Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Niezwyciężony mag
07.07.2020 09:20
Tako, czy w tych 20 komentarzach wystarczy jeden z galerii?

Krokiet nad krokietami
07.07.2020 09:20
Gołębie są straszne... Nigdy nie wiesz gdzie dostaniesz od nich niespodzianke...

Wyrodniaczek
07.07.2020 09:10
Ja je hejtuję całym sercem, szczególnie jak o 5 zaczynają bić mi się na parapecie :)

Pracownik Miodowego Królestwa
07.07.2020 09:09
Gołębie to już nie tak wspaniale

nienawidzę gołębi

Wyrodniaczek
07.07.2020 09:09
Cudownie to można dostać ładunkiem od ptaka idąc pod tymi drzewami xD nawet ptaki drapieżne z głośnika nie przeganiają miliona gołębi.

Ale mamy cień!

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59540 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 55686 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 44057 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 42117 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 36796 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36313 punktów.

7) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 33917 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33007 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30780 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Co byście teraz robili, gdyby J.K. Rowling nie napisała Harry'ego Pottera?
Nimfadora777
Gdyby Rowling nie napisała by harrego (dobrze ze jednak go napisała) to pewnie nic szczególnego by się nie stało, oprócz harrego jest jeszcze wiele interesujących książek, jednak ja wolę czytać o przygodach młodego czarodzieja.:)

www.kociaki.nmj.pl
Prefix użytkownikagne
Pewnie nie czytałabym książek gdybym nie musiała. HP po części sprawił, że zaczęłam się ksiażkami interesować.
Nie byłoby wielu cudownych wieczorów spędzonych nad ksiażką... Nie byłoby tej wspaniałej ucieczki od rzeczywistości... gdzies do Hogwartu...
Poza tym chyba nic strasznego by się nie stało... "Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal"

No i nie znałabym takiego wspaniałego aktora jak Alan Rickman. Nie wiedziałabym kim jest Rupert Grint i wielu wielu innych (chociaż pewnie bym nad tym nie ubolewała)

Siedziałabym teraz odrabiając matme a nie siedzac na tej stronie xD

www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_C9HW0VT8HWB4j5ioQty4pa6Ex9wMeLs6.jpg

Karolcia_potteromaniaczka
Ten temat jest bezsensu//
W tym momencie mogłabym jeść obiad, czytać inną książkę, mogłabym w tym momencie robić wszystko
"Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal" - a to jest prawda xD

karolakhp
Hmmm... co ja bym zrobiła ?? Pewnie siedziała na fotka.pl i oglądała ludzi zdjęcia albo gadała bym przez komentarze i wydawała miesięcznie 10 zł na gwiazdę :|,albo siedziała bym na gg tak jak to robię teraz ;) ewentualnie oglądała bym 100 razy te same filmy. Chciałam jeszcze powiedzieć że HP jest chyba pierwsza książką jaką w życiu przeczytałam :smilewinkgrin: i to jeszcze po parę razy :smilewinkgrin: dlatego nie wyobrażam sobie życia bez HP :D i bardzo się ciesze że taka książka powstała ;] Dzięki temu mam zajęcie i stałam się potteromaniaczka jednym słowem uzależniła bym się od tego ;DD. To jest jak komórka mam prawie zawsze coś ze sobą co przypomina mi o HP,w dodatku gdzie nie jadę na wakacje,na ferie itp za wsze mam ze sobą którąś część HP ;). I podoba mi się to że mogę powiedzieć że jestem Potteromaniaczką :D.
Edytowane przez karolakhp dnia 04.05.2008 12:41
"-... A teraz zwracam się do ciebie, Harry Potterze. Pozwoliłeś by twoi przyjaciele zginęli za ciebie,zamiast
otwarcie stawiać mi czoło. Będę na ciebie czekał w Zakazanym Lesie. Przez godzinę.Jeśli się tam pojawisz,jeśli się nie poddasz, bitwa znowu rozgorzeje,ale tym razem ja sam ruszę do boju, Harry Potterze odnajdę cię i ukarzę każdego mężczyznę,kobietę i dziecko, którzy będą próbowali ukryć cię przede mną.Masz godzinę"

^^^^

"-Byłeś taki dzielny.
Nie mógł mówić. Pochłaniał ją wzrokiem,myśląc,że mógłby tak stać i patrzeć na nią wiecznie. Tylko patrzeć,nic więcej.
-Jesteś już blisko-powiedział James.-Bardzo blisko.Jesteśmy ciebie tacy dumni.
-Czy to boli ? To dziecinne pytanie wymknęło mu się z ust, za nim zdołał je powstrzymać.
-Umieranie?Nie,w ogóle nie boli- odrzekł Syriusz-To takie coś jak zaśnięcie, tylko jest szybsze i łatwiejsze.
-A on będzie chciał zrobić to szybko. Żeby już było po wszystkim-odezwał się Lupin.
-Nie chciałem,żebyście umarli- powiedział Harry,a te słowa też wyrwały mu się bez udziału woli.-Żadne z was.
Przepraszam..."

^^^^

"-Zostaniecie ze mną?
-Do samego końca-odrzekł James.
-Nie zobaczą was ?
-Jesteśmy częścią ciebie- powiedział Syriusz.-Nikt inny nie może nas zobaczyć.
Harry spojrzał na swoją matkę.
-Bądź blisko mnie-szepnął.
I wszedł w mroczny las."

^^^^

tina ledung
Prawdopodobnie bym nic nie robiła. Chodziłabym bezmyślnie po domu nudząc się. Albo ewentualnie włóczyłabym się ze znajomymi. Poza tym ciężko byłoby mi przetrwać pewien okres w moim życiu.
Nie czytałabym książek. Nie miałabym żadnych zainteresowań. Byłabym pozbawianą fantazji głupią nastolatką.
W ogóle przypuszczam, że moje życie wyglądałoby kompletnie inaczej...
a-tinka.blog.onet.pl
biblioteka-a-tinki.blog.onet.pl

www.mo-je-o-po-wia-da-nia.blog.onet.pl
Prefix użytkownikaGinny_Weasley12
oo, tina nas odwiedziła ;]
Stara znajoma.. xD
A ja bym nadal nie wiedziała, jak przydatne.. jak ciekawe są książki.
W ogóle bym nie poznała was... zresztą ja się już wypowiedziałam na poprzedniej stronie. Nigdy sobie nie zadałam tego pytania, ale warto by się nad nim zastanowić.
Kurcze, co ja bym zrobiła? Nie wyobrażam sobie tego. Całe szczęście, że jednak jest Harry Potter.

Ten temat jest bezsensu//

Dlaczego uważasz, że jest bez sensu? Wszyscy się wypowiadają na ten temat, nie ma żadnego spamu itd ;]
img329.imageshack.us/img329/619/drfyhdrhrehtrherhgdgfbmj5.png
Draco&Hermiona - mówię NIE! Dołącz.

Być może istnieją czasy piękniejsze,
Ale te są nasze.

Ciąg dalszy w profilu.

Jestem fanką Kurzego Wylotu oraz Brudnego Odbytu. Wiedzcie, że to jedna i ta sama osoba. ;D

[O]ld [G]ood [S]tyle

of

H-P.net

*Angela
*Angelina
*Mimid
*Christina
*Śmierciojadek
*Lestrange
*Essi
*Adzilla
*Wera
*Lenne
*Hemcia
*Nacia
*filis

img218.imageshack.us/img218/7083/scrittaslykv2.gif

Od cnót Gryfonów, Kretynizmu Puchonów, Wiedzy-o-wlasnej-wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!

th03.deviantart.com/fs7/300W/i/2005/210/0/6/Death_Eaters_by_digijohn.png
Śmierciożerca

mitsurugi.files.wordpress.com/2007/01/las.png
Trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

republika.pl/blog_cy_3256437/3538848/tr/kadziewicz_zdjecia_dnia512.jpg
Mój ulubieniec, a siatkówka to moje życie!

iwoneczka1992
gdyby nie było HP to być mże nie robiłabym teraz nic nadzwyczjanego... tylko codzienna rutyna byłaby przy mnie... i tak po kolei siedziałabym godzinami na necie poszukując zaintersowania lub spotykałabym się codziennie z przyjaciółmi... a potem sprzątanie pokoju, ulubiony serial w tv...
You are exactly my brand of heroine <3

Santino
Zupełnie nie zastanawiałem się nad tą kwestią. Hmm co bym teraz robił?? Siedział bym na gygy, przeglądał YouTube , spotykał się ze znajomymi, ale życie nie byłoby takie ,,magiczne" jak jest teraz.

emigratka
Gdyby nie było HP to pewnie siedziałbym teraz zatopiona w jakiejś innej lekturze. Wiem na pewno, że nie spędzałabym tyle czasu w necie, bo to jest strona, na którą wchodzę najczęściej i na której siedzę najdłużej xD.
I nie myślcie, że o Was zapomniałam. Duszą jestem z wami i co z tego, że ciałem gdzie indziej^^. Jak chcecie to postaram się Wam telepatycznie przekazać moją tygodniową wenę xP A tymczasem Wy podkręcajcie nasz nowy związek tym razem troszkę bardziej realny xD Kocham Was :*:*:*:*:* (dla każdego po jednym)

"Mieli swoją wyidealizowaną miłość, bolesna i rozdzierająco piękną."

galeria.glitery.pl/img/czarno-biale/glitery-pl_czarno-biale64.jpg

Everything you want

Somewhere there's speaking
It's already coming in
Oh and it's rising at the back of your mind
You never could get it
Unless you were fed it
Now you're here and you don't know why

But under skinned knees and the skid marks
Past the places where you used to learn
You howl and listen
Listen and wait for the
Echoes of angels who won't return

He's everything you want
He's everything you need
He's everything inside of you
That you wish you could be
He says all the right things
At exactly the right time
But he means nothing to you
And you don't know why

You're waiting for someone
To put you together
You're waiting for someone to push you away
There's always another wound to discover
There's always something more you wish he'd say

He's everything you want
He's everything you need
And you don't know why

But you'll just tight
And watch it unwind
It's only what you're asking for
And you'll be just fine
With all of your time
It's only what you're waiting for

Out of the island
Into the highway
Past the places where you might have turned
You never did notice
But you still hide away
The anger of angels who won't return

He's everything you want
He's everything you need
And you don't know why

I am everything you want
I am everything you need
I am everything inside of you
I say all the right things
But I mean nothing to you and I don't know why
And I don't know why
Why
I don't know

[center]

ginny611
Bardzo mądre pytanie. Możę siedziałabym teraz nad Agatą Christti. Ale wiem że napewno nie zaprzyjaźniłambym sie tak mocno z moja przyjaciółką , ale z drugiej strony nie kłóciłabym się z moją nauczycielką od polskiego. Ale ogólny wniosek to raczej że moje życie by było jakieś szare i puste
images24.fotosik.pl/165/9b6b04911cc8c2acm.jpg

Jeżeli wierzysz, że uśmiech
silniejszy jest niż broń,
Jeżeli wierzysz w moc otwartej dłoni,
Jeżeli wierzysz, że to, co ludzi jednoczy
ważniejsze jest od tego, co ich dzieli,

Jeżeli wierzysz, że odmienność
jest bogactwem, a nie zagrożeniem,
Jeżeli umiesz patrzyć na drugiego z odrobiną miłości,
Jeżeli przedkładasz nadzieję nad podejrzliwość...
Jeżeli sądzisz, że to raczej do ciebie należy pierwszy krok,

Jeżeli spojrzenie dziecka
potrafi jeszcze rozbroić twoje serce,
Jeżeli umiesz cieszyć się radością twego sąsiada,
Jeżeli niesprawiedliwość godząca w innych
budzi twój sprzeciw,
Jeżeli obcokrajowiec to dla ciebie
brat, który jest ci dany,
Jeżeli z miłości umiesz poświęcić innym trochę czasu,
Jeżeli umiesz przyjąć czyjąś przysługę,
Jeżeli dzielisz się chlebem
i potrafisz dodać doń okruchu twego serca,

Jeżeli wierzysz, że przebaczenie ma większą moc aniżeli zemsta.
Jeżeli umiesz cieszyć się radością i szczęściem innych,
Jeżeli możesz wysłuchać nieszczęśnika,
który zabiera ci czas i obdarzyć go uśmiechem,
Jeżeli potrafisz przyjąć krytykę,
wykorzystać ją, a nie szukać obrony siebie,
Jeżeli szanujesz poglądy innych...

Jeżeli dla ciebie drugi jest przede wszystkim bratem,
Jeżeli gniew jest dla ciebie słabością,
a nie oznaką siły,
Jeżeli wolisz ponieść szkodę,
aniżeli kogoś skrzywdzić,
Jeżeli nie zgadzasz się, by po tobie był potop,
Jeżeli stajesz po stronie biednych i uciśnionych,
nie uważając się za bohatera,
Jeżeli wierzysz, że w dyskusji jedynie miłość ma głos.

Jeżeli wierzysz, że pokój jest możliwy
... wtedy nadejdzie pokój.

Podoba mi się Harry
bo robi różne czary
Ponure i pogodne zaklęcia różnorodne
Zawsze Voldemorta pokona jego odwaga nieskończona
Zazdrość mnie zżera gdy czytam Harry Pottera
bo na lekcjach rzuca on uroki
i czasem z Hagridem przegania smoki
Dużo jest uczniów czarodziejów
lecz takich jak Potter znajdziesz niewielu.

http://www.photoblog.pl/ginny611stm

www.fbl.pl/ginny611stm
Prefix użytkownikaKyinra
Wiecie co? Ja przepraszam, za rozbudowanie mego posta, no ale mam jedna odpowiedź...
Nic =D No serio, nic związanego z HP... Ahh, jak to błogo brzmi - nic nie robić! Nic bym nie robiła! Nic! xD Nieee no, czytałabym inne ksiązki, wchodziłabym na inne strony i nie miałabym męża xD Ahhahah, dobrze, że jest Harry Potter (w sensie książek) i ta strona, bo najbardzij brakowałoby mi... haha Naci!
oi52.tinypic.com/jr2q15.jpg

Es 22:30:53
ale masz ladne oczy
Es 22:30:57
przypominaja mi konia

Lastfm!

Ja 17:19:53
luna z filmu? ; o
Mateusz 17:19:57
z filmu
17:20:05
dobra gerl
Ja 17:20:10
przeciez nie jest ladna
Mateusz 17:20:17
: D
17:20:17
ale mowie fajnie zagrala
17:20:17
=o
17:20:20
ladna nie ladna
17:20:24
dla mnei by mogla byc
17:20:34
taka piekna nie jest
17:20:34
ale z takim charakterem
17:20:40
'ide puknac twoja kolezanke'
17:20:45
'ok, zjem budyn w tym czasie'
17:20:47
xD

Prefix użytkownikaOLCIA
Zapewne zadna ksiązka nie zajmowałaby miejsca na gornej pólce, nudziłabym się wieczorami i nadal uwazałabym ze zadna ksiązka nie jest moja ulubioną. A i na 100% moje życie byloby nudne. Niby harry nie jest ze mna na co dzien ale codzien rano wstaje patrze na pólke i czuje dumę ze wlaśnie te ksiązki tam leżą takie ładne kolorowe i zadbane i kiedy mam ochote siegne po ktorąś część.
Szczęśliwy człowiek jest wtedy, kiedy przestaje narzekać na problemy które ma, a zaczyna doceniać jak wiele ma ich za sobą

Prefix użytkownikaKerle
Dosyć trudne pytanie. Harry Potter zmienił dosyć znacząco moje życie. Np. kiedy komuś dokuczam myślę sobie "przecież zachowuje się zupełnie jak Dudley". Ta saga była, jest wspaniałą nauką na życie. Gdyby nie powstało coś tak pięknego jak HP to moje życie byłoby bardzo monotonne. Zgadzam się z paroma osobami^^^. Też jestem dumna z tego, że Saga HP stoi na mojej najwyższej półce i zawsze mogę po nią sięgnąć.
Pamiątka ze strony:
Zarejestrowanych: 14,781
Najnowszy Użytkownik: Kerle
2.bp.blogspot.com/-NKhJ7KKU1sU/Th0TCPR3sNI/AAAAAAAAEX4/ibecEAdAFsM/s1600/Tumblr-images-harry-potter-15941631-500-281.jpg

I love her...

www.media-courses.com/blog/wp-content/uploads/2011/01/helena-bonham-carter-083.jpg

... and her...

i2.listal.com/image/486750/600full-sandra-oh.jpg

...and him!

www.sirlin.net/storage/post-images/dr_house_65.jpg

SO MUCH <3

"W wieku sześciu lat chciałem zostać kucharką. Gdy miałem siedem - Napoleonem. Odtąd moja ambicja nie przestawała rosnąć, podobnie jak moja mania wielkości." - Salvador Dali

"Magia nie zmienia zbytnio świata. Właściwie jeszcze bardziej go komplikuje. " - Joanne Kathleen Rowling

"Życie jest niewiele warte, ale nic nie jest warte życia." - Andre Malraux

"Pamiętasz ten moment, kiedy jako dziecko, w wieku koło siedmiu lat, malujesz obrazek i niebo to niebieski pasek u góry kartki? I wtedy przychodzi ten moment rozczarowania, kiedy nauczyciel mówi ci, że tak naprawdę niebo zajmuje cała wolną przestrzeń na rysunku. I to jest ta chwila, kiedy życie zaczyna być coraz bardziej skomplikowane i nieco nudniejsze, ponieważ zamalowywanie kartki na niebiesko jest raczej nużącym zajęciem." - Alan Rickman

"Zawsze udawaj głupiego."- Terry Pratchett

"Mówienie jest rzeczą głupców, milczenie - tchórzy, a słuchanie rzeczą mędrców."
- Carlos Ruíz Zafón

"Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy." - Éric-Emmanuel Schmitt

"Jeżeli moja teoria względności okaże się słuszna, Niemcy powiedzą, że jestem Niemcem, a Francuzi, że obywatelem świata. Jeśliby miała się okazać błędna, Francja oświadczyłaby, że jestem Niemcem, a Niemcy, że jestem Żydem. "- Albert Einstein

"Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą." - Fiodor Dostojewski

"To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz." - Piotr Szreniawski

"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie." - Terry Pratchett

"Nie ma pokoju bez sprawiedliwości, nie ma sprawiedliwości bez przebaczenia." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

"Patrząc na ciemność lub śmierć boimy się nieznanego - niczego więcej." - Joanne Kathleen Rowling

Prefix użytkownikaNibilus
Hm... dosyć trudne pytanie jakby J.K Rowling nie na pisala książki o Harrym potterze pewnie bym dalej grał w Gothica Tibie i inne (no sens gry) ale dobrze że tak się nie stało.:)
Ból to tylko chciwość

Prefix użytkownikaRictumsempra91
Co bym zobiła? zapewne dalej bym zyla swoim zyciem nie majac pojecie, ze tam gdzies pewna kobieta miala swietny pomysl na ksiazke ale go nie zrealizowala. Zyla bym nie majac pojecia, ze minelo mnie cos fantastycznego, cos magicznego. Chodzila bym ulicami mojego osiedla nie mysląc "o boze dumbledore" czy " jestem czarodziejem" za kazdym razem kiedy wieczorem gasly by latarnie. Nie smiala bym sie ze znajomymi z filmiku "vingardium leviosa" xD jest epicki jezyk nie miala bym wytatuowaanych dwoch potterowskich tatuazy, moje zycie bylo by pewnie kolorowe ale mimo to szare, a raczej byla by pustka ktorej nie umiala bym zastapic pisaniem, ulubionymi grami czy anime. Bo ta pustka zostala na szczescie wypelniona Harrym Potterem. Bez Pottera nie byla bym tym kim jestem, nie byla bym sobą :) moze to brzmi dla niektorych banalnie, dla innych wrecz smiesznie, no bo jak 22latke moze jarac Potter..ale dla mnie ejst to cos co towarzyszy mi zawsze i bez tego byla bym nikim.

http://hp-po-drugiej-stronie.blogspot.com/
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Pewnie znalazłam bym jakieś inne książki... A może w ogóle przestałabym czytać i zajęła się czymś innym niż ciągłe wracanie do HP. Np. zajęłabym się zawodową obserwacją ptaków.
Któż może wiedzieć co by było gdyby...

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaplump_ginewra_17
Z pewnością wiele bym straciła:( Nie byłabym ogromną fanka Toma Feltona...nie wiem czy w ogóle wiedziała, że taki aktor istnieje:( Pewnie byłabym jedną z szaleńczych fanek Zmierzchu...hmm. Straszne! xD
Zbyt ona piękna, zbyt mądra zarazem, zbyt mądrze piękna, stąd is­tnym jest głazem.

Prefix użytkownikaCordiale
Na pewno nadal fascynowałabym się innymi książkami, które podbiły moje serce przed Harry'm. Jednak Pottera napisano i on na zawsze będzie na pierwszym miejscu.
"Dobra, marudo, nie marudź już tak, bo zamarudzisz mnie na śmierć."

31.media.tumblr.com/a4680331a0e696af3a51b345db3fc2b3/tumblr_mfvcyqBCrE1ra5xmxo1_500.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=dLhFDYQHDQY

Prefix użytkownikaXeri
W takim wypadku bym go nie znała i nie miała czego żałować xD. Jednakże tak jak Ty cieszę się, że jednak napisała. Ta książka ukształtowała w niemałym stopniu moją osobowość i sprawiła, że wierzę w przyjaźń i magię:D
I czekam na sowę z Hogwartu
i60.tinypic.com/11jyots.gif

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Tu zawisł ten,
co troje zginęło z jego mocy.
Dziwnie już tutaj bywało,
nie dziwniej więc by się stało,
gdybyśmy się spotkali
pod wisielców drzewem o północy.

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Choć trup ze mnie już,
uwolnię cię od przemocy.
gdybyśmy się spotkali

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Tu do mnie miałaś zbiec,
żeby uniknąć przemocy.
gdybyśmy się spotkali

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się też?
W naszyjniku ze sznura
u boku mego nie czekaj pomocy.
gdybyśmy się spotkali

24.media.tumblr.com/5e7ea95eb3a66610a04f2ef69c96a95f/tumblr_mzoa4w9n8J1qfx172o5_250.gif

40.media.tumblr.com/db4b3542ad14dcd274e696dc3a7ee172/tumblr_nhs5ru1eXc1s9t61qo1_500.jpg

38.media.tumblr.com/ceac3d6d60bf1a7f26ac63d1c11c6466/tumblr_njkptkSyOh1un5mawo1_250.gif

Prefix użytkownikazuzanna100
Pewnie żylibyśmy normalnie :D ale gdyby nie " Harry Potter " to nie mielibyśmy takiej rozwiniętej wyobraźni. A to jest bardzo ważne. No i ten caly magiczny świat.. tego się opisać nie da.. zresztą wiecie o co mi chodzi - przecież też jesteście na tej stronie :D Wiele zawdzięczamy J.K.Rowlling, bo jest bardzo utalentowaną pisarką. Nie zawiodła swoich fanów, chociaż z pewnościa mieli wysokie wymagania wobec niej ;)
Prawdziwa magia ukryta jest wgłębi człowieka i potrzeba mocnego uczucia, aby ją stamtąd uwolnić.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: