Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Miecz
Dodał: Prefix użytkownikafullmoon
Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
Hit czy Shit vol 2.
Prefix użytkownikaAdersYooo
Dlaczego ktoś nie miałby zdzierżyć tego języka? Niemiecki to piękny język, i mają ładne piosenki jak się poszuka dokładnie :D Każdy język ma coś w sobie pięknego :-) Trochę mnie zdziwił ten teledysk na początku, facet myje zęby :D Ogólnie nie rozumiałem tekstu, ale piosenka fajna, wpadająca w ucho. No i na koniec imprezka, której tak Ci brakuje. Ode mnie ocena 7,5/10. Wrzucam swoją piosenkę, też po niemiecku.

https://youtu.be/...
 
Prefix użytkownikaBad wolf
Wcześniej byłam mocno zamknięta na inne języki. Teraz mocno je doceniam i chociaż nie rozumiem tekstu, staram się wyłapać wszystko co jest w nich piękne. I to się tyczy każdego języka... oprócz niemieckiego. Jego po prostu nie jestem w stanie ścierpieć, brzmi dla mnie paskudnie i nie wyobrażam sobie jak można słuchać tego języka.
Ale w tej piosence mi nie przeszkadzało, że jest po niemiecku. Uwielbiam momentami posłuchać Eminema i wczułam się tutaj tak, jakbym słuchała właśnie jego. Bardzo podoba mi się rytm. Do moich hitów to nie należy, ale z pewnością nie jest to zła piosenka.

Ja z kolei zmieniam ton, wrzucam jedną z moich ulubionych piosenek i niech słuchający się nie przerazi, że jest po kazachsku. No i jeszcze o cierpliwość, bo tutaj możemy posłuchać pięknego D8 przez 5 sekund z vibrato, który swoją drogą, z tego co mi wiadomo, jest najwyższym dźwiękiem uderzonym przez mężczyznę. :albus:

https://www.youtu...52XDilf628
Edytowane przez Prefix użytkownikaBad wolf dnia 08.07.2020 15:59
DIMASH


i.pinimg.com/564x/b5/cb/f5/b5cbf53e650560438f1f933aefb7b416.jpg


i.pinimg.com/originals/c3/aa/b9/c3aab950c770646a5d91dd12a6b4c827.gif
 
Prefix użytkownikaAdersYooo
Widzę, że filmik z jakiegoś koncertu. Wokalista dostał kwiaty, także to mogłyby już bisy. Szkoda, że tytułu piosenki nie mogę rozszyfrować. Co do samego wykonania to jest ładne. Ale osobiście wolę, jak facet ma głos jak facet. A kobieta, jak kobieta. Oceniam na 8/10. Ode mnie coś na poprawę humoru:

https://m.youtube...Cz6JXXFkS0
 
Prefix użytkownikaAnastazja Schubert
Okej, ta piosenka jest dziwna, ale śmieszna. To takie prześmiewcze disco polo, i tak jak tego "gatunki" muzyki nie mogę zdzierżyć, tak każde śmianie się z niego przyjmuję z zadowoleniem. Dla mnie to jednak coś na pograniczu HIT/SHIT, bo nie wpadło mi w ucho na dłużej.

Daję tu też coś z żartem, w 1:17 w teledysku jest nawet nawiązanie do Pottera ;)

https://www.youtu...7Y&index=4
 
Prefix użytkownikaAdersYooo
No powiem Ci Anastazjo droga, że Łukasz nawet tego słuchał na mieście, na głos, między ludźmi i się śmiali :D Do śpiewania po pijaku idealne :-). Twoje również nie jest gorsze, powiedz, czy to ten sam piosenkarz, co śpiewał skibidibi? Teledysk fajny, no i był Harry Potter, tylko chyba bez okularów. Ode mnie takie 6/10

A teraz coś co mi się bardzo spodobało ostatnio:

https://m.youtube...F_Rikbar0Q
 
Prefix użytkownikaNedelle
Na stopę Merlina, "The greatest Showman", kocham! Dla mnie to oczywisty HIT, kocham tę muzykę, tekst, ich głosy, wszyściutko! I przy okazji mogę dodać, że Accantus jakiś czas temu nagrało cover, również genialny :D (tak, musiałam!)

https://www.youtu...QE9cmfxx4s Uwaga, japoński! jezyk
Hic sunt leones


"Z pokojem wspólnym Ravenclaw była taka fanowska teoria, że uczniowie starszych roczników mają tak bardzo gdzieś te zagadki (bo chcą po prostu wejść do siebie, czy po coś jak mówiliście), że odpowiadają na nie na olewkę. Przykładowo:
- Co ma wspólnego budzik i wiosło?
- Obu tych rzeczy nie powinno się wsadzać sobie w du...
- No.... w sumie racja.
A pierwszoroczni patrzą wtedy na nich ze zgrozą i traktują jak bohaterów :D"


Jesteśmy winni Szeregowemu przeprosiny. Szkoda, że nie pieniądze!


Co to jest? Błyszczy i jest niepokojąco duże!
Na pierwszy rzut oka to krystaliczny węgiel. Wynik oddziaływania ciśnienia i wysokiej temperatury.
Kowalski! W prostych żołnierskich słowach!
Inaczej najlepszy przyjaciel kobiety.
Paralizator?


Life's a piece of shit
When you look at it
Life's a laugh and death's a joke, it's true
You'll see it's all a show
Keep 'em laughin' as you go
Just remember that the last laugh is on you

i.pinimg.com/originals/97/35/3f/97353fe4cf71f36b7c09cda9a76458eb.gif


Cóż za draka, jaka farsa
Knedel nam odwala dansa
Sznejp aż oczy swe przeciera.
gdy do niego ta dociera.

Kluska bierze Sznejpa w tany
Slughorn cały uhahahany
Zaraz z nimi tańczyć chce
a to wszystko sen, hehe
- SQ <3


funkyimg.com/i/2vvaP.gif


Knedlu! Orędowniku Klusek! ty jesteś jak zdrowie.
Ile Cię trzeba wielbić, ta Kluska się dowie,
Co w Twą niełaskę wpadnie. Dziś wielkość Twą i chwałę
Widzę i opisuję, bo mam nadzieję, że literkę dostanę!
 
Prefix użytkownikaAdersYooo
Tak. Król rozrywki jezyk Wiem, że accantus nagrał cover i to po polsku, jak wszystko co nagrywają, słyszałem go. Również jest fajny. Co do Twojej piosenki to chyba opening z tego anime - Notatnik Śmierci. Chyba to jest dostępne na Netflixie, ale jak na razie tego nie widziałem. Mimo tego, że polecał mi to KHZP, bym obejrzał. Przyjemnie się słuchało choć krótko. 7/10.

Ode mnie teraz chór, który niedawno odkryłem:

https://m.youtube...5Vh5yTjPN8
 
Prefix użytkownikaAnastazja Schubert
Odniosę się najpierw do poprzednich wiadomości:

AdersYoo - tak, to ci sami co nagrali skibidibi. W tym roku mieli jechać na Eurowizję reprezentować Rosję i byłam gotowa pierwszy raz od paru lat obejrzeć ten konkurs, choć normalnie za bardzo mnie nie interesuje. No cóż, nie odbyło się, piosenek innych krajów nie szukałam (poza naszą i to był totalny SHIT).

Nedelle - aaaa, opening Death Note! Kocham chyba głównie ze względu na to jak bardzo lubiłam tę serię.

Przechodząc do piosenki wrzuconej przez AdersYoo teraz:
HIT HIT HIT

Przez pierwsze 30 sekund myślałam "no dobra, krzyczą i krzyczą, co z tego?", a potem tak się rozkręcili i świetnie zaśpiewali resztę, że cieszę się, że usłyszałam ten utwór

A skoro już wyżej była mowa o Accantusie
https://www.youtu...rXmSw1WqMk
 
Prefix użytkownikaAdersYooo
O, tak mi się wydawało, że to oni, bo ten facet mi kogoś przypominał. Nie wiedziałem, że mieli jechać na eurowizję. Bardzo ciekawe jest, to co mówisz :-) Sam nie oglądałem jej przez kilka już lat, czasem puszczam sobie jakieś stare utwory, które mi się spodobały z tego konkursu.

Co do Twojej piosenki, to nie oglądałem tej części IŚ, ani nie czytałem, więc pewnie nie odbieram tej piosenki, tak jak fani tej serii. Mimo to podoba mi się ona, ma w sobie to coś. Czuć taki dreszczyk emocji, kiedy się jej słucha. No i Sylwia Banasik, której charakter i wygląd mi się podobają. Same plusy. Bardzo fajne. Hit i 10/10.

Ode mnie również coś z filmu:

https://m.youtube...cVkCKjG00g
Edytowane przez Prefix użytkownikaAdersYooo dnia 12.07.2020 22:59
 
Prefix użytkownikaAnastazja Schubert
O rany. Gladiator. Chyba najlepsza muzyka filmowa, jaka kiedykolwiek powstała. Genialny Hans Zimmer w najlepszym jego dziele, a jest z czego wybierać. Hit nad hity.

Ode mnie podróż w czasie do młodzieńczych lat pani, która niestety niedawno pożegnała się z tym światem.

Marie Laforet - Ivan, Boris et moi
 
Prefix użytkownikaAdersYooo
Tak , Gladiator jest super. Zawsze się wzruszam gdy oglądam, albo słucham tej piosenki... :D Twojej piosenki nigdy nie słyszałem, dzisiaj pierwszy raz, no i nawet mi się spodobała. Stara dość jest, jeszcze czarno-biały obraz, także tego :D Sumą Sumarów spodobała mi się. Moja ocena to 8/10 Ode mnie również coś ze starych lat:

https://m.youtube...kmBjHwzyMw
 
Prefix użytkownikaPakerF
Pan Sonny i Pani Cher.Ocenię tą piosenkę na 3x Tak. Lata 60, fajny klimacik i Cher przed wycięciem żeber.
Słuchałem tej piosenki z moim przyjacielem lata temu, z 5 lat a może i więcej...

Jedzmy z koksem... Ode mnie z dedykacją dla wszystkich, co lubią sport i ćwiczenia:

Mam do niej sentyment. I dlatego ją lubię.


Rośnijcie szerocy, szerokie bary to potęga. Kreatyna, seler na keto to podstawa.Oddech Wima Hoffa też fajna sprawa, Pozdawiam mojego przyjaciela Banie, który tu czasem zagląda.

https://www.youtu...8zqJwPOMoA
Edytowane przez Prefix użytkownikaPakerF dnia 15.07.2020 17:00
imgur.com/ZrHNiWK.gif
 
Prefix użytkownikaAdersYooo
Nie wiedziałem, że Cher wycięła sobie żebra :D Ale chyba miała tam jakieś operacje plastyczne, coś przyjaciel wspominał. Co do Twojej piosenki to "o kurde". Nie przesłuchałem całej, bo mi się takie nie podobają, z kręgu metalu, chociaż wiem, że to parodia. Przynajmniej dziewczyny nie były za brzydkie. Moja ocena to shit i hmm 0/10 xD nie obraź się :D Tak, szerokie bary to potęga, a jeszcze większą potęgą są szerokie brzuchy, haha. Dzisiaj 100-lecie przyznania Śląskowi autonomii, także ode mnie utwór o Ślązakach, bo jakoś trzeba to świętować :D

https://m.youtube...lfVKrtDy8Y

A Wima Hoffa, lubię :D
i.imgur.com/8rIvTk2.jpg


i.imgur.com/aVAdvqb.jpg


i.imgur.com/cKmTO9N.png


i.imgur.com/AYts4iv.jpg
 
Prefix użytkownikaSam Quest
Nie powiem by było to w moim klimacie, na pewno bym sobie tego nie puściła sama. Pewnie dla kogoś ze Śląska ma to inne znaczenie, niż dla mnie. Ogólnie kojarzy mi się to z piosenkami po śląsku i kaszubsku, które w szkole śpiewaliśmy.

Nie podoba mi się to za bardzo, nie lubię takich piosenek, więc takie 2/10 i raczej SHIT

Krzysztof Zalewski - Miłość, miłość #polandrock2018
https://www.youtu...pU-fMBoyaQ
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 
Prefix użytkownikaAdersYooo
O, a ja myślałem, że Ty z Górnego Śląska Sam Quest pochodzisz. Co do Twojej piosenki, to widzę, że z koncertu. Dawny Woodstock, teraz pod zmienioną już nazwą. W tym roku chyba wszystko ma być przez internet, nie? Piosenkę znałem, ale rzadko słuchałem, sam bym jej sobie nie puścił, no i już nie pamiętałem tekstu. Myślałem, że refren będzie ciekawszy, a tak to tylko 5-6/10.

Ode mnie piosenka, dość popularna na świecie, ale w latach '40 ubiegłego wieku, także zapraszam, bo nie wiem czy ją znacie. Uwaga, pod jednym linkiem kryją się dwie wersje, możecie obie ocenić, albo osobno, albo jako jedną całość, bo w końcu to ta sama piosenka:

https://m.youtube...303PeVkMyw
i.imgur.com/8rIvTk2.jpg


i.imgur.com/aVAdvqb.jpg


i.imgur.com/cKmTO9N.png


i.imgur.com/AYts4iv.jpg
 
Prefix użytkownikaAnastazja Schubert
Widzę niemieckie pieśni zagrzewające wojsko do boju. Sama melodia ładna, tekst też niezwiązany z walką jako taką, w każdym razie to nie jest główny przekaz.
Coś takiego żołnierze sobie śpiewali, wspominali swoje miłości i starali się podtrzymać na duchu na froncie. Mnie to pokazuje tylko beznadziejność wojny i jak wiele zostało w nią wciągniętych ludzi, którzy wiedliby sobie spokojne, rodzinne życie, gdyby ktoś u władzy nie postanowił zmienić ich w mięso armatnie.

Nie umiem powiedzieć czy hit czy shit. Znając kontekst jest mi smutno, kiedy słyszę takie melodie. Nawet jeśli dotyczy to Niemców, bo przecież i wśród nich byli ludzie, którzy nie chcieli wojny.

https://www.youtu...8m2BYv02Nw
 
Prefix użytkownikakospirre
Ależ oczywiście i niezmiennie hicik, hiciuś, hiciunio. Kto nie tańczył do Kalinki niech rzuci kamieniem! Tak myślałam. Bo pomijając okoliczności i historię, to ten utwór siada na głowę lepiej niż ciepłe ziółka. Uwielbiam moment w którym ktoś pogwizduje i słowa rozbrzmiewają głośniej! Szczerze mówiąc, nigdy nie umiałam w poprawny sposób wykonać tańca, ale chciałabym, bo utwór tego stuprocentowo wart >: ).

Ode mnie "gotycki smęt", łapcie Johnny Goth - Burn Out
https://www.youtu...EQr-sg-Q-s
(czemu tak świetny temat umarł?)

Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg.


orig00.deviantart.net/56d0/f/2016/049/9/c/output_byfnba_1__by_scourgemangastudios-d9s7qxh.gif


64.media.tumblr.com/63ddd495dff33ec7c8f44e35801573be/tumblr_oxbegt8kbQ1rbud4zo1_500.gif


orig00.deviantart.net/56d0/f/2016/049/9/c/output_byfnba_1__by_scourgemangastudios-d9s7qxh.gif


infj|aquarius|xvii|ravenclaw



~~~
there is something so special about falling in love with nature every time you see a little detail like a fallen leaf on the ground that is slowly turning brown...or spotting a tiny mushroom that is sprouting from a tree... or just getting a warm feeling when you see the moon, i am in love with the little things of life
~~~


orig00.deviantart.net/56d0/f/2016/049/9/c/output_byfnba_1__by_scourgemangastudios-d9s7qxh.gif


64.media.tumblr.com/16e929c292fef1869760e896884cf51c/tumblr_oxbegt8kbQ1rbud4zo2_500.gif


Natka Potter, Lilyatte


Chciałam również podziękować wszystkim kochanym Ślizgonom za bycie tak kochanymi i pomocnymi gadzinkami <3



orig00.deviantart.net/56d0/f/2016/049/9/c/output_byfnba_1__by_scourgemangastudios-d9s7qxh.gif
 
Prefix użytkownikafleja
mam taka chorobe, ze jak w piosence nie ma ****niecia czy innego dropu to czuje niedosyt, tekst w piosence moze byc o zabijaniu zwierzat futerkowych a ja nie nazwe go smetem dopoki dojdzie do tego bum Nick

neimniej gotycka styluwa, kontrastowy teledysk, wszystko jest cudowne

ale czuje sie sluchajac tego jakbym nie mogl kichnac Chory

ode mnie piosenka w stylu "o michal, twoja piosenka, chodz bo tylko ty bedziesz tanczyc" https://www.youtu...AH462-zuIg
kijem nie zawrócę Wisły Chmurka
 
Prefix użytkownikaAnastazja Schubert
Nie spodziewałam się, że może mi się spodobać coś, w czym brała udział Sarsa. Jakoś tak nie przepadam za nią.
Przyznam, że nie znałam Meek, Oh Why? wcześniej, ma bardzo przyjemny głos, w jakiś sposób wciągający. Swoją drogą, ciekawe skąd ten pseudonim. Tak oryginalny jak i sam artysta.

No więc nie spodziewałam się, że mogę wystawić taką ocenę piosence, w której tworzeniu maczała palce Sarsa, ale daję hit.

Tymczasem ja od siebie daję islandzkich reprezentantów na tegoroczną, odwołaną Eurowizję.
https://www.youtu...FZNvj-HfBU
 
Prefix użytkownikamonciakund
Muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona, bo Islandia zazwyczaj nie porywała w swoich eurowizyjnych propozycjach. Ta jest całkiem przyzwoita, wpada w ucho. Kojarzy mi się (może nietrafnie) z jakimś disco. Chociaż bardziej od piosenki podobał mi się teledysk i choreografia to mogę uznać ją za HIT.

Hooverphonic - Mad About You
confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

31.media.tumblr.com/1ca838daf1b7baf7bf54202eafbe7917/tumblr_mr7lzbBN7k1rv3froo1_500.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.
Gryfa córce, redakcyjnej
Na tym świecie ambitniejszej
Od niej nie ma. Tu rysunek,
Tam malunek i do tego
Social media. Wizerunek
Hp-neta tam kreuje, ego
Strony reperuje. Szczerze,
Bardzo, bardzo szczerze mówiąc
Człek orkiestra, żywa gwiazda.
Żyj nam wiecznie, twórz i kreuj.
Koniec, basta - taki mus i
Żyraf pasta.

---

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_pedzel.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021adminnaj.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-adminpieklo.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021wydarzenie2.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/moncia.jpg


 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.22