Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Młodszy doradca ds. zaopatrzenia
29.02.2020 04:52
Gryfon obudził mnie swoim chrapaniem, więc pomyślałam, że przynajmniej pożyczę monci szczęśliwej podróży

Matura to bzdura
29.02.2020 03:45
CoSieDzieje, regionalne. W 6 miastach Polski (Wrocław, Poznań, Katowice, Warszawa, Łódź, Gdańsk)

Niezwyciężony mag
28.02.2020 22:31
monciakund, to są jakieś eliminacje krajowe, czy coś w tym stylu?

Wężorożec
28.02.2020 22:19
;-;

Młodszy doradca ds. zaopatrzenia
28.02.2020 21:49
monciakund, nie ogarniam, ale szanuję

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59016 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 54872 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 42875 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41891 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 35251 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 35017 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 32971 punktów.

8) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

9) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 31463 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30677 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
Oscary
Prefix użytkownikafuerte
Oscary

Dziwię się trochę, że nie ma jeszcze takiego tematu, ale do rzeczy. Wiem, że w przeciągu roku rozmaitych nagród filmowych rozdaje się mnóstwo, natomiast chyba wciąż najbardziej popularna jest gala rozdania Oscarów. W związku z tym pomyślałam sobie, że stworzę taki uniwersalny temat, w którym co roku, po ogłoszeniu nominacji, a później zwycięzców, będzie można podyskutować o naszych typach i rozczarowaniach.

Poczynając więc od tegorocznej gali, co sądzicie o wygranych? Zgadzacie się z decyzją Akadamii, czy może chcielibyście, żeby statuetki zgarnęły inne produkcje, a za najlepszego aktora uznano kogoś innego?

Zapraszam do dyskusji!

A żeby trochę rozkręcić temat, to napiszę od siebie, że bardzo się cieszę, że za najlepszą aktorkę została uznana Olivia Colman (Faworyta). Nie dość, że jest piekielnie utalentowana i po prostu pozamiatała swoją rolą królowej Anny, to jeszcze mogłabym słuchać jej przemów do końca życia, bo są po prostu przeurocze.

Ogólnie, biorąc pod uwagę innych nagrodzonych, to uważam, że wybór Akademii w tym roku był wyjątkowo bezpieczny i właściwie obyło się bez większych zaskoczeń. Przynajmniej dla mnie i w ogóle w Europie, bo Amerykanie podobno byli przekonani, że statuetkę dla najlepszej aktorki zgarnie Glenn Close.

imgupload.pl/images/2020/01/19/tumblr_bc13207b378b2f01b6faa0c3ad9d44fc_1956b598_640.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaRosalind Rooks
Nie widziałam jeszcze wszystkich nominowanych filmów, ale mam wrażenie, że ten rok był słabszy od poprzedniego. Na poprzednim rozdaniu naprawdę miałam trudność z wyborem najlepszego w mojej opinii filmu bo w większości były naprawdę dobre, a teraz z o wiele mniejszym entuzjazmem pochodziłam do wydarzenia. Ale wypowiem się konkretniej, jak nadrobię wszystkie filmy. Mogę tylko powiedzieć, że zaskoczyła mnie wygrana Green Book w głównej kategorii - byłam przekonana, że wygra Roma.
don't think of it as dying, said Death.
just think of it as leaving early to avoid the rush

66.media.tumblr.com/06177cb80a7e64b8e02b62d9d3e8e527/tumblr_psn51ia3Vl1tbogn7o3_r1_500.gif

Postać w Hogwarcie: Emilia Yelchin

Prefix użytkownikafuerte
Okej, widzę, że zeszłorocznego tematu nie udało mi się rozruszać, ale może tym razem się uda.

Co sądzicie o laureatach tegorocznych Oscarów? Zgadzacie się z wyborem Akademii, a może mieliście innych faworytów?

Od siebie na razie napiszę, że nie obejrzałam wszystkich nominowanych w tym roku filmów - odnoszę się do kategorii Najlepszy film - ale mimo wszystko z tym, które udało mi się zobaczyć, żałuję, że Jojo Rabbit został bez statuetki. Pocieszenie w tym, że Waititi dostał Oscara za scenariusz. No i tak jeszcze na świeżo - szkoda trochę Scarlett, statuetka za drugoplanową chyba należała się jej bardziej niż Dern - przy całej sympatii dla tej drugiej.

Co do Parasite - film jak najbardziej zasługujący na statuetkę, nawet i w kategorii Best Picture. Natomiast niezrozumiałe jest trochę dla mnie nagradzanie go niejako dwa razy za to samo. Kategoria dla najlepszego filmu międzynarodowego została stworzona po to, żeby Amerykanie wyciągneli głowy z własnych tyłków i docenili też filmy nieamerykańskie czy nieanglojęzyczne. I teraz trochę mi wychodzi na to, że za wszelką cenę chcieli pokazać, że jednak filmy spoza USA też mogą wygrywać. Dziwne tylko, że podwójnie i skubiąc pozostałych z możliwości zdobycia nagrody.

imgupload.pl/images/2020/01/19/tumblr_bc13207b378b2f01b6faa0c3ad9d44fc_1956b598_640.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: