Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
Perełki wśród artykułów
Serea
Och, wstawiaj! Wstawiaj wszystkie xD

Popieram!
Dzisiaj zebrałam się na odwagę i postanowiłam przeczytać wszystkie perełki. Nie zdołałam xD Ómarłam już w połowie. A klawiatura nadaje się chyba już tylko do wymiany. I za każdym razem ten sam konstruktywny komanatarz: KWIIIK! Aż rodzice się przestraszyli.
img217.imageshack.us/img217/8311/tumblrkyee1na7tq1qzmh77.gif


Tak. On ocieka cholernym seksem i jest cholernie cudowny. A jego francuski to marzenie.


img.userbars.pl/19/3689.png

FAN CLUB SoLL pod patronatem Trio: Sol, Villemo i Ingrid xD
* Io xD
* Sarahis!
(dopisałam się sama, sorry xD)
Esey
* losiek13
* E-Vaire
* Kyinra

Zapisy czynne ; P

OBSESYJNA FANKA STEPHANA LAMBIELA.

I odrobinę mniej obsesyjna kwartetu, który wraz z nim tworzą Brian Joubert, Johnny Weir i Evgeni Plushenko.


PseudoBETA do wynajęcia -> Sarahis poleca


Wielbicielka palantowatych tworów wyobraźni Serei i Sarahis xD

img.userbars.pl/162/32343.gif
 
http://myanimelist.net/animelist/Andromeda69
Miss Bagwell
Sev mówi, że spadła z krzesła a ja siedzę i wyję z twórczości najzdolniejszych userów na stronie. xD
Bjork

www.totalmusicmagazine.com/interviews/bjork_1.jpg

All Is Full Of Love

You'll be given love
you'll be taken care of
you'll be given love
you have to trust it

maybe not from the sources
you've poured yours
into
maybe not
from the directions
you are
staring at

twist your head around
it's all around you
all is full of love
all around you

all is full of love
you just ain't receiving...



Siobhan Donaghy



3.bp.blogspot.com/_vGxu95Ycrow/R1KrsnBY_jI/AAAAAAAAASo/DBetTxwp2DY/s320/ghostsalbum300.jpg


Ghost


Full mug my friends certainly familiar
Ah, hear that glitch say search the orbs

Tree-ann said it his seize the circus
Ram's wool that cause way a cricus

Full mug my friends certainly familiar
Warmy funny Anna say say maluska

Sworn under an oath to war
Sworn under an oath to war

Phwoar so spirit smother me in
Ah, hear that glitch fought and ought

Fuel full fat her glass of milk
Warm sitting here, sitting in bed

Sworn under an oath to war
Sworn under an oath to war
Sworn under an oath to war






Fever Ray





If I Hard A Heart


This will never end cause I want more
More give me more give me more
This will never end cause I want more
More give me more give me more

If I had a heart I could love you
If I had a voice I would sing
After the night when I wake up
Ir17;ll se what tomorrow brings

Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah
If I had a voice I would sing

Dangling feet from window frame
Will they ever ever reach the floor
More give me more give me more

Cushion filled with all I found
Underneath and inside just to come around
More give me more give me more

Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah
If I had a voice I would sing




www.thelineofbestfit.com/wp-content/media/2010/01/TheKnife.jpg

The Knife - Heartbeats


One night to be confused
One night to speed up truth
We had a promise made
Four hands and then away

Both under influense
We had demons in
To know what to say
Mind is a razorblade

To call for hands of above
To lean on
Wouldn't be good enough
For me, no

One night of magic rush
The start of simple touch
One night to push and scream
And make believes.

Ten days of perfect tunes
The colors red and blue
We had a promise made
We were in love
 
dawnyuser
Oto największa perełka jaką udało mi sie znaleźć. Mimo, że nie na tej stronie to jednak dotyczy tego portalu, a szczegółnie głownego SA - Krico. Wiem, że prawdopodobnie dostanę bana za powiadomienie Was o tym jakże przykrym incydencie, ale sądzę, że macie prawo znać prawdę. Oto moi drodzy, przed Wami uroczy "spisek". Wypoiwiedź dwóch stron. Sami ocencie ( szybko, ponieważ pewnie zostanie to równie szybko skasowane ) kto ma rację:



Decyzja o zmianie adresu i portalu stanowiła jedyne możliwe rozwiązanie, które zapewni dalsze funkcjonowanie HPnews. Od ostatniego dnia marca, sami widzieliście, że z serwisem działo się bardzo źle. Nowy właściciel w ogóle się nim nie interesował i doprowadził go do ruiny. Podejrzewamy, że robił to celowo, aby zniszczyć konkurencję. Jawa, obecny właściciel Hpnews.pl to nikt inny jak główny administrator innego serwisu www.harry-potter.... Jest nam niezmiernie przykro, że dopiero przez tygodniem udało się wykryć to oszustwo ( bo tylko tak to można nazwać). Jawa okłamał redaktorów, czytelników i Lipę, poprzedniego właściciela od którego kupił portal. W powitalnym newsie, nie wspomniał, ani słowem, że ma inną stronę, co więcej jedną z największych Polsce.

W dalszej części newsa znajdziecie szczegółowe wyjaśnienia. Uznaliśmy, że powinniście poznać całą prawdę, Jednocześnie liczymy, że pomimo tych zawirowań nadal będziecie z nami, pod adresem HPNowosci.pl. Jawa mógł nas oszukać i wykupić portal, lecz w żadnym razie nie może wykupić jego czytelników!

Ostatnie miesiące były dość burzliwe dla działania serwisu. Po odejściu Lipy, Hpnews nie było już taką samą stronę jaką pamiętamy z ostatnich 5 lat. Choć, pod koniec marca pojawił się nowy właściciel znany nam szerzej pod kryptonimem Jawa, po kilku tygodniach zupełnie przestał się interesować stroną. HPNews popadło w największy w jego historii kryzys. Pomijając jeden artykuł w pierwszych tygodniach czerwca brakowało jakichkolwiek aktualizacji. 23 czerwca ukazał się rozpaczliwy news Kariniki o naprawie Hpnews w którym nasza redaktorka pisała o opłakanej sytuacji w serwisie. W kolejnych dniach po apelu Karinki, ukazały się pierwsze newsy czytelników. To właśnie, dzięki Wam serwis powoli zaczął wychodzić z kryzysu. Zawsze byliście jego wielką siłą. Pod koniec czerwca okazało się, że nawet bez redaktora naczelnego i praktycznie bez redakcji, HPNews może znowu działać. Na początku lipca pojawiła się pierwsza nadzieja, że strona wyjdzie na prostą. Po raz pierwszy od wielu tygodni dał o sobie znać Jawa, odpisując na mail naszego redaktora Larwy. W jednym z zamieszczonych wkrótce newsów mogliśmy przeczytać o reaktywacji HPNews po raz trzeci ( stanowiło to nawiązanie do reform, jakie w serwisie przeprowadzał kiedyś Lipa)

Niestety, bardzo szybko się okazało, że były to tylko puste słowa. Nie będę oceniał jednego z redaktorów, ponieważ wiem że chciał jak najbardziej dobrze. Rozumiem jego tłumaczenie, że zniknął z serwisu ,ze względu na awarię komputera, i liczę że po naprawie zechce nadal z nami współpracować. Bardziej skłaniam Was aby się skupić, na podejściu obecnego właściciela Jawy. Dni przemijały, a my doskonale zdawaliśmy sobie sprawę, że na dalszą metę HPNews nie może tak funkcjonować. Bardzo chciałem aby odbudować nową redakcję, zbierając nowych redaktorów. Tylko co z tego skoro nie mieliśmy możliwości, aby założyć redaktorskie konta. Takie uprawniania miał tylko główny administrator, a z nim w ogóle nie było kontaktu. 11 lipca wysyłałem do niego długi list r11; w którym wprost spytałem jakie są jego plany związane z serwisem. Czy będzie się na nim angażował, a jeśli nie to czy zdecyduje się wyznaczyć kogoś kto pokieruje Hpnews? Spytacie jaka była odpowiedź? Nikogo nie zaskoczę, jak powiem że żadna. Podobnie jak z dziesiątkami innych maili, które sami wysłaliście jako czytelnicy serwisu. Jawa nie odpisywał odwadniając, że w ogóle mu nie zależy na HPNews Bardzo mnie to niepokoiło, ponieważ jakby nie patrzeć kupując stronę Jawa wyłożył pod koniec marca niemałą sumę. Skoro zainwestował to jaki był jego cel? Miał chęci, lecz nagle stracił zapał? 12 lipca, w poprzednią sobotę przeglądając pocztę w oczy rzucił mi się mail, który jeszcze w listopadzie otrzymałem od administratora serwisu www.harry-potter.... Uściślając bardziej niż jego treść zainteresował mnie nadawca r11; Jakub W. Już wtedy byłem niemal pewny, że gdzieś widziałem to nazwisko...

Idąc dalej, przykro mi to pisać, szczególnie w odniesieniu do osoby, która jest właścicielem serwisu, ale fakty jakie na dzisiaj znam są jednoznaczne r11; Jawa, przejmując serwis nie powiedział nam wszystkiego. Jego imię i nazwisko z zakładki redakcja HPNews, jest takie samo jak to, które widnieje w mailu otrzymanym przeze mnie od administratora serwisu Harry-potter.net.pl. Co więcej zgadzają się również nazwy miejscowości. Jawa pisał na Hpnews używając numeru IP ze Szczecina. Osoba z HP.net.pl również jest z tego samego miasta...

Nasze podejrzenia potwierdza na 100% adres e-mail osoby zarządzającej domeną Hpnews.pl- DNS admin . Wszelki komentarz wydaje się zbędny....

Błyskawicznie napisałem o tych szokujących odkryciach do poprzedniego właściciela Hpnews, Lipy i razem doszliśmy do jednego wniosku, że ciężko tu mówić o przypadku. O tym dlaczego osoba, która jest związana z Harry-potter.net.pl wykupiła serwis możecie się domyślać sami. Nie było już sensu liczyć, że dogadamy się z Jawą. Jedynym rozwiązaniem aby uratować Hpnews, od upadku było połączenie się z innym serwisem.

Większość z Was zapewne pamięta o naszej przyjaźni ze stroną HPnowosci.pl, z którą nie tak dawno organizowaliśmy razem konkurs. W jednym mailu przedstawiłem im sytuację w jakiej znalazło się HPNews prosząc o pomoc. Odpowiedź była błyskawiczna. Jeszcze w niedzielę odezwał się do mnie redaktor naczelny HPNowosci Konrad proponując, że razem od podstaw stworzymy nowy serwis. Podkreślę to jeszcze raz, serwis całkowicie niezależny, od osób, które chciały doprowadzić nas do upadku. Już następnego dnia w poniedziałek, nasze słowa zostały przełożone na namacalne działania. Na początek znaleźliśmy nowy serwer, a później rozpoczęliśmy budowę serwisu praktycznie od podstaw. Pisząc o tych pracach muszę podkreślić olbrzymie zasługi Konrada, który wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności w przeciągu kilku dni stworzył nowoczesny i schludny portal. Ja sam razem z redaktorami HPNews: Smolonem, Ritą i Tomkiem Blackiem skupiałem się nad tworzeniem odpowiednich działów i wgrywaniu, artykułów których tyle napisaliśmy przez ostatnie lata. Aktywni byli również pozostali redaktorzy HPnowosci.pl przerzucając ze swojego serwisu wszystkie materiały.

O naszych planach nie pisaliśmy Wam ani słowem celowo, z obawy przed konsekwencjami z jakimi spotkamy się ze strony nowego właściciela. Nie wiemy nawet, ile ten news będzie się znajdował na stronie głównej, ponieważ całkiem słusznie podejrzewam, że ujawnianie szokującej prawdy, może się okazać niewygodne dla osób z naszej konkurencji.

W imieniu redakcji, informuje że wbrew staraniom, niektórych osób serwis będzie działał nadal. Od dzisiaj, czyli od 19 lipca zapraszamy Was pod nasz nowy adres r11; HPNOWOSCI.PL, pod którym prezentujemy nowy serwis. Głęboko liczę, że po utracie dawnej strony nie utracimy Was czytelników. Byliście z nami przez ostatnie pięć lat. Mamy nadzieję, że przez kolejna pięć będzie podobnie.

Sprostowanie naszego SA

Na pewno wszyscy czekają na jakieś wyjaśnienia ode mnie. Proszę bardzo. Wszystko wyjaśniam. Bez żadnych niedopowiedzeń. Bez żadnego omamiania. Bez żadnego owijania w bawełnę. Zapraszam do czytania.

Zacznijmy od tego, że w żadnym wypadku nie kupiłem HPNews.pl po to, aby zniszczyć konkurencję. Po pierwsze, serwis HPNews.pl nie stanowił dla Harry-Potter.net.pl żadnej konkurencji, jeżeli chodzi o popularność strony. Oczywiście, HPNews.pl może przewyższać Harry-Potter.net.pl pod względem ilości wartościowych newsów oraz lepszej grafiki, ale to nie stanowi podstawy do jakichkolwiek działań mających na celu zniszczenie tej strony, na korzyść drugiej. Po drugie, jeżeli miałbym zamiar zniszczyć HPNews.pl (a to w żadnym wypadku nie leży w moich intencjach), to usunąłbym wszystkie pliki z serwera, albo po prostu zrobił przekierowanie na Harry-Potter.net.pl - czy taka forma destrukcji strony nie byłaby prostsza?



Zdaję sobie sprawę, ile serca Lipa, oraz inni użytkownicy, włożyli w tę stronę, dlatego tym bardziej nie miałem (i nie mam) zamiaru niszczyć tej pracy.



Tutaj nastąpiła autodestrukcja, bo redaktorzy sami doprowadzili do stanu, jaki panuje obecnie. Po części trochę w tym mojej winy, bo nie zajmowałem się stroną tak, jak należy (ba, nie dorównuje Lipie do pięt!). Od razu informuję, że wszelkie maile, jakie były wysyłane pod adres , nie dochodziły do adresata. Po przeniesieniu strony na nowy serwer poczta nie została skonfigurowana, więc maile nie miały szansy do mnie dotrzeć. Także rozwiewam wszelkie wątpliwości co do tego, dlaczego nie odpisywałem na te długie maile, które rzekomo otrzymywałem - po prostu do mnie nie dochodziły. W takim wypadku nadawca powinien otrzymać stosowny e-mail informujący o tym, że wiadomość nie dotarła do adresata, ale zgaduję, że ta kwestia została pominięta przez co niektórych. Teraz adres już działa.



Piszecie, że oszukałem Was, nie pisząc, że jestem właścicielem Harry-Potter.net.pl. Zastanowiliście się chociaż, dlaczego miałbym o tym informować? Jeżeli napisałbym w pierwszym newsie, że jestem Krico z Harry-Potter.net.pl, to przypuszczam, iż obecna redakcja HPNews.pl nie byłaby uszczęśliwiona, a poza tym redakcja z Harry-Potter.net.pl tym bardziej. Także podsumowując: to nie jest tak, że skłamałem, tylko po prostu nie napisałem wszystkiego. A to jest różnica.



Do wszystkich, którzy w słowach redakcji doczytali się, że to był spisek, a wszystko sprowadzało się do wyeliminowania konkurencji: Nie, to nie prawda. Jestem właścicielem wielu stron; nie każdej stronie mogę poświęcić tyle czasu, ile powinienem, dlatego z reguły wyznaczane są osoby, które są odpowiedzialne za dany serwis. Moja rola sprowadza się do zapewnienia bezawaryjnego działania stron oraz do ich promowania wśród rzeszy Internautów. Może ten model działania różni się od tego ogólnie przyjętego (że właściciel jest doszczętnie poświęcony stronie), ale tak to u mnie działa.



Startując z nowym serwisem pod nieznaną nazwą (znaną tylko nielicznym), nie ma co oczekiwać, że serwis stanie się popularny. Dzisiaj, jako że w końcu mogę poświęcić się serwisom, które zaniedbywałem, chciałem skontaktować się z redakcją w celu ustalenia kilku spraw, ale z racji tego, że wynikła taka sytuacja, jaka wynikła, nie wiem, czy ktoś zechce ze mną rozmawiać. Jakby co - (już od kilkunastu minut zasypywany spamem).




Sami zdecydujcie, czy chcecie podążać za mną, wyciągnąć HPNews.pl na wyżyny, czy też lepszą opcją jest startowanie od zera, mając jedynie przed oczami wizję stworzenia największego w Polsce portalu o HP... Ja tylko oświadczam, że nie mam zamiaru krzyżować Waszych planów, ani tym bardziej działać na Waszą niekorzyść. Jeżeli uważacie mnie za wroga publicznego - Wasza decyzja. Na końcu jeszcze raz zaznaczę, że nie miałem na celu niszczyć tej strony (bo to nie miałoby żadnego sensu), natomiast pośrednio poprzez moje niedbalstwo strona nie rozwijała się (blokowałem przyjęcie nowych redaktorów? utrudniałem działania?).



Widząc spadek zainteresowania Harrym Potterem rodzi się pytanie, czy jest sens tworzyć kolejny portal o tym samym, skoro jeden gotowy, mający swoją historię, już jest. Mimo wszystko, życzę powodzenia przy tworzeniu nowego portalu. Natomiast jeżeli miałby nastąpić jakiś zwrot akcji - pomogę (w miarę możliwości) przy odbudowie HPNews.pl

Jawa (HPNews.pl) ~ Krico (Harry-Potter.net.pl)
Edytowane przez dawnyuser dnia 22.07.2008 14:49
 
lenne
Bez urazy, wole wypić sok z cytryny aniżeli się męczyć z czytaniem tak obszernego 'newsu'. Pewnie śmieszny ale lenia mam xD
A wykucie na blache całego tomu mnie powala.

EDIT: Przeczytałam całe. Nie komentuję, ale masz racje, usuną to ^^
Edytowane przez lenne dnia 23.07.2008 10:06
img23.imageshack.us/img23/7834/1dcd56cbf57ee244304927f.jpg
 
Ginny_Weasley_
:lol::lol::lol:
*Bo miłość boli*
 
Prefix użytkownikaChristina
Już to gdzieś czytałam. Dziwię się tylko czemu Krico wydał tyle kasy, a potem się tym nie interesował. Ale fakt faktem, mniejsza konkurencja. :)

ps. dziewczyny, dajcie jakąś śliczną perełeczkę :)
i65.tinypic.com/2d7bmkw.jpg
That's all they really want
i63.tinypic.com/fc8xht.jpg
Some fun
i65.tinypic.com/1zgcchl.jpg
When the working day is done
i64.tinypic.com/68xamr.jpg
All girls - they want to have fun
i66.tinypic.com/24o5d1j.jpg





i64.tinypic.com/214waz4.png
i64.tinypic.com/258waba.png
zapodaj.net/images/d9840e51c9400.png

Nagroda za Najlepszą Miniaturkę Wojenną - Niebo pośrodku piekła
Nagroda za Najlepszą Serię o Ciemnej Stronie - Krwawy Zmierzch
oi66.tinypic.com/n36vcy.jpg
 
http://xchristix.tumblr.com
Prefix użytkownikaE-Vaire
Przecież każdy to wie... :/
 
asia15963
Szczerze? Nie chce mi się tego czytać. Rozleniwiłam się, no i ok ;)
Poza tym nie ciekawi mnie to. Wolę czytać o człowieku, który wykuł na blachę cały tom.
Dobry jest ^^'
Edytowane przez asia15963 dnia 01.08.2008 09:57
Hogwarts will always be there to welcome you home <3
 
izka_cz
Ehh, ostatniego artykułu nie będę komentować. Co do tych wszystkich "perełek" - dla mnie bomba. Poziom inteligencji niektórych userów znacznie przekracza możliwości przeciętnego człowieka. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że nie znajdzie się tu mój artykuł. Żaden. Nie chcę więc wyrażać zbyt ostrej krytyki, ale po niektórych artach to tylko odwalić kite :smilewinkgrin: Pod stół spadłam tylko raz, ucząc się "mowy wężów" :D aczkolwiek wiele razy brzuch bolał mnie ze śmiechu. Czasami nie mogłam wychwycić sensu, ale to może dlatego, że nie jestem tak inteligentna jak autorzy tych jakże ambitnych tekstów. Cóż, pozostaje mi tylko czekać na kolejna "perełki" i na wszelki wypadek kupić sobie ochraniacze :)
"Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic."


Pasja nr.1 - strzelanie:

imageshack.us/photo/my-images/705/pict0674t.jpg


"Ważne jest tak zwane skupienie, czyli jak blisko siebie padają kolejne strzały. A celność i opanowanie rąk to kwestia treningu."


***


Pasja nr.2 - taniec:

img111.imageshack.us/img111/6960/z18430080771sk1.jpg


"Muzyka jest niewidzialnym tańcem, a taniec niesłyszalną muzyką."


***


"Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem."
Havelock Ellis


***


Pasja nr.3 - przyroda:

"Im bliżej natury jesteśmy, tym więcej czujemy w sobie Boga."


img175.imageshack.us/img175/160/obraz047ud0.jpg


"Najcenniejszym przymiotem natury jest jej rozmaitość."
Aleksander Świętochowski


img175.imageshack.us/img175/4695/obraz041gb9.jpg


Monotonia jest prawem natury. Zobacz, w jaki monotonny sposób wschodzi słońce.


img142.imageshack.us/img142/6043/2001071hj4.jpg


"Żaden promień słońca nie ginie, lecz zieleń, którą on budzi, potrzebuje czasu, aby wzrosnąć."
Albert Schweitzer


*******


"Nic się nie spełni, jeśli nie jest wpierw marzeniem."
Carl Sandburg


img111.imageshack.us/img111/1791/rx9n974142139l1xe4.jpg


'Ostatecznie, dla należycie zorganizowanego umysłu, śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody.'
A.P.W.B.Dumbledore


img142.imageshack.us/img142/1069/arkadiuszgolas7806971ab4.jpg


***


Wielka fanka Manchesteru United!!!


img232.imageshack.us/img232/1351/manchesterunitedmf0.jpg


Wielka fanka Wayne'a Rooney'a!!!


img232.imageshack.us/img232/1646/wayneroonebz7.jpg


A Cristiano Ronaldo niech się kopnie w zadek :D


img211.imageshack.us/img211/772/manutdcristianoronaldosx2.jpg


Przepraszam wszystkich fanów Ronaldo.

***


KONIEC
 
Prefix użytkownikaSlayerka
Mogę pokazać Wam świetnego newsa, autorstwa użytkownika o nicku Ania Greangaer. ;]

Temat: Lord Voldemord

Kategoria: Inne

Treść: Wy wszyscy fani Harrego Pottera uwarzacie, że Lord Voldemord jest okrutny ale nie morzemy zapominać co on przeszedł był śrotą i niektóży uwarzali go za wariata gdy Lord Voldemord się urodził jego matka zmarła a on był śierotą w domu dziecka w Londynie.Czy wy wszyscy wiecie co on przeszedł ja sie nie dziwie że Lord Voldemord stał się zły i zabił swojego ojca gdyż jego matka zrobiła mu wielką krzywde podając Tomowi Riddlowi eliksir miłości.
 
Prefix użytkownikaFilemona
Dobra. A teraz proszę mi wytłumaczyć, o co chodzi w tym newsie. xD Przecież to oczywiste, że Voldrmord był śrotą, tak, tak. xD I "uwarzacie", "niektóży", "morzemy"... Nie no, genialne. xD
 
http://www.krollewpbf.aaf.pl/
Claire
Wy wszyscy fani Harrego Pottera uwarzacie, że Lord Voldemord jest okrutny

Nie-e. Volduś jest faaajny i wcale nie uwaRZamy, że jest bebe.

ale nie morzemy zapominać co on przeszedł był śrotą

No nie moRZemy, bo sieroty to przecież bardzo biedne istotki. A Volduś jest sierotą ;( Przepraszam, śrotą.

i niektóży uwarzali go za wariata gdy Lord Voldemord się urodził jego matka zmarła a on był śierotą w domu dziecka w Londynie.

A to już jest piękne ;D Bo ja nie wiem, czy uważali go za wariata, kiedy się urodził, czy jego matka zmarła jak się urodził xD I pamiętajcie. Przecież był sierotą w domu dziecka! W domu dziecka na ogół są sieroty...

Czy wy wszyscy wiecie co on przeszedł

Nie wiemy ;( Nie czytaliśmy książki. Dziękujemy jednak, że próbujesz nas doedukować xD

ja sie nie dziwie że Lord Voldemord stał się zły i zabił swojego ojca gdyż jego matka zrobiła mu wielką krzywde podając Tomowi Riddlowi eliksir miłości.

Amen. Ty się nie dziwisz, ale ja się dziwię, że przysyłasz coś takiego. Chociaż trudno mi uwierzyć, że ktoś ma taką dysleksję.
I'm burning up a sun just to say goodbye.

i56.tinypic.com/2pqqqn9.gif
 
Serea
Voldek śrotą? xD A może chodziło o środę? Nawet by pasowało. Dumbel by był niedzielą, Sevek poniedziałkiem, Harruś wtorkiem...
Wy wszyscy fani Harrego Pottera uwarzacie, że Lord Voldemord

Voldemord to jakiś krewny Voldemorta? Bo się nie orientuje...

Całość podsumuję jednym krótkim słówkiem: KWIIK!!
img217.imageshack.us/img217/8311/tumblrkyee1na7tq1qzmh77.gif


Tak. On ocieka cholernym seksem i jest cholernie cudowny. A jego francuski to marzenie.


img.userbars.pl/19/3689.png

FAN CLUB SoLL pod patronatem Trio: Sol, Villemo i Ingrid xD
* Io xD
* Sarahis!
(dopisałam się sama, sorry xD)
Esey
* losiek13
* E-Vaire
* Kyinra

Zapisy czynne ; P

OBSESYJNA FANKA STEPHANA LAMBIELA.

I odrobinę mniej obsesyjna kwartetu, który wraz z nim tworzą Brian Joubert, Johnny Weir i Evgeni Plushenko.


PseudoBETA do wynajęcia -> Sarahis poleca


Wielbicielka palantowatych tworów wyobraźni Serei i Sarahis xD

img.userbars.pl/162/32343.gif
 
http://myanimelist.net/animelist/Andromeda69
izka_cz
Masz rację, mu poprostu nie rozumiemy VoldemorDa. Przecież on był śrotą w domu dziecka. Jak można uważać, że jest okrutny i mieć go za wariata. Dziękuję, że mi to uświadomiłaś. Od teraz będę przekonywać każdego kogo spotkam, żeby był dla niego miły, bo on tyle przeszedł...
Ogólnie to odniosłam wrażenie, że artykuł został napisany tylko po to, żeby tu trafić, ale cóż, to jest tylko moje zdanie :D
"Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic."


Pasja nr.1 - strzelanie:

imageshack.us/photo/my-images/705/pict0674t.jpg


"Ważne jest tak zwane skupienie, czyli jak blisko siebie padają kolejne strzały. A celność i opanowanie rąk to kwestia treningu."


***


Pasja nr.2 - taniec:

img111.imageshack.us/img111/6960/z18430080771sk1.jpg


"Muzyka jest niewidzialnym tańcem, a taniec niesłyszalną muzyką."


***


"Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem."
Havelock Ellis


***


Pasja nr.3 - przyroda:

"Im bliżej natury jesteśmy, tym więcej czujemy w sobie Boga."


img175.imageshack.us/img175/160/obraz047ud0.jpg


"Najcenniejszym przymiotem natury jest jej rozmaitość."
Aleksander Świętochowski


img175.imageshack.us/img175/4695/obraz041gb9.jpg


Monotonia jest prawem natury. Zobacz, w jaki monotonny sposób wschodzi słońce.


img142.imageshack.us/img142/6043/2001071hj4.jpg


"Żaden promień słońca nie ginie, lecz zieleń, którą on budzi, potrzebuje czasu, aby wzrosnąć."
Albert Schweitzer


*******


"Nic się nie spełni, jeśli nie jest wpierw marzeniem."
Carl Sandburg


img111.imageshack.us/img111/1791/rx9n974142139l1xe4.jpg


'Ostatecznie, dla należycie zorganizowanego umysłu, śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody.'
A.P.W.B.Dumbledore


img142.imageshack.us/img142/1069/arkadiuszgolas7806971ab4.jpg


***


Wielka fanka Manchesteru United!!!


img232.imageshack.us/img232/1351/manchesterunitedmf0.jpg


Wielka fanka Wayne'a Rooney'a!!!


img232.imageshack.us/img232/1646/wayneroonebz7.jpg


A Cristiano Ronaldo niech się kopnie w zadek :D


img211.imageshack.us/img211/772/manutdcristianoronaldosx2.jpg


Przepraszam wszystkich fanów Ronaldo.

***


KONIEC
 
Claire
izka_cz, też tak myślałam, ale widziałam tą "panią" na sb i zmieniłam zdanie xD
I'm burning up a sun just to say goodbye.

i56.tinypic.com/2pqqqn9.gif
 
izka_cz
To dobrze, że ja jej nie widziałam bo jeszcze bym dostała zawału albo czegoś gorszego :D
"Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic."


Pasja nr.1 - strzelanie:

imageshack.us/photo/my-images/705/pict0674t.jpg


"Ważne jest tak zwane skupienie, czyli jak blisko siebie padają kolejne strzały. A celność i opanowanie rąk to kwestia treningu."


***


Pasja nr.2 - taniec:

img111.imageshack.us/img111/6960/z18430080771sk1.jpg


"Muzyka jest niewidzialnym tańcem, a taniec niesłyszalną muzyką."


***


"Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem."
Havelock Ellis


***


Pasja nr.3 - przyroda:

"Im bliżej natury jesteśmy, tym więcej czujemy w sobie Boga."


img175.imageshack.us/img175/160/obraz047ud0.jpg


"Najcenniejszym przymiotem natury jest jej rozmaitość."
Aleksander Świętochowski


img175.imageshack.us/img175/4695/obraz041gb9.jpg


Monotonia jest prawem natury. Zobacz, w jaki monotonny sposób wschodzi słońce.


img142.imageshack.us/img142/6043/2001071hj4.jpg


"Żaden promień słońca nie ginie, lecz zieleń, którą on budzi, potrzebuje czasu, aby wzrosnąć."
Albert Schweitzer


*******


"Nic się nie spełni, jeśli nie jest wpierw marzeniem."
Carl Sandburg


img111.imageshack.us/img111/1791/rx9n974142139l1xe4.jpg


'Ostatecznie, dla należycie zorganizowanego umysłu, śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody.'
A.P.W.B.Dumbledore


img142.imageshack.us/img142/1069/arkadiuszgolas7806971ab4.jpg


***


Wielka fanka Manchesteru United!!!


img232.imageshack.us/img232/1351/manchesterunitedmf0.jpg


Wielka fanka Wayne'a Rooney'a!!!


img232.imageshack.us/img232/1646/wayneroonebz7.jpg


A Cristiano Ronaldo niech się kopnie w zadek :D


img211.imageshack.us/img211/772/manutdcristianoronaldosx2.jpg


Przepraszam wszystkich fanów Ronaldo.

***


KONIEC
 
Anitka
"Wy wszyscy fani Harrego Pottera uwarzacie"
Noo uwarzamy!
",że Lord Voldemord jest okrutny ale nie morzemy zapominać co on przeszedł"
To by było okrutne ale dzięki za przypomnienie. Nie będziemy więcej żli dla VolDeMorda
" był śrotą i niektóży uwarzali go za wariata"
A to wariat!
"gdy Lord Voldemord się urodził jego matka zmarła"
Byłeś przy porodzie? ;)
" a on był śierotą w domu dziecka w Londynie."
To śrotą czy śierotą? No wiesz, bo my nie wiemy :) Nie jesteśmy tak inteligentni!
Ogólnie to daję WBP
Czyli Wybitnie Beznadziejny Popis

Są fajni:
E-Vaire
lenne
Angelina Johnson
Lady Lilly (bo to ja pod innym nickiem ^^)
 
Nacia
" a on był śrotą w domu dziecka w Londynie."

Na początku przeczytałam ŚRODĄ xDD
Life is wasted on the living


i49.tinypic.com/282m7op.jpg
 
Prefix użytkownikaZona Valdzia
uwarzacie, że Lord Voldemord jest okrutny ale nie morzemy zapominać co on przeszedł był śrotą i

natomiast ja przeczytałam że był ciotą -.-'
ah piękne błędy, piękne : D
 
lenne
No doobra, może nie każdy uważał na lekcji ortografii a wy sie już czepiacie. Chciala dobrego newsa napisać, z głebokim, psyhologicznym przesłaniem a tu jeżdżą po niej jak samochody po asfalcie :D
Edytowane przez lenne dnia 20.08.2008 09:03
img23.imageshack.us/img23/7834/1dcd56cbf57ee244304927f.jpg
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.31