo/Gradient-sprinkle-separator.png


Współwłaściciel(ka) zakładu pogrzebowego Czy to już?. O szczegóły pytać na sb.
Wybierz się z nami w tą ostatnią podróż! Wrozka


steemitimages.com/0x0/https://cdn.steemitimages.com/DQmUjzqS8MwphbAA7JHJU6AQDchTd1FaSgQRqa5nTvmggHo/Gradient-sprinkle-separator.png
 
Only Dream
Ja piszę już coraz rzadziej, ale staram się dodać chociaż kilka wpisów w miesiącu. Niestety, studia skutecznie ograniczają mój czas i twórczość, bo już nawet na blogach mam opóźnienia... No ale co poradzić? Życie...
Do szybkiego kontaktu zapraszam na Discord: Włóczykij#5998

steemitimages.com/0x0/https://cdn.steemitimages.com/DQmUjzqS8MwphbAA7JHJU6AQDchTd1FaSgQRqa5nTvmggHo/Gradient-sprinkle-separator.png

HPnetowy Ciastkarz prezentuje:
Dzisiejsza gablotka ciasteczek!


images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71OS-7L76sL.jpg apicms.thestar.com.my/uploads/images/2020/04/23/654390.jpg
m.media-amazon.com/images/I/71qsbPpW6cL._AC_SL1039_.jpg data.topquizz.com/distant/quizz/big/4/3/2/0/150234_2fb5c222e6.jpg

steemitimages.com/0x0/https://cdn.steemitimages.com/DQmUjzqS8MwphbAA7JHJU6AQDchTd1FaSgQRqa5nTvmggHo/Gradient-sprinkle-separator.png


i.postimg.cc/pXpV2m4v/only.png


steemitimages.com/0x0/https://cdn.steemitimages.com/DQmUjzqS8MwphbAA7JHJU6AQDchTd1FaSgQRqa5nTvmggHo/Gradient-sprinkle-separator.png


68.media.tumblr.com/7d89c8cce0d03b0fc839df74a1fcb9ad/tumblr_oh3si5uNS21rp0vkjo1_500.gif


I'm not sure if I attract crazy or if I make them that way.


steemitimages.com/0x0/https://cdn.steemitimages.com/DQmUjzqS8MwphbAA7JHJU6AQDchTd1FaSgQRqa5nTvmggHo/Gradient-sprinkle-separator.png


Właściciel(ka) pierwszej w czarodziejskim świecie linii sklepów erotycznych.
Już niebawem otwieramy nową filę na Nokturnie!


steemitimages.com/0x0/https://cdn.steemitimages.com/DQmUjzqS8MwphbAA7JHJU6AQDchTd1FaSgQRqa5nTvmggHo/Gradient-sprinkle-separator.png


Współwłaściciel(ka) zakładu pogrzebowego Czy to już?. O szczegóły pytać na sb.
Wybierz się z nami w tą ostatnią podróż! Wrozka


steemitimages.com/0x0/https://cdn.steemitimages.com/DQmUjzqS8MwphbAA7JHJU6AQDchTd1FaSgQRqa5nTvmggHo/Gradient-sprinkle-separator.png
 
Prefix użytkownikaFelice
W czasach szkoły podstawowej i gimnazjum uzbierałam stos pamiętników, które mam do tej pory :) To były ciekawe czasy, chociaż gimnazjum źle wspominam. Teraz już nie pisze pamiętnika, bo moje życie sprowadza się do studiów i pracy. Ale z uśmiechem na ustach oglądam te swoje wypociny z dawnych lat. :)
www.harry-potter.net.pl/infusions/puchar_panel/images/slytherin.gifNoce Wężywww.harry-potter.net.pl/infusions/puchar_panel/images/slytherin.gif

Elizabeth Prince
x Emily Takoizu x Felice Nixon x Keira Foley


Mam zielo­ne oczy z charakteru...
.


b3.pinger.pl/c9e8a8d695a1899aa7d5bb514c3f064f/tumblr_n6c6lzCVmR1qmgl6lo2_250.gif




Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/b8/71/6f/b8716f0bb8aef37bc4938746417d2d81.jpg
 
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Kiedyś pisałam pamiętniki w formie papierowej, jednak moja mama się do nich dobrała, więc tego zaniechałam. Z kolei do elektronicznego dobrało się paru znajomych i też nie było fajnie. W końcu zaczęłam zawierać swoje myśli i uczucia w opowiadaniach.
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 
Prefix użytkownikaSam Quest
Ja próbowałam kilka razy pisać pamiętnik, ale brakowało mi systematyczności i zawsze zaniechałam te próby. Żadnego z tych niby pamiętników już niestety nie mam, bo lubiłam je palić, a teraz byłby to kawał zabawnego tekstu xD
Zawsze podziwiałam osoby, którym się chce pisać pamiętniki czy dzienniki, wklejać tam bilety z rożnych wydarzeń, czasem zdjęcia. Ja nigdy nie umiałam tego robić :)
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Tak, mam dwa pamiętniki. Niestety jest mi tak wstyd, że je w ogóle napisałam, że hoho. Nie mam zamiaru ich czytać w najbliższej przyszłości, bo chyba sama przed sobą spaliłabym buraka xD Może kiedyś będę miałą większy dystans, i o ile ich nie spalę, to może poczytam i posmieje się sama z siebie.


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaMonicMalfoyWeasley
Miałam kilka startów z pisaniem pamiętnika, ale po parunastu dniach przestawałam z prostego powodu - nie chciało mi się:) Mimo to uważam, że prowadzenie dziennika czy pisanie w pamiętniku jest naprawdę fajne i też rozwija. Jak byłam w podstawówce pisałam pamiętnik na komputerze najdłużej ze wszystkich bo aż rok, albo nawet dłużej :) Takie pisanie to też przede wszystkim zabawa i na pewno bardzo fajna pamiątka na przyszłe lata :3
W Ravenclawie tylko ci
Których umysł pięknem lśni.



"Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie." ~ Albus Dumbledore


"Czasem trzeba być w życiu ofiarą, żeby kiedyś stać się zwycięzcą." ~ Autor Nieznany


"Telewizja to tylko zastępcza rozrywka dla mózgu, kto nie czyta, ten właściwie nie potrzebuje już głowy, nie mówiąc oczywiście o wyobraźni i fantazji"

Billie Joe
 
Prefix użytkownikafullmoon
Też się wypowiem, a co mi tam.
Aktualnie mam cztery pamiętniki. Miałabym ich sześć, ale gdy miałam 12 lat stwierdziłam, że pisanie pakiętników jest głupie i spaliłam te dwa, które miałam. Strasznie tego żałuję, bo wyobraźcie sobie posiadać zeszyt, który w całości zapisaliście w wieku 9-10 lat xD Jakie pierdoły musiałam wtedy pisać...
Z systematycznością nigdy nie miałam większych problemów. Pisałam (i nadal piszę) zazwyczaj wtedy, kiedy mam na to ochotę. Prowadzę pamiętnik chyba głównie dlatego, żeby po latach móc wrócić do poszczególnych wydarzeń o których normalnie bym zapomniała.
~ W Hogwarcie ~
Elizabeth Robertson
pani Prefekt Naczelna i pałkarka dryżyny Gryfonów


www.thenug.com/sites/default/pub/031315/thenug-tl2dA1QqpQ.gif

25.media.tumblr.com/b3ac60b0f7b120c4ed9c7690b5780c06/tumblr_mzrs0lMz8q1se9fcoo4_500.gif
 
Prefix użytkownikaFenris
A ja mam swoje stare pamiętniki, kiedyś pisałam listy do siebie z przyszłości. Wtedy wydawało mi się to takie mądre i dojrzałe. Ostatnio przeczytałam kilka stron i jednak nie byłam ani mądra ani dojrzała :D
2.bp.blogspot.com/-vCt57ZbDfAk/URrRbhEQhwI/AAAAAAAABA0/XRmZtvEYF_I/s1600/szczerbatek.gif

Pottermore:
Slytherin
Sekwoja, pióro feniksa, 12 i 3/4 cala, giętka

i66.tinypic.com/15qfevn.png
 
Prefix użytkownikaLiliana2194
Jestem osobą wydawałoby się, że stworzoną do prowadzenia pamiętnika (dziennika już nie, mam za nudne życie xD): lubię pisać i bardzo chętnie wspominam różne miejsca, ludzi i wydarzenia. Denerwuje i niepokoi mnie, kiedy nie potrafię sobie czegoś przypomnieć, darzę ogromnym sentymentem wszystkie w miarę pozytywne sceny z przeszłości i ogólnie szkoda, że nie mogę cofać się w czasie ;d

Mimo to pamiętnika nie pisałam, a gdy próbowałam, śmiesznie szybko się poddawałam. Bo faktycznie lubię relacjonować wydarzenia, ale innym ludziom (jeśli chcę spisywać je dla siebie, zapał jakoś opada), brakuje chyba czasu i - główny powód - jestem leniwa Rece opadaja

Obecnie próbuję pisać coroczne podsumowania, kupiłam też specjalny notes do streszczenia swojego życia. Minęło chyba kilka lat, uzupełniłam trzy strony, no cóż, może kiedyś wena nadejdzie.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maniakhogliliana.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/hogwart.jpg

- - W Hogwarcie: - -

2) Valerie Adams
2.06.2019 -


1.bp.blogspot.com/-f6fn3825Rzg/XYoz2x_dXHI/AAAAAAAAAR4/U1Y3euTkpT43y5p-PzE3sOQUfVacTTDSgCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B4.png1.bp.blogspot.com/-Zt_p7ufiG7Y/XYpLUrPHdYI/AAAAAAAAASE/nWcAY3gPZdsKeHF_BgLud7iBasVSvJ96ACLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B2.png1.bp.blogspot.com/-HKWCp81dwBg/XYpLY6y0M3I/AAAAAAAAASI/Fq-O29kpGyY-why2RTfwu4MiQoKaXz0LwCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B3.png

www.harry-potter.net.pl/images/smiley/it_s_all_about_magic_by_leogomes91.gif Karta postaci: tutaj

1) Liliana Williams
18.06.2014 - 31.05.2019

~ moja ulubienica spośród tej dwójki ~

1.bp.blogspot.com/-q33F5-l7z8g/XYotFEOYb9I/AAAAAAAAARQ/VUrs-_XIhyoKJu9-MM_2dZ_CPYx0_qQ8wCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B5.png1.bp.blogspot.com/-mBVG84cJUbY/XYowhPqZ9XI/AAAAAAAAARk/B5LZeE8-XIoPOaPZl2s8ZZtF5wRiD1rngCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B7.png1.bp.blogspot.com/-t25RlOp8RvQ/XYow9oCKVCI/AAAAAAAAARs/4wgSpZgFBM40x3mCffKZE0UIHujdlr4cQCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B8.png

www.harry-potter.net.pl/images/smiley/it_s_all_about_magic_by_leogomes91.gif Karta postaci: 1. Lijka
2. Poboczne

- - Za 2017/2018: - -

www.harry-potter.net.pl/images/articles/humor.png

- - INBJN - -

Ten little Indian Boys went out to dine
One choked his little self and then there were nine.


68.media.tumblr.com/37a766bdee65f9dd103179e474f9a484/tumblr_o12brp9Qyv1qcffyto9_540.gif

Nine little Indian Boys sat up very late
One overslept himself and then there were eight.


Eight little Indian Boys travelling in Devon
One said he'd stay there and then there were seven.


Seven little Indian Boys chopping up sticks
One chopped himself in halves and then there were six.


49.media.tumblr.com/1ba28d7561830ce3ca69cf6dc1fefd68/tumblr_o1h4vyoU8Q1rpfvalo2_540.gif

Six little Indian Boys playing with a hive
A bumblebee stung one and then there were five.


Five little Indian Boys going in for law
One got in Chancery and then there were four.


Four little Indian Boys going out to sea
A red herring swallowed one and then there were three.


Three little Indian Boys walking in the zoo
A big bear hugged one and then there were two.


Two little Indian Boys sitting in the sun
One got frizzled up and then there was one.


One little Indian Boy left all alone
He went out and hanged himself and then there were none.


68.media.tumblr.com/bc978621ce1b3c07e887fb332616a035/tumblr_o15s27VgQV1unz0ero4_r1_500.gif

orig14.deviantart.net/3cce/f/2007/344/b/6/_raincloud__rvmp_by_bad_blood.gif

- - - -

66.media.tumblr.com/3c390d626aef57a973918bf2e130b093/tumblr_put2dopQgR1rm48goo1_500.png
 
Prefix użytkownikaAnastazja Schubert
Coroczne podsumowania to dobre podejście, życzę powodzenia! Jeśli chodzi o 2020 to będzie co opisywać także może akurat się uda zacząć.

Ja parę razy robiłam podejścia do pisania pamiętnika w przeszłości, chyba w gimnazjum szło mi nawet nieźle, najpierw raz na tydzień, potem raz na miesiąc, ale nawet nie udało mi się zapełnić całego zeszytu.

Chciałam sobie spisać wspomnienia z początku pandemii, kupiłam zeszyt, ale nic nie napisałam. To znaczy, jako tako utrwaliłam swoje myśli, bo zapisałam je na komputerze w plikach z Worda, nawet dodałam sporo zdjęć. Mimo to, nie uważam tego za trwałą wersję, dlatego chciałam przelać myśli na papier i wywołać zdjęcia. Tylko muszę się za to zabrać.
 
Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Pamiętniki prowadziłam nieprzerwanie od około 3 klasy podstawowej do mniej więcej 20 roku życia. Były to grube tomiszcza pełne rysunków, wklejonych biletów, kawałków gazet itd. Często pisałam codziennie na kilka stron, na prawdę były to wyjątkowe zeszyty...teraz już tego nie robie. Nie miałabym o czym pisać xD Prowadzenie bloga jest dla mnie czymś w rodzaju pamiętnika i to mi wystarcza:)
i.ibb.co/8DTZnrV/Hogwarts-Houses.gif


www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-pedzel.png


naforum.zapodaj.net/thumbs/f427d4baf088.png


naforum.zapodaj.net/thumbs/b3f1629c56b2.jpg


naforum.zapodaj.net/thumbs/3b5d5b75c61c.jpg



www.harry-potter.net.pl/images/articles/klaudia.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/klaudialindomensmierci.jpg


O tym zawsze pogadam:D

*rysowanie*książki*anime*wiedza ezoteryczna*Saga o Ludziach LoduSerce*zdrowie*nauka*blogi*góry*konie*dinozaury*rękodzieło


Znajdziesz mnie na:

blogu:https://sagaoludz...gspot.com/
instagramie:http://www.pictam...5597626476

mrauuuu Love Ulubione anime - Noragami

media0.giphy.com/media/tBpYqkMgAPaWA/giphy.gif

Ulubione filmy - seria Jurrasic

akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/201553/rs_500x272-150603111143-rs_500x272-150522100555-giphy.gif


[color=#ffff00]Ukochane bajki

m.gifmania.com.mx/Gifs-Animados-Walt-Disney/Gif-Animadas-Peliculas-Walt-Disney/Imagenes-Animadas-Bella-Bestia/Personajes-Bella-Bestia/Rosa-Encantada-75560.gif


i1.kwejk.pl/k/obrazki/2011/10/045f0cf3c2a06cb7076a1e0e0cb5aaec.gif


Dzięki za odwiedziny ^^[/color]
 
www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
Prefix użytkownikafleja
pamietnik to trudna forma pisarska, dlatego pewnie im starszy człowiek tym mniej chętnie się je pisze xD ale ogólem to jest coś co jako głównego czytelnika ma nas samych, przeżycia które po przeczytaniu przez kogoś innego nie będą miały takiej mocy gdy po czasie przeczytamy je my sami i to jest właśnie moc pamietnika

jak dla mnie jest to zbyt nostalgiczna (zwłaszcza po obejrzeniu mojego ukochanego "Pamiętnika" :lezki: ) forma ekspresji, ale przede wszystkim zbyt trudna, trudno jest pisać o sobie w sposób ciekawy, mamy już taki szkodliwy nawyk, że nie uważamy naszego życia za zbyt interesujące
kijem nie zawrócę Wisły Chmurka
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.19