Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Wzór do naśladowania
23.04.2024 14:43
Smierciojadek, wszystkiego najlepszego i sto lat stażu na stronie życzę :birthday: :D

Harrych świąt!
22.04.2024 13:43
Dzisiaj mija równo 17 lat, odkąd jestem na stronie!

Sprzedawca prac domowych
21.04.2024 18:01
Wioletta, brawo ty!!!! Wrozka :birthday: kibic

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
Moje HPnetowe miasto w The Sims 4
Prefix użytkownikalosiek13
Przydałoby się oddzielne drzewo na związki Marcusa xD
 
Prefix użytkownikaMorfinGaunt
losiek13 napisał(a):

Przydałoby się oddzielne drzewo na związki Marcusa xD


Żadne drzewo nie ma tyle gałęzi xD
MorfinGaunt

i.postimg.cc/gkk79Ch8/rowling.png

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

Jeśli ktoś ci mówi, że czuje się benowo, albo do bena z takim życiem, to wiedz, że to nie przelewki i trzeba takiej osobie natychmiast pomóc! Bo z Benem nie ma żartów!

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

i.postimg.cc/yxJC8bjf/poster.png


zapodaj.net/images/f1efe2ea40db3.png
 
Prefix użytkownikalosiek13
To od razu cały las xD
 
Prefix użytkownikaShanti Black
trochę nadrobiłam tych simsów i nie mogę z tego xD
www.harry-potter.net.pl/images/articles/shantiwielkawojanff.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/shanti.png


W Hogwarcie Cynthia Lynwood. Nikt ważny, ale lubi przypały, prefekt Hogwartu.
Na stronie:
- prefekt Gryffindoru (14 edycja; 27.07.2015 - 11.11.2015)
- przewodnicząca Karczmy pod Parchatym Trollem (31.08.2015 - 21.11.2015)
- Redaktor Naczelna Proroka Niecodziennego (Wydanie 4 - Halloween), (Wydanie 5 - Nowy Rok, (Wydanie 15 Walentynki), (Wydanie 16 (Huncwoci))
- Prefekt Hogwartu (27.08.2017-)


www.harry-potter.net.pl/images/articles/shant.jpg


Bo mogę Cwaniak
i.imgur.com/N9bzzWn.png

Sim Shanti w wykonaniu EmilyWright Love
i.imgur.com/MbrWM9r.jpg


Magiczna siódemka
i.imgur.com/GRVPG1y.png

Magiczna siódemka part II
i.imgur.com/M0pcH5X.png


Ciekawa liczba punkcików
i.imgur.com/p9aV7MW.pngi.imgur.com/JTHiWfJ.png
 
Prefix użytkownikaMorfinGaunt
i.postimg.cc/9QFhYYsy/s-jak-simsy.png

MorfinGaunt

i.postimg.cc/gkk79Ch8/rowling.png

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

Jeśli ktoś ci mówi, że czuje się benowo, albo do bena z takim życiem, to wiedz, że to nie przelewki i trzeba takiej osobie natychmiast pomóc! Bo z Benem nie ma żartów!

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

i.postimg.cc/yxJC8bjf/poster.png


zapodaj.net/images/f1efe2ea40db3.png
 
Prefix użytkownikafuerte
Morfin, jesteś hory xD
zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png


media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif



www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg
 
http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaPaulaSmith
Wiem, że moi stali czytelnicy (Morfin i łosiek:love:) czekali na nowe wieści z HPnetowej wioski. Mam nadzieję, że nie tylko oni, więc jestem i powiem Wam, że działo się niemało i sama nie wiem od czego zacząć, lecę więc po kolei, tak jak zrobiłam screeny :D

Zanim Wiola, Al, Kath, Kamyk, Sara i Nina przeprowadzili się do nowego domu w odwiedziny do Al wpadła Jadek. Okazuje się, że poza pracą i fuerte dziewczyna prowadzi jakieś życie. Między innymi śledzi trendy w mieście, ale nie zdecydowała się na śmiałe zestawienia ulki, a na bardziej codzienne pomysły Wioli.

funkyimg.com/i/2RBD6.jpg

Jadek i Alette chyba zaprzyjaźniły się w pracy, bo dziewczyny były w świetnej komitywie i spędziły popołudnie grając w szachy.

funkyimg.com/i/2RBD5.jpg

W międzyczasie Wiolka postanowiła chyba zastąpić Sam w robieniu psikusów i zadzwoniła do ulki nieźle ją wkręcając xD

funkyimg.com/i/2RBD9.jpg

Rozochocona sukcesem z ulką Wiolka postanowiła zrobić też psikusa w miejscu pracy wpuszczając do biura... lamę! Poszalała!

funkyimg.com/i/2RBD7.jpg

Jako, że Kath osiągnęła szczyt kariery (swoją drogą Kath zarabia za dzień pracy ponad 4 tysiące, co jest absolutnym rekordem w mieście, ale ciągnie 12 godzinne zmiany :/ ), Wiolka też, Al też (choć rzuciła pracę) budżet domowy bardzo urósł. Dom dziewczyn był super, ale kiedy wprowadził się Kamyk, Al adoptowała Ninę, okazało się, że jest trochę przyciasny, a jedna łazienka na tyle osób to istny koszmar. Więc zbudowałam im nowy dom. Jest zupełnie inny, niż pozostałe i to chyba w tym domu sama zamieszkałabym najchętniej. Dom wzorowany jest na starym młynie/stodole. Może nie jest zbyt przestrzenny, ale ma wystarczająco miejsca dla wszystkich i mi się bardzo podoba. Dodatkowo ma dobudówkę, w której Al i Wiolka wyżywają się artystycznie, a Kamyk szlifuje formę. Zobaczcie sami i dajcie znak czy się Wam podoba :D

Rzuty zewnętrzne:

funkyimg.com/i/2RBGW.jpg

funkyimg.com/i/2RBGU.jpg

Tutaj pracownia i siłownia:

funkyimg.com/i/2RBGR.jpg

Wiolka od razu rzuciła się do malowania (ten obraz kobiety na ścianie jest też autorstwa Wioli! mega!)

funkyimg.com/i/2RBL2.jpg

A Kamyk zaczął ćwiczyć boks

funkyimg.com/i/2RBL3.jpg

Pokój Wiolki niewiele się zmienił, plakaty zostały inaczej poukładane, bo pomieszczenie jest większe.

funkyimg.com/i/2RBHa.jpg

Obok Wiolki jest kwiatowo -zielony pokój Alette

funkyimg.com/i/2RBH4.jpg

Naprzeciwko jest pokój Niny, uwielbiam te belki!

funkyimg.com/i/2RBH6.jpg

Na dole też jest łazienka, ale chciałam Wam pokazać super kuchnię połączoną z jadalnią i otwartą na salon.

funkyimg.com/i/2RBGZ.jpg

funkyimg.com/i/2RBH2.jpg

Salon jest o tyle niezwykły, że jest w jakby przybudówce i jest bardzo wysoki, a widok z góry na to pomieszczenie mają Kath i Kamyk ze swojej sypialni, która jest jakby antresolą.

funkyimg.com/i/2RBMf.jpg

funkyimg.com/i/2RBHf.jpg

Na górze jest również łazienka i ostatnie pomieszczenie - pokój Sary.

funkyimg.com/i/2RBHc.jpg

Dobra, naoglądaliście się pomieszczeń czas na zawirowania uczuciowe, zdrady, miłości i inne dramaty, bo na to czekacie najbardziej - WIEM ;)

Muszę Wam opowiedzieć o Kath i Kamyku. Otóż uwielbiam ich szczęście i miłość, którą siebie darzą. Często grając natykam się na nich czulących się po domu i aż marzy mi się ich wspólne dziecko. Niestety moje marzenia nie pokrywają się z ich pragnieniami. Ani razu w ich interreakcjach nie pojawiło się, żeby postarali się o dziecko. Bara-bara owszem, ale o dziecko nigdy, ani ze strony Kath, ani Kamyka, co dziwne, bo mężczyzna doskonale przyjął Sarę, ale jak widać Sara im wystarcza i niestety nie zanosi się na pomnożenie ich szczęścia. Zakochani postanowili uczcić nowy dom wyjściem na randkę. Poflirtowali, potańczyli w klubie, wszystko pięknie się układało do czasu, gdy Kath nie udała się do toalety, a biedny Kamyk natknął się na szalejącą w klubie... LIV. Dziewczyna tym razem nie chciała przepuścić okazji, zwłaszcza, że barman chyba się zwolnił, po tym jak dziewczyna złamała mu serce, a w klubie nie było innych facetów. Liv zaczęła flirtować z Kamykiem, który będący we flirciarskim nastroju (dzięki Kath) poddał się małemu flirtowi, ale nic się wielkiego nie wydarzyło. Niestety Kath widziała to zgoła inaczej... Wpadła zazdrosna i zrobiła awanturę. W sumie nie ma jej się, co dziwić. Idzie na randkę z mężem, a tam przyłapuje go na jakiś flirtach, choć może to nie jego wina, ale zawsze. Sami zobaczcie jej minę!

funkyimg.com/i/2RBMj.jpg

funkyimg.com/i/2RBMk.jpg

Nie muszę chyba mówić, że na tym randka się skończyła, a Kath i Kamyk wrócili w niezbyt dobrych nastrojach do domu. Na szczęście Kamyk jest naprawdę fajnym facetem i postanowił szybko przeprosić Kath, co ją chyba rozczuliło i związek tych dwojga wrócił do normy. Uffff!

funkyimg.com/i/2RBMh.jpg

Wiolka postanowiła zasięgnąć rady wróżki odnośnie swojego życia miłosnego i wróżka, no cóż... była szczera.

funkyimg.com/i/2RBNX.jpg

funkyimg.com/i/2RBNY.jpg

Kath mimo, że wybaczyła Kamykowi chyba musiała jakoś odreagować swoją złość i ucierpiał na tym domek dla lalek Niny. Patrzę wpadła do pokoju dziewczynki i go zniszczyła. Wzięła przykład z Nior. Eh.

funkyimg.com/i/2RBMg.jpg

Za to Sara prowadzi beztroskie życie kujona i czaruje! Tak, prawdziwa z niej czarownica, patrzę a tu wyświetla się, że Sara uwarzyła eliksir, którym może zaspokoić swój głód w każdej chwili. Kath może być dumna z córki!

funkyimg.com/i/2RBNU.jpg

Postanowiłam zajrzeć do domu Ang, Pauli, Livki, Mikasy, Bena i ducha Sam. Co tam u nich ciekawego? Duch Sam nadal często wpada i czasami robi psikusy, widać nawet zza grobu ujawnia się jej potrzeba psocenia. Co jakiś czas wchodzi w jakiś przedmiot i się nim bawi np. wprawia w lewitację kuchenkę.

funkyimg.com/i/2RC4w.jpg

Ang znów udała się w kosmos i chyba postanowiła wykorzystać swoje nowo nabyte umiejętności prowadzenia samochodu na rakiecie w kosmosie. Sami zobaczcie, jak to się skończyło ;)

funkyimg.com/i/2RBNQ.jpg

Oczywiście Ang postanowiła wziąć udział w wyścigu, a jakże!

funkyimg.com/i/2RBNS.jpg

No to Ziuuum!

funkyimg.com/i/2RBNT.jpg

Któż chciałby utrzymać tempo? Ang dodała gazu!

funkyimg.com/i/2RBNV.jpg

No cóż... przeholowała. Może następnym razem będzie lepiej.

Do domu dziewczyn jeszcze wrócę, ale musiałam sprawdzić, jak mają się dzieci Marcusa i Rue. W tym celu włączyłam dom chłopaków. Stwierdziłam, że przecież mała Georgia nie może mieszkać na korytarzu. Łosiek dla świętego spokoju oddał jej swój pokój, który ja zaaranżowałam.

Kącik Georgii

funkyimg.com/i/2RC6X.jpg

Jako, że losiek i Morfin są moimi najwierniejszymi fanami postanowiłam zafundować im nowy wystrój ich sypialni. Poprzednia była przytłaczająca i nuda, nowa jest nowoczesna, ale przytulna. Mam nadzieję chłopaki, że Wam się podoba :D

funkyimg.com/i/2RC6U.jpg

Raz dwa i chłopaki sprawdzili wygodę nowego łóżka, było gorąco. Ale najzabawniejsze wydarzyło się, jak poszli spać, bo chwilę podziwiałam jeszcze ich sypialnię i słyszę, że... łosiek śmieje się przez sen, serio aż się trząsł. Fajnie, jak ludzie są szczęśliwi.

funkyimg.com/i/2RC6R.jpg

Co jeszcze u chłopaków? łosiek szturmem zdobywa świat biznesu, cały czas awansuje, a jako ścieżkę kariery wybrał Inwestora. Patrzcie, jak się odstawia do pracy.

funkyimg.com/i/2RC6P.jpg

Morfin natomiast rozwija karierę pisarza, ale pieniądze, które przynosi z pracy są niczym w porównaniu z tantiemami, które otrzymuje dziennie za swoje książki. Aktualnie jest to prawie 3500 tysiąca dziennie. Chyba niezły pisarz z tego naszego Morfina.

Ale Marcus ma jeszcze jedno dziecko, Frida mieszka z matką i do niej też zajrzałam. Okazuje się, że Rue dalej nie zajmuje się córką. Jej obowiązki wypełnia Roksolana na zmianę z EmilyWright. W międzyczasie Rue całe dnie chodzi w piżamie po domu i ogląda telewizję na przemian z graniem w szachy. Przyłapałam ją też na beztroskim robieniem aniołów na śniegu. Kurde Rue, a dziecko? :(

funkyimg.com/i/2RC6M.jpg

funkyimg.com/i/2RC6N.jpg

Lavender, która rozwija karierę sportową udała się na jogging nawet zimą i biega w letnim stroju. Czy ona chce umrzeć, jak Sam Quest, tylko z zamarznięcia???

funkyimg.com/i/2RC6K.jpg

Nie wiem, jak Wy ale ja zastanawiałam się, jak układa się monci i A., więc włączyłam dom ulki, Nior, monci, Jadka, fuer i Grażynki. Okazało się, że monci nie ma w domu, idę za nią, a ona siedzi w domu A. Naprawdę się tego nie spodziewałam po niej, że tak wpadnie, mimo ostrzeżeń ze strony Nior. Flirty, rozmowy, pocałunek! Moncia całuje się z A. a wszyscy wspólokatorzy A. nabiegają i klaskają. Chyba popierają wybór A. Moncia uniesiona tymi wydarzeniami postanowiła zadać A. TO pytanie... i A. się zgodził zostać jej chłopakiem. Jak zobaczycie na ostatnim screenie, A. jest pod totalnym wpływem monci, kolana się pod nim uginają. Co to się dzieje???

funkyimg.com/i/2RC8z.jpg

funkyimg.com/i/2RC8x.jpg

funkyimg.com/i/2RC8v.jpg

funkyimg.com/i/2RC8u.jpg

Mówiłam, że wrócę jeszcze do domu Pauli, Livki, Mikasy, Ang, Bena i ducha Sam. No i tak zrobiłam. Przyłapałam Paulę, jak spędzała czas z Benem ucząc go literek i choć dziecko wydawało się, wyjątkowo, zadowolone to czy jej życie niemiłe? Przecież to Ben!

funkyimg.com/i/2RC8s.jpg

Szybko kazałam jej zrobić, co innego, bo od tego Ben ma dwie opiekunki żeby się nim zajmowały. Tak, Ben potrzebuje dwóch niań. Emeryt Piotr i nastolatka Joanna są w tym domu praktycznie na stałe, zajmując się stale wymagającym opieki Benem. Koszty utrzymania tego dziecka są ogromne, co się dziwić, że Krico się nie zgłosił i nie zaopiekował synem po śmierci Sam.

Mikasa ciągle biega. Cały czas. Ale na szczęście Gryfonowi udaje się czasem oderwać ją od bieżni. Trzeba przyznać, że mężczyzna zawrócił w głowie naszej bizneswoman, która chyba chciała zrobić na nim wrażenie, gdy odwiedził ją pewnego dnia i zaproponowała mu... bara-bara w rakiecie Ang. Zdradzę Wam, że Gryfonowi się podobało :D

funkyimg.com/i/2RC8q.jpg

Sam znów przechadzała się po domu i ucieszona tym, że widzi syna postanowiła, go przytulić. Ale Ben... Ben to jakiś dramat. Zobaczcie jego szczęśliwą minę.

funkyimg.com/i/2RC8p.jpg

Choć żałoba po śmierci Sam w domu minęła, ciągle przeżywa ją PaulaSmith. Kolejny raz przyłapałam ją jak spała w łóżku Sam. Czy to było jakieś ukryte uczucie, które nie zdążyło wyjść na światło dzienne?

funkyimg.com/i/2RChN.jpg

Siedząc w domu dziewczyn zorientowałam się, że nigdzie nie ma Liv. Znów gdzieś polazła, więc przełączyłam ekran na nią i gdzie jest? W domu, który ocieka testosteronem. Oczywiście, gdzie mogła być Liv. Ale jakby tego było mało, patrzę a ona flirtuje... z A.! Przecież dopiero, co został chłopakiem monci. I nawet powiedział Liv, że się z kimś spotyka, gdy go o to zapytała, ale chyba Liv tego nie usłyszała, bo po chwili w najlepsze całowała się z A. Mało tego! Zaprosiła go do siebie do domu i wylądowali w łóżku! Czy ona nie wie, że bara-bara z A. = się dziecko??? Przecież Ben w tym domu robi za piątkę dzieci!

funkyimg.com/i/2RChM.jpg

funkyimg.com/i/2RChL.jpg

funkyimg.com/i/2RChK.jpg

funkyimg.com/i/2RChH.jpg

W ogóle śmiechłam, jak Liv i A. wyszli z łóżka. Liv myśli o gorącym sercu, a A. myśli o nocniku Śmiech No cóż, jest już emerytem, mięśnie już nie te.

funkyimg.com/i/2RChG.jpg

A. szybko się pożegnał z Liv i pomyślałam, że w końcu trochę spokoju, skoro żadnego faceta nie ma w pobliżu. Jakże się pomyliłam. Liv chyba spodobali się emeryci, bo patrzę, a ta flirtuje na kanapie z nianią Bena - Piotrem. Serio. Nie maczam palców w jej flirtach, a ona skacze z kwiatka na kwiatek. Dodatkowo Ben również nie był zadowolony z flirtów z jej opiekunem, zobaczcie.

funkyimg.com/i/2RChF.jpg

Stwierdziłam, że to przegięcie i zajęłam się Ang, która musiała jeszcze poćwiczyć na bieżni, bo brakowało jej sprawności fizycznej do osiągnięcia awansu w pracy. Wracam do Liv, a ta daje Piotrowi napiwek, a potem znowu się z nim obściskuje.

funkyimg.com/i/2RChC.jpg

funkyimg.com/i/2RCi2.jpg

Ale chyba nie tylko dla mnie było to za wiele, bo zobaczyłam, jak chwilę później Mikasa i Liv wymieniły parę gwałtownych zdań. Obyło się bez bójki, a później Liv podeszła do mężczyzny i go... zwolniła. Postanowiłam dokładniej śledzić ruchy Liv, ale okazało się, że dziewczyna chyba sama jest załamana swoim trybem życia, bo zaszyła się w łóżku Pauli i płakała. Biedna. Od śmierci Sam nie ogarnia swojego życia.

funkyimg.com/i/2RChS.jpg

Zanim opuszczę dom dziewczyn muszę Wam powiedzieć, że Angelinie się udało! Osiągnęła szczyt kariery astronomicznej i jest międzygwiezdną przemytniczką!

funkyimg.com/i/2RChE.jpg

Angelina postanowiła szczęśliwą nowiną podzielić się ze swoim chłopakiem i... wszystko się wydało. Podwójne życie Marcusa, dzieci z Rue. I tak najszczęśliwszy dzień Angeliny stał się koszmarem. Odwiedziła Marcusa, a gdy ten cieszył się na jej widok spoliczkowała go. Trzeba przyznać, że sobie zasłużył. Później zaczęła krzyczeć na niego, wyzywając go od śmierdzących butów. Trzeba przyznać, że i na to sobie zasłużył. A na koniec z nim zerwała, co załamało chłopaka. Chyba nie myślał, że po tych wszystkich kłamstwach uda im się zachować ten związek???

funkyimg.com/i/2RCi1.jpg

funkyimg.com/i/2RChZ.jpg

funkyimg.com/i/2RChX.jpg

funkyimg.com/i/2RChU.jpg

funkyimg.com/i/2RChV.jpg

Po zerwaniu Ang odwróciła się i myślałam, że wraca do domu, ale ona poszła zobaczyć Georgię i czule przytuliła płaczące, niczemu niewinne dziecko. Może gdyby Marcus był z nią szczery przygarnęłaby jego dziecko i razem stworzyliby rodzinę? Niestety chyba już na to za późno, ale trzeba przyznać, że Ang słodko wygląda z bobasem na rękach.

funkyimg.com/i/2RChT.jpg

No i na koniec mam, jak zawsze, dla Was małą bombę! Do naszego miasta wprowadziło się dwóch całkiem przystojnych mężczyzn, którzy zamieszkali w męskim domu z A., Krico, RazoremBMW, Adersem oraz TheWarsawem. Chłopaki postanowili odwiedzić najbliższe sąsiadki tj. ulkę, Nior, moncię, Jadka, fuer i Grażynkę. No i wydarzyła się rzecz niezwykła! Jeszcze nie widziałam Nior w takim stanie! CoSieDzieje zawojował ją z miejsca! Dał jej różę, a pod twardą dziewczyną nogi się ugięły! To chyba jakieś czary! Nim się obejrzałam już się całowali po raz pierwszy (co, jak zobaczycie w tle, nie zachwyciło ulki), by następnie przenieść się z amorami do pokoju Jadka i fuer, gdzie fuer klaskała w ręce dopingując swoją podopieczną. Chyba wybór Nior, na CoSieDzieje, jako swojego chłopaka, przypadł fuerte do gustu. Zobaczymy, czy złośliwa natura Nior wyjdzie na wierzch i odstraszy chłopaka, czy też może miłość zmieni tę dziewczynę?

funkyimg.com/i/2RC8E.jpg

funkyimg.com/i/2RC8C.jpg

funkyimg.com/i/2RC8B.jpg

Czekam na Wasze opinie i do zobaczenia w następnym odcinku!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png


78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif


SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg
 
Prefix użytkownikaMikasa
Morfin, propsy za gazetkę, bahahaha

Na początek powiem, że zachwyca mnie Twoja dbałość o detale w budowaniu i urządzaniu domów. To jest wszystko tak przemyślane i dopasowane, nie mogę się napatrzeć! Baardzo mi się podoba nowy dom dziewczyn. A tak na marginesie, to ten układ kuchni z jadalnią i salonem jest IDENTYCZNY jak w domu, który kiedyś w prawdziwym życiu oglądaliśmy z Gryfonem... haha

Co do małżeństwa Kath, to wystarczy na razie tych dzieci, niech zajmują się Sarą i sobą nawzajem.

Wiolka u wróżki, ała ;< Ten obrazek przy komunikacie przypomina mi toster.

Kath ma całkiem niezłą bieliznę! Śpi w tym wdzianku? Jeśli tak, to nie dziwię się, że jej związek rozkwita. Nieźle, że postanowiła coś zniszczyć dziecku, przynajmniej obcemu, a nie swojemu. Nie no, brawo, brawo, naprawdę.

Ożesz, lewitujaca kuchenka i dziewczyna-pies. No super. Zawsze chciałam pracować przy tworzeniu tych simsowych abusrdów, wyobrażacie sobie, jaką muszą mieć bekę?

Moncia całuje się z A. a wszyscy wspólokatorzy A. nabiegają i klaskają.


Ok, najlepsze zdanie całego odcinka, coś jak "a kierowca wstał i zaczął klaskać". Moncia, przykro mi, musisz się chyba teraz utopić w basenie.

Nie mogę się doczekać aż Ben dorośnie i zobaczymy, co zrobi z życiem.

Mikasa ciągle biega.

mmmmkej... :D

Mam bekę z tego screena jak Sam przytula Bena, bo widzicie, co jest nad jego głową niczym złowieszcza aureola? Tak, zestaw noży.

W ogóle śmiechłam, jak Liv i A. wyszli z łóżka. Liv myśli o gorącym sercu, a A. myśli o nocniku Śmiech No cóż, jest już emerytem, mięśnie już nie te.

Tu zaczęłam się śmiać na głos, kocham Twoją narrację! :D

Ben. To dziecko to jest demon, naprawdę, wystarczy na niego spojrzeć.

Ang, cieszę się, że odkryłaś prawdę i zerwałaś z Marcusem, zasługujesz na kogoś lepszego!

Paula, jak zwykle dzięki za odcinek :D
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaMorfinGaunt
Okej, to znów jeden z tych odcinków, po którym mózg znajduje się na ścianie jako wielka plama xD

Zacznijmy więc od początku:
- rozbawiła mnie totalnie ta lama i oplucie twarzy wszystkich pracowników xD
- domek jest cudny, taki w stylu amerykańskim (z zewnątrz) i jak Kamyk ładnie wygląda w tych rękawicach! Aż się zapatrzyłem Eyebrows
- pokój Niny Love te wystroje są piękne! I ta antresola Serce (chcę takie coś!)
- jak zobaczyłem Liv podrywającą kamyka, to mnie to zbulwersowało. Liv Angry2, weź ty się za kogoś innego! NIE PSUJCIE MI NAJLEPSZEJ HETEROSEKSUALNEJ PARY W TYM MIEŚCIE!!! Bo napuszczę na was Bena! Nie żartuję!
- na szczęście Kamyk to mądry facet i ma nieco oleju w głowie, dobrze że szybko naprawił tę sytuację, mogę spać spokojnie Chmurka
- beka z Wiolki i jej porady u wróżki :D może to Trelawney była? xD
- Kath! Nie psuj dziecku zabawek! Angry2 Nie bądź jak Nior! Zły
- podróże w kosmos już mnie nie dziwią, nawet wyścigi jestem w stanie sobie wyobrazić, ale pół humanoida-pół psa? Śmiech to chyba zbyt wiele xD
- łosiek, mój kochany Love oddał swój pokój biednemu porzuconemu przez własnych rodziców dziecku... wzruszające :lezki: łosiek Hug
- Paula, KOCHAM CIĘ za tą nową sypialnię! Love I TEN KOMINEK!!! LoveLoveLove
- śmiechy łośka przez sen są takie urocze Chmurka i jak on wygląda w tym garniaku Serce
- kto chcę moją książkę? :D
i.postimg.cc/Tw8mqH7P/Book-TS4-Toddler-11.png
- Rue, co ty wyprawiasz? Omg
- Paula, jeśli Lavender umrze, to weź zrób dom duchów w wiosce xD
- monia... ty z tym dzieciorobem, rili? Omg ehh...
- Jezu, Paula, podziwiam cię, że nie boisz się bawić z Benem, naprawdę xD
- ej... Mikasa z Gryfonem to dla mnie druga najlepsza heteroseksualna para w tej wiosce Love
- Mikasa...
Mam bekę z tego screena jak Sam przytula Bena, bo widzicie, co jest nad jego głową niczym złowieszcza aureola? Tak, zestaw noży.

Od razu pomyślałem o tym samym i nawet zrobiłem powiększenie xD
i.postimg.cc/pTd9BJ27/ben.png
- ej, przecież wszyscy wiedzą, że romans z A. = dziecko, a Liv to umknęło? xD
- nie dość, że romansuje z dzieciorobem, to jeszcze bierze się za dużo starszych panów i jeszcze ich zwalnia nie z ich winy!
- teraz patrzeć, jak Ang do roboty weźmie Nior xD Ciekawe co zrobią, jak trafią na asteroidę ze złota xD
- Ang postąpiła słusznie z Marcusem... Ale zupełnie się nie spodziewałem tego, co stało się później Duże oczy
- CoSieDzieje! Żebyś się nie obudził z ręką w nocniku, jak cię Nior w samych slipach zostawi xD
- Paula, nie napisałaś, kim jest ten drógi facet, co się wprowadził do chłopaków xD
MorfinGaunt

i.postimg.cc/gkk79Ch8/rowling.png

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

Jeśli ktoś ci mówi, że czuje się benowo, albo do bena z takim życiem, to wiedz, że to nie przelewki i trzeba takiej osobie natychmiast pomóc! Bo z Benem nie ma żartów!

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

i.postimg.cc/yxJC8bjf/poster.png


zapodaj.net/images/f1efe2ea40db3.png
 
Prefix użytkownikaNieoryginalna
Nawet nie wiedziałam, że w czwórce jest opcja wróżenia. W każdym razie niech Wiolka się nie przejmuje, bo zaraz wpadnie do niej A. pewnie xD Mam nadzieję, że nie byłam w gronie klaszczących gdy monciak zadała to dzielne pytanie, od początku jestem przeciwna temu związkowi.

Skisłam, jak przeczytałam o związku z Antonem, skisłam jeszcze bardziej, jak zobaczyłam screena z ulką, ale i tak największym hitem jest klaskająca fuer.

Czekałam na kolejny odcinek, dzięki za poprawienie humoru hahah


i.imgur.com/AqdSKcK.gif

i.imgur.com/AMSIjl0.jpg

i.imgur.com/z94JHcB.jpg

i.imgur.com/IOq4uF6.png

i.imgur.com/dj3Zj8i.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/redniec20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najoryginalniejszy_nick.png

i.imgur.com/nO5N78p.png

i.imgur.com/Dcribpk.png

i.imgur.com/0OhslGx.jpg

media1.tenor.com/images/e321945b3ac887e9a7cdb51b4d824850/tenor.gif


like the coldest winter chill, heaven beside you (hell within)



 
Prefix użytkownikaWioletta
Miałam na początku chęc na Anczeja, ale to nie facet dla mnie. Za dużo dzieci. Wiolka cudzych wychowywać nie będzie. Zresztą wróżka ją dostatecznie podsumowała. Niech maluje bo jej wychodzi. Dom mamy wspaniały, ale mój pokój najlepszy.
66.media.tumblr.com/tumblr_m7w3e1EGQt1qi99a3o1_400.gif


Severusie, jak mogłeś..


media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/3POlj6ueXAr6bf8j3EtDVQAohI0/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2016/01/14/936/n/1922283/31473ad6379f89e0_tumblr_m7q3sarQX11rxf32jo3_500/i/When-His-Hair-Becomes-Its-Own-Thing.gif


66.media.tumblr.com/851347c5eea14a6bb28865db2d39cacf/tumblr_mnfjpxvq3N1s5o7dro4_r1_500.gif


WYMOWNA - 26.07.2016
Przewodnicząca Karczmy Pod Parchatym Trollem - 22.09.2016 - 14.04.2017 (09.04)
Członek Redakcji: 14.06.2017! <3 25.09.2021..


funkyimg.com/i/2joAe.png


www.harry-potter.net.pl/images/articles/admzpiek2020.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminzpieklawiola.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/galeria.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_objawienie.png


Na zamówienie, i z żywej sympatii do mnie! Seksi Sznejp w ręczniku na głowie. <3
- od wspaniałej Matki Karczmy, Alette!


funkyimg.com/i/2joEp.jpg


Dla mnie, o Sznejpie utalentowana Alette. <3


[img][/img]


Z dedykacją dla mnie od Ewy!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170802_220052_057-1_1.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-07-19-14-24-2.png


Z dedykacją dla mnie od ulki kulki!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170726_161423_624.jpg


Od Klaudka! <3


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/sevcio.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/severus-675x937.jpg


Od Julki! Izrael!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/2w50byd.jpg


Wcześniej:
w Hogwarcie: Wioletta Elbren Escher
różdżka: 18 cali, sosna, pióro feniksa
czarodziej: półkrwi.
Quidditch: Obrońca Gryffindoru oraz Zastępca Kapitana

Pottermore: wiolcis
dom: Gryffindor
różdżka: heban, 12¼ cala, włos jednorożca.
 
Prefix użytkownikalosiek13
Hahahahahaha, Morfin, genialny pomysł z tą gazetką xD xD xD

WooooW, ogromny ten odcinek :D Czytałem chyba z 20 minut! I oczywiście, że czekałem! Zawsze chcę więcej tych chorych historii xD

"Okazuje się, że poza pracą i fuerte dziewczyna prowadzi jakieś życie." - skisłem xD Ale jeśli mam być szczery, to crazy kreacje Ulki wyglądają lepiej, ta biała bluzka jest bez wyrazu. Ładna, ale nijaka...

Na screenie z szachami ja serio widzę profil Leciaka, uderzające podobieństwo ;D

Dom dziewczyn to totalna miazga, z zewnątrz wygląda bardzo niepozornie i przytulnie, a w środku taki przepych, że ja wysiadam. Pracownio-siłownia jest tak super, że bym stamtąd w ogóle nie wychodził, a jeśli chodzi o pokoje, to brak mi słów. Powiem, że jak będę zarabiał tyle co w Simach xD to zapłacę Ci Paula za urządzanie domu! W pokoju Wiolki zmieniam tylko tapetę i się wprowadzam od zaraz! Cudo! Dbałość o detale podziwiam, moi Simowie mieszkaliby w kwadracie z gołymi ścianami.

To urocze, że Kath przez 20 godzin miała humor zrypany przez flirty Kamyka xD

Skoro Ang skończyła już swoją ścieżkę kariery, to może udostępni rakietę na igraszki innym parom xD Też chcę polecieć w kosmos!!!

Straciłem pokój na rzecz jakiegoś bachora?! Angry2 Skandal! Nowy pokój, który dzielę z Morfinem jest ok, poza tą boazerią na ścianie xD Nie podoba mi się to!
Jeszcze nie słyszałem żebym śmiał się przez sens, ciekawe... I o matko boso, gdybym ja się tak odstawiać musiał do pracy codziennie, to bym sobie palnął w łeb xD Chociaż muszę przyznać, nieskromnie, że ładnie mi w tym gajerze xD
Jeśli chodzi o pisanie Morfina, to jakie tam pozycje wydał do tej pory?

Związku monci i A, tak bardzo nie ogarniam, że szok xD Ale skoro uginają jej się nogi... xD

Paula, trzymaj się z dala od tego dziecka psychopaty!!! Dlaczego on nie jest zamknięty w pokoju bez drzwi? :O

Livce trzeba pogratulować i zacząć zbierać hajs na wyprawkę dla kolejnego bękarta xD Ciekawe kto teraz straci pokój... No i pytanie, czy ojcem będzie Piotr, czy A.? kto ma silniejsze geny?! xD Może Morfin napisze w gazetce...

No i fajnie, że we wsi mamy nowych Simów! Będzie się działo jeszcze więcej! Chociaż na screenach z Nior i Antonem najbardziej przykuły moją uwagę, o dziwo!, cycki Ulki xD Jak zainwestowała, to już nie przepuści żadnej okazji, żeby się nimi pochwalić! Skradła zdjęcie nowej parze! xD

"- domek jest cudny, taki w stylu amerykańskim (z zewnątrz) i jak Kamyk ładnie wygląda w tych rękawicach! Aż się zapatrzyłem Eyebrows" - ja Ci się zapatrzę Angry2
 
Prefix użytkownikaPaulaSmith
Mikasa odpowiadając na Twoje pytanie to tak, Kath śpi w tym ślicznym, kuszącym body ;D

Morfin - drugim mężczyzną, który pojawił się w mieście jest Krnabrny :D

łosiek - Morfin pisuje głównie romanse, a ich tytuły to m.in. "Życie i kłamstwa Marcusa C.", "Katherine - żyć długo i szczęśliwie" oraz najnowsza "50 twarzy A." :D

Co do Bena i jego aureoli też to wypatrzyłam i cieszę się, że tak dokładnie oglądacie screeny :D

I dzięki za komplementy dotyczące nowego domu - miło, że doceniacie Love Love Love
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png


78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif


SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg
 
Prefix użytkownikaMorfinGaunt
50 twarzy A. - KISNĘ ŚmiechŚmiechŚmiech xD

W przygotowaniu jest jeszcze "Aniołek czy demon? Prawdziwe historie Bena - chłopca, który nie powinien się urodzić" xD
MorfinGaunt

i.postimg.cc/gkk79Ch8/rowling.png

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

Jeśli ktoś ci mówi, że czuje się benowo, albo do bena z takim życiem, to wiedz, że to nie przelewki i trzeba takiej osobie natychmiast pomóc! Bo z Benem nie ma żartów!

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

i.postimg.cc/yxJC8bjf/poster.png


zapodaj.net/images/f1efe2ea40db3.png
 
Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Jej w końcu mogę skomentować.

50 twarzy A. totalnie kupiło moje serce xD nie czytałam Gray'a ale coś czuję, że to bym pochłonęła xD

Wredna Wiolka - zazdroszczę, że to nie Kath robi psikusy :( no ale gUd for ju Wiolka :D I nie słuchaj wróżek, głupie są. Pewnie ma zepsute wewnętrzne oko.

Dom śliczny, Paula nie wiem jak Ty to robisz, ja jedyne co to stawiam ściany, daję meble i nara xD

Czy Kath może zabić Livkę? To by jej pomogło i by nie niszczyła zabawek dziecku! Okropna, żarty i wredoty można robić dorosłym Przepraszam

Łosiu i Morfin są uroczy, a Łosiek ciasteczkowo w garniaku wygląda Eyebrows

Sam i mina Bena - II miejsce w wygrwie, zaraz po 50 twarzach. No uwielbiam tego dzieciaka xD SERIO, czy mogę go adoptować???

Andrzejowi uginają się kolana przez Moncię - kolejne suprajs. Żeby tylko chłopaczyna na zawał nam nie padł!

Ang, brawo za posłanie tego tego tego okropnego człowieka do diabła!

Nieor i Anton Love
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/y6jpCsU.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

5. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif


Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Mam talenty różne, lecz nie należy do nich poezja
staram się klecić słowa aby była w tym finezja.
Obietnice złożyłam, więc spełnić ją należy
admin co nie dotrzymuje słowa? Kto mu uwierzy?
Z przeprosinami do Ciebie Kath pędze
aby nie popaść w wieczna nędzę.
Kiedy Mafia się z wielką pompą rozpoczęłą,
nie chciałam aby osoba z miasta zginęła.
Choć początkowo w mych oczach byłaś podejrzana,
wymówka z brakiem czasu, zdawała się odgrzewana.
Gdy zaś ufać zaczęłam w twe piękne słowa,
mafia nie pozwoliła, by lekka stała się ma głowa.
Rozkazali głosować wbrew mojej woli,
musiałam się pilnować aby nie wyjść z roli.
Swojego słowa bronić miałam zacięcie,
najlepiej tak aby wśród innych miało ono wzięcie.
Przepraszam najszczerzej, lecz nie cała moja jest wina,
głosu bym na Ciebie nie oddała, gdyby nie mafii kpina.
Grałaś zacnie, choć nie każdy to potrafił docenić,
szkoda, że losów miasta nie udało nam się zmienić.

Z najszerszymi przeprosinami, Tako.


Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath


Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif


Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest


i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif


i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif


The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle


i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.


Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.


Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3


www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmar20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg
 
https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikaMorfinGaunt
i.postimg.cc/fTKDSSj2/s-ownik.png

MorfinGaunt

i.postimg.cc/gkk79Ch8/rowling.png

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

Jeśli ktoś ci mówi, że czuje się benowo, albo do bena z takim życiem, to wiedz, że to nie przelewki i trzeba takiej osobie natychmiast pomóc! Bo z Benem nie ma żartów!

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

i.postimg.cc/yxJC8bjf/poster.png


zapodaj.net/images/f1efe2ea40db3.png
 
Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Wymyślanie tych synonimów na sb było świetną zabawą xD

w ogóle to benowo się dziś czuję...
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/y6jpCsU.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

5. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif


Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Mam talenty różne, lecz nie należy do nich poezja
staram się klecić słowa aby była w tym finezja.
Obietnice złożyłam, więc spełnić ją należy
admin co nie dotrzymuje słowa? Kto mu uwierzy?
Z przeprosinami do Ciebie Kath pędze
aby nie popaść w wieczna nędzę.
Kiedy Mafia się z wielką pompą rozpoczęłą,
nie chciałam aby osoba z miasta zginęła.
Choć początkowo w mych oczach byłaś podejrzana,
wymówka z brakiem czasu, zdawała się odgrzewana.
Gdy zaś ufać zaczęłam w twe piękne słowa,
mafia nie pozwoliła, by lekka stała się ma głowa.
Rozkazali głosować wbrew mojej woli,
musiałam się pilnować aby nie wyjść z roli.
Swojego słowa bronić miałam zacięcie,
najlepiej tak aby wśród innych miało ono wzięcie.
Przepraszam najszczerzej, lecz nie cała moja jest wina,
głosu bym na Ciebie nie oddała, gdyby nie mafii kpina.
Grałaś zacnie, choć nie każdy to potrafił docenić,
szkoda, że losów miasta nie udało nam się zmienić.

Z najszerszymi przeprosinami, Tako.


Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath


Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif


Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest


i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif


i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif


The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle


i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.


Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.


Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3


www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmar20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg
 
https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikaSam Quest
Morfin, genialne to jest. Mogę pożyczyć do podpisu?Eyebrows
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 
Prefix użytkownikaMorfinGaunt
Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy :D
MorfinGaunt

i.postimg.cc/gkk79Ch8/rowling.png

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

Jeśli ktoś ci mówi, że czuje się benowo, albo do bena z takim życiem, to wiedz, że to nie przelewki i trzeba takiej osobie natychmiast pomóc! Bo z Benem nie ma żartów!

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

i.postimg.cc/yxJC8bjf/poster.png


zapodaj.net/images/f1efe2ea40db3.png
 
Prefix użytkownikaaskaeddie
****iście urządzasz te wszystkie domy, naprawdę szacun, wole nie myśleć ile czasu schodzi na te wszystkie detale :D

To jak toczą się tutaj losy, związki - tworzą, rozpadają, zdrady to na luzie można serial kręcić :D Szkoda, że Hogwart'u w Simach nie ma, to by można ich przenieść do świata stricte magicznego xD

Ben to dziecko upiór na razie, jestem ciekawa jak jego dalsze losy się potoczą, czy z tym charakterem dożyje dorosłości, a może ktoś go wcześniej ukatrupi. xD

Kath&Kamyk i Mofin&losiek to moje ulubione pary, ma beke czytając co się dzieje i jestem ciekawa czy pozostanie tak uczciwie :D

Tyle jest tych dzieci, ciężko mi nadążyć, powinno się tutaj edukację seksualną wprowadzić choć Rue by to nie pomogło, skoro sobie tak machnęli z Marcusem i o dwójkę za jednym zamachem lol Brak odpowiedzialności, dobrze, że mieszkają w zbiorczych domach, inaczej opieka społeczna by już pukała Śmiech

Dobrze, że Angelina rzuciła Marcusa, mogłaby go zostawić w kosmosie to byłoby zabawne :D Szok na zakończenie jej przytulasów z bachorem Duże oczy Zdziwko na to co wyprawia Liv, chyba ma poważne problemy psychiczne z akceptacją siebie skoro za takie stare truchła się bierze xD
No i Lavender, jestem ciekawa dalszych romansów i co tam wyniknie z tego wszystkiego xD

Powinnam sobie notatki robić w trakcie czytania tego wszystkiego, tyle tego było, że szok xD Gratulacje z pomysłem, nie pomyślałabym, że przeniesienie forum do Simsów spowoduje takie emocje i historie :D
oi62.tinypic.com/2d593n.jpg
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.27