Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Fernweh
05.12.2020 18:18
Nick

Pracownik Miodowego Królestwa
05.12.2020 17:58
Dino

Pracownik Miodowego Królestwa
05.12.2020 16:00
bo to wszystko burdel na kółkach i prowizorka, nie doszukujcie się logiki

moje życie to mem
05.12.2020 15:51
Ja nie zliczę, ile razy moja mama miała w pracy styczność z osobami z pozytywnym wynikiem, a i tak nie miała robionego testu.

A pracuje w placówce medycznej Wrozka

Praktykant w Ministerstwie Magii
05.12.2020 15:48
To jest dziwne, że nie chcą dawać testów ludziom mieszkającym z kimś chorym. Nie pierwszy raz to słyszę. WTF, myślałam, że świadczenia NFZ są na osobę, a nie na rodzinę. Całe życie w błędzie :|

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59580 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56259 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 44679 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43593 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 38727 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 37334 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36463 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33592 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
#zostanwdomu - czego Wam brakuje?
Prefix użytkownikagordian119
Na pewno nikogo nie zaskoczę, jeśli powiem że najbardziej na świecie brakuje mi wszystkich moich przyjaciół. Teraz, kiedy zacząłem się od jakiegoś czasu trochę odbudowywać psychicznie i uczyć się relacji z ludźmi, brakuje mi ich najbardziej. Brakuje mi też możliwości cieszenia się w pełni taką piękną pogodą, bo nie mogę sobie wyjąć roweru i pojechać z kimś na lody do biedry. Brakuje mi też normalnych świąt, takich jak zwykle, bo ja osobiście staram się przeżywać święta duchowo. W trakcie Triduum oczywiście oglądam transmisje z kościołów i staram się, żeby wszystko było normalnie, ale... nie jest. Dużo rzeczy tam brakuje, dużo rzeczy jest innych niż zwykle, tak pusto, smutno. Ale chyba najbardziej zdziwię was tym, że brakuje mi zajęć na uniwersytecie. Serio. Rok akademicki cały czas trwa, są zajęcia online, ale to nie jest to samo. I to nie tylko kwestia bycia w innym miejscu, nie tylko kwestia braku kontaktu z ludźmi, ale przede wszystkim mam takie wrażenie, że w takim trybie nikomu nie chce się pracować. O ile normalnie przychodzę na studia z przyjemnością, tak teraz jest na zajęciach niemożebnie nudno...
Witam was, moi drodzy,
w krainie czarów!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/gordian.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najpow2020.jpg

i.imgur.com/Jy8q3a1.jpg

s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/12/d8/e5/12d8e53b202c07dd261102bf53ad10c5.jpg

A jeśli chcecie zdobyć
Druhów gotowych na wiele,
To czeka was Slytherin,
Gdzie cenią sobie fortele.

Posycz sobie, mała żmijko
Wij się, żmijko, wij
Bądź milutka dla Gordiana
Bo cię przybije do drzwi!

pobierak.jeja.pl/images/3/5/8/235806_coachingowe-brednie.jpg

Od Hermionki78 na Halloweeeeeeeeeen

i.imgur.com/Ki6Z5wP.jpg

Order Dobrego Ucznia za 3. miejsce w konkursie na najaktywniejszego ucznia Hogwartu (2017/2018) :D
i.imgur.com/GnXvW0r.png

W Hogwarcie:

Gordian Stella (4.07-2016-8.07.2018)
Prefekt Slytherinu 2017/2018

Bruno Boccanegra (od 8.07.2018)

Prefix użytkownikafuerte
Mój styl życia się jakoś mega nie zmienił przez pandemię. Natomiast odczuwam po prostu psychicznie te ograniczenia. Dawniej może nie korzystałam jakoś często z tej możliwości, że mogę po prostu wyjść z chaty jak mam ochotę, a teraz kiedy nie mogę tego robić tak swobodnie, to mi to przeszkadza. Zwłaszcza, że za ścianą mieszka kretyn, za oknem ładna pogoda, więc byłaby idealna okazja do wyrwania się z domu i spaceru. Więc chyba chodzi po prostu o brak wyjścia z domu bez skrępowania i bez wymyślania jakiejś wymówki, kiedy się spotka policjanta. Albo bez zastanawiania się czy mam przyjąć mandat czy jednak nie. Zwłaszcza, że to wszystko przylazło akurat wtedy, kiedy ja postanowiłam, że zacznę się w końcu gdzieś więcej ruszać z domu. A tu proszę, nie wolno.

imgupload.pl/images/2020/01/19/tumblr_bc13207b378b2f01b6faa0c3ad9d44fc_1956b598_640.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Zawsze narzekałam, że nie mam czasu, aby posiedzieć w domu i mi tego brakuje. Teraz mam aż nadmiar czasu i wcale nie jestem z tego powodu szczęśliwa :/.
Czego mi brakuje najbardziej?
1. Przedszkola - siedzenie w domu ze znudzonym 5-latkiem może doprowadzić do szału, zwłaszcza kiedy już wszystkie zabawy się znudziły, a ja nie jestem zbyt kreatywna w tym temacie. Nie mogę się doczekać aż młody wróci do przedszkola.
2. Normalnych zakupów - zawsze lubiłam chodzić na zakupy, bo nawet jak o czymś nie pomyślałam w domu, to w sklepie zdarzało się, że dostawałam olśnienia i przypomniałam sobie o tym, co jeszcze powinnam kupić. Poza tym, brakuje mi świeżych warzyw, bo w sklepie, do którego chodzę niestety nie zawsze jakieś zostaną.
3. Restauracji - uwielbiam chodzić do restauracji, jeść dobre jedzenie i po prostu spędzać czas w klimatycznych miejscach. Nawet najlepsze jedzenie zamówione do domu, nie smakuje tak samo jak w restauracji.
4. Spacerów - przez 2 tygodnie ścisłej kwarantanny (20.03 zwróciłam z wakacji) nie mogłam wychodzić absolutnie nigdzie i na początku pocieszałam się tym, że miną dwa tygodnie, a ja będę mogła wyjść z psem na długi spacer do lasu albo pojadę sobie posiedzieć nad jeziorem itp. A tu nagle zakaz chodzenia do parków, lasów, na plaże... W dodatku fizjoterapeuta zalecał mi jak najwięcej spacerów. No nie wiem jak mam spacerować po mieszkaniu 48m. Dobrze, że mam psa, to chociaż trochę pochdozę.
To jest ogólnie coś, czego nie rozumiem, bo przecież mamy większą szansę na kontakt z innymi ludźmi na chodniku pod blokiem, niż w środku lasu czy na dzikiej plaży.
5. Kin, ogrodów zoologicznych, gospodarstw agroturystycznych - uwielbiam spędzać czas w tych miejscach, a teraz niestety nie ma takiej możliwości i nie wiadomo kiedy znowu się pojawi.
6. Spotkań z mamą - raz w tygodniu chodziliśmy do mojej mamy na obiad, teraz nie widzimy się praktycznie już od miesiąca. Chciałabym móc ją odwiedzić, ale wiadomo - to za duże ryzyko.
7. Dostępu do lekarzy - na marzec i kwiecień miałam zaplanowane wizyty lekarskie, badania diagnostyczne i laboratoryjne, ale to wszystko zostało odwołane. Na domiar złego się przeziębiłam, więc nawet nie mogę iść do lekarza rodzinnego.
8. Roweru - co roku z wytęsknieniem czekam na początek sezonu rowerowego, a w tym roku za jazdę na rowerze mogę dostać mandat (kolejny absurd).
9. Znajomych - tych najbliższych oczywiście. Spotykaliśmy się dosyć często, a teraz wiadomo, nie mamy takiej możliwości.

Czego mi kompletnie nie brakuje?
1. Pracy - jestem przeszczęśliwa, że mam wydłużone wakacje i nie muszę chodzić do pracy :D.
2. Wizyt u teściów - to jest chyba najlepsze w tej całej sytuacji, nie muszę odwiedzać teściów :D.
3. Kontaktu z ludźmi - oczywiście innymi niż Ci wymienieni bliżej. W ogóle nie brakuje mi kontaktu z klientkami czy z innymi obcymi ludźmi :).

To chyba wszystko. Mam nadzieję, że nasze siedzenie w domu rzeczywiście przyczyni się do wolniejszego wzrostu liczby chorych i szybszego wygaszenia epidemii.
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: