Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Świetny czarodziej
28.11.2022 00:30
Swoją drogą McDs
wycofał na zawsze:

McRoyal podwójny
McRoyal podwójny pikantny
Podwójny wieśmac.

Świetny czarodziej
28.11.2022 00:19
Anastazja Schubert, Nie, kaliska burgerownia. 30.11 o ile dobrze pamiętam.

Pracownik departamentu
27.11.2022 22:07
Hashtag? To jakaś belgijska sieć? O ile dobrze pamiętam, że tam mieszkasz.

A którego w sumie jest dzień śmieciożarcia? Może bym sobie poszła na BSmarta, bo to lubię. Choć też dość drogie już :|

Świetny czarodziej
26.11.2022 22:22
Zresztą, w tym roku DWA razy w maku i RAZ (!!!!) w Hashtagu jak chodzi o burgery. LOL xD

Świetny czarodziej
26.11.2022 22:20
Cenowo to Drwal w tym roku to taki paździerz że się nie opłaca. Wszędzie drogo to i się nie opyla, jak już szukam promocji na kawę czekoladową to jest źle xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56965 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42671 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33748 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Saga Zmierzch
Prefix użytkownikabatalion_88
Zakładam taki temat i ufam, że każdy kto oglądał chociaż jeden z filmów serii wypowie się tutaj.
Mamy już temat w dziale książki, ale powstały też ekranizacje powieści.

Adaptacja książki Stephenie Meyer. Nieśmiała i zagubiona nastolatka zako****e się w wampirze.

Filmweb

No to zacznę. Liczę na kontynuowanie wątku ;p

Pierwszy raz obejrzałem ten film całkowicie przypadkiem. Dosłownie.
Młodsza siostra znosiła do domu dziesiątki płyt CD z filmami. I tak jedną odpaliłem na laptopie. I od samego początku mnie wciągnął - nie wiedziałem o czym to jest, o co chodzi, ale już pierwsze chwile - przeprowadzka do domu ojca Belli, nowe otoczeni i tajemniczy Edward.
Pojęcia nie miałem, że jest wampirem, że o to w dużej mierze w tej produkcji chodzi.

Byłem nim zachwycony! Bardzo polubiłem tatę Belli - taki poczciwy i mający swój świat facet. To małe miasteczko (Forks) choć deszczowe, ale za to bardzo urokliwe. Jej nowi koledzy i koleżanki ze szkoły też przypadli mi do gustu. Mamy momenty mroku - czyli
polowania na ludzi przez trójkę innych wampirów (Victoria).
Fajnie też przedstawiono rodzinę Cullenów. I gra w baseballa była fenomenalna. Kocham te sceny <3 Uwielbiam jak pojawia się Alice ^^
Film się nie dłuży, ma dobry wątek, a Robert Patison i Kristen Stewart zostali jakby do tego filmu stworzeni. Nie mam zastrzeżeń.

1.fwcdn.pl/po/24/41/462441/7210352.3.jpg

Dalsze części są bardzo dobre, ale chyba najlepiej podoba mi się jedynka. Niepowtarzalna jest. No i Jacob - wilkołak, też zakochany w Belli. Kocham Lykanów ze Zmierzchu. Są niesamowici i niestraszne im wampiry. Zwinne, szybkie, silne. Bardzo dobrze skupiono się na wątku Jacoba i jego przynależności do wilków w drugiej części filmu: Księżyc w nowiu (który wczoraj oglądałem.

Dziś zamierzam obejrzeć trzecią część: Zaćmienie.

Wypowiadajcie się śmiało ; )
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Ja miałem to szczęście, że przeczytałem najpierw książkę a nie film,

Ja niestety nie :( Nie czytałem i zastanawiam się czy jest sens, jak się już tyle razy ekranizacje obejrzało. No, ale... Czytać przecież zawsze warto. ;d

zapadła mi pamięc gra w baseballa

Ta scena jest cudowna. Nie chodzi o jakieś efekty specjalne, ale ona moim zdaniem jest bardzo istotna. Dlaczego? Bo dobitnie pokazuje różnice między możliwościami ludzi a wampirów. Jacy oni są szybcy, silni, błyskawiczni, nie do zatrzymania. Ludzie przy nich to pachołki takie - do strącenia bez problemów. No i jak wysoko skaczą, bardzo dobre to jest.

A wczoraj w nocy obejrzałem Zmierzch. Zaćmienie - czyli III część. Najmniej ją znałem, nic prawie nie pamiętałem. I nie zawiodłem się. Naprawdę dobry film - i ja nie podejmuję się na ten moment, która z części została najlepiej zrealizowana, bo po protu jak dla mnie wszystkie są tak samo świetne.

Więcej już w tym filmie Edwarda. Nie wiem czy inni też tak mają, ale mi zawsze szkoda jest jak jakiś wilk zostaje ranny. Wilkołaki w Zmierzchu są pozytywnymi stworzeniami. Ze swoimi tradycjami, PRAWEM, paktami i zwyczajami, ale zawsze "po jasnej stronie mocy". W przeciwieństwie do wampirów, którzy są okrutni i źli z Volturi na czele, z Victorią, jej ukochanym z I części, z tym czarnoskórym wampirem, z nowo narodzonymi.

Tę armię Cullenowie załatwiają do spółki z watahą w mig. Ochrona Belli wzorowa. Gdyby nie Jacob i wilki, to różnie to mogłoby być. Plemię mogło się wypiąć na zakochaną dziewczynę w wampirze - naturalnym wrogu wilków, która jeszcze rani jego uczucia. W sumie dziwny wybór - zimny, nieżywy mający 109 lat Edek, i gorący, zmysłowy i napakowany Jacob - żywy i słodki wilk xD

I jak to jest ze sferą intymną wampirów ze Zmierzchu? Ktoś to jakoś potrafi wyjaśnić, bo mnie to zastanawia. Skoro oni nie żyją, nie biją im serca, są zimni, krew w nich nie pulsuje, to jak się kochają? Skąd potem dziecko? No nie wiem... Trochę to nielogiczne, bo tak: jeść - nic nie jedzą poza piciem krwi zwierząt (rodzinka Edwarda). Spać też nie śpią. Te wszystkie przyjemności życia codziennego jak spanie, jedzenie, (nie wiemy nic o higienie -prawie jak w Hogwarcie xD), ale pożycie intymne musi być.

Może moje wątpliwości rozwieje czwarta już część sagi, którą zamierzam dziś obejrzeć Love

(o ile spowiednik nie zabroni mi do końca postu korzystać z neta. nie każdy taki wyrozumiały i być może wychwyci coś niepokojącego w nadmiernej fascynacji światem wampirów, wilkołaków i chęcią podzielnią się nią na forum o młodym czarodzieju xD)

W sumie to czekam na ten niby pojedynek z Volturi (sam koniec) ;p

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaWioletta
miałam się tutaj wypowiedzieć już dawno, dawno temu. może jednak nie tak dawno, ale mniejsza. wciąż pamiętam jak zaczęła się moja historia z tą produkcją. pożyczyłam od koleżanki pierwszą część książki, i pamiętam, że przeczytałam ją w jeden dzień, nie mogłam się oderwać. gdy skończyłam jedynkę, nie mogłam się doczekać by przeczytać kolejne więc czytałam na moim starym telefonie z jakiejś stronki Internetowej.. to tak w ramach wstępu.

gdy pierwszy raz zetknęłam się z filmami byłam zachwycona, od razu przystąpiłam do pobrania ich na mój komputer, a że Internet wtedy chodził mi z taką "prędkością", że trwało to całe wieki. mam ogromny sentyment do tych filmów, nawet teraz oczami wyobraźni widzę jak pierwszy raz na ekranie pojawia się Edward, który od razu skradł moje serce, i ta moja ulubiona scena z pierwszej części jak podjeżdża z Bellą pod szkołę, i ma takie ciemne okulary.. pięknie tam wyglądał, zresztą jak wszędzie. tak samo jak w tej niebieskiej kurtce gdy prostuje błotnik od samochodu wyżej wspomnianej Belli.

bardzo podobają mi się aktorzy którzy wcieli się w rolę Alice, która jest mega urocza, i taka kochana. Jasper również jest idealny. ma w sobie ten mrok, który znany jest nam z książek. osobiście lubię jeszcze Emmetta zawsze mnie bawi jak walczy ze świeżo przemienioną Bellą. strasznie natomiast nie lubię Jacoba. w jedynce wygląda jak pies, i jest strasznie dziecinny i irytujący, później wkurza mnie jego relacja z Issabelą. dlatego strasznie nie lubię oglądać Księżyca w Nowiu, bo nie lubię ich relacji, i za mało tam Edwarda.. szaleje za Robem więc no. :D chociaż ta scena gdy go ratuje gdy ten chce się ujawnić. może bardziej jak ich relacja w dwójce, denerwuje mnie ich pocałunek, i to jak robił za jej grzejnik, ale to swoją drogą..

dawno tych filmów nie widziałam, jedynie jedynkę. ciągle się zbieram aby do tego wrócić, ale no. żałuje tylko, że byłam tylko na jednej części w kinie, a mianowicie ostatniej. do tej pory pamiętam jaka byłam zaskoczona gdy była tam scena walki, o której w książce nie było nic, i już byłam wściekła, ze maczali tam swoje palce, i są zmiany, jednak byłam pozytywnie zaskoczona.

uważam, że może to nie jest zbyt ambitne dzielo, ale mam ogromny do tego sentyment, i dobrze wspominam czasy szaleństwa, i miłości do tej historii.
#teamEdward
66.media.tumblr.com/tumblr_m7w3e1EGQt1qi99a3o1_400.gif

funkyimg.com/i/2eQhp.png

Severusie, jak mogłeś..

funkyimg.com/i/2eVfr.png

funkyimg.com/i/2fUBr.png

media0.giphy.com/media/oydRN1NBBIJeFcQShW/giphy.gif

Obecnie:
w Hogwarcie: Colleen Parker
różdżka: 9 cali, czarny bez, włos z ogona testrala
czarodziej: czystej krwi

Wcześniej:
w Hogwarcie: Wioletta Elbren Escher
różdżka: 18 cali, sosna, pióro feniksa
czarodziej: półkrwi.
Quidditch: Obrońca Gryffindoru oraz Zastępca Kapitana

Pottermore: wiolcis
dom: Gryffindor
różdżka: heban, 12¼ cala, włos jednorożca.

49.media.tumblr.com/15691614fc6fb95980384c7292e9a6c0/tumblr_nii4f87H9C1sa960qo1_500.gif

Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota
.

25.media.tumblr.com/7107ef8688733e475cb028935640e53f/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o1_500.gif

"Dom Godryka Gryffindora cieszy się szacunkiem świata czarodziejów od bez mała dziesięciu wieków..."
-Minerwa McGonagall do Gryffonów

66.media.tumblr.com/67575915b50a470fd8dfbef5528f3e9c/tumblr_nyyctih0401s25bcfo1_500.gif

Nadchodzi czas,
kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre,
a tym co łatwe.

img.joemonster.org/i/2016/01/snape_08.gif

Wioletta Snape i jej ołtarzyk uwielbienia Severusa Snape:

media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/3POlj6ueXAr6bf8j3EtDVQAohI0/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2016/01/14/936/n/1922283/31473ad6379f89e0_tumblr_m7q3sarQX11rxf32jo3_500/i/When-His-Hair-Becomes-Its-Own-Thing.gif

static.pulzo.com/xcxj1.gif

media.giphy.com/media/BvH1olbOPOTqU/giphy.gif

nsm05.casimages.com/img/2011/08/13//1108130215241174278581397.gif

66.media.tumblr.com/851347c5eea14a6bb28865db2d39cacf/tumblr_mnfjpxvq3N1s5o7dro4_r1_500.gif

i.makeagif.com/media/7-29-2014/LBAmoQ.gif

www.elcomercio.com/files/article_main/uploads/2016/01/14/5697c63386d8d.jpeg

Uwielbiam Zbuntowanego Anioła. <3

68.media.tumblr.com/cb69f17551f31e560c3b2868a36cc840/tumblr_inline_mk8h5yH39s1qz4rgp.gif

31.media.tumblr.com/a90403b27024b74ff6719452acae8710/tumblr_n2cl5p8JC91sh08qlo4_250.gif

66.media.tumblr.com/5674c90cfa01cf2d281c1db2f33b2273/tumblr_n9neezOYEs1sfws40o1_250.gif

Brenda i Dylan. <3

thumbs.gfycat.com/ChubbySpanishAfricanparadiseflycatcher-size_restricted.gif

images5.fanpop.com/image/photos/25200000/Brenda-Dylan-dylan-and-brenda-25243326-248-186.gif

community.ew.com/wp-content/uploads/2015/03/brenda-dylan-gif.gif

68.media.tumblr.com/3edb75364b1426adcf06cdb8379efaa5/tumblr_inline_o1l2612gch1tglqea_500.gif

www.slate.fr/sites/default/files/photos/89276f5e-c2a6-48e8-898f-a2073e5607d7.gif

Szkoła Uczuć

d3lp4xedbqa8a5.cloudfront.net/s3/digital-cougar-assets/Cosmo/2015/02/02/48096/theone.gif

i.pinger.pl/pgr454/ef6e9494000229c54da48b7e/tumblr_lhb76ookXc1qcmhtxo1_500_large.png

funkyimg.com/i/2eWfg.jpg

WYMOWNA - 26.07.2016
Przewodnicząca Karczmy Pod Parchatym Trollem - 22.09.2016 - 14.04.2017 (09.04)
Członek Redakcji od 14.06.2017! <3

funkyimg.com/i/2joAe.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admzpiek2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminzpieklawiola.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/galeria.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_objawienie.png

Z dedykacją dla mnie od Ewy!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170802_220052_057-1_1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-07-19-14-24-2.png

Z dedykacją dla mnie od ulki kulki!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170726_161423_624.jpg

Od Klaudka! <3

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/sevcio.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/severus-675x937.jpg

Od Julki! Izrael!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/2w50byd.jpg

Na zamówienie, i z żywej sympatii do mnie! Seksi Sznejp w ręczniku na głowie. <3
- od wspaniałej Matki Karczmy, Alette!

funkyimg.com/i/2joEp.jpg

Dla mnie, o Sznejpie utalentowana Alette. <3

Dobra.
Ja zakończę już - zrobię takie podsumowanie.
Ostatnio dokończyłem ostatnią część filmu podzieloną na dwa filmy: Przed świtem.
Pierwsza to tragedia - ślub, miesiąc miodowy, "niebezpieczne współżycie", dziecko i przemiana - a w między czasie Bella jak żywy trup, jak zombiak. Wymiotuje, zimno jej wciąż, słaba, nic nie je, krew pije, żebra jej pękają - umiera, Edek ją gryza i przemiana. Dziwne. No i obrzydliwe jak dla mnie.

Jak dla mnie najlepszy był ten ostatni - ta wizja i walka z Volturi <3 to cudowna scena. I w ogóle dzięki Zmierzchowi pokochałem wilki. Jak dla mnie lepsze od wampirów. Bardzo solidarne, mające żelazne zasady, cudownie wyglądające po przemianie - no i ŻYWI - ich serduszka biją, jedzą normalnie (mogę nawet chipsy jeść ; ) - są w miarę normalni. I pomogli bardzo dużo - choćby w walce z nowo narodzonymi.

Jacob, Alice, Seth - moi ulubieni bohaterowie. Bella mniej, Edek też, no i Emett spoko nawet. Miło się oglądało. Szkoda, że to koniec na jakiś czas. Może teraz sięgnę po książkę - dzięki za dyskusję ;p

Mam nadzieję, że ktoś tu się jeszcze wypowie ^^..^^

Prefix użytkownikaBad wolf
Mam nadzieję, że ktoś tu się jeszcze wypowie ^^..^^

Dziś jest twój szczęśliwy dzień!

Bardzo nudny poranek zmusił mnie do sięgnięcia po pierwszą część Zmierzchu i po prostu nie mogłam się oderwać. Opisy, dialogi, postacie... No po prostu wszystko było takie naturalne, niewymuszone. Czytało się z przyjemnością, po kilka godzin dziennie.

Potem nadszedł czas na oglądanie. Bardzo zielone i ciemne są te filmy, co akurat mi się podoba. Uwielbiam lasy i deszcz, więc to tylko zachęcało.
Niestety dużo rzeczy zostało zmienionych. Bella została przedstawiona jako mało rozgarnięta dziewczyna, która nie rozumie co się do niej mówi, czepia się obcego chłopaka, bo "krzywo na nią spojrzał". Nie pasowała mi Kristen Stewart do tej roli niestety, wiecznie miała otwarte usta, co mnie rozpraszało, jej recytowane wypowiedzi, sztuczne, że aż bolało.

No ale miło czasem do tego powrócić i obejrzeć jeszcze raz ;)
DIMASH

i.pinimg.com/564x/b5/cb/f5/b5cbf53e650560438f1f933aefb7b416.jpg

i.pinimg.com/originals/c3/aa/b9/c3aab950c770646a5d91dd12a6b4c827.gif

Prefix użytkownikaBumSzakalaka
Za każdym razem gdy puszczają w TV, Bum jest najwierniejszym widzem Wrozka I chociaż nie lubię filmów z tego gatunku, to przyjemnie się ogląda. Aktorów dobrali naprawdę idealnie, dzięki temu film chociaż trochę odzwierciedla książkę. Miałam takiego pecha, że najpierw obejrzałam, a dopiero później w moje rączki dostały się książki. To troszkę smutne, że niektóre momenty zostały pominięte, a ostatnia część totalnie zmieniona. Ale nie ma co narzekać, przecież taka już jest reguła ekranizacji. Nie rozumiem napalenia dziewczyn na tą sagę, jest świetna, fakt, ale nie aż tak :D No cóż, to są gusta. W filmie został przedstawiony niemalże idealny romans. Niebezpieczeństwo, słodkie i romantyczne chwile. Chyba każda by o takiej przygodzie marzyła. Przypuszczam, że osoby które tego nie oglądały to w większości faceci :D

03.01.2019 r. -
Pogromca Parchatego Trolla
www.harry-potter.net.pl/images/articles/bum.png

W Hogwarcie: Madison Dixie
www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/ao9yo2no.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkombum.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20201.jpg

_____________________~*~_____________________

- I'm gonna do it my way. I suggest you hold very still, prisoner 4587.
- My name is OLIVER QUEEN.

66.media.tumblr.com/4363f636607b153051dee48f88fc8d96/tumblr_pi5gvmEQ8N1vq3qe1o2_540.gif
data.whicdn.com/images/216550281/original.gif

- Tak, jak mówili! Geralt! Tak, jak mówili... Jestem twoim przeznaczeniem? Powiedz! Jestem twoim przeznaczeniem?
- Jesteś czymś więcej, Ciri. Czymś więcej.

i.pinimg.com/originals/77/1c/bf/771cbf249ac2523f149efe9619045a26.gif

BumSzakalaka

Przyjaciółko ma najdroższa!
Pisać wiersze sprawa "prosta"
W dniu miłości coś wypada,
Prawie głowa mi odpada...
Gdzieś zniknęłaś, takie życie..
I na pewno nie w Madrycie.
Nasz rysunek gdzieś zgubiłem,
Jestem Ci go jednak winien.
Szkoła chyba cię wykańcza,
Jednak lepsza niż szarańcza ;D
Kwaśne żelki mam pod biurkiem,
Nie otworze ich więc z hukiem,
Bo z tęsknoty już usycham
I w te kąty je upycham.
Wszędzie różu, kiczu schyłki
Życie, zabierz Walentynki.

Ps. Z tym obrazkiem to serio Wstydniś
XOXO ~ Erynia.
Wielkie serducho Love

Prefix użytkownikaLiliana2194
Jako ekranizacja Zmierzch jest chyba całkiem udany. Lubię muzykę i słynną scenę z baseballem, a aktorzy pod kątem wyglądu (w większości) dobrze dobrani, szczególnie Alice, Jasper i Bella. Z grą Kristen już niestety gorzej, ale faktem jest, że sprawia wrażenie, jakby czuła się bardzo niekomfortowo we własnej skórze, co pasuje do tej postaci. Niestety jej emocjonalne sceny wypadły nieprzekonująco... I zgadzam się z popularną opinią: nie zaszkodziłoby, gdyby częściej zmieniała minę ;d

Pierwsza część podobała mi się najbardziej. I wbrew pozorom nie uważam filmów za lepsze od książek, myślę, że też są kiepskie, ale jednocześnie wystarczająco ciekawe, bym kiedyś obejrzała je ponownie.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maniakhogliliana.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/hogwart.jpg

- - W Hogwarcie: - -

2) Valerie Adams
2.06.2019 -

1.bp.blogspot.com/-f6fn3825Rzg/XYoz2x_dXHI/AAAAAAAAAR4/U1Y3euTkpT43y5p-PzE3sOQUfVacTTDSgCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B4.png1.bp.blogspot.com/-Zt_p7ufiG7Y/XYpLUrPHdYI/AAAAAAAAASE/nWcAY3gPZdsKeHF_BgLud7iBasVSvJ96ACLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B2.png1.bp.blogspot.com/-HKWCp81dwBg/XYpLY6y0M3I/AAAAAAAAASI/Fq-O29kpGyY-why2RTfwu4MiQoKaXz0LwCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B3.png

www.harry-potter.net.pl/images/smiley/it_s_all_about_magic_by_leogomes91.gif Karta postaci: tutaj

1) Liliana Williams
18.06.2014 - 31.05.2019

~ moja ulubienica spośród tej dwójki ~

1.bp.blogspot.com/-q33F5-l7z8g/XYotFEOYb9I/AAAAAAAAARQ/VUrs-_XIhyoKJu9-MM_2dZ_CPYx0_qQ8wCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B5.png1.bp.blogspot.com/-mBVG84cJUbY/XYowhPqZ9XI/AAAAAAAAARk/B5LZeE8-XIoPOaPZl2s8ZZtF5wRiD1rngCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B7.png1.bp.blogspot.com/-t25RlOp8RvQ/XYow9oCKVCI/AAAAAAAAARs/4wgSpZgFBM40x3mCffKZE0UIHujdlr4cQCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B8.png

www.harry-potter.net.pl/images/smiley/it_s_all_about_magic_by_leogomes91.gif Karta postaci: 1. Lijka
2. Poboczne

- - Za 2017/2018: - -

www.harry-potter.net.pl/images/articles/humor.png

- - INBJN - -

Ten little Indian Boys went out to dine
One choked his little self and then there were nine.

68.media.tumblr.com/37a766bdee65f9dd103179e474f9a484/tumblr_o12brp9Qyv1qcffyto9_540.gif

Nine little Indian Boys sat up very late
One overslept himself and then there were eight.

Eight little Indian Boys travelling in Devon
One said he'd stay there and then there were seven.

Seven little Indian Boys chopping up sticks
One chopped himself in halves and then there were six.

49.media.tumblr.com/1ba28d7561830ce3ca69cf6dc1fefd68/tumblr_o1h4vyoU8Q1rpfvalo2_540.gif

Six little Indian Boys playing with a hive
A bumblebee stung one and then there were five.

Five little Indian Boys going in for law
One got in Chancery and then there were four.

Four little Indian Boys going out to sea
A red herring swallowed one and then there were three.

Three little Indian Boys walking in the zoo
A big bear hugged one and then there were two.

Two little Indian Boys sitting in the sun
One got frizzled up and then there was one.

One little Indian Boy left all alone
He went out and hanged himself and then there were none.

68.media.tumblr.com/bc978621ce1b3c07e887fb332616a035/tumblr_o15s27VgQV1unz0ero4_r1_500.gif

orig14.deviantart.net/3cce/f/2007/344/b/6/_raincloud__rvmp_by_bad_blood.gif

- - - -

66.media.tumblr.com/3c390d626aef57a973918bf2e130b093/tumblr_put2dopQgR1rm48goo1_500.png

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: