Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
03.04.2020 00:01
Nedelle, prawda! Love

Żywy worek treningowy
03.04.2020 00:00
Bo HPnet to jedna, wielką rodzina!

Prawda, Marcus Clinton? Chmurka

Pan Śmierci
Colette, tu nikt nie przeszkadza w rozmowie. Nikt nikomu nie przeszkadza w niczym!

Żywy worek treningowy
Colette, ależ nie masz za co przepraszać, haha!

Cóż ciekawego porabiasz tą nocną porą? Love

Mugol
02.04.2020 23:58
Doskonale. Przepraszam że przeszkodziłam w rozmowie. Nie mogłam się powstrzymać!

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59161 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 55309 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 43115 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41951 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 35528 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 35201 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 32976 punktów.

8) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 32922 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30685 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Moje HPnetowe miasto w The Sims 4
PaulaSmith
Okej! TYLE się wydarzyło, że aż nie wiem od czego zacząć...

Ostatni odcinek zakończył się prawdziwą tragedią, śmierć Sary, pobicie Kamyka przez Kath, istna groza! Postanowiłam zajrzeć do domu Bena, by sprawdzić, jak się ma po tym, co zrobił. Okazało się, że zastałam u nich kolejną aferę! Do domu Liv, Mikasy, Bena oraz ducha Sam Quest zakradł się złodziej! Dziewczyny były naprawdę przerażone, ale Ben wykazał się odwagą.

funkyimg.com/i/31M4q.jpg

Po chwili rzucił się na włamywacza i doszło do prawdziwej bójki.

funkyimg.com/i/31M4o.jpg

Ben wyszedł zwycięsko z walki, choć z siniakami, przeganiając włamywacza.

funkyimg.com/i/31M4n.jpg

W międzyczasie w ich domu pojawił się kolejny niespodziewany gość, wygląda na to, że to kumpel Bena - seryjny morderca!

funkyimg.com/i/31M4p.jpg

Za 5 tysięcy simleonów może wykonać zabójstwo na zlecenie. Ben jednak dobrze radzi sobie bez pomocy.

Przeskoczymy teraz do domu, którym nie lubiłam za bardzo grać i nie chodzi tu o mieszkanki, ale wygląd domu. Mowa o domu ulki, fuer, monci, Grażynki i Arki. Dom ten budowałam na szybko, na fali emocji nowym dodatkiem, Rajska Wyspa, no i żądna odkrycia wszystkiego potraktowałam dom po macoszemu. Nadszedł czas, by majętne dziewczyny miały wspaniały dom na rajskiej wyspie. Tym razem poświęciłam temu mnóstwo czasu, każde pomieszczenie dopracowując i wymyślając nowe rozwiązania np. dodałam parapety w niektórych pokojach, które nadają fajnego charakteru. W każdym razie zobaczcie, jak teraz prezentuje się willa naszych pierwszych milionerek.

Dom od zwenątrz

funkyimg.com/i/31M5q.jpg

funkyimg.com/i/31M5p.jpg

funkyimg.com/i/31M5r.jpg

funkyimg.com/i/31M5i.jpg

Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią,

funkyimg.com/i/31M51.jpg

funkyimg.com/i/31M52.jpg

funkyimg.com/i/31M53.jpg

duży salon ze stanowiskiem komputerowym oraz kącikiem do zabawy dla Arki,

funkyimg.com/i/31M55.jpg

funkyimg.com/i/31M56.jpg

funkyimg.com/i/31M59.jpg

oraz pierwsza łazienka.

funkyimg.com/i/31M5a.jpg

funkyimg.com/i/31M5b.jpg

Po wejściu na górę pierwszy jest artystyczny pokój Grażynki,

funkyimg.com/i/31M5c.jpg

funkyimg.com/i/31M5d.jpg

Następnie jest druga łazienka,

funkyimg.com/i/31M5j.jpg

funkyimg.com/i/31M5k.jpg

modowy pokój ulki,

funkyimg.com/i/31M5m.jpg

funkyimg.com/i/31M5n.jpg

prosty, ale przytulny i jasny pokój fuerte,

funkyimg.com/i/31M5o.jpg

funkyimg.com/i/31M5e.jpg

oraz pokój monci Arki przedzielony drewnianym parawanem.

funkyimg.com/i/31M5f.jpg

funkyimg.com/i/31M5g.jpg

funkyimg.com/i/31M5h.jpg

Drobnym zmianom uległy też dziewczyny (cały czas mam fazę na tworzenie Simów, dlatego tyle metamorfoz xD).
ulka wygląda jak zawsze modnie i seksownie,

funkyimg.com/i/31M5s.jpg

fuer przemyca ulubione kolory na gorący klimat wyspy,

funkyimg.com/i/31M5t.jpg,

a moncia, która jest coraz chudsza, wróciła do aktywności po urodzeniu Arki i wygląda znów bardziej młodzieżowo, co widać jej służy.

funkyimg.com/i/31M5w.jpg

Sama Arka jest przeuroczą i śliczną dziewczynką.

funkyimg.com/i/31M5u.jpg

Największej metamorfozie uległa, dotąd nijaka, Grażynka. Dziewczyna weszła w nieco buntowniczy wiek i odbiło się to na jej wyglądzie.

funkyimg.com/i/31M5v.jpg

Ale skoro już wiecie jak wygląda dom i dziewczyny to pewnie zastanawiacie się co u nich słychać, a muszę przyznać, że trochę się działo, jak to w naszej wiosce bywa. Do monci zadzwoniła Nior zapraszając ją do baru, dziewczyna chętnie się zgodziła i zabrała ze sobą fuer.

funkyimg.com/i/31M6F.jpg

moncia i Nior spotkały się na plotkach i popijały piwo.

funkyimg.com/i/31M6E.jpg

Fuerte postanowiła się jednak bawić na własną rękę i wybierając odnowiony przeze mnie pub zamówiła kilka drinków, a przy okazji spotkała Al, która postanowiła spędzić wieczór w ten sam sposób.

funkyimg.com/i/31M6D.jpg

Okazało się, że baristą w pubie jest krnabrny, widać po rozstaniu z Ang poszukuje nowej drogi życia.

funkyimg.com/i/31M6C.jpg

Fuerte w końcu jednak przesadziła z drinkami i zebrało jej się na mdłości.

funkyimg.com/i/31M6B.jpg

Gdy postanowiła spróbować wrócić do domu na drodze spotkała swojego byłego męża. Pijana nie za bardzo czaiła co się dzieje.

funkyimg.com/i/31M6z.jpg

Barlom wykorzystał sytuację i zaciągnął ukochaną w krzaki!

funkyimg.com/i/31M6A.jpg

Gdy fuer rano obudziła się w domu z przerażeniem przypomniała sobie wydarzenia dnia poprzedniego i pobiegła do toalety zrobić test ciążowy.

funkyimg.com/i/31M6y.jpg

Na szczęście okazało się, że dziewczyna nie jest w ciąży i może odetchnąć z ulgą. Wydawałoby się, że fuer będzie mieć za złe Barlomowi, że wykorzystał chwilę jej słabości, ale gdy zjawiła się w jego domu, by zrobić mu awanturę ten ją przeprosił i jej niechęć do niego zmalała.

funkyimg.com/i/31M6Q.jpg

Barlom wyciągnął zza pleców czerwoną różę czym rozstroił dziewczynę.

funkyimg.com/i/31M6P.jpg

Okazało się, że to dzień Sylwestra i para spędziła ten wieczór razem świętując.

funkyimg.com/i/31M6R.jpg

funkyimg.com/i/31M6L.jpg

Barlom dopytywał się, czy fuer się z kimś spotyka, ale dowiedział sie, że dziewczyna jest sama. Po chwili Barlom zaprosił fuer do tańca.

funkyimg.com/i/31M6K.jpg

funkyimg.com/i/31M6J.jpg

Zarumieniona fuer przypomniała sobie, jak to było, gdy byli razem i nim się obejrzałam namiętnie się całowali na łóżku!

funkyimg.com/i/31M6M.jpg

Jednak po chwili, gdy Barlom zrzucił koszulkę, fuer przestraszyła się tego, co się działo i wymawiając się przenoszeniem mebli, zostawiła osłupiałego chłopaka na kanapie, a sama uciekła do domu.

funkyimg.com/i/31M6H.jpg

Co z nimi będzie? Czy odnajdą razem szczęście, które obojgu uciekało tyle razy z rąk?

Wiem, wiem, cały czas zastanawiacie się co z mordercą Benem, ja też się zastanawiałam i zajrzałam znów do domu Bena, a tam znów awantura! Do domu chłopaka wpadli Kath z Kamykiem! Rozjuszona Kath zaczęła grozić Benowi i rzuciła się na niego z pięściami, uderzając chłopaka w brzuch.

funkyimg.com/i/31M81.jpg

Kath szaleńczo się śmieje kiedy Ben jęczy z bólu, a Kamyk pochwala postawę Kath miło o niej myśląc.

funkyimg.com/i/31M7Z.jpg

Kamyk też nie zamierzał pobłażać mordercy przybranej córki i ostro przywalił Benowi, pokazując siłę swoich mięśni, gdy chłopaka wyrzuciło w górę po ciosie Kamyka.

funkyimg.com/i/31M7W.jpg

funkyimg.com/i/31M7T.jpg

Choć brutalne to trzeba przyznać, że Ben na to zasłużył. Ben jednak nie za wiele zrobił sobie z ataków Kath i Kamyka, śmiejąc im się w twarz.

funkyimg.com/i/31M7S.jpg

Ben ucieszył się, że ma nowego wroga w osobie Kamyka.

funkyimg.com/i/31M7N.jpg

To dopiero doprowadziło Kath do furii! Agentka specjalna wyciągnęła broń!

funkyimg.com/i/31M7Q.jpg

Kath celuje w Bena!

funkyimg.com/i/31M7P.jpg

Chłopak chyba w końcu zdał sobie sprawę ze swojej sytuacji, widząc wzrok Kath i zaczął płakać.

funkyimg.com/i/31M7M.jpg

Kath jest jednak jak w transie, cierpienie po śmierci córki i drwiny Bena, przysłoniły jej rzeczywistość i Kath pociągnęła za spust!

funkyimg.com/i/31M7L.jpg

Ben padł martwy, a obok nadleciał duch zaszokowanej Sam!

funkyimg.com/i/31M7K.jpg

Nadbiegł Kamyk, który nie zdążył powstrzymać Kath przed zrobieniem głupstwa. Kath jednak nie słucha go tylko zastanawia się, jak do śmieci wyrzucić ciało Bena.

funkyimg.com/i/31M7J.jpg

Jednak Mikasa, która była świadkiem tej dramatycznej sceny, zadzwoniła po policję. Wkrótce na miejscu zbrodni zjawił się funkcjonariusz, który widząc ciało Bena i Kath z pistoletem, rzucił się do Kath i zakuł ją w kajdanki, a następnie zabrał Kath do więzienia!

funkyimg.com/i/31M7H.jpg

funkyimg.com/i/31M8J.jpg

Dajcie znak, co sądzicie o zachowaniu Kath. Czy miała prawo tak zemścić się na Benie? A może jako Agentka Specjalna powinna mieć więcej oleju w głowie?

Po tych wszystkich dramatach postanowiłam zajrzeć do zaniedbanego przeze mnie domostwa należącego do Rue, Roksolany, ani i lavender. Okazało się, że od czasu mojego pobytu niewiele się zmieniło. No oprócz tego, że Rue wpadła na szalony pomysł! Mając dość życia w biedzie, złożyła wniosek w banku o przyznanie 100.000 simleonów kredytu! A bank, czekając na takich frajerów, dał jej te pieniądze! Więc wzięłam się za remont domu dziewczyn, a właściwie postawienie od podstaw nowego domu, ale na tej samej działce. Wyszedł mi bardzo zgrabny, nowoczesny domek. Każda z dziewczyn zyskała swój pokój, wcześniej tylko ania miała możliwość mieszkania samej. Zobaczcie co wymodziłam.

Tak wygląda dom na zewnątrz z rzutu na okolicę.

funkyimg.com/i/31M96.jpg

funkyimg.com/i/31M97.jpg

Na górze znajduje się kuchnia z jadalnią,

funkyimg.com/i/31M98.jpg

funkyimg.com/i/31M8X.jpg

salon,

funkyimg.com/i/31M8Y.jpg

łazienka,

funkyimg.com/i/31M8W.jpg

funkyimg.com/i/31M8V.jpg

a w piwnicy znajdują się pokoje dziewczyn:

sypialnia ani,

funkyimg.com/i/31M99.jpg

pokoj Roksolany,

funkyimg.com/i/31M9a.jpg

potterowy pokój Rue,

funkyimg.com/i/31M93.jpg

funkyimg.com/i/31M92.jpg

sypialnia lavender,

funkyimg.com/i/31M91.jpg

funkyimg.com/i/31M8Z.jpg

oraz druga łazienka.

funkyimg.com/i/31M94.jpg

funkyimg.com/i/31M95.jpg

Dajcie znać, jak Wam się podoba.

Postanowiłam zostać w domu dziewczyn dłużej i zobaczyć, jak będzie im szło spłacanie kredytu, skoro pracuje tu tylko ania, a Rue na pół etatu w sklepie zarabia grosze. Dodatkowo Roksolana oraz lavender postanowiły podjąć naukę na studiach (Roks na kierunku kulinarnym, a lav na aktorskim), co choć da im lepsze pieniądze po ukończeniu uniwersytetu, to jednak jest kosztowne. Dziewczyny opłaciły czesne z reszty pieniędzy, które zostały z kredytu Rue. Roksolana od razu zabrała się do nauki.

funkyimg.com/i/31M9J.jpg

W niedzielny poranek niespodziewanie matkę odwiedziła szczęśliwa i zadbana Frida, co jednak niespecjalnie ucieszyło Rue.

funkyimg.com/i/31M9G.jpg

funkyimg.com/i/31M9F.jpg

Dziewczynka jednak chyba nie zauważyła obojętności matki i usiadła do stołu ciesząc się, że zastała też Roksolanę. Rue poczuła się do roli matki i zaczęła pouczać córkę, że nie powinna jeść fast foodów, co nieco zasmuciło Fridę, która widać liczyła na mile spędzony czas, a nie kazania.

funkyimg.com/i/31M9E.jpg

Rue zapytała córkę o Marcusa, a ta z uśmiechem odpowiedziała, że tata okazał się super.

funkyimg.com/i/31M9D.jpg

funkyimg.com/i/31M9C.jpg

Po chwili Rue zaczęła opowiadać, że poznała Angelinę, macochę Fridy i nie jest to dobra kobieta.

funkyimg.com/i/31M9B.jpg

Naiwne dziecko uwierzyło matce!

funkyimg.com/i/31M9L.jpg

Po wizycie dziewczynki Roksolana uświadomiła sobie, że też chciała by mieć dziecko i poszła do łóżka się wypłakać. 

i.imgur.com/nLaWeR9.jpg

Chcąc odpocząć od nawału zajęć (Roks ma maksymalną ilość kursów na semsestr tj. 4, a lav 3 kursy) Roks udała się na wyspę Sulani, gdzie spędziła dzień kąpiąc się nago pod wodospadem i dryfując na falach oceanu.

i.imgur.com/BD3bIVW.jpg 

Niespodziewanie Roksolana znalazła się pod domem swojego byłego chłopaka, który widząc ją wybiegł jej na spotkanie. A tu co za zmiana! Beztroskie życie na wyspie ewidentnie służy gordianowi. Od ciągłego pływania w oceanie (często widziałam go pływającego, gdy grałam domem Pauli i Kamyka) schudł i jakby odmłodniał po zmianie fryzury. 

i.imgur.com/6bKOjXY.jpg

Dom gordiana jest bardzo ascetyczny, ale widać chłopakowi to w zupełności wystarcza.

i.imgur.com/zHzsTae.jpg

Dawna para słodko zarumieniła się na swój widok.

i.imgur.com/alGAlwT.jpg 

Chwilę później Roks wróciła do domu, by przygotować się do zajęć, ale kilka godzin później odebrała telefon od gordiana.

i.imgur.com/Gv5q9SO.jpg

Dziewczyna zgodziła się z nim spotkać i do późnej nocy tańcowali i śpiewali przy ognisku wraz z tubulcami.

i.imgur.com/0GbaL4u.jpg

Po tygodniu zakończył się pierwszy semestr nauki dziewczyn. Roksolanie poszło świetnie,

i.imgur.com/ghq6MBP.jpg

a lavender nieco gorzej.

i.imgur.com/voOVkwS.jpg

Gordian dowiedział się chyba, że Roks skończyła semestr i ma parę dni wolnego i zadzwonił do niej z propozycją oficjalnej randki!

i.imgur.com/yn4rPYl.jpg

Roksolana się zgodziła i tak wylądowali w nocnym klubie, gdzie spotkali innych mieszkańców HPnetowej wioski. Imprezę kończyła już (szybko poszło) nieźle wstawiona fuer, marząca o łóżku,

i.imgur.com/kn30f3Q.jpg

ulka czekała dopiero na swojego drinka,

i.imgur.com/3MhIezU.jpg

a Mikasa rozglądała się za Gryfonem, popijając drinka i myśląc o pracy (?!).

i.imgur.com/5nb2BUH.jpg

Tymczasem gordian i Roks tańczyli wpatrzeni w siebie, nie zwracając uwagi na nikogo.

i.imgur.com/ZWHywS6.jpg

Gordian nawet stwierdził, że podoba mu się na tej randce.

i.imgur.com/ENLY3FZ.jpg

Roks wróciła rozmarzona do domu, ale nie miała czasu na wspominki, bo czekało na nią sporo pracy na studia - stworzenie prezentacji, napisanie pracy semestralnej i odrobienie zadań domowych. Do dziewczyny dołączyła, robiąca sobie domowe spa, lavender.

i.imgur.com/uFqf017.jpg

Następnego dnia gordian chce odwiedzić Roksolanę, ona się zgadza, ale mówi, że nie ma za bardzo czasu.

i.imgur.com/8tFQOI9.jpg

Gordian więc wpada tylko na chwilę, gorąco całuje dziewczynę  i wraca do domu. Ależ romantyk z tego gordiana!

i.imgur.com/qEKWjqj.jpg

U dziewczyn pojawiły się pierwsze problemy ze spłatą kredytu. Rachunki za dom wynoszą prawie 2500 simleonów, rata za kredyt jeszcze więcej, bo prawie 3000 i okazało się, że nie ma z czego tego wszystkiego spłacać. Na rachunki jeszcze starczyło, ale dziewczyny mają zaległości w banku, za co bank zaczął naliczać im odsetki.

i.imgur.com/eID3q5d.jpg

Nadszedł koniec następnego semestru, Roksolana znów poradziła sobie bardzo dobrze, 

i.imgur.com/8kWqhAx.jpg

a lavender mimo zmniejszenia ilości kursów wypadła jeszcze słabiej niż poprzednio. Władze akademickie podjęły decyzję, że podczas
kolejnego semestru będą mieć na nią oko.

i.imgur.com/ELfhyyF.jpg

i.imgur.com/mB8FoJm.jpg

Tymczasem Rue, nie zważając na ciężką sytuację finansową w domu stwierdziła, że ciężko jest jej tyle czasu pracować w jednym miejscu.

i.imgur.com/6027ZSS.jpg

Nie pozwoliłam jej jednak zrezygnować z pracy, ale postanowiłam, że skoro wzięła kredyt to niech pomoże go spłacać i tak uczyniłam Rue ogrodnikiem!

i.imgur.com/fy1i751.jpg

Co okazało się strzałem w dziesiątkę, bo następnego dnia zastałam Rue, jak mówiła do swoich nowych roślin. Chyba jej się spodobało.

i.imgur.com/xvWqmCd.jpg

ania pozostaje nadal głównym żywicielem rodziny, choć dzięki awansowi na dyrektora regionalnego zarabia więcej, to nadal jest to za mało, by sprostać długom dziewczyn. ania wraca z pracy przemęczona i zła na cały świat.

i.imgur.com/xchHAxS.jpg

Gdy sytuacja staje się krytyczna i dziewczynom grozi odcięcie prądu w domu. ania decyduje się zaciągnąć kolejny kredyt, by miały trochę na codzienne wydatki. Bank udziela ani kredytu w wysokości 10 tysięcy simleonów. 

i.imgur.com/BzWUQzF.jpg

Niespodziewanie do Rue dzwoni Angelina i proponuje jej spotkanie.

i.imgur.com/6pI84wh.jpg

Ciekawa powodu dla którego Ang chce się z nią spotkać Rue udaje się na spotkanie. Angelina okazuje się być wściekła na Rue. Mówi jej, że za żadne pieniądze nie da się kupić przyzwoitości. 

i.imgur.com/GNRE3SN.jpg

Rue jest wyraźnie zaskoczona napadem Ang.

i.imgur.com/bJHnl3d.jpg

(Swoją drogą Rue, aż wyskoczył trądzik xD).

Tymczasem Ang dalej krzyczy na Rue, że nie rozumie, jak można być tak podłym wobec własnego dziecka i gadać, co ci ślina na język przyniesie.

i.imgur.com/9KAPRi7.jpg

Rue próbuje ratować twarz i mówi, że to Marcus nastawił Angelinę przeciwko niej.

i.imgur.com/LLx6VIL.jpg

Ang jednak ją wyśmiewa i idzie do domu.

i.imgur.com/pavmvEt.jpg

Jednak następnego dnia Rue dostaje smsa od Ang.

i.imgur.com/8Uvqxyd.jpg

Czyżby źle działo się w sklejonej rodzinie Marcusa, Ang, Fridy i Georgii?

No i na dzisiaj to tyle, choć w sumie AŻ tyle. Mam nadzieję, że Wam się podobało, dajcie znak w komentarzach :D

Do następnego!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png

78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Takoizu
Przypomniałam sobie całość simowej historii, bo po takim czasie niektóre fakty już mi się zamazywały!
Totalnie nie spodziewałam się, że Ben zabije Sarę! A teraz Kath zabiła Bena?
Co do Twojego pytania, to Kath jednak powinna zachować trochę więcej ogłady i postrzelić go chociaż w kolano!
Z Twojej historii robi się niezła Moda na Sukces!
33.media.tumblr.com/4389ee5493c85321bd37937172d5c1a0/tumblr_n2hmj3ZZNl1tqs1heo1_250.gif

Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
A ja tam jestem dumna z Kath xD Ben zabił przynajmniej dwie osoby (o tylu wiemy - Sam i Sarę) a policja nic nie robiła w jego przypadku. Trzeba było wziąć sprawy we własne ręce xD

Warto trafić za kratki
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/OctBXfr.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif

5. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath

Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif

Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif

The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmar20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikaulka_black_potter
A mi się nie podoba, że dodajesz do tych starych poczciwych simów te okropne mody z zabijaniem i dziwnymi pozami. Dziwne akcje się tu odbywają i naprawdę co raz mniej mi się ta historia podoba :/

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaNicram_93
Fakt, Kath powinna rozwiązać inaczej tą sytuację, ale z drugiej strony co jej się dziwić. Przez Bena straciła swoją jedyną córkę, a teraz dodatkowo trafiła za kratki. Ale co dalej? HPnetowa wioska bez Bena? xD

Swoją drogą podziwiam Cię Paula, że Ci się chce tak starannie budować te kolejne domy i masz na to ciągle pomysły. Podejrzewam, że zajmuje to dość sporo czasu;)
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnews2020.jpg

Dom

Gryffindor

78.media.tumblr.com/tumblr_lqra1k0UNn1qa8ir9o1_r5_250.gif

"Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota."

Postać w Hogwarcie

www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/1_12.jpg

Natalie Swan

Harry, Ron, Hermiona - czyli przyjaźń, która przetrwa wszystko

78.media.tumblr.com/5ca244c2b4120254d6676b75e59020f5/tumblr_mr9voaoDyY1suuepho1_500.gif

i.gifer.com/llT.gif

78.media.tumblr.com/e2e051649d617fa14188e82aecbadf3d/tumblr_mv3jzf0LbI1qew2ypo3_500.gif

Severus Snape, czyli człowiek zagadka

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/07/789bf784107070ed4bcbc391742c8c34.gif

Kluby piłkarskie

i.pinimg.com/originals/a0/96/32/a096320fec0651f3ad30db0a085872d0.jpg

Juventus F.C.

www.sofw.pl/wp-content/uploads/2014/09/215.jpg

Wisła Kraków

polskielogo.net/wp-content/uploads/2016/01/106-korona-kielce-ikona.jpg

Korona Kielce

d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/00/26/5e08d9d07bf05_o_medium.jpg

AKS 1947 Busko-Zdrój

Filmy:

66.media.tumblr.com/tumblr_m7nmgbwdez1ry1l11o1_500.gif

Harry Potter

media3.giphy.com/media/7guVjhMF9qBKE/giphy.gif

Gwiezdne Wojny

thumbs.gfycat.com/FamiliarThunderousBarasinga-size_restricted.gif

Władca Pierścieni

i.gifer.com/3Np8.gif

Piraci z Karaibów

media.giphy.com/media/dCBZMlXEstaQE/giphy.gif

Indiana Jones

i.makeagif.com/media/9-17-2015/yTHEA2.gif

Kiler

i.imgur.com/EGm1gJS.gif

Mistrz kierownicy ucieka

Muzyka

logos-vector.com/images/logo/xxl/1/1/4/114977/Modern_Talking_a7e68_450x450.png

PaulaSmith
No to podejście drugie do tego odcinka, mam nadzieję, że uda mi się wszystko tak fajnie opisać jak poprzednio :/

W urodziny strony dostaliście szansę, by sami pokierować losami HPnetowych Simsów. Niektórzy z Was skorzystali z okazji, a ja już część tych pomysłów wcieliłam w życie. Zapraszam Was do czytania i oglądania!

Po śmierci Bena postanowiłam, że Liv i Mikasa nie zostaną w tym domu same. W końcu miejsce zbrodni jest najprzyjemniejszym otoczeniem do mieszkania, a już na pewno dla świadków morderstwa. I tak Liv i Mikasa wylądowały na rajskiej wyspie Sulani, ale żeby nie mieszkały same postanowiłam, że dołączą do Pauli, Kamyka i ich synów. I tak się stało, ale jako, że dotychczasowy dom małżeństwa był zdecydowanie za mały dla wszystkich uległ zburzeniu i powstał całkiem nowy, mieszczący bardziej funkcjonalną przestrzeń dla wszystkich domowników. I tak Mikasa zyskała swój własny minidomek gościnny, z sypialnią, bieżnią i łazienką, a to wszystko z nieziemskim widokiem na ocean.

funkyimg.com/i/33mro.jpg

Livka dostała przeszklone poddasze, z różowymi akcentami i własną łazienką.

funkyimg.com/i/33mri.jpg

Terry i Harry dostali wspólny pokój

funkyimg.com/i/33mrn.jpg

Paula i Kamyk małą, ale przytulną sypialnię

funkyimg.com/i/33mrh.jpg

Serce domu - wspólna kuchnia i jadalnia

funkyimg.com/i/33mrk.jpg

Wspólny salon

funkyimg.com/i/33mrf.jpg

Oraz miejsce wypoczynku i zabawy

funkyimg.com/i/33mrg.jpg

A tak prezentuje się dom z zewnątrz

funkyimg.com/i/33mrp.jpg

Dajcie znak, jak Wam się podoba.

Skoro jesteśmy przy tej dużej rodzince muszę Wam pokazać, jak synowie Pauli i Kamyka urośli.

Terry

funkyimg.com/i/33mrG.jpg

i Harry

funkyimg.com/i/33mrF.jpg

Choć z wyglądu bardzo się różnią to oboje są bardzo grzecznymi i fajnymi chłopcami, którzy uwielbiają razem się bawić.

funkyimg.com/i/33mrD.jpg

Czyż nie są uroczy?

Jako, że chłopcy są już dość samodzielni, Paula wróciła do pracy na pełen etat w restauracji. W pracy zaszło kilka zmian, pojawił się między innymi nowy kucharz - Ryan. Zobaczcie, jaki z niego przystojniak.

funkyimg.com/i/33ms7.jpg

Mimo, że Ryan ma zdecydowanie mniejsze doświadczenie w kuchni szybko się uczy i doskonale dogaduje z nową szefową. I tak pewnego wieczoru, po zakończeniu zmiany w restauracji, Ryan zaprosił Paulę na kolację.

funkyimg.com/i/33ms6.jpg

Jedli ciekawe dania, popijali wino i gawędzili przyjaźnie. W pewnym momencie Paula wyznała mężczyźnie, że docenia bardzo jego umiejętności i bardzo go polubiła.

funkyimg.com/i/33ms5.jpg

Ale nie tylko ta para spotkała się tego wieczoru na kolacji. Przy sąsiednim stoliku siedziała Ang... i Krnabrny! Czyżby kobieta za mało go skrzywdziła? A może Krnabrnemu to wcale nie przeszkadza? Nie wiem, ale wiem, że doskonale się razem bawili.

funkyimg.com/i/33ms1.jpg

W pewnym momencie Ang odważyła się nawet zapytać chłopaka, czy się z kimś spotyka, a Krnabrny wyznał jej, że jest sam.

funkyimg.com/i/33mrX.jpg

Krnabrny komplementował zarumienioną Ang.

funkyimg.com/i/33mrZ.jpg

Czy kłopoty Ang z Marcusem są na tyle poważne, by spotykać się z byłym chłopakiem? Jedno jest pewne, Ang kwitła pod spojrzeniem towarzyszącego jej mężczyzny.

Ale, ale. W restauracji był ktoś jeszcze. Kilka stolików dalej siedzieli Emily i Syriusz, którzy nie bawili się tak dobrze, jak pozostali. Przy ich stoliku rozgorzała jakaś kłótnia i nim się obejrzałam Emily gwałtownie wstała i ruszyła do wyjścia, a Syriusz pozostał sam przy stoliku kończąc posiłek.

funkyimg.com/i/33msd.jpg

Emily choć była odrobinę wstawiona trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo. Niewielu osobom taki kombinezon uszedłby na sucho, a na niej leżał idealnie.

funkyimg.com/i/33msc.jpg

Po skończonej kolacji, Ang wstała i pożegnała się z Krnabrnym, ale w ostatniej chwlii chłopak zebrał się na odwagę i przyciągnął ją i namiętnie pocałował, porównując Ang w myślach do greckiej bogini.

funkyimg.com/i/33msb.jpg

Paula natomiast, choć późno, wróciła grzecznie do domu i utuliła chłopców w łóżeczkach.

funkyimg.com/i/33msa.jpg

Następnego dnia, podczas, gdy Kamyk był w pracy, w domu Pauli zjawił się z odwiedzinami Ryan. Wypili razem kawę i mężczyzna sobie poszedł. Jadnak kilka dni później zadzwonił do Pauli i zapytał czy nie chciałaby go odwiedzić u niego w domu. Po chwili wahania Paula się zgodziła i zjawiła się u progu domu Ryana. Ku jej zdziwieni Ryan otworzył drzwi, ale nie sam - trzymał na rękach uroczą dziewczynkę w wieku synów Pauli.

funkyimg.com/i/33mt2.jpg

Paula ze zdziwieniem weszła do domu i po chwili poznała historię życia mężczyzny, który stracił żonę i został sam z córką. Paula nie mogła uwierzyć i była zaszokowana tragedią, która go spotkała.

funkyimg.com/i/33mt1.jpg

Czy będąca w szczęśliwym związku Paula zapomni o tym, co ma wspaniałego w życiu i wda się w romans z przystojnym wdowcem?

Co jeszcze się działo? Zmiany, zmiany, zmiany. Nie wiem co spowodowało zmiany w życiu ulki, czy był to tajemniczy mężczyzna spotkany gdzieś na drodze, a może fakt, że dowiedziała się, że ratownik z którym się spotykała, romansuje z połową wyspy, ale to nieważne. Ważne jest to, że ulka przewartościowała swoje życie. Doszła do wniosku, że eksponowanie swojej urody nie przyniosło jej w życiu szczęścia, no oprócz super pracy, i całkowicie zmieniła styl. Koszule w kratę, luźne jeansy, adidasy - to teraz jej znak rozpoznawczy. Sami zobaczcie.

funkyimg.com/i/33mtp.jpg

Okazało się też, że surowe metody wychowawcze ulki przyniosły owoce. Grażynka jest nie tylko pracowitą dziewczyną, dorabiającą w kawiarni, ale też wzorową i nagradzaną uczennicą.

funkyimg.com/i/33mto.jpg

Ale myślę, że nie tylko ulka miała wpływ na Grażynkę. Nie możemy zapomnieć o cioci fuerte, która poświęciła mnóstwo czasu i nieprzespanych nocy, by pomóc przy małej dziewczynce wychowywać się bez ojca. I tak samo fuer teraz wspiera moncię, która samotnie wychowuje Arkę. Przyłapałam fuerte bawiącą się z dziewczynką. Jak na osobę, która tak wzbrania się przed macierzyństwem, fuerte cięgnie do dzieci, a dzieci ją uwielbiają.

funkyimg.com/i/33mtn.jpg

Ale fuer pomimo zmiany życia - przeniesienia na wyspę i porzucenia pracy w korporacji, nie była szczęśliwa. Chodziła bez celu po domu, aż wpadłam na pomysł, by dziewczyna zrobiła coś dla siebie. Usiadła do komputera i złożyła podanie o przyjęcie na studia! I się udało! Fuerte została przyjęta na wiele prestiżowych kierunków, o których większość studentów mogłaby tylko pomarzyć.

funkyimg.com/i/33mtm.jpg

Ostatecznie fuer wybrała kierunek Historia, który pozwoli jej zostać adwokatem bądź sędzią. I był to strzał w dziesiątkę! Fuer chodziła po domu dumna i uśmiechnięta. Rzuciłą się do szafy i wygrzebała stare poważne ubrania, związała włosy, nałożyła okulary i nim zaczęły się wykłady wzięła się do nauki.

funkyimg.com/i/33mtk.jpg

Po południu dziewczyna otrzymała kolejny telefon, tym razem od Barloma, który zaprosił ją na randkę na obiad do morskiej restauracji. Fuer radośnie się zgodziła i po chwili już siedzieli przy stoliku, a ona z entuzjazmem opowiadała mu o studiach.

funkyimg.com/i/33mtj.jpg

funkyimg.com/i/33mth.jpg

Fuer tego dnia była naprawdę szczęśliwa.

funkyimg.com/i/33mti.jpg

Po powrocie do domu wzięła się za przygotowanie prezentacji na zaliczenie, choć co jakiś czas myślała o byłym mężu.

funkyimg.com/i/33mtg.jpg

Czy dla tych dwojga jest jeszcze nadzieja na wspólną przyszłość? Widać, że nie mogą bez siebie żyć, ale czy mimo tak różnych oczekiwań od życia da radę żyć razem?

Wszystko się okaże, ale jedno jest pewne - fuerte jest wyjątkową studentką! Pierwszy semestr zakończyła z wyróżnieniem i stypendiów dla wybitnych studentów!

funkyimg.com/i/33mu4.jpg

Zapomniałabym powiedzieć o niespodziewanej wizycie, która została złożona Barlomowi przez... Kath! Dziewczyna wpadła do niego z awanturą, że ma się trzymać z daleka od fuerte, bo inaczej ją popamięta! Spoliczkowała go cały czas krzycząc!

funkyimg.com/i/33mud.jpg

Ostatecznie zostawiła Barloma z podbitym okiem i ostrzeżeniami dzwoniącymi w uszach. Czy Barlom odsunie się od fuerte? Jak wizyta Kath wpłynie na relacje byłych małżonków?

W mieście pojawiła się nowa dziewczyna, choć jest nowa to jednak wszystkim w miarę dobrze znana - Aneta02. Dziewczyna zamieszkała wraz z Lilyatte i Takoizu, które wyprowadziły się od poprzednich współlokatorek i zamieszkały we trzy w starym domu Liv i Mikasy. Myślę, że jest to następny w kolejności dom do remontu, w końcu nikt nie chce mieszkać po kimś, więc wypadałoby wszystko odświeżyć. To jeszcze przede mną, a tymczasem zobaczcie, jak prezentuje się Aneta i jej garderoba.

Look codzienny

funkyimg.com/i/33mtr.jpg

Wizytowy

funkyimg.com/i/33mtq.jpg

Sportowy

funkyimg.com/i/33mts.jpg

Piżamowy

funkyimg.com/i/33mtt.jpg

Imprezowy

funkyimg.com/i/33mtu.jpg

Kąpielowy

funkyimg.com/i/33mtv.jpg

Na gorące dni

funkyimg.com/i/33mtw.jpg

I na zimne dni

funkyimg.com/i/33mtx.jpg

Na dziś to tyle! Mam nadzieję, że Wam się podobało. Dajcie znać, co myślicie w komentarzach. Do następnego!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png

78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Prefix użytkownikaMikasa
Jeee, nowy odcinek! To jedziemy

- Jakoś tak trochę smutno mi się zrobiło, że z naszej wesołej gromadki, w domu zostałyśmy tylko we dwie, ale nie ma tego złego!
- Paula, zawsze chciałam mieszkać nad oceanem, mój kącik jest cudowy. Strasznie mi się podoba struktura tej pościeli i że opada za ramy łóżka, aż się chce w czymś takim zakopać <3 I łazienka z wielkimi oknami... to moje prawdziwe marzenie
- w sypialni Pauli i Kamyka też mi się podoba pościel i lustro na ścianie
- części wspólne utrzymane w takim lekkim morskim stylu, podoba mi się!
- dlaczego Terry ma tę paskudną fryzurę,gdzie byli rodzice?!
- blond Harry to ciekawe doświadczenie, ogólnie jest uroczy
- Paulaaa, co to za Ryan i jakie kolacje, wygląda jak Ridż z Mody na Sukces... nie idź tą drogą!
- wystrzałowa sukienka by the way
- pogubiłam się już w życiu miłosnym Ang, ale za każdym razem zachwyca mnie to,jaka jest śliczna... i nadal uważam, że powinna być z Krnabrnym!
- "Emily gwałtownie wstała i ruszyła do wyjścia, a Syriusz pozostał sam przy stoliku kończąc posiłek" - to bardzo syriuszowe i me gusta <3
- kombinezon jak z innej planety, ale rzeczywiście wygląda zjawiskowo
- Ulka się starzeje... naprawdę miała romans z puszczalskim ratownikiem?! Biedna :( Szkoda, że nie zobaczymy jej już w wydaniu glamour, ale wygoda ponad wszystko, propsuję
- Króliczek wybitności <3
- Hahaha, fuerte skiśnie jak nawet w simsach każesz jej się uczyć prawa
- Chwila, a Kath nie miała siedzieć w więzieniu? Muszę sobie odświeżyć poprzedni odcinek...
- Witamy Anetę w miasteczku!
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png

Prefix użytkownikaAneta02
Ja skomentuję to krótko. W końcu odcinek bez morderstw xD

Miło mi dołączyć do miasteczka, będzie się działo! :D
zapodaj.net/images/7dc15f0cc6cae.jpg

Natchnęło mnie, by Cię wstawić, bo jesteś jedynym pokemonem, którego znam.

W ezoteryce Wunjo wskazuje na szczęście, które osiągamy szczerymi intencjami, życzliwością i zdrowymi relacjami. To dobra karma, która wraca w najlepszym dla nas momencie. Aby działać zgodnie z energią runy, dobrze jest otaczać się dobrymi ludźmi, którzy wznoszą nas do góry, zamiast ściągać na dół. Szczęście i radość mnoży się, kiedy się je dzieli, dlatego dbaj o relacje i dziel się dobrymi wibracjami z tymi, których kochasz.

zapodaj.net/images/0f9e77a527535.jpg

"Niepamięć to dobra wróżka. Litościwie zarzuca całun zapomnienia na człowiecze myśli. Czas leczy rany. Zło odchodzi w dal."

66.media.tumblr.com/781daa453c1ffa832855d1b8e943ca74/tumblr_muctklb5Wa1sauu8to1_400.gif

zapodaj.net/images/ea08ea5b17f85.jpg

https://www.wattpad.com/user/Lavender_Potter

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: