Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Niezwyciężony mag
17.01.2022 22:32
Hopsa hopsa

Niezwyciężony mag
17.01.2022 20:49
Mi prawie zwiało korek do baku w aucie jak tankowałam, bo położyłam na dach xD

halo, regulamin
17.01.2022 17:12
No, pogoda dzisiaj nieobliczalna. Przez ten mokry śnieg zrobił się lód, prawie się wywaliłam wracając z zajęć

Pracownik departamentu
17.01.2022 17:07
Widzę,że w rodzinnym mieście zerwało kilka dachów,a rodzicom mojego chłopaka wyrwało 3 drzewa z korzeniami. Fascynująca, acz przerażająca. Chociaż przez dach mi nie naciekło, choć nie było mnie w domu

Naczelna Emotikonka <3
17.01.2022 16:56
Fascynująca była ta linia szkwału. Wrozka

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56721 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 46836 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44554 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38369 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36643 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikaWioletta

Posiada 32797 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 32300 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Pomysł na świąteczne prezenty
Prefix użytkownikaScarllet
Nie mogłam nigdzie znaleźć takiego tematu, ale jeżeli jest a ja przegapiłam to bardzo przepraszam.

No wiec mamy 20 listopada, a to znaczy że Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. (Mikołajki oczywiście też..). Myślę, że to już jest ten czas w którym trzeba robić pierwsze plany co do prezentów. Ja osobiście niestety mam duży problem ze znalezieniem czegoś dla bliskich.
Więc może pomożemy sobie na wzajem? :D Jakie wy macie pomysły na prezenty mikołajkowe/ świąteczne?

ladouceurdunsoir.l.a.pic.centerblog.net/a59a4418.gif

''A ja Ciebie zaklnę w żywy kamień! I będą Cię czcić w Republice Nowego Przylądka.''
-Zireael 2020 Serce

img.besty.pl/images/401/33/4013343.jpg

i.imgur.com/cFE02Q9.png

W Hogwarcie Corinne Laurientis

Prefix użytkownikaMikasa
Co roku mam jakieś pomysły, w tym roku pustka... Ale może komuś się przyda. Rodzicom w przeszłości kupowałam, między innymi:

- vouchery na masaż
- skórzaną torebkę / aktówkę
- prezent wykonany własnoręcznie - kolaż ze wspólnych zdjęć rodziców
- biżuterię (kolczyki / spinki do mankietów)

Siostrze

- powerbanka
- książkę

Więcej grzechów nie pamiętam... Ogólnie uważam, że wszelkiego rodzaju bilety i vouchery to fajny pomysł - np. na jakiś zabieg w spa, do kina, do teatru, do wykorzystania w sklepach...
-
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png

Prefix użytkownikaPaulaSmith
Ja przyznam, że w tym roku jestem bardzo do tyłu z prezentami, bo zazwyczaj mam je już wymyślone w okolicach września i do świąt sobie spokojnie gromadzę xD Ale w niedzielę w końcu miałam chwilę i zaplanowałam prezenty prawie dla wszystkich.

U mnie podstawą dla moich rodziców i Dziadków są kalendarze - dla rodziców z moimi i brata zdjęciami, dla Dziadków dodatkowo dorzucam kuzynki i Babcia ma wszystkie wnuki. Zazwyczaj kalendarz powstaje z aktualnych zdjęć, ale w tym roku chcę go zrobić inaczej. Wybrałam nasze zdjęcia z dzieciństwa - się zryczałam wybierając i wspominając, więc mam nadzieję, że obdarowani też podobnie zareagują.

Dodatkowo wtedy dorzucam jakieś drobiazgi - Tacie jego ulubione skarpety, a Mamie książkę bądź płytę. Dziadkom jeszcze nie wiem co dorzucę, może merci, bo oni sobie rzadko pozwalają na takie dobre słodycze, a Dziadek lubi.

Teściowej kupiłam piekny ciepły szlafrok,który dostanie już w tym tygodniu. Niestety złamała nogę i teraz przyda jej się najbardziej, a na święta dostanie książkę już tylko.

Teść to zawsze moja największa zagwostka i jeszcze nie wiem.

Babcia męża dostanie album ze zdjęciami ze swojej imprezy z 90 urodzin, akurat do świąt obrobię zdjęcia i się ucieszy.

Bratu chyba kupię powerbanka i jakiś gadżet koszykarski.

Mężowi... no i tutaj też mam spory problem xD Myślę nad kolejnym voucherem na strzelnicę, bo był w zeszłym roku i mega mu się podobało, a do tego dokupię coś do ubrania fajnego. Ale z mężem to może się jeszcze zmienić xD

Są jeszcze siostry męża i dwóch siostrzeńców. Nie wiem, co siostrom, ale na pewno nic wielkiego. Za to siostrzencom - starszemu pieniądze, ma dziewczynę kasa mu się przyda xD A maluchowi jakaś fajną edukacyjną zabawkę, może Lego Duplo lub coś takiego.

Chyba wymieniłam wszystkich, których obdarowujemy.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png

78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Prefix użytkownikaBumSzakalaka
Podobnie jak Mikasa uważam, że wszelkiego rodzaju vouchery są najlepszym pomysłem na prezent. A jeszcze lepiej jak dobierze się je do zainteresowań tych osób.

Ja osobiście zawsze uważnie słucham osób, którym chcę coś kupić. W swoich wypowiedziach najczęściej mi bardzo podpowiadają. Np. chłopak tyle razy narzekał na zepsuty portfel, więc mu go kupiłam, babcia wielokrotnie mówiła, że już ją bolą ręce od prania dywanu, więc kupiłam jej specjalny do tego odkurzacz.

Natomiast jeżeli nie mam pomysłu to bardzo często decyduje się na zdjęcia lub gadżety (typu poduszka, kubek czy bluza). Jeżeli nie mam z kimś zdjęcia to kupuje alkohol :D
Jednak ogólnie bardzo często staram się dobierać prezenty do zachcianek osoby.

W tym roku jeszcze nie myślałam nad tym co kupię. Jedynie z chłopakiem zgodnie zdecydowaliśmy, że wybierzemy się na kolację do restauracji.

03.01.2019 r. -
Pogromca Parchatego Trolla
www.harry-potter.net.pl/images/articles/bum.png

W Hogwarcie: Madison Dixie
www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/ao9yo2no.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkombum.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20201.jpg

_____________________~*~_____________________

- I'm gonna do it my way. I suggest you hold very still, prisoner 4587.
- My name is OLIVER QUEEN.

66.media.tumblr.com/4363f636607b153051dee48f88fc8d96/tumblr_pi5gvmEQ8N1vq3qe1o2_540.gif
data.whicdn.com/images/216550281/original.gif

- Tak, jak mówili! Geralt! Tak, jak mówili... Jestem twoim przeznaczeniem? Powiedz! Jestem twoim przeznaczeniem?
- Jesteś czymś więcej, Ciri. Czymś więcej.

i.pinimg.com/originals/77/1c/bf/771cbf249ac2523f149efe9619045a26.gif

BumSzakalaka

Przyjaciółko ma najdroższa!
Pisać wiersze sprawa "prosta"
W dniu miłości coś wypada,
Prawie głowa mi odpada...
Gdzieś zniknęłaś, takie życie..
I na pewno nie w Madrycie.
Nasz rysunek gdzieś zgubiłem,
Jestem Ci go jednak winien.
Szkoła chyba cię wykańcza,
Jednak lepsza niż szarańcza ;D
Kwaśne żelki mam pod biurkiem,
Nie otworze ich więc z hukiem,
Bo z tęsknoty już usycham
I w te kąty je upycham.
Wszędzie różu, kiczu schyłki
Życie, zabierz Walentynki.

Ps. Z tym obrazkiem to serio Wstydniś
XOXO ~ Erynia.
Wielkie serducho Love

Nieoryginalna
Jeśli chodzi o kupowanie prezentów do co roku mam tę samą zagwozdkę... Nigdy nie mogę się na cokolwiek zdecydować i czekam na jakieś prezentowe "olśnienie", a w praktyce kończy się tak, że stoję w kolejkach na ostatnią chwilę w grudniu. Jeśli chodzi o kuzynów to zazwyczaj kończy się na pierdołach z Tigera czy Empika i słodyczach. Dla mamy książka, gorzej z tatą, znów wypadnie pewnie na kalendarz/kubek/skarpetki (choć z drugiej strony ile można haha). Zgadzam się, że karty prezentowe to zawsze dobry pomysł, zazwyczaj sprawdzają się słuchawki czy powerbanki, bo to po prostu uniwersalny prezent. Dla mnie wspomniany Tiger jest bardzo pomocny jeśli potrzeba jakiegoś mniejszego podarku na chociażby mikołajki, mają bardzo różnorodny asortyment i zazwyczaj wybierze się coś nawet dla zwykłego "zapchania" torby świątecznej.

Strasznie lubię za to pakować prezenty, chyba jedna z moich ulubionych części świąt :D Pakuję prezenty praktycznie wszystkich u siebie w domu (zdarzało mi się nawet pakować prezent dla siebie hahah), nie mogę się doczekać już kupna tych wszystkich wstążek i papierów ozdobnych.

discord do szybkiego kontaktu - nix#4215

i.imgur.com/AqdSKcK.gif

i.imgur.com/AMSIjl0.jpg

i.imgur.com/z94JHcB.jpg

i.imgur.com/IOq4uF6.png

i.imgur.com/dj3Zj8i.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/redniec20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najoryginalniejszy_nick.png

i.imgur.com/nO5N78p.png

i.imgur.com/Dcribpk.png

i.imgur.com/0OhslGx.jpg

media1.tenor.com/images/e321945b3ac887e9a7cdb51b4d824850/tenor.gif

like the coldest winter chill, heaven beside you (hell within)

Prefix użytkownikaAnastazja Schubert
Prezenty, prezenty. Co roku ten sam problem. Na domiar złego (albo i dobrego) w grudniu urodziny ma mój chłopak, mój tata i tata mojego chłopaka, więc jest więcej kombinowania. I od niedawna bratanek mojego chłopaka, ale młody ma dopiero rok, więc jako prezent wyręczyliśmy rodziców z zamówieniem tortu na imprezę (na której i tak koniec końców nie będziemy, bo siedzimy z koroną u siebie w domu).

Dla żadnej z wyżej wymienionych osób nie mam jeszcze pomysłu na prezent. Dla taty zwykle na coś składamy się z mamą, z tatą na coś dla mamy. Z żadnym z nich jeszcze na ten temat nie gadałam. Zwykle idziemy w jakieś rzeczy praktyczno-ładne - skórzany pasek do spodni, perfumy, ale też na przykład vouchery do kina.

Dla chłopaka staram się co roku wymyślić coś innego. Jeździ na motocyklach, więc już był zestaw letnich spodni i letniej kurtki do jazdy, ale też czołg w jego ulubionej grze World of Tanks (zalogowałam mu się jak nie widział, kupiłam, a potem oznajmiłam, że oto ma świąteczny czołg, haha), czy wyjście na gokarty. Wypadałoby znowu podejść do tej kwestii kreatywnie.

Widzimy się też w święta z dalszą rodziną i tam robimy sobie losowanie. Mam kuzyna, lat 23, dużo chodzi na siłkę, studiował na politechnice, śmieszek. Chłopak mi radził, żebym kupił mu tego kaktusa, co śpiewa Cypisa, ale mogłoby być niezabawnie jakby na wigilii włączył to przy babci xD Po przejrzeniu postów tu wyżej zastanawiam się nad powerbankiem, chociaż może to będzie takie oklepane?
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-gadula.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-objawienie.png

Prefix użytkownikagordian119
Ja mam akurat stary, sprawdzony sposób na prezenty na święta - Groupon. Nie dość, że zniżki bywają naprawdę spore (w tym roku widziałem jakąś zniżkę z 500 zł do 89...), to jeszcze na dodatek jest to kopalnia pomysłów. W tym roku kupię rodzicom jakąś kolację w eleganckiej restauracji (wiem, da się bardziej kreatywnie, ale moi rodzice to ten typ ludzi, którzy rzadko kiedy i raczej niechętnie wychodzą z domu, na kolację pewnie jeszcze chętnie wyjdą, ale na coś innego już pewnie niekoniecznie), dla siostry i jej chłopaka wejście do escape roomu, dla drugiej siostry i szwagra kurs tańca towarzyskiego, a dla siostrzenicy wejście na salę zabaw (zastanawiałem się jeszcze nad mini zoo, ale to raczej nie ta pora roku). Jak na razie udało mi się zmieścić w 500 zł, a to i tak tanio jak na tak sporą rodzinę, chociaż jeszcze się zastanawiam nad prezentem dla cioci i jej faceta, bo nie mogę znaleźć dla nich nic bardziej kreatywnego... I jest jeszcze babcia, której chyba zamówię w empiku kubek ze zdjęciem, które zrobiliśmy na dzień babci, kiedy byliśmy na zdjęciu ona i my wszyscy, jej wnuk, wnuczki i prawnuczka w sensie :D

A jeśli chodzi o mnie, to powiem wam, że ja sam nigdy z jakimś utęsknieniem na prezenty nie czekam. Jak się było dzieckiem to wiadomo, to była najważniejsza część świąt, ale teraz... Co roku dostaję to samo, czyli jakieś ciuchy, kupę słodyczy i kasę (akurat to ostatnie baaaardzo mi pasuje xD). O wiele bardziej wolę robić innym prezenty, niż dostawać je samemu. Serio, jeśli już to wolę dostać parę groszy, które złożę sobie na koncie oszczędnościowym i potem pojadę za to na wakacje (a w grudniu kasy zbieram mnóstwo, bo jeszcze moje urodziny są), niż być obsypywanym jakimiś średnio potrzebnymi rzeczami. U mnie w rodzinie już nawet nikt się nie stara nikogo zaskakiwać (ja spróbuję w tym roku, bo takich prezentów ode mnie chyba nikt się nie spodziewa xD), wszyscy zawsze do wszystkich dzwonią i pytają co kto chce na święta. Dla mnie to trochę smutne, bo pozbawia nas trochę tej atmosfery oczekiwania i zaskoczenia, czyli czegoś, co strasznie lubiłem jako dziecko. No ale co poradzić, świat już w tym kierunku poszedł, nie ma co nad tym płakać...
Witam was, moi drodzy,
w krainie czarów!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/gordian.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najpow2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-powazny.png

i.imgur.com/Jy8q3a1.jpg

s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/12/d8/e5/12d8e53b202c07dd261102bf53ad10c5.jpg

A jeśli chcecie zdobyć
Druhów gotowych na wiele,
To czeka was Slytherin,
Gdzie cenią sobie fortele.

Posycz sobie, mała żmijko
Wij się, żmijko, wij
Bądź milutka dla Gordiana
Bo cię przybije do drzwi!

pobierak.jeja.pl/images/3/5/8/235806_coachingowe-brednie.jpg

Od Hermionki78 na Halloweeeeeeeeeen

i.imgur.com/Ki6Z5wP.jpg

Order Dobrego Ucznia za 3. miejsce w konkursie na najaktywniejszego ucznia Hogwartu (2017/2018) :D
i.imgur.com/GnXvW0r.png

W Hogwarcie:

Gordian Stella (4.07-2016-8.07.2018)
Prefekt Slytherinu 2017/2018

Bruno Boccanegra (od 8.07.2018)

Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Ja z mężem nie kupujemy sobie prezentów, tylko synkowi pod choinkę. Syn jest w takim wieku, że kupujemy mu gry, sprzęt do kompa lub jakieś ubranie. Jeśli wybieramy się do kogoś na święta, to kupujemy symbolicznie coś, czasami jakieś wino, albo jakąś **** świąteczną. Rzadko na święta odwiedzamy kogokolwiek, tak samo nas nikt nie odwiedza, więc i prezentów nie ma hehe. Jednak w tym roku postanowiłam zrobić świąteczne stroiki i rozdam je w rodzinie 😊
i.ibb.co/8DTZnrV/Hogwarts-Houses.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-pedzel.png

naforum.zapodaj.net/thumbs/f427d4baf088.png

naforum.zapodaj.net/thumbs/b3f1629c56b2.jpg

naforum.zapodaj.net/thumbs/3b5d5b75c61c.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/klaudia.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/klaudialindomensmierci.jpg

O tym zawsze pogadam:D

*rysowanie*książki*anime*wiedza ezoteryczna*Saga o Ludziach LoduSerce*zdrowie*nauka*blogi*góry*konie*dinozaury*rękodzieło

Znajdziesz mnie na:

blogu:https://sagaoludz...gspot.com/
instagramie:http://www.pictam...5597626476

mrauuuu Love Ulubione anime - Noragami

media0.giphy.com/media/tBpYqkMgAPaWA/giphy.gif

Ulubione filmy - seria Jurrasic

akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/201553/rs_500x272-150603111143-rs_500x272-150522100555-giphy.gif

[color=#ffff00]Ukochane bajki

m.gifmania.com.mx/Gifs-Animados-Walt-Disney/Gif-Animadas-Peliculas-Walt-Disney/Imagenes-Animadas-Bella-Bestia/Personajes-Bella-Bestia/Rosa-Encantada-75560.gif

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2011/10/045f0cf3c2a06cb7076a1e0e0cb5aaec.gif

Dzięki za odwiedziny ^^[/color]

www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
pawadek
Ja to mam mega problem... co roku to samo.. każdy ma wszystko i na siłę wymyślanie prezentów to jeszcze większa katorga.. Najgorsze jest kupowanie dla rodziców bo oni to naprawdę wszystko mają :) Chyba że Wy macie pomysły które są uniwersalne dla każdego. Mam w planie skorzystać z tego sklepu - https://www.murra.../prezenty/ może komuś też pomoże :)
Edytowane przez pawadek dnia 13.12.2021 14:36

Takoizu
Ja mam zawsze problem z wymyślaniem prezentów, a jak już coś fajnego wymyślę to okazuje się że koszty zawsze przewyższają mój budżet.

Gordian bracie - kocham Cię otworzyłeś mi oczy z Grouponem i jestem zachwycona! Na pewno coś znajdę na święta lub później na jakieś urodziny czy coś!
33.media.tumblr.com/4389ee5493c85321bd37937172d5c1a0/tumblr_n2hmj3ZZNl1tqs1heo1_250.gif

monciakund
To w sumie będą moje pierwsze święta, gdzie będę kupować prezenty (bo wcześniej nie zarabiałam, a głupio dostawać od rodziców pieniądze by kupić za to im prezent) i wydaje mi się, że mam wszystko pod kontrolą :D

Dla bratanicy mam już kupione poncho (taki ręcznik na basen) jednorożca. Jest różowe, ma uszka i róg na kapturze, istne cudo. Brat z bratową dostaną jakąś planszówkę. Młodszemu bratu kupiłam kominek do wosków (zabrał mój jak wyjechałam z domu na studia, więc wiem, że doceni posiadanie własnego) oraz komplet wosków. Dziadkom kupię jakąś misę na owoce czy coś podobnego (po ponad 50 latach wymieniają część naczyń). Tata dostanie książkę, a mama ulubione perfumy (mam szczęście, bo nie ma drogiego gustu). Natomiast cioci kupię konkretną sypaną herbatę, bo ostatnio jak u nas była, to wspominała że jej bardzo smakuje.

I to tyle. Jeszcze dodam, że moja rodzina jest na tyle stara (najmłodszy jest mój 18-letni brat, poza 3-miesięczną bratanicą), że najzwyczajniej w świecie można się wprost zapytać co kto chce i po problemie :D
confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

31.media.tumblr.com/1ca838daf1b7baf7bf54202eafbe7917/tumblr_mr7lzbBN7k1rv3froo1_500.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.