Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Wielki mag
05.10.2022 14:59
A nie żoną?

halo, regulamin
05.10.2022 14:59
Nieoryginalna, a to nie Ty jesteś dziewczyną Antona???

Wielki mag
05.10.2022 14:24
Halo Nieor, czy twój ziom ma w ofercie prawo rzymskie i konstytucyjne? xD

Waldeinsamkeit
05.10.2022 13:58
to moze ja znam dziewczyne antona hehe

halo, regulamin
05.10.2022 06:42
To byłby już całkowicie mały świat xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56965 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42671 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33748 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Czarne postacie
Syriusz32
W sumie dosyć często widziałem czarną postać z czarną twarzą i jakimiś jeszcze łańcuchami itd, ale ja mieszkałem przez pół życia obok kominiarza, więc się go nie bałem. Nie zmienia faktu że część się może bać. Co prawda nie kojarzę żeby ten co mieszkał koło mnie nosił pelerynę, ale to może zależy od regionu.
s10.gifyu.com/images/tumblr_p53tvh3Oxi1v1fssvo1_500.gifv.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/syriuszwielkawojnaff.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/tajemnicamini.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-zarlok.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-zasluzony.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021wydarzenie2.png

"Syriusz przejmujesz się mniej swoją maturą niż ślizgoni wygraniem Pucharu, a to jest jakieś osiągnięcie xD" ~ Anton

Prefix użytkownikaAneta02
Jedyna czarną postacią, którą kojarzę (prócz kominiarzy naturalnie) to mężczyzna o nazwisku Trynkiewicz. Pamiętam, jak już dawno dawno mówili, że chodzi taki ubrany na czarno i zgarnia dzieciaki. No cóż xD

Czym mogą one być? (Odnosząc się do postu Adersa)
Mogą być wytworem wyborazni, stworzone przez strach, stres lub inne czynniki. Jak już wspominałam w innym temacie, człowiek przez emocje może zobaczyć różne rzeczy i wierzyć, że istnieją.
Znaczy się owszem, one istnieją, skoro ktoś je widział, istnieją w umyśle, ale są niegroźne, bo są nienamacalne.
i.pinimg.com/originals/b0/de/82/b0de82da6d68b257040b5c632f9bb88c.gif

W ezoteryce Wunjo wskazuje na szczęście, które osiągamy szczerymi intencjami, życzliwością i zdrowymi relacjami. To dobra karma, która wraca w najlepszym dla nas momencie. Aby działać zgodnie z energią runy, dobrze jest otaczać się dobrymi ludźmi, którzy wznoszą nas do góry, zamiast ściągać na dół. Szczęście i radość mnoży się, kiedy się je dzieli, dlatego dbaj o relacje i dziel się dobrymi wibracjami z tymi, których kochasz.

Chlubne i niechlubne osiągnięcia

i.ibb.co/VDvT8Ym/2021-komentator.png

i.ibb.co/MGBXgg3/zaginionyaneta.jpg

https://www.wattpad.com/user/Lavender_Potter
A czy ktoś widział je w tym samym momencie? Są jakieś wiarygodne źródła? Bo zbiorowa halucynacja byłaby wtedy, gdyby wszyscy widzieli naraz, a tu wygląda że to po prostu halucynacja, bo widzą pojedynczo xD

W ezoteryce Wunjo wskazuje na szczęście, które osiągamy szczerymi intencjami, życzliwością i zdrowymi relacjami. To dobra karma, która wraca w najlepszym dla nas momencie. Aby działać zgodnie z energią runy, dobrze jest otaczać się dobrymi ludźmi, którzy wznoszą nas do góry, zamiast ściągać na dół. Szczęście i radość mnoży się, kiedy się je dzieli, dlatego dbaj o relacje i dziel się dobrymi wibracjami z tymi, których kochasz.

Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Nie wierzę za bardzo w prawdziwość takich historii, a już tym bardziej w istnienie tych postaci, zwłaszcza w ciemności. Nasze mózgi potrafią nam płatać różne figle. Czytałam jednak, że często paraliżowi sennemu towarzyszy właśnie widzenie takiej czarnej postaci nad łóżkiem/w kącie pokoju. Podejrzewam, że ma to jakiś związek z samym paraliżem i pracą mózgu. Być może w ten sposób wizualizujemy sobie lęk?
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."

Keira Karkarow napisał(a):

Nie wierzę za bardzo w prawdziwość takich historii, a już tym bardziej w istnienie tych postaci, zwłaszcza w ciemności. Nasze mózgi potrafią nam płatać różne figle. Czytałam jednak, że często paraliżowi sennemu towarzyszy właśnie widzenie takiej czarnej postaci nad łóżkiem/w kącie pokoju. Podejrzewam, że ma to jakiś związek z samym paraliżem i pracą mózgu. Być może w ten sposób wizualizujemy sobie lęk?

Podpinam się pod to.

Buszuję również po źródłach podesłanych przez Adersa i nasuwa mi się pewien wniosek. Ludzie nieświadomie wizualizują sobie to, co właśnie czytają w internecie albo słuchają na ten temat. Gdybym była osobą o słabej kondycji psychicznej i słabych nerwach, zapewne siedziałabym po przeczytaniu kilku artykułów i gryzła paznokcie w zastanowieniu czy to co przeczytałam to aby nie prawda i co zrobię jak zobaczę calą tą czarną postać. I zapewne zauważyłam ją w snie, jakimś cieniu albo w upojeniu alkoholowym. Zastanawiam się ile z tych osób, które zobaczyły to zajwisko słyszały o nim wcześniej.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: