Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
Moje HPnetowe miasto w The Sims 4
Prefix użytkownikaPaulaSmith
Okej! TYLE się wydarzyło, że aż nie wiem od czego zacząć...

Ostatni odcinek zakończył się prawdziwą tragedią, śmierć Sary, pobicie Kamyka przez Kath, istna groza! Postanowiłam zajrzeć do domu Bena, by sprawdzić, jak się ma po tym, co zrobił. Okazało się, że zastałam u nich kolejną aferę! Do domu Liv, Mikasy, Bena oraz ducha Sam Quest zakradł się złodziej! Dziewczyny były naprawdę przerażone, ale Ben wykazał się odwagą.

funkyimg.com/i/31M4q.jpg

Po chwili rzucił się na włamywacza i doszło do prawdziwej bójki.

funkyimg.com/i/31M4o.jpg

Ben wyszedł zwycięsko z walki, choć z siniakami, przeganiając włamywacza.

funkyimg.com/i/31M4n.jpg

W międzyczasie w ich domu pojawił się kolejny niespodziewany gość, wygląda na to, że to kumpel Bena - seryjny morderca!

funkyimg.com/i/31M4p.jpg

Za 5 tysięcy simleonów może wykonać zabójstwo na zlecenie. Ben jednak dobrze radzi sobie bez pomocy.

Przeskoczymy teraz do domu, którym nie lubiłam za bardzo grać i nie chodzi tu o mieszkanki, ale wygląd domu. Mowa o domu ulki, fuer, monci, Grażynki i Arki. Dom ten budowałam na szybko, na fali emocji nowym dodatkiem, Rajska Wyspa, no i żądna odkrycia wszystkiego potraktowałam dom po macoszemu. Nadszedł czas, by majętne dziewczyny miały wspaniały dom na rajskiej wyspie. Tym razem poświęciłam temu mnóstwo czasu, każde pomieszczenie dopracowując i wymyślając nowe rozwiązania np. dodałam parapety w niektórych pokojach, które nadają fajnego charakteru. W każdym razie zobaczcie, jak teraz prezentuje się willa naszych pierwszych milionerek.

Dom od zwenątrz

funkyimg.com/i/31M5q.jpg

funkyimg.com/i/31M5p.jpg

funkyimg.com/i/31M5r.jpg

funkyimg.com/i/31M5i.jpg

Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią,

funkyimg.com/i/31M51.jpg

funkyimg.com/i/31M52.jpg

funkyimg.com/i/31M53.jpg

duży salon ze stanowiskiem komputerowym oraz kącikiem do zabawy dla Arki,

funkyimg.com/i/31M55.jpg

funkyimg.com/i/31M56.jpg

funkyimg.com/i/31M59.jpg

oraz pierwsza łazienka.

funkyimg.com/i/31M5a.jpg

funkyimg.com/i/31M5b.jpg

Po wejściu na górę pierwszy jest artystyczny pokój Grażynki,

funkyimg.com/i/31M5c.jpg

funkyimg.com/i/31M5d.jpg

Następnie jest druga łazienka,

funkyimg.com/i/31M5j.jpg

funkyimg.com/i/31M5k.jpg

modowy pokój ulki,

funkyimg.com/i/31M5m.jpg

funkyimg.com/i/31M5n.jpg

prosty, ale przytulny i jasny pokój fuerte,

funkyimg.com/i/31M5o.jpg

funkyimg.com/i/31M5e.jpg

oraz pokój monci Arki przedzielony drewnianym parawanem.

funkyimg.com/i/31M5f.jpg

funkyimg.com/i/31M5g.jpg

funkyimg.com/i/31M5h.jpg

Drobnym zmianom uległy też dziewczyny (cały czas mam fazę na tworzenie Simów, dlatego tyle metamorfoz xD).
ulka wygląda jak zawsze modnie i seksownie,

funkyimg.com/i/31M5s.jpg

fuer przemyca ulubione kolory na gorący klimat wyspy,

funkyimg.com/i/31M5t.jpg,

a moncia, która jest coraz chudsza, wróciła do aktywności po urodzeniu Arki i wygląda znów bardziej młodzieżowo, co widać jej służy.

funkyimg.com/i/31M5w.jpg

Sama Arka jest przeuroczą i śliczną dziewczynką.

funkyimg.com/i/31M5u.jpg

Największej metamorfozie uległa, dotąd nijaka, Grażynka. Dziewczyna weszła w nieco buntowniczy wiek i odbiło się to na jej wyglądzie.

funkyimg.com/i/31M5v.jpg

Ale skoro już wiecie jak wygląda dom i dziewczyny to pewnie zastanawiacie się co u nich słychać, a muszę przyznać, że trochę się działo, jak to w naszej wiosce bywa. Do monci zadzwoniła Nior zapraszając ją do baru, dziewczyna chętnie się zgodziła i zabrała ze sobą fuer.

funkyimg.com/i/31M6F.jpg

moncia i Nior spotkały się na plotkach i popijały piwo.

funkyimg.com/i/31M6E.jpg

Fuerte postanowiła się jednak bawić na własną rękę i wybierając odnowiony przeze mnie pub zamówiła kilka drinków, a przy okazji spotkała Al, która postanowiła spędzić wieczór w ten sam sposób.

funkyimg.com/i/31M6D.jpg

Okazało się, że baristą w pubie jest krnabrny, widać po rozstaniu z Ang poszukuje nowej drogi życia.

funkyimg.com/i/31M6C.jpg

Fuerte w końcu jednak przesadziła z drinkami i zebrało jej się na mdłości.

funkyimg.com/i/31M6B.jpg

Gdy postanowiła spróbować wrócić do domu na drodze spotkała swojego byłego męża. Pijana nie za bardzo czaiła co się dzieje.

funkyimg.com/i/31M6z.jpg

Barlom wykorzystał sytuację i zaciągnął ukochaną w krzaki!

funkyimg.com/i/31M6A.jpg

Gdy fuer rano obudziła się w domu z przerażeniem przypomniała sobie wydarzenia dnia poprzedniego i pobiegła do toalety zrobić test ciążowy.

funkyimg.com/i/31M6y.jpg

Na szczęście okazało się, że dziewczyna nie jest w ciąży i może odetchnąć z ulgą. Wydawałoby się, że fuer będzie mieć za złe Barlomowi, że wykorzystał chwilę jej słabości, ale gdy zjawiła się w jego domu, by zrobić mu awanturę ten ją przeprosił i jej niechęć do niego zmalała.

funkyimg.com/i/31M6Q.jpg

Barlom wyciągnął zza pleców czerwoną różę czym rozstroił dziewczynę.

funkyimg.com/i/31M6P.jpg

Okazało się, że to dzień Sylwestra i para spędziła ten wieczór razem świętując.

funkyimg.com/i/31M6R.jpg

funkyimg.com/i/31M6L.jpg

Barlom dopytywał się, czy fuer się z kimś spotyka, ale dowiedział sie, że dziewczyna jest sama. Po chwili Barlom zaprosił fuer do tańca.

funkyimg.com/i/31M6K.jpg

funkyimg.com/i/31M6J.jpg

Zarumieniona fuer przypomniała sobie, jak to było, gdy byli razem i nim się obejrzałam namiętnie się całowali na łóżku!

funkyimg.com/i/31M6M.jpg

Jednak po chwili, gdy Barlom zrzucił koszulkę, fuer przestraszyła się tego, co się działo i wymawiając się przenoszeniem mebli, zostawiła osłupiałego chłopaka na kanapie, a sama uciekła do domu.

funkyimg.com/i/31M6H.jpg

Co z nimi będzie? Czy odnajdą razem szczęście, które obojgu uciekało tyle razy z rąk?

Wiem, wiem, cały czas zastanawiacie się co z mordercą Benem, ja też się zastanawiałam i zajrzałam znów do domu Bena, a tam znów awantura! Do domu chłopaka wpadli Kath z Kamykiem! Rozjuszona Kath zaczęła grozić Benowi i rzuciła się na niego z pięściami, uderzając chłopaka w brzuch.

funkyimg.com/i/31M81.jpg

Kath szaleńczo się śmieje kiedy Ben jęczy z bólu, a Kamyk pochwala postawę Kath miło o niej myśląc.

funkyimg.com/i/31M7Z.jpg

Kamyk też nie zamierzał pobłażać mordercy przybranej córki i ostro przywalił Benowi, pokazując siłę swoich mięśni, gdy chłopaka wyrzuciło w górę po ciosie Kamyka.

funkyimg.com/i/31M7W.jpg

funkyimg.com/i/31M7T.jpg

Choć brutalne to trzeba przyznać, że Ben na to zasłużył. Ben jednak nie za wiele zrobił sobie z ataków Kath i Kamyka, śmiejąc im się w twarz.

funkyimg.com/i/31M7S.jpg

Ben ucieszył się, że ma nowego wroga w osobie Kamyka.

funkyimg.com/i/31M7N.jpg

To dopiero doprowadziło Kath do furii! Agentka specjalna wyciągnęła broń!

funkyimg.com/i/31M7Q.jpg

Kath celuje w Bena!

funkyimg.com/i/31M7P.jpg

Chłopak chyba w końcu zdał sobie sprawę ze swojej sytuacji, widząc wzrok Kath i zaczął płakać.

funkyimg.com/i/31M7M.jpg

Kath jest jednak jak w transie, cierpienie po śmierci córki i drwiny Bena, przysłoniły jej rzeczywistość i Kath pociągnęła za spust!

funkyimg.com/i/31M7L.jpg

Ben padł martwy, a obok nadleciał duch zaszokowanej Sam!

funkyimg.com/i/31M7K.jpg

Nadbiegł Kamyk, który nie zdążył powstrzymać Kath przed zrobieniem głupstwa. Kath jednak nie słucha go tylko zastanawia się, jak do śmieci wyrzucić ciało Bena.

funkyimg.com/i/31M7J.jpg

Jednak Mikasa, która była świadkiem tej dramatycznej sceny, zadzwoniła po policję. Wkrótce na miejscu zbrodni zjawił się funkcjonariusz, który widząc ciało Bena i Kath z pistoletem, rzucił się do Kath i zakuł ją w kajdanki, a następnie zabrał Kath do więzienia!

funkyimg.com/i/31M7H.jpg

funkyimg.com/i/31M8J.jpg

Dajcie znak, co sądzicie o zachowaniu Kath. Czy miała prawo tak zemścić się na Benie? A może jako Agentka Specjalna powinna mieć więcej oleju w głowie?

Po tych wszystkich dramatach postanowiłam zajrzeć do zaniedbanego przeze mnie domostwa należącego do Rue, Roksolany, ani i lavender. Okazało się, że od czasu mojego pobytu niewiele się zmieniło. No oprócz tego, że Rue wpadła na szalony pomysł! Mając dość życia w biedzie, złożyła wniosek w banku o przyznanie 100.000 simleonów kredytu! A bank, czekając na takich frajerów, dał jej te pieniądze! Więc wzięłam się za remont domu dziewczyn, a właściwie postawienie od podstaw nowego domu, ale na tej samej działce. Wyszedł mi bardzo zgrabny, nowoczesny domek. Każda z dziewczyn zyskała swój pokój, wcześniej tylko ania miała możliwość mieszkania samej. Zobaczcie co wymodziłam.

Tak wygląda dom na zewnątrz z rzutu na okolicę.

funkyimg.com/i/31M96.jpg

funkyimg.com/i/31M97.jpg

Na górze znajduje się kuchnia z jadalnią,

funkyimg.com/i/31M98.jpg

funkyimg.com/i/31M8X.jpg

salon,

funkyimg.com/i/31M8Y.jpg

łazienka,

funkyimg.com/i/31M8W.jpg

funkyimg.com/i/31M8V.jpg

a w piwnicy znajdują się pokoje dziewczyn:

sypialnia ani,

funkyimg.com/i/31M99.jpg

pokoj Roksolany,

funkyimg.com/i/31M9a.jpg

potterowy pokój Rue,

funkyimg.com/i/31M93.jpg

funkyimg.com/i/31M92.jpg

sypialnia lavender,

funkyimg.com/i/31M91.jpg

funkyimg.com/i/31M8Z.jpg

oraz druga łazienka.

funkyimg.com/i/31M94.jpg

funkyimg.com/i/31M95.jpg

Dajcie znać, jak Wam się podoba.

Postanowiłam zostać w domu dziewczyn dłużej i zobaczyć, jak będzie im szło spłacanie kredytu, skoro pracuje tu tylko ania, a Rue na pół etatu w sklepie zarabia grosze. Dodatkowo Roksolana oraz lavender postanowiły podjąć naukę na studiach (Roks na kierunku kulinarnym, a lav na aktorskim), co choć da im lepsze pieniądze po ukończeniu uniwersytetu, to jednak jest kosztowne. Dziewczyny opłaciły czesne z reszty pieniędzy, które zostały z kredytu Rue. Roksolana od razu zabrała się do nauki.

funkyimg.com/i/31M9J.jpg

W niedzielny poranek niespodziewanie matkę odwiedziła szczęśliwa i zadbana Frida, co jednak niespecjalnie ucieszyło Rue.

funkyimg.com/i/31M9G.jpg

funkyimg.com/i/31M9F.jpg

Dziewczynka jednak chyba nie zauważyła obojętności matki i usiadła do stołu ciesząc się, że zastała też Roksolanę. Rue poczuła się do roli matki i zaczęła pouczać córkę, że nie powinna jeść fast foodów, co nieco zasmuciło Fridę, która widać liczyła na mile spędzony czas, a nie kazania.

funkyimg.com/i/31M9E.jpg

Rue zapytała córkę o Marcusa, a ta z uśmiechem odpowiedziała, że tata okazał się super.

funkyimg.com/i/31M9D.jpg

funkyimg.com/i/31M9C.jpg

Po chwili Rue zaczęła opowiadać, że poznała Angelinę, macochę Fridy i nie jest to dobra kobieta.

funkyimg.com/i/31M9B.jpg

Naiwne dziecko uwierzyło matce!

funkyimg.com/i/31M9L.jpg

Po wizycie dziewczynki Roksolana uświadomiła sobie, że też chciała by mieć dziecko i poszła do łóżka się wypłakać. 

i.imgur.com/nLaWeR9.jpg

Chcąc odpocząć od nawału zajęć (Roks ma maksymalną ilość kursów na semsestr tj. 4, a lav 3 kursy) Roks udała się na wyspę Sulani, gdzie spędziła dzień kąpiąc się nago pod wodospadem i dryfując na falach oceanu.

i.imgur.com/BD3bIVW.jpg 

Niespodziewanie Roksolana znalazła się pod domem swojego byłego chłopaka, który widząc ją wybiegł jej na spotkanie. A tu co za zmiana! Beztroskie życie na wyspie ewidentnie służy gordianowi. Od ciągłego pływania w oceanie (często widziałam go pływającego, gdy grałam domem Pauli i Kamyka) schudł i jakby odmłodniał po zmianie fryzury. 

i.imgur.com/6bKOjXY.jpg

Dom gordiana jest bardzo ascetyczny, ale widać chłopakowi to w zupełności wystarcza.

i.imgur.com/zHzsTae.jpg

Dawna para słodko zarumieniła się na swój widok.

i.imgur.com/alGAlwT.jpg 

Chwilę później Roks wróciła do domu, by przygotować się do zajęć, ale kilka godzin później odebrała telefon od gordiana.

i.imgur.com/Gv5q9SO.jpg

Dziewczyna zgodziła się z nim spotkać i do późnej nocy tańcowali i śpiewali przy ognisku wraz z tubulcami.

i.imgur.com/0GbaL4u.jpg

Po tygodniu zakończył się pierwszy semestr nauki dziewczyn. Roksolanie poszło świetnie,

i.imgur.com/ghq6MBP.jpg

a lavender nieco gorzej.

i.imgur.com/voOVkwS.jpg

Gordian dowiedział się chyba, że Roks skończyła semestr i ma parę dni wolnego i zadzwonił do niej z propozycją oficjalnej randki!

i.imgur.com/yn4rPYl.jpg

Roksolana się zgodziła i tak wylądowali w nocnym klubie, gdzie spotkali innych mieszkańców HPnetowej wioski. Imprezę kończyła już (szybko poszło) nieźle wstawiona fuer, marząca o łóżku,

i.imgur.com/kn30f3Q.jpg

ulka czekała dopiero na swojego drinka,

i.imgur.com/3MhIezU.jpg

a Mikasa rozglądała się za Gryfonem, popijając drinka i myśląc o pracy (?!).

i.imgur.com/5nb2BUH.jpg

Tymczasem gordian i Roks tańczyli wpatrzeni w siebie, nie zwracając uwagi na nikogo.

i.imgur.com/ZWHywS6.jpg

Gordian nawet stwierdził, że podoba mu się na tej randce.

i.imgur.com/ENLY3FZ.jpg

Roks wróciła rozmarzona do domu, ale nie miała czasu na wspominki, bo czekało na nią sporo pracy na studia - stworzenie prezentacji, napisanie pracy semestralnej i odrobienie zadań domowych. Do dziewczyny dołączyła, robiąca sobie domowe spa, lavender.

i.imgur.com/uFqf017.jpg

Następnego dnia gordian chce odwiedzić Roksolanę, ona się zgadza, ale mówi, że nie ma za bardzo czasu.

i.imgur.com/8tFQOI9.jpg

Gordian więc wpada tylko na chwilę, gorąco całuje dziewczynę  i wraca do domu. Ależ romantyk z tego gordiana!

i.imgur.com/qEKWjqj.jpg

U dziewczyn pojawiły się pierwsze problemy ze spłatą kredytu. Rachunki za dom wynoszą prawie 2500 simleonów, rata za kredyt jeszcze więcej, bo prawie 3000 i okazało się, że nie ma z czego tego wszystkiego spłacać. Na rachunki jeszcze starczyło, ale dziewczyny mają zaległości w banku, za co bank zaczął naliczać im odsetki.

i.imgur.com/eID3q5d.jpg

Nadszedł koniec następnego semestru, Roksolana znów poradziła sobie bardzo dobrze, 

i.imgur.com/8kWqhAx.jpg

a lavender mimo zmniejszenia ilości kursów wypadła jeszcze słabiej niż poprzednio. Władze akademickie podjęły decyzję, że podczas
kolejnego semestru będą mieć na nią oko.

i.imgur.com/ELfhyyF.jpg

i.imgur.com/mB8FoJm.jpg

Tymczasem Rue, nie zważając na ciężką sytuację finansową w domu stwierdziła, że ciężko jest jej tyle czasu pracować w jednym miejscu.

i.imgur.com/6027ZSS.jpg

Nie pozwoliłam jej jednak zrezygnować z pracy, ale postanowiłam, że skoro wzięła kredyt to niech pomoże go spłacać i tak uczyniłam Rue ogrodnikiem!

i.imgur.com/fy1i751.jpg

Co okazało się strzałem w dziesiątkę, bo następnego dnia zastałam Rue, jak mówiła do swoich nowych roślin. Chyba jej się spodobało.

i.imgur.com/xvWqmCd.jpg

ania pozostaje nadal głównym żywicielem rodziny, choć dzięki awansowi na dyrektora regionalnego zarabia więcej, to nadal jest to za mało, by sprostać długom dziewczyn. ania wraca z pracy przemęczona i zła na cały świat.

i.imgur.com/xchHAxS.jpg

Gdy sytuacja staje się krytyczna i dziewczynom grozi odcięcie prądu w domu. ania decyduje się zaciągnąć kolejny kredyt, by miały trochę na codzienne wydatki. Bank udziela ani kredytu w wysokości 10 tysięcy simleonów. 

i.imgur.com/BzWUQzF.jpg

Niespodziewanie do Rue dzwoni Angelina i proponuje jej spotkanie.

i.imgur.com/6pI84wh.jpg

Ciekawa powodu dla którego Ang chce się z nią spotkać Rue udaje się na spotkanie. Angelina okazuje się być wściekła na Rue. Mówi jej, że za żadne pieniądze nie da się kupić przyzwoitości. 

i.imgur.com/GNRE3SN.jpg

Rue jest wyraźnie zaskoczona napadem Ang.

i.imgur.com/bJHnl3d.jpg

(Swoją drogą Rue, aż wyskoczył trądzik xD).

Tymczasem Ang dalej krzyczy na Rue, że nie rozumie, jak można być tak podłym wobec własnego dziecka i gadać, co ci ślina na język przyniesie.

i.imgur.com/9KAPRi7.jpg

Rue próbuje ratować twarz i mówi, że to Marcus nastawił Angelinę przeciwko niej.

i.imgur.com/LLx6VIL.jpg

Ang jednak ją wyśmiewa i idzie do domu.

i.imgur.com/pavmvEt.jpg

Jednak następnego dnia Rue dostaje smsa od Ang.

i.imgur.com/8Uvqxyd.jpg

Czyżby źle działo się w sklejonej rodzinie Marcusa, Ang, Fridy i Georgii?

No i na dzisiaj to tyle, choć w sumie AŻ tyle. Mam nadzieję, że Wam się podobało, dajcie znak w komentarzach :D

Do następnego!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png


78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif


SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg
 
Takoizu
Przypomniałam sobie całość simowej historii, bo po takim czasie niektóre fakty już mi się zamazywały!
Totalnie nie spodziewałam się, że Ben zabije Sarę! A teraz Kath zabiła Bena?
Co do Twojego pytania, to Kath jednak powinna zachować trochę więcej ogłady i postrzelić go chociaż w kolano!
Z Twojej historii robi się niezła Moda na Sukces!
33.media.tumblr.com/4389ee5493c85321bd37937172d5c1a0/tumblr_n2hmj3ZZNl1tqs1heo1_250.gif
 
Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
A ja tam jestem dumna z Kath xD Ben zabił przynajmniej dwie osoby (o tylu wiemy - Sam i Sarę) a policja nic nie robiła w jego przypadku. Trzeba było wziąć sprawy we własne ręce xD

Warto trafić za kratki
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/y6jpCsU.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

5. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif


Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Mam talenty różne, lecz nie należy do nich poezja
staram się klecić słowa aby była w tym finezja.
Obietnice złożyłam, więc spełnić ją należy
admin co nie dotrzymuje słowa? Kto mu uwierzy?
Z przeprosinami do Ciebie Kath pędze
aby nie popaść w wieczna nędzę.
Kiedy Mafia się z wielką pompą rozpoczęłą,
nie chciałam aby osoba z miasta zginęła.
Choć początkowo w mych oczach byłaś podejrzana,
wymówka z brakiem czasu, zdawała się odgrzewana.
Gdy zaś ufać zaczęłam w twe piękne słowa,
mafia nie pozwoliła, by lekka stała się ma głowa.
Rozkazali głosować wbrew mojej woli,
musiałam się pilnować aby nie wyjść z roli.
Swojego słowa bronić miałam zacięcie,
najlepiej tak aby wśród innych miało ono wzięcie.
Przepraszam najszczerzej, lecz nie cała moja jest wina,
głosu bym na Ciebie nie oddała, gdyby nie mafii kpina.
Grałaś zacnie, choć nie każdy to potrafił docenić,
szkoda, że losów miasta nie udało nam się zmienić.

Z najszerszymi przeprosinami, Tako.


Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath


Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif


Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest


i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif


i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif


The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle


i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.


Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.


Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3


www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmar20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg
 
https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikaulka_black_potter
A mi się nie podoba, że dodajesz do tych starych poczciwych simów te okropne mody z zabijaniem i dziwnymi pozami. Dziwne akcje się tu odbywają i naprawdę co raz mniej mi się ta historia podoba :/


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaNicram_93
Fakt, Kath powinna rozwiązać inaczej tą sytuację, ale z drugiej strony co jej się dziwić. Przez Bena straciła swoją jedyną córkę, a teraz dodatkowo trafiła za kratki. Ale co dalej? HPnetowa wioska bez Bena? xD

Swoją drogą podziwiam Cię Paula, że Ci się chce tak starannie budować te kolejne domy i masz na to ciągle pomysły. Podejrzewam, że zajmuje to dość sporo czasu;)
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnews2020.jpg


Dom

Gryffindor

78.media.tumblr.com/tumblr_lqra1k0UNn1qa8ir9o1_r5_250.gif

"Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota."


Postać w Hogwarcie

www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/1_12.jpg

Natalie Swan

(Prefekt Gryffindoru)


Harry, Ron, Hermiona - czyli przyjaźń, która przetrwa wszystko

78.media.tumblr.com/5ca244c2b4120254d6676b75e59020f5/tumblr_mr9voaoDyY1suuepho1_500.gif


i.gifer.com/llT.gif


78.media.tumblr.com/e2e051649d617fa14188e82aecbadf3d/tumblr_mv3jzf0LbI1qew2ypo3_500.gif


Severus Snape, czyli człowiek zagadka

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/07/789bf784107070ed4bcbc391742c8c34.gif


Kluby piłkarskie


i.pinimg.com/originals/a0/96/32/a096320fec0651f3ad30db0a085872d0.jpg

Juventus F.C.


www.sofw.pl/wp-content/uploads/2014/09/215.jpg

Wisła Kraków


polskielogo.net/wp-content/uploads/2016/01/106-korona-kielce-ikona.jpg

Korona Kielce


d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/00/26/5e08d9d07bf05_o_medium.jpg

AKS 1947 Busko-Zdrój


Filmy:


66.media.tumblr.com/tumblr_m7nmgbwdez1ry1l11o1_500.gif

Harry Potter


media3.giphy.com/media/7guVjhMF9qBKE/giphy.gif

Gwiezdne Wojny


thumbs.gfycat.com/FamiliarThunderousBarasinga-size_restricted.gif

Władca Pierścieni


i.gifer.com/3Np8.gif

Piraci z Karaibów


media.giphy.com/media/dCBZMlXEstaQE/giphy.gif

Indiana Jones


i.makeagif.com/media/9-17-2015/yTHEA2.gif

Kiler


i.imgur.com/EGm1gJS.gif

Mistrz kierownicy ucieka


Muzyka


upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c8/Modern_Talking.svg/1280px-Modern_Talking.svg.png
 
Prefix użytkownikaPaulaSmith
No to podejście drugie do tego odcinka, mam nadzieję, że uda mi się wszystko tak fajnie opisać jak poprzednio :/

W urodziny strony dostaliście szansę, by sami pokierować losami HPnetowych Simsów. Niektórzy z Was skorzystali z okazji, a ja już część tych pomysłów wcieliłam w życie. Zapraszam Was do czytania i oglądania!

Po śmierci Bena postanowiłam, że Liv i Mikasa nie zostaną w tym domu same. W końcu miejsce zbrodni jest najprzyjemniejszym otoczeniem do mieszkania, a już na pewno dla świadków morderstwa. I tak Liv i Mikasa wylądowały na rajskiej wyspie Sulani, ale żeby nie mieszkały same postanowiłam, że dołączą do Pauli, Kamyka i ich synów. I tak się stało, ale jako, że dotychczasowy dom małżeństwa był zdecydowanie za mały dla wszystkich uległ zburzeniu i powstał całkiem nowy, mieszczący bardziej funkcjonalną przestrzeń dla wszystkich domowników. I tak Mikasa zyskała swój własny minidomek gościnny, z sypialnią, bieżnią i łazienką, a to wszystko z nieziemskim widokiem na ocean.

funkyimg.com/i/33mro.jpg

Livka dostała przeszklone poddasze, z różowymi akcentami i własną łazienką.

funkyimg.com/i/33mri.jpg

Terry i Harry dostali wspólny pokój

funkyimg.com/i/33mrn.jpg

Paula i Kamyk małą, ale przytulną sypialnię

funkyimg.com/i/33mrh.jpg

Serce domu - wspólna kuchnia i jadalnia

funkyimg.com/i/33mrk.jpg

Wspólny salon

funkyimg.com/i/33mrf.jpg

Oraz miejsce wypoczynku i zabawy

funkyimg.com/i/33mrg.jpg

A tak prezentuje się dom z zewnątrz

funkyimg.com/i/33mrp.jpg

Dajcie znak, jak Wam się podoba.

Skoro jesteśmy przy tej dużej rodzince muszę Wam pokazać, jak synowie Pauli i Kamyka urośli.

Terry

funkyimg.com/i/33mrG.jpg

i Harry

funkyimg.com/i/33mrF.jpg

Choć z wyglądu bardzo się różnią to oboje są bardzo grzecznymi i fajnymi chłopcami, którzy uwielbiają razem się bawić.

funkyimg.com/i/33mrD.jpg

Czyż nie są uroczy?

Jako, że chłopcy są już dość samodzielni, Paula wróciła do pracy na pełen etat w restauracji. W pracy zaszło kilka zmian, pojawił się między innymi nowy kucharz - Ryan. Zobaczcie, jaki z niego przystojniak.

funkyimg.com/i/33ms7.jpg

Mimo, że Ryan ma zdecydowanie mniejsze doświadczenie w kuchni szybko się uczy i doskonale dogaduje z nową szefową. I tak pewnego wieczoru, po zakończeniu zmiany w restauracji, Ryan zaprosił Paulę na kolację.

funkyimg.com/i/33ms6.jpg

Jedli ciekawe dania, popijali wino i gawędzili przyjaźnie. W pewnym momencie Paula wyznała mężczyźnie, że docenia bardzo jego umiejętności i bardzo go polubiła.

funkyimg.com/i/33ms5.jpg

Ale nie tylko ta para spotkała się tego wieczoru na kolacji. Przy sąsiednim stoliku siedziała Ang... i Krnabrny! Czyżby kobieta za mało go skrzywdziła? A może Krnabrnemu to wcale nie przeszkadza? Nie wiem, ale wiem, że doskonale się razem bawili.

funkyimg.com/i/33ms1.jpg

W pewnym momencie Ang odważyła się nawet zapytać chłopaka, czy się z kimś spotyka, a Krnabrny wyznał jej, że jest sam.

funkyimg.com/i/33mrX.jpg

Krnabrny komplementował zarumienioną Ang.

funkyimg.com/i/33mrZ.jpg

Czy kłopoty Ang z Marcusem są na tyle poważne, by spotykać się z byłym chłopakiem? Jedno jest pewne, Ang kwitła pod spojrzeniem towarzyszącego jej mężczyzny.

Ale, ale. W restauracji był ktoś jeszcze. Kilka stolików dalej siedzieli Emily i Syriusz, którzy nie bawili się tak dobrze, jak pozostali. Przy ich stoliku rozgorzała jakaś kłótnia i nim się obejrzałam Emily gwałtownie wstała i ruszyła do wyjścia, a Syriusz pozostał sam przy stoliku kończąc posiłek.

funkyimg.com/i/33msd.jpg

Emily choć była odrobinę wstawiona trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo. Niewielu osobom taki kombinezon uszedłby na sucho, a na niej leżał idealnie.

funkyimg.com/i/33msc.jpg

Po skończonej kolacji, Ang wstała i pożegnała się z Krnabrnym, ale w ostatniej chwlii chłopak zebrał się na odwagę i przyciągnął ją i namiętnie pocałował, porównując Ang w myślach do greckiej bogini.

funkyimg.com/i/33msb.jpg

Paula natomiast, choć późno, wróciła grzecznie do domu i utuliła chłopców w łóżeczkach.

funkyimg.com/i/33msa.jpg

Następnego dnia, podczas, gdy Kamyk był w pracy, w domu Pauli zjawił się z odwiedzinami Ryan. Wypili razem kawę i mężczyzna sobie poszedł. Jadnak kilka dni później zadzwonił do Pauli i zapytał czy nie chciałaby go odwiedzić u niego w domu. Po chwili wahania Paula się zgodziła i zjawiła się u progu domu Ryana. Ku jej zdziwieni Ryan otworzył drzwi, ale nie sam - trzymał na rękach uroczą dziewczynkę w wieku synów Pauli.

funkyimg.com/i/33mt2.jpg

Paula ze zdziwieniem weszła do domu i po chwili poznała historię życia mężczyzny, który stracił żonę i został sam z córką. Paula nie mogła uwierzyć i była zaszokowana tragedią, która go spotkała.

funkyimg.com/i/33mt1.jpg

Czy będąca w szczęśliwym związku Paula zapomni o tym, co ma wspaniałego w życiu i wda się w romans z przystojnym wdowcem?

Co jeszcze się działo? Zmiany, zmiany, zmiany. Nie wiem co spowodowało zmiany w życiu ulki, czy był to tajemniczy mężczyzna spotkany gdzieś na drodze, a może fakt, że dowiedziała się, że ratownik z którym się spotykała, romansuje z połową wyspy, ale to nieważne. Ważne jest to, że ulka przewartościowała swoje życie. Doszła do wniosku, że eksponowanie swojej urody nie przyniosło jej w życiu szczęścia, no oprócz super pracy, i całkowicie zmieniła styl. Koszule w kratę, luźne jeansy, adidasy - to teraz jej znak rozpoznawczy. Sami zobaczcie.

funkyimg.com/i/33mtp.jpg

Okazało się też, że surowe metody wychowawcze ulki przyniosły owoce. Grażynka jest nie tylko pracowitą dziewczyną, dorabiającą w kawiarni, ale też wzorową i nagradzaną uczennicą.

funkyimg.com/i/33mto.jpg

Ale myślę, że nie tylko ulka miała wpływ na Grażynkę. Nie możemy zapomnieć o cioci fuerte, która poświęciła mnóstwo czasu i nieprzespanych nocy, by pomóc przy małej dziewczynce wychowywać się bez ojca. I tak samo fuer teraz wspiera moncię, która samotnie wychowuje Arkę. Przyłapałam fuerte bawiącą się z dziewczynką. Jak na osobę, która tak wzbrania się przed macierzyństwem, fuerte cięgnie do dzieci, a dzieci ją uwielbiają.

funkyimg.com/i/33mtn.jpg

Ale fuer pomimo zmiany życia - przeniesienia na wyspę i porzucenia pracy w korporacji, nie była szczęśliwa. Chodziła bez celu po domu, aż wpadłam na pomysł, by dziewczyna zrobiła coś dla siebie. Usiadła do komputera i złożyła podanie o przyjęcie na studia! I się udało! Fuerte została przyjęta na wiele prestiżowych kierunków, o których większość studentów mogłaby tylko pomarzyć.

funkyimg.com/i/33mtm.jpg

Ostatecznie fuer wybrała kierunek Historia, który pozwoli jej zostać adwokatem bądź sędzią. I był to strzał w dziesiątkę! Fuer chodziła po domu dumna i uśmiechnięta. Rzuciłą się do szafy i wygrzebała stare poważne ubrania, związała włosy, nałożyła okulary i nim zaczęły się wykłady wzięła się do nauki.

funkyimg.com/i/33mtk.jpg

Po południu dziewczyna otrzymała kolejny telefon, tym razem od Barloma, który zaprosił ją na randkę na obiad do morskiej restauracji. Fuer radośnie się zgodziła i po chwili już siedzieli przy stoliku, a ona z entuzjazmem opowiadała mu o studiach.

funkyimg.com/i/33mtj.jpg

funkyimg.com/i/33mth.jpg

Fuer tego dnia była naprawdę szczęśliwa.

funkyimg.com/i/33mti.jpg

Po powrocie do domu wzięła się za przygotowanie prezentacji na zaliczenie, choć co jakiś czas myślała o byłym mężu.

funkyimg.com/i/33mtg.jpg

Czy dla tych dwojga jest jeszcze nadzieja na wspólną przyszłość? Widać, że nie mogą bez siebie żyć, ale czy mimo tak różnych oczekiwań od życia da radę żyć razem?

Wszystko się okaże, ale jedno jest pewne - fuerte jest wyjątkową studentką! Pierwszy semestr zakończyła z wyróżnieniem i stypendiów dla wybitnych studentów!

funkyimg.com/i/33mu4.jpg

Zapomniałabym powiedzieć o niespodziewanej wizycie, która została złożona Barlomowi przez... Kath! Dziewczyna wpadła do niego z awanturą, że ma się trzymać z daleka od fuerte, bo inaczej ją popamięta! Spoliczkowała go cały czas krzycząc!

funkyimg.com/i/33mud.jpg

Ostatecznie zostawiła Barloma z podbitym okiem i ostrzeżeniami dzwoniącymi w uszach. Czy Barlom odsunie się od fuerte? Jak wizyta Kath wpłynie na relacje byłych małżonków?

W mieście pojawiła się nowa dziewczyna, choć jest nowa to jednak wszystkim w miarę dobrze znana - Aneta02. Dziewczyna zamieszkała wraz z Lilyatte i Takoizu, które wyprowadziły się od poprzednich współlokatorek i zamieszkały we trzy w starym domu Liv i Mikasy. Myślę, że jest to następny w kolejności dom do remontu, w końcu nikt nie chce mieszkać po kimś, więc wypadałoby wszystko odświeżyć. To jeszcze przede mną, a tymczasem zobaczcie, jak prezentuje się Aneta i jej garderoba.

Look codzienny

funkyimg.com/i/33mtr.jpg

Wizytowy

funkyimg.com/i/33mtq.jpg

Sportowy

funkyimg.com/i/33mts.jpg

Piżamowy

funkyimg.com/i/33mtt.jpg

Imprezowy

funkyimg.com/i/33mtu.jpg

Kąpielowy

funkyimg.com/i/33mtv.jpg

Na gorące dni

funkyimg.com/i/33mtw.jpg

I na zimne dni

funkyimg.com/i/33mtx.jpg

Na dziś to tyle! Mam nadzieję, że Wam się podobało. Dajcie znać, co myślicie w komentarzach. Do następnego!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png


78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif


SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg
 
Prefix użytkownikaMikasa
Jeee, nowy odcinek! To jedziemy

- Jakoś tak trochę smutno mi się zrobiło, że z naszej wesołej gromadki, w domu zostałyśmy tylko we dwie, ale nie ma tego złego!
- Paula, zawsze chciałam mieszkać nad oceanem, mój kącik jest cudowy. Strasznie mi się podoba struktura tej pościeli i że opada za ramy łóżka, aż się chce w czymś takim zakopać <3 I łazienka z wielkimi oknami... to moje prawdziwe marzenie
- w sypialni Pauli i Kamyka też mi się podoba pościel i lustro na ścianie
- części wspólne utrzymane w takim lekkim morskim stylu, podoba mi się!
- dlaczego Terry ma tę paskudną fryzurę,gdzie byli rodzice?!
- blond Harry to ciekawe doświadczenie, ogólnie jest uroczy
- Paulaaa, co to za Ryan i jakie kolacje, wygląda jak Ridż z Mody na Sukces... nie idź tą drogą!
- wystrzałowa sukienka by the way
- pogubiłam się już w życiu miłosnym Ang, ale za każdym razem zachwyca mnie to,jaka jest śliczna... i nadal uważam, że powinna być z Krnabrnym!
- "Emily gwałtownie wstała i ruszyła do wyjścia, a Syriusz pozostał sam przy stoliku kończąc posiłek" - to bardzo syriuszowe i me gusta <3
- kombinezon jak z innej planety, ale rzeczywiście wygląda zjawiskowo
- Ulka się starzeje... naprawdę miała romans z puszczalskim ratownikiem?! Biedna :( Szkoda, że nie zobaczymy jej już w wydaniu glamour, ale wygoda ponad wszystko, propsuję
- Króliczek wybitności <3
- Hahaha, fuerte skiśnie jak nawet w simsach każesz jej się uczyć prawa
- Chwila, a Kath nie miała siedzieć w więzieniu? Muszę sobie odświeżyć poprzedni odcinek...
- Witamy Anetę w miasteczku!
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaAneta02
Ja skomentuję to krótko. W końcu odcinek bez morderstw xD

Miło mi dołączyć do miasteczka, będzie się działo! :D
i.pinimg.com/originals/b0/de/82/b0de82da6d68b257040b5c632f9bb88c.gif





W ezoteryce Wunjo wskazuje na szczęście, które osiągamy szczerymi intencjami, życzliwością i zdrowymi relacjami. To dobra karma, która wraca w najlepszym dla nas momencie. Aby działać zgodnie z energią runy, dobrze jest otaczać się dobrymi ludźmi, którzy wznoszą nas do góry, zamiast ściągać na dół. Szczęście i radość mnoży się, kiedy się je dzieli, dlatego dbaj o relacje i dziel się dobrymi wibracjami z tymi, których kochasz.



Chlubne i niechlubne osiągnięcia


i.ibb.co/VDvT8Ym/2021-komentator.png

i.ibb.co/MGBXgg3/zaginionyaneta.jpg
 
https://www.wattpad.com/user/Lavender_Potter
Prefix użytkownikaPaulaSmith
Hejooo! Choć chyba coraz mniej Wam chce się śledzić przygody Simów to nie mam Wam tego za złe, bo minął już rok od kiedy zaczęła się ta historia, ale ja się jeszcze nie znudziłam i przychodzę ze świeżymi wieściami. Myślę, że to, co się wydarzy będzie dla Was sporym zaskoczeniem ;) Zapraszam do czytania!

Skupiłam się ostatnio na trzech domach - ulki, fuer, monci, Grażynki i Arki; Pauli, Kamyka, Mikasy, Livki, Terry`ego i Harry`ego oraz nowym domu Takoizu, Lilyatte oraz Anety.

Zacznę od pierwszego domu, nie działo się dużo, aleeee... fuer ukończyła studia! I to z wyróżnieniem! Była bardzo pilną i zaangażowaną uczennicą, zapewne wspominała przy tym, jak uczyła się z Jadkiem, kiedy to pięły się razem po szczeblach kariery biznesowej. W każdym razie fuer wraz z innymi studentami zjawiła się na rozdaniu dyplomów.

i.imgur.com/cFGyvDA.jpg

Fuerte jest szczęśliwa z powodu ukończenia studiów.

i.imgur.com/dnyUbyj.jpg

Dyplom zawisł na ścianie w pokoju fuer, a dziewczyna usiadła do komputera, by poszukać pracy w zawodzie.

i.imgur.com/YEuGDVN.jpg

Nie musiała długo szukać! Z takimi wynikami rozpoczęła karierę sędziowską na 8 poziomie, a na wejściu dostała premię.

i.imgur.com/aWkYW94.jpg

Wkrótce fuer dostała smsa od Barloma z gratulacjami.

i.imgur.com/ZzsEobh.jpg

A wieczorem spotkała się z nim w klubie, by świętować.

i.imgur.com/BCkRjn6.jpg

Jak wspomniałam Wam w poprzednim odcinku Lily, Tako i Aneta zamieszkały w starym domu Liv i Mikasy, ale postanowiłam dać im nową przestrzeń do życia i wybudowałam im dość niezwykły dom. Jest wzorowany na starych kamienicach i choć punktem łączącym jest kuchnia to praktycznie można z tego zrobić dwa osobne mieszkania. Jedna połowa jest jakby odnowiona, jasna, a druga bardziej retro, ciemniejsza. Oto i on.

Z przodu

i.imgur.com/njg5kNv.jpg

Z tyłu

i.imgur.com/mZ7rynr.jpg

Korytarz w nowszej części

i.imgur.com/cpwkDXE.jpg

Salon w nowszej części

i.imgur.com/NuLnMw0.jpg

Wspólna kuchnia

i.imgur.com/cV7TYCd.jpg

Patio

i.imgur.com/osxxjHZ.jpg

Miejsce do pracy i nauki Takoizu

i.imgur.com/XR0Vsmw.jpg

Sypialnia Tako

i.imgur.com/qos7rFN.jpg

i.imgur.com/2JtY21N.jpg

Gabinet i muzyczny pokój Lilyatte

i.imgur.com/UFVbGh5.jpg

Sypialnia Lily

i.imgur.com/n5wfx9K.jpg

Pokój Anety

i.imgur.com/ln3ZWz6.jpg

Salon i korytarz w starszej części

i.imgur.com/3BrF5g4.jpg

i.imgur.com/ELcmjey.jpg

Tak prezentuje się dom dziewczyn, a teraz czas opowiedzieć, jak im się tam żyje.

Aneta bardzo dobrze radzi sobie na studiach z Języka polskiego, semestry ukończyła z wysoką średnią.

i.imgur.com/NOEtRsU.jpg

i.imgur.com/v5n1lcU.jpg

Jednak po ukończeniu studiów dalej nie wiedziała, co ze sobą począć i poszła na kolejny kierunek tym razem padło na Komunikację. Na tym kierunku idzie jej jeszcze lepiej.

i.imgur.com/XOsUmUZ.jpg

Nie wiem też kiedy, ale w międzyczasie Aneta zainwestowała jakąś sumę i patrzę, a tam zysk! I to jaki!

i.imgur.com/ggYl9xa.jpg

Ma dziewczyna do tego smykałkę, trzeba to przyznać.

Tymczasem Lilyatte zrezygnowała z kariery aktorskiej, w której nie czuła się dobrze i została nauczycielem wspomagającym, ale i jej nie można odmówić ambicji, bo w niedługim czasie została dyrektorką szkoły, a następnie postanowiła wybrać karierę na uniwersytecie i zostać profesorką.

i.imgur.com/WdC1cdd.jpg

i.imgur.com/ICbom4j.jpg

W międzyczasie do Lily zadzwoniła Violet Horde i zaprosiła ją na wspólny obiad. Dziewczyny dobrze się razem bawiły.

i.imgur.com/jMdkUE9.jpg

i.imgur.com/5xhS6e7.jpg

I nie były jedyne. Kilka stolików dalej siedziała Paula i Kamyk. Wygląda na to, że wszystko u nich w porządku.

i.imgur.com/t6yTEl2.jpg

W domu pozostała Tako, u której zjawił się z powitaniem sąsiad - Nicram. I wygląda na to, że Tako wpadła mu w oko.

i.imgur.com/j4nkkUq.jpg

Takoizu jednak już trochę mieszka w mieście i słyszała plotki, że Nicram spotykał się z ulką. Dziewczyna postanowiła go o to zapytać, żeby mieć jasną sytuację.

i.imgur.com/qLhcWgR.jpg

Chłopak jednak skłamał, mówiąc, że nie zna ulki. Hmmm, ciekawe. Jedno jest pewne, z błogą miną wpatrywał się w Tako, gdy rozmawiali.

i.imgur.com/EXvKWbb.jpg

Następnego dnia zadzwonił i zaprosił Tako na wspólne śniadanie.

i.imgur.com/Cpo7m5d.jpg

Okazało się, że nie będą jedli w byle jakim miejscu, a w eleganckiej restauracji. Szarpnął się chłopak, chyba chciał zrobić wrażenie na Tako.

i.imgur.com/yYteh2B.jpg

Ale nie tylko randkami Tako żyje. Jej kariera prawnicza również nabiera tempa. Nim się obejrzałam awansowała na adwokatkę pomocniczą i wkrótce mogła zacząć reprezentować interesy klientów.

i.imgur.com/5XQWTEx.jpg

Jako początkującej nie jest jej łatwo, ale Lily i Aneta powierzyły jej od razu swoje sprawy.

i.imgur.com/P6oKOAL.jpg

Wkrótce Tako postanowiła przejść się po przyjaciołach i zaoferować im swoje usługi. I tak Takoizu wzięła na siebie reprezentowanie ulki, Grażynki, fuerte, a także Kamyka. Trzeba przyznać, że dziewczyna nie próżnuje. Dodatkowo wygląda na to, że po wspólnym śniadaniu Tako i Nicram są na ustach całego miasta, bo przyszedł sms od fuer z gratulacjami przyjaźni tych dwojga.

i.imgur.com/Jud0PsG.jpg

Tako w zimę postanowiła zadbać o formę i biega na bieżni. Byleby nie przesadziła jak Mikasa xD

i.imgur.com/WgEzARR.jpg

Ciężka praca przy zdobywaniu klientów się opłaciła i Tako znów awansowała, tym razem na obiecującą oskarżycielkę.

i.imgur.com/6cYjw9J.jpg

Dziewczyna sprawiła sobie nowe ubranie do pracy i wygląda nowocześnie, ale elegancko.

i.imgur.com/gS5NNKr.jpg

Podczas, gdy cieszyła się z awansu Tako myślała o pierścionku zaręczynowym. Czyżby, aż tak szybko zakochała się w Nicramie?

Nicram zjawił się w domu dziewczyn z gratulacjami awansu, a gdy tak sobie przyjaźnie rozmawiali, zostali też najlepszymi przyjaciółmi.

i.imgur.com/8T4gzJo.jpg

Na pożegnanie para pocałowała się po raz pierwszy.

i.imgur.com/DO3JegM.jpg

Chyba naprawdę do siebie pasują, jak uważacie?

Po wizycie Nicrama Aneta siedziała z Lily w salonie i zwierzyła się dziewczynie, że Nicram jej się bardzo podoba.

i.imgur.com/C3JZycl.jpg

Czy Aneta zagrozi związkowi Tako i Nicrama?

Tymczasem nadszedł czas świąt Bożego Narodzenia i przeniosłam się do domu Pauli, Kamyka, Mikasy, Livki i bliźniaków, gdzie miało odbyć się tegoroczne przyjęcie dla przyjaciół z wioski.

Choć na wyspie nie ma śniegu Paula i Kamyk przystrajają dom i ubrali razem choinkę.

i.imgur.com/9xtPQTR.jpg

W oczekiwaniu na gości Paula i Kamyk bawili się z dziećmi.

i.imgur.com/u6GTIQ5.jpg

i.imgur.com/FROIdoa.jpg

Niedługo potem zjawili się goście. Było ich dużo i już nawet nie pamiętam kto był, ale Ang zjawiła się bez Marcusa, Emily przyszła z mężem, a Mikasa zaprosiła Gryfona.

i.imgur.com/41njxwS.jpg

Paula przyrządzała drinki.

i.imgur.com/5uc3wKD.jpg

Kamyk podał jedzenie i zaprosił wszystkich do stołu. Niektórzy postanowili skorzystać z ładnej pogody i zjedli na zewnątrz.

i.imgur.com/Ypbrxqd.jpg

Uwagę zwracała prześliczna Liv, w swoim niezawodnym różu i upiętych włosach wglądała zjawiskowo.

i.imgur.com/JK3J8Wy.jpg

Mikasa, Gryfon, Paula i Kamyk śpiewali kolędy.

i.imgur.com/Ql5SFXM.jpg

Inni woleli potańczyć do świątecznej muzyki płynącej z radia.

i.imgur.com/2mdO2zI.jpg

i.imgur.com/frcbsAI.jpg

Były też dla wszystkich przyszykowane prezenty i każdy otwierał swój podarunek.

i.imgur.com/WOuGnot.jpg

Ang bardzo podobał się prezent.

i.imgur.com/oJMwAxH.jpg

A Mikasa wręczyła specjalny prezent od siebie Gryfonowi.

i.imgur.com/5pCpMB2.jpg

Na koniec zjawił się Papcio Mróz i był doskonałym uwieńczeniem udanego przyjęcia.

i.imgur.com/oOIv9QM.jpg

Gdy goście zaczęli się rozchodzić Paula i Kamyk znaleźli chwilę dla siebie i tańczyli czule objęci.

i.imgur.com/sMV9uHk.jpg

Po posprzątaniu po gościach gospodarze postanowili odpocząć i odprężali się wspólnie w wannie z hydromasażem.

i.imgur.com/gbVgMws.jpg

Rano Paula wstała szczęśliwa po nocy spędzonej z mężem, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że ich małżeństwo wróciło na właściwe tory.

i.imgur.com/YIVfGZh.jpg

Po świętach Paula odwiedziła Ryana.

i.imgur.com/qhmXGuf.jpg

I powiedziała mu, że kocha swojego męża i mogą zostać tylko przyjaciółmi.

i.imgur.com/g2oQqU7.jpg

Po powrocie do domu Paula źle się poczuła i zemdlała, podczas zabawy z synem.

i.imgur.com/tQS5Wk0.jpg

Gdy Kamyk wrócił z pracy Paula zwierzyła mu się ze złego samopoczucia mówiąc mu, że czuje się jak śmierdzący but.

i.imgur.com/NraaixY.jpg

Zmartwiony Kamyk postanowił zabrać żonę do szpitala.

i.imgur.com/4Gu3TPR.jpg

Para wraca ze szpitala załamana. Okazuje się, że Paula jest śmiertelnie chora i nie pozostało jej już dużo życia. Oboje płaczą.

i.imgur.com/fqDC5WO.jpg

Paula załamuje się.

i.imgur.com/a5TOLDS.jpg

Ostatecznie dziewczyna postanawia jak najwięcej czasu poświęcić swoim dzieciom i porzuca pracę.

i.imgur.com/YoW7MC9.jpg

Rodzice spędzają czas z dziećmi, ale Kamyk cały czas myśli o nadchodzącej śmierci.

i.imgur.com/bQYu5c5.jpg

Kamyk ze łzami w oczach rozmawia z Paulą,

i.imgur.com/aEUhQTO.jpg

całuje ją czule i postanawia wspierać ją i trzymać za rękę do samego końca.

i.imgur.com/JXchOBU.jpg

Mikasa i Liv dowiadują się o śmierci Pauli i też są załamane.

i.imgur.com/5dGVDg8.jpg

i.imgur.com/ihLOEJy.jpg

Mikasa odwiedza Gryfona i ze smutkiem opowiada mu o chorobie przyjaciółki.

i.imgur.com/dNkvUch.jpg

Paula jest szczęśliwa, bo jej dzieci dobrze się rozwijają.

i.imgur.com/cIJgWPU.jpg

Paula prosi Liv, by po jej śmierci zaopiekowała się Kamykiem.

i.imgur.com/yDhhx9n.jpg

Mikasa postanawia poprawić sobie humor pływając w morzu. Trzeba przyznać, że jej sylwetka jest na maksa wysportowana, w sumie chyba nawet, aż za bardzo, ale ona jak nie ma nic do roboty to cały czas siedzi na bieżni, więc co zrobić.

i.imgur.com/BQiVsH4.jpg

Natomiast Paula wygląda coraz gorzej. Bardzo schudła i ma wygląda na wymęczoną.

i.imgur.com/7Jqn6jw.jpg

i.imgur.com/NPbUcxA.jpg

Paula kolejny raz mdleje, tym razem w ramionach Kamyka i okazuje się, że to były ich ostatnie chwile, bo Paula umiera w ramionach męża.

i.imgur.com/26NIpEy.jpg

i.imgur.com/DMB0Eht.jpg

Mikasa wcześniej wraca z pracy, jakby wiedziona przeczuciem, że coś się stanie, a widząc martwą przyjaciółkę nie może uwierzyć.

i.imgur.com/OGemt4s.jpg

Harry też był świadkiem śmierci mamy.

i.imgur.com/oRZ0jQM.jpg

Paula zostaje pochowana obok Sary. Kamyk rozpacza nad grobem żony.

i.imgur.com/UU22ONt.jpg

Wkrótce w domu zjawiają się sąsiedzi z kondlencjami.

i.imgur.com/aq5Xk6K.jpg

Ale Kamyka odwiedził ktoś jeszcze. Jego była żona Kath, składa mu szczere wyrazy współczucia.

i.imgur.com/z3hQqPm.jpg

Tymi smutnymi wieściami kończę dzisiejszy odcinek. Dajcie znać, czy sądziliście, że tak to mogłoby się potoczyć?

I jak Wam się podoba dom Tako, Lily i Anety?

Do zobaczenia wkrótce!



www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png


78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif


SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg
 
Prefix użytkownikaAneta02
Mój boże, nie. Powiedz że to taki żart i Paula zmartwychwstanie! A tak się cieszyłam ostatnio, że nie ma żadnych morderstw. A tu taki klops :(

Dom jest cudowny! Obie części i ta stara ciemna i nowa jasna są przepiękne. Fajnie że jednak nie sprawdziłam się na studiach polskiego i poszłam w komunikację xD pfu, polonistyka haha
No i rozwój kariery Tako, no no no! Coś myślę, że jeszcze trochę i nasz dom będzie najbardziej dochodowy!
No i czy Aneta stanie na drodze związku Nicrama i Tako?? xD

Fajnie jest słuchać o świętach bożonarodzeniowych podczas Wielkanocy, nie powiem ;p
 
https://www.wattpad.com/user/Lavender_Potter
Prefix użytkownikaLilyatte
RIP Paula.

Podoba mi się ten domek i to mocno. A już wielbię za ciemny pokój <3
Aneta brzydko. Nie podrywaj Nicrama, bo spędzisz trochę czasu za kratami. A patrząc na to, że Tako rozwija karierę w szybkim tempie to możesz mieć przechlapane.
Discord, jeśli potrzeba szybkiego kontaktu: Lilyatte #4394


Dumna mama koronadzieciaWrozka


zapodaj.net/images/dbaa3837923e9.png




cdn.pixabay.com/photo/2014/04/02/10/21/roses-303548_1280.png


The world that's waiting up for me
That I call my own
Through the dark, through the door
Through where no one's been before
But it feels like home
 
Prefix użytkownikaNicram_93
No i kolejna śmierć zawitała do wioski ;(. Dlaczego? I to akurat Paula, co zawiniła? I to akurat wtedy kiedy jej życie naprawdę dobrze się układało? Szkoda Kamyka, Harry'ego. Swoją drogą Kamyk nie ma szczęścia do związków. Ciekawe jak teraz da sobie radę z wychowaniem syna, może mu ktoś pomoże?

Dom piękny, tak swoją drogą, Paula, ile mniej więcej czasu zajmuje Ci zrobienie takiego cuda?

Cieszy mnie to, że wreszcie coś nowego o Nicramie, zawsze to jednak z większą ciekawością obserwuje się swoją postać ;). Sam jestem ciekaw czy Aneta coś zamiesza w tym rozwijającym się związku Nicrama i Tako.

Mam to samo pytanie co i Mikasa po poprzednim odcinku. Skąd się wzięła ponownie Kath? Już wyszła z więzienia? Swoją drogą kto wie, może ona i Kamyk wrócą ponownie do siebie?

No i gratulacje dla Fuerte z okazji zakończenia studiów.

I czekamy, Paula z niecierpliwością na kolejny odcinek ;)
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnews2020.jpg


Dom

Gryffindor

78.media.tumblr.com/tumblr_lqra1k0UNn1qa8ir9o1_r5_250.gif

"Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota."


Postać w Hogwarcie

www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/1_12.jpg

Natalie Swan

(Prefekt Gryffindoru)


Harry, Ron, Hermiona - czyli przyjaźń, która przetrwa wszystko

78.media.tumblr.com/5ca244c2b4120254d6676b75e59020f5/tumblr_mr9voaoDyY1suuepho1_500.gif


i.gifer.com/llT.gif


78.media.tumblr.com/e2e051649d617fa14188e82aecbadf3d/tumblr_mv3jzf0LbI1qew2ypo3_500.gif


Severus Snape, czyli człowiek zagadka

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/07/789bf784107070ed4bcbc391742c8c34.gif


Kluby piłkarskie


i.pinimg.com/originals/a0/96/32/a096320fec0651f3ad30db0a085872d0.jpg

Juventus F.C.


www.sofw.pl/wp-content/uploads/2014/09/215.jpg

Wisła Kraków


polskielogo.net/wp-content/uploads/2016/01/106-korona-kielce-ikona.jpg

Korona Kielce


d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/00/26/5e08d9d07bf05_o_medium.jpg

AKS 1947 Busko-Zdrój


Filmy:


66.media.tumblr.com/tumblr_m7nmgbwdez1ry1l11o1_500.gif

Harry Potter


media3.giphy.com/media/7guVjhMF9qBKE/giphy.gif

Gwiezdne Wojny


thumbs.gfycat.com/FamiliarThunderousBarasinga-size_restricted.gif

Władca Pierścieni


i.gifer.com/3Np8.gif

Piraci z Karaibów


media.giphy.com/media/dCBZMlXEstaQE/giphy.gif

Indiana Jones


i.makeagif.com/media/9-17-2015/yTHEA2.gif

Kiler


i.imgur.com/EGm1gJS.gif

Mistrz kierownicy ucieka


Muzyka


upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c8/Modern_Talking.svg/1280px-Modern_Talking.svg.png
 
Angelina Johnson
Domek piękny, choć moim zdaniem za dużo w nim bieli. Wolę chyba tę retro część.

No i ogólnie miałam w głowie duży komentarz do tego całego rozdziału - Twoje Simsy naprawdę żyją i mają klawe życie, dużo się u nich dzieje i w ogóle... ja nie umiem tak grać. Nie wiem jak Ty to robisz. Ja, nawet jak mam do prowadzenia tylko jedną simkę, to początkowo daję radę jedynie zapewniać jej jedzenie, spanie, granie na komputerze (bo to szybko podbija rozrywkę), naukę umiejętności potrzebnych do pracy i... praca. Koniec. Nawet nie ma kiedy korzystać z tych wszystkich bardziej zabawnych opcji. I to jest taka nuda... a Ty nawet studia, gdzie u mnie Simka raz spóźniła się na zajęcia i dostała 3- z przedmiotu, przechodzisz fuerte ot tak, jakby to nic nie kosztowało. Łał.

No ale ja nie mogę przeżyć, że Paula zmarła. Po prostu no nie. Nie mogłaś nie zapisywać tej rozgrywki i to zmienić? ;/ Tu widzimy szczęśliwą rodzinkę, a tu nagle taka wiadomość...


Pamiętaj chemiku młody, komentuj ficki lub zmień się w odchody
made by Mikasa, Butelka 31.07.2020r.

image.spreadshirtmedia.net/image-server/v1/mp/designs/143618396,width=178,height=178,version=1077033415/chemia-milosci.png


s5.ifotos.pl/img/batpng_aewxhsq.png


img.joemonster.org/i/2018/01/mowiace_02.jpg


img.joemonster.org/i/2014/05/slodkiezdjecia_19.jpg


Slytherin! Sss..

Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji.
Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć.



Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!

Trochę wstyd, ale cóż, zasłużyłam ;D
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/redaktorang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/autorartang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_naj.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_naj_pomocny_adm.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_admin_naj.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_komentator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najmilszy_administrator.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najmilszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_komentator.png
 
Prefix użytkownikaPaulaSmith
Już lecę z odpowiedziami.

Jeśli chodzi o Kath to było tak, że długo jej nie było, wyświetla się taka ikonka jakby była w pracy tylko dłuuuużej. Po prostu któregoś dnia wróciła i jest.

Budowanie takich domów jak np. ten ostatni zajmuje mi sporo czasu. Właściwie najwięcej zajmuje urządzanie. Tak około 2,3 dozgrywek powiedzmy po 2 godziny. Często mam tak że znajduje jakiś prawdziwy dom na pintereacie i się na nim wzoruję przy budowie samej bryły. A potem lecę z urządzaniem.

Jeśli chodzi o śmierć Pauli to po prostu tak wyszło. Kliknęłam tylko żeby się gorzej poczuła, a jak Kamyk ją zabrał do lekarza to wrócili z taką wiadomością. Ja noe lubię cofać gry, gdy coś się wydarzyło. Życie płynie i zawsze grę zapisuję xD

Natomiast jeśli chodzi o ogarnianie życia Simsów to jakoś tak wychodzi, właśnie im mam ich więcej w domu tym lepiej, co jest dziwne, bo nigdy nie grałam na takie duże rodziny, więc nie mam jakiejś złotej rady w tym temacie.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png


78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif


SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg
 
Prefix użytkownikaMikasa
- Gratki dla fuerte, z powodu ukończenia studiów i od razu tak wystrzałowej kariery
- Paula! Ten biały salon w nowszej części jest CUDOWNY! Jedno z najpiękniejszych i najbardziej przytulnych pomieszczeń, jakie kiedykolwiek zrobiłaś, jestem zachwycona, ta mała wnęka z oknami *_*
- nie myślałaś, żeby kiedyś nagrać filmik, jak budujesz i urządzasz dom? Ja bym chętnie obejrzała :D
- nie ma to jak suknia wieczorowa na śniadaniu
- bardzo fajne przyjęcie bożonarodzeniowe, sam fakt, że dzisiaj również mamy święto, pomaga wyczuć ten klimat :D
- ooo, ja na wspólne śpiewanie zawsze chętna!
- ej, kto to ta laska w czerwonym kostiumie w kratę? Emily? Niezła :D
- ciekawa jestem, co dałam Gryfonowi ^^ miecz?
- Czekaj. Co? Jak to? Serio zrobili niespodziewane śmiertelne choroby w simsach? CO TO MA BYĆ?
- O kurde, ale rykłam z mojej sylwetki, to już chyba poziom norweskich biegaczek narciarskich, PRZESADA Śmiech
- Boże, jakie to smutne, śmierci Pauli to się nie spodziewałam :(
- Za dużo tych śmierci, za dużo...

Paula, jak się czujesz z tym, że nie żyjesz, nie wolałaś tego jakoś odwrocić, tak jak mówi Ang? ;<
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaPaulaSmith
Dziewczyna w kostiumie w kratę to Nior xD

Śmiertelne choroby to mod, chyba Life Tragedies, i tak jak wspomniałam nie dokońca miało tak być, ale skoro wyszło to wyszło. Dobrze, że trafiło na mnie a nie na kogoś innego xD
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png


78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif


SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg
 
Prefix użytkownikaPaulaSmith
Witajcie! Ostatnio miałam sporo czasu, ale przede wszystkim ochoty do gry i poskakałam trochę po domach, bo ostatnio skupiałam się dużo na jednych domach, a trzeba zajrzeć co też dzieje się u innych.

W mieście pojawiło się kilko nowych mieszkańców i najpierw ich Wam przedstawię. Nowymi sąsiadami Liv, Mikasy i Kamyka zostali:

Klaudia Lind

i.imgur.com/yKFroIC.jpg

jej syn Adaś

i.imgur.com/evnynwB.jpg

Debbie

i.imgur.com/YSjrxkj.jpg

Wymowny

i.imgur.com/XhUjFhA.jpg

oraz blad logiczny.

i.imgur.com/jNuVqjR.jpg

Na powitanie sąsiadów Liv zaciągnęła smutnego Kamyka żeby go wyrwać z domu, zjawiła się także Mikasa z jedzeniem.

i.imgur.com/EOWxBtJ.jpg

i.imgur.com/Nb8TufC.jpg

Klaudia od razu podejmuje karierę malarską i już pierwszego dnia pracy awansuje - to się nazywa zdobywać szturmem artystyczny świat.

i.imgur.com/poTtlTr.jpg

Następnego dnia Kamyk dzwoni do Wymownego i pyta go , czy nie chciałby go odwiedzić, chłopak się zgadza i tak ląduje w domu sąsiada i pierwsze co, to pyta go o Liv, widocznie dziewczyna wpadła mu w oko, ale niestety przebywała w pracy i nie udało mu się jej spotkać.

i.imgur.com/zSC5St8.jpg

Tymczasem wspomniane osoby nie były jedynymi świeżakami w wiosce. Do męskiego domu (Krico, Razor, Barlom, Krnabrny) wprowadziło się dwóch chłopaków:

Neterin

i.imgur.com/jGdNjth.jpg

oraz CANTARIS.

i.imgur.com/ymJ5sEf.jpg

Neterin szybko postanowił się zaznajomić z mieszkańcami i stwierdził, że najlepszym miejscem będzie wieczorna dyskoteka. Spotkał tam wiele osób między innymi loska, Morfina oraz Emily, z którymi szybko złapał dobry kontakt i wszyscy bawili się razem.

i.imgur.com/7rCDpQo.jpg

i.imgur.com/eIexeU2.jpg

Netrinowi chyba spodobał się szczególnie losiek, bo gdy zostali na chwilę sami zapytał go o rozpadające się małżeństwa, czyżby wyczuł, że małżeństwo chłopaków przechodzi kryzys?

i.imgur.com/nCGCh4D.jpg

Wieczór się skończył, a ja przeniosłam się do domu chłopaków, Syriusza, Emily i małej Helenki. Losiek szybko wskoczył w strój do spania i zaprezentował niezłą sylwetkę, którą musiał w międzyczasie wypracować. Trzeba przyznać, że chłopak fajnie wygląda.

i.imgur.com/PKi7LJD.jpg

Z kolei Emily stwierdziła, że ma dość kręconych włosów i postawiła na krótką, prostą fryzurkę i kilka zmian w garderobie.

i.imgur.com/xLsOM7f.jpg

Morfin pobiegł do Helenki i pobawił się z nią przed snem.

i.imgur.com/AGBObwU.jpg

Emily w drodze do sypialni natknęła się na Syriusza, który znowu przytył. Dziewczyna stojąc za nim zastanawiała się, jak do tego doszło.

i.imgur.com/HQyA9RP.jpg

Wkurzyła się na niego i powiedziała mu, że to on wygląda jakby urodził dziecko, a nie ona.

i.imgur.com/mlg1uDY.jpg

Zniesmaczona poszła spać, a następnego dnia udała się do nowych sąsiadów, oczywiście do męskiego domu i tam poznała CANTARISA.

i.imgur.com/G8y2bOp.jpg

Najwięcej czasu spędziła właśnie z Cantem, który wyraźnie jej się spodobał, sprzedała mu nawet dowcip o bokserkach w serduszka, które nosiła swego czasu.

i.imgur.com/T3SiB9G.jpg

Wyglądało też na to, że i Krnabremu zmiana Emily przypadła do gustu, bo patrząc na nią myślał o niej i miał maślane oczy.

i.imgur.com/82Uv6s8.jpg

Na pożegnanie Emily przyjaźnie ściskała się z Cantem.

i.imgur.com/L3UnjRN.jpg

Po powrocie do domu zastałam loska, który zamiast spać w małżeńskiej sypialni spał na kanapie w salonie. Czy rzeczywiście tak się popsuło między nim a Morfinem? Gdy zadzwonił budzik losiek wyszykował się do pracy i trzeba przyznać, że w służbowym garniaku wygląda, jak ciasteczko xD

i.imgur.com/tbmaOvW.jpg

i.imgur.com/E73vOpv.jpg

Emily wieczorem dostała smsa od Canta z zaproszeniem na spotkanie w dyskotece. W kolejnej świetnej kreacji zjawiła się w klubie, by bawić się z nowym znajomym.

i.imgur.com/S52DRqT.jpg

Podczas, gdy wszyscy tańczyli w rytm muzyki techno, Cant i Emily nie zważali na nic i tańczyli objęcie i wpatrzeni w siebie.

i.imgur.com/mIQnKZU.jpg

Na końcu namiętnie się całowali na środku parkietu, na oczach mieszkańców! Cóż za bezwstydnica z tej Emily.

i.imgur.com/4bkQ3z8.jpg

Na parkiecie w międzyczasie wybuchła bójka między Krnabrnym i Anetą!

i.imgur.com/e72Hw9u.jpg

Niestety dziewczyna nie wyszła z niej zwycięsko i możemy się tylko zastanawiać o co poszło.

i.imgur.com/lsxjWhR.jpg

W klubie bawiła się też Liv, która po raz kolejny wyglądała świetnie w różowej kreacji.

i.imgur.com/ys727A3.jpg

Na wracającą z nocnych ekscesów Emily czekał jej mąż. Syriusz zrobił jej srogą awanturę dopytując gdzie się szlajała i z kim.

i.imgur.com/OpD7tWf.jpg

Dziewczyna była całkowicie zaskoczona, bowiem nie pierwszy raz bawiła się w klubie bez Syriusza. Chyba niemożliwe żeby tak szybko dowiedział się o Cancie?

i.imgur.com/rh4l93R.jpg

Po chwili jednak Emily dochodzi do wniosku, że najlepszą obroną jest atak i mówi Syriuszowui, że ma dość prania jego brudnych ciuchów i to jego obwinia za całą sytuację między nimi.

i.imgur.com/FcZ86Zy.jpg

Syriusz orientuje się, że to chyba rzeczywiście jego wina i zaczyna błagać żonę o wybaczenie.

i.imgur.com/UpA3Qr6.jpg

Gdy dziewczyna olewa jego słowa Syriusz dostaje zawału i umiera!!!

i.imgur.com/JGjB3j0.jpg

Emily jest zaszokowana i kiedy zjawia się Mroczny Kosiarz błaga o życie męża.

i.imgur.com/rieETKy.jpg

Niestety wygląda na to, że jej uczucie do Syriusza było za słabe i śmierć nie dała się uprosić.

i.imgur.com/2mTRkXc.jpg

Nagrobek Syriusza staje w ogrodzie przy domu, a Emily choć nie płacze to czuje się chyba winna śmierci męża.

i.imgur.com/ZcWUcsD.jpg

Tego samego dnia w domu Emily zjawia się Cant. Dziewczyna mówi mu o śmierci męża, a ten jest szczerze przejęty.

i.imgur.com/gG1AhMY.jpg

Na pocieszenie całuje dziewczynę.

i.imgur.com/4NHahqW.jpg

Na tę sytuację natyka się losiek i wpada w szał! Mówi Emily, że jest kupą śmierdzących śmieci, która nie ma za grosz przyzwoitości.

i.imgur.com/4NHahqW.jpg

Emily odpowiada mu, że nigdy go nie lubiła i ma gdzieś jego opinię.

i.imgur.com/75eSvyh.jpg

Gdy losiek odchodzi obrażony Emily jest zawstydzona swoimi słowami czując, że przesadziła.

i.imgur.com/Nv9thlp.jpg

Biegnie też do wracającego z pracy Morfina i mówi mu, że ona nie jest winna śmierci Syriusza. Morfin jest zaszokowany śmiercią przyjaciela.

i.imgur.com/EVfnysM.jpg

Emily przyodziewa żałobną czerń, choć nie wydaje się smutna.

i.imgur.com/zqZQxfc.jpg

Mała Helenka wita loska wracającego z pracy i wskakuje mu na ręce. Naprawdę do twarzy mu z tą śliczną dziewczynką, choć tak się wzbrania przed dziećmi.

i.imgur.com/izc5qew.jpg

Czy losiek i Morfin dojdą do porozumienia? Co zrobi teraz Emily, gdy utrzymujący ją mąż zmarł?

Daaawnoo nie byłam w domu Nior i CoSieDzieje i tak zastałam Nior idącą do pracy, trzeba przyznać, że niezły kamuflaż xD

i.imgur.com/nYGU6S0.jpg

Natomiast dziewczynki odrabiały prace domowe, w których pomagał im ojciec.

i.imgur.com/sVJ9rAE.jpg

i.imgur.com/sxJ5VOn.jpg

Gdy nadszedł weekend CoSieDzieje zapytał Nior czy ma ochotę w końcu zostać jego żoną (przypominam, że para zaręczyła się, gdy Nior zaszła w ciążę). Nior się zgodziła i tak zapraszam Was na kolejne wesele!

Nior wyglądała pięknie w oryginalnej motylkowej sukni.

i.imgur.com/YmpFbJd.jpg

Gdy zaproszeni goście zjawili się na miejscu rozpoczęła się najważniejsza część przyjęcia - zaślubiny.

i.imgur.com/gOE691s.jpg

Szczęśliwa Nior wkładała obrączkę na dłoń CoSieDzieje.

PMK4.jpg' alt='i.imgur.com/ZxDPMK4.jpg' style='border:0px' class='forum-img' />

Pośród gości znalazły się 3 druhny panny młodej - moncia, Tako i Lilyatte. Dziewczyny miały takie same kreacje, które wybrała im Nior.

i.imgur.com/EvVmmY6.jpg

Chwila moment i było po wszystkim.

i.imgur.com/YqSQiq9.jpg

Goście pili, jedli, tańczyli - wesele było naprawdę udane.

i.imgur.com/63JGGC5.jpg

Choć nie dla wszystkich. Mikasa, która zjawiła się na ślubie siedziała na uboczu smutna, niewyglądająca za dobrze. Prawdopodobnie nadal nie pozbierała się po śmierci Pauli.

i.imgur.com/RAg1FKk.jpg

Natomiast fuer była zachwycona wyglądem Nior, w końcu to ona ją wychowała, przyjęła ją jako nieopierzoną nastolatkę razem z moncią, a teraz patrzyła, jak jej dziewczynka dorosła i zapomniała, jak to było kiedy pisała maturę xD

i.imgur.com/PESBAHq.jpg

Podczas wesela Nior miała dziwną sytuację. Stanęła na środku parkietu i zaczęła płakać. Ciężko stwierdzić o co chodziło, ale przecież była z mężem już długo, więc chyba nie odwidziało jej się nagle, że go nie chce?

i.imgur.com/C3ukYEk.jpg

Impreza trwała w najlepsze do czasu... deszczu. Choć przyjęcie odbywało się pod zadaszeniem, nastąpiło jakieś zwarcie i nagle zabrakło prądu. Wesele skończyło się nagle, ale było fajnie.

i.imgur.com/FB6SV95.jpg

Po powrocie państwo młodzi nie mogli się od siebie oderwać. CoSieDzieje pocałował żonę w progu domu i myślał o tym, jakim wspaniałym prezentem od losu była dla niego.

i.imgur.com/yflZGo5.jpg

Wygląda na to, że ślub sprawił, że przeżywają na nowo swoją miłość.

i.imgur.com/iFrTJNO.jpg

Po tych kolejnych wielkich emocjach postanowiłam sprawdzić, jak ma się inne małżeństwo - Marcusa i Ang. Gdy włączyłam ich dom okazało się, że Marcusa nie było w domu. Podążyłam za nim i okazało się, że był w parku na spotkaniu z... Shanti! Wręczał dziewczynie prezent, a i ona nie pozostała mu dłużna.

i.imgur.com/GZIOdJI.jpg

Ona też dała mu prezent i to z jakim bilecikiem! Co ten Marcus! Czyżby wrócił do dawnych nawyków?

i.imgur.com/09oySCV.jpg

Tymczasem Ang zjawiła się w domu Pauli, Kamyka, Mikasy i Liv i dowiedziała się o śmierci przyjaciółki.

i.imgur.com/u8lIh7N.jpg

Złożyła Kamykowi kondolencje i poświęciła trochę czasu synom Pauli.

i.imgur.com/0JnN7dB.jpg

i.imgur.com/2fvEyCg.jpg

Gdy z pracy wróciła Liv bardzo ucieszyła się na widok Ang.

i.imgur.com/5kwNRA5.jpg

Dziewczyny gawędziły, w końcu Liv zapytała Ang, jak jej się układa z Marcusem.

i.imgur.com/hpF2cVc.jpg

I w tym momencie Ang wybuchnęła histerycznym płaczem i nie była w stanie nic powiedzieć.

i.imgur.com/9qkQzOl.jpg

W końcu powiedziała Liv, że nie czuje się szczęśliwa, że jej serce jest przepołowione, czyżby chodziło o Krnabrnego?

i.imgur.com/dHRhMfR.jpg

Wspomniała też, że totalnie nie czuje się sobą, że nie wie gdzie podziała się Ang, ale to nie ona.

i.imgur.com/GoZXEeI.jpg

Na koniec powiedziała, że czuje się jak odkurzacz, który wciągnął za dużo śmieci i już nie może funkcjonować.

i.imgur.com/3ESyG7g.jpg

Kiedy tak rozmawiały z pracy wróciła Mikasa. Jako osoba zajmująca się finansami pierwsze co to zapytała Ang, czy nie potrzebuje jakiejś pomocy z pieniędzmi, bo mogłaby jej polecić jakiś fundusz, w który mogła by zainwestować. Ang odpowiada jej, że pieniądze nie są teraz dla niej najważniejsze...

i.imgur.com/W6prJwi.jpg

i wybucha płaczem po raz kolejny.

i.imgur.com/2PdkX6N.jpg

Mikasa mówi jej, żeby pamiętała, że zawsze może na nich liczyć.

i.imgur.com/49ejnX2.jpg

Podniesiona na duchu Ang wraca do domu i... zastaje Marcusa w objęciach Shanti! Dziewczyna jest zaszokowana!

i.imgur.com/2lDMxgf.jpg

Policzkuje męża i mówi mu, że łamie jej serce, że dała mu drugą szansę, a on ją zmarnował!

i.imgur.com/N9FlZk4.jpg

Ang mówi też Shant, że to jest słabe podrywać czyjegoś męża i to jeszcze w jej domu.

i.imgur.com/4lPOSh6.jpg

Shanti mówi Ang, że to wszystko jej wina, że gdyby była dobrą żoną Marcus nie szukałby pocieszenia u innej dziewczyny.

i.imgur.com/Vl8MpPL.jpg

Ang wypłakuje smutki w łóżku.

i.imgur.com/7TbJg89.jpg

Gdy idzie pod prysznic w salonie natyka się na Marcusa, który próbuje jej się tłumaczyć, ale Ang wykrzykuje mu, że nie umie trzymać języka na swoim miejscu.

i.imgur.com/X4AqY6d.jpg

Mężczyzna próbuje załagodzić sytuację i działając jak wyścigowy samochód, chce szybko załatwić sprawę próbując pocałować żonę na zgodę, ta zdecydowanie go odpycha.

i.imgur.com/KT7LQPu.jpg

Ang spędza noc na kanapie w salonie, a następnego dnia snuje się smutna po domu.

i.imgur.com/uLlbT0X.jpg

i.imgur.com/3P04r0W.jpg

Pomaga córkom Marcusa w odrabianiu lekcji, a popołudniu dostaje smsa od Kath, z którego wynika, że już się rozniosło w mieście o romansie Marcusa.

i.imgur.com/PifLWyI.jpg

i.imgur.com/TqLxm45.jpg

Ang zakłada trampki i zjawia się w domu Kath. Opowiada jej o wszystkim, a Kath jest zaszokowana, że Marcus mógł się tak zachować.

i.imgur.com/Q2Wyxue.jpg

Ang pyta Kath, co ta zrobiłaby na jej miejscu, ale przyjaciółka nie wie, jakby się zachowała. Ang wspomina też, że bardzo kocha Georgię i Fridę i ze względu na nie nie wie co począć. W końcu dziewczynki przeszły już swoje w życiu i po co dokładać im kolejnych zmartwień.

i.imgur.com/hmW1bj3.jpg

i.imgur.com/40HtIkY.jpg

Ang wraca do domu i szuka zapomnienia w pracy - próbuje dołożyć kolejne ulepszenia do swojej rakiety, niestety nie idzie jej za dobrze.

i.imgur.com/ZAtg3uT.jpg

Wieczorem podejmuje decyzję o zakupie łóżka i wstawia je do swojej pracowni stolarskiej.

i.imgur.com/dRCHcbv.jpg

Do Marcusa dzwoni Shant z zaproszeniem na randkę, ale mężczyzna odmawia wiedząc, że jego żona jest w domu.

i.imgur.com/zeZYcUh.jpg

Frida chodzi smutna, wygląda na to, że zauważyła napięcie między ojcem i macochą i boi się, co z nią będzie. Najpierw matka jej nie chciała, a gdy w końcu zaznała rodzinnego ciepła, wszystko znów się wali.

i.imgur.com/zWEN5PD.jpg

Pod nieobecność męża do Ang dzwoni... Krnabrny z zaproszeniem na obiad, ale dziewczyna odmawia bez słowa wyjaśnienia.

i.imgur.com/DjMtqpS.jpg

Ang czekając na powrót dziewczynek ze szkoły przygotowuje im obiad.

i.imgur.com/svZM8tv.jpg

A później płacze pod prysznicem.

i.imgur.com/9svawkK.jpg

Marcus po powrocie z pracy próbuje rozmawiać z Ang, ale ta korzystając, że dzieci nie ma w domu wpada w szał i mówi mu, że tu już nie ma czego naprawiać i najchętniej spakowałaby walizki i się wyniosła.

i.imgur.com/pgnvSVC.jpg

Marcus ma dość tych wymówek i mówi, jej że nikt jej tutaj na siłę nie trzyma.

i.imgur.com/zGSjtOg.jpg

Ich kłótnia nie przynosi żadnego rozwiązania sytuacji. Ang mówi, że ze względu na dziewczynki zostanie w domu, ale między nimi koniec.

i.imgur.com/rI1FikR.jpg

Obwinia o wszystko Marcusa i żąda rozwodu!

i.imgur.com/acG7eKt.jpg

i.imgur.com/E4QXkcs.jpg

Czy jednak naprawdę tylko Marcus był winien rozpadowi ich związku?

Ostatnio pytaliście o Kath i jej pobyt w więzieniu. Postanowiłam zajrzeć do jej domu, Wiolki, Alette oraz Niny.

Kath nadal w sercu opłakuje córkę Sarę i sypia w jej pokoju, który pozostał w nienaruszonym stanie od wyprowadzki dziewczyny.

i.imgur.com/gPvxpMa.jpg

Po zamordowaniu Bena Kath przebywała w więzieniu i gdy włączyłam jej profil okazało się, że pozostała bez pracy. W sumie nic dziwnego jako agentka specjalna tropiła morderców, a teraz sama nią została, choć odsiedziała swoje. Kath jednak nie potrafi usiedzieć na miejscu, w końcu właśnie praca była jedną z głównych przyczyn jej rozstania z Kamykiem, i podjęła nową karierę - przestępczą. Czy Kath będzie niczym Snape podwójnym agentem działającym pod przykrywką dla dobrej strony? A może pogrąży się w mrocznych meandrach? Zobaczymy, a tymczasem informacja o jej nowej pracy szybko rozeszła się po mieście, bo Emily napisała jej smsa z gratulacjami.

i.imgur.com/upempHc.jpg

Tymczasem Al spełnia się jako pisarka na zlecenie. Klienci są zachwyceni jej książkami.

i.imgur.com/1TRNrmP.jpg

i.imgur.com/9vva8zo.jpg

Ale to nie jedyna dziedzina, której poświęca się Al. Maksymalnie rozwinęła też umiejętności malarskie i wraz z Wiolą malują obrazy w pracowni przy domu.

i.imgur.com/shFkdde.jpg

Poza pracą Alette spędza dużo czasu z córką. Pomagała jej w pracy domowej do szkoły i stworzyły razem makietę średniowiecznego zamku.

i.imgur.com/W7vpl9p.jpg

i.imgur.com/I9muKQT.jpg

Al udziela się również na forach poświęconych wychowaniu dzieci, ale niestety wkurzają ją tamtejsi rodzice.

i.imgur.com/Dg5wIQn.jpg

Nina choć jest wzorową uczennicą, jak każde dziecko sprawia trochę kłopotów. Między innymi próbowała kraść buziaki kolegom w szkole.

i.imgur.com/vF09KLQ.jpg

Zdarza jej się też zrobić niezły bałagan w domu i gdy stało się to kolejny raz Al postanowiła ukarać córkę szlabanem na komputer na cały dzień.

i.imgur.com/bRg5dSs.jpg

A co u Wioli poza malowaniem arcydzieł? Zadzwonił do niej jej chłopak KHZP i zaprosił ją na randkę do wytwornej restauracji. Jedli piękne kolorowe dania, flirtowali, a Wiola wyglądała po prostu pięknie, jak przystało na znawczynię mody.

i.imgur.com/06CtGTX.jpg

i.imgur.com/quiTWUi.jpg

Na koniec pożegnali się namiętnym pocałunkiem, a Wiola marzyła o bara bara w rakiecie.

i.imgur.com/0y7VY7x.jpg

Następnego ranka okazało się, że KHZP nie może wytrzymać dnia bez Wiolki i zaprosił ją na śniadanie do knajpy. Wiola mimo wczesnej pory wyglądała świetnie.

i.imgur.com/oAnGKVp.jpg

Niestety po powrocie do domu okazało się, że Wiola zatruła się jedzeniem z restauracji. Wkurzona zadzwoniła tam, a przestraszeni właściciele wypłacili jej zadośćuczynienie żeby siedziała cicho i nie rozniosła złej opinii po mieście.

i.imgur.com/TqeYLS4.jpg

Późnym wieczorem pod drzwiami stawił się KHZP i para wylądowała pierwszy raz razem w łóżku w cudownym pokoju Wioli.

i.imgur.com/70wmFYa.jpg

Chłopak został nawet na śniadanie.

i.imgur.com/teXyZp3.jpg

Po wydarzeniach ostatniej nocy Wiola postanowiła zapytać chłopaka czy... nie chciałby z nią zamieszkać!

i.imgur.com/CyaKfhT.jpg

KHZP się zgodził i tak zostali współlokatorami. Mężczyzna podjął decyzję, że trzeba poważniej podejść do życia i podjął pracę w ścieżce kariery Inżyniera.

i.imgur.com/LbQ21cJ.jpg

Postanowił od razu wziąć się do nauki programowania i skorzystał z wolnego komputera w pokoju Sary.

i.imgur.com/beRTqNK.jpg

Niestety przyłapała go na tym wściekła Kath. Kazała mu kupić sobie swój własny komputer.

i.imgur.com/eAOeuNI.jpg

No cóż, niezbyt dobrze chłopak zaczął mieszkanie w domu dziewczyn, ale miejmy nadzieję, że dojdzie z Kath do porozumienia.

Uffffffff, ależ długi ten odcinek! Mam nadzieję, że ktoś dotrwał do końca xD Dajcie znać, co sądzicie o wydarzeniach, które się nagromadziły. Do następnego!


www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png


78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif


SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg
 
Prefix użytkownikaMikasa
Łooo, rzeczywiście długi odcinek, tyle się działo! No to jedziemy

- Szacun za stworzenie tylu nowych hpnetowiczów, przecież to jest tyle roboty, że szok
- Czy włosy Cantarisa są białe na cześć fanficka ducha? :D
- Emily zawsze wygląda na super zadbaną, ale jednocześnie strasznie nieprzyjemną osobę
- beztroska, z jaką Livka prowadzi sie przez życie, jest zawsze pocieszająca!
- Ok, zdecydowanie ZA DUŻO tych śmierci. Nie da się jakoś wycofać tych modów?
- Cudna stylówa Nieor na ślubie, sukienka, fryzura i ciemniejszy odcień skóry, mega to wygląda
- Ale fajnie, że przyszłam na wesele w getrach, czytasz w moich myślach!
- No pewnie, że się nie pozbierałam po śmierci Pauli...
- Co do płaczącej Nieor, moze żałuje, że nie założyła kalszy?
- Kto nigdy nie czuł się jak odkurzacz, który wciągnął za dużo śmieci i już nie może funkcjonować, niech pierwszy rzuci kamieniem
- Od początku mówiłam, żeby Ang dała sobie spokój z Marcusem, ile można się męczyć z takim niewiernym bobkiem!
- Kath śpiąca na kanapie zmarłej córki to przykry widok :(
- bardzo fajny zwrot akcji z przejściem ze strony prawa na ścieżkę bezprawia, będę obserwować ten wątek :D powodzenia na nowej drodze życia, Kath, haha
- O nie, czyzby Alette została fejsbukową madką?!
- Wiolka to ultra laska!
- To bara bara pod plakatami Śmiech

Dzięki za ten odcinek, był super!
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Syriusz32
Trochę zabawne, że jak Paula napisała, że sim umarł to od razu spytałem czy Emilka żyje, żeby się upewnić, że to nie ona XD
Ogólnie to liczę, że za tę zdradę mój duch będzie Emilkę i Cantarisa dręczył czy coś xD

Z drugiej strony bardzo mnie bawi, że Emilce zmarł mąż, więc Cant uznał, że całowanie poprawi jej humor. Chociaż w sumie chyba zadziałało. Aż mi się przypomniało jak ktoś napisał że Emily zabije Syriusza dla spadku (kojarzy mi się Kath, ale mogę się mylić) i prawie się sprawdziło, bo doprowadziła do śmierci koniec końców XD

I uwielbiam mod na te plakaty, świetnie to wygląda w pokoju wiolki na przykład :D
 
Prefix użytkownikaPaulaSmith
Mikasa - zdecydowanie kolor włosów był inspirowany jego twórczością na stronie xD

Jeśli chodzi o śmierć syriusza to nie spowodował jej mod, to klasyczna śmierć z oryginalnej gry, tak jak np. śmierć z przegrzania Sam xD

Syriusz też mnie ubawiło, że zapytałeś o Emily, a to Twój sim padł jej ofiarą xD póki co Twój duch nie pojawił się w domu, ale może jeszcze wszystko przed nami xD
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png


78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif


SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.29