Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Alfa i Omega
09.07.2020 00:21
No to dobranoc! Wrozka

PS. Te emotki przenoszą mnie w czasy Gadu-Gadu, czuję się jakbym znowu była w podstawówce, haha

Niezwyciężony mag
09.07.2020 00:16
Czas spać, co poradzisz xD

Alfa i Omega
09.07.2020 00:14
No i zostałam sama, czad xD

Alfa i Omega
09.07.2020 00:09
Widzę z boku, że jest jeszcze parę osób online, ale nikt się nie odzywa. Może to zombie jezyk

Niezwyciężony mag
09.07.2020 00:08
Dwa trupy żywym nie czynią :D

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59540 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 55686 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 44098 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 42137 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 36872 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36313 punktów.

7) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 34148 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33039 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30802 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
Dlaczego nie powstają wysokobudżetowe gry w uniwersum HP?
n0timportant
No właśnie, jak myślicie?

Przecież to by się sprzedało jak świeże bułeczki! Ponownie przeżyć przygodę Harrego w Hogwarcie przez wszystkie części, no miodzio Taniec urodzinowy No a ta obecna gra na komórki raczej wysokobudżetowa nie jest.

Ciekawe, czy to sprawa bardzo drogich licencji? Chociaż filmy o magicznych stworzeniach jakoś kręcą. Jestem bardzo ciekaw waszych opinii.
Edytowane przez n0timportant dnia 11.05.2020 13:49
Slytherin

https://fshoq.com
Prefix użytkownikagordian119
No nie wiem czy ktoś by w to grał... Szał na HP minął już jakieś 10 lat temu, obecnie to raczej seria którą jarają się starzy wyjadacze z tamtych czasów, obecnego młodego pokolenia to już raczej nie łapie tak bardzo. Do tego niby jak miałaby taka gra dzisiaj wyglądać? Platformówki i przygodówki już zdecydowanie wyszły z mody, dzisiaj to już raczej same niszowe produkcje, podobnie zresztą jak wszystkie gry na licencji (i całe szczęście!). To już raczej nie jest dochodowy biznes, a dzisiaj raczej wszystkie te studia, które byłoby stać na zrobienie takiej gry, stawiają raczej na sprawdzone, oklepane schematy: strzelanki, mechy, sci-fi - to jest teraz na topie (może właśnie dlatego przestałem obserwować rynek gier jakieś 5 lat temu? no, może jeszcze ze względu na stary sprzęd xD ), raczej nie eksperymentują. Nie sądzę, żeby to się komuś opłacało, bo to byłaby gra jednak bardzo niszowa. Pozostaje się więc cieszyć pierwszymi trzema częściami HP na Playstation, bo tylko te nie są totalnymi crapami...
Witam was, moi drodzy,
w krainie czarów!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/gordian.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najpow2020.jpg

i.imgur.com/Jy8q3a1.jpg

s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/12/d8/e5/12d8e53b202c07dd261102bf53ad10c5.jpg

A jeśli chcecie zdobyć
Druhów gotowych na wiele,
To czeka was Slytherin,
Gdzie cenią sobie fortele.

Posycz sobie, mała żmijko
Wij się, żmijko, wij
Bądź milutka dla Gordiana
Bo cię przybije do drzwi!

pobierak.jeja.pl/images/3/5/8/235806_coachingowe-brednie.jpg

Od Hermionki78 na Halloweeeeeeeeeen

i.imgur.com/Ki6Z5wP.jpg

Order Dobrego Ucznia za 3. miejsce w konkursie na najaktywniejszego ucznia Hogwartu (2017/2018) :D
i.imgur.com/GnXvW0r.png

W Hogwarcie:

Gordian Stella (4.07-2016-8.07.2018)
Prefekt Slytherinu 2017/2018

Bruno Boccanegra (od 8.07.2018)

Prefix użytkownikabajan
Powstaje, powstaje ;) Dwa lata temu był wyciek z grupy pokazowej. Avalanche Software pracuje nad AAA RPGiem w świecie HP. Widać, że nie było o tym aż tak głośno, bo 4/5 ludzi nawet o tym nie wie.

To co wyciekło do Internetu było nagrane telefonem. Wczoraj skończyłem z nudów i w ramach czekania na oficjalne ogłoszenie gry, które ma nastąpić tego lata, przerabiać film, który wyciekł z grupy pokazowej. Zbudowałem od nowa całe audio bo było tragiczne, a z video już za dużo nie da się wycisnąć. Wrzuciłem go na subreddita, w którym regularnie pojawia się coś nowego, związanego z tą grą. Polecam tam zajrzeć.

Tutaj link do edytowanego filmu
https://www.reddi...ompletely/

Jakiś czas temu, znany dziennikarz napisał, że na tegorocznym E3, WB miało pokazać nowego Batmana i HP RPGa oraz jeszcze jakąś tajemniczą grę, ale ze względu koronawirusa, E3 zostało anulowane. Zamiast niego trwa Summer Game Festival przez całe lato i co jakis czas zostają pokazane nowe gry. WB jest na liście SGF, ale nie podali daty kiedy coś pokażą, więc może być to w każdej chwili. Mówi się, że pokażą w czerwcu, wtedy E3 miało mieć miejsce.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: