Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Wielki mag
26.08.2019 12:47
Pa wam!

Uczeń Hogwartu
26.08.2019 12:41
Aneta02, cieszę się razem z Tobą Hug

Wielki mag
26.08.2019 12:32
avlee, a w Bolesławcu Eyebrows Szczególnie przydatne w zimie xD

Uczeń Hogwartu
26.08.2019 12:24
Aneta02, no gdzie? :D

Wielki mag
26.08.2019 12:18
Oł jeah, zgadnijcie gdzie znowu są darmowe autobusy miejskie Shuffelin

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 58237 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 50801 punktów.

3) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41857 punktów.

4) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 39923 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 34469 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 34102 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 32263 punktów.

8) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

9) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30501 punktów.

10) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Moje HPnetowe miasto w The Sims 4
Prefix użytkownikaNicram_93
Kolejny fajny odcinek. Niestety z Kamykiem i Kath stało się to, czego się spodziewałem po ostatnim odcinku, powiem szczerze, że nie sądziłem, że pójdzie to tak szybko. Szkoda, bo była to jedna z niewielu normalnych par w naszej wiosce, która jednocześnie była taka urocza:(. Nie daję im jednak szans na powrót do siebie.

Fajnie za to, że w zamian możemy oglądać drugą kochającą się rodzinę, czyli Antona i Nior, mam nadzieję, że finalnie nie wezmą przykładu z Kamyka i Kath.

Cieszę się Paula, że wstawiłaś coś o Nicramie, ale chyba lepiej byłoby dla niego żeby trzymał się z daleka od Ulki, bo dziewczyna chyba ma inne priorytety;)

Co do dziecka Monci, Arka? W sumie sam nie wiem co myśleć o tym imieniuxD

Czekamy na kolejny odcinek:)
Dom

Gryffindor

78.media.tumblr.com/tumblr_lqra1k0UNn1qa8ir9o1_r5_250.gif

"Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota."

Postać w Hogwarcie

www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/1_12.jpg

Natalie Swan

Harry, Ron, Hermiona - czyli przyjaźń, która przetrwa wszystko

78.media.tumblr.com/5ca244c2b4120254d6676b75e59020f5/tumblr_mr9voaoDyY1suuepho1_500.gif

i.gifer.com/llT.gif

78.media.tumblr.com/e2e051649d617fa14188e82aecbadf3d/tumblr_mv3jzf0LbI1qew2ypo3_500.gif

Severus Snape, czyli człowiek zagadka

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/07/789bf784107070ed4bcbc391742c8c34.gif

Kluby piłkarskie

i.pinimg.com/originals/a0/96/32/a096320fec0651f3ad30db0a085872d0.jpg

Juventus F.C.

www.sofw.pl/wp-content/uploads/2014/09/215.jpg

Wisła Kraków

polskielogo.net/wp-content/uploads/2016/01/106-korona-kielce-ikona.jpg

Korona Kielce

oi53.tinypic.com/6qy5q0.jpg

MKS Busko-Zdrój

Filmy:

66.media.tumblr.com/tumblr_m7nmgbwdez1ry1l11o1_500.gif

Harry Potter

static.upcoming.nl/static/images/33625f43e2_1399377563_Star-Wars.gif

Gwiezdne Wojny

thumbs.gfycat.com/FamiliarThunderousBarasinga-size_restricted.gif

Władca Pierścieni

i.gifer.com/3Np8.gif

Piraci z Karaibów

media.giphy.com/media/dCBZMlXEstaQE/giphy.gif

Indiana Jones

i.makeagif.com/media/9-17-2015/yTHEA2.gif

Kiler

i.imgur.com/EGm1gJS.gif

Mistrz kierownicy ucieka

Muzyka

logos-vector.com/images/logo/xxl/1/1/4/114977/Modern_Talking_a7e68_450x450.png

Angelina Johnson
Moncia, gratulacje! Arka (boskie imię) jest ostatnim dzieckiem Andrzeja, to niesamowite... życie Simów już nigdy nie będzie takie samo bez tego naczelnego, hm, tatusia ;D Nowy dom dziewczyn wygląda super, a wyspa Sulani to musi być raj!

Popieram wybór fuerte, ile można się dusić w ciasnym biurze z koszulą zapiętą pod szyję jak można się poświęcić pływaniu w rajskim morzu... A styl ekolożki (zbieranie śmieci po wyspie) jakoś tak mi do simowej fuerte pasuje. Nie dość, że pomaga w wychowywaniu cudzych dzieci, to jeszcze dba o dobro wszystkich na wyspie, no nieźle ;>

Wiedziałam, że CoSieDzieje będzie super tatusiem, mimo że lekkim nieogarem! Tworzą świetny duet z Nieor, a ich córeczki wyglądają prześlicznie.

Kłótnia Bena z duchem matki rozśmieszyła mnie mega (wiem, że mieszam odcinki teraz).

Romans Kamyka jest chyba na prośbę Kath, która nie chciała być szczęśliwą Simką, no nie wierzę w to. Niszczy takiego super kolesia, ogarnij się dziewczyno! Zaczynam chyba powoli kibicować Kamykowi i Pauli Eyebrows

Och, nie mogę doczekać się ślubu z krnąbrnym, to ideał <3
image.spreadshirtmedia.net/image-server/v1/mp/designs/143618396,width=178,height=178,version=1077033415/chemia-milosci.png

s5.ifotos.pl/img/batpng_aewxhsq.png

img.joemonster.org/i/2018/01/mowiace_02.jpg

img.joemonster.org/i/2014/05/slodkiezdjecia_19.jpg

oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

Slytherin! Sss..

Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji.
Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć.

Prywatny ołtarzyk mojej siostry o najpiękniejszych nogach świata!
i62.tinypic.com/2mx262w.jpg

i44.tinypic.com/2lworqc.jpg
Od superhiper Prefekt Slytherinu, Lossiril <3

Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/redaktorang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/autorartang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_naj.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_naj_pomocny_adm.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_admin_naj.png

i68.tinypic.com/aert6v.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_komentator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najmilszy_administrator.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najmilszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_komentator.png

Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.

Oszukać przeznaczenie chcesz,
I spotyka Cię kara.
Twój los już napisany jest,
Twe daremne starania.
Jak kamień co rzucony chce,
Gwiazdą w niebie się znaleźć.
Va'esse deireádh aep eigean

Od super Józia!

i41.tinypic.com/szva55.jpg

s10.ifotos.pl/img/bukareszt_qraqnra.gif

PaulaSmith
Hejo Simowi Fani! Dziś mam dla Was sporą dawkę emocji (tak mi się wydaje), a przynajmniej dla mnie ostatnie granie było emocjonujące. Zajrzałam do wielu domów, choć nie zawsze na długo, ale postarałam się żeby relacja była bardziej całościowa.

Zacznę może od tzw. poprawczaka, choć dziewczyny tam mieszkające już dawno nie są nastolatkami. Córka Rue i Marcusa - Frida, obchodziła swoje urodziny, choć niestety nie było żadnej imprezy. Dziewczyny dalej klepią biedę i nie stać ich na wiele. Frida, więc nie ma najnowszych ubrań, prezentuje się dość przeciętnie, a pokój dzieli z matką i Roksolaną.

funkyimg.com/i/2W5QP.jpg

-lavender- kontynuuje karierę sportową, choć na razie nie osiąga jakiś zawrotnych sukcesów. Roksolana zaś pracuje na dwa etaty - karierę kulinarną przeplata sprzedawaniem fast foodów po nocach. Dziewczyna ledwo trzyma się na nogach. ania919 również skupia się na karierze - swoją drogą niby pracują, a kasy, jak nie było tak nie ma. W każdym razie nawet Rue postanowiła ruszyć swój tyłek z domu i zatrudniła się na pół etatu, jako sprzedawczyni w sklepie odzieżowym.

funkyimg.com/i/2W5QQ.jpg

Niedługo później zajrzałam do domu łośka, Marcusa, Morfina, gordiana, Syriusza, Emily i Georgii. Tam również świętowano urodziny, ale tam Marcus zorganizował córce małe przyjęcie z domownikami, a mała Georgia wyglądała na naprawdę szczęśliwą dziewczynkę.

funkyimg.com/i/2W5R1.jpg

funkyimg.com/i/2W5QZ.jpg

Muszę powiedzieć, że Marcus bardzo się poprawił i spędza sporo czasu z córką, gdy ta wraca ze szkoły. Pomaga jej z lekcjami, jedzą razem obiad - wzorowy tata. Lepiej późno, niż wcale. Pewnego dnia Georgia zaprosiła do domu koleżankę z klasy, którą okazała się być jej siostra Frida. Dziewczynki spędziły razem czas na zabawach w basenie, ale wydają się nie być świadome łączących je więzów.

funkyimg.com/i/2W5QW.jpg

funkyimg.com/i/2W5QV.jpg

funkyimg.com/i/2W5QU.jpg

Nawet Marcus dołączył do nich i spędził czas z obiema córkami.

Wkrótce Frida stała się dość stałą bywalczynią w domu ojca, który chyba naprawdę się zmienił. Nawet wysyłają sobie z Fridą smsy i spędzili razem dzień w parku. Ciekawe, co na to wszystko powie Rue, jak się dowie...

funkyimg.com/i/2W5QT.jpg

Załamana niepowodzeniami, związanymi z powiększeniem rodziny, Emily, postanowiła udać się do chirurga plastycznego, jak ulka, i tam poprawić sobie humor. Powiększony biust i podniesione pośladki w połączeniu z nałogowym już bieganiem na bieżni, dały świetne rezultaty...

funkyimg.com/i/2W5Rn.jpg

które ewidentnie przypadły do gustu Syriuszowi. Zachwycony wpatrywał się w żonę, by po chwili zaciągnąć ją do łóżka.

funkyimg.com/i/2W5Rm.jpg

funkyimg.com/i/2W5Rk.jpg

Gdy mąż zasnął Emily poleciała od razu zrobić test ciążowy i... w końcu się udało! Emily i Syriusz będą mieli dziecko!

funkyimg.com/i/2W5Rj.jpg

Dziewczyna od razu pobiegła obudzić chłopaka i przekazać mu te wielkie wieści, ale ku jej zdziwieniu Syriusz nie był zachwycony...

funkyimg.com/i/2W5Ri.jpg

wręcz się załamał! Uświadomił sobie, jak bardzo nie cierpi dzieci, a widząc jego reakcję Emily chyba też zrozumiała, co oznacza macierzyństwo - utratę figury i życia imprezowego na dłuższy czas.

funkyimg.com/i/2W5Rg.jpg

funkyimg.com/i/2W5Rh.jpg

Gdy w końcu osiągnęli cel siedzieli załamani na łóżku.

Załamany perspektywą ojcostwa Syriusz po pracy, zamiast wrócić do domu, udał się do klubu, by wypić klika drinków i pożalić się barmanowi, jak to nie cierpi domków dla lalek.

funkyimg.com/i/2W5Rf.jpg

funkyimg.com/i/2W5Re.jpg

Podczas, gdy Syriusz spał skacowany w tym w czym był ubrany, Emily postanowiła z okazji brzuszka zmienić garderobę. Trzeba przyznać, że jej figura pięknie wygląda w ciąży.

funkyimg.com/i/2W5Rp.jpg

funkyimg.com/i/2W5Ro.jpg

Morfin natomiast po obejrzeniu komedii romantycznej wpadł we flirciarski nastrój i spędzili z loskiem miłe chwile na flirtach. Zmęczony jednak pracą losiek szybko poszedł spać, a Morfin usiadł do komputera, by napisać nową powieść.

funkyimg.com/i/2W5RR.jpg

Postanowiłam też zajrzeć do domu Kath, Wiolki, Al, Sary i Niny. Ciekawa byłam, jak Kath radzi sobie po wyprowadzce Kamyka, ale zastałam ją, jak właśnie szła do pracy... Całkiem ciekawy ma ten strój służbowy Agentki Specjalnej.

funkyimg.com/i/2W5Sp.jpg

Korzystając z nieobecności matki Sara zabrała ze sobą małą Ninę i udały się w podróż na wyspę Sulani, by odwiedzić Kamyka w jego nowym domu. Kamyk, który wychowywał dziewczynki, jak swoje własne dzieci, bardzo ucieszył się z ich wizyty.

funkyimg.com/i/2W5So.jpg

funkyimg.com/i/2W5Sn.jpg

Pobawili się razem, popływali w oceanie, a dziewczyny tak się zasiedziały, że zostały na noc - Sara spała na tarasie, a Nina na kanapie.

funkyimg.com/i/2W5Sm.jpg

funkyimg.com/i/2W5Sj.jpg

Niestety sielanka nie trwała długo. Rano zjawiła się wściekła Kath, która nakrzyczała na Kamyka, że jest nieodpowiedzialnym skorupiakiem.

funkyimg.com/i/2W5Se.jpg

Kamyk nie miał siły wdawać się w kolejną awanturę i nic nie powiedział. Gdy chwilę później Kath czekała na dziewczynki, aż wyjdą z wody Kamyk próbował się z nią pogodzić na kanapie, ale ta go odepchnęła.

funkyimg.com/i/2W5Sc.jpg

Jednak fochy nie trwały długo, bo chwilę później Kath i Kamyk, którzy od pierwszego wejrzenia przyciągali się jak magnesy, wylądowali w łóżku!

funkyimg.com/i/2W5Sb.jpg

Gdy Kamyk zasnął Kath próbowała się wymknąć z domu, ale mężczyzna się obudził i próbował ją zatrzymać pocałunkiem. Ku mojemu zdziwieniu Kath jednak zdecydowanie odepchnęła Kamyka...

funkyimg.com/i/2W5S2.jpg

funkyimg.com/i/2W5Sd.jpg

a wtedy ten się wściekł! Powiedział Kath, że ma dość jej języka (cokolwiek miał na myśli xD ) i tej huśtawki nastrojów!

funkyimg.com/i/2W5S9.jpg

funkyimg.com/i/2W5S8.jpg

Stwierdził, że nie da się już załatać tej przepaści, która ich dzieli i powiedział Kath, że to już koniec. Tak. Kamyk rozwiódł się z Kath. *chwila ciszy*

funkyimg.com/i/2W5S7.jpg

Kath się wściekła i go nieźle zwyzywała, by po chwili gorzko zapłakać nad ich nieistniejącym już małżeństwem.

funkyimg.com/i/2W5S6.jpg

funkyimg.com/i/2W5S5.jpg

Smutna zabrała dziewczynki i opuściła wyspę. Kamyk również się podłamał i chodził smutny, więc tym bardziej ucieszył go widok Pauli, która odwiedziła go na nowych włościach.

funkyimg.com/i/2W5S4.jpg

funkyimg.com/i/2W5S3.jpg

Spędzili czas opalając się na tarasie i pływając w oceanie. Niewiele rozmawiali, ale Kamyk chyba cieszył się, że nie jest sam.

Wróciłam do domu Kath, Al, Wiolki, Sary i Niny. Al postanowiła oficjalnie zarejestrować się jako pisarz i podjęła karierę, jako wolny strzelec Autor tekstów.

funkyimg.com/i/2W5T5.jpg

Szybko przyjęła pierwsze zlecenie na slogany reklamowe i choć miała 3 dni na jego wykonanie uwinęła się w kilka godzin, a klient był zachwycony. Niesamowite, jak zdolna jest ta Al.

funkyimg.com/i/2W5T4.jpg

funkyimg.com/i/2W5T3.jpg

Kath natomiast dostała propozycję napisania książki dotyczącej wspomnieć z pracy, ale jak prawdziwa agentka specjalna, odmówiła, by zachować tajemnice służbowe aż do śmierci.

funkyimg.com/i/2W5T8.jpg

funkyimg.com/i/2W5T7.jpg

Tymczasem Wiola postanowiła popracować w domu i dostała polecenie, by przeprowadzić metamorfozę. I kto nadaje się do tego lepiej, niż świeżo rozwiedziona kobieta? Tak, Kath zgodziła się, by Wiola zmieniła jej wizerunek.

funkyimg.com/i/2W5Tc.jpg

Krótsze włosy, delikatnie jaśniejsze, zmiana garderoby i Kath od razu się uśmiechnęła.

funkyimg.com/i/2W5Tb.jpg

W oficjalnym stroju Kath prezentuje się naprawdę świetnie.

funkyimg.com/i/2W5T9.jpg

Dajcie znać, jak Wam podoba się metamorfoza Kath.

Jako, że Wiola miała wolny wieczór postanowiła udać się z wizytą do KHZP. Chłopak ucieszył się na jej widok. Siedzieli na kanapie czule patrząc sobie w oczy...

funkyimg.com/i/2W5Ti.jpg

a następnie wpadli sobie w ramiona.

funkyimg.com/i/2W5Th.jpg

Zjedli też razem kolację...

funkyimg.com/i/2W5Tg.jpg

a na zakończenie wieczoru Wiolce wymknęło się, że może, by KHZP został jej chłopakiem... I mamy kolejną oficjalną parę.

funkyimg.com/i/2W5Tf.jpg

Wiola wróciła szczęśliwa do domu, a Al pogratulowała jej związku z KHZP.

funkyimg.com/i/2W5Td.jpg

funkyimg.com/i/2W5Te.jpg

Wstąpiłam też z wizytą do domu Ang, Livki, Mikasy, Pauli, Bena i ducha Sam i ku mojemu zdziwieniu zastałam tam ... Marcusa (!) czule witającego się z Ang(!)!!!

funkyimg.com/i/2W5Uv.jpg

Rozmawiali, śmiali się, totalnie bez mojego udziału. Marcus powiedział Ang, że za nią tęskni, a ta się cieszyła. Sama nie wiem co tam się wydarzyło.

funkyimg.com/i/2W5Uu.jpg

W międzyczasie mieszkanki domu zebrały się w salonie na plotki.

funkyimg.com/i/2W5US.jpg

Paula opowiadała Ang o Kamyku, że ciągnie ją do niego, jak nietoperze do światła (czy coś).

funkyimg.com/i/2W5UR.jpg

Mikasa próbuje wszystkich bieżni w domu, a w międzyczasie wpada do niej Gryfon. Wyglądają na szczęśliwych, choć każde ma swoją przestrzeń i dobrze im jest w takim systemie. Grają razem w szachy, rozmawiają o jednorożcach, Gryfon zasypia na materacu na basenie, taki bardzo na luzie, fajny związek.

funkyimg.com/i/2W5VQ.jpg

Następnego dnia Mikasa miała wolne w pracy i postanowiła udać się z wizytą do monci i Arki. Zabrała ze sobą Liv i obie znalazły się na rajskiej wyspie. Mikasa rozmawiała z moncią,

funkyimg.com/i/2W5Va.jpg

a Livka postanowiła sprawdzić czy dziewczyny mają sprawny komputer, w końcu jest w tym specjalistką.

funkyimg.com/i/2W5UZ.jpg

ulce jednak udało się oderwać Liv od kompa i porozmawiały sobie o serowych tostach.

funkyimg.com/i/2W5WC.jpg

Dziewczyny zajrzały też do Arki. Mikasa trzymała się z daleka, ale Livka czule tuliła malutkie dziecko.

funkyimg.com/i/2W5WA.jpg

Po powrocie do domu znów zastałam tam Marcusa z Ang, którzy świetnie się bawili robiąc sobie razem zdjęcia.

funkyimg.com/i/2W5VT.jpg

A Ang zapytała Marcusa, czy jest z kimś związany.

funkyimg.com/i/2W5VT.jpg

Co to wszystko oznacza? I co na te spotkania powie Krnabrny?

Po powrocie z wyspy Mikasa zastała Paulę na bieżni i postanowiła, ją podopingować i potrenować na bieżni. Trochę krzyczała, ale widać dobrze czuła się w tej roli.

funkyimg.com/i/2W5UQ.jpg

Paula chyba też była zadowolona, bo po treningu podziękowała Mikasie, a Mikasa była z siebie bardzo dumna.

funkyimg.com/i/2W5UP.jpg

funkyimg.com/i/2W5UG.jpg

Rano, gdy Ang miała wolne, wstąpił do niej w odwiedziny narzeczony. Para przywitała się przyjacielsko i zjedli razem obiad zrobiony przez Paulę. Tak swoją drogą, zobaczyłam, że Paula jest Kucharzem-celebrytą. Fajnie.

funkyimg.com/i/2W5WD.jpg

funkyimg.com/i/2W5WE.jpg

Prawie przegapiłabym poród Emily. Wpadłam w ostatniej chwili, by nadać imię ich nowo narodzonej córeczce. Money - myślę, że to idealne imię dla dziecka Emily. Po powrocie ze szpitala dziewczyna od razu wynajęła nianię,

funkyimg.com/i/2W5Wi.jpg

a sama wskoczyła w seksowne ciuszki...

funkyimg.com/i/2W5Wh.jpg

i udała się na tańce do klubu, gdzie wyginała śmiało ciało.

funkyimg.com/i/2W5Wg.jpg

Jako, że w domu pojawiło się kolejne dziecko, gordian czuł się przytłoczony tym wszystkim. Niestety jego kariera dziennikarska dalej nie nabrała rozpędu i w końcu postanowił to rzucić. Wkrótce gordian znalazł sobie nową pracę, jako ekolog,

funkyimg.com/i/2W5Wq.jpg

funkyimg.com/i/2W5Wp.jpg

a następnie przeniósł się na wyspę Sulani, gdzie zamieszkał w małej chatce na skraju wulkanu. Może to w końcu da mu szczęście i zadowolenie.

funkyimg.com/i/2W5Wj.jpg

Jak widzicie, działo się sporo. A czy ciekawie? Dajcie znak, jak Wam się podobało ;) Do następnego!

i.postimg.cc/1R8nD0Tt/ginny.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png

78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Prefix użytkownikaSam Quest
Uwielbiam wątek Emilki i Syriusza, a tutaj jest wręcz GENIALNY!
Do tego jestem ciekawa czy te bara-bara na rozstanie Kath i Kamyka będzie miało jakieś konsekwencje :D No i super metamorfoza Kath!

No i jestem ciekawa jak tam trójkąt Ang-Marcus-Krnabrny xD Czekam na kolejny odcinek!
i.postimg.cc/rmmcXJWt/dean.png

Mówią, że każdy urodził się bohaterem. Jeżeli pozwolisz życie będzie pchało Cię za linię po przekroczeniu której staniesz się złoczyńcą. Problem polega na tym, że nie zawsze wiesz, że przekroczyłeś linię, więc może wystarczy by ludzie myśleli, że jesteś bohaterem.

2.bp.blogspot.com/-jvSENio3C04/WVW4CL4zJmI/AAAAAAADpxI/pS79Drsqz6kfh9U2YJlC2qOrnQ6_WWNTwCLcBGAs/s400/tumblr_inline_ny8tkeouRZ1ss1lam_400.gif

data.whicdn.com/images/253868770/original.gif

- Używasz sarkazmu by odsuwać od siebie ludzi.
- A jednak nadal tu jesteś.

www.outerplaces.com/images/user_upload/jj%20quotes2.gif

78.media.tumblr.com/93f6ae5e9d5297ff234e477bf1f90559/tumblr_p1kpdpV4bf1usws96o5_400.gif

Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka, jest chaosem dla muchy...

i.imgur.com/sQSxXlk.gif

78.media.tumblr.com/8dfa6eda21927332eac35fb1a9f3c583/tumblr_oul8awJ46j1sk0xezo2_500.gif

Jestem jak każda nowoczesna kobieta próbująca mieć wszystko. Kochającego męża, rodzinę. Po prostu żałuję, że nie mam czasu na poszukiwanie złych mocy by dołączyć do ich piekielnej krucjaty.

cdn-wpmsa.defymedia.com/wp-content/uploads/sites/3/2015/05/Morticia-Addams-GIF.gif

31.media.tumblr.com/a70b68dc58deb8cb6563d039d87d1b3f/tumblr_ne0sw67MS61qdm4tlo1_500.gif

Brodata Samica

www.harry-potter.net.pl/images/articles/sam.png

Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Nawet nie wiesz jak się ucieszyłam z końca związku Kath i Kamyka xD
Btw, mam nadzieję, że Kamyk nie weźmie się za Sarę jak ta dorośnie xD

Imię córki Emilki i Syriusza - cudowne.

Co się dzieje z Benem tak w ogóle?
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/OctBXfr.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif

5. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath

Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif

Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif

The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikaSyriusz32
Urodziła dziecko ledwo i poleciała do klubu pewnie następnego na alimenty łapać, masakra z tą Emilką xD

A imię jest najlepsze jakie chyba mogło być xD

Prefix użytkownikaMikasa
- KupPanCegłę sp. z o. o., padłam :D
- szkoda Fridy, przegrała życie i to w sumie na zasadzie rzutu monetą
- bardzo mi dziwnie pisać, że Emily jest seksowna... no ale jest!
- btw., jestem zachwycona, jak detalicznie dopracowana jest sypialnia Emily i Syriusza, cudo!
- demoniczna mina Syriusza w porównaniu ze słodkim domkiem dla lalek... :D biedne dziecko
- Syriusz zapowiada się na beznadziejnego ojca, skoro już się upija, powodzenia :D
- Wooow, Sara jest śliczna!
- Press F for Kamyk and Kath (*) - Kath chyba wymodliła te dramy, Kamyk jest niewinny!
- Swoją drogą, niezły epizod - przyjdź odebrać dzieci od byłego, wyląduj z nim w łóżku i rozwiedź się, a to wszystko wciągu paru godzin
- nie podoba mi się ta metamorfoza Kath... wygląda tak nijak i już nie jest sobą :( zboczyła na złe drogi już do końca
- Podoba mi się, że chodzę po domu w getrach, zupełnie jak w realu :D
- Lubię mój związek z Gryfonem <3
- ale mam wyrzeźbione łydy na tym zdjęciu przy kołysce
- trening z Paulą <3
- kto wymyślił imię Money? :D Pasuje...

Świetny odcinek!
i.postimg.cc/6pL6RzND/katie.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg

i64.tinypic.com/wsjk8m.png
i63.tinypic.com/xqao9v.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png

j.gifs.com/AnK63z.gif

PaulaSmith
Kath słuszna uwaga, muszę spędzić dzień z Benem i zobaczyć, co on tam wyprawia.

Mikasa, imię dla dziecka Emily i Syriusza wybrałam ja ;) Tak swoją drogą również uwielbiam ich sypialnię i uwielbiam to, że zwracasz uwagę na takie szczegóły ;)
i.postimg.cc/1R8nD0Tt/ginny.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png

78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Wioletta
Tylko nie rób mi dziecka z Puchonem. :D Uwielbiam moja postać.

Szkoda, że Kath I Kamyk się rozwiedli.
66.media.tumblr.com/tumblr_m7w3e1EGQt1qi99a3o1_400.gif

funkyimg.com/i/2eQhp.png

Severusie, jak mogłeś..

funkyimg.com/i/2eVfr.png

funkyimg.com/i/2fUBr.png

media0.giphy.com/media/oydRN1NBBIJeFcQShW/giphy.gif

Obecnie:
w Hogwarcie: Colleen Parker
różdżka: 9 cali, czarny bez, włos z ogona testrala
czarodziej: czystej krwi

Wcześniej:
w Hogwarcie: Wioletta Elbren Escher
różdżka: 18 cali, sosna, pióro feniksa
czarodziej: półkrwi.
Quidditch: Obrońca Gryffindoru oraz Zastępca Kapitana

Pottermore: wiolcis
dom: Gryffindor
różdżka: heban, 12¼ cala, włos jednorożca.

49.media.tumblr.com/15691614fc6fb95980384c7292e9a6c0/tumblr_nii4f87H9C1sa960qo1_500.gif

Może w Gryffindorze,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota
.

25.media.tumblr.com/7107ef8688733e475cb028935640e53f/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o1_500.gif

"Dom Godryka Gryffindora cieszy się szacunkiem świata czarodziejów od bez mała dziesięciu wieków..."
-Minerwa McGonagall do Gryffonów

66.media.tumblr.com/67575915b50a470fd8dfbef5528f3e9c/tumblr_nyyctih0401s25bcfo1_500.gif

Nadchodzi czas,
kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre,
a tym co łatwe.

img.joemonster.org/i/2016/01/snape_08.gif

Wioletta Snape i jej ołtarzyk uwielbienia Severusa Snape:

media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/3POlj6ueXAr6bf8j3EtDVQAohI0/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2016/01/14/936/n/1922283/31473ad6379f89e0_tumblr_m7q3sarQX11rxf32jo3_500/i/When-His-Hair-Becomes-Its-Own-Thing.gif

static.pulzo.com/xcxj1.gif

media.giphy.com/media/BvH1olbOPOTqU/giphy.gif

nsm05.casimages.com/img/2011/08/13//1108130215241174278581397.gif

66.media.tumblr.com/851347c5eea14a6bb28865db2d39cacf/tumblr_mnfjpxvq3N1s5o7dro4_r1_500.gif

i.makeagif.com/media/7-29-2014/LBAmoQ.gif

www.elcomercio.com/files/article_main/uploads/2016/01/14/5697c63386d8d.jpeg

Uwielbiam Zbuntowanego Anioła. <3

68.media.tumblr.com/cb69f17551f31e560c3b2868a36cc840/tumblr_inline_mk8h5yH39s1qz4rgp.gif

31.media.tumblr.com/a90403b27024b74ff6719452acae8710/tumblr_n2cl5p8JC91sh08qlo4_250.gif

66.media.tumblr.com/5674c90cfa01cf2d281c1db2f33b2273/tumblr_n9neezOYEs1sfws40o1_250.gif

Brenda i Dylan. <3

thumbs.gfycat.com/ChubbySpanishAfricanparadiseflycatcher-size_restricted.gif

images5.fanpop.com/image/photos/25200000/Brenda-Dylan-dylan-and-brenda-25243326-248-186.gif

community.ew.com/wp-content/uploads/2015/03/brenda-dylan-gif.gif

68.media.tumblr.com/3edb75364b1426adcf06cdb8379efaa5/tumblr_inline_o1l2612gch1tglqea_500.gif

www.slate.fr/sites/default/files/photos/89276f5e-c2a6-48e8-898f-a2073e5607d7.gif

Szkoła Uczuć

d3lp4xedbqa8a5.cloudfront.net/s3/digital-cougar-assets/Cosmo/2015/02/02/48096/theone.gif

i.pinger.pl/pgr454/ef6e9494000229c54da48b7e/tumblr_lhb76ookXc1qcmhtxo1_500_large.png

funkyimg.com/i/2eWfg.jpg

WYMOWNA - 26.07.2016
Przewodnicząca Karczmy Pod Parchatym Trollem - 22.09.2016 - 14.04.2017 (09.04)
Członek Redakcji od 14.06.2017! <3

funkyimg.com/i/2joAe.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminzpieklawiola.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/galeria.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_objawienie.png

Z dedykacją dla mnie od Ewy!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170802_220052_057-1_1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-07-19-14-24-2.png

Z dedykacją dla mnie od ulki kulki!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170726_161423_624.jpg

Od Klaudka! <3

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/sevcio.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/severus-675x937.jpg

Od Julki! Izrael!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/2w50byd.jpg

Na zamówienie, i z żywej sympatii do mnie! Seksi Sznejp w ręczniku na głowie. <3
- od wspaniałej Matki Karczmy, Alette!

funkyimg.com/i/2joEp.jpg

Dla mnie, o Sznejpie utalentowana Alette. <3

Prefix użytkownikafuerte
Ale się dzieje! wątek Syriusza i Emilki to jest beka życia. Doskonale rozumiem Syrka z tym dzieckiem. Jak będziesz chciał ponarzekać na bombelka, to wiesz, gdzie mnie szukać. xD

Kath tez dobra, doczekała się. Po rozwodzie przeszła metamorfozę i teraz pytanie, kto następny?

ps straciłam trochę rachubę, które dzieci są czyje

i.postimg.cc/RhJBqZgS/luna.png

i64.tinypic.com/o92zj8.gif
i68.tinypic.com/287dykw.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaMorfinGaunt
No! W końcu działają mi obrazki i nadrobiłem ten odcinek, który jest cudowny :D Wszyscy, którzy zaczynają karierę jako pisarz czy tekściarz, mogą do mnie przyjść, chętnie udzielę porady co i jak :D Bardzo szkoda mi jest Kamyka, tak się starał, tyle cierpliwości mu ubyło, tyle się napracował nad tym związkiem, a Kath wszystko zepsuła... Oby zaznał szczęścia z Paulą. Emilka i Syriusz i ta reakcja na pieluchy - bezcenna xD no i to imię pasuje jak ulał! Szkoda, że u nas nie byłaś nieco dłużej :( Ang, uważaj na Marcusa... No i boję się o gordiana, mieszkać tak blisko czynnego wulkanu Duże oczy w razie czego, nie będzie czasu na ucieczkę...
MorfinGaunt

i.postimg.cc/gkk79Ch8/rowling.png

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

Jeśli ktoś ci mówi, że czuje się benowo, albo do bena z takim życiem, to wiedz, że to nie przelewki i trzeba takiej osobie natychmiast pomóc! Bo z Benem nie ma żartów!

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

i.postimg.cc/yxJC8bjf/poster.png

Prefix użytkownikaNicram_93
Dopiero teraz znalazłem czas na jakiś komentarz. Chciałem już pochwalić Marcusa za to, że w końcu dał się poznać jako dobry ojciec, ale jak dalej doczytałem o ponownym flirtowaniu z Ang, to w sumie nie wiem, kto z tej dwójki nie może przez dłuższą chwilę żyć bez tej drugiej osoby. Oj Krnąbrny, nie wiem czy ten twój związek z Ang ma przyszłość.

Związek Kath i Kamyka rozpadł się, jak podejrzewałem już po poprzednim odcinku, choć nie sądziłem, że będzie towarzyszyła temu tak huśtawka nastrojów. Najpierw kłótnia, potem łóżko i znów kłótnia, aż w końcu rozstaniexD. Oj Kath, straciłaś takiego dobrego faceta. Gdzie ty takiego drugiego znajdziesz? Odnośnie Kath, to świetny ten strój agentki specjalnej, ale metamorfoza mi się już nie podoba. Ta fryzura strasznie ją postarzała, a przynajmniej tak to wyszło na zdjęciach.

No i na koniec wisienka na torcie, czyli Emily i Syriusz. Najpierw dziewczynie tak bardzo spieszyło się do macierzyństwa, a za chwilę zrozumiała, że to nie będzie jednak taka sielanka:D. I kto się teraz będzie tym maluchem zajmował? Swoją drogą świetne imię - Money, pasuje jak ulał.

Najlepszy Gordian, który stwierdził, że już za wiele tego wszystkiego i wypiął się na wszystkich, stwierdzając: "Róbta co chceta, ja to olewam".;)
Dom

Gryffindor

78.media.tumblr.com/tumblr_lqra1k0UNn1qa8ir9o1_r5_250.gif

"Może w Gryffindorze,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota."

Postać w Hogwarcie

www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/1_12.jpg

Natalie Swan

Harry, Ron, Hermiona - czyli przyjaźń, która przetrwa wszystko

78.media.tumblr.com/5ca244c2b4120254d6676b75e59020f5/tumblr_mr9voaoDyY1suuepho1_500.gif

i.gifer.com/llT.gif

78.media.tumblr.com/e2e051649d617fa14188e82aecbadf3d/tumblr_mv3jzf0LbI1qew2ypo3_500.gif

Severus Snape, czyli człowiek zagadka

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/07/789bf784107070ed4bcbc391742c8c34.gif

Kluby piłkarskie

i.pinimg.com/originals/a0/96/32/a096320fec0651f3ad30db0a085872d0.jpg

Juventus F.C.

www.sofw.pl/wp-content/uploads/2014/09/215.jpg

Wisła Kraków

polskielogo.net/wp-content/uploads/2016/01/106-korona-kielce-ikona.jpg

Korona Kielce

oi53.tinypic.com/6qy5q0.jpg

MKS Busko-Zdrój

Filmy: