Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
HPnetowy klub fitness
Prefix użytkownikaulka_black_potter
200 pompek dziennie? A może chodziło Ci o 20? 20 to może z bólem dałabym radę xD


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaMikasa
Możesz robić serie po 20 :D Ja robię po 25, więc to też nie tak, że trzaskam pompki jak Ronaldo.

A, i pamiętajcie, żeby się rozciągać!
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaSam Quest
Jak tam klubowicze? Żyjecie?

Ja miesiąc temu zaczęłam znowu zmianę żywienia i idzie mi lepiej niż kiedykolwiek. Wprawdzie miałam dyspensy w tym czasie, ale i tak udało mi się już zrzucić 3-4 kilogramy. Moim największym osiągnięciem jest zredukowanie cukru do minimum i już odczuwam tego efekty, gdy wyczuwam cukier w rzeczach, w których wcześniej go nie czułam.

No i piję 2-3 litry wody, to bardzo pomaga w niepiciu pepsi i spółki. :D

A wy jak tam żyjecie?
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 
Prefix użytkownikaMikasa
Sam! Mam nadzieję, że tym razem Ci się uda wytrwać w tych postanowieniach, bo pamiętam, że zawsze chciałaś dokonać takiej zmiany. Powodzenia!

Ja ćwiczę więcej niż kiedykolwiek, bo po prostu prowadzę dużo zajęć. Cukier też eliminuję na rzecz tłuszczu, o czym chyba gadałam już wystarczająco dużo :D Więc ogólnie fit aspekt mojego życia jest mocno pod kontrolą i jestem zadowolona.

A jak inni?
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaLilyatte
Ja wyeliminowałam ze swojego życia większość mięsa i żyje sobie na rybach, warzywach i owocach. Staram się też powoli ograniczyć cukier i zastąpić go bardziej zdrowymi słodkościami (miód, syrop z brzozy) no i wyeliminować jak najbardziej słodkie napoje.
Chcę też powoli zacząć regularniej ćwiczyć, żeby wyrobić sobie sylwetkę i wrócić do długodystansowych marszy.
Na razie idzie mi dobrze i nie narzekam :D
Discord, jeśli potrzeba szybkiego kontaktu: Lilyatte #4394


Dumna mama koronadzieciaWrozka


zapodaj.net/images/dbaa3837923e9.png




cdn.pixabay.com/photo/2014/04/02/10/21/roses-303548_1280.png


The world that's waiting up for me
That I call my own
Through the dark, through the door
Through where no one's been before
But it feels like home
 
Prefix użytkownikaMikasa
Jako że teraz nie mam zajęć, to znowu ćwiczę w domu i wróciłam do treningów Fitness Blendera. Powtarzam sobie program, który wykupiłam jakieś trzy lata temu i z zadowoleniem stwierdzam, że tym razem te treningi nie są już tak koszmarnie ciężkie jak wtedy. Oczywiście nadal męczę się okrutnie, ale nie muszę już na przykład robić sobie dodatkowych przerw i lepiej to wszystko znoszę. Satysfakcjonujące!

A jak tam wasz fitness w czasie epidemii?
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaAnastazja Schubert
Mikasa, polecasz Fitness Blender? Widziałam dobre opinie o nich, ale nie widziałam żadnych ich filmików. Do tej pory próbowałam tylko randomowych youtuberów i Mel B. Z Chodakowską ćwiczyłam może raz czy dwa, ale nie mogłam znieść jej okrzyków pseudo motywacyjnych 😅

Teraz za to od dwóch tygodni się rozciągam. Kiedyś umiałam zrobić szpagat, ale potem przestałam się rozciągać i chciałabym wrócić do tej umiejętności. Ściągnęłam sobie apkę "Rozciąganie do szpagatu" i zobaczymy jak mi to wyjdzie :)
 
Prefix użytkownikaMikasa
Oj tak, nie zliczę już, ilu osobom poleciłam Fitness Blender :D Każdy tam znajdzie jakiś trening dla siebie, niezależnie od poziomu. Poza tym, mają fajne, ludzkie podejście. Też mnie irytował ten styl Chodakowskiej z pseudo natchnioną motywacją, a tam jest wszystko takie zupełnie niewymuszone.

także polecam, i jakbyś miała jakieś pytania, to chętnie pomogę ;)
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaAnastazja Schubert
No to w sumie mam pytania. Ile kosztują treningi od nich? I dostajesz dostęp do filmików czy ściągasz je sobie na komputer na stałe? No i masz jakieś pakiety, które wybierasz przy kupnie czy jak to wygląda? Jest do tego dołączony jakiś plan treningowy czy musisz sobie ułożyć sama do tych materiałów, które otrzymasz?
 
Prefix użytkownikaMikasa
Ogólnie ich treningi są po prostu za darmo na youtubie. Do tego mają programy, które można kupić. Te programy składają się z treningów dostępnych na youtubie, ale są po prostu poukładane w pewną strukturę, tak żeby tworzyć spójną całość. Te programy zawsze były bardzo tanie (10-20 dolarów), a w tej chwili ceny kilku z nich też obniżyli o jakieś 70%, także warto przemyśleć :D Ale tak jak mówię, jeżeli nie chcesz, to nie musisz nic kupować, wszystko jest na ich stronie (z parametrami wyszukiwania) i na youtubie.

A, i zakup programu wymaga założenia konta na ich stronie, i wtedy ten program od razu pojawia się na Twoim koncie i jest dostępny na wieki wieków.
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaBad wolf
Kwarantanny przestrzegam naprawdę pilnie i od połowy marca wyszłam może z 10 razy na zewnątrz i to zawsze podróż do sklepu, który znajduje się jakieś 100 metrów dalej. Także zero ruchu, a jako koneser wszystkiego co słodkie i wszystkiego co jest pizzą, to postanowiłam się wziąć za siebie zanim zmienię się w kulkę.

W jednym momencie rozpoczęłam ćwiczenia i dietę. Co do tego drugiego to jest ogromna ilość znaków zapytania, raz dziennie ją muszę złamać, ale założeniem jest całkowite odstawienie białego cukru. Już od jakiegoś czasu nie piję słodkich napojów, słodycze czasem jakieś zjem, a z fastfoodów to zrezygnowałam z pizzy, czasem jem frytki na obiad.
Było naprawdę źle, ale kiedy dzisiaj siostra zabrała się za pieczenie tortu pełnego czekolady i rafaello i przygotowała prezent składający się z samych słodyczy i chipsów, to nawet nie miałam na to ochoty. Także jest tylko lepiej!

Z ćwiczeniami szło mi o wiele lepiej niż z przejściem na dietę, chociaż po jakimś tygodniu/dwóch miałam załamanie, że po co mi to, BMI mam w normie, a na mnie najwyraźniej ćwiczenia nie działają. Tu niestety w głowie pojawia się okres kiedy przez rok/półtorej często dzień w dzień chodziłam na siłownię i nie widziałam efektów albo były delikatne. Jeśli ktoś spróbuje mi przemówić, że winnym tu było żywienie, to będę wdzięczna, bo wypieram to jak tylko mogę. Rece opadaja

Zmusiłam się jednak i jestem sobie bardzo wdzięczna. W głównej mierze zawdzięczam to MadFit - youtuberce, która pokazuje jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, mierzy czas, w którym je robimy - 45 sekund ćwiczeń i 15 sekund przerwy, a także ćwiczy z nami bez rzucania wkurzającymi dopingami, że damy radę.

Początkowo miałam zamiar robić tylko ćwiczenia na nogi i pupę, bo wszystkie kalorie odkładają się właśnie w tych miejscach, brzuch mam płaski, ręce chude, ale wiem jakie to niezdrowe, więc ćwiczę codziennie z podziałem, że co drugi dzień robię dwa zestawy po 15 minut na nogi, po wszystkim tańczę, a w kolejne robię 10 minut na brzuch, 15 minut na całe ciało i znowu tańczę.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany to jak najbardziej podeślę linki do filmików (chociaż wystarczy wpisać na youtube MadFit i wyskoczy masa filmików z ćwiczeniami, niektóre trwają po 3/4minuty, inne po 10/15, a jeszcze inne po 30/40, więc każdy znajdzie coś dla siebie), ale tutaj zamieszczę tylko ten do tańca, który bardzo polecam wszystkim, którzy same ćwiczenia uważają za nudne i po kilku treningach im się odechciewa zupełnie jak mi. Całość trwa 15 minut, składa się z czterech skocznych piosenek, do których aż chce się poskakać i potańczyć, nie są męczące, ćwiczenia są przyjemne i wykonuje się je w rytm piosenek.


https://www.youtu...vRto-2MMZo

Jeśli dla kogoś to za dużo, to znajdą się też pojedyncze piosenki i całość trwa 3/4 minuty.

Boli mnie jaka czerwona i zmęczona kończę treningi, ale satysfakcja wynagradza wszystko :cwiczenia: Vai!
Edytowane przez Prefix użytkownikaBad wolf dnia 02.05.2020 22:31
DIMASH


i.pinimg.com/564x/b5/cb/f5/b5cbf53e650560438f1f933aefb7b416.jpg


i.pinimg.com/originals/c3/aa/b9/c3aab950c770646a5d91dd12a6b4c827.gif
 
Prefix użytkownikaMikasa
założeniem jest całkowite odstawienie białego cukru. Już od jakiegoś czasu nie piję słodkich napojów, słodycze czasem jakieś zjem, a z fastfoodów to zrezygnowałam z pizzy, czasem jem frytki na obiad


Super, gratuluję, walka z uzależnieniem od cukru to mordęga, która się opłaca.

tu niestety w głowie pojawia się okres kiedy przez rok/półtorej często dzień w dzień chodziłam na siłownię i nie widziałam efektów albo były delikatne. Jeśli ktoś spróbuje mi przemówić, że winnym tu było żywienie, to będę wdzięczna, bo wypieram to jak tylko mogę.


Możliwości jest kilka. Odżywianie jak najbardziej może być jedną z nich, ale poza tym, mogłaś po prostu źle ćwiczyć - za mocno, za słabo, zła technika... trudno powiedzieć.

Początkowo miałam zamiar robić tylko ćwiczenia na nogi i pupę, bo wszystkie kalorie odkładają się właśnie w tych miejscach, brzuch mam płaski, ręce chude, ale wiem jakie to niezdrowe, więc ćwiczę codziennie z podziałem, że co drugi dzień robię dwa zestawy po 15 minut na nogi, po wszystkim tańczę, a w kolejne robię 10 minut na brzuch, 15 minut na całe ciało i znowu tańczę.


UFF :D Nie ma gorszej rzeczy w treningu niz skupienie się tylko na jednej partii mięśni, więc cieszę się, że mądrze do tego podeszłaś. Znam Mad Fit, ma rzeczywiście całkiem niezłe zestawy!
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Angelina Johnson
Ja biegam i jestem w szoku, że naprawdę mi się to udaje. Do biegania miałam kilka podejść, prawie wszystkie zakończone klapą. Próbowałam już różnych rzeczy - bieganie na czczo, bieganie wieczorem, bieganie gdy jest chłodniej/cieplej, marszobiegi różnego rodzaju, bieganie po ulicy/parku/lesie... naprawdę, próbowałam już wszystkiego. Czytałam mnóstwo artykułów w internecie o tym jak zacząć biegać i nigdy mi się to nie udawało. W sensie, przebiegłam trochę i więcej nie dawałam rady.

Powróciłam do tego dopiero jak adoptowaliśmy psa, który ma mnóstwo energii, a boi się rowerów (początkowy zamysł był taki, że będzie biegał przy rowerze, ale nie wyszło^^), więc żeby psa w końcu zmęczyć i by nie rozwalał nam z nudów domu, zaczęłam z nim biegać. Tak po prostu. Wstałam i poszłam biec. Bez żadnych dziwnych zasad, bez marszobiegów. Byłam w sumie bardziej skupiona na psie niż na bieganiu i nawet nie zauważyłam, kiedy minęły 3km, potem 4 i w końcu ta magiczna piątka! Nawet nie wiecie w jakim byłam szoku, gdy okazało się, że jednak umiem biegać i nie potrzebowałam tylu dziwnych prób, porad itd. Oczywiście nadal nie biegam jakoś wybitnie, moje tempo jest słabe, ale z tygodnia na tydzień idzie mi coraz lepiej, a i ja nie mam jakoś wielkich wymagań co do siebie. Nawet polubiłam to bieganie z psem, tym bardziej, że właśnie im mniej się skupiam na tempie i kilometrach (a bardziej na psie ganiającym ptaki tudzież inne leśne zwierzaki), tym osiągam lepsze efekty. Obecnie nie biegam dla psa, bo on już ma rok i nie rozwala nam domu, ale bardzo lubię te nasze leśne biegowe chwile i obecnie nie wyobrażam sobie chociaż dwóch biegów w tygodniu. A staram się trzy, ale wszystko jest uzależnione też od moich zmian w pracy.

Także, polecam bardzo bieganie, tak o po prostu!

Poza tym ćwiczę jogę z Gosią Mostowską (4-6x w tygodniu), to jest obecnie moja ulubiona trenerka. Uwielbiam jej ciepły głos i podejście do życia, chociaż ja jogę traktuje wyłącznie jako sport, mimo wszystko dobrze się jej słucha i nie wnerwia jak większość fitnessek. Dodatkowo codziennie robię trzy ćwiczenia na brzuch - to pozostałość mojej aktywności po siłowni, której obecnie dzięki koronie nie mogę realizować.

MadFit jest fajna, ale jakoś obecnie idę bardziej w bieganie-joga i siłownia, jak będę miała możliwość ;D A co tam u Was, piękni czarodzieje?
 
Prefix użytkownikaMikasa
Angelina, gratulacje! Podziwiam, że tyle razy znalazłaś w sobie motywację, żeby zaczynać tę przygodę od początku. Ja już dawno pogodziłam się z tym, że bieganie nie jest dla mnie, ale gratuluję Tobie i Twojemu pieskowi, który też ma szczęście, że trafił na Ciebie, a nie na rodzinę, dla której spacery z psem to przykra koniecznosć :D

Ja przyszłam się pochwalić, że właśnie skończyłam miesięczny program treningowy FB Sweat, oczywiście Fitness Blender. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak przepracowałam te kilka tygodni, ze swojej kondycji i konsekwencji. Teraz 2-3 dni przerwy od treningów, i potem zrobię sobie tydzień takich lżejszych ćwiczeń (pilates, brzuch, delikatne cardio i stretching), a od kolejnego tygodnia planuję wystartować z programem FB Strong, czyli z naciskiem na trening siłowy. Jest to zdecydowanie moja ulubiona forma, kiedy nie muszę skakać i biegać, żeby lał się ze mnie pot :D :cwiczenia:
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Ja przekonałam się, że do biegania można się przygotowywać psychicznie. Jak się ma ochotę to trzeba biec i tyle. Sama się zdziwiłam jak pierwszy raz w tym roku od razy przebiegłam 5 km. A to sukces przy moich 68 kg i słabiutkiej kondycji. Od tego czasu biegam, spaceruje i oczywiście jeżdzę na rowerze.

Myślę, że jest mi łatwiej bo od 7 roku życia do 18 codziennie do szkoły musiałam pokonać 4 km (8 km w dwie strony) na pieszo albo rowerem. Miałam takie mięśnie na nogach, że hej. A teraz tłuszczyk jak u foczki xD


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaAneta02
Zgodnie z radą napiszę tutaj ;D

Wątpię żeby mój kręgosłup (oraz moja obecna kondycja) podołały a6w, więc szukam jakiegoś lekkiego (podkreślam, lekkiego xD) zestawu ćwiczeń dla początkujących na mięśnie brzucha. Żeby wzmocnić je trochę póki co.
i.pinimg.com/originals/b0/de/82/b0de82da6d68b257040b5c632f9bb88c.gif





W ezoteryce Wunjo wskazuje na szczęście, które osiągamy szczerymi intencjami, życzliwością i zdrowymi relacjami. To dobra karma, która wraca w najlepszym dla nas momencie. Aby działać zgodnie z energią runy, dobrze jest otaczać się dobrymi ludźmi, którzy wznoszą nas do góry, zamiast ściągać na dół. Szczęście i radość mnoży się, kiedy się je dzieli, dlatego dbaj o relacje i dziel się dobrymi wibracjami z tymi, których kochasz.



Chlubne i niechlubne osiągnięcia


i.ibb.co/VDvT8Ym/2021-komentator.png

i.ibb.co/MGBXgg3/zaginionyaneta.jpg
 
https://www.wattpad.com/user/Lavender_Potter
Prefix użytkownikaMikasa
Na razie mogę polecić ten zestaw: https://www.youtu...Yk_z7CK6Ig

Być może na pierwszy rzut oka będzie Ci się wydawał cieżki, ale wrzucam go dlatego, że uwzględnia modyfikacje (dziewczyna robi łatwiejszą wersję, facet trudniejszą).

Cokolwiek robisz, pamiętaj, żeby oprócz brzucha robić też ćwiczenia na mięśnie pleców, żeby nie wyhodować sobie asymetrii mięśniowej, bo to bardzo niebezpieczne dla kręgosłupa i ogólnie dla codziennego funkcjonowania.

Ogólnie warto robić ćwiczenia na całe ciało, pamiętaj, że takie rzeczy jak przysiady, wypady czy pilates również mocno angażują mieśnie brzucha w sposób bardziej funkcjonalny, i często będą dużo bardziej skuteczne niż milion brzuszków.

Daj znać, jakbyś potrzebowała czegoś jeszcze.
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Mi ostatnio udaje się ćwiczyć średnio raz na dwa dni dzięki aplikacjom na telefon. Apka pokazuje ćwiczenia na każdy dzień zwiększając bardzo delikatnie ilość powtórzeń, co jest dla mnie dobrym rozwiązaniem, bo moja kondycja jest nadal dosyć słaba. Fajne jest to, że każdy zestaw ćwiczeń trwa około 20 min, co jest dla mnie optymalne. Jednak ostatnio robie trzy zestawy: rozgrzewkę, ćwiczenia na ramiona, ćwiczenia na brzuch i na pośladki co razem trwa około 40 min i to jest chyba moje max;) Każdy zestaw zaczyna się krótką rozgrzewką a kończy rozciąganiem. Apka pokazuje animacje ćwiczenia i mówi np. że została połowa czasu, potem ostatnie 5 sekund. Na koniec są gratulacje i można wpisać swoje wymiary i kg, wg mnie jest to fajny dodatek:D Ja jestem zadowolona i jak na razie zmobilizowana :D
i.ibb.co/8DTZnrV/Hogwarts-Houses.gif


www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-pedzel.png


naforum.zapodaj.net/thumbs/f427d4baf088.png


naforum.zapodaj.net/thumbs/b3f1629c56b2.jpg


naforum.zapodaj.net/thumbs/3b5d5b75c61c.jpg



www.harry-potter.net.pl/images/articles/klaudia.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/klaudialindomensmierci.jpg


O tym zawsze pogadam:D

*rysowanie*książki*anime*wiedza ezoteryczna*Saga o Ludziach LoduSerce*zdrowie*nauka*blogi*góry*konie*dinozaury*rękodzieło


Znajdziesz mnie na:

blogu:https://sagaoludz...gspot.com/
instagramie:http://www.pictam...5597626476

mrauuuu Love Ulubione anime - Noragami

media0.giphy.com/media/tBpYqkMgAPaWA/giphy.gif

Ulubione filmy - seria Jurrasic

akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/201553/rs_500x272-150603111143-rs_500x272-150522100555-giphy.gif


[color=#ffff00]Ukochane bajki

m.gifmania.com.mx/Gifs-Animados-Walt-Disney/Gif-Animadas-Peliculas-Walt-Disney/Imagenes-Animadas-Bella-Bestia/Personajes-Bella-Bestia/Rosa-Encantada-75560.gif


i1.kwejk.pl/k/obrazki/2011/10/045f0cf3c2a06cb7076a1e0e0cb5aaec.gif


Dzięki za odwiedziny ^^[/color]
 
www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
Prefix użytkownikaMikasa
Klaudia, 40-60 minut to bardzo optymalny czas treningu! Sama tak ćwiczę. Gratuluję i cieszę się, że konsekwencja i dyscyplina zaczynają się opłacać :D

Ja w ubiegłym tygodniu chorowałam i po 5 dniach bez treningu moje plecy juz mocno to odczuwały. W weekend coś tam delikatnie zaczęłam robić. Dzisiaj juz zrobiłam pełnoprawny trening siłowy, ale uważam, że to było jednak jeszcze za wcześnie i nie do końca się zregenerowałam po maratonie gorączki.

I bardzo, ale to bardzo wkurza mnie ta moja niezniszczalna fałdka na brzuchu, która pomimo lat treningów i wyczyszczenia diety, nie chce zniknąć... Mam bardzo mocne i twarde mięśnie brzucha, ale gołym okiem nie da się tego zobaczyć, bo nadal wisi mi ta cholerna miękka fałdka. Taką mam budowę i naprawdę bardzo ciężko przychodzi mi kształtowanie ciała w tych okolicach.

Btw, nie jadłam chipsów już jakieś dwa miesiące.
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Mikasa dziękuję, nie wiem czy już ci to pisałam ale zawsze twoja postawa mnie motywowała do ćwiczeń:D
Co do brzucha to też mam fałdę skóry z przodu. W ogóle przed ciążą miałam mega płaski brzuch, niestety w ciąży bardzo mi urósł i skóra się mocno rozciągnęła:/ Obecnie została po tym właśnie taka fałda z przodu, przy czym boczków nie mam wcale. Moja talia wynosi 66 cm, ale okolice pępka są niestety nie ciekawe...Swoją drogą przy takiej wąskiej talii mam biodra 102, więc dysproporcja jest więcej niż duża xD Niestety nie zmniejsze obwodu bioder, bo mam bardzo szeroko rozstawione kości biodrowe, nic na to już nie poradze. Natomiast walczę o jędrne pośladki i pozbycie się cellulitu:D
i.ibb.co/8DTZnrV/Hogwarts-Houses.gif


www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-pedzel.png


naforum.zapodaj.net/thumbs/f427d4baf088.png


naforum.zapodaj.net/thumbs/b3f1629c56b2.jpg


naforum.zapodaj.net/thumbs/3b5d5b75c61c.jpg



www.harry-potter.net.pl/images/articles/klaudia.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/klaudialindomensmierci.jpg


O tym zawsze pogadam:D

*rysowanie*książki*anime*wiedza ezoteryczna*Saga o Ludziach LoduSerce*zdrowie*nauka*blogi*góry*konie*dinozaury*rękodzieło


Znajdziesz mnie na:

blogu:https://sagaoludz...gspot.com/
instagramie:http://www.pictam...5597626476

mrauuuu Love Ulubione anime - Noragami

media0.giphy.com/media/tBpYqkMgAPaWA/giphy.gif

Ulubione filmy - seria Jurrasic

akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/201553/rs_500x272-150603111143-rs_500x272-150522100555-giphy.gif


[color=#ffff00]Ukochane bajki

m.gifmania.com.mx/Gifs-Animados-Walt-Disney/Gif-Animadas-Peliculas-Walt-Disney/Imagenes-Animadas-Bella-Bestia/Personajes-Bella-Bestia/Rosa-Encantada-75560.gif


i1.kwejk.pl/k/obrazki/2011/10/045f0cf3c2a06cb7076a1e0e0cb5aaec.gif


Dzięki za odwiedziny ^^[/color]
 
www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.23