Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Niezwyciężony mag
09.12.2019 14:53
Livka, jakiż to :D

Różowy Pomeranian Teksasu
09.12.2019 14:47
RazorBMW, hah :D

Różowy Pomeranian Teksasu
09.12.2019 14:47
Mikolaj Ale mam pycha śniadanie (nie, nie obiad)

Świetny czarodziej
09.12.2019 14:46
https://www.wykop.
..gghRN9.jpg

hari pota i komisja smuleńska kappa

Pomocna dłoń
09.12.2019 11:37
Hejka hpnety Hopsa hopsa

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 58478 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 53160 punktów.

3) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41857 punktów.

4) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 41789 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 34585 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 34217 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 32576 punktów.

8) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

9) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30623 punktów.

10) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Autor najlepszego FanFicka
Prefix użytkownikaSam Quest
www.harry-potter.net.pl/images/articles/autorff.png

Pisanie Fan Fiction to pasja wielu z nas, ale niektórzy szczególnie się wyróżniają swoimi zdolnościami. Komu przyznacie nagrodę dla "Autora najlepszego fanficka". Czy będzie to twórca przecudownych miniaturek a może wciągających serii? Bardziej trafiają do was dołujące, przeładowane emocjami historie, a może te luźne, lekkie, pozornie proste? Postawicie na śmiech czy łzy? Pokażcie swoje typy!

PaulaSmith
W tej kategorii nie zastanawiałam się ani sekundy nad nominacją - ALETTE i jej Dziewczyna z porcelany. Choć jestem ostatnie rozdziały do tyłu (nadrobię!) to te pierwsze, które czytałam udowadniają, jak bardzo Al dopracowuje swoje historie, pomysły i ma świetne pióro (może samopiszące?). Uwielbiam tę mroczną, zagadkową historię i sposób pisania Al. Dla mnie bezkonkurencyjna w zeszłym roku!
i.postimg.cc/1R8nD0Tt/ginny.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png

78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg

Prefix użytkownikaNicram_93
Według mnie w tej kategorii może być tylko jedna zwyciężczyni: Anni1111. Jej seria fanfiction przebiła wszelkie oczekiwania, a przecież dalej jest nie skończona i nie wiadomo kiedy ten koniec nastąpi. Jestem przeciwnikiem parringu Snape-Hermiona, ale nie umiem nie docenić tego co Anni1111 pisze. Tak naprawdę jej fanfick mógłby stanowić odrębną książkę, w dodatku jest pisany w bardzo dobrym stylu. Dla mnie z całym szacunkiem dla innych użytkowników, nie może być innego zwycięzcy.
Dom

Gryffindor

78.media.tumblr.com/tumblr_lqra1k0UNn1qa8ir9o1_r5_250.gif

"Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota."

Postać w Hogwarcie

www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/1_12.jpg

Natalie Swan

Harry, Ron, Hermiona - czyli przyjaźń, która przetrwa wszystko

78.media.tumblr.com/5ca244c2b4120254d6676b75e59020f5/tumblr_mr9voaoDyY1suuepho1_500.gif

i.gifer.com/llT.gif

78.media.tumblr.com/e2e051649d617fa14188e82aecbadf3d/tumblr_mv3jzf0LbI1qew2ypo3_500.gif

Severus Snape, czyli człowiek zagadka

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/07/789bf784107070ed4bcbc391742c8c34.gif

Kluby piłkarskie

i.pinimg.com/originals/a0/96/32/a096320fec0651f3ad30db0a085872d0.jpg

Juventus F.C.

www.sofw.pl/wp-content/uploads/2014/09/215.jpg

Wisła Kraków

polskielogo.net/wp-content/uploads/2016/01/106-korona-kielce-ikona.jpg

Korona Kielce

imgur.com/eMYwSOe.png

MKS Busko-Zdrój

Filmy:

66.media.tumblr.com/tumblr_m7nmgbwdez1ry1l11o1_500.gif

Harry Potter

media3.giphy.com/media/7guVjhMF9qBKE/giphy.gif

Gwiezdne Wojny

thumbs.gfycat.com/FamiliarThunderousBarasinga-size_restricted.gif

Władca Pierścieni

i.gifer.com/3Np8.gif

Piraci z Karaibów

media.giphy.com/media/dCBZMlXEstaQE/giphy.gif

Indiana Jones

i.makeagif.com/media/9-17-2015/yTHEA2.gif

Kiler

i.imgur.com/EGm1gJS.gif

Mistrz kierownicy ucieka

Muzyka

logos-vector.com/images/logo/xxl/1/1/4/114977/Modern_Talking_a7e68_450x450.png

Prefix użytkownikaLilyatte
A ja jakoś nie czuję obu tych serii. Nie są złe i są dobrze napisane, ale przy żadnym nie miałam takiego Wow! Postaram się przeszukać jeszcze przed końcem nominacji ff z tamtego roku i może kogoś zgłoszę.
cdn.pixabay.com/photo/2013/07/12/13/51/floral-147418_1280.png

Ciemne, długie włosy podróżniczki wplątują się w gałęzie drzew. Wie ona jednak, że nie może się poddać. Nie teraz, gdy już prawie odkryła nowy gatunek w niedawno odkrytej puszczy. Owady atakują ją ze wszystkich stron, a upał i duszność, jaka panuje wśród drzew jest nie do zniesienia. Nie może się jednak poddać. Jest tak blisko... W końcu odchyla ostrożnie kolejne liście, aby się przedostać i jest! Znalazła! Czym prędzej sięga po notatnik do kieszeni i robi szybki szkic na czystej kartce, starając się jak najlepiej odwzorować stworzenie. Przypatruje mu się uważnie i zaczyna pisać na pustej do tej pory stronie.

zapodaj.net/images/89148daf5f0cc.png

Kobieta wkłada długopis do kieszeni i uśmiecha się. Powoli wycofuje się do tyłu, aby nie przeszkadzać stworzeniu. Gdy jest już w bezpiecznej odległości ociera pot z czoła i znowu przedziera się przez puszczę w poszukiwaniu nowego, nieodkrytego gatunku.

Prefix użytkownikaAnni1111
Dla mnie bezkonkurencyjna jast Alette!!!
Cudownie sie czyta, kocham bogate slownictwo i przede wszystkim opisu. I przenosnie, porownania.
To jak ta dziewczyna pisze to sama poezja!!

Prefix użytkownikaBumSzakalaka
Z całym szacunkiem do Anni, mnie jej seria FF praktycznie nie poruszyła. Przeczytałam pierwszy rozdział i dalej w to nie brnęłam.
Swój głos w tej kategorii oddam na Alette, która na tak cudowne opisy i dialogi, że aż szkoda przerwać czytanie. :D

03.01.2019 r. -
Pogromca Parchatego Trolla
www.harry-potter.net.pl/images/articles/bum.png

W Hogwarcie: Madison Dixie
www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/ao9yo2no.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkombum.jpg

_____________________~*~_____________________

- I'm gonna do it my way. I suggest you hold very still, prisoner 4587.
- My name is OLIVER QUEEN.

66.media.tumblr.com/4363f636607b153051dee48f88fc8d96/tumblr_pi5gvmEQ8N1vq3qe1o2_540.gif
data.whicdn.com/images/216550281/original.gif

_____________________~*~_____________________

BumSzakalaka

Przyjaciółko ma najdroższa!
Pisać wiersze sprawa "prosta"
W dniu miłości coś wypada,
Prawie głowa mi odpada...
Gdzieś zniknęłaś, takie życie..
I na pewno nie w Madrycie.
Nasz rysunek gdzieś zgubiłem,
Jestem Ci go jednak winien.
Szkoła chyba cię wykańcza,
Jednak lepsza niż szarańcza ;D
Kwaśne żelki mam pod biurkiem,
Nie otworze ich więc z hukiem,
Bo z tęsknoty już usycham
I w te kąty je upycham.
Wszędzie różu, kiczu schyłki
Życie, zabierz Walentynki.

Ps. Z tym obrazkiem to serio Wstydniś
XOXO ~ Erynia.
Wielkie serducho Love

Prefix użytkownikablad logiczny
Ff. Anni1111 jest ogromne, a ja po przeczytaniu dwóch rozdziałów stwierdziłem, że tematyka do mnie nie przemawia. Przeczytanie zaś reszty wymagałoby poświecenia takiej ilości czasu, że już absolutnie nic innego już na HP.net nie mógłbym robić. Bo niestety muszę ściśle kontrolować ile czasu i na co mogę poświecić w ciągu dnia, a każdy dłuższy pobyt w sieci, tu czy tam powoduje automatycznie i nieodwołalne skrócenie czasu pobytu gdzie indziej. Równowaga zaś rzecz święta i musi być, jeśli w ogóle mam być jeszcze w czymkolwiek aktywny Więc reszty nie znam. Z ta kategorią będę miał więc problem w tym roku i muszę sprawdzić czy seria Klaudii się zalicza, bo jeśli tak to po problemie.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

Prefix użytkownikaAlette
Gdyby nagroda była przyznawana w kategorii "Najfajniejszy autor FF" to zagłosowałabym na Anni, serio. Dziewczyna nie tylko jest zajarana tematem (a to rzadkość, bo zwykle ludzie piszą sobie ff ot tak, bo wolno), ale też podchodzi do tego poważnie (o czym świadczy długość jej pracy chociażby), ale bez takiego zbędnego nadymania się (dobrze sobie radzi z krytyką i jest bardzo skromna).

Ale nagroda ma iść do autora najlepszego ff i myślę, że to byłoby z mojej strony nieuczciwe wobec Anii, skoro to FF publikowane na stronie nie jest w moim klimacie i po prostu zatrzymałam się na pierwszym rozdziale. Może to tylko ja, ale wydaje mi się, że takie nagradzanie w stylu "piszesz super, ale nie przeczytałam i prawdopodobnie nie przeczytam" prowadzi do zaburzeń emocjonalnych. Dlatego jeśli Anni opublikuje w tym roku ff w innym klimacie, bardziej neutralnym dla mnie, to pewnie mój głos poleci na nią.

A poza tym pamiętam też bardzo fajną serię Pauli, która ma w sobie coś takiego, że chce się wiedzieć, co dalej. Lubię romanse.

Wiem, że czytałam jeszcze inne fajne FF, a konkretnie "Między wierszami" Fuerte, które doczekało się zakończenia po jakoś... 3 latach?

Tak czy inaczej waham się pomiędzy tymi dwoma.

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najffalette.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/fanfick.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png
i63.tinypic.com/2jbjt5i.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_forumowicz.png
i61.tinypic.com/n1qk3n.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/najsympatyczniejszy_uytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_ff.png

66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3

78.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami
Żył sobie Racław z rycerzykami.
Wielu ich tam było, innej maści każdy,
Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny,
Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie,
Rozpalający serce niemal każdej kobiecie,
Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary,
Którą owładnęły miłości jego czary
I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą...
Ale koniec historii! Nie za to mi płacą.
Wracając do Lagary, żyła tam Liliana,
Która, chociaż nieporadnością owiana
I znana w otoczeniu z niechęci do koni,
Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni.
Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia.
Mając u swego boku Gaję, Aarona,
Fomę i Milana, a przed sobą zadanie,
Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie.
Jednak Racława niestety przy nich nie było,
A szkoda, bo to by się lepiej skończyło.
Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie
I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie,
Doprowadził ich całych do kapitana,
Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana,
Który miał przy sobie ogiera wspaniałego,
Nawet dla stajennych nieprzyjemnego,
Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało
Jedynie zgrabne, Racławowe ciało...

Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni?
I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni?
Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem?
Potwornym ogierem wraz z jego panem?
Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany?
Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy?

Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie.
Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie,
Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie
O Racławie i jego kochanej niewieście.

Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...

33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Lista ficków, które przeczytałam i polecam

Miniaturki
"Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter
"Czterdzieści pięć" Barloma
"Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce
"Przemyślenia" Wileny Romus
Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte
"Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest
"Glizdogon" Nieoryginalnej
"Las mnie wzywa" Klaudek884
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope
"Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny
"Proszę, powiedz moje imię" Only Dream
"Między wierszami" Fuerte

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty
"Bogini" ulki_black_potter

Poezja
"Feniks" Wileny Romus
"Na chwałę! Na honor!" Ann
"Zwariował!" Wileny Romus
"Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann

38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png

"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon

49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine
... a kiełbasa to najbardziej smakuje mi u Pauli love

68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg

Prefix użytkownikaBad wolf
Widzę tutaj nick Anni i szczerze mówiąc jestem nieco zaskoczona. Czytałam niektóre rozdziały jej serii i pamiętam je jako pełne błędów, powtórzeń i literówek. Autor najlepszego ff powinien pilnować takich rzeczy, dlatego według mnie niestety Anni nie zasłużyła na ten tytuł.
Za to dla mnie odkryciem takim jest Violet. Wcześniej nie czytałam jej ff, a powrót na stronę mnie do nich zaprowadził. Kojarzę tylko, że Violet jest raczej młodszą Puchonką, dlatego, bez obrazy, nieco się zdziwiłam czytając jej wybrane opowiadania, które są naprawdę dobre.
Zaraz sprawdzę czy była nominowana, bo mój głos chciałabym oddać właśnie na nią.
Słowa to najpotężniejsze narzędzie. Proste i zazwyczaj niedoceniane. Potrafią leczyć.
Potrafią niszczyć.

Miękkie serca sprawiają, że warto żyć na tym świecie.

i.pinimg.com/originals/64/b5/07/64b507057e85ea3618abb5e2dc94699a.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/autorartbad.jpg

Prefix użytkownikaania919
Ja tu się wstrzymam od głosu bo czytam mało miniaturek i serii. Tego ff Alette nie czytałam więc się nie wypowiem na ten temat. Dziwi mnie tyle głosów na Anni, pamiętam, że przeczytałam kilka pierwszych rozdziałów jej serii i było sporo niedociągnięć typu np. literówki. Nie zmienia to faktu, że jej ff jest dobry, ale według mnie nie na tyle by dać za niego awardsa.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/mistrzgaleriiania.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/artykul.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/ania.png

Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie.

W Ravenclawie tylko ci,
których umysł pięknem lśni.

i42.tinypic.com/2dhicyf_th.jpg

Właśnie zgłosiłem Klaudię Lind za serię "Dziki Pyłek" Jeśli zgłoszenie zostanie uznane to już prawie nie będę miał problemu na kogo głosować. Było kilka udanych serii w historii strony, które zostały lub nadal nie zostały zakończone. Ale tylko nieliczne z nich przypadły mi do gustu na tyle ze czekałem na kontynuację. Mój gust jest chyba nieco jakiś jednostronny, jak zauważyła kiedyś jedna z największych autorek ff. na stronie Śmiech Teraz jeszcze sprawdzę ff. gordiana119, jeśli spełnia kryterium roku to zgłaszam. Tylko, że wtedy problem na kogo głosować znów powróci.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.

Angelina Johnson
Alette to już ikona (batalion w mej pamięci) FF i nie wiem czy ktokolwiek kiedyś dostąpi zbliżenia się chociaż do jej fan fickowej chwały, ALE mi się strasznie w tym roku nie podobał jej romans. Do teraz mam niesmak, mimo że wiem, że większość osób przyjęła go pozytywnie, więc widocznie to ze mną coś nie tak, ale... nie. Dziewczyna z porcelany jest dużo lepsza, ale nie wiem czy zmazała mi wspomnienie o Ninie (nienawidzę Niny!).

Dziki Pyłek - seria Klaudii zrobiła chyba wrażenie na każdym, kto miał okazję ją czytać, to mocny "koń" w tej kategorii.

Anni1111 stworzyła świat od początku do końca i napisała nie FF, a całą książkę, szacun! I chyba tylko leniwe buły piszą, że ten parring jest paskudny, bo gdyby ktoś pokusił się o przeczytanie chociaż 4 pierwszych rozdziałów, zobaczyłby, że zanim Hermiona spiknie się z Severusem, to mija kolejnych 50 części ;DDD Więc naprawdę ten parring nie jest aż tak głównym wątkiem wokół którego wszystko się kręci i można z tego FF wyciągnąć dużo ciekawych historii. Poza tym nie jest on jednotorowy, to znaczy, że nie skupia się wyłącznie na opisaniu rodzącej się miłości między dwoma czarodziejami. Pisanie wielowątkowe jest mega trudne, łatwo się pogubić, także moim zdaniem Anni jak najbardziej zasługuje na nominację. A to, że nikomu się czytać nie chce FF, który ma aż tyle rozdziałów, to cóż, nie jej wina.

Mi się też bardzo podoba twórczość Scarllet, szczególnie jej nowa (i jeśli już porzucona, to ją chyba zjem!) seria thrillera Reidsville. Początek jest naprawdę mocny!

Nie zapominajmy też o romansie w stylu BrzydUli PauliSmith! To jedyny romans, który czytałam z przyjemnością u nas na stronie i gdzie mogłam tej miłości kibicować. Co prawda pod koniec nie spodobała mi się big drama, ale całość jest naprawdę ciekawa i skoro nawet mi, osobie, która romansów nie trawi, się spodobało, to to musiał być naprawdę dobry fick!

Z takich lekkich, nastoletnich ficków, na uwagę zasługuje ten Violet-Horde, która opisuje dzieje dziewczyny beznadziejnie wręcz zakochanej w jednym z bliźniaków Weasley (George'u). Mimo dosyć banalnej tematyki, sama czytam tę serię z przyjemnością, śmieje się z nieporadności Wendy i wzdycham do boskiego George;a. Mega przyjemna seria napisana dobrym stylem, polecam!

Jeśli miałabym docenić drabble, to każdorazowo chce mi się płakać przy Na pół, które napisała Livka.

Z nieco zapomnianych ficków (bo autorzy o nich zapomnieli), na uwagę zasługuje trzymająca mega w napięciu seria Krnabrnego Ścieżka miłości usłana trupami i seria Nicram_93 o Ronie Weasleyu, gdzie Ron w końcu jest jako tako Ronem, a nie wkurzającym wioskowym głupkiem ;D
image.spreadshirtmedia.net/image-server/v1/mp/designs/143618396,width=178,height=178,version=1077033415/chemia-milosci.png

s5.ifotos.pl/img/batpng_aewxhsq.png

img.joemonster.org/i/2018/01/mowiace_02.jpg

img.joemonster.org/i/2014/05/slodkiezdjecia_19.jpg

oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

Slytherin! Sss..

Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji.
Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć.

Prywatny ołtarzyk mojej siostry o najpiękniejszych nogach świata!
i62.tinypic.com/2mx262w.jpg

i44.tinypic.com/2lworqc.jpg
Od superhiper Prefekt Slytherinu, Lossiril <3

Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/redaktorang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/autorartang.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_naj.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_naj_pomocny_adm.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_admin_naj.png

i68.tinypic.com/aert6v.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_komentator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najmilszy_administrator.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najmilszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_komentator.png

Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.

Oszukać przeznaczenie chcesz,
I spotyka Cię kara.
Twój los już napisany jest,
Twe daremne starania.
Jak kamień co rzucony chce,
Gwiazdą w niebie się znaleźć.
Va'esse deireádh aep eigean

Od super Józia!

i41.tinypic.com/szva55.jpg

s10.ifotos.pl/img/bukareszt_qraqnra.gif

Chyba muszę odpowiedzieć, bo co prawda nie zostałem tu bezpośrednio wymieniony z nicku, pierwszego i drugiego członu. Jednak jest pewna kwestia, nazwijmy ją roboczo "kwestia gustu", a o gustach się podobno nie dyskutuje. Ja jednak odrobinę podyskutuję. Fanfick Anni1111 jest ogromny i niezwykle wielowątkowy to już widać nawet po przeczytaniu dwóch pierwszych rozdziałów, więc niezwykle trudno było mi nad tym wszystkim zapanować, nie wiem jak innym. Od razu też zdałem sobie z tego sprawę, więc w połączeniu z "nie moją" tematyką. Jest tam jeszcze chyba coś o projekcie szkole dla charłaków i rozbudowanych tajnych siłach spiskowców. Co też skutecznie mnie "odrzuciło". To nie znaczy bynajmniej, że ff jest zły czy slaby, po prostu nie moje klimaty, ale komuś może się spodobać. Dla porównania czytałem już dość długie ff. między innymi Alette i jakoś dotrwałem do końca mimo, że w ;pewnym momencie miałem dosyć tej wizji głównych bohaterów, jednak samo pisarstwo jest na tyle świetne i bardzo w moim guście iż dotrwałem. Podobnie czytałem dramaty fuerte i Christiny tylko i wyłącznie z powodu świetnego stylu, bo dramatu ogólnie nie lubię. Kiedyś też znalazłem na jakimś blogu pewną serię która miała ponad 30 czy 40 rozdziałów, niby nic nadzwyczajnego jednak już po pierwszym rozdziale wiedziałem, że chce ja przeczytać do końca i przeczytałem. Tak, że z ff nie jest tak prosto i nie wystarczy samo "chcieć". Abo "coś zaskoczy/zatrybiŚmiech po pierwszym lub drugim rozdziale, albo nie. Także każdy sam musi decydować, czy iść dalej. Jeszcze jedno, były tu serie, które mnie zainteresowały mimo, że pierwszy rozdział czytałem z oporami.
Nie lubię kuzynów.

Angelina Johnson
Nie pisałam personalnie do nikogo, ale czasem w sb można było spotkać opinię, że ff Anni jest "za długie" by w ogóle zaczynać je czytać i "ma parring, którego nie lubię, więc nawet nie zaczynam". Myślę, że Anni trochę zepsuła właśnie sobie opinię na temat tego FF przez dodawanie na początku tytułu ten nieszczęsny parring, bo mało kto zdążył odkryć, że nie ma on aż tak wielkiego znaczenia w tym ficku, a przynajmniej nie jest on tak chamsko rzucony na twarz czytelnika.

FF Anni przypomina mi trochę szpinak, którego też wiele osób nie lubi, mimo że go nigdy nie próbowało ;D
image.spreadshirtmedia.net/image-server/v1/mp/designs/143618396,width=178,height=178,version=1077033415/chemia-milosci.png

s5.ifotos.pl/img/batpng_aewxhsq.png

img.joemonster.org/i/2018/01/mowiace_02.jpg

img.joemonster.org/i/2014/05/slodkiezdjecia_19.jpg

oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

Slytherin! Sss..

Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji.
Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć.

Prywatny ołtarzyk mojej siostry o najpiękniejszych nogach świata!
i62.tinypic.com/2mx262w.jpg

i44.tinypic.com/2lworqc.jpg
Od superhiper Prefekt Slytherinu, Lossiril <3

Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/redaktorang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/autorartang.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_naj.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_naj_pomocny_adm.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_admin_naj.png

i68.tinypic.com/aert6v.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_komentator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najmilszy_administrator.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najmilszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_komentator.png

Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.

Oszukać przeznaczenie chcesz,
I spotyka Cię kara.
Twój los już napisany jest,
Twe daremne starania.
Jak kamień co rzucony chce,
Gwiazdą w niebie się znaleźć.
Va'esse deireádh aep eigean

Od super Józia!

i41.tinypic.com/szva55.jpg

s10.ifotos.pl/img/bukareszt_qraqnra.gif

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: