Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
Podsumujmy ten rok
Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Kolejny rok za nami. Jak wspominacie ten 2015? Czym chcecie się podzielić?

Dla mnie ten rok był ciężki i bardzo trudny. Utrata bliskiej osoby, kilka tygodni życia w niemal totalnym zawieszeniu, tak że zupełnie ich nie pamiętam, powolne powracanie do rzeczywistości i godzenie się z jej nowym obrazem. Jednak nie chcę zaczynać nowego roku wspominając to co było najgorsze w poprzednim, dlatego bez zbędnego rozwodzenia się przejdę do tego co było najlepsze.
Kilka pozytywnych rzeczy się wydarzyło, choć w tej chwili do głowy przychodzą mi tylko dwa wydarzenia.
Pierwsze to zdobycie pracy, której nie lubię i uwielbiam jednocześnie. Uwielbiam ludzi, z którymi pracuję (no dobra: większość z nich, w roli ścisłości).
Druga to nie tak dawny wyjazd na weekend do Gdańska i poznanie Al, Wileny i Knedelka. Jednak to z Al spędziłam najwięcej czasu i mega, ale to mega fajnie się z nią dogadałam Love jesteśmy do siebie tak podobne, że nie potrzeba było nadmiernej paplaniny żeby się zrozumieć. Minusem tego jest to, że teraz tęsknię, nigdy nie sądziłam, że można się do kogoś tak przywiązać w jeden weekend zaledwie.

A jak Wy wspominacie rok 2015? Które wydarzenia utkwiły Wam w pamięci najmocniej?
Edytowane przez Prefix użytkownikaSam Quest dnia 27.12.2017 21:45
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/y6jpCsU.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

5. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif


Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Mam talenty różne, lecz nie należy do nich poezja
staram się klecić słowa aby była w tym finezja.
Obietnice złożyłam, więc spełnić ją należy
admin co nie dotrzymuje słowa? Kto mu uwierzy?
Z przeprosinami do Ciebie Kath pędze
aby nie popaść w wieczna nędzę.
Kiedy Mafia się z wielką pompą rozpoczęłą,
nie chciałam aby osoba z miasta zginęła.
Choć początkowo w mych oczach byłaś podejrzana,
wymówka z brakiem czasu, zdawała się odgrzewana.
Gdy zaś ufać zaczęłam w twe piękne słowa,
mafia nie pozwoliła, by lekka stała się ma głowa.
Rozkazali głosować wbrew mojej woli,
musiałam się pilnować aby nie wyjść z roli.
Swojego słowa bronić miałam zacięcie,
najlepiej tak aby wśród innych miało ono wzięcie.
Przepraszam najszczerzej, lecz nie cała moja jest wina,
głosu bym na Ciebie nie oddała, gdyby nie mafii kpina.
Grałaś zacnie, choć nie każdy to potrafił docenić,
szkoda, że losów miasta nie udało nam się zmienić.

Z najszerszymi przeprosinami, Tako.


Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath


Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif


Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest


i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif


i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif


The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle


i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.


Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.


Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3


www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmar20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg
 
https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikaBumSzakalaka
Przede wszystkim bardzo się zmieniłam. Drastycznie wzrosła moja pewność siebie i zabójczy optymizm. Bardzo rzadko można spotkać mnie smutną. Chodzę wiecznie uśmiechnięta. Poznałam nową kulturę, jaką jest k-pop i przede wszystkim znalazłam moich siedem szczęść, dzięki którym się uśmiecham. ;) Minęło już 5 lat odkąd wyprowadziłam się z miasta na wieś i zaczął się 5 rok bycia Belieber. Zdecydowanie 2015 był dla mnie dobrym rokiem. Pierwszy poważny związek i te sprawy. Mam nadzieję, że 2016 nie będzie gorszy. Chociaż różnie to bywa, teraz będę musiała się rozstać z moją klasą i przyjaciółmi.

03.01.2019 r. -
Pogromca Parchatego Trolla
www.harry-potter.net.pl/images/articles/bum.png

W Hogwarcie: Madison Dixie
www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/ao9yo2no.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkombum.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20201.jpg


_____________________~*~_____________________


- I'm gonna do it my way. I suggest you hold very still, prisoner 4587.
- My name is OLIVER QUEEN.


66.media.tumblr.com/4363f636607b153051dee48f88fc8d96/tumblr_pi5gvmEQ8N1vq3qe1o2_540.gif
data.whicdn.com/images/216550281/original.gif

_____________________~*~_____________________

- Tak, jak mówili! Geralt! Tak, jak mówili... Jestem twoim przeznaczeniem? Powiedz! Jestem twoim przeznaczeniem?
- Jesteś czymś więcej, Ciri. Czymś więcej.


i.pinimg.com/originals/77/1c/bf/771cbf249ac2523f149efe9619045a26.gif

_____________________~*~_____________________

BumSzakalaka


Przyjaciółko ma najdroższa!
Pisać wiersze sprawa "prosta"
W dniu miłości coś wypada,
Prawie głowa mi odpada...
Gdzieś zniknęłaś, takie życie..
I na pewno nie w Madrycie.
Nasz rysunek gdzieś zgubiłem,
Jestem Ci go jednak winien.
Szkoła chyba cię wykańcza,
Jednak lepsza niż szarańcza ;D
Kwaśne żelki mam pod biurkiem,
Nie otworze ich więc z hukiem,
Bo z tęsknoty już usycham
I w te kąty je upycham.
Wszędzie różu, kiczu schyłki
Życie, zabierz Walentynki.

Ps. Z tym obrazkiem to serio Wstydniś
XOXO ~ Erynia.
Wielkie serducho Love
 
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Jaki był mój rok? W sumie nijaki, były i dobre i złe momenty, ale powiedzmy, że się neutralizowały. Jedną z dobrych rzeczy były narodziny mojego synka i to, że coraz mniej się kłócimy z narzeczonym. Poza tym zdałam pierwszy egzamin zawodowy na Technika Usług Kosmetycznych, jutro i w niedzielę mam ostatnie dwa zjazdy.
Jeśli chodzi o złe rzeczy to wróciła depresja, znowu przestałam siebie akceptować, wróciły leki. Byłam na diecie, ale wymiękłam. Co prawda chcę na nią wrócić od poniedziałku, ale i tak jestem na siebie wściekła, że wymiękłam.
To by było na tyle :D
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 
Prefix użytkownikaNedelle
To głupie, ale ja nie pamiętam, jaki był poprzedni rok - ach, jak ja kocham moją sklerozę! ;-;

Ale z tych bliższych miesięcy, które jeszcze pamiętam, mogę powiedzieć, że dla mnie 2015 ni był zły, ale też nie jakiś wybitnie fajny. Od listopada jestem harcerką, co prawda nie stuprocentową, bo nie mam jeszcze munduru i nie przypisali mi jeszcze zastępu, co było moim marzeniem od wakacji w tym samym roku. Wtedy to poznałam Urszulkę, która razem z inną koleżanką wprowadzały mnie w świat harcerek i anime. Poznałam wtedy także kolejną Potterhead, z którą do dzisiaj mamy kontakt.

Poza tym zmieniłam się, co widac gołym okiem - między Knedlem, który ma 13 lat i tym, co ma aktualnie 14 lat, jest ogromna przepaść, zaczęłam jeść więcej rzeczy, inaczej postrzegam świat i tak dalej. Niestety pogorszyły mi się oceny w szkole.

Wreszcie, po 3 latach szukania, udało mi się znaleźć pierwszą część Zwiadowców, co bardzo mnie raduje, bo przebili oni nawet Pottera, wczoraj skończyłam piątą książkę z tej serii.

Sytuacja w szkole bardzo się pogorszyła, a potem znowu w miarę uspokoiła.

Nie wahałam się w tym roku spełniać marzeń - jak wspomniała już Kath, miałyśmy spotkanie, którego nigdy nie zapomnę. Swoją drogą, Al, czemu wszędzie cię widzę? To nie jest normalne!

No i odkryłam chęć śpiewania zaraz po studio Accantus, które pokochałam od początku!

Także tak właśnie mniej więcej wyglądał mój rok 2015, mimo przykrych chwil mogę stwierdzić, że był on owocny i całkiem przyjemny. Mam nadzieję, że 2016 będzie podobny :D
Hic sunt leones


"Z pokojem wspólnym Ravenclaw była taka fanowska teoria, że uczniowie starszych roczników mają tak bardzo gdzieś te zagadki (bo chcą po prostu wejść do siebie, czy po coś jak mówiliście), że odpowiadają na nie na olewkę. Przykładowo:
- Co ma wspólnego budzik i wiosło?
- Obu tych rzeczy nie powinno się wsadzać sobie w du...
- No.... w sumie racja.
A pierwszoroczni patrzą wtedy na nich ze zgrozą i traktują jak bohaterów :D"


Jesteśmy winni Szeregowemu przeprosiny. Szkoda, że nie pieniądze!


Co to jest? Błyszczy i jest niepokojąco duże!
Na pierwszy rzut oka to krystaliczny węgiel. Wynik oddziaływania ciśnienia i wysokiej temperatury.
Kowalski! W prostych żołnierskich słowach!
Inaczej najlepszy przyjaciel kobiety.
Paralizator?


Life's a piece of shit
When you look at it
Life's a laugh and death's a joke, it's true
You'll see it's all a show
Keep 'em laughin' as you go
Just remember that the last laugh is on you

i.pinimg.com/originals/97/35/3f/97353fe4cf71f36b7c09cda9a76458eb.gif


Cóż za draka, jaka farsa
Knedel nam odwala dansa
Sznejp aż oczy swe przeciera.
gdy do niego ta dociera.

Kluska bierze Sznejpa w tany
Slughorn cały uhahahany
Zaraz z nimi tańczyć chce
a to wszystko sen, hehe
- SQ <3


funkyimg.com/i/2vvaP.gif


Knedlu! Orędowniku Klusek! ty jesteś jak zdrowie.
Ile Cię trzeba wielbić, ta Kluska się dowie,
Co w Twą niełaskę wpadnie. Dziś wielkość Twą i chwałę
Widzę i opisuję, bo mam nadzieję, że literkę dostanę!
 
Prefix użytkownikabatalion_88
Dla mnie ten cały w zasadzie rok 2015 był udany jak roczny pobyt w Azkabanie. Naprawdę ciężko cokolwiek pozytywnego wyłapać w przestrzeni tego minionego czasu. No dobra, Polska awansowała na EURO 2016 ze wspaniałą grą i wielkimi emocjami. Do dziś nie zapomnę jak wygraliśmy z Niemcami 2:0, i wraz ze znajomymi radowaliśmy się do rana. To chyba tak naprawdę jedyny jasny aspekt w tym wszystkim.

Złych jest o wiele więcej: Miałem niby poważny wypadek, z którym sobie nieświadomie chodziłem. Złamana kość ciemieniowa z lekkim pęknięciem czołowej niczym przyjemnym nie było. Dobrze, że bez większych komplikacji. No, ale o zapachu pieczonych kiełbasek mogę sobie raz na zawsze zapomnieć. Równie dobrze ktoś może gumowe opony palić, a i tak zapach pozostaje ten sam... Mamę potrącił samochód, ma złamanie otwarte, leży w łóżku do dziś. Choremu na cukrzycę od 12 lat ojcu coraz bardziej stan zdrowia dokucza. Raz mu cukier spada tak, że zasypia, a następnie do prawie 470 wali. Znajomy z Warszawy cierpi na chorobę nowotworową i niestety jest z nim coraz gorzej. W dodatku zmarł mój dawny sąsiad w dość młodym wieku, pogrzeb się już odbył. Trzech innych znajomych w niedługim czasie złamało też nogi... Siostra cioteczna straciła pracę, jej pies właściwie już jest jedną łapą na tamtym świecie, mi samochód dwa koty potrącił, już ich nie ma. W dodatku zepsuł mi się telewizor, komórka się zalała, szwagier jest na mnie wściekły (a może już był) i w Wigilię choinka mi runęła w pokoju... I jak nie wierzyć w fatum jakieś? Pocieszam się jedynie myślą, że po prostu gorzej być już nie może. Oby jak najszybciej odszedł ten zwariowany i wręcz tragiczny 2015 w niepamięć i niebyt.

EDIT: Sorry, jestem na HP-necie - to jest mega wielki plus tego minionego roku :)
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png



m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif
 
Prefix użytkownikaMikasa
Dla mnie to był bardzo intensywny rok. W skrócie - rok zmian i chorób. Zarówno tata, jak i mama przeszli przez choroby poważnie grożące ich życiu, ale na szczęście oboje to pokonali. Poza tym, dostałam swoją pierwszą pracę, którą bardzo lubię i z którą ogólnie niesamowicie mi się poszczęściło w wielu aspektach. Do wielkich plusów zaliczam także mnóstwo przeczytanych książek, ekstremalnie upalne lato (kocham <3), nowy samochód (pożegnanie bez żalu z chyba najgorszym gratem w mieście :D) i rozkwit życia towarzyskiego.

Podsumowując: był to rok trudny, ale koniec końców bardzo dobry.
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikafullmoon
W porównaniu z rokiem 2014, w 2015 działo się sporo.

Połowę ferii zimowych przesiedziałam w kinie na Harrym Potterze i dzięko temu wygrałam najlepsze kolonie jakie Potterhead może sobie wymarzyć. Na tym wyjeździe poznałam cudownych ludzi z którymi nadal utrzymuję kontakt.

Zagrałam w filmie xD Amatorska produkcja na projekt gimnazjalny. Świetnie bawiłam się przy jego kręceniu, a potem urządziliśmy premierę z biletami, popcornem i colą, którą rozlałam.

Doszłam do wniosku, że mam naprawdę cudownych przyjaciół i sama sobie ich zazdroszczę. Serio, lepszych chyba nie znajdę.

Przeżyłam lato. Nigdy nie przepadałam za tą porą roku (toleruję ją tylko ze względu na wakacje), a teraz to już jej po prostu nienawidzę xD I jeszcze zabrali mi zimę, super.

W 2015 działo się pewnie o wiele więcej, ale były to raczej jakieś błache sprawy skoro o nich nie pamiętam. W każdym razie z tego roku mam o wiele więcej szczęśliwych wspomnień, niż tych złych.
Edytowane przez Prefix użytkownikafullmoon dnia 07.07.2016 23:16
~ W Hogwarcie ~
Elizabeth Robertson
pani Prefekt Naczelna i pałkarka dryżyny Gryfonów


www.thenug.com/sites/default/pub/031315/thenug-tl2dA1QqpQ.gif

25.media.tumblr.com/b3ac60b0f7b120c4ed9c7690b5780c06/tumblr_mzrs0lMz8q1se9fcoo4_500.gif
 
Prefix użytkownikaErudieth
Wreszcie odważyłam się obejrzeć HP. Książki czytałam po kilka razy, ale za filmy nie mogłam się zabrać. W końcu jednak zrobiłam to... I mam mieszane uczucia.

Przeżyłam pamiętny upadek na rowerze. Przeleciałam przez kierownicę, która wbiła mi się w żebro, a zapięcie od kasku rozcięło mi brodę. Zaliczyłam dwa szwy i niemałą ilość tabletek przeciwbólowych.

Obóz skautowy. Miałam wtedy Przyrzeczenie. No i nasz zastęp wygrał konkurs kulinarny, Wielką Grę, byłyśmy też najlepsze w ekspresji. No i zostałam czołową naszego koochanego Słowika!
Plus trzy pamiętne ewakuacje z powodu strasznych burzy. Dwie dziewczyny z 4DK oberwały drzewem.

Skończyłam 6 klasę z wzorowym zachowaniem i średnią 5,36. Wynik sprawdzianu szóstoklasisty: 100% ze wszystkich części. Byłam najlepsza w szkole. ;]

Początek gimnazjum. Poznałam moją "męską" klasę informatyczną. Chociaż czasami doprowadza mnie do szału, naprawdę się cieszę, że jestem właśnie w 1C i za żadne skarby nie zamieniłabym się z kimś innym.

Zaczęłam grać na ukulele.

Przeczytałam baaardzo dużo książek. Jak tak się teraz temu przyjrzę, to coś koło 200.
Odkryłam kilka naprawdę cudownych, do których z pewnością wrócę.

Wczesną wiosną w moich słuchawkach rozbrzmiała płyta Nevermind czcigodnego zespołu Nirvana, ktòry od tej pory jest jednym z moich ulubionych. <3
www.harry-potter.net.pl/images/articles/eru.png
 
Prefix użytkownikablad logiczny
O ubiegłym roku mogę powiedzieć, że był nijaki. Cały przebiegał pod znakiem pogrzebów. Odeszło dużo ludzi których znałem i którym pomagałem jeszcze jako dzieciak. Rodziców znajomych i kolegów z pracy. Ale zmarli też młodsi niż ja, w tym jeden którego znałem z podstawówki. Potem wyjechał na drugi koniec Polski, a ostatnio pracował, w UK i tam nagle zmarł. Pamiętam go głównie dlatego, że, w I klasie SP pogryzły go szerszenie. Użądliło go sześć i zabrało go pogotowie. Spędzając dużo czasu na cmentarzu zaczynam się przyzwyczajać i jak tak dalej pójdzie, to będę się tam czuł jak, w domu :D. Była jedna niespodzianka, matka koleżanki u której lekarze wyryli bardzo złośliwy nowotwór, przeżyła mimo ciężkiego stanu. Co więcej badanie po kilku miesiącach nie wykazało raka, a przecież była zbyt słaba, aby mogli zacząć stosować chemoterapię. Nie do wiary, lekarze mimo jednoznacznych wyników biopsji chyba się pomylili, bo nadal jej stan się poprawia. O dziwo jakoś zbytnio nie zalegałem z robotą, ale z planowanych większych prac udało się wykonać tylko jedną. Przeczytałem zaledwie kilka książek dla rozrywki i cała masę fachowych publikacji. Paskudna dysproporcja, ale nowy rok nie zapowiada się lepiej, w tej dziedzinie.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.
 
Prefix użytkownikaSam Quest
Dla mnie początek tego roku był trudny. Zawirowania w ówczesnej pracy, stres i niepotrzebna nerwówka. Gdy ją rzuciłam, pomimo krótkiego tam czasu potrzebowałam miesiąca by dojść do siebie.
Od maja wszystko zaczęło się układać i pomimo chorób w rodzinie i moich problemów finansowych jakoś do końca tego roku dobrnęłam. Nie był tak zły jak 2014, ale tez nie jakiś super dobry. Grunt, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Niestety byłam w tym roku na kilku pogrzebach,
Chociaż chyba suma wszystkich smutków i radosci się zeruje, bo wróciłam na studia, nowy kierunek, nowe miejsce i ludzie, znów odwiedzam piękny Toruń, czego chcieć więcej?

W 2016 rok patrzę z nadzieją i radością, zostawiając przeszłość za sobą czasem tylko spojrzę w lusterko wsteczne.
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 
Prefix użytkownikaSixth Gun
2015 to dla mnie chyba najlepszy rok jak do tej pory. Poznałam mnóstwo nowych, bardzo różnych ludzi, dzięki którym chce mi się wreszcie wychodzić z domu. Rozpoczęłam nowy etap życia w szkole średniej z niesamowicie udaną klasą i kadrą nauczycielską (no, prawie), a wcześniej udało mi się spędzić aktywnie lato z zaliczoną dużą ilością koncertów, z czego wisienką na torcie był Orange Warsaw Festival. Zdrowie zaczęło mi dopisywać trochę bardziej niż zawsze, a całość została uwieńczona świetną imprezą sylwestrową. Minusem tego roku jest to, że nie mogłam znaleźć czasu/ochoty na rysowanie i 2015 był pod tym względem mało produktywny; niezbyt fajne było też rozluźnienie kontaktów z niektórymi osobami niegdyś mi bliskimi (choć i to ma swoje mocne strony)
Glanek, jopro - jak zwał, tak zawał



www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najoryginalniejszy_nick.png


Jeżeli jesteś amatorem (lub amatorką) twórczości Borszewicza, to możemy się ożenić
 
Prefix użytkownikaMissMagic
To był dobry rok. Przede wszystkim bardzo się zmieniłam-moi znajomi mówią, że nie do poznania. Osiągnęłam pierwszy sukces teatralny. Założyłam w szkole własne kółko filmowe. Przeczytałam bardzo dużo książek i sama zaczęłam coś pisać. Zwiedziłam Anglię z przyjaciółmi. W szkole jest lepiej niż w zeszłym roku. Na wakacjach poznałam nowy ludzi którzy są cudowni i ciągle utrzymuje z nimi kontakt. Ogólnie można powiedzieć, że ten rok uważam za zaliczony.
Już nie mogę się doczekać co mnie spotka w 2016.
 
Prefix użytkownikaFenris
2015 był rokiem tak groteskowym, że podobnego sobie nie przypominam. Zaczął się obiecująco, później wszystko spektakularnie runęło, rozsypało się w drobny mak, no i jeszcze życie wszystko dokładnie podeptało. W związku z tym postanowiłam ściąć włosy i zakończyć długoletnią znajomość - obie rzeczy wyszły mi na dobre :). Zorganizowałam po raz ostatni sporą imprezę filmową, prześlizgnęłam się przez sesję, znalazłam pracę, zdałam prawo jazdy. Wróciłam na studia, znalazłam kolejną pracę, zacieśniłam przyjaźnie i pierwszy raz w życiu jadłam Fasolki Wszystkich Smaków. Po raz pierwszy od kilku lat nie wyjechałam nigdzie dalej niż 500 km w wakacje. Dużo się nauczyłam, bardzo się zmieniłam, uspokoiłam się i wyciszyłam, mało co potrafi mnie zdenerwować. Oby nasze najlepsze dni w 2015 roku były tymi najgorszymi w 2016 :)
2.bp.blogspot.com/-vCt57ZbDfAk/URrRbhEQhwI/AAAAAAAABA0/XRmZtvEYF_I/s1600/szczerbatek.gif

Pottermore:
Slytherin
Sekwoja, pióro feniksa, 12 i 3/4 cala, giętka

i66.tinypic.com/15qfevn.png
 
Prefix użytkownikaFelice
Najważniejsze i najlepsze w tym roku jest to, że mój tata jest zdrowy i się trzyma. Bardo jestem za to wdzięczna. Niestety, ja sama kiepsko sobie radzę ze sobą. Rutyna, nuda, ciężka praca. Walczę z tym, staram się coś zrobić dla siebie, ale ta mini depresja mnie nie puszcza, chociaż dzięki tej stronce czuję się lepiej, bo poznałam fantastycznych ludzi. :D
No i uratowałam kolejne kocie życie! Love To były pierwsze święta z moją białą Migotką. Love
www.harry-potter.net.pl/infusions/puchar_panel/images/slytherin.gifNoce Wężywww.harry-potter.net.pl/infusions/puchar_panel/images/slytherin.gif

Elizabeth Prince
x Emily Takoizu x Felice Nixon x Keira Foley


Mam zielo­ne oczy z charakteru...
.


b3.pinger.pl/c9e8a8d695a1899aa7d5bb514c3f064f/tumblr_n6c6lzCVmR1qmgl6lo2_250.gif




Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/b8/71/6f/b8716f0bb8aef37bc4938746417d2d81.jpg
 
Prefix użytkownikaHermionka78
Ja zaś będę zawsze wspominać piewrsze spotkanie z Alette, Wileną i Kath:D
No i oczywiście będę wspominać jak do Was dołączyłam!
Jak najbardziej będę wspominała te wyróżnienie w komiksie, to było dla mnie zaskoczenie!
Oraz oczywiście poznanie mojej ulubionej koleżanki (dla niezorientowanych to hermiona03)!
Resztę dopisze później....
 
Harry-Potter.Net.pl
Prefix użytkownikaSheeby
Cóż, mój rok był rokiem drastycznych zmian i uczenia się życia z nimi.
2015 ani nie był świetny, ani zły, był nijaki. Początek był bardzo dobry, ale od połowy był raczej... hm, nazwę go wymiętolonym (xD) i obojętnym.

Z każdym rokiem uważam się za mądrzejszą i lepszą niż rok temu (chociażby patrząc na jakieś posty, zdjęcia, screeny sprzed lat) więc oczywiście uznaje to za mały sukces.
Dobre jest to, że wyszłam na lepsze z nauką, obowiązkami i uczeniem się czynności, które przydają się jak jest się już dorosłym, na swoim. Do plusów również zaliczam, że w końcu moja mama traktuje mnie poważnie, na tyle by porozmawiać o wszystkim i że jest ze mnie dumna (w jakiś tam swój sposób).
Kolejna radosna rzecz, to fakt, że nikt mi nie umarł, a wszyscy bliscy byli zdrowi lub nawet po ciężkich chorobach dochodzili do siebie.
Złych rzeczy nawet nie chcę rozpamiętywać.

Chciałabym dodać, że w tym roku nie mam już postanowień, nie dbam czy to jest początek czy koniec roku, czy robię coś źle czy dobrze. Staram się żyć i dbać o swoją przyszłość, nic poza tym.

Życzę wszystkim udanego 2016 roku, tak przy okazji. Love
45.media.tumblr.com/32c9bbab3da0f54d7b04292d879417f7/tumblr_mv1sjcR8RD1rz2bopo1_500.gif


Julia part smart


31.media.tumblr.com/43e3ae49ca2101eb09376df0d80310b2/tumblr_inline_mqc21nrBPO1qz4rgp.gif
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
2015 rok był dla mnie bardzo dobry. Wydarzyło się wiele rzeczy, których nie spodziewałam się i nie liczyłam na nie jeszcze rok wcześniej. Wszytko tak jakby się ułożyło. Ten rok był też rokiem, w którym troszkę odseparowałam się od moich znajomych, którym w głowach wciąż tańce, hulanki i swawole, co mnie już najzwyczajniej nie bawi tak jak wcześniej. 2015 był przełomowy, ponieważ w końcu uświadomiłam sobie, że już zaraz naprawdę wejdę w dorosłe życie, biorąc przy tym wszystkie tego zalety i wady. Już nie mogę się doczekać aż zacznę swoją pierwszą prawdziwą pracę, oby w zawodzie. Nie mogę się doczekać kiedy skończę studia, które przyniosły mi dużo dobrego, ale też wiele musiałam się namęczyć, żeby dotrzeć do momentu, w którym napiszę licencjat.
Wiem, dla niektórych licencjat to nic takiego, bo przecież zaraz trzeba iść na magisterkę, ale ja poczekam rok : D

W 2015 przeżyłam też najpiękniejsze wakacje jakie mogłam sobie tylko wyobrazić. Przez tydzień wędrowałam po Tatrach i było cudownie. Zwłaszcza, że spędziłam ten czas z bliską mi osobą. Dużo już widziałam (Paryż, Londyn, Kraków), ale w górach podobało mi się najbardziej.

2016 zaczął się również bardzo przyjemnie i mam nadzieję, że będzie taki do końca.Wrozka

EDIT: Kinga napisała, że poznała Wspaniałe Stulecie w 2015. JA też Ja też! Najlepszy serial jaki oglądałam od dawna! #TEAMHURREM
Edytowane przez Prefix użytkownikaulka_black_potter dnia 09.01.2016 13:22


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikakkinga123
Chmm rok 2015 spięłam bardzo wyraźną klamrą dwóch sylwestrów tego obecnego i poprzedniego. Spędziłam je w tym samym miejscu, w tym samym gronie ludzi, więc łatwo było mi zaobserwować zmiany jakie zaszły. Oba wydarzenia tak bardzo różniły się klimatem i nastawieniem na pewne rzeczy, że aż dziwnie. Zakończyłam szkodliwe relacje, brawo ja. Przy okazji kilka nieszkodliwych. Straciłam jedno poważne złudzenie, porobiłam planów na przyszłość. Tak to w tym własnie roku poznałam cudowny serial Wspaniałe Stulecie :D Straciłam zapał do działania. Od pół roku zapuściłam takie piękne pazurki, że aż miło patrzeć. Spędziłam doprawdy cudowne wakacje, jeśli nie najlepsze w kraju za wodą, nie taką wielką, w Wielkiej Brytanii. Dużo podróżowałam, wyjeżdżałam. Przez cały rok nie ścięłam włosów. Znów brawo ja.
Przytyłam to nie brawo xD Mocne 5/10.
Last letter of Sehzade Mustafa to Sultan Suleiman


Hunkarim, you will most likely never get the opportunity to read this letter that I will be carrying on my heart. I am writing this letter on the off chance that I fall into a fate that I hope will never happen. This is my wish. But if my wish does not happen, and this letter does indeed reach your hands, that would mean that you have executed me.
Oh Hunkarim, oh my dear father.
Since you are reading these sentences, you have cut out your own heart, and I have passed away from this planet of lies. Please know that your hands have been mixed with blood, and know that you have taken an innocent life. We made a promise to each other. I promised you that I would never rebel against you. And you swore that you would not execute me. I kept my promise, father, and I definitely did not rebel against you. I swear on my son Mehmet life, and I swear on my daughter Nergizsah life that I did not betray you! I will never. However, you, you went back on your word. You did the thing that you said you would never do! I am leaving this cruel worlld in where a father can kill his own son. Instead of living like an oppresor who, for the sake of his good fortune and for the power that the throne brings,
has targeted his father's life, I would rather die like someone who was wronged and appressed.
Maybe my name won't be written into the golden pages of history and nobody will speak of my victories, nor will I have a throne to preside over. Furthermore, people will write that i was a Sehzade who was a traitor. So be it. Let them write things that way. Let them hide the truth that Allah knows. One day will come where the stories of the oppressed will also be told... Maybe in a few years, or maybe in a hundreds of years, someone will tell my story. Someone will hear me and will learn the truth. And on that day justice will return to the oppressed.


i.imgur.com/HlRYvEP.gifi.imgur.com/dafzPqD.gifi.imgur.com/1WcHqgt.gif45.media.tumblr.com/35397a1b8534d3991c0f332557453c92/tumblr_nnueh37YNQ1uo0ulzo4_250.gifi.imgur.com/EYDhIix.gif49.media.tumblr.com/378e6d3fd739144b474bbdd669c2fc90/tumblr_nnueh37YNQ1uo0ulzo6_250.gifi.imgur.com/8FPz1r9.gifi.imgur.com/scu3Fzj.gif


i.imgur.com/oVY98CH.gif
i.imgur.com/ZNZ11IG.gif
i.imgur.com/P73W7US.gif
i.imgur.com/SfRyfAW.gif
i.imgur.com/o7A55GD.gif
i.imgur.com/pjYPwoV.gif



i.imgur.com/VrzT6hh.gifi.imgur.com/SsL6YUI.gif
i.imgur.com/TQJKFxr.gifi.imgur.com/KkaA2gj.gif
i.imgur.com/rprKW9M.gifi.imgur.com/xmMnNoT.gif
i.imgur.com/2Rt98I5.gifi.imgur.com/fl4RgJ7.gif
i.imgur.com/oVLFtqO.gif i.imgur.com/5bi2Qk9.gif



65.media.tumblr.com/7966f8192d94bbef1ffd5bc076bbaa64/tumblr_mh16esZcUo1rc2hr9o1_500.png


i.imgur.com/CL9tw9i.png
 
Prefix użytkownikamonciakund
Wreszcie znalazłam trochę czasu, by coś tutaj napisać. Ale się z tego cieszę!

Rok 2015 mogę zaliczyć do udanych, nawet bardzo. W ciągu tych 365 dni wydarzyło się tyle niezwykłych rzeczy, ze aż brak słów. Skończyłam 15 lat, mogę marudzić na życie. Udało mi się zwiedzić trochę świata. Na przełomie kwietnia i maja miałam okazję odwiedzić Anglię, a co za tym idzie Londyn. Było naprawdę cudownie, muszę to kiedyś powtórzyć. Potem, pod koniec maja, szczęśliwie udało mi się polecieć do Stanów Zjednoczonych (chociaż ciężko było z kasą) i zaliczyć pierwszy w życiu lot samolotem. Poznałam wspaniałych ludzi, z którymi ciągle utrzymują kontakt, zwiedziłam Chicago. Mimo, że byłam tam tydzień, co jest naprawdę małym okresem czasu jak na wycieczkę za granicę, to nie żałuję. Na pewno to wydarzenie będę miała w pamięci do końca swoich dni. Następnie przeżyłam cudowny weekend na PotterConie spotykając Mista oraz Xeri, którzy okazali się jeszcze fajniejszymi ludźmi niż wcześniej myślałam. Nad moim łóżkiem wisi teraz wspólna fota (prezent na święta od Mista) :D
W poprzedni roku także bardziej związałam się z moimi szkolnymi koleżankami do takiego stopnia, że z jedną z nich idę w weekend na mecz Quidditcha. Najbardziej żałuję, że już w czerwcu nasze drogi prawdopodobnie się rozejdą, chociaż kto wie jak to w końcu wyjdzie z liceum. W 2015 nikt moich bliskich ani rodziny nie umarł, co na pewno można zaliczyć do plusów.

To w sumie chyba tyle. Mam nadzieję, że 2016 będzie równie fajny.
Edytowane przez Prefix użytkownikamonciakund dnia 12.01.2016 19:39
confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

31.media.tumblr.com/1ca838daf1b7baf7bf54202eafbe7917/tumblr_mr7lzbBN7k1rv3froo1_500.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.
Gryfa córce, redakcyjnej
Na tym świecie ambitniejszej
Od niej nie ma. Tu rysunek,
Tam malunek i do tego
Social media. Wizerunek
Hp-neta tam kreuje, ego
Strony reperuje. Szczerze,
Bardzo, bardzo szczerze mówiąc
Człek orkiestra, żywa gwiazda.
Żyj nam wiecznie, twórz i kreuj.
Koniec, basta - taki mus i
Żyraf pasta.

---

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_pedzel.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021adminnaj.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-adminpieklo.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021wydarzenie2.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/moncia.jpg


 
Prefix użytkownikaWioletta
nie będę się rozpisywać, ale powiem kilka ważnych kwestii, a w sumie poruszę jedną. ten rok był dla mnie jednym z lepszych. udało mi się w nim wiele osiągnąć, wiele rzeczy na które pracowałam latami, spełniły się w nim. jestem zachwycona takim rozwojem spraw, i w tym miejscu chciałabym bardzo podziękować za tak dobry rok! nie pamiętam by jakiś inny w ostatnim czasie był tak dobry jak ten! niech dobra passa trwa. może nadeszło 7 lat tłustych? czekam, dzięki!
66.media.tumblr.com/tumblr_m7w3e1EGQt1qi99a3o1_400.gif


Severusie, jak mogłeś..


media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/3POlj6ueXAr6bf8j3EtDVQAohI0/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2016/01/14/936/n/1922283/31473ad6379f89e0_tumblr_m7q3sarQX11rxf32jo3_500/i/When-His-Hair-Becomes-Its-Own-Thing.gif


66.media.tumblr.com/851347c5eea14a6bb28865db2d39cacf/tumblr_mnfjpxvq3N1s5o7dro4_r1_500.gif


WYMOWNA - 26.07.2016
Przewodnicząca Karczmy Pod Parchatym Trollem - 22.09.2016 - 14.04.2017 (09.04)
Członek Redakcji: 14.06.2017! <3 25.09.2021..


funkyimg.com/i/2joAe.png


www.harry-potter.net.pl/images/articles/admzpiek2020.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminzpieklawiola.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/galeria.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_objawienie.png


Na zamówienie, i z żywej sympatii do mnie! Seksi Sznejp w ręczniku na głowie. <3
- od wspaniałej Matki Karczmy, Alette!


funkyimg.com/i/2joEp.jpg


Dla mnie, o Sznejpie utalentowana Alette. <3


[img][/img]


Z dedykacją dla mnie od Ewy!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170802_220052_057-1_1.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-07-19-14-24-2.png


Z dedykacją dla mnie od ulki kulki!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170726_161423_624.jpg


Od Klaudka! <3


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/sevcio.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/severus-675x937.jpg


Od Julki! Izrael!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/2w50byd.jpg


Wcześniej:
w Hogwarcie: Wioletta Elbren Escher
różdżka: 18 cali, sosna, pióro feniksa
czarodziej: półkrwi.
Quidditch: Obrońca Gryffindoru oraz Zastępca Kapitana

Pottermore: wiolcis
dom: Gryffindor
różdżka: heban, 12¼ cala, włos jednorożca.
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.37