Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Świetny czarodziej
21.11.2019 01:03
CO TY TU ROBISZ?! X D

(w sumie na odwrót też można lol)

Świetny czarodziej
21.11.2019 00:51
O cholera Razor, 100 lat Cię nie widziałem xD

Naczelna Emotikonka <3
21.11.2019 00:48
Jestem bardzo ciekawa, jakim autobusem będzie jutro jechać Anton. Czy będzie to autobus przegubowy? Pytanie

Coś czuję, że nie.

Niezwyciężony mag
20.11.2019 23:47
Co tu się odpustkowuje?

Chyba już kiedyś zadawałem to pytanie

Świetny czarodziej
20.11.2019 22:36
#FeelsLikecRPG

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 58445 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 52727 punktów.

3) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41857 punktów.

4) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 41265 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 34531 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 34167 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 32504 punktów.

8) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

9) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30623 punktów.

10) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Moje HPnetowe miasto w The Sims 4
Prefix użytkownikaMorfinGaunt

Edytowane przez Prefix użytkownikaMorfinGaunt dnia 29.03.2019 22:26
MorfinGaunt

i.postimg.cc/gkk79Ch8/rowling.png

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

Jeśli ktoś ci mówi, że czuje się benowo, albo do bena z takim życiem, to wiedz, że to nie przelewki i trzeba takiej osobie natychmiast pomóc! Bo z Benem nie ma żartów!

i.postimg.cc/yxJC8bjf/poster.png

PaulaSmith
Ależ cudny żurnal! Artykuły wyszły z wprawnego pióra, to widać od razu. Świetne podsumowanie ostatnich wydarzeń, ale i dużo postawionych pytań. Sama zastanawiam się, co będzie z fuerte i Barlomem, Krnabrnym i Angeliną, Only i jej związkami. Tyle pytań, a odpowiedzi brak. Zobaczymy, co przyniesie wiatr z nad oceanu, który otacza nowe miasto.
i.postimg.cc/1R8nD0Tt/ginny.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png

78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

PaulaSmith
Witajcie po dłuższej przerwie! Mam nadzieję, że tęskniliście tak, jak ja gdy nie miałam siły grać ;)

Jak wiecie, stałam się szczęśliwą posiadaczką nowego dodatku, co sprawiło, że nasze domy zostały przeniesione do pięknego miasta. Przy każdym domu pokażę Wam okolice, w jakiej leży, żebyście sami zobaczyli, jak cudnie!

Zacznę od domu Morfina, loska, gordiana, Marcusa, Syriusza, Emily i Georgii. W związku ze ślubem Syriusza i Emily trochę się zmieniło, nie tylko okolica. Najpierw przypomnę Wam stary dom chłopaków żebyście zobaczyli różnicę ;)

funkyimg.com/i/2SNeo.jpg

Cóż się tam wydarzyło? Wydarzyła się Emily. Postanowiła dobudować prywatne piętro dla siebie i Syriusza (z wypasioną łazienką, prywatną siłownią), a także odświeżyć wygląd domu. Trzeba przyznać, że teraz wygląda dużo atrakcyjniej i bardziej pasuje do okolicy, w której leży.

funkyimg.com/i/2SNe4.jpg

funkyimg.com/i/2SNe3.jpg

funkyimg.com/i/2SNe2.jpg

funkyimg.com/i/2SNe1.jpg

Emily zamknęła drzwi do piętra i wejść może tam tylko ona i Syriusz. No cóż, miło. Emily postanowiła zadbać o swoją formę, ale też i Syriusza. Kilkakrotnie spotkałam oboje ćwiczących razem, choć to Emily dostała obsesji na punkcie bieżni.

funkyimg.com/i/2SNdZ.jpg

funkyimg.com/i/2SNdX.jpg

Kilka dni później treningi Emily przyniosły efekty i osiągnęła naprawdę ładną sylwetkę.

funkyimg.com/i/2SNdW.jpg

Emily dołączyła do lokalnego klubu "Śmietanka towarzyska". Trzeba przyznać, że dziewczyna ma duże samozaparcie i uparcie dąży do celu. Co na to jej mąż? A no nic. Pracuje na jej zachcianki.

losiek13 postanowił uczcić przeprowadzkę do nowego miasta i skorzystał z nowego basenu pływając w nim nago.

funkyimg.com/i/2SNe5.jpg

Ten widok chyba pobudził wyobraźnię Morfina, bo chwilę później mężczyźni wylądowali w krzakach na małe bara bara. Ogólnie spoko, ale co tam robi cieszący się i podsłu****ący Syriusz? :D

funkyimg.com/i/2SNdY.jpg

Następnie przeniosłam się do domu Roksolany, Rue, lavender oraz Fridy. One też mają piękną okolicę.

funkyimg.com/i/2SNfa.jpg

Co tam u nich ciekawego? Chciałabym powiedzieć, że Rue się ogarnęła i jest lepszą matką, ale niestety nie. Chociaż... no nie krzyczy już na Fridę, ale ma ją nadal gdzieś. Za to opiekę nad dzieckiem, prawie w pełni, przejęła lavender. Bawi się z dziewczynką, uczy ją mówić i liczyć, czyta jej do snu.

funkyimg.com/i/2SNfw.jpg

A gdzie się podziała Roksolana? Otóż do domu dziewczyn zajrzał... gordian! Spędzili z Roks czas na miłej rozmowie i żartach. Czyżby chłopak chciał odzyskać byłą dziewczynę? Niestety (screen mi uciekł) gordian trochę się zapuścił i chyba Emily powinna wziąć go na siłownię, jeśli chce walczyć o względy Roksolany. Pożyjemy, zobaczymy.

Zajrzałam z wizytą do domu Pauli, Mikasy, Livki, Angeliny, Bena oraz ducha Sam. Położenie domu dziewczyn jest zachwycające...

funkyimg.com/i/2SNg4.jpg

A co u nich? Mikasę odwiedził Gryfon, a dziewczyna korzystając z tego, że ma wolne w pracy zaprosiła go na randkę w przeddzień święta miłości. Para wylądowała we Wrzeszczącej Lamie (właściwie pub wyglądał jak Wrzeszcząca ChataxD ) i nie bacząc na innych gości pubu obściskiwali się czule na ławeczce.

funkyimg.com/i/2SNfE.jpg

Gdy Gryfon udał się za potrzebą, Mikasa usiadła przy barze chcąc zamówić drinka. Dosiadł się do niej jakiś obcy facet i zaproponował jej pójście do łóżka. I co zrobiła Mikasa? No nie poszła w ślady Liv, ale z uśmiechem przywaliła facetowi z liścia. Brawo! Dzielna dziewczynka!

funkyimg.com/i/2SNfB.jpg

funkyimg.com/i/2SNfC.jpg

Po chwili wrócił Gryfon, a ja z zaskoczeniem stwierdziłam, że Mikasa chciałaby się pobawić w krzakach z chłopkiem. To, co będę dziewczynę hamować. Zobaczcie sami, że się działo :D

https://youtu.be/...

A co u wspomnianej Liv? Dziewczyna wpadła w euforię, gdy zobaczyła deszcz za oknem i pobiegła pobawić się w deszczu.

funkyimg.com/i/2SNfM.jpg

A następnie dołączyła do lokalnego klubu o nazwie "Imprezowa Miejscówka". Wygląda na to, że nie zamierza zmieniać nawyków.

funkyimg.com/i/2SNfL.jpg

We flirciarskim nastroju ruszyła w miasto, doskonale odnajdując się w gronie nowych znajomych.

funkyimg.com/i/2SNfK.jpg

Po wypiciu kilku Morskich Rozprysków dziewczyna nabrała pewności siebie i zaczęła popisywać się tańcem na parkiecie.

https://youtu.be/...

Trzeba przyznać, że całkiem nieźle jej to wyszło, a i publiczność była zachwycona. Zwłaszcza jeden chłopak, który poprosił Liv o jej numer telefonu. Oczywiście po chwili wymienili się numerami.

funkyimg.com/i/2SNfJ.jpg

W międzyczasie nastała północ, a z nią nadeszło Święto Miłości. Zmęczenie i brak osoby do świętowania zaprowadziły Liv znów do baru, a tam spotkała... fuerte. Dziewczyna była bez męża, ale za to ubrana była w najnowsze trendy w mieście. Czy to znaczy, że już jej przeszła żałoba po Jadku? A może przyszła się zalać w trupa? Nie wiadomo, ale z Liv znalazły wspólny język.

funkyimg.com/i/2SNfH.jpg

Wróciłam z Liv do domu, a nim poszłam dalej okazało się, że nasz Ben ma załamane serce...

funkyimg.com/i/2SNfG.jpg

Czy to problemy sercowe, czy sytuacja rodzinna, w każdym razie okazuje się, że Ben nie jest wzorowym uczniem.

funkyimg.com/i/2SNhy.jpg

Wspomniałam, że w życiu Wiolki coś się zadziało, ale zanim o tym, zobaczcie, gdzie teraz Wiola i ekipa mieszka. Cudowny górski klimat.

funkyimg.com/i/2SNhG.jpg

W mieście zamieszkał nowy chłopak, który mieszka wraz z Nicramem, Nimrodel oraz Nymerią w starym domu Wiolki, Kath i Al. Postanowił on poznać sąsiadów, a że w domu była tylko Wiolka to tylko ją poznał. Przedstawił się jako Puchon KHZP i chyba zakochał się od pierwszego wejrzenia!!! Wiolka też wydawała się zauroczona, bo zaprosiła nawet chłopaka na rozmowę do swojej pracowni, gdzie ten komplementował jej równe, białe zęby.

funkyimg.com/i/2SNhF.jpg

Rozanielona Wiola zaprosiła KHZP na wspólną kolację u niej w domu.

funkyimg.com/i/2SNhE.jpg

Po jedzeniu chłopak zerwał się z krzesła i chwycił Wiolę za rękę mówiąc jej, że podarowałby jej wszystkie kwiaty świata, a ona i tak byłaby od nich piękniejsza.

funkyimg.com/i/2SNhD.jpg

Wiola, która chyba nigdy nie usłyszała takiego komplementu cmoknęła zaskoczonego KHZP w usta!

funkyimg.com/i/2SNhC.jpg

Chłopak chyba wpadł po uszy. Z rozanieloną miną podarował Wioli na pożegnanie różę.

funkyimg.com/i/2SNhA.jpg

Idealny dzień z okazji Święta Miłości. Niestety nie wszyscy mieli tyle szczęścia. Po powrocie do domu KHZP zastał płaczącą w łóżku Nimrodel. Dziewczyna bardzo przeżywała, że nie miała z kim spędzić Walentynek.

funkyimg.com/i/2SNhP.jpg

Chodziła bardzo smutna po domu.

funkyimg.com/i/2SNhN.jpg

Może i do niej szczęście kiedyś się uśmiechnie.

Tymczasem następnego dnia KHZP nie mógł wytrzymać bez Wioli i zaprosił ją na śniadanie do kawiarenki na nabrzeżu. Para spędziła przyjemny dzień na rozmowach i małych flirtach.

funkyimg.com/i/2SNhz.jpg

W kawiarni pojawiły się też Liv i Al, które spędziły popołudnie na plotach.

funkyimg.com/i/2SNhx.jpg

Na pożegnanie Wiola i KHZP czule się przytulili. Czy wróżycie im szczęście?

funkyimg.com/i/2SNhw.jpg

Na koniec udałam się z wizytą do domu A., Krico, TheWarsaw, CoSieDzieje, Barloma, RazoraBMW, Krnabrnego i monciakund. Ich dom leży w centrum betonowego miasta. Tylko na to było chłopaków stać.

funkyimg.com/i/2SNkU.jpg

W domu zastałam po raz kolejny Lilyatte na rozmowie z Krico. Do tej pory ich relacja była czysto przyjacielska, ale nagle niz z gruszki ni z pietruszki Krico zaczął nawijać do Lily, jakie ma piękne, kuszące usta.

funkyimg.com/i/2SNjk.jpg

Zażenowna Lily tłumaczy Krico, że może gdyby założył papierową torbę na głowę to, by jej się podobał, ale tak to nie ma szans.

funkyimg.com/i/2SNjj.jpg

Ale Krico, albo uznał, że żartowała, albo nie skumał o co chodzi i flirtował dalej. Zobaczcie minę i myśli Lily, bo mówią więcej, niż tysiąc słów :D

funkyimg.com/i/2SNjm.jpg

A co u reszty domowników? Większość spędza dzień przy komputerach, TheWarsaw szlifuje z rana formę, robiąc brzuszki, a moncia robi za kucharkę.

funkyimg.com/i/2SNjr.jpg

funkyimg.com/i/2SNjq.jpg

Barlom zachwyca się jedzeniem przygotowanym przez moncię.

funkyimg.com/i/2SNjh.jpg

A jak związek monci i A.? No i tutaj wydarzyło się coś, czym osobiście byłam zaskoczona i przerażona! Dziewczyna z uśmiechem podchodzi do A. chcąc go pocałować, mężczyzna BRUTALNIE ją odpycha, a ta zachwyca się jego siłą!

funkyimg.com/i/2SNjf.jpg

Niestety screeny mi tu uciekły, ale później A. zaczął krzyczeć na moncię! Mówił jej, że jest kupką śmieci, a jedyną jej wartością są posiadane pieniądze! Wyobrażacie to sobie?!!! Ale to jeszcze nie koniec! Kliknęłam na moncię, a ta chce przepraszać A.! ONA CHCE GO PRZEPRASZAĆ! I to w łóżku!!!

funkyimg.com/i/2SNjt.jpg

Para wylądowała w łóżku. A. łaskawie się zgodził. Zobaczcie, jak różnie każde z nich widziało to bara bara.

Moncia jest zachwycona (??!!).

funkyimg.com/i/2SNjs.jpg

A. jest zażenowany.

funkyimg.com/i/2SNjp.jpg

Czy zaślepiona miłością moncia w końcu się obudzi nim wydarzy się tragedia???

78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Jaki my mamy ładny domek! Love Szyriusz i Emily z prywatnym piętrem, jak w pałacu prezydenckim xD I tak się kiedyś tam dostanę Eyebrows
losiek w basenie... mrr Serce i później te krzaki... SYRIUSZ IĆ STONT! a.wattpad.com/useravatar/Giaruu.256.327665.jpg
Lavender, wzór do naśladowania! Rue powinna stracić prawa do opieki Zły
Mikasa, świetny plaskacz! :D Ale że baraszkowaliście w krzaczorach w deszcz? Facepalm
Liv, świetne choreo :D
Ben to chyba się nie za bardzo przejmuje swoją edukacją, bo on już chyba wybrał karierę i szkoła jest do tego zbędna Evil laugh
Wiolka! Gratulejszyns! W końcu się doczekałaś rycerza z kwiatkiem :D Kwiatuszek
Nimrodel się chyba smuci tym, że tiara może ją przydzielić do innego domu niż chce xD
moncia, moncia, moncia, jakaś ty głupia! Jak cię zacznie bić, też będziesz przepraszać?! Kopnij go w 4 litery, póki jeszcze się nie rozkręcił Angry2

Super odcinek Love
Edytowane przez Prefix użytkownikaMorfinGaunt dnia 31.03.2019 13:41
MorfinGaunt

Jeśli ktoś ci mówi, że czuje się benowo, albo do bena z takim życiem, to wiedz, że to nie przelewki i trzeba takiej osobie natychmiast pomóc! Bo z Benem nie ma żartów!

Prefix użytkownikaSyriusz32
Morfin, chciałbym zauważyć że będąc koło ciebie i loska myślałem o jedzeniu. A to dlatego że mnie Emilka głodzi i jeszcze każe ćwiczyć. I bawi się w klubach jak ja pracuję ;/

Ale fakt że mam z nią wspólne piętro mi nie przeszkadza xD

Wioletta
Zacznę od początku. Bo ostatnio nie skomentowalam, ale to dlatego, że mialam załamanie nerwowe z powodu poczynań mojej postaci. Po pierwsze. Wyglądam teraz obłędnie i nie ma się co dziwic, ze chłopcy na mojego sima lecą. Bardzo sie balam, że Wiolka jednak ulegnie Anczejowi i będzie kolejny gównika. Jak na mojego sima ma zbyt duzy przebieg i wygląda nieco jak dziad.

Co do dzisiaj to wow! Puchona się totalnie nie spodziewałam. Wyglada fajnie. Taka jakby kręcona grzywa. Do tego dżentelmen. Jestem zachwycona!

Moja postać w końcu przestała byc nudziara. xD

Co do reszty to xD
66.media.tumblr.com/tumblr_m7w3e1EGQt1qi99a3o1_400.gif

funkyimg.com/i/2eQhp.png

Severusie, jak mogłeś..

funkyimg.com/i/2eVfr.png

funkyimg.com/i/2fUBr.png

media0.giphy.com/media/oydRN1NBBIJeFcQShW/giphy.gif

Obecnie:
w Hogwarcie: Colleen Parker
różdżka: 9 cali, czarny bez, włos z ogona testrala
czarodziej: czystej krwi

Wcześniej:
w Hogwarcie: Wioletta Elbren Escher
różdżka: 18 cali, sosna, pióro feniksa
czarodziej: półkrwi.
Quidditch: Obrońca Gryffindoru oraz Zastępca Kapitana

Pottermore: wiolcis
dom: Gryffindor
różdżka: heban, 12¼ cala, włos jednorożca.

49.media.tumblr.com/15691614fc6fb95980384c7292e9a6c0/tumblr_nii4f87H9C1sa960qo1_500.gif

Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota
.

25.media.tumblr.com/7107ef8688733e475cb028935640e53f/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o1_500.gif

"Dom Godryka Gryffindora cieszy się szacunkiem świata czarodziejów od bez mała dziesięciu wieków..."
-Minerwa McGonagall do Gryffonów

66.media.tumblr.com/67575915b50a470fd8dfbef5528f3e9c/tumblr_nyyctih0401s25bcfo1_500.gif

Nadchodzi czas,
kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre,
a tym co łatwe.

img.joemonster.org/i/2016/01/snape_08.gif

Wioletta Snape i jej ołtarzyk uwielbienia Severusa Snape:

media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/3POlj6ueXAr6bf8j3EtDVQAohI0/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2016/01/14/936/n/1922283/31473ad6379f89e0_tumblr_m7q3sarQX11rxf32jo3_500/i/When-His-Hair-Becomes-Its-Own-Thing.gif

static.pulzo.com/xcxj1.gif

media.giphy.com/media/BvH1olbOPOTqU/giphy.gif

nsm05.casimages.com/img/2011/08/13//1108130215241174278581397.gif

66.media.tumblr.com/851347c5eea14a6bb28865db2d39cacf/tumblr_mnfjpxvq3N1s5o7dro4_r1_500.gif

i.makeagif.com/media/7-29-2014/LBAmoQ.gif

www.elcomercio.com/files/article_main/uploads/2016/01/14/5697c63386d8d.jpeg

Uwielbiam Zbuntowanego Anioła. <3

68.media.tumblr.com/cb69f17551f31e560c3b2868a36cc840/tumblr_inline_mk8h5yH39s1qz4rgp.gif

31.media.tumblr.com/a90403b27024b74ff6719452acae8710/tumblr_n2cl5p8JC91sh08qlo4_250.gif

66.media.tumblr.com/5674c90cfa01cf2d281c1db2f33b2273/tumblr_n9neezOYEs1sfws40o1_250.gif

Brenda i Dylan. <3

thumbs.gfycat.com/ChubbySpanishAfricanparadiseflycatcher-size_restricted.gif

images5.fanpop.com/image/photos/25200000/Brenda-Dylan-dylan-and-brenda-25243326-248-186.gif

community.ew.com/wp-content/uploads/2015/03/brenda-dylan-gif.gif

68.media.tumblr.com/3edb75364b1426adcf06cdb8379efaa5/tumblr_inline_o1l2612gch1tglqea_500.gif

www.slate.fr/sites/default/files/photos/89276f5e-c2a6-48e8-898f-a2073e5607d7.gif

Szkoła Uczuć

d3lp4xedbqa8a5.cloudfront.net/s3/digital-cougar-assets/Cosmo/2015/02/02/48096/theone.gif

i.pinger.pl/pgr454/ef6e9494000229c54da48b7e/tumblr_lhb76ookXc1qcmhtxo1_500_large.png

funkyimg.com/i/2eWfg.jpg

WYMOWNA - 26.07.2016
Przewodnicząca Karczmy Pod Parchatym Trollem - 22.09.2016 - 14.04.2017 (09.04)
Członek Redakcji od 14.06.2017! <3

funkyimg.com/i/2joAe.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminzpieklawiola.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/galeria.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_objawienie.png

Z dedykacją dla mnie od Ewy!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170802_220052_057-1_1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-07-19-14-24-2.png

Z dedykacją dla mnie od ulki kulki!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170726_161423_624.jpg

Od Klaudka! <3

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/sevcio.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/severus-675x937.jpg

Od Julki! Izrael!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/2w50byd.jpg

Na zamówienie, i z żywej sympatii do mnie! Seksi Sznejp w ręczniku na głowie. <3
- od wspaniałej Matki Karczmy, Alette!

funkyimg.com/i/2joEp.jpg

Dla mnie, o Sznejpie utalentowana Alette. <3

Prefix użytkownikaBad wolf
Też bym była zachwycona zachowaniem A. gdyby był Syriuszem i krzyczał w ten sposób na Emily...

Domki śliczne Love
Słowa to najpotężniejsze narzędzie. Proste i zazwyczaj niedoceniane. Potrafią leczyć.
Potrafią niszczyć.

Miękkie serca sprawiają, że warto żyć na tym świecie.

i.pinimg.com/originals/64/b5/07/64b507057e85ea3618abb5e2dc94699a.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/autorartbad.jpg

Prefix użytkownikaMikasa
Dzisiaj jest piękna pogoda i te widoczki na ocean tylko zwiększają tęsknotę za latem...

Ale świetna wanna u Emily i Syriusza, zakochałam się. Jeżeli chodzi o Emily, to jest może zła, ale skuteczna... no i przynajmniej zadbała o siebie po ślubie, zamiast się roztyć i tylko przejadać pieniądze! Kto z hpnetowiczów jest jeszcze w tym klubie śmietankowym? :D

Jezu, bara bara w krzakach wygląda dość brutalnie Śmiech

To miasto jest tak piękne, że aż się można wzruszyć z zachwytu. Cudownie byłoby tak mieszkać! Co to za nowy dodatek?

Haaa, Gryfon może być ze mnie dumny za przywalenie gościowi. Musiało mnie to jakoś nakręcić... Oglądanie "siebie" bawiącej się w bara bara w krzakach to jakaś abstrakcja, rechoczę jak debil Śmiech Powiem Gryfonowi, że jesteśmy na youtubie, to się zdziwi... A tak w ogóle, ta moja bluzeczka jest cudna.

Ben będzie zaraz jak ten dzieciak z mema: "ona złamała mi serce. Ja złamałem jej nogi"

Powtórzę - Wiolka jest superlaską. Cieszę się, że znalazła sobie faceta! Czekamy na pierwsze dramy.

Widzę, że w miasteczku prawdziwa moda na bluzki z odsłoniętym brzuchem. Ciekawa jestem, co u Al, mało jej ostatnio w odcinkach.

Uwielbiam Twoje opisy dymków :D Krico w papierowej torbie na głowie...

MONCIA, CO Z TOBĄ. A. Cię opętał, trzeba wysłać jakąś brygadę ratunkową.

Dzięki za długi odcinek, jest pięknie :D
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png

PaulaSmith
Siema Simomaniacy!

Zacznę dziś od Nior, CoSieDzieje i ich bliźniaczek. Pojawiły się apele, by była to pełna prawdziwa rodzina, skoro oboje rodziców, tak doskonale opiekują się dziećmi. Jako, że CoSieDzieje cały czas przebywał w domu dziewczyn, by być z dziećmi, stwierdziłam, że rzeczywiście zasłużyli na swój własny dom. I powstał on. Bardzo nowoczesny, z otwartą przestrzenią na dole - salon, kuchnia, jadalnia, mała łazienka, pokój gościnny z prywatną łazienkę oraz pokój biurowy. Na górze znalazły się dwa pokoje dla dziewczynek, łazienka oraz sypialnia Nior i CoSieDzieje z prywatną łazienką. Dom jest nowoczesny, ale przytulny dzięki sporej ilości drewna. Ciekawym elementem jest ściana w pokoju gościnnym, którą sama zaprojektowałam z różnych rodzajów tapet. Na dworze znajduje się spory taras wraz z kącikiem do wypoczynku oraz duży basen z trampoliną. Na uwagę zasługuje widok, który rozciąga się wokół domu, gdyż stoi on na skarpie. Oglądajcie i dajcie znak, jak Wam się podoba.

Kuchnia z jadalnią

funkyimg.com/i/2T3MK.jpg

Salon

funkyimg.com/i/2T3MF.jpg

Korytarz wejściowy

funkyimg.com/i/2T3ME.jpg

Dwie łazienki na dole, ta po prawej prywatna pokoju gościnnego

funkyimg.com/i/2T3MD.jpg

Pokój gościnny i autorska tapeta xD

funkyimg.com/i/2T3MC.jpg

Pokój biurowy

funkyimg.com/i/2T3MB.jpg

funkyimg.com/i/2T3MA.jpg

Sypialnia Nior i CoSieDzieje

funkyimg.com/i/2T3Mz.jpg

Łazienka ogólna na górze

funkyimg.com/i/2T3MX.jpg

Pokoje dziewczynek

funkyimg.com/i/2T3MW.jpg

Dom na zewnątrz

funkyimg.com/i/2T3MJ.jpg

Okolica

funkyimg.com/i/2T3ML.jpg

A jak żyje się mieszkańcom tego domu? Całkiem dobrze. Oboje zajmują się dziećmi, choć Nior nocami wymyka się do pracy. Z rana czeka na nią śniadanie przygotowane przez CoSieDzieje, razem jedzą, a Nior, jak widać, nadąża za trendami modowymi promowanymi w mieście.

funkyimg.com/i/2T3MU.jpg

Nior po pracy odpręża się w łazience z widokiem na las

funkyimg.com/i/2T3MT.jpg

CoSieDzieje postanowił zostać w domu i między opieką nad dziećmi pisze książki, by dołożyć się do domowego budżetu, który nie jest zbyt pokaźny. No właśnie. Nior wzięła pieniądze na dom od swoich poprzednich współlokatorek. 200 tysięcy, zostało im na życie 70, więc na rachunki mają, ale no trzeba pracować.

Gdy dzieci śpią Nior i CoSieDzieje korzystają z uroków domu w świetle księżyca w basenie. Cóż, tylko pozazdrościć beztroskiego życia. Trzeba przyznać, że CoSieDzieje bardzo skorzystał na związku z Nior. On raczej swoich pieniędzy nie miał, a dziewczyna całkiem sporo, ale absolutnie nie można powiedzieć, że CoSieDzieje myślał o pieniądzach. Ewidentnie jest mega zakochany w swojej narzeczonej. Czy para zdecyduje się na ślub? Póki, co chyba o tym nie myślą.

Odwiedziłam pusty dom byłych współlokatorek Nior (z 6 osób zrobiło się 3 ), w którym zostały tylko ulka, fuer i Grażynka. A właśnie! Nadszedł czas urodzin Grażynki! Dziewczyna jest już nastolatką, ależ ten czas leci. Choć ze względu na żałobę po Jadku nie było imprezy. Grażynka zdmuchnęła świeczki urodzinowe w obecności swojej matki i fuer. Trzeba przyznać, że wyrosła na ładną dziewczynę.

funkyimg.com/i/2T3MR.jpg

Pozostaje nadal piątkową uczennicą, więc można powiedzieć, że fuer osiągnęła sukces wychowawczy :D

funkyimg.com/i/2T3NG.jpg

Grażynka przejęła ogród monci, w końcu ktoś musi się nim opiekować, a przynosi on całkiem spore zyski, bo wszystkie rośliny są tak wypielęgnowane, że są wspaniałej jakości. Moncia włożyła w nie sporo serca, a choć teraz oddała je A., to dobrze, że Grażynka postanowiła zbierać plony pracy monci.

funkyimg.com/i/2T3MS.jpg

No właśnie - moncia. Najpierw Grażynka dostała od niej dziwnego smsa, że A. jest fajny, a potem zadzwoniła do fuer czy może wpaść z odwiedzinami.

funkyimg.com/i/2T3NH.jpg

funkyimg.com/i/2T3NF.jpg

Fuer oczywiście się zgodziła, a gdy moncia zjawiła się w swoim starym domu, pierwsze co to poszła znów opłakiwać Jadka. Miło, że dziewczyny nie zapominają o Jadku.

funkyimg.com/i/2T3NE.jpg

W każdym razie do monci podeszła... ulka (!) i zaczęła ją pocieszać.

funkyimg.com/i/2T3ND.jpg

Choć na początku dało się jeszcze wyczuć trochę wrogości w obu postawach to potem dziewczyny usiadły razem na brzegu basenu i sobie już normalnie porozmawiały.

funkyimg.com/i/2T3NC.jpg

Wygląda na to, że konflikt został zażegnany, ale czy wróci jeszcze ta przyjaźń, która je łączyła? Czas pokaże. Moncia wróciła do domu A., a ulka postanowiła urządzić spotkanie w domu dla członków klubu Śmietanki towarzyskiej. Trzeba przyznać, że choć może spotkanie nie było jakoś mega przygotowane to ulka wyglądała, jakby wybierała się na galę rozdania Oscarów. No cóż, ma dziewczyna klasę i nie zamierza tego ukrywać. Jak spotkanie Śmietanki towarzyskiej to trzeba dobrze się prezentować.

funkyimg.com/i/2T3NK.jpg

Ulka wygląda dobrze z każdej strony xD

funkyimg.com/i/2T3NJ.jpg

Pozostając jeszcze przy ulce muszę powiedzieć, że bardzo opuściła się w pracy i jej ocena nieźle spadła. Może przytłoczyły ją wszystkie ostatnie wydarzenia - wyprowadzka monci, śmierć Jadka, wyprowadzka Nior...

funkyimg.com/i/2T3NL.jpg

Tej samej nocy w domu dziewczyn pojawił się duch Jadka, z którym radośnie gawędziła ulka.

funkyimg.com/i/2T3PB.jpg

O dziwo wcale nie był zły na fuer, choć pasek relacji dziewczyn jest zdecydowanie niekorzystny. Mimo to, fuer rozmawiała z Jadkiem i poczuła się chyba, jakby Jadek nadal żyła, bo siedziały na kanapie rozmawiając, a tu patrzę... fuer próbuje pocałować ducha Jadka!

funkyimg.com/i/2T3PA.jpg

Ale Jadek się zręcznie odsunęła, a fuer odeszła smutna. Trochę to dziwne całować ducha, ale może fuer próbuje uspokoić wyrzuty sumienia...

Następnego dnia wyrzuty sumienia fuer chyba ustąpiły, bo gdy zadzwonił do niej mąż z propozycją pójścia na randkę, ta bez wahania się zgodziła.

funkyimg.com/i/2T3Pz.jpg

Para poszła do klubu, gdzie bawiła się, a jakże inaczej, Livka. Ta to ma życie :D Fuer i Barlom czulili się w klubie,

funkyimg.com/i/2T3P1.jpg

wypili kilka drinków i ruszyli w tany.

funkyimg.com/i/2T3P3.jpg

Fuer nawet zaciągnęła męża do szafy garderobianej i tam się obściskiwali.

funkyimg.com/i/2T3P2.jpg

Spędzili na zabawie całą noc, a szczęśliwa fuer wróciła do domu o 6 nad ranem.

Z domu dziewczyn przeniosłam się z wizytą do domu Kath, Kamyka, Wioli, Al oraz Sary i Niny. U Kath i Kamyka bez zmian. Cały czas ich uczucie jest gorące,

funkyimg.com/i/2T3Pp.jpg

choć Kamyk jest zmuszony spędzać sporo czasu bez żony. Kath ostatnio ma dużo nagłych wezwań do pracy, dziewczyna jest przepracowana i wiecznie zmęczona. Powinna pomyśleć nad jakimś urlopem. Kamyk natomiast zaczął spędzać dużo czasu z Al. Jako, że oboje są pisarzami mają o czym ze sobą rozmawiać.

funkyimg.com/i/2T3NX.jpg

Kamyk poświęca też dużo czasu córce Al - Ninie.

funkyimg.com/i/2T3NY.jpg

Skoro jestem przy Al to muszę powiedzieć, że Al poddała się metamorfozie! Zmieniła fryzurę, postawiła na luźniejszy styl ubierania, w końcu większość czasu spędza w domu przy komputerze albo przy sztaludze, więc postanowiła porzucić dotychczasowy dość urzędowy styl ubierania, który narzucała jej poprzednia praca, i teraz na co dzień chodzi w wygodnych ogrodniczkach. Trzeba przyznać, że wygląda dużo lepiej, tak naturalniej.

funkyimg.com/i/2T3NV.jpg

Niedługo po przeprowadzeniu metamorfozy Al dostała telefon z zaproszeniem na spotkanie od... Marcusa. Zgodziła się i chwilę później przeniosłam się wraz z nią do domu Morfina, gordiana, Marcusa, Syriusza, Emily, loska oraz Georgii. Marcus trochę flirtował z Al (Al, gdzie Twój rozsądek?!),

funkyimg.com/i/2T3Px.jpg

funkyimg.com/i/2T3Pw.jpg

ale gdy Al poszła skorzystać z toalety poświęcił trochę czasu szczęśliwej Georgii.

funkyimg.com/i/2T3Pt.jpg

Al tymczasem spotkała Emily, która zaciągnęła ją na rozmowę na taras. Myślałam, że będą rozmawiać o Marcusie, ale tematem ewidentnie był Syriusz.

funkyimg.com/i/2T3Pv.jpg

funkyimg.com/i/2T3Pu.jpg

Wygląda na to, że Emily już planuje rozstanie z mężem, choć jeszcze nie wie, jak to rozwiązać. Z pomocą przyszła jej Al, która podsunęła żeby Emily podrzuciła Syriuszowi skórkę po bananie. Czy Al sugeruje morderstwo??? Niestety chwilę później z pracy wrócił Syriusz i Emily znów udawała kochającą żonę, a Al wróciła do domu.

Na koniec, jak zawsze, mam dla Was coś bombowego. Przeglądając domy zobaczyłam, że poza domem jest Angelina i postanowiłam sprawdzić, co robi. Okazało się, że była na randce z Krnabrnym. Wygłupiali się i czulili na miejskim basenie, aż do wieczora.

funkyimg.com/i/2T3NZ.jpg

Wróciłam z Ang do domu, a niedługo potem pojawił się znów Krnabrny. Chyba nie może wytrzymać bez Ang dłużej niż godzinę xD W każdym razie... Krnabrny postanowił oświadczyć się doświadczonej przez Marcusa dziewczynie! Cóż za piękny obrazek! Ang jednak nie była zachwycona i odrzuciła jego oświadczyny. Czy to dla niej za szybko? A może gdzieś jeszcze w niej tli się uczucie do byłego chłopaka?

funkyimg.com/i/2T3Ru.jpg

Krnabrny był smutny, ale przyjął to z godnością.

funkyimg.com/i/2T3Rv.jpg

Czy to koniec ich związku?

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Prefix użytkownikaMikasa
Rzeczywiście ultra nowoczesny wystrój domu. Pokój gościnny taki w Twoim stylu, Paula! Tak troszkę staroświecko, ale zgrabnie. Ile Ty pracy w to wkładasz, to jest absurdalne, mnie się zazwyczaj nie chciało nawet malować ścian. Jaka mroczna sypialnia, haha. Skojarzyła mi się z rodziną Adamsów. Cudne szafki nocne, tapicerowane? Sama chciałam takie kiedyś kupić, ale bałam się, że się permanentnie zasyfią :D Cieszę się, że nowej rodzince tak się układa, zmniejszyli współczynnik patoli w mieście. Łazienka z widokiem na las... brak słów.

Grażynka to niezła laska! Ale chyba Mikasa musi zagonić ją na bieżnię. Stalowa kreacja ulki... wow *_*

Miło, że Jadek postanowiła zstąpić z niebios, ale jakiś bardzo grzeczny ten jej duch. Sam to przynajmniej lewitowała szafki kuchenne :D

Czekaj, a gdzie pracuje Kath, co robi? Ktoś mi odświeży pamięć? Kamyk ma tatuaż na dłoni, czy co to jest? A spojrzenie Al jest hipnotyzujące. Emilka przyjmuje gości w czerwonych szpilach, niezła z niej pani domu.

Ooo, biedny krnabrny. Może Ang była głodna po basenie, nie podejmuje się takich decyzji na głodniaka :D

Dzięki za odcinek i do następnego!
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png

Wioletta
Byłaś u mnie w chacie i ani słowa o mnie i Puchonie. :(
66.media.tumblr.com/tumblr_m7w3e1EGQt1qi99a3o1_400.gif

funkyimg.com/i/2eQhp.png

Severusie, jak mogłeś..

funkyimg.com/i/2eVfr.png

funkyimg.com/i/2fUBr.png

media0.giphy.com/media/oydRN1NBBIJeFcQShW/giphy.gif

Obecnie:
w Hogwarcie: Colleen Parker
różdżka: 9 cali, czarny bez, włos z ogona testrala
czarodziej: czystej krwi

Wcześniej:
w Hogwarcie: Wioletta Elbren Escher
różdżka: 18 cali, sosna, pióro feniksa
czarodziej: półkrwi.
Quidditch: Obrońca Gryffindoru oraz Zastępca Kapitana

Pottermore: wiolcis
dom: Gryffindor
różdżka: heban, 12¼ cala, włos jednorożca.

49.media.tumblr.com/15691614fc6fb95980384c7292e9a6c0/tumblr_nii4f87H9C1sa960qo1_500.gif

Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota
.

25.media.tumblr.com/7107ef8688733e475cb028935640e53f/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o1_500.gif

"Dom Godryka Gryffindora cieszy się szacunkiem świata czarodziejów od bez mała dziesięciu wieków..."
-Minerwa McGonagall do Gryffonów

66.media.tumblr.com/67575915b50a470fd8dfbef5528f3e9c/tumblr_nyyctih0401s25bcfo1_500.gif

Nadchodzi czas,
kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre,
a tym co łatwe.

img.joemonster.org/i/2016/01/snape_08.gif

Wioletta Snape i jej ołtarzyk uwielbienia Severusa Snape:

media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/3POlj6ueXAr6bf8j3EtDVQAohI0/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2016/01/14/936/n/1922283/31473ad6379f89e0_tumblr_m7q3sarQX11rxf32jo3_500/i/When-His-Hair-Becomes-Its-Own-Thing.gif

static.pulzo.com/xcxj1.gif

media.giphy.com/media/BvH1olbOPOTqU/giphy.gif

nsm05.casimages.com/img/2011/08/13//1108130215241174278581397.gif

66.media.tumblr.com/851347c5eea14a6bb28865db2d39cacf/tumblr_mnfjpxvq3N1s5o7dro4_r1_500.gif

i.makeagif.com/media/7-29-2014/LBAmoQ.gif

www.elcomercio.com/files/article_main/uploads/2016/01/14/5697c63386d8d.jpeg

Uwielbiam Zbuntowanego Anioła. <3

68.media.tumblr.com/cb69f17551f31e560c3b2868a36cc840/tumblr_inline_mk8h5yH39s1qz4rgp.gif

31.media.tumblr.com/a90403b27024b74ff6719452acae8710/tumblr_n2cl5p8JC91sh08qlo4_250.gif

66.media.tumblr.com/5674c90cfa01cf2d281c1db2f33b2273/tumblr_n9neezOYEs1sfws40o1_250.gif

Brenda i Dylan. <3

thumbs.gfycat.com/ChubbySpanishAfricanparadiseflycatcher-size_restricted.gif

images5.fanpop.com/image/photos/25200000/Brenda-Dylan-dylan-and-brenda-25243326-248-186.gif

community.ew.com/wp-content/uploads/2015/03/brenda-dylan-gif.gif

68.media.tumblr.com/3edb75364b1426adcf06cdb8379efaa5/tumblr_inline_o1l2612gch1tglqea_500.gif

www.slate.fr/sites/default/files/photos/89276f5e-c2a6-48e8-898f-a2073e5607d7.gif

Szkoła Uczuć

d3lp4xedbqa8a5.cloudfront.net/s3/digital-cougar-assets/Cosmo/2015/02/02/48096/theone.gif

i.pinger.pl/pgr454/ef6e9494000229c54da48b7e/tumblr_lhb76ookXc1qcmhtxo1_500_large.png

funkyimg.com/i/2eWfg.jpg

WYMOWNA - 26.07.2016
Przewodnicząca Karczmy Pod Parchatym Trollem - 22.09.2016 - 14.04.2017 (09.04)
Członek Redakcji od 14.06.2017! <3

funkyimg.com/i/2joAe.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminzpieklawiola.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/galeria.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_objawienie.png

Z dedykacją dla mnie od Ewy!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170802_220052_057-1_1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-07-19-14-24-2.png

Z dedykacją dla mnie od ulki kulki!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170726_161423_624.jpg

Od Klaudka! <3

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/sevcio.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/severus-675x937.jpg

Od Julki! Izrael!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/2w50byd.jpg

Na zamówienie, i z żywej sympatii do mnie! Seksi Sznejp w ręczniku na głowie. <3
- od wspaniałej Matki Karczmy, Alette!

funkyimg.com/i/2joEp.jpg

Dla mnie, o Sznejpie utalentowana Alette. <3

Dom jest przepiękny i sam z chęcią bym się tam wprowadził! I też pomyślałem o rodzinie Addamsów, jak zobaczyłem tę sypialnię x D Nior w końcu zrobiła gruby interes, budując dom za nieswoje pieniądze. A jeszcze niedawno bawiła się w drobniaki xD
No no no... Grażyna jest niezłą lasencją teraz ^^ Martwi mnie jednak, że o Benie całkiem cicho...
Spotkanie Klubu Śmietankowego... prawie jak Klub Ślimaka xD
Coś mi się wydaje, że zemsta Jadka najlepiej wyjdzie na chłodno... Jeszcze o niej z pewnością usłyszymy. No i jak już fuer się nie kryje z tym Barlomem tak bardzo, to może kolejny krok? Grażynka już jest prawie dorosła ^^
Kamyk i Kath Love mógłbym o tej parze czytać i czytać i nie znudziłoby mi się ^^ I Paula, uważaj na Kath, skoro się przepracowuje. Nie chcemy chyba wioski duchów :D No i uważać mi tam na Kamyka, bo na początku tak samo interesował się Kath i Sarą, nie chcę być jasnowidzem w tej sprawie...
Al, uważaj na Marcusa, on jest świetny, ale tylko na chwilę, pogadaj z Ang :D
Co do rozmowy z Emilką, to ten banan, to raczej nie podrzucenie pomysłu na mały wypadek, ale żalenie się Emilki, że ten banan, no oddaje to, co tam się u nich dzieje w prywatnych apartamentach xD Może dlatego Emilka myśli o rozwodzie? Choć może ograniczył jej kieszonkowe, a ten banan tak dla niepoznaki?
Krnąbrny, nie poddawaj się! Ang to super dziewczyna, warto na nią czekać! Love
MorfinGaunt

Prefix użytkownikaMikasa
Co do rozmowy z Emilką, to ten banan, to raczej nie podrzucenie pomysłu na mały wypadek, ale żalenie się Emilki, że ten banan, no oddaje to, co tam się u nich dzieje w prywatnych apartamentach

też o tym pomyślałam...

PaulaSmith
Otóż nie, bo to Al wspomina o bananie, a nie Emily :D

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Prefix użytkownikaSyriusz32
Paula jako jedyna broni mojego honoru xD

może ona się jej pyta, czy to przez to? Cwaniak
MorfinGaunt

Prefix użytkownikalosiek13
RIP Jadku xD

Długo nie komentowałem wydarzeń w Simowym świecie Pauli, ale kajam się i będę starał się robić to na bieżąco. Coś mało dramy ostatnio. Żadnych kłótni, bójek, same miłości. CoSięDzieje, że tak zapytam? :V

PaulaSmith
Hej ho! Pamiętacie jeszcze o naszej Simowej wiosce? Mam nadzieję, że tak i z ciekawością przeczytacie najnowsze perypetie i je skomentujecie :D

Moją wizytę w miasteczku zaczęłam od domu monci, A. i reszty chłopaków. Tak naprawdę byłam ciekawa, jak się ma moncia, bo związek z A. niestety nie jest usłany różami, jak zapewne liczyła dziewczyna, gdy wyprowadzała się ze swojego rodzinnego domu. Ku mojemu zaskoczeniu zastałam całujących się moncię i A.

funkyimg.com/i/2TGtc.jpg

A. był w wyjątkowo dobrym humorze i zachowywał się okej. Do monci z zaproszeniem zadzwoniła Grażynka i wraz z monciakund udałam się do domu Grażynki, ulki i fuer. Moncia pogawędziła chwilę z ulką i Grażynką, zwierzając się przy okazji, że niezbyt dobrze i niej z pieniędzmi, a gdy po chwili poprosiła ulkę o pożyczkę ta dała jej 5000 simleonów.

funkyimg.com/i/2TGte.jpg

Chwilę późnej z pracy wróciła fuer, która ucieszyła się na widok monci. Dziewczyny usiadły na kanapie, a fuer zaczęła wypytywać, jak się żyje monci, która po chwili zwierzyła się z problemów, które ma z A. Wzburzona fuerte kazała następnym razem dzwonić monci na policję (tutaj miałam screen, jak jest wóz policyjny w dymku fuer, ale nie działa mi, coś źle zapisałam :( ).

Zachęcona przez moncię fuer opowiedziała, co i jej leży na wątrobie, a zszokowana moncia nie mogła uwierzyć, że przed śmiercią fuer zadała Jadkowi taki cios.

funkyimg.com/i/2TGt7.jpg

Pocieszyła jednak fuer, a po chwili dziewczyny zostały najlepszymi przyjaciółkami.

funkyimg.com/i/2TGt6.jpg

Ku mojemu zaskoczeniu z wizytą zawitał Barlom, stęskniony za swoją żoną. Chyba doszedł do wniosku, że nie chce się z nią dłużej rozstawać i zaproponował, że powinni razem zamieszkać. Fuer nie okazała zbyt wielkiego entuzjazmu, ale przysłu****ąca się rozmowie moncia, ewidentnie entuzjastycznie wsparła Barloma.

funkyimg.com/i/2TGt4.jpg

Fuerte szybko odzyskała rezon i dobitnie powiedziała mężowi, żeby powstrzymał swój język i najpierw pomyślał.

funkyimg.com/i/2TGt3.jpg

Barlom jednak umie podejść do swojej żony i mówiąc jej, że ma ponętne usta zdołał ją udobruchać.

funkyimg.com/i/2TGt1.jpg

I kiedy wydawało się, że para doszła do porozumienia Barlom zaproponował fuer, by postarali się o dziecko, a dziewczyna wpadła w szał. Powiedziała Barlomowi, że jest jak skrupiak, cokolwiek miała na myśli.

funkyimg.com/i/2TGsZ.jpg

Następnie wzburzona spoliczkowała męża.

funkyimg.com/i/2TGtq.jpg

Pod wpływem emocji fuer doszła do wniosku, że znów dzieje się to samo, co kiedy rozstali się lata temu i że ich związku nie da się uratować i doszło do tego, do czego powinno dojść już dawno.

funkyimg.com/i/2TGtp.jpg

Fuer postanowiła rozwieść się z Barlomem.

funkyimg.com/i/2TGtn.jpg

Załamany mężczyzna, który włożył dużo energii, by odbudować ich związek, nie potrafił ukryć łez.

funkyimg.com/i/2TGto.jpg

A gdy Barlom wyszedł i fuer zapłakała, a następnie stała się bardzo smutna.

funkyimg.com/i/2TGtk.jpg

Nie ma dziewczyna łatwego życia...

Nadszedł pierwszy dzień lata, a to odpowiedni moment na zmianę garderoby, co też uczyniła ulka. Jej nowy strój, w stylu boho, ale nie pozbawiony sexy pazura bardzo do niej pasuje.

funkyimg.com/i/2TGtj.jpg

Ulka postanowiła uczcić pierwszy dzień lata i udała się do klubu na tańce. Okazało się, że wiele osób z miasta miało podobny pomysł. Na parkiecie koło ulki spotkałam samotnie tańczącego Kamyka.

funkyimg.com/i/2TGti.jpg

Któż jeszcze pojawił się w klubie? Znów bez swojej drugiej połówki był Morfin, nie wiem dlaczego łosiek nie pojawia się nigdzie ze swoim mężem...

funkyimg.com/i/2TGtg.jpg

Angelina i Wiolka bawiły się razem tańcując.

funkyimg.com/i/2TGth.jpg

Wiolce można pozazdrościć gibkości :D

funkyimg.com/i/2TGwo.jpg

Na parkiet zawitał również Nicram w dość osobliwej "kreacji" xD

funkyimg.com/i/2TGtf.jpg

Ulka natomiast czule powitała Morfina, do którego ewidentnie czuje miętę.

funkyimg.com/i/2TGwr.jpg

Morfin i ulka spędzili sporo czasu razem przy barze, a potem znów na parkiecie. I chyba alkohol, gorączka letniej nocy, tak uderzyły ulce do głowy, że postanowiła rzucić się w ramiona Morfina i go pocałować! Mężczyzna jednak, mimo totalnego zaskoczenia, odepchnął ją zdecydowanie, co ulka przyjęła niezbyt dobrze.

funkyimg.com/i/2TGwq.jpg

funkyimg.com/i/2TGwp.jpg

Późnym wieczorem w klubie zjawiła się załamana fuerte. Idąc prost do baru.

funkyimg.com/i/2TGwn.jpg

A przy barze... zostałam Kath, czyli Kamyk jednak nie przyszedł sam, po prostu Kath wolała drinki, niż tańce.

funkyimg.com/i/2TGwk.jpg

Fuer usiadła przy barze i po wypiciu kilku drinków, postanowiła i Kath zwierzyć się z niepowodzeń w swoim życiu. Przejęta Kath nie może uwierzyć.

funkyimg.com/i/2TGwj.jpg

Ale po chwili chyba miała już dość bełkotów fuer, bo się ulotniła, a fuer została sama ze szklanką Morskiego Rozprysku.

funkyimg.com/i/2TGwi.jpg

Na koniec wieczoru zastałam ulkę śpiącą na jednej z kanap w klubie. No to dziewczyny poszalały na rozpoczęcie lata.

funkyimg.com/i/2TGwh.jpg

Jako, że nadszedł czar urodzin Sary (córki Kath i A.) postanowiłam zajrzeć do ich domu. Tort dla dziewczynki upiekł Kamyk, a świętowali wszyscy domownicy.

funkyimg.com/i/2TGwg.jpg

Sara wyrosła na ładną, ale baaardzo chudą nastolatkę.

funkyimg.com/i/2TGxM.jpg

Pozostała jednak pilną uczennicą i postanowiła nawet w niedzielę odrobić lekcję. W ogóle taki fajny rodzinny obrazek - Sara odrabia lekcje, Kamyk je śniadanie i jej pomaga. Kath nie mogła wybrać lepszego ojca dla swojej córki.

funkyimg.com/i/2TGxG.jpg

Jako, że Sara dorosła jej pokój wymagał gruntownego remontu i oto, co mi wyszło.

funkyimg.com/i/2TGxH.jpg

Al postanowiła zadbać o swoją formę na lato i zastałam ją na bieżni.

funkyimg.com/i/2TGxL.jpg

Trzeba przyznać, że ma dziewczyna dużo samo zaparcia, bo nim minął dzień, jej sylwetka wyglądała idealnie, a brzuszek zniknął.

funkyimg.com/i/2TGxJ.jpg

Kamyk również spędza dużo czasu na siłowni. Mam wrażenie, że wyładowuje trochę swoją frustrację i odreagowuje samotność. Kath praktycznie wcale nie ma... cały czas pracuje.

funkyimg.com/i/2TGxF.jpg

Wiola natomiast dostała telefon od ulki z zapytaniem czy chce dołączyć do klubu Śmietanki Towarzyskiej, na co Wiola z radością przystała.

funkyimg.com/i/2TGFx.jpg

Z wizytą wpadł amant Wioli, KHZP, a po chwili para wyruszyła razem na miejski basen, bo dzień był bardzo upalny.

funkyimg.com/i/2TGxC.jpg

funkyimg.com/i/2TGxB.jpg

KHZP wskoczył do basenu, a Wiola korzystając z okazji postanowiła zrobić kilka pompek na rozgrzewkę :D

funkyimg.com/i/2TGBh.jpg

Wiola postanawia też trochę popisać się przed chłopakiem swoją zwinnością i wysportowaną sylwetką, skacząc przepięknie na główkę do basenu.

funkyimg.com/i/2TGBg.jpg

funkyimg.com/i/2TGBf.jpg

Chyba na KHZP zrobiło to wrażenie, bo chwilę później zaciągnął Wiolę w cichy zaułek i namiętnie pocałował.

funkyimg.com/i/2TGBe.jpg

Po zakończonej randce Wiola dorwała miejską sztalugę i postanowiła namalować flirciarski obraz w tym niezwykle malowniczym otoczeniu.

funkyimg.com/i/2TGBd.jpg

Następnego dnia Kamyk otrzymał telefon od ulki z zaproszeniem na spotkanie w kawiarni.

funkyimg.com/i/2TGBb.jpg

Jako, że Kath była w pracy i Kamyk nie miał nic lepszego do roboty, zgodził się na spotkanie z ulką. Spędzili razem miły poranek rozmawiając o sporcie i gotowaniu.

funkyimg.com/i/2TGBa.jpg

Po rozstaniu z ulką Kamyk udał się na basen, gdy przemierzał kolejną długość basenu spotkał kolejną znajomą twarz - PaulęSmith. Poznali się na weselu Kath i Kamyka, potem spotkali na weselu Emily i Syriusza, a tak naprawdę dopiero teraz ze sobą dłużej porozmawiali. Śmiejąc się pływali w basenie.

funkyimg.com/i/2TGB9.jpg

funkyimg.com/i/2TGB8.jpg

Po kilku godzinach na basenie Kamyk zgłodniał i postanowił zaprosić Paulę na obiad w pobliskim barze, gdzie spędzili razem kolejne klika godzina żartach i ożywionych rozmowach.

funkyimg.com/i/2TGE4.jpg

Na koniec spotkania Kamyk i Paula strzelili sobie selfie na pamiątkę wspólnie spędzonego dnia.

funkyimg.com/i/2TGE3.jpg

Wizyta w barze z Paulą i Kamykiem sprawiła, że musiałam wziąć w swoje ręce jeden z barów w mieście. Strasznie mnie denerwowało, że wszystkie miejscówki są w takim średniowiecznym stylu, żadnego nowoczesnego baru. No i tak zrobiłam remont Wrzeszczącej Lamy :D

funkyimg.com/i/2TGE2.jpg

funkyimg.com/i/2TGE1.jpg

funkyimg.com/i/2TGDZ.jpg

Piwnica na zamknięte przyjęcia klubów

funkyimg.com/i/2TGDX.jpg

Na koniec zajrzałam sprawdzić, co słychać u Emily i Syriusza, czy już go zabiła na tej skórce po bananie xD Ale nie. Okazało się, że Emily namawia Syriusza na dziecko, a on wcale się nie wzbrania i od razu wzięli się do roboty :D Zafiksowana Emily pobiegła od razu zrobić test ciążowy, ale okazało się, że nie jest w ciąży.

funkyimg.com/i/2TGDW.jpg

To chyba było dla Emily ważne, bo wpadła w małą depresję po tym niepowodzeniu.

funkyimg.com/i/2TGDV.jpg

A następnie udała się na bieżnię. Wygląda na to, że uzależniła się od niej, jak Mikasa.

funkyimg.com/i/2TGFq.jpg

Dziękuję Wam za uwagę. Mam nadzieję, że nie jesteście zawiedzeni :D Do następnego!

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Też wolę drinki od tańców!
Moim zdaniem Kath po postu nudzi się w domu, w tym "doskonałym życiu z doskonałym mężem i doskonałą córką" i ucieka w, bądź co bądź, fascynującą pracę xD

Łosiek, Ulka Ci męża zarywa, weź jej pokaż gdzie jej miejsce !
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/OctBXfr.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif

5. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath

Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif

Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif

The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikaMikasa
Fuer będzie w końcu zadowolona ze swojej Simki! Na propozycję zrobienia Brajanka, też na pewno przywołałaby ostre szczypce na swoją obronę. Haha, ale że aż rozwód? No i śmierć Jadka zupełnie na darmo... :( Czo ta fuerte.

Nie mam pojęcia, co to jest "styl boho", ale ulka wygląda spoko, choć bywało lepiej, haha. Kamyk wygląda, jakby bez Kath u boku był kompletnie zagubiony. Czarna stylówa Morgina jest super, ale na litość boską, zakryj te kostki, synu.

Wiolka daje czadu. Czy to kocie ruchy, czy po prostu ciężko ustać na koturnach? Widzę, że Nicram się nie cacka i od razu daje znać, po co zawitał do klubu.

Morfin i jego kręgosłup moralny <3 Fuerte i jej wyjściowe spodnie od piżamy <3

Sara i jej ręce, lol. Jest taka choroba, gdzie ma się nieproporcjonalnie długie kończyny i bardzo chude ciało, chyba ją to dopadło. Nowy pokój Sary bardzo odpowiedni, ale zastanawiam się, czy ta ozdoba na jej półce to słowo COZY, czy LAZY :D

Wiolka, kozackie pompki, szacun. Dałaś nura na główkę jak Pocahontas!

Kamyk jest uroczy, część 5937101

Co do barowego stylu, to wolę jednak te "średniowieczne" i przytulne zamiast takiego hipsterskiego ascetyzmu, ale trzeba przyznać, że umiesz oddać ten styl.

Dzięki za odcinek! Szkoda, że nie zajrzałaś do naszego domu, ale może następnym razem :D

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: