Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Igrzyska Olimpijskie Rio 2016
Prefix użytkownikaMikasa
Witam! kibic

Ceremonia otwarcia Igrzysk już w ten piątek, 5 sierpnia. Niestety, miejsce rozgrywek jest problemem Europy, bo mnóstwo wydarzeń będzie odbywało się w nocy. Chociażby samo otwarcie - zaplanowane jest na 1 w nocy naszego czasu. No ale IO są raz na cztery lata... Jaki macie stosunek do tej imprezy? Będziecie oglądać zmagania sportowców? Muszę przyznać, że ja Igrzyska wprost uwielbiam. Chociaż na co dzień oglądam tylko siatkówkę i piłkę ręczną, to na Igrzyskach chłonę niemal każdy sport, może oprócz pływania synchronicznego i sportów siłowych ;) Ale uwielbiam lekkoatletykę, pływanie na czas, akrobatykę artystyczną i w zasadzie wszystko co mi wpadnie w oczy. Niestety, tak jak cztery lata temu miałam normalne wakacje, tak teraz już pracuję i nie będę mogła zarywać każdej nocy, aczkolwiek na pewno się zdarzy ;)

W tym temacie możemy rozmawiać o imprezie ogólnie, naszych wynikach, rywalach, o wszystkim co związane z RIO 2016!
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaMarcus Clinton
Kocham sport więc to pewne na 100%, że będę oglądać. Osobiście kibicuję Anitce Włodarczyk, pochodzi z miasta w którym wychowywałem się parę lat i cała moja rodzina jej kibicuję. W szczególności mama bo uczyła ją w przedszkolu :D
Dwa medale mamy na pewno. Fajdek i Włodarczyk to pewniacy. Siatkarze i piłkarze ręczni ostatnio trochę zaniżyli swoje loty, ale mam nadzieję, że na RIO pokażą na co ich stać.
A co do imprezy i tego gdzie się odbywa to powiem jedynie, że to głupota. Już po Mistrzostwach Świata w piłce nożnej 2014 było widać, że tam sama bieda. Organizatorzy nie nadążali, z boku imprezy ciche morderstwa, Pani Dilma starała się wszystko zatuszować i robiła dobrą minę do złej gry. Cóż więcej napisać. Obawiam się, że te Igrzyska zabiją Brazylię. A szkoda.
Po prostu Marcin


images82.fotosik.pl/1011/7aa87cb1da994ba8med.jpg


Takie cudo dostałem <3


i.imgur.com/0u16lZe.png



imageshack.com/a/img923/4417/HkXkFm.gif



Takie miłe słowa mnie spotkały Love


i.imgur.com/QrjCRNM.png


Mój ranking najcudowniejszych nóg!


1. Edyta!

images92.fotosik.pl/319/9827bac25b48a187med.jpg

2. Livka!
Tu cenzura zdjęcia


3. Scarlett!

images90.fotosik.pl/319/42d14ae8e08607d7med.jpg
https://zapodaj.n...83bd62.jpg

Ogłaszam wszem i wobec, iż GiHP to moja siostra bliźniaczka. Dedykuję jej tego gifa Edki, bo mi się podoba i jej też musi się spodobać
Love
imageshack.com/a/img922/6528/dy1EEC.gif

Edyta <3 Moja motywatorka!
imageshack.com/a/img924/2810/KzL3IE.gif

United <3
imageshack.com/a/img923/9488/ketnkt.gif

Śląsk!
imageshack.com/a/img921/3372/6I8rgn.gif


You laugh at me because I'm different, I laugh at you because you're all the same.


imageshack.com/a/img924/953/bciSei.gif


"Śmierć będzie ostatnim
wrogiem, jaki będzie pokonany"


imageshack.com/a/img923/8085/HrtRvj.gif


imagizer.imageshack.us/v2/xq90/921/HZ1lIM.jpg


"Każdy ma fanów, ale ja mam najlepszych fanów, ja to wiem. Tak się stało, że moja muzyka odnalazła najpiękniejsze, najfajniejsze, najbardziej szlachetne i wartościowe serca. "
-
Edyta Górniak
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Tak szczerze powiedziawszy nie interesowałam sie nawet kto jedzie z naszych na IO, jednak to nie znaczy, że nie bede oglądać. Tak jak Mikasa, uwielbiam lekkoatletyke, pływanie, kajaki(!), w ogóle chyba wszystko lubię. Także na pewno coś obejrzę. Oglądam tak mało TV, że będę musiała sobie wydzielić jakiś czas, ale chyba dam rade :)


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaMikasa
Co do miejsca, to prawda. Staram się myśleć głównie o sporcie i w telewizji pewnie wszystko będzie pięknie, ale w internecie aż huczy od problemów. I nie mówię nawet o relacjach dziennikarzy i problemach z prądem w wiosce olimpijskiej. Siedzę sporo na międzynarodwych platformach i tam Brazylijczycy otwarcie mówią,zeby nie przyjeżdżać, bo jest niebezpiecznie,a policja strajkuje i nikt ich nie ochroni. Szkolnictwo i służba zdrowia w ruinie, skandale korupcyjne w pełni (niby to co u nas, tylko na bardziej brutalnym poziomie). Brazylijczyków IO nie obchodzą, mają bardziej palące problemy.
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaMarcus Clinton
Dlatego Dilma została zawieszona. Nie panowała nad tym wszystkim, po przegranym meczu Brazylii z Niemcami została zlinczowana przez tłum kibiców Canarinhos. Sami piłkarze się potem wypowiadali, że IO w Brazylii to głupota. Oglądałem program o tym co się dzieję w Brazylii. W wodzie po której będą się ścigać kajakarze jest mnóstwo bakterii i wirusów, a przecież jak ktoś przypadkowo wyleci czy kajak się przewróci to chcąc nie chcąc łyknie tej wody.
Po prostu Marcin


images82.fotosik.pl/1011/7aa87cb1da994ba8med.jpg


Takie cudo dostałem <3


i.imgur.com/0u16lZe.png



imageshack.com/a/img923/4417/HkXkFm.gif



Takie miłe słowa mnie spotkały Love


i.imgur.com/QrjCRNM.png


Mój ranking najcudowniejszych nóg!


1. Edyta!

images92.fotosik.pl/319/9827bac25b48a187med.jpg

2. Livka!
Tu cenzura zdjęcia


3. Scarlett!

images90.fotosik.pl/319/42d14ae8e08607d7med.jpg
https://zapodaj.n...83bd62.jpg

Ogłaszam wszem i wobec, iż GiHP to moja siostra bliźniaczka. Dedykuję jej tego gifa Edki, bo mi się podoba i jej też musi się spodobać
Love
imageshack.com/a/img922/6528/dy1EEC.gif

Edyta <3 Moja motywatorka!
imageshack.com/a/img924/2810/KzL3IE.gif

United <3
imageshack.com/a/img923/9488/ketnkt.gif

Śląsk!
imageshack.com/a/img921/3372/6I8rgn.gif


You laugh at me because I'm different, I laugh at you because you're all the same.


imageshack.com/a/img924/953/bciSei.gif


"Śmierć będzie ostatnim
wrogiem, jaki będzie pokonany"


imageshack.com/a/img923/8085/HrtRvj.gif


imagizer.imageshack.us/v2/xq90/921/HZ1lIM.jpg


"Każdy ma fanów, ale ja mam najlepszych fanów, ja to wiem. Tak się stało, że moja muzyka odnalazła najpiękniejsze, najfajniejsze, najbardziej szlachetne i wartościowe serca. "
-
Edyta Górniak
 
Prefix użytkownikagordian119
No niestety, ale wygląda na to, że dla Brazylii to tylko więcej kłopotów, niż pożytku z tych igrzysk... Ale i tak organizacja wypada chyba lepiej niż 12 lat temu w Atenach, bo wtedy 2 tygodnie przed rozpoczęciem igrzysk w wiosce olimpijskiej były tylko fundamenty, ale i tak jakimś cudem się wyrobili... A dla nas... cóż, szkoda że tak późno, ale Europa już się chyba z walki o olimpiady wycofała (wystarczy spojrzeć na to, co działo się wokół organizacji igrzysk zimowych w 2022 r.), no i będziemy mieli serię igrzysk w odległych strefach czasowych (Rio, Peyongchang, Tokio, Pekin), no i trzeba będzie trochę nocek zerwać, ale przeżyjemy :D Ceremonię otwarcia mam nadzieję że będą powtarzać, bo do 1 w nocy to ja chyba nie wytrzymam, ale i tak pewnie nie straciłbym wiele, bo spodziewam się, że część artystyczna będzie utrzymywana w stylistyce "karnawałowej". Fajnie by było, gdyby dorzucili też tam trochę kultury indiańskiej... No cóż, pożyjemy, zobaczymy :) A co Wy myślicie, co pokażą na ceremonii otwarcia? :)
 
Prefix użytkownikaBartekPL123456789
Słyszałem,że w programie otwarcia IO będzie udawane porwanie modelki. Trochę dziwne,ale bardzo zaskakujące. Wielka szkoda,że tego nie obejrzę :( (będzie to w środku nocy) Tak czy inaczej postaram się obejrzeć całe igrzyska,(chociaż wątpię czy mi się to uda). Najbardziej interesuje mnie lekkoatletyka (biegi,skoki itp.) bo startuje tam dużo reprezentantów naszego kraju. Według mnie te igrzyska będą porażką jeśli chodzi o organizację. W Brazylii szaleje wirus Zika,co jest ogromnym zagrożeniem dla sportowców. Tak czy inaczej kibicuję reprezentacji Polski :golapolska:
 
Prefix użytkownikaKubusiek0986
IO juz w piatek wspierajmy polskich sportowców i kibicujmy im. Jest problem: wirus Zika,zanieczyszczone wody sa zagrożeniem dla sportowców,mam nadzieje że im pójdzie gładko i zdobędziemy medale. Życzę wszystkim wspaniałych emocji a także ściskania kciuków za POLSKĘ!!!! miłego ogladania IO. kibic
 
Prefix użytkownikaMarcus Clinton
Zawsze dzień przed rozpoczęciem jakiegoś turnieju mam natłok myśli w głowie, ale dzisiaj dam wam garść statystyk na temat polaków. Jeśli chcecie więcej lub mam dać cały program Igrzysk to napiszcie :D Więc:
Do RIO jedzie 99 kobiet i 141 mężczyzn.
140 osób to debiutanci w Igrzyskach.
Najwięcej polskich sportowców (i nikogo to chyba nie zdziwi) ma lekkoatletyka.
Jest 101 trenerów.
Najstarszy jest Robert Mateusiak ma 40 lat, a najmłodsza Justyna Kaczkowska - 18 lat.
Mamy dwóch aktualnych mistrzów - Tomasza Majewskiego i Adriana Zielińskiego.
Najcięższy jest Tomasz Majewski -145 kilo, najlżejsza Sofia Ennaoui 40 kilo (tak reprezentuję Polskę)
Najwyższy Mateusz Bieniek - 210 cm wzrostu, najniższa Klaudia Breś 158 cm.
Po prostu Marcin


images82.fotosik.pl/1011/7aa87cb1da994ba8med.jpg


Takie cudo dostałem <3


i.imgur.com/0u16lZe.png



imageshack.com/a/img923/4417/HkXkFm.gif



Takie miłe słowa mnie spotkały Love


i.imgur.com/QrjCRNM.png


Mój ranking najcudowniejszych nóg!


1. Edyta!

images92.fotosik.pl/319/9827bac25b48a187med.jpg

2. Livka!
Tu cenzura zdjęcia


3. Scarlett!

images90.fotosik.pl/319/42d14ae8e08607d7med.jpg
https://zapodaj.n...83bd62.jpg

Ogłaszam wszem i wobec, iż GiHP to moja siostra bliźniaczka. Dedykuję jej tego gifa Edki, bo mi się podoba i jej też musi się spodobać
Love
imageshack.com/a/img922/6528/dy1EEC.gif

Edyta <3 Moja motywatorka!
imageshack.com/a/img924/2810/KzL3IE.gif

United <3
imageshack.com/a/img923/9488/ketnkt.gif

Śląsk!
imageshack.com/a/img921/3372/6I8rgn.gif


You laugh at me because I'm different, I laugh at you because you're all the same.


imageshack.com/a/img924/953/bciSei.gif


"Śmierć będzie ostatnim
wrogiem, jaki będzie pokonany"


imageshack.com/a/img923/8085/HrtRvj.gif


imagizer.imageshack.us/v2/xq90/921/HZ1lIM.jpg


"Każdy ma fanów, ale ja mam najlepszych fanów, ja to wiem. Tak się stało, że moja muzyka odnalazła najpiękniejsze, najfajniejsze, najbardziej szlachetne i wartościowe serca. "
-
Edyta Górniak
 
Prefix użytkownikaWioletta
widzę, ze jestem jedną niezainteresowaną całym wydarzeniem. zostaniecie moim centrum informacji. będę z wami kibicować, może na koniec się też czegoś dowiem, choć jestem w tym temacie kompletnie zielona, ale duchem będę z wami. :)
66.media.tumblr.com/tumblr_m7w3e1EGQt1qi99a3o1_400.gif


Severusie, jak mogłeś..


media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/3POlj6ueXAr6bf8j3EtDVQAohI0/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2016/01/14/936/n/1922283/31473ad6379f89e0_tumblr_m7q3sarQX11rxf32jo3_500/i/When-His-Hair-Becomes-Its-Own-Thing.gif


66.media.tumblr.com/851347c5eea14a6bb28865db2d39cacf/tumblr_mnfjpxvq3N1s5o7dro4_r1_500.gif


WYMOWNA - 26.07.2016
Przewodnicząca Karczmy Pod Parchatym Trollem - 22.09.2016 - 14.04.2017 (09.04)
Członek Redakcji: 14.06.2017! <3 25.09.2021..


funkyimg.com/i/2joAe.png


www.harry-potter.net.pl/images/articles/admzpiek2020.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminzpieklawiola.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/galeria.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_objawienie.png


Na zamówienie, i z żywej sympatii do mnie! Seksi Sznejp w ręczniku na głowie. <3
- od wspaniałej Matki Karczmy, Alette!


funkyimg.com/i/2joEp.jpg


Dla mnie, o Sznejpie utalentowana Alette. <3


[img][/img]


Z dedykacją dla mnie od Ewy!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170802_220052_057-1_1.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-07-19-14-24-2.png


Z dedykacją dla mnie od ulki kulki!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170726_161423_624.jpg


Od Klaudka! <3


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/sevcio.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/severus-675x937.jpg


Od Julki! Izrael!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/2w50byd.jpg


Wcześniej:
w Hogwarcie: Wioletta Elbren Escher
różdżka: 18 cali, sosna, pióro feniksa
czarodziej: półkrwi.
Quidditch: Obrońca Gryffindoru oraz Zastępca Kapitana

Pottermore: wiolcis
dom: Gryffindor
różdżka: heban, 12¼ cala, włos jednorożca.
 
Prefix użytkownikaMikasa
Propozycja dla hpnetowiczów - jeżeli będziecie oglądać dzisiaj w nocy ceremonię otwarcia to... przyjdźcie na sb! Myślę, że może być ciekawie i zabawnie, no i łatwiej nam będzie zarwać noc w miłym towarzystwie.

O północy zaczyna się studio, natomiast sama ceremonia startuje o pierwszej.
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikafuerte
Mnie osobiście ceremonie otwarcia zawsze nudzą, więc raczej nie będę sobie tym zawracać głowy, a już na pewno nie o pierwszej w nocy. W sobotę i tak będą pokazywać urywki w dziennikach, więc chyba tyle mi wystarczy.

Co do kłopotów, to faktycznie jest tego sporo i nie zanosi się, żeby sytuacja uległa poprawie. Z każdej strony słychać o nowych niedociągnięciach, ja osobiście najwięcej wiem o problemach tenisistów. Radwańska w ogóle się nie zjawi na ceremonii otwarcia, bo przez problemy z dotarciem na miejsce, przepadły jej trzy treningi. Jakby tego było mało, organizatorzy stwierdzili, że zamykają w piątek korty o... 11:30. Nie są chyba zbyt wyrozumiali dla sportowców, którzy w ceremonii uczestniczyć nie będą z powodu zmęczenia, czy też zaległych treningów.

Na pewno jednak trzymam kciuki za wszystkich naszych sportowców i mam nadzieję, że uda nam się zdobyć dużo medali.

zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png


media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif



www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg
 
http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikalosiek13
Ej no, ceremonia otwarcia IO w Londynie była wspaniała ;D Jak dla mnie przebili nawet Pekin, dlatego chętnie zobaczę, co wymyślili w Rio. Pewnie będzie dużo machania tyłkami i wgl, ale może poza tym będzie coś wartego uwagi...

No organizacyjnie to na razie klapa. Oby tylko w trakcie nie wyszły jakieś kwiatki...
zapodaj.net/images/edba268d6e942.png


Always


zapodaj.net/images/c4ff56e394964.jpg
 
Prefix użytkownikagordian119
Mnie też strasznie nudzą ceremonie otwarcia, ta w Londynie była tak nudna, że musiałem się zmuszać żeby dotrwać do prezentacji krajów i oficjalnego otwarcia. W Soczi podobał mi się właściwie tylko początek, z tym alfabetem. Potem tak samo straszne nudy. W ogóle chyba jedyna ceremonia otwarcia którą oglądałem (oczywiście gdzieś tam archiwalny materiał bo nie było mnie jeszcze na świecie) to było Lillehammer. Tam nie było ani krztyny sztuczności. Potem to już tylko każdy się starał pokazać jaki to ma nowoczesny kraj i wszystko wychodziło do kitu...
 
Prefix użytkownikafuerte
Oglądałam ceremonię z Londynu, ale też nie do końca. Jedyne co mnie zainteresowało, to wyjście na scenę Arctic Monkeys. Nie umniejszam absolutnie temu, że to na pewno wspaniałe artystycznie widowiska i ci wszyscy aktorzy, tancerze, piosenkarze i w ogóle choreografowie muszą włożyć w to mnóstwo pracy, ale... To chyba nie dla mnie. A już oglądanie pochodów reprezentantów stu kilkudziesięciu państw, to lekkie przegięcie. Ale co kto lubi : D.

zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png


media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif



www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg
 
http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikalosiek13
To wiadomo ;d Ja lubię oglądać tego rodzaju imprezy, tę w Londynie to chętnie bym obejrzał na żywo ;D Do tej pory wspominam, jak pojawiła się Jo. To było takie urocze Love
zapodaj.net/images/edba268d6e942.png


Always


zapodaj.net/images/c4ff56e394964.jpg
 
Prefix użytkownikaMikasa
Ok,nie mam pojęcia, jak to się stało, ale WYTRWAŁAM DO końca, czyli dokładnie do 5 rano. Moje wrażenia... było kilka naprawdę pięknych momentów. Zaczynając od hymnu wykonanego z cudowny, prosty i delikatny sposób (do obejrzenia na stronie tvp sport, polecam), przez "zakwitnięcie" kół olimpijskich na zielono (cuuudoooo), aż po znicz, ale o tym zaraz.

Nie było tego, czego się obawiałam, czyli niekończącej się samby z piórami w tyłkach ;p Oni rzeczywiscie podeszli do tego trochę inaczej. Nie było dłużyzny, tak jak momentami w Londynie. Krótkie przedstawienie historii podboju przez Portugalczyków, sporo ulicznej sztuki rodem ze slumsów, cudowna gra światła.

Parada sportowców oczywiście nudna (wykorzystałam ten moment na godzinną drzemkę i chyba to mnie uratowało ;d), aczkolwiek widziałam Polaków i prezentowali się naprawdę świetnie. Piękne stroje, mój ukochany Bielecki na czele, super!

Jak na mój gust to też trochę za dużo o globalnym ociepleniu, chociaż Brazylia to płuca Ziemi, więc jeszcze jakoś im to tam wybaczę. Strasznie się bałam upolitycznienia kwestii pokoju i uchodźców. I trochę tego było, ale ogólnie zostało to przysłonięte uniwersalnym przesłaniem pokoju, zrealizowanym za pomocą naprawdę pięknego filmiku.

Kompletnie nieudane przemówienia krawaciarzy przy oficjalnym ogłoszeniu startu IO. W dużej części oderwane od rzeczywistości, trochę upolitycznione, nudne, za długie (o godzinie 4 rano to bardzo drażni :D).

No i najważniejsze.... sam znicz. Jeśli chodzi o postaci kończące sztafetę, to się nie wypowiem, bo nie znam brazylijskich bohaterów. Ale oni zrobili coś niesamowicie pięknego - znicz mający imitować słońce. CUDO!!!!!!!!!! Ogólnie, natura i Matka Ziemia grały ważną rolę w tym spektaklu, czego jak najbardziej się spodziewałam (obok samby ;p). Podobała mi się zmodyfikowana "kwitnąca" pacyfka, która miała symbolizować zycie w zgodzie z naturą. Niektórzy mogą w tym widzieć eko-oszołomów, ja zdecydowanie zinterpretowałam to jako odniesienie do indiańskiej kultury i bogactwa flory tego kraju.


Podsumowując: całość jak najbardziej na plus, bo - nie licząc obowiązkowej parady - ceremonia była zwięzła, pełna pięknych kolorów i naprawdę unikatowa. Przyznam jednak, że kultura brazylijska jest mi obca, więc nie czułam tej samej ekscytacji i emocjonalnego związku jak w przypadku Londynu, gdzie rozpoznawałam dużo więcej twarzy i odniesień.
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikagordian119
Ja byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tą ceremonią. W Londynie to myślałem że usnę, a tym razem aż się chciało więcej :) Znicz bardzo pomysłowy, choć jak dla mnie i tak nic nie przebije tego, co było w Barcelonie :)
 
Prefix użytkownikalosiek13
Pierwszy dzień IO, a ja już ubolewam nad poziomem komentatorskim w Polsce. Tragedia. Jest relacja z wyścigu kolarzy, jest kilka minut przerwy (relacja z wyścigów osad wioslarskich), powrót do kolarzy i facet zamiast mówić o tym ile przewagi ma ucieczka, co się dzieje, ten bredzi o tym jakie piękne widoki, Ocean Atlantycki po prawej, o jakichś barach... No ręce opadają, to ma być profesjonalny komentarz? :v
zapodaj.net/images/edba268d6e942.png


Always


zapodaj.net/images/c4ff56e394964.jpg
 
Prefix użytkownikagordian119
losiek13 napisał(a):

Pierwszy dzień IO, a ja już ubolewam nad poziomem komentatorskim w Polsce. Tragedia. Jest relacja z wyścigu kolarzy, jest kilka minut przerwy (relacja z wyścigów osad wioslarskich), powrót do kolarzy i facet zamiast mówić o tym ile przewagi ma ucieczka, co się dzieje, ten bredzi o tym jakie piękne widoki, Ocean Atlantycki po prawej, o jakichś barach... No ręce opadają, to ma być profesjonalny komentarz? :v


Ja oglądam w internecie i tutaj jeszcze ciekawsze rzeczy- Szczęsny z kimś tam rozmawia i zapomniał wyłączyć mikrofonu xD
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.26