Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Wzór do naśladowania
23.04.2024 14:43
Smierciojadek, wszystkiego najlepszego i sto lat stażu na stronie życzę :birthday: :D

Harrych świąt!
22.04.2024 13:43
Dzisiaj mija równo 17 lat, odkąd jestem na stronie!

Sprzedawca prac domowych
21.04.2024 18:01
Wioletta, brawo ty!!!! Wrozka :birthday: kibic

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Harry-Potter.net.pl - Magiczny Świat Harry'ego Pottera » Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć » Postacie
Drukuj temat
Nagini jako kobieta
Prefix użytkownikaAneta02
Nagini jako kobieta


media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/lWoXt20FAScclO9wC3X6VUj5-hk/fit-in/2048xorig/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2018/09/25/800/n/1922283/tmp_bbqGsL_c890ac53a8a9deb1_https__2F_2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com_2Fuploads_2Fcard_2Fimage_2F851897_2F54954922-ddab-4606-8763-02386e268899.gif


Po obejrzeniu ostatniego zwiastuna Fantastycznych Zwierząt: Zbrodni Grindelwalda dowiedzieliśmy się, że Nagini to tak naprawdę kobieta.
Co sądzicie o tym pomyśle? Nie wydaje się on Wam być naciągany?

Wcześniej krążyły teorie fanów mówiące właśnie o tej sytuacji, ale chyba nikt nie spodziewał się wprowadzenia ich w życie.
 
https://www.wattpad.com/user/Lavender_Potter
Prefix użytkownikafuerte
Nie wiadomo na razie, jak ten wątek się rozwinie, ale szczerze mówiąc, nie rozumiem, dlaczego Nagini jako kobieta miałaby być bardziej naciągana niż Nagini-mężczyzna. Kwestia chyba jest taka, że dla fanów serii HP Naginii była zawsze wyłącznie wężem i nie wiem, ja się nie spodziewałam, że mogła być kiedyś w ludzkiej formie. Poza tym, nie interesowała mnie jej postać aż tak bardzo, żeby doszukiwać się w niej innych form zanim stała się wężem.

zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png


media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif



www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg
 
http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaRue Riddle
No, trochę naciągane, ale generalnie to nie wiemy jak to się rozwinie, może to ma sens (ostatnie nadzieje). Samo w sobie nie odchodzi jakoś od kanonu, bo o Nagini wiemy niewiele, ale (jak to zauważył już ktoś na sb, nie pamiętam kto) fakt, że Voldzio pił jej mleko nabiera nowego znaczeniaEyebrows Tak czy inaczej, trochę się obawiam, czy nie wyjdzie z tego kolejny absurd, no ale zobaczymy. Tak nawiązując jeszcze do ostatniej burzy w internecie: nie rozumiem, czemu się tak wszyscy czepiają pochodzenia tej aktorki. Jak jej to nie przeszkadza, to innym też raczej nie powinno, ale z drugiej strony to zawsze byliby niezadowoleni. Jakby była ciemnoskóra, to też, że rasizm, a jak biała, to że za mała różnorodność. Ale to może na osobny temat.
Sen też jest bardzo wartościowy, a na pewno bardziej niż edukacja zdalna ~ CoSieDzieje
16.04.2020


Moim domem na HPnecie jest Ravenclaw ale jestem pewna że w Hogwarcie trafiłabym Slytherinu. Szczerze jednak mówiąc, jestem hybrydą, mianowicie Krugonką xD
Wprowadziłam emotkę "Wiedzma" zamiast słowa "poszło", odnośnie postów w Hogwarcie, co zrewolucjonizowało sb Cwaniak
(No dobra, nie zrewolucjonizowało, ale i tak jestem z tego dumna xD)

Moja HPnetowa twórczość Wizard

Fanarty:
Meropa Gaunt
Trytonka
Chiński Ogniomiot
Molly Weasley
Hagrid i Aragog
Hagrid i Sfinks

Fan ficki:
Moja seria o Draco Malfoyu. Psychologiczne, trzy rozdziały.
Moja seria o początkach Hogwartu. Przygodowe, jeden rozdział.
Moje drabble o... A zresztą sami się przekonajcie :D

Artykuły:
Patriotycznie, czyli artykuł o Ravenclawie.
Ten artykuł o Wiktorze Krumie pisałam razem z Lorką - pozdro! Wino
A w tym wydaniu Proroka odpowiadałam za rozrywkę:D W tym też ;p

A tu są takie (nie)miłe rzeczy o mnie z sb Starstruck


Ostatnio przychodzę tu nie dla punktów, tylko aby z tobą pogadać ~ potterkking

Oczywiście, że to naprawisz. Zdolna z ciebie dziewczyna ~ Nedelle

Chociaż ja tam ubóstwiam twoją trytonkę i twierdzę, że jest najpiękniejsza Love ~ Bad wolf

Witaj księżniczko rozrywki Kapelusz ~ Prorok Niecodzienny

Biorę przykład z najlepszych :D (czyt. Ciebie) xD ~ AdersYooo

Mówiłam Ci kiedyś, że mi przypominasz takiego hpnetowego kociaka? Taka spokojna, miła kulka puchu xD ~ ulka_black_potter

Ona jest ogólnie mistrzem dziwactwa, samokontroli i ciętych ripost, to z nią wszystko możliwe xD ~ Bad wolf

Jesteś świetną męską postacią Cwaniak ~ Angelina Johnson

Uważaj przy Rue! To gramatyczny i ortograficzny strażnik HPneta! ~ Livka
(Moja nowa fucha Cwaniak )

Rue na władcę Hogwartu! ~ Angelina Johnson

No chyba już widzę kto będzie miał Hogwardzkiego Awardsa xD ~ Roksolana Delakur
(Nie miałam)

Facepalm
Ale wiesz co? lubię Cię za ten Twój nieogar xD
~
gordian119

Są tacy ludzie, którym się nie odmawia, a ty jesteś jedną z takowych Chmurka ~ Roksolana Delakur

Awwww <3 jesteś jak piwo kremowe na moje serce <3 ~ Livka

Jeny, co to się zadziało, żeby ktoś poprawiał Rue Riddle xD ~ BumSzakalaka

Jesteś tak wyrodna, że ciotka Petunia już bardziej kochała Harry'ego niż ty swoje dzieci xD ~ MorfinGaunt

I mistrzowski tekst Adersa:
Jak można nie pić, jak tu wchodzisz. Ja tego na trzeźwo nie zniosę... xD ~ AdersYooo

A oto niezbity dowód na moją fajową fajowatość i śmiesznośćCwaniak
- Uwielbiam Cię xD
- Za co? Cwaniak
- Za twoje teksty xD

By Shanti Black Love

A to jest po prostu śmieszne Śmiech
Roksolana Delakur, Asen jest bardziej... mrrraśny. Taki ponury i nieociosany, męski... zostaw kluchę Neville'a i bierz Bułgara! ~ Angelina Johnson

Nie sprowadzajcie Rue na złą drogę... może będą z niej ludzie! ~ ulka_black_potter
... Dzięki, ulka xD

- Pff, Krukoni są wredni ~ Didi Malfoy
- Nie. Tylko Rue ~ Lilyatte
Eyebrows

- Rue jest łatwa do wołania xD ~[color=#0000ff] Roksolana Delakur[/color]
- Krzyczysz "obiaaaaaaad" i Rue pomimo bycia na drugim krańcu Polski reaguje Wrozka~ [color=#ffff00]CoSieDzieje[/color]


Moja HPnetowa rodzinka :D
Dobry Wujaszek (AdersYooo), Najlepsza Ciocia (Bad wolf), Dziadek Bat (batalion_88), Antybliźniaczka (Inga Clinton), Pomocna Lewa Dłoń (EmilyWright), Po Prostu Babcia (Ewa Potter), Babcia Chrzestna (Roksolana Delakur), Bogini Spisku Hogwardzkiego (BumSzakalaka).
Może kiedyś też tu trafisz? :tanczy:

A to rysunki z dedykacją dla mnie, autorstwa Ewki Potter Serce
Podziwiajcie Ksiazka


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-03-10-10-43-1_1.png


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-04-15-51-26-1-1.png


A to od Klaudii Lind Love
Czyż nie wspaniałe? Starstruck


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20171008_173442-952x699_t2.jpg


A tutaj, moi Szanowni Państwo widzimy wielkie dzieło utalentowanej Zireael Wizard
Piękne i już Motylki


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/r0tb14.jpg



i.postimg.cc/BZR8pL9C/hermiona.png
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Nigdy specjalnie nie myślałam o Nagini bo i po co? Jednak kiedy już o niej myślałam, to może przemknęło mi, że jest dziewczyną/kobietą. W sumie dlaczego nie? Glizdogon nawet ją doił, z facetem raczej by tego nie zrobił, no nie? A że zamienia się w człowieka? Może troszkę naciągane, a może nie. Może to "prawdziwa" miłość Volda. Możemy sobie gdybać, a czas pokaze.


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaBumSzakalaka
Dla mnie było niesamowitym zaskoczeniem, kiedy obejrzałam w zwiastunie, że Nagini to kobieta. To była niespodzianka i to dosyć przyjemna. Również nigdy nie przywiązywałam wielkiej wagi do tego stworzenia, no bo po co. Wąż to wąż. A że był pupilkiem Czarnego Pana też mnie nie dziwiło. Zauważyłam tylko w filmie, że Lord Voldemort odnosi się do niej nieco inaczej niż do reszty. Ich związek (jak zaproponowała Ulka) byłby ciekawym wątkiem.

03.01.2019 r. -
Pogromca Parchatego Trolla
www.harry-potter.net.pl/images/articles/bum.png

W Hogwarcie: Madison Dixie
www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/ao9yo2no.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkombum.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20201.jpg


_____________________~*~_____________________


- I'm gonna do it my way. I suggest you hold very still, prisoner 4587.
- My name is OLIVER QUEEN.


66.media.tumblr.com/4363f636607b153051dee48f88fc8d96/tumblr_pi5gvmEQ8N1vq3qe1o2_540.gif
data.whicdn.com/images/216550281/original.gif

_____________________~*~_____________________

- Tak, jak mówili! Geralt! Tak, jak mówili... Jestem twoim przeznaczeniem? Powiedz! Jestem twoim przeznaczeniem?
- Jesteś czymś więcej, Ciri. Czymś więcej.


i.pinimg.com/originals/77/1c/bf/771cbf249ac2523f149efe9619045a26.gif

_____________________~*~_____________________

BumSzakalaka


Przyjaciółko ma najdroższa!
Pisać wiersze sprawa "prosta"
W dniu miłości coś wypada,
Prawie głowa mi odpada...
Gdzieś zniknęłaś, takie życie..
I na pewno nie w Madrycie.
Nasz rysunek gdzieś zgubiłem,
Jestem Ci go jednak winien.
Szkoła chyba cię wykańcza,
Jednak lepsza niż szarańcza ;D
Kwaśne żelki mam pod biurkiem,
Nie otworze ich więc z hukiem,
Bo z tęsknoty już usycham
I w te kąty je upycham.
Wszędzie różu, kiczu schyłki
Życie, zabierz Walentynki.

Ps. Z tym obrazkiem to serio Wstydniś
XOXO ~ Erynia.
Wielkie serducho Love
 
Prefix użytkownikaAneta02
Rozmawiałam ze znajomymi na ten temat (maniacy Harry'ego Pottera) i wiem, że zdania są mocno podzielone. Osobiście uważam, że jest to nawet ciekawy pomysł i jeśli tylko producenci go nie zepsują, to będzie dobrze xD Tak więc są dwie opcje: albo świetny wątek, albo totalna klapa. Nic pomiędzy, na moje oko, nie ma.

Ale też martwi mnie wprowadzenie tylu właśnie pobocznych akcji i mam wrażenie, że podczas oglądania Fantastycznych Zwierząt: Zbrodni Grindelwalda będzie można się mocno pogubić.
i.pinimg.com/originals/b0/de/82/b0de82da6d68b257040b5c632f9bb88c.gif





W ezoteryce Wunjo wskazuje na szczęście, które osiągamy szczerymi intencjami, życzliwością i zdrowymi relacjami. To dobra karma, która wraca w najlepszym dla nas momencie. Aby działać zgodnie z energią runy, dobrze jest otaczać się dobrymi ludźmi, którzy wznoszą nas do góry, zamiast ściągać na dół. Szczęście i radość mnoży się, kiedy się je dzieli, dlatego dbaj o relacje i dziel się dobrymi wibracjami z tymi, których kochasz.



Chlubne i niechlubne osiągnięcia


i.ibb.co/VDvT8Ym/2021-komentator.png

i.ibb.co/MGBXgg3/zaginionyaneta.jpg
 
https://www.wattpad.com/user/Lavender_Potter
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Dla mnie ma to jakiś sens. Bo skąd zbieżność imion?
Wydaje mi się, że wąż Voldemorta to może być ta sama Nagini, która rutknęłar1; w formie węża po transformacji (co było zresztą powiedziane w filmie, że w pewnym momencie ich przemiana jest ostateczna i nie mogą wrócić do ludzkiej formy), a że Voldemort rozumiał jej mowę, powiedziała jak się nazywa. Nagini była w końcu bardzo inteligentnym wężem, a Voldemort zdawał się z nią rozmawiać niczym z innym człowiekiem.
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 
Prefix użytkownikalosiek13
ulka_black_potter napisał(a):

Nigdy specjalnie nie myślałam o Nagini bo i po co? Jednak kiedy już o niej myślałam, to może przemknęło mi, że jest dziewczyną/kobietą. W sumie dlaczego nie? Glizdogon nawet ją doił, z facetem raczej by tego nie zrobił, no nie? A że zamienia się w człowieka? Może troszkę naciągane, a może nie. Może to "prawdziwa" miłość Volda. Możemy sobie gdybać, a czas pokaze.


Z tą pewnością, że faceta nie da się doić, to tak bym uważał xD

A wgl to węże doi się z jadu, z zębów, a nie cycków xD
 
Prefix użytkownikaania919
Pomysł jak dla mnie trochę naciągany, byle coś wymyślić. Nie oglądałam jeszcze zbrodni Grindelwalda więc nie wiem jak został zrealizowany, ale mam nadzieję, że nie wyszła z tego totalna klapa i zostało to zrobione w sposób przemyślany.

Nagini była w końcu bardzo inteligentnym wężem, a Voldemort zdawał się z nią rozmawiać niczym z innym człowiekiem.
Voldemort nie rozmawiał w ten sposób z innymi ludźmi!! Voldemort gnoił wszystkich ludzi, a Nagini zdawał się dobrze traktować. Może dlatego, że była jego horkruksem? Dziwne, że jej zaufał, Voldemort nikomu nie ufał. Mam nadzieję, że kiedyś obejrzę zbrodnie Grindelwalda i się dowiem czegoś więcej na jej temat.
Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie.

W Ravenclawie tylko ci,
których umysł pięknem lśni.


www.harry-potter.net.pl/images/articles/misgal2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/mistrzgaleriiania.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/artykul.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/ania.png


i.imgur.com/ZSNVgbV.png
 
Prefix użytkownikaAneta02
Po obejrzeniu Zbrodni Grindelwalda jestem skłonna stwierdzić, że to był całkiem dobry pomysł i zrealizowany w ciekawy sposób. Jednak i tak dalej jestem ciekawa, jak Nagini trafi do Voldemorta. Ale cóż, na następną część Fantastycznych Zwierząt musimy poczekać dokładnie dwa lata i dwa dni, a Rowling pewnie będzie milczeć.
i.pinimg.com/originals/b0/de/82/b0de82da6d68b257040b5c632f9bb88c.gif





W ezoteryce Wunjo wskazuje na szczęście, które osiągamy szczerymi intencjami, życzliwością i zdrowymi relacjami. To dobra karma, która wraca w najlepszym dla nas momencie. Aby działać zgodnie z energią runy, dobrze jest otaczać się dobrymi ludźmi, którzy wznoszą nas do góry, zamiast ściągać na dół. Szczęście i radość mnoży się, kiedy się je dzieli, dlatego dbaj o relacje i dziel się dobrymi wibracjami z tymi, których kochasz.



Chlubne i niechlubne osiągnięcia


i.ibb.co/VDvT8Ym/2021-komentator.png

i.ibb.co/MGBXgg3/zaginionyaneta.jpg
 
https://www.wattpad.com/user/Lavender_Potter

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.17