Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Ponury Żniwiarz
20.01.2022 21:53
Duszek

halo, regulamin
20.01.2022 21:41
Bry wieczór, ale tragicznie ślisko. Właśnie prawie się wywróciłam xD

Sprzedawca prac domowych
20.01.2022 11:37
EmilyWright, Anastazja Schubert,
Mnie nie pytaj, byłam zirytowana po całości

Pracownik departamentu
20.01.2022 11:18
Sharllottka, o niee, przykro mi :( Skąd ta zmiana? I czemu nikt Ci nie powiedział? :/

Wielki mag
20.01.2022 11:16
Sharllottka, to brzmi jak koszmar

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56721 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 46836 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44554 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38369 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36643 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikaWioletta

Posiada 32797 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 32300 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Harry-Potter.net.pl - Magiczny Świat Harry'ego Pottera » Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć » Postacie
Drukuj temat
Queenie Goldstein
Prefix użytkownikaViolet-Horde
66.media.tumblr.com/e97e55b8d9252fa728a6a233bb340915/tumblr_okkkncAHHZ1tqhzo2o1_400.gif

Jestem zdziwiona, że na temat tej postaci nie został jeszcze założony temat. Tym bardziej po tym, co wydarzyło się w Zbroniach Grindelwalda, ponieważ była tam jednym z ważniejszych bohaterów! Chyba jej decyzja zszokowała wszystkich. Co sądzicie o Queenie? Czy wyrobiona po pierwszej części opinia na jej temat, zmieniła się po wróceniu z kina? A może polubiliście ją jeszcze bardziej?

Zapraszam do dyskusji!

Z DNIA 2018-12-20

NAGRANIE ZNALEZIONE DNIA 2019-01-11

PLAY.

[ 00:45:32 ]

[ W TLE CICHA MUZYKA, ODGŁOS STUKANIA PAZNOKCIAMI O BLAT. ]

Zawieszenie sprzętu, na którym nagrywam zaczynały być irytujące. Ekran śnieży, sztuczna inteligencja resetuje się, tnie. Zgłoszenia do serwisu dokonałam poprzedniego dnia. Aktualnie staram zająć się dokumentacją tej usterki.

[ PRZEWINIĘCIE DO POCZĄTKU. ]

[ 00:02:05 ]

Chwilowo ustalam nadawcę wiadomości, która zawirusowała system androida. Z powodu pewnego usunięcia danych z dysku, staram się przedstawić najważniejsze fakty na tej kasecie. Nazywam się Violet, należę do dystryktu Hufflepuff, w którym zajmuję się głównie pisaniem tekstów i grafiką. W wolnym czasie od spełniania obowiązków dobrego obywatela HP-neta, zagłębiam się w wiekowe artykuły o wartości historycznej lub udzielam się w świecie równoległym, postacią o numerze 5768SteRRav2018p (Spike Rees). Planuję większy wkład w życie kraju. Uważam, że sztuczna inteligencja...

[ ZACIĘCIE OBRAZU. ]

SYSTEM ERROR. SWITCHING TO AUTOMATIC CONTROL

[ 01:03:28 ]

[ SZUM. ]

[ STRZAŁ. ]

[ PIK PIK. ]

Z tej strony główna sztuczna inteligencja. Violet nie może podejść do odbiornika. Zarządzenie: wprowadzenie nowego członka społeczeństwa z powody usunięcia dotychczasowego. Powód usunięcia: przeszukiwanie. Powód usunięcia: nieznany.

END OF THE RECORDING.

www.harry-potter.net.pl/images/articles/podpisviolet.jpg

Prefix użytkownikaJakub Scamander
Zacznę od tego, że po obejrzeniu tego filmu zmienił się całkowicie mój punkt widzenia w świecie czarodziejów. Co takiego ma to zdanie wspólnego z Queenie, wyjaśnię poniżej.

Spoiler :: Pokaż
Queenie polubiłem od samego początku Serce i mimo jej decyzji w filmie, nadal ją lubię i w pełni rozumiem, dlaczego przeszła przez ogień, aby stanąć po stronie Grindelwalda. Jej marzeniem było wziąć ślub z Jacobem, mimo tego, iż było to wtedy zakazane. Queenie nie chciała być grzeczną dziewczynką, tylko sprzeciwić się regułą panującymi w społeczności czarodziejów, aby móc żyć w pełni szczęśliwie. Nie mogła jednak, iż czarodzieje muszą żyć w ukryciu, a związek małżeński z mugolem mógłby tylko zaszkodzić jej bezpieczeństwu.

I wtedy w grę wchodzi Grindelwald. Przyznam, że ja sam przeszedłbym ja jego stronę. Jedynie czego on chce, to to, aby czarodzieje nie musieli żyć w ukryciu, tylko żyć tak, jak oni by tego chcieli. Queenie pokazała również, cały czas kocha Jacoba, ponieważ chciała wziąć go ze sobą. To, że nie przeszedł, to już nie jest jej wina. Zastanawia mnie teraz tylko to, czy jej relacje wobec Kowalskiego się zmienią. Znienawidzi go, czy może mu wybaczy?

Myślę też, że Grindelwald poniekąd to zaplanował. Queenie ma dość ciekawą umiejętność, która mogłaby zostać wykorzystana przeciwko Newtonowi i całej reszcie.

Weź sobie ciasteczko, Potter.

http://pl.harrypotter.wikia.com/wiki/Użytkownik:32
Prefix użytkownikablad logiczny
Od początku bardzo sceptycznie przyjąłem zapowiedź wprowadzenia takiej dziwnej postaci. Zwykle jest tak, że kiedy wprowadza się osobę z niezwykłą umiejętnością to scenarzyści szybko się gubią. Nie potrafią wyobrazić sobie konsekwencji, jakie wynikają lub powinny wynikać z tego daru. Taka postać staje się płaska jak kartka papieru. i właściwie nic istotnego nie wnosi do akcji.wDla kontrastu "dziwna osobowość" Newta ma wyraźne konsekwencje w jego codziennym zachowaniu. O ile W pierwszej części obecność Queenie, miała jeszcze trochę sensu to:
Spoiler :: Pokaż
W drugiej części rola tej postaci została obdarta z wszelkiego sensu. Jedynie w ostatniej scenie pełni istotną rolę kiedy odczytuje i wyjawia Gellertowi myśli Credence'a. Odtąd już wiemy jakiego "narzędzia" i do jakich celów Grindewald potrzebował. Dziwne tylko, że Queenie nie przejrzała jego myśli, chyba, że potrafi on blokować takie próby

Uważam, że z wyjątkiem tych scen kiedy przyłącza się do Grindewalda i tej ostatniej scenie jest ona tutaj zupełnie zbędna. Film nic by na tym nie stracił, może z wyjątkiem naciąganego powodu powrotu Jacoba.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: