Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Ciasteczkowy Diler
13.07.2020 12:12
Rachel Otterly, a ja piszę po raz kolejny - wejdź na stronę Edenu. Tam są spisy PBFów i wszystkie wskazówki

Naczelna sóweczka
13.07.2020 11:58
Nie wiem
Nie wiem
Nie wiem
Nie wiem
Nie wiem
Nie wiem

Chyba odpowiedziałam na wszystkie pytania

Prefekt Ravenclawu
13.07.2020 11:44
Ponawiam pytanie:
Jakby była szkoła magii i czarodziejstwa w Polsce, jakby sie nazywała, gdzie by się znajdowała i jak wyglądała? Jak by się uczniowie uczyli? Czy byłyby domy? Jak tak, to ile? .......

Prefekt Ravenclawu
13.07.2020 11:28
Nie wiedziałam że zostałam Kurkonką xD

Fotoaparatka
13.07.2020 11:18
Już jest! Nowe wydanie Proroka Niecodziennego! Zapraszamy do lektury!

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59558 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 55688 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 44100 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 42163 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 36930 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36313 punktów.

7) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 34508 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33099 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30822 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
The Politician - Wybory Paytona Hobarta
monciakund
i.datapremiery.pl/1/000/15/328/wybory-paytona-hobarta-sezon-1-the-politician-season-1-cover-okladka.jpg

Payton Hobart (Ben Platt), dobrze sytuowany uczeń z Santa Barbara w Kalifornii, już w wieku siedmiu lat miał sprecyzowane plany na przyszłość - stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po drodze do tego ambitnego celu Payton musi jednak przebrnąć przez najbardziej grząskie bagno w historii polityki - liceum Saint Sebastian. Aby wygrać wybory na przewodniczącego samorządu szkolnego, zapewnić sobie miejsce na Harvardzie i przybliżyć się do wymarzonego celu, Payton będzie musiał przechytrzyć swoich cwanych kolegów, nie narażając na szwank własnych zasad moralnych i mozolnie wypracowanego wizerunku.

Oglądacie? Macie zamiar? Zapraszam do dyskusji, proszę o oznaczanie ewentualnych spojlerów.

confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

s14.favim.com/orig/160717/derek-shepherd-gif-gir-meredith-grey-Favim.com-4535174.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.
Gryfa córce, redakcyjnej
Na tym świecie ambitniejszej
Od niej nie ma. Tu rysunek,
Tam malunek i do tego
Social media. Wizerunek
Hp-neta tam kreuje, ego
Strony reperuje. Szczerze,
Bardzo, bardzo szczerze mówiąc
Człek orkiestra, żywa gwiazda.
Żyj nam wiecznie, twórz i kreuj.
Koniec, basta - taki mus i
Żyraf pasta.

---

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_pedzel.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/moncia.jpg

Prefix użytkownikaCoSieDzieje
Nie oglądam i nie oglądałem, ale jeżeli polecisz to chętnie zajrzę. Może nie zniechęci mnie ścieżką dźwiękową po 5 minutach jak w "Głębi lasu". Tak się rozwodzę, żeby były trzy linijki, ale wciąż nie zadałem ważnego pytania - oglądasz i polecasz? :D
www.harry-potter.net.pl/images/articles/redniec20201.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnick20201.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmar20201.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/redaktor.jpg

Wcześniejszych nie mogę znaleźć i dobrze

monciakund
Oglądam i polecam - głównie ze względu na bardzo dobrą obsadę (a przede wszystkim moją miłość do Bena Platta i Laury Dreyfuss).

Co prawda ma trochę absurdalny humor i przekoloryzowane postacie, ale ten cały (zamierzony) kicz dodaje temu serialowi charakteru. Polecam zapoznać się ze zwiastunem, bo bardzo dużo mówi o tym, czego można się spodziewać. No i serial miał cudowne plakaty promocyjne Serce

confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

s14.favim.com/orig/160717/derek-shepherd-gif-gir-meredith-grey-Favim.com-4535174.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.
Gryfa córce, redakcyjnej
Na tym świecie ambitniejszej
Od niej nie ma. Tu rysunek,
Tam malunek i do tego
Social media. Wizerunek
Hp-neta tam kreuje, ego
Strony reperuje. Szczerze,
Bardzo, bardzo szczerze mówiąc
Człek orkiestra, żywa gwiazda.
Żyj nam wiecznie, twórz i kreuj.
Koniec, basta - taki mus i
Żyraf pasta.

---

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_pedzel.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/moncia.jpg

Mówiłem, że odpiszę za chwilę no i czego by nie powiedzieć odpisuję. Tylko ta chwila taka nieco dłuższa.

No więc tak - sprawdziłem na filmwebie i moje przeczucie, że nie kojarzyłem tych aktorów okazało się słuszne. Podchodzę więc do tematu bez żadnych uprzedzeń i założeń i liczę, że się nie zawiodę. Obejrzę pierwszy odcinek dzisiaj albo jutro i zobaczymy jaki będzie efekt.

Co do przekoloryzowania i absurdów - jedynym serialem, który obejrzałem w ostatnich miesiącach i o którym, nie dość, że pamiętam, to na dodatek mi się podobał jest "Outer Banks". Po tamtejszym jechaniu po realizmie jestem gotowy na różne dziwactwa.

Obejrzałem zwiastun - oni na pewno są nastolatkami?

Prefix użytkownikaGinny Evans
O, akurat skończyłam wczoraj oglądać nowy sezon. Generalnie wrażenia pozytywne. Tak jak zostało to wspomniane wyżej, serial ma specyficzną konwencję i jest pełen absurdów. Już doszłam do takiego etapu, że nawet nie próbuję kwestionować tego co tam się dzieje. Z takich ciekawszych wątków podobało mi się jak została przedstawiona potrzeba zmiany pokoleniowej w polityce. To jak priorytety różnych pokoleń są zupełnie inne, a szczególnie starszym pokoleniom często brakuje samorefleksji. Wątek z matką i córką był cudny.

Nie podobało mi się to, że Ben Platt śpiewał dopiero w ostatnim odcinku. Toż to skandal!

Minispojler:
Spoiler :: Pokaż
A, i totalnie głosowałabym na Georginę <3

i.imgur.com/XCreaFe.gif

I love you, April. I always have. I love everything about you, even the things I don't like, I love. And I want you with me. I love you and I think that you love me too. Do you?

i.imgur.com/jFKHizW.gif

Miałem tutaj napisać po dwóch odcinkach, a potem o pierwszym sezonie, ale nie wyszło i obejrzałem całość. Jeżeli miałbym opisać ten serial jednym słowem to byłoby to słowo "nierówny".

W sumie to dotyczy obu sezonów - pierwszy zaczął się bardzo obiecująco, ale dostał zadyszki w odcinku o wyborcy i pierwszym o zamachu. Drugi sezon był trochę słabszy z niższym stężeniem absurdu (szkoda), ale całość się bardzo dobrze broni.

Jak dla mnie warto obejrzeć zwłaszcza dla śpiewania i parsknięć, które niestety stają się coraz rzadsze. Pierwszy sezon to takie 7,5/10 a drugi 6,5/10 - mam nadzieję, że trzeciego nie popsują :D

ps. Ile lat miała Infinity w pierwszym sezonie?

Prefix użytkownikafuerte
Drugi sezon faktycznie słabszy. Mam w ogóle wrażenie, że słabym punktem tego serialu jest zakończenie - i odnoszę to wrażenie w odniesieniu do obydwu sezonów. Początki zawsze są mocne, fajne, czuć, że coś się dzieje, ale te finały są jakieś takie, miałkie. Mam w ogóle wrażenie, że finał drugiego sezonu mógłby być po prostu finałem całego serialu. W sensie wiem, że mamy docelowo dotrzeć do prezydentury - plz Payton, come to Poland - ale ten finałowy obrazek - poza końcówką - pasowałby na zakończenie historii.

To co jednak lubię w tym serialu, to genialnie dobrana obsada. A oglądanie Judith Light i Bette Midler to w ogóle wisienka na torcie. Gwyneth Paltrow była idealna już w pierwszym sezonie, ale teraz te jej pokopane pomysły w kampanii wyborczej utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie można było wybrać lepszej aktorki do tej roli. Aż mi się od razu przypomina jej pomysł świeczek o zapachu waginy. Tak samo normalny jak niepodległość Kalifornii postulowana przez Georginę w serii.

Ogólnie uważam, że serial jest wart obejrzenia. Za czarnym humorem jest ukryte dość pouczające przesłanie, więc na pewno czas nie pójdzie na marne. No i aktorsko naprawdę sztos. No i wszyscy są piękni, mają super ubrania i fajnie się na nich patrzy.

imgupload.pl/images/2020/01/19/tumblr_bc13207b378b2f01b6faa0c3ad9d44fc_1956b598_640.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: