Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Żywa legenda
25.05.2019 00:21
pusto jak na piątkowy wieczór ;<

Żywa legenda
24.05.2019 23:09
brzmi super :D zdrowiej szybko i wysypiaj się

White Canary
24.05.2019 23:08
do środy, ale na 99 proc w czwartek mamy wolne (fińskie święto) więc w piątek wracam na jeden dzień

Żywa legenda
24.05.2019 22:38
pij rosołek!

Żywa legenda
24.05.2019 22:38
do kiedy masz zwolnienie?

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 58171 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 49528 punktów.

3) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41857 punktów.

4) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 39573 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 34115 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 34049 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 32046 punktów.

8) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

9) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30495 punktów.

10) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Moje HPnetowe miasto w The Sims 4
Prefix użytkownikaNieoryginalna
Żurnal cudny, czy krnabrny podbije kosmos Ang?? <3 No i darmowy dodatek ślubny, piękne hahah.

Paula, czekamy!
66.media.tumblr.com/1da05a6ab37c693ac4c8cbec150c5323/tumblr_p4fbyriRnT1tovmb9o4_400.gif66.media.tumblr.com/723a0488fe1d69490b0a6636d7233fd6/tumblr_p4fbyriRnT1tovmb9o3_400.gif

Facepalm

PaulaSmith
Witajcie po dłuższej przerwie! Mega się stęskniłam za moimi Simsami, a i one chyba za mną, bo wiele się działo po tym, jak je włączyłam.

Poleciałam najpierw do domu Wiolki, Al, Kath, Kamyka oraz Sary i Niny. No i kogo tam zastałam? A. ewidentnie zaczaja się na Wiolkę, bo niby spędzili czas przy stoliku szachowym, ale o grze nie było mowy. A. bezwsydnie kokietował Wiolkę, która chyba spodobała mu się w nowym wydaniu. Wiola odrobinę ścięła i delikatnie rozjaśniła włosy, a dodatkowo schudła. Trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie, prawda?

funkyimg.com/i/2Sxwr.jpg

Wiolce ewidentnie podobały się zaloty A. Czy nie pamięta jak A. potraktował jej współlokatorkę Kath?

funkyimg.com/i/2Sxws.jpg

Następnego dnia po wizycie w domu dziewczyn A. zadzwonił do Wiolki zapraszając ją na randkę, ale ta zawahała się i nie poszła. Może to i lepiej dla niej?

Życie Kath i Kamyka, po ostatnich małych zawieruchach, ma się doskonale. Spotkałam ich jedzących razem śniadanie, a następnie całujących się gorąco. Widać, że ich uczucie nadal jest bardzo gorące, bo Kamyk podczas pocałunku myślał o bara bara w Galerii Sztuki. Widać kręcą go miejsca publiczne, adrenalina i te sprawy xD

funkyimg.com/i/2SxwP.jpg

funkyimg.com/i/2SxwN.jpg

Natomiast Al nie było w domu. Przełączyłam na nią, by zobaczyć gdzie też ona się podziewa i zastałam ją w domu loska, Morfina, Marcusa, gordiana, Syriusza i Emily. Al w najlepsze bawiła się w towarzystwie Marcusa. Czy będzie jego kolejną zdobyczą?

funkyimg.com/i/2SxwL.jpg

Póki, co nie wydarzyło się między nimi nic więcej, ale Al spędziła jeszcze czas z córeczką Marcusa, Georgią i Morfinem. Trzeba przyznać, że mimo nieobecności matki w życiu, Georgia wydaje się być szczęśliwym dzieckiem.

funkyimg.com/i/2SxwK.jpg

funkyimg.com/i/2SxwJ.jpg

funkyimg.com/i/2SxwH.jpg

Później przeskoczyłam do domu Nior, monci, Jadka, fuer, ulki oraz Grażynki. Co tam nowego u nich? A no spoooooro! Nior dała się namówić ulce na małą metamorfozę i chyba wyszła na tym całkiem dobrze.

funkyimg.com/i/2SxGJ.jpg

W bluzce w serduszka Nior powitała swojego chłopaka, który stęskniony rzucił się w jej ramiona, a w tym czasie Nior... go okradła(!?). Marne 30 simleonów. Serio??? Dziewczyny zgromadziły już prawie 400 tys., a ta kradnie taką sumkę...

funkyimg.com/i/2SxxC.jpg

No cóż, o tyle dobrze, że zakochany chłopak się nie zorientował. Para spędziła razem pierwszy dzień wiosny i nie wiem czy to właśnie wiosna spowodowała, że ich uczucie tak rozkwitło, że... wylądowali w łóżku!

funkyimg.com/i/2Sxza.jpg

Gdy oni się doskonale bawili fuerte tymczasem spała w ogrodzie. Czyżby unikała Jadka? Biedna dziewczyna dalej nic nie wie o małżeństwie swojej dziewczyny i Barloma.

funkyimg.com/i/2Sxxw.jpg

Niestety okazało się, że Nior i CoSieDzieje w swoim szaleństwie miłości zapomnieli o tym, by zabezpieczyć się przed ciążą... Tak! To właśnie Nieoryginalna zaszła w ciążę! Dziewczyna ewidentnie jest zaskoczona, ale nie wygląda na załamaną nadchodzącym macierzyństwem.

funkyimg.com/i/2Sxzq.jpg

A jak zareagował na te wielkie wieści CoSieDzieje? Trzeba przyznać, że jest pierwszym ojcem w HPnetowej wiosce, który ucieszył się na nadchodzące zamiany w życiu, szacuneczek!

funkyimg.com/i/2Sxzn.jpg

Nior doskonale wygląda w ciążowej sukience.

funkyimg.com/i/2Sxzp.jpg

Ale niestety fuerte nie ukrywała swojego niezadowolenia, gdy Nior przekazała jej wspaniałą nowinę. Szkoda, że fuer nie powstrzymała swoich niemiłych uwag, bo potem Nior chodziła bardzo smutna.

funkyimg.com/i/2Sxzo.jpg

Z nadejściem wiosny byłam zmuszona wysłać moncię na bieżnię, bo trochę jej się przytyło.

funkyimg.com/i/2SxAQ.jpg

Ale klika kilogramów więcej nie przeszkadzało totalnie A., który odwiedził moncię i namiętnie z nią flirtował. Atmosfera miłości udzieliła się i im, bo i oni wylądowali po raz pierwszy w łóżku. Czy moncia wykaże się większym rozsądkiem, niż Nior? Na szczęście tak! A. chyba się zestarzał, bo już tak nie zapładnia każdej panny.

W międzyczasie z horyzontu zniknęła mi fuer, którą odnalazłam w domu jej męża! Dziewczyna robiła kolejną awanturę swojemu mężowi, a nawet go spoliczkowała. Nie wiem o co tam chodzi, ale chwilę później Barlom namiętnie pocałował zaskoczoną fuer, która okazała się wcale nie protestować, wręcz wyglądała na zadowoloną z pocałunku męża. Bralom nawet zaprosił ją na noc i choć nie spali ze sobą to ta sytuacja wydaje się wielce niepokojąca. Co z Jadkiem??!!

funkyimg.com/i/2SxBo.jpg

funkyimg.com/i/2SxBk.jpg

funkyimg.com/i/2SxBj.jpg

Zostawiłam fuer u Barloma i wróciłam do domu dziewczyn. Okazało się, że ciąża niezbyt służy Nior.

funkyimg.com/i/2SxAN.jpg

Do Jadka zadzwoniła... Only proponując spotkanie w parku, a Jadek się zgodziła. Podążyłam za nią na to spotkanie, zaciekawiona, co też się tam wydarzy. Only zaczęła spotkanie od małej awantury i wymówek. Czy dziewczyna ma za złe Jadkowi, że ta nie może się zdecydować i cały czas trzyma ją w niepewności?

funkyimg.com/i/2SxCh.jpg

Chwilę później skruszona Only przepraszała Jadka i dziewczyny się czule przytuliły. Niby nic się miedzy nimi nie wydarzyło, ale jak wiele wisi w powietrzu... Bardzo dziwna relacja.

funkyimg.com/i/2SxCf.jpg

Do parku tego dnia udała się też na spacer ulka, by korzystając z pięknej pogody zaprezentować nową stylizację.

funkyimg.com/i/2SxCe.jpg

Postanowiłam towarzyszyć Only w powrocie do domu i zobaczyć, co też się dzieje u dziewczyn. Trzeba przyznać, że niewiele, choć zastałam u nich... Krico, radośnie rozmawiającego z Lily. Trzeba przyznać, że co zobaczę, jak się ma Lily to jest ona cały czas w towarzystwie Krico.

funkyimg.com/i/2SxCg.jpg

Only po nic nie wnoszącym spotkani z Jadkiem, postanowiła znów trochę poflirtować ze Scarllet, która jest pod wielkim urokiem Only. Dziewczyna wykorzystała to i skradła Scarllet pierwszego buziaka. Trzeba przyznać, że Only sama nie wie czego chce. Raz robi awantury Jadkowi, a potem sama rzuca się w inne ramiona, a nie zapomnijmy, że Only cały czas jest dziewczyną Razora. Eh. Strasznie sto skomplikowane.

funkyimg.com/i/2SxCi.jpg

funkyimg.com/i/2SxCj.jpg

Postanowiłam wrócić do domu Nior i okazało się, że trafiłam na PORÓD! W drodze do szpitala Nior myślała tylko o hamburgerach. Chyba poród to jednak nic wielkiego xD

funkyimg.com/i/2SxEp.jpg

Na moje nieszczęście, ale i Nior i CoSieDzieje, okazało się, że para spłodziła... bliźniaki. Serio? To jakaś plaga, czy co?? Eh... W każdym razie też są to dwie dziewczynki - Hermionka i Ginny. Noworodkom dostał się kącik w pokoju Nior.

funkyimg.com/i/2SxEo.jpg

Zaraz po powrocie Nior do domu zjawił się CoSieDzieje, a kiedy się dowiedział, że zamiast jednego dziecka ma dwie córki, wpadł trochę w panikę. W sumie nie ma co się dziwić chłopakowi, totalnie nie wiedział co się dzieje :D

funkyimg.com/i/2SxEn.jpg

Nior okazała się być zachwycona rolą matki i radośnie pielęgnuje swoje córeczki. Oby miały lepsze życie, niż Frida i Georgia.

funkyimg.com/i/2SxEm.jpg

Ojciec też nie unika odpowiedzialności i pomaga, jak może.

funkyimg.com/i/2SxEj.jpg

Czy sprawiły to cudowne dzieci, które urodziła mu Nior, czy po prostu adrenalina spowodowana nową rolą, ale jeszcze tego samego dnia CoSieDzieje nagle uklęknął na środku salonu i oświadczył się matce swoich dzieci!

funkyimg.com/i/2SxEh.jpg

Nior radośnie przyjęła oświadczyny.

funkyimg.com/i/2SxEg.jpg

Czy uda im się stworzyć wspaniałą rodzinę? To się jeszcze okaże. W każdym razie fuer trochę się opamiętała i pogratulowała Nior zaręczyn.

funkyimg.com/i/2SxEf.jpg

Nior chodziła baaardzo długo ogromnie szczęśliwa. W krótkim czasie została matką, zyskała narzeczonego - widocznie właśnie na to czekała całe życie.

funkyimg.com/i/2SxEq.jpg

Na koniec dzisiejszego odcinka mam dla Was małą niespodziankę. Zajrzałam do domu Pauli, Ang, Livki, Mikasy i Bena, by zobaczyć, jak się ma sytuacja Ang i Krnabrnego. Okazało się, że całkiem nieźle, choć Liv starała się jeszcze tam wepchnąć. A zresztą... zobaczcie sami ;)

https://www.youtu...e=youtu.be

Takie małe eksperymenty poczyniłam ;) Dziękuję za uwagę! Wiem, że odcinek nie za długi, ale za to następny będzie szybciej :D

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png

78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Prefix użytkownikaMorfinGaunt
Borze, borze, borze... ZNÓW BLIŹNIAKI! xD Postawa CoSieDzieje bardzo dobra, niech inni się uczą! A. nie zapładnia, bo mu się nasionka zestarzały :D Poza tym, ileż można mieć dzieci... Tatuaż Kamyka Love losiek! Musimy sobie takie zrobić! I do tej pory nie myślałem o tym, ale czy Georgia wie, że ma siostrę Fridę i vice versa? Bo nie widziałem, żeby się spotykały i razem bawiły. Nior... stać cię na więcej... Idź na korepetycje do Emily, ona cię nauczy brać miliony. Fuer, zdecyduj się w końcu, bo nie wiem, co pisać w żurnalu. To znaczy wiem, bo to temat-sensacja, ale nie wiem w jakim kierunku to ciągnąć xD Only ma coś nie teges, że tak z wszystkimi by chciała, nimfomanka jedna xD Krnąbrny podbija kosmos Ang, oby ta nie okazała się supernovą :D A Liv jak już pomogła parze, to powinna wyjść z pokoju, bo widać było, że chcą zostać sami Love

Żurnal będzie za jakiś czas! Wrozka
MorfinGaunt

Jeśli ktoś ci mówi, że czuje się benowo, albo do bena z takim życiem, to wiedz, że to nie przelewki i trzeba takiej osobie natychmiast pomóc! Bo z Benem nie ma żartów!

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

i.postimg.cc/yxJC8bjf/poster.png

Prefix użytkownikaNieoryginalna
i.imgur.com/JlOK7ta.png
66.media.tumblr.com/1da05a6ab37c693ac4c8cbec150c5323/tumblr_p4fbyriRnT1tovmb9o4_400.gif66.media.tumblr.com/723a0488fe1d69490b0a6636d7233fd6/tumblr_p4fbyriRnT1tovmb9o3_400.gif

Facepalm

Prefix użytkownikaMikasa
Jak zobaczyłam nowy odcinek, to aż krzyknełam z radości i Gryfon zapytał, co się dzieje.

- Wiolka w nowej fryzurze jest mega laską
- Ile selfie na ścianach, hahaha
- Jak zobaczyłam Al, to na jej koszulce przeczytałam "speed Holocaust" O_o
- O jak prychłam jak Al wywaliła dziecko w kosmos Śmiech "ulatuj w dal, gówniarzu!"
- Nieor, kolejna femme fatale za 30 ziko
- BAHAHAHA, no Nieor to ja nie obstawiałam; dziecko Nieor i Antona, moja głowa wiruje
- Ta miłość w trzech aktach (policzek-pocałunek-spanie) to naprawdę piękna historia, haha
- Śmieszne butki Only
- Nowa stylizacja ulki to trochę niewypał - z góry ubrana jak staruszka, a na dole jak licealistka, w dodatku na szaro, nie propsuję
- Scarllet ma boski tyłek, hahaha
- Przepiękny ten otwarty kominek w domu Nieor
-
sumie nie ma co się dziwić chłopakowi, totalnie nie wiedział co się dzieje
- I see what you did there Cwaniak
- Czy nowi rodzice nie powinni dostać własnego domu?
- Livka wparowała do sypialni jak po swoje :D Czy to w ogóle nie jest MOJA sypialnia? Chora akcja jakaś, już się spodziewałam grupowego bara bara
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg

i64.tinypic.com/wsjk8m.png
i63.tinypic.com/xqao9v.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png

j.gifs.com/AnK63z.gif

Prefix użytkownikaulka_black_potter
chciałabym tylko napisać, ale simowa ulka to pustak, ona nic innego nie robi jak tylko jakieś przebieranki... w jej życiu nic ciekawego się nie dzieje, poza tym, że jest wyrocznią mody :(
Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

H-P.netowa Izba Zasłużonych

oi65.tinypic.com/15q1z11.jpg
by gne

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Wygryw UBP

www.harry-potter.net.pl/images/articles/ulka.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/ulka2.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/ukla.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/zakreconyulka.jpg
i63.tinypic.com/1zfgzs3.png
i63.tinypic.com/2ecjeyv.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najzabawniejszy_uzytkownik.pngwww.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najbardziej_zakrecony_uzytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najzabawniejszy_uzytkownik.png

ulka_black_potter napisał(a):

chciałabym tylko napisać, ale simowa ulka to pustak, ona nic innego nie robi jak tylko jakieś przebieranki... w jej życiu nic ciekawego się nie dzieje, poza tym, że jest wyrocznią mody :(

Zawsze możesz szepnąć do A., Krico lub Marcusa o urozmaicenie twojego życia xD
MorfinGaunt

Jeśli ktoś ci mówi, że czuje się benowo, albo do bena z takim życiem, to wiedz, że to nie przelewki i trzeba takiej osobie natychmiast pomóc! Bo z Benem nie ma żartów!

Angelina Johnson
Po pierwsze - ależ ten Krnabrny to przystojniak! Obyśmy mieli kosmiczną miłość Love W ogóle na filmiku śmiechłam jak zobaczyłam, jak moja Simka próbuje kokietować Krnabrnego, który, jak prawdziwy gentelmen, dzieli swoją uwagę na dwie dziewczyny haha. I jak zobaczyłam, że Livka wpada nam do pokoju (Mikasa, sorki ;DD), to już mną zatrzęsło, bo byłam pewna, że będzie chciała mi go wyrwać, a tu się okazała super kumpelą, dzięki Livka! Szkoda tylko, że nie załapała, że czas zostawić nas samych sobie Śmiech

Wiolka ma piękne włosy i niech lepiej uważa na tego A.! Całe szczęście nie daje się tak łatwo mu omotać, brawo!

Kath i Kamyk to moja ulubiona para, są przesłodcy i fajnie, że udało im się zażegnać kryzys. W ogóle piękne kafelki na ścianie w jadalni!

Al, bądź mądra! Nie wiąż się z Marcusem! On ma zupełnie inne wartości życiowe niż Ty! Zobacz na jego dzieci!

Morfin to w ogóle chyba zakochany w Georginie, w każdej relacji jest ciągle z tym dzieckiem. Opiekunka na sto dwa Eyebrows

Nieor próbowała być lepsza od Emily i też postanowiła okraść swojego chłopaka? No cóż... Będzie miała na waciki ;DD I w ogóle tak to się kończy jak dzieci z piaskownicy bawią się w dorosłych! Ciąża?! No fuerte chyba się załamie taką ilością dzieci pod swoim dachem ;D

Moncia, grubasku, chyba za dużo macka i chipsów Eyebrows Dobrze, że realnie Ci to nie grozi... i weź kopnij tego A. w tyłek, Wiolka go odrzuciła, to od razu przylatuje do Ciebie, co za facet.

A fuerte ma chyba jakieś rozdwojenie jaźni, podwójną osobowość albo nie wiem co. O co w ogóle chodzi z tym mężem, awanturami a potem całusem na zgodę? I Jadkiem? Fuerte, tłumacz się!

Only ma czaderskie buty, prawie padłam jak je zobaczyłam Grin Wydaje mi się, że Jadek bardziej pragnie przyjaźni od niewyżytej Only, ale w sumie, kto wie?

Mi się image Ulki bardzo podoba. Lubię takie sukienki, a ta chusta świetnie dopełnia stylizację.

Scarlett ma tyłek jak Kardashianka, szacun! Dziwne, że do niej jeszcze nie podbił A. ;> W ogóle ja zapomniałam, że Only jest z Razorem, co za dziewczyna! Taki A. w spódnicy?

Bliźniaki, powodzenia xD Świetna stylizacja z tą bluzą robiącą za sukienkę. W ogóle widać, że Nieor promienieje, a CoSieDzieje to prawdziwy mężczyzna, odpowiedzialny i romantyczny. Ciekawe kiedy ślub?
image.spreadshirtmedia.net/image-server/v1/mp/designs/143618396,width=178,height=178,version=1077033415/chemia-milosci.png

s5.ifotos.pl/img/batpng_aewxhsq.png

img.joemonster.org/i/2018/01/mowiace_02.jpg

img.joemonster.org/i/2014/05/slodkiezdjecia_19.jpg

oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

Slytherin! Sss..

Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji.
Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć.

Prywatny ołtarzyk mojej siostry o najpiękniejszych nogach świata!
i62.tinypic.com/2mx262w.jpg

i44.tinypic.com/2lworqc.jpg
Od superhiper Prefekt Slytherinu, Lossiril <3

Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/redaktorang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/autorartang.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_naj.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_naj_pomocny_adm.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_admin_naj.png

i68.tinypic.com/aert6v.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_komentator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najmilszy_administrator.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najmilszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_komentator.png

Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.

Oszukać przeznaczenie chcesz,
I spotyka Cię kara.
Twój los już napisany jest,
Twe daremne starania.
Jak kamień co rzucony chce,
Gwiazdą w niebie się znaleźć.
Va'esse deireádh aep eigean

Od super Józia!

i41.tinypic.com/szva55.jpg

s10.ifotos.pl/img/bukareszt_qraqnra.gif

Prefix użytkownikaScarllet
Chciałam powiedzieć na wstępie, że dzieci Nieor i CoSieDzieje nie są dla mnie zaskoczeniem xD I to miło, że CoSieDzieje ucieszył się z dziecka. Może stworzą szczęśliwą rodzinę!
A co do szczęśliwych rodzin.. Uwielbiam patrzeć na Kath i Kamyka <3 są uroczy.

Wiola nie daj się A.. Biedna Moncia nie wie, że ten A. traktuje ją jak nagrodę pocieszenia :(

Świetny odcinek! Czekam na więcej <3

Ps. Mam zarąbisty tyłek w simsach (szkoda, że tylko w simsach xD)
Chcę być jak woda - wystarczająco silna, by utrzymać statek, ale tak słaba, by przelecieć przez palce...

66.media.tumblr.com/bc06d26db9edfcb1c4270ce9c59aaaa8/tumblr_p75vgpV9C81tzv1dpo1_500.gif

Jestem wierszem
Splotem słów tęskniących
Szeptem też jestem
Znajdź mi w sobie miejsce
Rozświetlę przestrzeń
Nią też jestem
Musisz tylko zechcieć
Zabronić myślom
Tłumić serce

66.media.tumblr.com/ffb2e45a1a7d8198e4241673df4e4459/tumblr_mwqgwdrlIk1skyd3ho1_400.gif

i.imgur.com/cFE02Q9.png

W hogwarcie Veronica Lodge.Prefekt Slytherinu.

PaulaSmith
Zacznę od wielkich dramatów, które wydarzyły się na przestrzeni dwóch dni w domu Nior, Jadka, fuer, ulki, monci, Grażynki i bliźniaczek. Otóż... Moncię odwiedził A., para znów czuliła się ze sobą, całując się na balkonie domu dziewczyn, na co wpadła ulka. Nie wiem, czy poczuła się zazdrosna o byłego partnera, czy też może trafił ja szlag, że jej podopieczna monciakund pcha się w ten związek, który postrzegany jest przez wszystkich, jako skazany na niepowodzenie. Ulka rozdzieliła A. i moncię i zaczęła na nią krzyczeć, mówiąc że ona też widziała bokserki w serduszka A., jak i pół miasta. Ale zaślepiona miłością moncia wpadła w szał! Skrytykowała strój ulki, co przelało kociołek i rozgorzało kłótnię na dobre.

funkyimg.com/i/2SB7H.jpg

funkyimg.com/i/2SB7F.jpg

Ulka próbowała wytłumaczyć monci, jak skończy się jej związek, ale ta nie dała obrażać A. i oblała ulkę jakąś czerwoną mazią.

funkyimg.com/i/2SB7C.jpg

funkyimg.com/i/2SB7B.jpg

Oto jak zła miłość może zniszczyć lata przywiązania i przyjaźni. Więzy dziewczyn zostały zerwane, a wzburzona moncia... wyprowadziła się z domu i zamieszkała z A. Choć życzę jej szczęścia to nie wiem, czy było to dobre posunięcie.

Moncia po wprowadzeniu się do chłopaków zagarnęła jeden pokój dla siebie i A. i urządziła im małą sypialnię z prywatną łazienką. W końcu przyzwyczajona jest do luksusów, a dom chłopaków raczej jest... ubogi. W końcu, czego facetom potrzeba do szczęścia.

funkyimg.com/i/2SB7A.jpg

Szybko jednak wróciłam do domu dziewczyn, a tam okazało się, że z wizytą zjawił się... Barlom! Przestraszona fuerte zaciągnęła go do pokoju ulki i dała się czarować swojemu mężowi, który namiętnie ją pocałował.

funkyimg.com/i/2SB7z.jpg

funkyimg.com/i/2SB7y.jpg

Teraz wiem już na pewno, że Barlom po prostu chce odzyskać żonę. Jednak nie udało im się za dobrze ukryć... Przez nieostrożność przeszli do salonu, a tam wpadła na nich Jadek. Nie był to zbyt przyjemny obrazek, ale właściwie Jadek raz krzyknęła zaskoczona, a potem odeszła zasmucona, gdy w tym czasie fuer tuliła się do swojego męża.

funkyimg.com/i/2SB7x.jpg

funkyimg.com/i/2SB7w.jpg

Jadek starała się być silna, ale niezbyt się jej to udało i po chwili rozpłakała się.

funkyimg.com/i/2SB7v.jpg

Jednak zaraz wzięła się w garść i poszła na fuer i zaczęła na nią krzyczeć. Słychać było coś o rozczarowaniu, złamanym sercu, nawet spoliczkowała fuer i z nią zerwała.

funkyimg.com/i/2SB7U.jpg

funkyimg.com/i/2SB7P.jpg

Szkoda mi Jadka, bo choć może nie była święta to nigdy nie zdradziła fuer, a ta jej taki numer wywinęła. Dodatkowo, gdy Jadek pobiegła płakać do łóżka to fuer się bezczelnie uśmiechała.

funkyimg.com/i/2SB7S.jpg

Nie wiem, czy będzie jej tak do śmiechu, gdy zejdzie się na dobre z mężem, bo Barlom... chce mieć dziecko z fuer(?!).

funkyimg.com/i/2SB7R.jpg

Czy to właśnie kiedyś poróżniło parę? Czy problem wróci? Czas pokaże, ale boję się, że fuer pożałuje jeszcze tego, jak potraktowała swoją dziewczynę.

Minął dzień i myślałam, że Jadek już się pozbierała w miarę po ciosie, który zadała jej fuer, ale okazało się, że nie. Tylko smutek przerodził się w złość. Jadek chodziła wkurzona po domu i krzyczała na wszystkich o byle co, choć głównie na fuerte. W sumie się dziewczynie nie dziwię... W końcu doszło do kolejnej awantury. Jadek krzyczała, obrażała fuerte i nagle... okazało się, że dostała zawału!!! Fuerte zabiła Jadka swoją zdradą!!! Jadkowi dosłownie pękło serce... Umarła z miłości :(

funkyimg.com/i/2SB7M.jpg

Na śmierć Jadka patrzyła zrozpaczyona Grażynka i fuerte, którą chyba wzięły wyrzuty sumienia.

funkyimg.com/i/2SB7J.jpg

W domu nastała rozpacz. Fuerte postawiła nagrobek Jadka za domem i wyryła na nim epitafium.

funkyimg.com/i/2SB7G.jpg

funkyimg.com/i/2SB7D.jpg

Zjawiła się nawet moncia, by rozpaczać nad śmiercią Jadka. Czy ta tragedia zjednoczy pokłócone moncię i ulkę?

funkyimg.com/i/2SB7L.jpg

Na koniec zajrzałam jeszcze do domu Pauli, Mikasy, Livki, Ang, Bena i ducha Sam. Niewiele się tam działo, bo dziewczyny chodziły smutne z powodu śmierci Jadka. Mikasy zaś nie było w domu. Przeniosłam sie, by zobaczyć, gdzie jest i okazało się, że odwiedziła grób Jadka, który jest w ogrodzie domu dziewczyn. Mikasa stała smutna i czytała epitafium. Choć nie znała Jadka zbyt dobrze prywatnie to dziewczyny pracowały razem, co jak widać wystarczyło, by stworzyć silną więź. Mam nadzieję, że Mikasa nie załamie się, jak Liv po śmierci Sam i że Gryfon jej wystarczy :D

funkyimg.com/i/2SB7K.jpg

Tymi smutnymi wieściami kończę dzisiejszy odcinek :(

Edytowane przez PaulaSmith dnia 22.03.2019 22:35

78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Prefix użytkownikaBad wolf
Jejciu, tak mi szkoda Jadka, że dałabym usunąć nawet Albusa z emotek byle tylko nie widziała zdrady Fuer i nie pękło jej serce :(
Słowa to najpotężniejsze narzędzie. Proste i zazwyczaj niedoceniane. Potrafią leczyć.
Potrafią niszczyć.

Miękkie serca sprawiają, że warto żyć na tym świecie.

i.pinimg.com/originals/64/b5/07/64b507057e85ea3618abb5e2dc94699a.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/autorartbad.jpg

Prefix użytkownikaTakoizu
Co za smutny odcinek ;( Aż mnie coś ścisnęło w środku... Biedna Jadek ;(
33.media.tumblr.com/4389ee5493c85321bd37937172d5c1a0/tumblr_n2hmj3ZZNl1tqs1heo1_250.gif

Slytherin Semper Superbus

Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Och :(

zacznę od tego, że kłótnia Ulki z Moncią to chyba najciekawsza rzecz, która przydarzyła się Ulce od czasu ciąży xD no sorki ale zgadzam się z naszą Ulką, że ta simsowa nic tylko zmieniała kreacje.

Co do fuerte i Jadka to... no smuteg :( w ogóle nie kumam zachowania simki fuerte. Czy ktoś może mi wyjaśnić kiedy doszło do ślubu Barloma i fuerte? Jakim cudem pojawił się nagle już jako mąż? No sorki xD to simsy, tu nie ma "życia przed" bo zostały stworzone w danym dniu.

Ciekawe czy Jadek będzie odwiedzać dziewczyny tak jak Sam.

Fuerte wybenowała Jadka. Kropki nienawiści niech się sypią.
Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath

Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif

Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif

The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikaNicram_93
Co tu się wyrabia to po prostu szokxD Mimo, że nie komentuję, to staram się śledzić z grubsza każde wieści na bieżąco. Jak Ty to Paula robisz, że tu aż tyle się dzieje:D. Mi się tam z nudów od czasu do czasu zdarza odpalić Simsy, jak już nie ma w co zagrać, ale zaraz mi się nudzi i tak w kółko zaczynam od nowa, bo jedno i to samo. A tutaj...

Szkoda tylko, że to już kolejna śmierć w naszej wiosce i to tak nagle z zaskoczenia. Szkoda Jadka:(
Dom

Gryffindor

78.media.tumblr.com/tumblr_lqra1k0UNn1qa8ir9o1_r5_250.gif

"Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota."

Postać w Hogwarcie

www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/2_3.jpg

Martin Smith

Harry, Ron, Hermiona - czyli przyjaźń, która przetrwa wszystko

78.media.tumblr.com/5ca244c2b4120254d6676b75e59020f5/tumblr_mr9voaoDyY1suuepho1_500.gif

i.gifer.com/llT.gif

78.media.tumblr.com/e2e051649d617fa14188e82aecbadf3d/tumblr_mv3jzf0LbI1qew2ypo3_500.gif

Severus Snape, czyli człowiek zagadka

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/07/789bf784107070ed4bcbc391742c8c34.gif

Kluby piłkarskie

i.pinimg.com/originals/a0/96/32/a096320fec0651f3ad30db0a085872d0.jpg

Juventus F.C.

www.sofw.pl/wp-content/uploads/2014/09/215.jpg

Wisła Kraków

polskielogo.net/wp-content/uploads/2016/01/106-korona-kielce-ikona.jpg

Korona Kielce

oi53.tinypic.com/6qy5q0.jpg

MKS Busko-Zdrój

Filmy:

66.media.tumblr.com/tumblr_m7nmgbwdez1ry1l11o1_500.gif

Harry Potter

static.upcoming.nl/static/images/33625f43e2_1399377563_Star-Wars.gif

Gwiezdne Wojny

thumbs.gfycat.com/FamiliarThunderousBarasinga-size_restricted.gif

Władca Pierścieni

i.gifer.com/3Np8.gif

Piraci z Karaibów

media.giphy.com/media/dCBZMlXEstaQE/giphy.gif

Indiana Jones

i.makeagif.com/media/9-17-2015/yTHEA2.gif

Kiler

i.imgur.com/EGm1gJS.gif

Mistrz kierownicy ucieka

Muzyka

logos-vector.com/images/logo/xxl/1/1/4/114977/Modern_Talking_a7e68_450x450.png

Prefix użytkownikaMikasa
Różdżki w górę dla Jadka (*) Nie wiem, jak fuerte to teraz odpokutuje. I nadal czekam na wyjaśnienie historii z Barlomem, bo - podobnie jak Kath - nie mam pojęcia, jakim cudem nagle się okazało, że mamy jakiegos tajemniczego męża z przeszłości. Kolejne dziecko naznaczone mrocznym doświadczeniem śmierci. Ten obrazek, kiedy Jadek odchodzi załamana na tle tulących się do siebie małżonków... to mi łamie serce!

Z powodu dominującego wątku Jadka, chyba nikt nie będzie pamiętał, żeby przejąć się jeszcze osobistą tragedią monci, która własnie przeprowadziła się do A. Powariowałyście obie.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg

i64.tinypic.com/wsjk8m.png
i63.tinypic.com/xqao9v.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png

j.gifs.com/AnK63z.gif

Prefix użytkownikaRosalind Rooks
Wreszcie udało mi się nadrobić wszystkie strony :D
Od razu muszę wspomnieć, że domki i wnętrza są prześliczne, chętnie bym w takich grała.
Kocham Bena, mam nadzieję że pozostanie "sobą", bo jest naprawdę udany :D
Strasznie mi szkoda Jadka, miałam nadzieję ze związek z fuerte jednak przetrwa kryzysy, a tutaj zdrada i śmierć ;(
there's an ocean inside your chest
we've been sleeping inside your head

66.media.tumblr.com/c9a4f9e5a7bf8c7a3e401bfc0be4feee/tumblr_pei0i6Pa3I1qb48xzo8_500.gif

Paula, do czegoś ty dopuściła?! :( Jak mam wysmarować teraz komentarz, jak tu tak smutno się zrobiło ;( Trzeba będzie przyozdobić Żurnala kirem... fuerte, jak mogłaś! Angry2 i brawo ulka! Co ta moncia sobie myśli... :D

Na górze róże
Na dole kurz
Jadek na wieki
Nie obudzi się już
Duszek

Na górze róże
Na dole bratki
Chcesz odwiedzić Jadka
Przynieś jej kwiatki
Kwiatek

Edytowane przez Prefix użytkownikaMorfinGaunt dnia 24.03.2019 10:56
MorfinGaunt

Prefix użytkownikaulka_black_potter
Myśle, że fuerte powinna wyprowadzić się z benem do innego miasta... Czy teraz zamiast benowania, będzie fuertowanie? Dziękuję, że moja postać się odezwała, chociaż szkoda, że nie zmieniła przy tym stroku xD
Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

H-P.netowa Izba Zasłużonych

oi65.tinypic.com/15q1z11.jpg
by gne

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Wygryw UBP

www.harry-potter.net.pl/images/articles/ulka.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/ulka2.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/ukla.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/zakreconyulka.jpg
i63.tinypic.com/1zfgzs3.png
i63.tinypic.com/2ecjeyv.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najzabawniejszy_uzytkownik.pngwww.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najbardziej_zakrecony_uzytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najzabawniejszy_uzytkownik.png

PaulaSmith
Oj dociekacie z tym mężem fuer, a ja po prostu nadążam nad wydarzeniami na stronie, a mąż pojawił się kiedy fuer na sb utrzymywała przez dwa dni, że ma męża xD więc zrobiłam jej tajemniczego męża w simsach xD przyznaję się, że zrobiłam to trochę na kodach, choć nie wiem jak to osiągnęłam, bo próbowałam wielu xD Tak to się ma sprawa męża fuer xD

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Otwieram księgę kondolencyjną dla Jadka! Można się wpisać u mnie na priv. Teksty pojawią się w kolejnym Żurnalu!
MorfinGaunt

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: