Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Śmierciożerca
22.09.2019 21:38
O, avlee!
Avlee?

Śmierciożerca
22.09.2019 21:32
Lilyatte, tja xD

Wielki mag
22.09.2019 21:31
Jest nadzieja xD

Śmierciożerca
22.09.2019 21:27
Lilyatte, nie xD
Ale nikt nie wyraził zgody, bo wszyscy poznikali xD

Wielki mag
22.09.2019 21:26
Ale wolisz zostać, rozumiem xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 58237 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 51429 punktów.

3) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41857 punktów.

4) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 40222 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 34521 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 34109 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 32289 punktów.

8) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

9) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30501 punktów.

10) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Miejsca, do których chcemy wracać
Prefix użytkownikaScarllet
Właśnie wracam do domu, tkwie w korku na A1 i naszły mnie takie refleksje. Każdy z nas ma chyba miejsce do którego chce wracać i nie mam tu na myśli łóżka po ciężkim dniu pracy/szkoły.
Moim takim miejscem jest morze. Nie konkretna miejscowość a samo wybrzeże. Od X czasu w wakacyjnych planach musi znaleźć się wyjazd nad morze. Nie ma dla mnie lepszej formy odpoczynku niż wylegiwanie się na plaży do południa, a wieczorem długie spacery brzegiem przy zachodzącym słońcu i szumie fal. Wtedy najbardziej odpoczywam, a przede wszystkim to miejsce do którego kocham i chce wracać. Mazury, góry czy wakacje za granicą , spoko. Ale nasze polskie, zimne morze, szum fal, mewy to dokładnie to, do czego moje serducho ciągnie.

A wy macie swoje miejsca do których chcecie wracać?
Edytowane przez Smierciojadek dnia 28.07.2019 18:53
ekladata.com/nR4Qbon5wUdyC3arNVP7m5jd660.png

DZIŚ JESTEŚMY INNI NIŻ WCZORAJ. JUTRO BĘDZIEMY INNI NIŻ DZIŚ. ALE I TAK SKOŃCZYMY W PIEKLE, BO PIEKŁO NA NAS CZEKA

img.besty.pl/images/401/33/4013343.jpg

66.media.tumblr.com/bc06d26db9edfcb1c4270ce9c59aaaa8/tumblr_p75vgpV9C81tzv1dpo1_500.gif

i.imgur.com/cFE02Q9.png

W Hogwarcie Corinne Laurientis

Prefix użytkownikaCoSieDzieje
Mam nadzieję, że już wyjechałaś z tego korku i wróciłaś do domu :D
Jestem pewien, że byłem w moim życiu w kilku miejscach, do których chce się wracać. W miejscach wręcz magicznych i mających dusze. Szczerze mówiąc to moją zwyczajną reakcją jest "wow" i stanie i patrzenie na to wszystko niczym pan opuszczający swoje włości. A przynajmniej chciałbym, żeby to tak wyglądało, bo pewnie wyglądam jak zwykły zamyślony człowiek.

Wydaje mi się, że tu nie zawsze chodzi o miejsce, ale też o czas i okoliczności. Na Iwaniackiej Przełęczy byłem dwa czy trzy razy, ale jeden urzekł mnie szczególnie i to mimo tego, że leżenie na mokrej trawie w deszczu nie jest zbyt mądre. Do miejsc ponadwarunkowych zaliczam schronisko w dolinie Roztoki. I pomimo tego, że byłem tam tylko dwa razy i nigdy tam nie spałem to wiem, że wrócę tam wielokrotnie. To schronisko ma w sobie to coś i działa jak magnes.

Lubię miejsca puste i miejsca, w których mogę spokojnie pokontemplować. I właśnie na to mają wpływ okoliczności. Jest takie jezioro, nad którym bywam co roku odkąd pamiętam, ale tylko raz poczułem w tym miejscu coś wyjątkowego. Jak nie trudno zgadnąć było to w pewien deszczowy dzień, gdy idąc chodnikiem nad brzegiem słyszałem tylko moje kroki. I to właśnie w takich rzeczach jest ten magnes, który przyciąga.

Rzecz jasna to nie są wszystkie takie miejsca. Na koniec powiem, że raz spotkał mnie straszny zawód. Wróciłem do miejsca, które uważałem za unikatowe i myślałem, że przyciągnie mnie do siebie jeszcze wielokrotnie po jakiś dwóch, trzech latach. Nie wydało mi się już wtedy takie cudowne.

ps. Przepraszam, jak wyszło chaotycznie.
i.postimg.cc/DmVKG3Nq/draco.png

Prefix użytkownikaBumSzakalaka
W pierwszej chwili stwierdziłam kategorycznie, że nie ma takiego miejsca, ale po kilku minutach uświadomiłam sobie, że tym miejscem jest miasto w którym kiedyś mieszkałam. Mogłabym przemierzać jego ulice bez przerwy, ponieważ w każdym jego zakątku zostawiłam jakieś wspomnienie. Tam się wychowałam i bawiłam. Każda przebudowa miasta wiąże się z bólem, ponieważ niszczą moje
wspomnienia.

03.01.2019 r. -
Pogromca Parchatego Trolla
www.harry-potter.net.pl/images/articles/bum.png

W Hogwarcie: Madison Dixie
www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/ao9yo2no.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkombum.jpg

_____________________~*~_____________________

- I'm gonna do it my way. I suggest you hold very still, prisoner 4587.
- My name is OLIVER QUEEN.

66.media.tumblr.com/4363f636607b153051dee48f88fc8d96/tumblr_pi5gvmEQ8N1vq3qe1o2_540.gif
data.whicdn.com/images/216550281/original.gif

_____________________~*~_____________________

BumSzakalaka

Przyjaciółko ma najdroższa!
Pisać wiersze sprawa "prosta"
W dniu miłości coś wypada,
Prawie głowa mi odpada...
Gdzieś zniknęłaś, takie życie..
I na pewno nie w Madrycie.
Nasz rysunek gdzieś zgubiłem,
Jestem Ci go jednak winien.
Szkoła chyba cię wykańcza,
Jednak lepsza niż szarańcza ;D
Kwaśne żelki mam pod biurkiem,
Nie otworze ich więc z hukiem,
Bo z tęsknoty już usycham
I w te kąty je upycham.
Wszędzie różu, kiczu schyłki
Życie, zabierz Walentynki.

Ps. Z tym obrazkiem to serio Wstydniś
XOXO ~ Erynia.
Wielkie serducho Love

Prefix użytkownikaMorfinGaunt
Ja chyba nie mam takiego miejsca. Wszędzie, gdzie wyjadę, to zaraz chcę wracać do siebie, ale to chyba nie o to chodziło w tym temacie, by wracać do domu, ale do miejsc poza nim, gdzie nam było dobrze. W wielu miejscach było mi dobrze, ale nie mogę powiedzieć, że chciałbym tam wrócić, bo to moje ukochane miejsce.
MorfinGaunt

i.postimg.cc/gkk79Ch8/rowling.png

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

Jeśli ktoś ci mówi, że czuje się benowo, albo do bena z takim życiem, to wiedz, że to nie przelewki i trzeba takiej osobie natychmiast pomóc! Bo z Benem nie ma żartów!

i.postimg.cc/15GVmCdR/ornamentline.png

i.postimg.cc/yxJC8bjf/poster.png

Prefix użytkownikaAventia
Ciężko powiedzieć, ponieważ jest jeszcze wiele miejsc, które bym chciała zwiedzić. Chociaż uwielbiam wracać na Jersey. Cudowna wyspa, która znajduje się na kanale La Manche. Ma swój urok, który powoduje, że chociaż raz w roku chciałoby się tam wrócić. Chodzenie po plaży wieczorami, w lato różne atrakcje - najbarwniejszy jest chyba Battle of Flowers. Choć nie jednego krew zalewa, gdy ma jeździć tymi wąskimi uliczkami, na których zmieści się jeden samochód, a droga pod górę jest kręta i nigdy nie wiesz czy coś Ci wyskoczy, to ma ona swój urok. Warto tam się wybrać w sezonie. Są różne pokazy i zamki - Elizabeth Castle nie zdobył mojego serca, tak jak Mont Orgueil Castle, po którym widać co czas z nim zrobił i czuję się lepszą atmosferę związaną z historią.
No, i do tego mamy niedaleko do Francji. Saint Malo też jest ładnym miastem, ale bardziej podoba mi się Dinan, które jest typowo zrobione na styl średniowieczny <3 uwielbiam takie klimaty ^^
Psychopatia jest niczym światło słoneczne:
jego nadmiar może wywołać raka i zabić, ale jeśli wystawiamy się na jego działanie
z umiarem, ma dobroczynny wpływ na jakość naszego życia i nasze zdrowie.

~ Kevin Dutton "Mądrość psychopatów"

Strach jest wytworem wyobraźni. To kara, cena, jaką płaci się za wyobraźnię.

~ Thomas Harris "Czerwony smok"

Cicho, cicho dzieci. To nie demony, nie diabły... Gorzej. To ludzie.

~ Andrzej Sapkowski "Wieża jaskółki"

Prefix użytkownikaSam Quest
Moim miejscem, do którego chce wracać jest moja wieś. I nie tylko rodzinny dom, ale takie wyjątkowe miejsce, na obrzeżach tej małej wsi, gdzie wchodząc na skarpę widzę pola, domy oddalone od siebie o kilkadziesiąt metrów, jadące po polach traktory i gdzieś w oddali ruchliwą drogę. Bardzo dawno tam nie byłam i nie mogę się doczekać aż znowu zawędruję w to konkretne miejsce gdzie mogę siedzieć i widzieć piękno tej mojej wsi.
i.postimg.cc/rmmcXJWt/dean.png

Mówią, że każdy urodził się bohaterem. Jeżeli pozwolisz życie będzie pchało Cię za linię po przekroczeniu której staniesz się złoczyńcą. Problem polega na tym, że nie zawsze wiesz, że przekroczyłeś linię, więc może wystarczy by ludzie myśleli, że jesteś bohaterem.

2.bp.blogspot.com/-jvSENio3C04/WVW4CL4zJmI/AAAAAAADpxI/pS79Drsqz6kfh9U2YJlC2qOrnQ6_WWNTwCLcBGAs/s400/tumblr_inline_ny8tkeouRZ1ss1lam_400.gif

data.whicdn.com/images/253868770/original.gif

- Używasz sarkazmu by odsuwać od siebie ludzi.
- A jednak nadal tu jesteś.

www.outerplaces.com/images/user_upload/jj%20quotes2.gif

78.media.tumblr.com/93f6ae5e9d5297ff234e477bf1f90559/tumblr_p1kpdpV4bf1usws96o5_400.gif

Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka, jest chaosem dla muchy...

i.imgur.com/sQSxXlk.gif

78.media.tumblr.com/8dfa6eda21927332eac35fb1a9f3c583/tumblr_oul8awJ46j1sk0xezo2_500.gif

Jestem jak każda nowoczesna kobieta próbująca mieć wszystko. Kochającego męża, rodzinę. Po prostu żałuję, że nie mam czasu na poszukiwanie złych mocy by dołączyć do ich piekielnej krucjaty.

cdn-wpmsa.defymedia.com/wp-content/uploads/sites/3/2015/05/Morticia-Addams-GIF.gif

31.media.tumblr.com/a70b68dc58deb8cb6563d039d87d1b3f/tumblr_ne0sw67MS61qdm4tlo1_500.gif

Brodata Samica

www.harry-potter.net.pl/images/articles/sam.png

Prefix użytkownikaavlee
Zdecydowanie dom rodzinny. Myślę, że większość, które mieszkają i pracują z dala od domu (w moim przypadku to +200 km, więc kawałek drogi jest), podziela moje zdanie. Już nawet nie mówię o świętach, bo to w ogóle świetny czas, kiedy cała rodzina (czasami rozjechana w różne strony świata) stara się choć parę razy w roku przyjechać. Mówię o takim powrocie, gdzie wracam po długiej trasie, w drzwiach stoi uśmiechnięta mama (bo w końcu dziecko ciermiężne się pojawiło), a na stole czeka ciepły, syty obiad, podczas gdy na codzień jadę na szybkich posiłkach, bo do tego zmusza obecny styl życia :D własny pokój, swojsko pachnące wyrko. Spokojne, ciche miasto, nie to co te hałaśliwe kolosy. Taki wypad do domu na weekend, raz w miesiącu pozwala się zresetować.

Niemniej popieram też Sam Quest, wieś to miejsce, gdzie można najlepiej odpocząć i się wyciszyć. Nic nie jest w stanie dorównać temu uczuciu. I ten niesamowity zapach.. pobyt na wsi to uczta dla wszystkich zmysłów
Chmurka

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: