Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Różowy Strażnik Teksasu
23.02.2019 02:07
Only Dream, Kotek

Wybitny uzdrowiciel
23.02.2019 02:02
Grumpy cat

Różowy Strażnik Teksasu
23.02.2019 01:54
Rue Riddle, usunąć?

Bo jak coś to to Snape nie ja jezyk

Śmierciożerca
23.02.2019 01:51
Ech :(

Świetny czarodziej
23.02.2019 01:16
Ehhh, dopiero sie zaczynalo robic ciekawie...

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 57618 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 47901 punktów.

3) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41827 punktów.

4) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 38450 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 33598 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 33582 punktów.

7) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 31517 punktów.

9) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30165 punktów.

10) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Moje HPnetowe miasto w The Sims 4
Prefix użytkownikafuerte
Ten dzieciak Sam to jakiś Antychryst. Chcecie go dać Nieor, a on ja już dawno przebił w byciu złoczyńca xD. Ja bym go w ogóle odizolowała, bo ktoś z nas będzie następny.

To ze nie dostaje podwyżki, to jest ogólnie story of my life, całe życie frajer xD

Livke trzeba zabrać na odwyk xD
did you mean it when you said I was pretty?

78.media.tumblr.com/13b7791f0856d2d2338795660df7e378/tumblr_pbkvm3b7RQ1rutpbro1_540.gif

media.giphy.com/media/1jaLC4WQbqhLZCVnTC/giphy.gif

1.bp.blogspot.com/-o5Sf3nOUDE0/W0TnbV4bi8I/AAAAAAAApOQ/oqBqjFJEJ7gaJpcw-NUm586SwY_Aiaf4QCLcBGAs/s640/tumblr_pbm9rxmGA81r0kp4eo1_500.gif

I can't stop judging everything you do
But I can't get enough of you

http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Ja chciałam tylko napisać że Livka sypią z kim popadnie bo Paula jej klika :( że smutkiem odkryłam, że oni nie sami z siebie się zabawiają a to Pauli się kilka :(

No mówiłam że Ben mieszał palce w śmierci Sam i teraz się pewnie boi że jej duch go wyda!!!
Albo jak to dziecko boi się ducha xD
Albo po prostu nie lubił Sam...
Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath

Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif

Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif

The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
PaulaSmith
Kath muszę to wyjaśnić xD Owszem ja klikam niektóre interreakcje, których Sim sam nie zrobi, albo czekałabym na to sto lat, ale ja klikam według jego pragnień, czyli to, co mu się wyświetla w pierwszej kolejności. Nie, że ja sobie wymyślam, że np. Kamyk się do Was wprowadził, albo że Marcus pocałował Rue. Wyświetliło się, że chce ją pocałować to mu kliknęłam ;)
www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png

78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Prefix użytkownikaMikasa
Mój komentarz będzie chaotyczny, bo pisałam go sobie z boku na bieżąco ;d
Na początek powiem, że cholernie zazdroszczę łazienki z oknem wychodzącym na ogród (kąpiel Bena).

Ciekawe, że Ang pociesza mnie zaraz przy bieżni. Czyżby pobiła jakiś mój rekord przebiegniętych kilometrów, a ja dla pozorów mówię, że chodzi o Sam?

Wow, obraz żałobny dość mocny. Nie wychodzę z podziwu, jak interaktywne są te Simsy.

Cieszy mnie przyjaźń młodych sióstr, mają chociaż siebie w tym paskudnym świecie. A tak btw. strasznie mi się podoba to łóżko-namiot, fajne te sprzęty dla dzieci.

Ej, ten odcinek mi uswiadomił, że ktoś taki jak Krico też musiał mieć kiedyś mamę, czy to nie dziwne? ;o Beka z sugestii, że jego mamą jest Razor.

Trochę creepy, że dziewczyny trzymają urnę z Sam w salonie.

Kocham Kamyka, to taki poczciwy człowiek <3 Kath ma szczęście, haha.

Livka ma cuuudne włosy. I minę, jakby rzeczywiście była już po kilku morskich rozpryskach.

Żałoba Pauli łamie serce, naprawdę.

Wait, whaaaat. Będziemy teraz żyły z duchem? Wiecie co, wydaje mi się, że ostatni fanart turniejowy przewidział Sam w takiej formie, haha. Co do jej sprzątania, to mam taką teorię, że wróciła jako duch, bo musi odkupić jakiś grzech lenistwa, żeby wejść do Królestwa Niebieskiego, więc chodzi i sprząta.

OOOOCH, nareszcie coś robię oprócz biegania i pieniędzy! Paula, dziękuję Ci, że to Gryfon, a nie jakiś... no, wiadomo kto.

Bahaahhaa, losiek robi bicki w łóżku, nie wiem, czy chcę znać szczegóły :D Czy wymęczony Morfin woła o pomoc swoim nowym tytułem ksiażki?
i64.tinypic.com/wsjk8m.png
i63.tinypic.com/xqao9v.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png

j.gifs.com/AnK63z.gif

Livka
Ja powiem tak... Każdy na swój sposób przeżywa żałobę xD
Ja zdobywam nowych przyjaciół, ta samą drogą jaka weszłam do redakcji... Przez łóżko xD
Ja się nieźle ubawilam czytając wreszcie co tam wyczyniam, bo zawsze tylko odrzucana i odrzucana xD
No i... Gadać z facetem i myśleć o butach... xD

W każdym razie Losiek gratuluję udanego pożycia małżeńskiego, Kath Tobie wiernego męża :D

Mikasa jak Paula nas ostrzega, że masz się mnie strzec to pewnie knuje coś niedobrego xD

Marcus... Dla przyzwoitości pogadalbys z Ang... A nie zarywasz na prawo i lewo!
Cześć wszystkim!

Same dobre gwiazdy spotkały się na nieba szczycie,
Z ducha, ognia i rosy tchnęły w ciebie życie

Kiedy jesteś miła, ale masz też ciemną stronę ^^

cdn.dopl3r.com/memes_files/my-two-personalities-coexisting-in-peace-IJZb1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/livkavtff.jpg

i.imgur.com/fra84T9.jpg

Dom w Hogwarcie: Gryffindor

media1.tenor.com/images/3a943d0a82fac73aabb9e1bc57b24800/tenor.gif

Ulubione bajki

i.imgur.com/xic27Eh.gif

78.media.tumblr.com/b1fc69f273fad20db4d9e0733f3d0015/tumblr_inline_oasqsc5pV01ttddq8_500.gif

media1.tenor.com/images/5d0760ac83b2e11a55d5394ca9ad0125/tenor.gif

i.imgur.com/Qiv5MYZ.gif

Ulubione seriale

i.pinimg.com/originals/9f/85/de/9f85deabcc4e05ab269193e46d7c8399.gif

i.imgur.com/yfkYKsY.gif

1.bp.blogspot.com/-yKDQ03BvPck/Und_UEmhFnI/AAAAAAAA1Rg/ICt6-PqD2Aw/s1600/GIF+GLEE+HANDS+LOGO+lilybop.gif

78.media.tumblr.com/35b1bd3837d620915c0c879a6fc99c79/tumblr_os6d6psCgQ1v77151o1_500.gif

media.giphy.com/media/QR8m21Hkb4eLm/giphy.gif

laughingsquid.com/wp-content/uploads/2016/08/lsthings3.gif

media.melty.fr/article-3391748-raw-f1480930265/l-argent-ou-le-plomb.gif

img.buzzfeed.com/buzzfeed-static/static/2014-11/11/16/enhanced/webdr12/anigif_enhanced-5290-1415742663-12.gif

78.media.tumblr.com/70afc44914622d3f20644da58e37b8c7/tumblr_n1b9levafC1snfsvoo1_400.gif

i.imgur.com/2MQlMXj.gif

78.media.tumblr.com/e87122836695b288757a7ddaf4035dac/tumblr_p18wpbDXXp1r09d6po1_540.gif

Prefix użytkownikaMorfinGaunt
Ten Ben, to jakiś diabeł wcielony, dzwońcie po egzorcystę! xD

ulka dobrze zrobiła, przeganiając Krica! Nie chce zajmować się swoim dzieckiem, to wypad xD

Kamyk coraz bardziej mi się podoba (ale nie w tym sensie losiek, bez obaw ;) ) mówię o jego zachowaniu :D

Dobrze, że ten duch się pojawił, domowniczki szybciej się ogarniają, jak wiedzą, że Sam jest przy nich xD co nie można powiedzieć o Benie... ej, weźcie mu jakiegoś karnego jeżyka zróbcie, bo z niego wyrośnie gangster jakiś xD

Co do naszej domowej siłowni, ekhem... polecam samemu spróbować, to się przekonacie :tanczy: bieżnie staną się zbędne :D No i spełniło się moje marzenie o książce Love mam tylko nadzieję, że to żaden Harlequin xD

Rue, uważaj na Marcusa! Obyś nie była jego zabawką :D
MorfinGaunt

www.harry-potter.net.pl/images/articles/morfin.png

Angelina Johnson
Ciekawe, że Ang pociesza mnie zaraz przy bieżni. Czyżby pobiła jakiś mój rekord przebiegniętych kilometrów, a ja dla pozorów mówię, że chodzi o Sam?

No raczej, że tak! Jestem astronautką, nie pobijesz mnie w kondycji (chociaż w Simsach... ._.) Śmiech

Biedna, biedna Sam, ale bardzo mi się podoba, że wróciła jako duszek i jeszcze nam sprząta! Nie wiem tylko jak poradzimy sobie z tym antychrystem Benem, może oddajmy go tatusiowi, co? ;DD

Marcus świnia, normalnie powinnam go zniszczyć! Angry2 Naślę na niego jakąś armię kosmitów, co Paula? I zazdroszczę łośkowi i Morfinowi, my z Mikasą musimy biegać po bieżni jak chomiki po tym kółku, a oni nie dość, że mają tyle przyjemności to jeszcze formę przy tym robią... Chociaż Mikasa chyba też niedługo będzie mogła zrezygnować z bieżni Eyebrows

Chyba muszę zacząć toczyć życie jak Liv. Wolna, z morskim rozpryskiem, nie przejmująca się konwenansami...

A Kamyk i Kat to moja ulubiona para Love
image.spreadshirtmedia.net/image-server/v1/mp/designs/143618396,width=178,height=178,version=1077033415/chemia-milosci.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/ang.png

s5.ifotos.pl/img/batpng_aewxhsq.png

img.joemonster.org/i/2018/01/mowiace_02.jpg

img.joemonster.org/i/2014/05/slodkiezdjecia_19.jpg

oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

Slytherin! Sss..

Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji.
Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć.

Prywatny ołtarzyk mojej siostry o najpiękniejszych nogach świata!
i62.tinypic.com/2mx262w.jpg

i44.tinypic.com/2lworqc.jpg
Od superhiper Prefekt Slytherinu, Lossiril <3

Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_naj.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_naj_pomocny_adm.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_admin_naj.png

i68.tinypic.com/aert6v.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_komentator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najmilszy_administrator.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najmilszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_komentator.png

Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.

Oszukać przeznaczenie chcesz,
I spotyka Cię kara.
Twój los już napisany jest,
Twe daremne starania.
Jak kamień co rzucony chce,
Gwiazdą w niebie się znaleźć.
Va'esse deireádh aep eigean

Od super Józia!

i41.tinypic.com/szva55.jpg

s10.ifotos.pl/img/bukareszt_qraqnra.gif

cdn.drawception.com/images/panels/2014/12-30/FxP59mOmw5-2.png

PaulaSmith
Witajcie znów! Po tym, jak strona ożyła i ja wracam do życia i mogę znów Wam opowiedzieć o wzlotach i upadkach HPnetowych Simów :D

Zacznę od domu chłopaków, bo niemało się tam wydarzyło. Uwielbiam związek Morfina i łośka, którzy doskonale się dogadują, spędzają ze sobą fajnie czas, a nawet przyłapałam Morfina, jak pobiegł na dwór przywitać łośka po powrocie z pracy. Czyż to nie urocze?

funkyimg.com/i/2RbSs.jpg

Co nowego u gordiana po rozstaniu z Roksolaną? No chyba decyzję o rozstaniu podjął zbyt pochopnie. Jako jedyny w domu nie ma chęci do poprawiania umiejętności, chodzi do pracy, jak go zmuszę, a tak naprawdę to siedzi cały czas na kompie i napitala w Simsy. Było zostawiać dziewczynę?

funkyimg.com/i/2RbSm.jpg

W międzyczasie do Marcusa zadzwoniła Angelina, dalej nieświadoma jego romansów, i zaprosiła go do spędzenia czasu u niej w domu. Marcus chętnie skorzystał z zaproszenia, a gdy się pojawił w domu Ang to niedługo później wylądowali w łóżku. W sumie naprawdę ładna z nich para, ale żal mi Angeliny, która kocha swojego chłopaka, podczas gdy ten za jej plecami kręci wałki :/

funkyimg.com/i/2RbSr.jpg

Marcus wrócił do domu po randce z Ang, ugotował obiad dla wszystkich domowników i... dostał kolejny telefon, ale tym razem dzwoniła Rue chcąc go odwiedzić. Jako, że chłopak miał trzy dni wolnego zaprosił dziewczynę do siebie. Oczywiście flirtował, bajerował, a młodziutka Rue zaczęła się w nim zakochiwać. Chciałabym w tym miejscu pokazać Wam, że to nie ja wymyślam sobie, że ktoś ma z kimś iść do łóżka, flirtować, czy się kłócić :D Podczas interreakcji z Rue pojawiło się Marcusowi pragnienie, by... postarać się o dziecko z Rue.

funkyimg.com/i/2RbSq.jpg

Wcześniej zawsze miał po prostu bara-bara, a tu nagle tak. Więc kliknęłam, skoro chciał i wylądowali z Rue w łóżku.

funkyimg.com/i/2RbSp.jpg

W ogóle najlepsze jest to, co stało się po zakończeniu baraszkowania. Marcus postanowił lepiej poznać Rue i okazało się, że oboje nie cierpią się angażować. No cóż, chyba trochę po nie w czasie :D W każdym razie ta wiedza nie przeszkodziła im, by dalej wymieniać czułości, aż w końcu Rue poszła do domu.

funkyimg.com/i/2RbSo.jpg

funkyimg.com/i/2RbSn.jpg

Oczywiście umierając z ciekawości (tak, jak Wy teraz) przełączyłam szybko na dom Rue i kazałam jej zrobić test ciążowy. No i okazuje się, że Marcus zadziałał raz dwa i będzie miał dziecko z Rue.

funkyimg.com/i/2RbSk.jpg

Postanowiłam zostać w domu Rue, Emily, Roksolany, Liliany i ani trochę dłużej i poczekać na rozwój wydarzeń. W ogóle Rue jest już całkiem dorosła, jest w ciąży, a dalej śpi w dziecięcym pojedynczym łóżku.

funkyimg.com/i/2RbSj.jpg

funkyimg.com/i/2RbUm.jpg

Emily Wright rozwija się w karierze stylistki, ale nie wiem czy dojdzie na jej szczyt jak Wiolka czy ulka, bo ostatnio wróciła z pracy, a na górze wyświetlił mi się komunikat, że postanowiła coś zawinąć z miejsca pracy. No ładnie, nie spodziewałabym się tego po niej...

funkyimg.com/i/2RbUk.jpg

Tak w sumie nie ma, co się trochę dziwić dziewczynie. W tym domu jest straszna bieda. Niby dziewczyny dołączyły do pracującej ani919 (tylko Rue nie pracuje), ale no kariery jakoś im się szczególnie nie układają i po zapłaceniu rachunków ledwo zostaje im pieniędzy na jedzenie.

Do domu dziewczyn zawitał Marcus z Syriuszem. W sumie nie wiem po, co Marcus przyprowadził ze sobą kolegę, ale szybko okazało się, że Syriusz po prostu chciał poznać sąsiadkę Emily. Niestety każda próba flirtu z jego strony kończyła się zniechęceniem, a Emily była na maksa ZNUDZONA. Ale Syriusz chyba wyczaił, że no bieda w domu i patrzę, a on wyciąga zza pleców prezent. Markotna Emily go otworzyła, a tam... 5 tysięcy Simleonów. No i powiem Wam, że w tym momencie dziewczyna spojrzała na niego łaskawszym okiem. Eh, pieniądz rządzi nawet światem Simsów.

funkyimg.com/i/2RbUh.jpg

Ale, ale... wróćmy do Marcusa, który przyszedł odwiedzić Rue, a ta przecież ma dla niego niezłą wiadomość. Rue wyjawiła mu tę wielką nowinę, a on... zaczął na nią krzyczeć. Serio. Na ciężarną. I kuźwa, przecież sama sobie dziecka nie zrobiła, sam chciał, a teraz aferę robi.

funkyimg.com/i/2RbUj.jpg

Rue obrażona poszła płakać do łóżka. W sumie nie ma, co się dziwić dziewczynie, każdy by tak zareagował. Marcus jednak chyba żałując swojego wybuchu poszedł za Rue i zaczął się interesować jej brzuchem. No cóż trochę się zrehabilitował.

funkyimg.com/i/2RbUi.jpg

By oderwać się trochę od tych dramatów i zawiłości życiowych zawitałam do domu monci, Jadka, fuer, ulki, Nior i Grażynki i co tam zastaję? A. w odwiedzinach u monci. A miało być bez dramatów. No i muszę Wam opowiedzieć, co tam się wydarzyło. Zastałam ich czulących się na łóżku w pokoju Nior, potem się po raz pierwszy całowali.

funkyimg.com/i/2RbUg.jpg

funkyimg.com/i/2RbUe.jpg

Ogólnie muszę przyznać, że moncia wygląda na szczęśliwą, jak A. poszedł skorzystać z toalety to ona zeszła na dół, włączyła wieżę i zaczęła tańczyć. Jako, że A. mi zniknął z horyzontu obejrzałam, co się dzieje z innymi dziewczynami w domu. Idąc za ulką zobaczyłam na ulicy Krico. Ale nie był on sam. Ucinał sobie pogawędkę z Lilyatte. Ciekawe, ale no nie grałam nimi w tym momencie, więc nie wiem o co kaman. Wracając do domu dziewczyn zobaczyłam, jak fuer przytula się z Grażynką, a po chwili zostały najlepszymi przyjaciółkami. Niesamowite, jak fuer się zmieniła. Może jednak ona i jadek wezmą kiedyś ślub i będą mieć dziecko? Po chwili patrzę, a fuer i Grażynka bawią się w najlepsze domkiem dla lalek ( który znów odbudowała Grażynce moncia). Słodko!

funkyimg.com/i/2RbWL.jpg

funkyimg.com/i/2RbWK.jpg

Skupiona na przyjaźniach zapomniałam o monci i o A., ale okazało się, że A. zbiera się do domu, jednak wcześniej moncia pobiegła zanim i gorąco się z nim pożegnała.

funkyimg.com/i/2RbUd.jpg

Zostałam w domu dziewczyn jeszcze jeden dzień, by przypilnować żeby moncia zebrała zbiory, bo przez te amory zaczęła zapominać o swoim ogrodzie. Minęła noc, moncia zbiera owoce, warzywa i kwiatki na sprzedaż, a tu patrzę bez zapowiedzi do drzwi puka A. No kurde, może by zadzwonił czy coś? Ale monci totalnie to nie przeszkadzało i czule go powitała.

funkyimg.com/i/2RbWN.jpg

Zupełnie inaczej, bardziej trzeźwo postrzega osobę A. Nieoryginalna, która niezbyt chętnie zaczęła z nim rozmawiać, gdy ten do niej zagaił. No cóż, prawdę mówiąc u Nior pojawiały się same złośliwe interreakcje, a gdy pozwoliłam jej samej działać to po chwili zobaczyłam, jak dziewczyna wyciąga zza pleców szklankę, której czerwona zawartość po chwili wylądowała na twarzy A. No cóż chyba Nior jest bardzo przywiązana do monci i ostrzegała A. przed jej gniewem, kiedy ten skrzywdzi moncię. Piękna sprawa.

funkyimg.com/i/2RbWQ.jpg

Skupiając się na monci i A. zapomniałam o ciąży Rue, a gdy włączyłam jej dom okazało się, że dziewczyna już urodziła, ale nie jedno dziecko, a DWOJE. Marcus zmajstrował Rue bliźniaki. Szybko pospieszyłam, by zmienić imiona dziewczynek na Frida i Georgia (za imiona bardzo dziękuję Mikasie, bo ja załamana niedziałaniem strony totalnie nie miałam weny).

funkyimg.com/i/2RbWG.jpg

No i co dalej? Powiem Wam, że młodziutka Rue totalnie nie miała ochoty interesować się dziećmi. Serio. Ani razu nie podeszła do dzieci sama z siebie zupełnie inaczej niż reszta mieszkanek jej domu. Najbardziej dziećmi zajmuje się Roksolana, ale dziewczyna pracuje i nie może przecież poświęcić im całego swojego czasu. No i przecież z pieniędzmi u dziewczyn krucho, a dzieci trochę kosztują. W związku z powyższym podjęłam decyzję, że przecież Rue sama sobie dzieci nie zrobiła i Marcus też powinien wziąć za nie jakąś odpowiedzialność. I tak Frida została u matki, a Georgia zamieszkała z ojcem.

funkyimg.com/i/2RbWH.jpg

Niestety okazało się, że Marcus ma takie serce do swojego dziecka, jak i jego matka. Zero zainteresowania. Na szczęście i Marcus nie mieszka sam. Płaczącą i głodną Georgią zajął się... Morfin. Przytulił, nakarmił, ukołysał. Fajnie było na to popatrzeć. Wstydź się Marcus!

funkyimg.com/i/2RbWJ.jpg

Na koniec muszę Wam powiedzieć, że zaciekawiona tym spotkaniem Lily i Krico na mieście włączyłam dom dziewczyny, ale jej w nim nie zastałam. Włączam Lily, a tu przekierowuje mnie do domu... Krico. Tak. I patrzę, a oni sobie śmieszkują w najlepsze i są już przyjaciółmi. Z Sam na początku też się przyjaźnił...

funkyimg.com/i/2RbWF.jpg

Aaaa... Przy okazji wizyty w domu Krico zastałam bijących się RazoraBMW i A. Ciekawe o co poszło?

funkyimg.com/i/2RbWE.jpg

78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Prefix użytkownikaBad wolf
Śledzę od początku simsy, ale nic mną nie wstrząsnęło tak jak ciąża Rue. Brawo Mała! xD
Chociaż szkoda, że nie okazała się najlepszą matką :(
- Schizofrenia paranoidalna od dziesiątego roku życia.
- Okropność...
- Skądże! Da się przyzwyczaić, poza tym zawsze mam towarzystwo.

i.pinimg.com/originals/1a/06/a4/1a06a4a159c38df33f7287531dc48199.gif

78.media.tumblr.com/0c1ece477ebebd6de3494e2c176f2563/tumblr_p84ajqf5w21s0t9k2o3_500.gif

78.media.tumblr.com/0a3a933c0cb34017074fcaba812c1416/tumblr_p84ajqf5w21s0t9k2o2_500.gif

78.media.tumblr.com/412f2d7180b0b3caa2ceadeb6199c047/tumblr_p84ajqf5w21s0t9k2o1_500.gif

A mnie bardziej od ciąży i bliźniaków, zaskoczyło to że Sim gra w simy xD

Brawo Nior, dbaj o Moncie!
Ale fakt, że Andrzej jest już emerytem, żeby nie padł na zawał przy tych powitaniach i pożegnaniach od Monci xD

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Oto jest Kath

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg

Na nic próby oderwania
Uśmiech jego mówi wiele

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my foe:

Do hymnu!

Refren:

Refren.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

Prefix użytkownika-lavender-
Czytam te Simsy i po prostu nie dowierzam, co chwila jakieś dzieci się rodzą! Chociaż teraz te bliźniaki i to u Rue to już w ogóle... xD
Btw, a to nie ja przypadkiem mieszkałam z Rue, Emily, Roksolaną i anią? :D
imgur.com/4tJxha0.jpg

Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie.

i42.tinypic.com/2dhicyf_th.jpg

W Ravenclawie tylko ci,
których umysł pięknem lśni.

imgur.com/4tJxha0.jpg

pre09.deviantart.net/9bec/th/pre/f/2014/096/5/4/rowena_ravenclaw_by_lsmyang-d7dbiwl.jpg

imgur.com/4tJxha0.jpg

W Hogwarcie
Charlotte Night
Karta Postaci - klik!

imgur.com/4tJxha0.jpg

Pottermore
Hufflepuff - dumna Kluseczka!

imgur.com/4tJxha0.jpg

i.imgur.com/xshdjmB.jpg

imgur.com/4tJxha0.jpg

Trójeczka Wrozka

i.imgur.com/CwuMZHb.png

imgur.com/4tJxha0.jpg

i65.tinypic.com/15d03tw.gifi65.tinypic.com/o0yrnd.gif

imgur.com/4tJxha0.jpg

Każdy taniec jest odkryciem nas samych

i.imgur.com/rUn4xgm.jpg66.media.tumblr.com/bcf171d42e81900c034de832323ab5c2/tumblr_myipktM1P31tnqey7o1_500.gif

imgur.com/4tJxha0.jpg

Prefix użytkownikaScarllet
Ciąża Rue była niezłym zaskoczeniem! Ahh ten Marcus. ( Co się dziewczyna będzie dziećmi zajmować! Pewnie bawić się chce a nie xD)
Biedny Gordian.. Powinien wyjść trochę do ludzi, a nie cały dzień w simsy grać.
A co do bójki.. Może Razor podko****e się w Monci i jak prawdziwy facet stoczył o nią boj5? xD
Chcę być jak woda - wystarczająco silna, by utrzymać statek, ale tak słaba, by przelecieć przez palce...

66.media.tumblr.com/bc06d26db9edfcb1c4270ce9c59aaaa8/tumblr_p75vgpV9C81tzv1dpo1_500.gif

i.imgur.com/cFE02Q9.png

W hogwarcie Veronica Lodge.Prefekt Slytherinu.

Prefix użytkownikagordian119
Co nowego u gordiana po rozstaniu z Roksolaną? No chyba decyzję o rozstaniu podjął zbyt pochopnie. Jako jedyny w domu nie ma chęci do poprawiania umiejętności, chodzi do pracy, jak go zmuszę, a tak naprawdę to siedzi cały czas na kompie i napitala w Simsy. Było zostawiać dziewczynę?

no, to to już po prostu cały ja xDxDxD a tak btw, skąd masz laptopa w ts4? bo tam chyba nie ma takowych z tego co pamiętam...
Witam was, moi drodzy,
w krainie czarów!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/gordian.png

i.imgur.com/Jy8q3a1.jpg

s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/12/d8/e5/12d8e53b202c07dd261102bf53ad10c5.jpg

A jeśli chcecie zdobyć
Druhów gotowych na wiele,
To czeka was Slytherin,
Gdzie cenią sobie fortele.

Posycz sobie, mała żmijko
Wij się, żmijko, wij
Bądź milutka dla Gordiana
Bo cię przybije do drzwi!

pobierak.jeja.pl/images/3/5/8/235806_coachingowe-brednie.jpg

Od Hermionki78 na Halloweeeeeeeeeen

i.imgur.com/Ki6Z5wP.jpg

Order Dobrego Ucznia za 3. miejsce w konkursie na najaktywniejszego ucznia Hogwartu (2017/2018) :D
i.imgur.com/GnXvW0r.png

W Hogwarcie:

Gordian Stella (4.07-2016-8.07.2018)
Prefekt Slytherinu 2017/2018

Bruno Boccanegra (od 8.07.2018)

Prefix użytkownikaTakoizu
Gordian grajacy w simsy? To cała prawda xD
Lil i Kirico mnie niesamowicie zaskoczyli, ale chyba nie aż tak jak bliźniacza ciąża Rue xD Trochę szkoda, że rozdzieliłaś dzieciaki ale cóż... skoro żadna z domowniczek nie ma abicji żeby zarabiać pieniądze...
Uwielbiam Twoją rozgrywkę xD
33.media.tumblr.com/4389ee5493c85321bd37937172d5c1a0/tumblr_n2hmj3ZZNl1tqs1heo1_250.gif

Slytherin Semper Superbus

PaulaSmith
Kath mnie też zaskoczyło, że grają w Simsy 1 i chciałam Wam to pokazać ;)

lavneder, oczywiście masz rację to Ty mieszkasz z Rue i ekipą, a Liliana jest w innym domu, machnęłam się ;)

gordian laptopa mam z modów z neta ;)

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Wchodzę tu i widzę... aaaa! znowu ciąża! Co tu się na Merlina dzieje?! Paula, dom publiczny założyłaś, czy co? xD Jakby tego było mało... dwoje na raz xD Wstydź się Marcus! i Rue też! Jak można się dziećmi nie zajmować?! Że Benem nikt nie chce to rozumiem i nawet pochwalam, bo to diabeł wcielony, ale Freda i Georgina? Jak nie macie do tego serca, to... losiek, co ty na to, by adoptować dziewczynki? Love Skoro i tak już się nimi zajmuję Wrozka

Moncia, ty uważaj na tego A.! I skąd Syriusz miał tyle kasy?! :O I tylko patrzeć jak przyjdzie Nior i znów zepsuje Grażynce domek xD
MorfinGaunt

Prefix użytkownikalosiek13
Żadnych dzieci!!! Angry2 ile razy mam powtarzać!!! Będzie chyba rozwód...

Razor pewnie pobił Krico za awarię HPneta, proste xD

A bym zapomniała o najważniejszym... Syriusz zarywajacy do Emilki, dostający kosza i interesownosci Emilki jak zobaczyła kasę xD pod pantoflem biedak będzie xD

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Oto jest Kath

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg

Na nic próby oderwania
Uśmiech jego mówi wiele

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my foe:

Do hymnu!

Refren:

Refren.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

Pozwoliłem sobie zrobić drzewo genealogiczne naszych rodzin Simowych :D

i.postimg.cc/PxX2MFy7/rodziny-w-wiosce.png
MorfinGaunt

PaulaSmith
Ojej Morfin to słodkie!!! Dziękuję Ci bardzo! Mega to wygląda! Love Love Love Love Love

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: