Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Niezwyciężony mag
16.11.2019 01:02
RazorBMW, pokręcone xD

Świetny czarodziej
16.11.2019 01:01
inna sprawa, że Mordred mówi do niej per "Father" x DDDDDDDd

Leonardo Da Vinci w serii Fate (bo o tej serii mowa jeśli chodzi o Saber) to też kobieta x D

Niezwyciężony mag
16.11.2019 01:01
Ale generalnie szukam anime z genialną muzą, mrocznym klimatem i najlepiej z bohaterami z super mocami. Coś a'la Noragami. Znasz?

Świetny czarodziej
16.11.2019 01:00
Klaudia Lind, no bo ogólnie to Saber vel Artoria Pendragon... była od początku kobietą bo Merlin sobie z niej jaja robił : (
jakby coś to zamienił ją w mężczyznę na 1 noc i Mordred się urodziła

Niezwyciężony mag
16.11.2019 00:59
Nie znam tej królowej, ale fajne arty. I Chibi też lubie, a lisie uszka kojarzą mi się z Spice & Wolf, ah te krajobrazy...

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 58435 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 52416 punktów.

3) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41857 punktów.

4) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 41263 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 34531 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 34164 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 32504 punktów.

8) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

9) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30623 punktów.

10) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
Co byście teraz robili, gdyby J.K. Rowling nie napisała Harry'ego Pottera?
Prefix użytkownikaHarryPotter665
Ja jakby nie było tej wspaniałej serii książek pewne teraz siedział bym przed telewizorem i coś oglądał albo siedział przed komputerem i grał w jakieś debilne gry. Mniejsza z tym dobrze, że ta seria jednak istnieję
Edytowane przez Prefix użytkownikaXeri dnia 19.11.2013 17:06

po co mi adres
Prefix użytkownikaArianaDumbledore
Hm... Ja bym chyba sporo straciła. Dzięki Harry'emu zaczęła się moja przygoda z pisaniem, a teraz w ten sposób zarabiam na życie. Po prostu umiejętności, które zdobyłam dzięki czytaniu i pisaniu opowiadań bardzo mi się teraz przydają.

Moja przygoda z Harry rozpoczęła się już 12 lat temu. Ale tak naprawdę to od pięciu lat jestem zagorzałą fanką.

Harry pozwolił mi najpierw zapomnie o problemach, potem nauczył mnie patrzenia z dystansem na swoje życie, a potem uświadomił mi, że wiara w siebie czyni cuda i że należy iść do przodu od początku do końca.

Wiele ta książka mi dała. I jestem pewna, że gdyby nie ona to wiele rzeczy w moim życiu wyglądało by zupełnie inaczej. Może lepiej może gorzej nie wiem, ale jedno wiem na pewno nie żałuję, że przeczytałam i wciągnęłam się w te książki.

Dzięki Harry'emu i Eragonowi nauczyłam się angielskiego. A ta umiejętność napewno mi się przyda w przyszłym życiu, może w dalszym powinnam raczej powiedzieć, ale odwaga, którą podziwiałam u Severusa nauczyła mnie spełniać pragnienia za wszelką cenę, więc wyrażenie nowe życie jest zupełnie na miejscu.

Co teraz bym robiła? Pewnie czytała jakiś kolejny z kolei romans dla nastolatek i nażekała na swoje życie. Bo słodkie to ono nie jest, ale siła którą zdobyłam dzięki sadze sprawia, że czuję, że mam siłę i odwagę to wszystko znieść.

Pozdrawiam
Ariana.

Prefix użytkownikaUpadly Aniol
U mnie kompletnie nic by się nie zmieniło. Można zadać setki takich pytań :
- Co gdyby nie powstał komiks ze Spidermanem ?
- Co gdyby nie było serialu "Drużyna A" ?
- Co gdyby nie nakręcili filmu na podstawie powieści Kinga "Miasteczko Salem"? itd. itp.
To była frajda na takim początku. Jak miałem już 14 lat, to sięgnąłem po I tom - a niektórzy w wieku 14 wiosen mieli już za sobą 'wszystko' : książki, filmy, gry. Wydawanie serii zbiegło się w czasie z moim 'wchodzeniem w dorosłość'. ZF w Polsce wydali jak już 16 latek się miało, i I LO - a jeszcze czekały 2 tomy
Żyłbym dalej jak żyję. Teraz się zastanawiam co się stanie jak nikt nie napisze o przygodach kogoś tam ;p
24.media.tumblr.com/tumblr_m8xhishKur1qhr8kmo1_400.gifauto.img.v4.skyrock.net/7396/7977396/pics/160621264.gif

Prefix użytkownikaania potter
Szczerze? Na pewno by nie powstała ta strona, nie siedziałabym całe dnie tutaj. Harry Potter obudził jeszcze we mnie chęci do czytania bardzo długich książek i chęci pisania.
ogólnie stary podpis tworzyłam przeszło dwa lata temu i zbyt wielki wstyd, więc na razie jest tu pustka

i przypomniam się gne, że miała mi dwa lata temu z okazji rozdania awardsów zrobić nagrodę do podpisu za najsłodszego użytkownika
i nie zrobiła
więc się przypominam.

dobranoc.

https://www.wattpad.com/user/Lilyatte
Prefix użytkownikaPadida
Nie siedziałabym tutaj, nie poznałabym wspaniałych ludzi (<3), nie kochałabym książek i fantastyki... Moje życie byłoby szare, nudne śmierdzące :(
hej

Prefix użytkownikaWymowny
Cóż.. prawdopodobnie zaczytywałbym się za każdym razem z w serii innego autora. Jednakże przez to nie poznałbym wieluuu cudownych osób, które również uwielbiają tę serię co oznaczałoby, że moje życie towarzyskie prawdopodobnie by nie istniało xD Tak więc jestem dozgonnie wdzięczny, że jednak został napisany.
To wyrzekłszy, przewrócił talerz dnem do góry
Na znak, że jeść nie będzie, i milczał ponury

W hogwarcie Felix Caldwell

Nie mogę być kochankiem, będę bohaterem.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: