Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Prefekt Slytherinu
20.09.2017 23:20
Yo, kto się stęsknił?

Łowca czarnoksiężników
20.09.2017 23:20
Mikasa, fuuuu xD
Ale papugą się daje do jedzenia jajka, kiedy mają mieć młode xD

Fotoaparatka
20.09.2017 23:19
Mikasa, no nic nie poradzę xD ponoć tak.jest xD

Alergiczna
Chociaż fakt, że żeby kochać muzykę, trzeba jej najpierw dobrze poszukać

Alergiczna
Mikasa, u mnie też. Totalnie nie kumam nie lubienia muzyki haha

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 33841 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 33406 punktów.

3) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

4) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 31525 punktów.

5) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 29840 punktów.

6) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 28962 punktów.

8) Limonka

Posiada 28147 punktów.

9) Prefix użytkownikaChristina

Posiada 25395 punktów.

10) Prefix użytkownikaania919

Posiada 25338 punktów.

Facebook
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Świat blogów
Alette
Gdzieś tu na forum pałętał się podobny temat, ALE sprowadzony został do krótkiego, mało inspirującego działania, a ja chciałabym podjąć nieco inny temat.

Co myślicie ogólnie o tym świecie? Czytacie jakieś ciekawe blogi, które chcielibyście polecić?

Ja spędziłam tam już nieco ponad rok i mam sporo do powiedzenia. Zastanawiam się, czy znajdzie się ktoś w "temacie".

Myślicie, że jest to coś wartego uwagi, czy raczej śmietnik dla pseudopoetów? Uważacie, że blogerzy tworzą jakąś społeczność, można wskazać ich cechy wspólne?

Od razu mówię, że w tym temacie jest ZAKAZ polecania swoich blogów. Możecie to robić w dziale "przedstaw się", temacie "my w sieci", można też założyć osobny temat. Natomiast tutaj nie prowadzimy autoreklam, inaczej zrobi nam się tu bałagan.

68.media.tumblr.com/455bad7c1afadcdcfe5860dfb1733c01/tumblr_ony5052GUr1tltr42o1_540.gif

68.media.tumblr.com/9fd2a05222918d2a1a8f19a2176ee96b/tumblr_ony5052GUr1tltr42o2_540.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_ff.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png
i63.tinypic.com/2jbjt5i.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_forumowicz.png
i61.tinypic.com/n1qk3n.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/najsympatyczniejszy_uytkownik.png

66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami
Żył sobie Racław z rycerzykami.
Wielu ich tam było, innej maści każdy,
Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny,
Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie,
Rozpalający serce niemal każdej kobiecie,
Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary,
Którą owładnęły miłości jego czary
I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą...
Ale koniec historii! Nie za to mi płacą.
Wracając do Lagary, żyła tam Liliana,
Która, chociaż nieporadnością owiana
I znana w otoczeniu z niechęci do koni,
Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni.
Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia.
Mając u swego boku Gaję, Aarona,
Fomę i Milana, a przed sobą zadanie,
Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie.
Jednak Racława niestety przy nich nie było,
A szkoda, bo to by się lepiej skończyło.
Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie
I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie,
Doprowadził ich całych do kapitana,
Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana,
Który miał przy sobie ogiera wspaniałego,
Nawet dla stajennych nieprzyjemnego,
Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało
Jedynie zgrabne, Racławowe ciało...

Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni?
I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni?
Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem?
Potwornym ogierem wraz z jego panem?
Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany?
Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy?

Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie.
Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie,
Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie
O Racławie i jego kochanej niewieście.

Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...

33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Lista ficków, które przeczytałam i polecam

Miniaturki
"Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter
"Czterdzieści pięć" Barloma
"Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce
"Przemyślenia" Wileny Romus
Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte
"Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest
"Glizdogon" Nieoryginalnej
Las mnie wzywa Klaudek884

Serie
"Trudny wybór" Penelope
"Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny
"Proszę, powiedz moje imię" Only Dream

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty
"Bogini" ulki_black_potter

Poezja
"Feniks" Wileny Romus
"Na chwałę! Na honor!" Ann
"Zwariował!" Wileny Romus
"Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann

38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png

"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon

49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine

68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg

Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Jestem blogerką od 5 lat i nie wyobrażam sobie, żebym nie śledziła moich ulubionych blogów:)
Jakie blogi lubię? Głównie te o tematyce plastycznej i artystycznej. Czerpię z nich wiedzę i inspiracje, uwielbiam śledzić postęp rysunkowy początkujących i z nimi dyskutować:)
Kolejny typ blogów, które obserwuje, to blogi kosmetyczne, włosomaniackie i lifestylowe, ale jest ich tylko kilka. Zawarte w nich treści często motywują mnie do jakiegoś działania w życiu, albo po prostu lubię konwersować z autorem;)
Blogi są wspaniałym źródłem życiowych doświadczeń i postępów. Często blogerzy spotykają się w realu i świetnie się ze sobą dogadują, uważam że to piękne:)

www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Mówimy tu tylko o blogach czy o vlogach też?
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

~Cantaris

Angelina Johnson
Ja nie mam swoich ulubionych blogów albo ulubionych blogerów. Czasami gdy szukam jakiejś informacji, to google kieruje mnie do bloga i z niego korzystam, ale nie zdarzyło mi się zapisać sobie jakiegoś i go śledzić. Jedyny blog, który zapadł mi na dłużej w pamięci, bo często google kieruje mnie do jego przepisów, to "Kwestia smaku" z przepisami kulinarnymi.

Mam dwie koleżanki blogerki, ze studiów. Jedna już rzuciła ten interes, bo nie miała do tego serca i cierpliwości, ale druga cały czas działa i ma coraz więcej "followersów", a przynajmniej tak mówi ;D Czasem polajkuje jej fanpage, bo czemu nie, to ją cieszy w końcu. Ale dzięki tej znajomości wiem jak to wygląda od drugiej strony. Koleżanka prowadzi bloga głównie o włosach, ale powoli teraz idzie w stronę ogólnie pojętego "lifestylu". Aż mnie wzdryga na to słowo, szczerze mówiąc. Przeglądałam z ciekawości kilka blogów "lifestylowych". Dla mnie to zwykły bełkot i powtarzanie tych samych porad, które słyszymy w swoim życiu tak często, że aż uszy mogą nam odpaść od tego. "Witaj wcześnie dzień, wstając wcześnie rano". "Celebruj każdą chwilę". "Ciesz się z małych rzeczy". "Idź raz dziennie na spacer, świeże powietrze jest dobre". "Uśmiechaj się częściej". Czuje się jak debil, gdy czytam takie blogi, bo mam wrażenie, że te dziewczyny właśnie tak mnie traktują. Koleżanka teraz też zaczyna mieć wpisy z tymi śmiesznymi poradami, co mnie podwójnie śmieszy, bo sama ani chwili się do nich nie stosowała. Ostatnio miała cały wpis poświęcony wstawaniu o 8 rano, "by nie marnować dnia". Zadzwoniłam do niej następnego dnia o 11 i ją obudziłam ;DD Nie rozumiem po co robić takie wpisy, gdy sami mamy gdzieś te rady.

Co do blogów kosmetycznych, to właśnie ta koleżanka pokazała mi wpisy swoich blogowych koleżanek (wiecie, w świecie bloga to ich mała społeczność) oceniających dany kosmetyk, który dostały za darmo do przetestowania. Ocena: po prostu C-U-D-O! A w wiadomości prywatnej koleżanka dostała wiadomość "nie kupuj tego, strata kasy!". Zero szacunku do czytelnika. Ale kosmetyki za darmo przynajmniej dostają ;D

Oczywiście nie twierdzę, że wszystkie blogerki są kłamliwe i nieobiektywne, a ich wpisy nie mają odzwierciedlenia w ich rzeczywistości. Czasami w końcu sama, przed zakupem danego kosmetyku, poczytam sobie o nim na jakimś blogu, ale podchodzę do tego z małym w sumie zaufaniem. I tak porównuje to jeszcze z opiniami na wizażu ;D

I, szczerze powiedziawszy, jeżeli rzeczywiście potrzebuję "kopa w tyłek" albo jakiejś motywacji do działania, to wolę przeczytać o tym książkę-poradnik kogoś, o kim wiem, że jest doświadczony, niż czytać blogi jakiś ledwo pełnoletnich dziewczynek o stylu życia.
s5.ifotos.pl/img/batpng_aewxhsq.png

img.joemonster.org/i/2014/05/slodkiezdjecia_19.jpg

oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

Slytherin! Sss..

Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji.
Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć.

Prywatny ołtarzyk mojej siostry o najpiękniejszych nogach świata!
i62.tinypic.com/2mx262w.jpg

i44.tinypic.com/2lworqc.jpg
Od superhiper Prefekt Slytherinu, Lossiril <3

Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!

i68.tinypic.com/aert6v.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_komentator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najmilszy_administrator.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najmilszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_komentator.png

Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.

Oszukać przeznaczenie chcesz,
I spotyka Cię kara.
Twój los już napisany jest,
Twe daremne starania.
Jak kamień co rzucony chce,
Gwiazdą w niebie się znaleźć.
Va'esse deireádh aep eigean

Od super Józia!

i41.tinypic.com/szva55.jpg

Alette
To może ja też coś napiszę, żeby nie było, że wzywam do wypowiedzi, a sama olewam.

Mnie blogi interesują tylko te z opowiadaniami, gdzie rozwijam swoją zazdrość i zawiść xD Hahaha, żartuję oczywiście (albo nie)

No i sporo już tak tam podróżuję, żeby znaleźć ciekawe opowiadania. Uwielbiam czytać historie, kiedy mogę mieć kontakt z autorem. Nie jak w książce, gdzie po przeczytaniu odkładam na półkę. Tutaj piszę komentarz i w większości przypadków mam odpowiedź. problem polega na tym, że tutaj już nie do końca można odseparować historię od autora i jeśli on jest prostakiem, to nawet najlepsza linia fabularna tego nie uratuje.

Wydaje mi się, że blogami z opowiadaniami jest trochę tak jak z tymi pozostałymi - pełno dzieciaków, które podchodzą do sprawy niepoważnie. Ale z drugiej strony jak się trochę w tym posiedzi, to z czasem człowiek nauczy się szukać. No a jednak w tym świecie blogów widzę "świeżość", której nie znajdę w formie książkowej... a przynajmniej znajduję bardzo rzadko.
68.media.tumblr.com/455bad7c1afadcdcfe5860dfb1733c01/tumblr_ony5052GUr1tltr42o1_540.gif

68.media.tumblr.com/9fd2a05222918d2a1a8f19a2176ee96b/tumblr_ony5052GUr1tltr42o2_540.gif

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png

66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...

33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Miniaturki

Serie
"Trudny wybór" Penelope

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty

Poezja
"Feniks" Wileny Romus

38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png

"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon

49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine

68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg

Wioletta
No cóż. Zacznę od tego, że nie śledzę żadnego bloga, nie jest to moja bajka. Kiedyś przez okres jakiegoś tygodnia do dwóch czytałam jednego bloga o włosach. Prowadziła go rzekomo fryzjerka, a ile w tym prawdy to sama nie wiem. "Testowałam" jej porady, jednak nic co napisała się nie sprawdzało więc go porzuciłam. Czasami jak szukam jakichś informacji to trafiam na różnego typu blogi, i je przeglądam, jednak do żadnego nie wracam, żadnego nie mam zapisanego.

Kiedyś też śledziłam jednego bloga odnośnie serialu. Czytałam tam streszczenia odcinków, znajdowałam przetłumaczone fragmenty filmików itd. Nie powiem, zaglądałam tam dosyć często, ale gdy już serial był w Polsce, to nie czytałam co tam nowego. Nie interesuje mnie ten świat, nie należę do osób, które spędzają masę czasu na przeglądaniu tego typu stronek.

Wkurza mnie w sumie najbardziej fakt, że praktycznie każdy blog jest taki sam, wszyscy idą w jednym kierunku, piszą to samo, i nawet stylistycznie jest tak samo co jest po prostu smutne.
66.media.tumblr.com/tumblr_m7w3e1EGQt1qi99a3o1_400.gif

funkyimg.com/i/2eQhp.png

Severusie, jak mogłeś..

funkyimg.com/i/2eVfr.png

funkyimg.com/i/2fUBr.png

w Hogwarcie: Wioletta Elbren Escher
różdżka: 18 cali, sosna, pióro feniksa
czarodziej: półkrwi.
Quidditch: Obrońca Gryffindoru oraz Zastępca Kapitana

Pottermore: wiolcis
dom: Gryffindor
różdżka: heban, 12¼ cala, włos jednorożca.

49.media.tumblr.com/15691614fc6fb95980384c7292e9a6c0/tumblr_nii4f87H9C1sa960qo1_500.gif

Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota
.

25.media.tumblr.com/7107ef8688733e475cb028935640e53f/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o1_500.gif

"Dom Godryka Gryffindora cieszy się szacunkiem świata czarodziejów od bez mała dziesięciu wieków..."
-Minerwa McGonagall do Gryffonów

cdn.teen.com/wp-content/uploads/2014/04/emma-watson-birthday-april-15-2014-hermione-granger-gifs-chamber-of-secrets-4.gif

Nadchodzi czas,
kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre,
a tym co łatwe.

img.joemonster.org/i/2016/01/snape_08.gif

Wioletta Snape i jej ołtarzyk uwielbienia Severusa Snape:

media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/3POlj6ueXAr6bf8j3EtDVQAohI0/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2016/01/14/936/n/1922283/31473ad6379f89e0_tumblr_m7q3sarQX11rxf32jo3_500/i/When-His-Hair-Becomes-Its-Own-Thing.gif

static.pulzo.com/xcxj1.gif

media.giphy.com/media/BvH1olbOPOTqU/giphy.gif

nsm05.casimages.com/img/2011/08/13//1108130215241174278581397.gif

66.media.tumblr.com/851347c5eea14a6bb28865db2d39cacf/tumblr_mnfjpxvq3N1s5o7dro4_r1_500.gif

i.makeagif.com/media/7-29-2014/LBAmoQ.gif

www.elcomercio.com/files/article_main/uploads/2016/01/14/5697c63386d8d.jpeg

Uwielbiam Zbuntowanego Anioła. <3

68.media.tumblr.com/cb69f17551f31e560c3b2868a36cc840/tumblr_inline_mk8h5yH39s1qz4rgp.gif

31.media.tumblr.com/a90403b27024b74ff6719452acae8710/tumblr_n2cl5p8JC91sh08qlo4_250.gif

66.media.tumblr.com/5674c90cfa01cf2d281c1db2f33b2273/tumblr_n9neezOYEs1sfws40o1_250.gif

Brenda i Dylan. <3

thumbs.gfycat.com/ChubbySpanishAfricanparadiseflycatcher-size_restricted.gif

images5.fanpop.com/image/photos/25200000/Brenda-Dylan-dylan-and-brenda-25243326-248-186.gif

community.ew.com/wp-content/uploads/2015/03/brenda-dylan-gif.gif

68.media.tumblr.com/3edb75364b1426adcf06cdb8379efaa5/tumblr_inline_o1l2612gch1tglqea_500.gif

www.slate.fr/sites/default/files/photos/89276f5e-c2a6-48e8-898f-a2073e5607d7.gif

Szkoła Uczuć

d3lp4xedbqa8a5.cloudfront.net/s3/digital-cougar-assets/Cosmo/2015/02/02/48096/theone.gif

i.pinger.pl/pgr454/ef6e9494000229c54da48b7e/tumblr_lhb76ookXc1qcmhtxo1_500_large.png

funkyimg.com/i/2eWfg.jpg

WYMOWNA - 26.07.2016
Przewodnicząca Karczmy Pod Parchatym Trollem - 22.09.2016 - 14.04.2017 (09.04)
Członek Redakcji od 14.06.2017! <3

funkyimg.com/i/2joAe.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_objawienie.png

Z dedykacją dla mnie od Ewy!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170802_220052_057-1_1.jpg

Z dedykacją dla mnie od ulki kulki!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170726_161423_624.jpg

Na zamówienie, i z żywej sympatii do mnie! Seksi Sznejp w ręczniku na głowie. <3
- od wspaniałej Matki Karczmy, Alette!

funkyimg.com/i/2joEp.jpg

Dla mnie, o Sznejpie utalentowana Alette. <3

Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Wioletta może to zależy od tematyki bloga. Ja obserwuje po dwa blogi kosmetyczne, parentingowe i włosowe, głównie osób, które aktywnie obserwują mojego bloga. Więcej nie potrzebuje, bo faktycznie piszą w kółko to samo:/

Natomiast blogów artystycznych mam w obserwowanych sporo, około 25 na pewno i każdy jest inny i wyjątkowy. To pewnie kwestia dziedziny, bo każdy inaczej postrzega sztukę:)

www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
Prefix użytkownikablad logiczny
Kiedyś trafiłem na kilka blogów o tematyce literackiej. Niestety nie miałem czasu czytać tego od początku, a to najczęściej całe serie, więc nie do końca rozumiałem, co autor chciał wyrazić. W takiej masie trudno wyłowić coś co akurat może być interesujące. Czasami też autor wyskoczy z czymś jednorazowo, a potem nie ma czasu aby to rozwinąć.

Podbijam pytanie Ulki, bo jest obecnie cała masa vlogów i podcastów o różnorodnej tematyce, które można słuchać i oglądać, w małym okienku robiąc coś innego. Wolę co prawda czytać, ale to wymaga spokoju i skupienia, dlatego częściej korzystam z tych nowych form.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

Alette
A ja się nie zgodzę z Wiolą ; ) Dla mnie na blogach wręcz panuje totalny misz-masz. Czasami idą jakimiś schematami, ale to właśnie żeby ułatwić innym przeglądanie. Stąd np. w blogach z opowiadaniami zazwyczaj pola tekstowe są większe a kolory bardziej stonowane. Zazwyczaj, bo też widziałam różne okazy :D

Jeśli chodzi o blogi literackie, to wbrew pozorom nie tak trudno znaleźć te ciekawe. Problem to czas, bo na czytanie zawsze trzeba go mieć, a to bardziej wymagające niż obejrzenie filmiku na youtube, prawda? Ja mam sporo historii, które bardzo mi się podobają, ale po prostu nie starczy mi godzin, żeby je ogarniać. Są to oczywiście historie lepsze i gorsze, ale tak samo w zasadzie jest z książkami.
Większego problemu dopatrywałam się właśnie w masowym opuszczaniu swoich historii. Fakt, że ja jestem na tym punkcie przewrażliwiona, ale serio - uważam, że to strasznie niedojrzałe. Bo jeśli czytam coś, co zostanie wkrótce zostawione "bo tak", to tak naprawdę tracę czas. A, jak wspominałam, mam go mało.

Kazui <3

Miniaturki

Serie
"Trudny wybór" Penelope

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty

Poezja
"Feniks" Wileny Romus

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: