Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
12.12.2017 12:26
Klaudia Lind, rób rysunek, będziemy się pojedynkowac jezyk

Pan Śmierci
12.12.2017 12:26
Czy to znaczy,. że po 30 m też odejdziemy w niebyt? :<

Łowca czarnoksiężników
12.12.2017 12:25
Czytam, czytam, to jest bardzo interesujące Sesja

Widzi przyszłość
Krico był w wieku Claire mniej więcej chyba

Widzi przyszłość
Jak ja mogłam zapomnieć o tym newsie :< wprawdzie nie byłam wtedy zalogowana, ale już kiedyś na początku to znalazłam xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 37281 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 35407 punktów.

3) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

4) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 31769 punktów.

5) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 31115 punktów.

6) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 29424 punktów.

8) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 28184 punktów.

9) Limonka

Posiada 28147 punktów.

10) Prefix użytkownikaania919

Posiada 26260 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Short Film - Harry Potter - Magic?
zimeczeQ
i.imgur.com/ybpGTct.jpg
Zrobienie tego filmu trwało prawie pół roku, wymyślenie strojów, zrobienie make-upu, wstawanie o 3 rano, oraz zebranie wszystkich aktorów w jedno miejsce jest naprawdę ciężkie jeśli mówimy o amatorskim filmie : )
Sklejenie tego oraz zrobienie efektów zajęło nam lekko ponad 150h.
Jeśli Ci się podobało będzie nam bardzo miło
jeśli to udostępnisz :)
Prosimy też o komentarze co się nie podobało, żeby następnym razem było lepiej.
Dzięki wielkie za poświęcony czas :)
----
LINK
https://www.youtu...qBBGCzSD_U

Prefix użytkownikaKHZP
Oooo.... Tak! Jest o czym pisać!

Nie wiem od czego zacząć. Chyba po prostu będę pisał po kolei co mam do powiedzenia oglądając jeszcze raz. Może to wyglądać jak wypisywanie drobnych usterek i "czepialstwo", ale podsumowanie was zadowoli. ;)

Początek cieszy oczy i uszy! Efekt iście niesamowity. Aż chce się wierzyć, że to jedna z oryginalnych ekranizacji HP. Aż mi się uszy trzęsły z radości, a ciekawość, co będzie dalej, zżerała od stóp do głów.
Bardzo ładnie się to prezentuje.

Pierwsza scena! Otóż zawodzi ona z kilku powodów. Ona pierwsza uświadamia jak strasznie ciche są dialogi... Mam nawyk słuchania wszystkiego skrajnie cicho, a tu zostałem okrutnie zmuszony do zmiany głośności z 10 na 90. Mówię bez grama przesady.
Muzyka na początku tej sceny wywołuje (w zasadzie powinna) odczucie niepewności. Ni to groza, ni też tajemnica, ale coś jest na rzeczy. A tu okazuje się być po prostu nie stosowna. Jak dla mnie trochę nie pasuje...
NO I NAJGORSZE NIEDOPATRZENIE EVER! Jak można było zapomnieć o zaznaczeniu zakładką strony, na której skończyło się czytać??? Już nawet nie będę mówił, jak okropnym jest pokazywanie, że przy książkach z cyklu HP da się zasnąć! ( jezyk )

Scena druga (part 1)! Kolega "głównego bohatera" mówi: "To nie są zwykłe patyki". Pomijając, że co najmniej brakło tu tego rozgoryczenia i poirytowania wywołanych znieważeniem RÓŻDŻEK - jednych z najważniejszych elementów Świata Magii, to ten chłopak grzebie (w najlepszym wypadku) w mrowisku (a przynajmniej tak to wygląda). xD
Ale "różdżki" macie fajne. ;)
Tutaj należy też pochwalić NAJLEPSZĄ SCENĘ z całego filmiku. Podkręcenie muzyki, obojętność i niewinne podrzucenie obiektu przez głównego bohatera i wielkie BUM! Bardzo dobrze zrobiony fragment i na prawdę fajny efekt. (Ten specjalny zwłaszcza.) Tym zapunktowaliście tak mocno, że wtedy dałem like. ;)
(Jeden tylko minusik. Ekran nie zrobił się ciemniejszy, tylko ciemno niebieski, ale następnym razem myślę, że takie szczegóły też dopracujecie. Lub nie. Bo będziecie nagrywać w Lochach Hogwartu. ;) )
Dodam jeszcze, że burzowe przebłyski wyszły na prawdę fajnie, ale... (c.d. mówi o tym w part 2 sceny)

Scena druga (part 2)! Jako, że tamtych postaci nie przydzieliliście w konkretny sposób do jakiejś grupy czarodziejskiej, to też będę mówił na nich, za pozwoleniem, "biali". Tak więc, "biali" wchodzą z nawet ładnym efektem, ale dźwięk odrobinę wydaje się dziwny. Nie dziwię się, że "odkrywcy" (no ci co różdżki znaleźli) od razu przyjęli postawę obronną. Ta dziewczyna miała minę psycholki, która zaraz z zaskoczenia zaatakuje. I nawet się tego spodziewałem. A tu mnie zaskakujecie i nic złego im nie zrobiła... (Khy, khy... Szkoda. A była taka okazja... Na dobrą scenę, oczywiście. jezyk ) I to: Nic wam nie zrobimy. Do było cudownie psychopatyczne. Czemu tego nie użyliście!?!? Ups... Poza nawias wyszedłem. Idę więc dalej.
Nie mam bladego pojęcia, po co on wystrzelił??? Efekt okey, ale sensu jakoś mi tu brakło. Wyprowadzę was z tej sytuacji prostą wymówką - panikował. Ok. Niech i tak będzie.
I nagle "Śmieciożercy". (Voldi is dead dear. jezyk ) Nie no. Już nie będę takim "Wymownym" krytykiem. Pochwalę make up. Wygląda całkiem ładnie, ale taka rada. Blizny powinny być bledsze, a najlepiej po prostu prawie białe, bo inaczej wyglądają jak dżemik. Ale tu wyszły nawet ok, dzięki "wgłębieniom" z... chyba się to określa retuszem.
Aktorzy, z widocznego nam grona, dobrani najlepiej do tych właśnie złowieszczych ról. Jednak jak już mowa o aktorstwie (pominę zadyszkę po dwumetrowym biegu bohaterów...) to strasznie oni statyczni. Emocje, no jeszcze ujdą. Ale grożenie pięścią dodaje uroku... Przepraszam Ale przynajmniej "poszukiwacze" pod wpływem chwili, znaleźli kryjówkę. xD
Następnie mamy serię na prawdę dobrych efektów. Musieliście się nieźle natrudzić. (P.S. Dziewczyna to elfka, bo na jednym z ujęć tak wygląda, a w HP elfy akurat są zbliżone bardziej do wróżek - chochlików. jezyk )
Kwestia: "Wasz wybór!" wypadła natomiast znakomicie. Kolejny fragment, który mówił: "warte tego like'a".
ALE POTEM! Leżę i kwiczę. "Avada kadabra!" Idealne to przejęzyczenie. Błagam i proszę, mówcie, że to było celowe, bo wypadło to świetnie. Tak
Jeszcze raz pochwalę efekty specjalne i... ("białego", który się na chwilę zapowietrzył też, i...)
JA WIEDZIAŁEM! Ona nie popadła w trans. Ona od początku była Śmieciożerczynią! jezyk

Cofnięcie w czasie!
Całkiem ładne cofnięcie w czasie. Szanuję. Zwłaszcza zaznaczenie fragmentu "Wasz wybór!", na który warto zwrócić uwagę widza.

Scena trzecia (końcowa)! Za głośny wjazd dźwięków przy stosunkowo za cichych dialogach. Ale w przyszłości myślę, że to zrównoważycie.
Telefon (zbliżenie) - wreszcie poznajemy kolejne (drugie... No, może trzecie...) imię. Wow! wink
No i końcowy motyw już znany nam jako klasyk, lecz nie przeszkadza, a nadaje ten, ten główny (L.A. Drabble) sens.
Jest git! Tak

Podsumowanie:
Całość mi się bardzo podobała. Jestem zadowolony z takiego fanowskiego tworu, jak przyjęciem mnie do Hufflepuffu (I am so fluffy Puff!). Jeśli nie wiecie, bardzo, lecz entuzjazm z czasem po prostu musiał rosnąć. ;)
Liczę na kontynuowanie tego typu pracy, bo efekt jest na prawdę miły do obejrzenia, a i wewnętrzna satysfakcja musi być dla was ogromem radości.
Jako, że zaczynam bredzić, wystawię oceny!

Scenariusz: Powyżej Oczekiwań!
Aktorstwo: Zadowalający!
Audio / soundtruck: Zadowalający!
Efekty specjalne: Wybitny!
Dialogi: Powyżej Oczekiwań!
Plan filmowy ( jezyk ): Wybitny! (jak na polskie lasy, gdzie wolno nagrywać.)
Nazwiska: No Nie Znam, Ale Poznam! (Życzę sukcesów i sławy!)

CAŁOKSZTAŁT: POWYŻEJ OCZEKIWAŃ!!!

Gratuluję. Zrobiliście na prawdę dobry filmik! Tak dalej!

Pozdro, Puchon KHZP (Stary nawyk. Wiem, że dodałem w podpisie, ale co tam.)
Edytowane przez Prefix użytkownikaKHZP dnia 03.12.2017 23:35
Pozdro, Puchon KHZP

Górą HUFFLEPUFF, górą
A drugi GRYFFINDOR jest.
Troszeczkę niżej SLYTHERIN.
RAVENCLAW jest na dnie. (Bez urazy Krukoni ;) )

i58.tinypic.com/30tq9n8.jpg

Cechy Puchonów:
1. Pomocni
2. Pilni
3. Prawi
4. Oddani
5. Pomysłowi
6. Lojalni
7. Bezpośredni
8. Wytrwali
9. Niezastąpieni.
10. Terapeutyczni xD

i61.tinypic.com/531hle.jpg

Ja i HPnet: od 14.06.2013 10:41 - na zawsze!

Moje arcydzieła:

FF:
1. Na plaży.
2. Cukierki.

Artystycznie:
1. Borsuk - wyszywanka.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: