Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Śmierciożerca
22.09.2019 21:15
Wioletta, ok, dzięki

Księżna Półkrwi
22.09.2019 21:13
Rue Riddle, 10 i minimum 3 osoby.

Śmierciożerca
22.09.2019 21:08
Ile musi być postów na treningu?

I piszesz tam ktoś?

Niezwyciężony mag
22.09.2019 21:02
ooo, Samcia odświeżyła klubik!

Wzór do naśladowania
22.09.2019 21:01
Poszlo moje Chmurka

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 58237 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 51429 punktów.

3) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41857 punktów.

4) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 40222 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 34521 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 34109 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 32289 punktów.

8) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

9) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30501 punktów.

10) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Która część jest najnudniejsza?
Prefix użytkownikaNicram_93
U mnie wyjątkowo inaczej, bo Zakon stawiam najwyżej, za to jeśli miałbym wskazać część z którą męczyłem się najdłużej za pierwszym razem to był to Książę Półkrwi. Jakoś ciężko mi się było wciągnąć. Potem czytając po raz kolejny czytało mi się już dużo lepiej. Mimo, że z jednej strony te opowieści o Voldemorcie były ciekawe, to jednak było ich sporo i co chwile przerywały mi wątek szkolny. Dzisiaj już patrzę na to trochę inaczej;)
Dom

Gryffindor

78.media.tumblr.com/tumblr_lqra1k0UNn1qa8ir9o1_r5_250.gif

"Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota."

Postać w Hogwarcie

www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/1_12.jpg

Natalie Swan

Harry, Ron, Hermiona - czyli przyjaźń, która przetrwa wszystko

78.media.tumblr.com/5ca244c2b4120254d6676b75e59020f5/tumblr_mr9voaoDyY1suuepho1_500.gif

i.gifer.com/llT.gif

78.media.tumblr.com/e2e051649d617fa14188e82aecbadf3d/tumblr_mv3jzf0LbI1qew2ypo3_500.gif

Severus Snape, czyli człowiek zagadka

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/07/789bf784107070ed4bcbc391742c8c34.gif

Kluby piłkarskie

i.pinimg.com/originals/a0/96/32/a096320fec0651f3ad30db0a085872d0.jpg

Juventus F.C.

www.sofw.pl/wp-content/uploads/2014/09/215.jpg

Wisła Kraków

polskielogo.net/wp-content/uploads/2016/01/106-korona-kielce-ikona.jpg

Korona Kielce

oi53.tinypic.com/6qy5q0.jpg

MKS Busko-Zdrój

Filmy:

66.media.tumblr.com/tumblr_m7nmgbwdez1ry1l11o1_500.gif

Harry Potter

static.upcoming.nl/static/images/33625f43e2_1399377563_Star-Wars.gif

Gwiezdne Wojny

thumbs.gfycat.com/FamiliarThunderousBarasinga-size_restricted.gif

Władca Pierścieni

i.gifer.com/3Np8.gif

Piraci z Karaibów

media.giphy.com/media/dCBZMlXEstaQE/giphy.gif

Indiana Jones

i.makeagif.com/media/9-17-2015/yTHEA2.gif

Kiler

i.imgur.com/EGm1gJS.gif

Mistrz kierownicy ucieka

Muzyka

logos-vector.com/images/logo/xxl/1/1/4/114977/Modern_Talking_a7e68_450x450.png

Prefix użytkownikaJakub Scamander
Ja uważam Księcia Półkrwi za najnudniejszą ze wszystkich książek.

Moim zdaniem prawie nic tu się nie dzieje. Głównym wątkiem są wspomnienia, które zdobył Dumbledore. Ze wszystkich zaciekawiło mnie tylko to, którego końcówkę musiał zdobyć Harry od Horacego Slughorna.

W między czasie coś się działo, ale też ani razu nie powiedziałem wow. Autorka próbowała chyba uratować wszystko śmiercią Dumbledore'a i atakiem na szkołę, jednak to mnie rozłościło, iż uwielbiałem dyrektorka.

Ogólnie szósta część to taka jakby cisza przed burzą, czyli siódmą częścią. Ja uważam jednak, że jak na ciszę przed burzą, ta cisza była za cicha.

Pierwsza część też jest nudna, ale tam fabuła tutaj startuje. W szóstej części jesteśmy blisko finału, a tutaj klapa Nie
Weź sobie ciasteczko, Potter.

http://pl.harrypotter.wikia.com/wiki/Użytkownik:32
Prefix użytkownikaElsa
LiDiablok napisał(a):

Ojaaa... większość odpowiada że Kamień Filozoficzny? ^^' Jako, ze zaczynałam od niej mam do niej największy sentyment... Jest jedną z moich ulubionych... Dla mniejszych czytelników..? moze i... w końcu nikt nie ginie, nie ma żadych straszniejszych postaci xD...

Mam to samo! Uwielbiam czytać pierwsza cześć i wszystkiego dowiadywać się na nowo c: ai uwielbiam także pierwsze filmy HP <3 maja w sobie taka magię i są cudowne,
A wiec dla mnie nie ma najnudniejszej książki bo wszystkie są na swój sposób wspaniałe i wyjątkowe
"Wiara, wytrwałość i szczęście - to wszystko, czego człowiekowi trzeba" - Ch. Bukowski

https://loveflove...gspot.com/

Jak już wypowiadałem się wcześniej, jedyną częścią z którą trochę się męczyłem za pierwszym razem był Książę Półkrwi. Osobiście żadnej części nie uważam za nudną, ale są lepsze tomy i gorsze. W KP rzeczywiście ciągle krążymy wokół tych wspomnień o Voldemorcie, z jednej strony jest to na swój sposób ciekawe, ale z drugiej strony za pierwszym razem przeszkadzało mi, że co drugi rozdział jest tymi wspomnieniami. Oprócz tego, to przeszkadza mi w szóstce to zdecydowanie ten na siłę wstawiony związek Harry'ego z Ginny, nagle Potter ni z tego, ni z owego zako****e się od pierwszego wejrzenia (oj sorry, nie od pierwszego, a w rzeczywistości od paresetnego;)).
Dom

Gryffindor

"Może w Gryffindorze,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota."

Postać w Hogwarcie

Natalie Swan

78.media.tumblr.com/5ca244c2b4120254d6676b75e59020f5/tumblr_mr9voaoDyY1suuepho1_500.gif

i.gifer.com/llT.gif

78.media.tumblr.com/e2e051649d617fa14188e82aecbadf3d/tumblr_mv3jzf0LbI1qew2ypo3_500.gif

Kluby piłkarskie

Juventus F.C.

Wisła Kraków

Korona Kielce

MKS Busko-Zdrój

Filmy:

66.media.tumblr.com/tumblr_m7nmgbwdez1ry1l11o1_500.gif

Harry Potter

static.upcoming.nl/static/images/33625f43e2_1399377563_Star-Wars.gif

Gwiezdne Wojny

thumbs.gfycat.com/FamiliarThunderousBarasinga-size_restricted.gif

Władca Pierścieni

i.gifer.com/3Np8.gif

Piraci z Karaibów

media.giphy.com/media/dCBZMlXEstaQE/giphy.gif

Indiana Jones

i.makeagif.com/media/9-17-2015/yTHEA2.gif

Kiler

i.imgur.com/EGm1gJS.gif

Mistrz kierownicy ucieka

Muzyka

logos-vector.com/images/logo/xxl/1/1/4/114977/Modern_Talking_a7e68_450x450.png

Prefix użytkownikaLilyatte
Muszę przyznać że przełknelam jakoś KP ale głównie przez wspomnienia o Voldemorcie. Gdyby nie one po prostu bym to rzuciła i nawet się nie przejmowała treścią.
Nudne dla mnie były Zakon Feniksa i Insygnia jakoś tak do połowy. Potem coś się działo, ale w sporej części mordęgą bylo dla mnie czytanie ich.
Jednak zostaje przy tym że to KP był najbardziej nudny.
cdn.pixabay.com/photo/2013/07/12/13/51/floral-147418_1280.png

Ciemne, długie włosy podróżniczki wplątują się w gałęzie drzew. Wie ona jednak, że nie może się poddać. Nie teraz, gdy już prawie odkryła nowy gatunek w niedawno odkrytej puszczy. Owady atakują ją ze wszystkich stron, a upał i duszność, jaka panuje wśród drzew jest nie do zniesienia. Nie może się jednak poddać. Jest tak blisko... W końcu odchyla ostrożnie kolejne liście, aby się przedostać i jest! Znalazła! Czym prędzej sięga po notatnik do kieszeni i robi szybki szkic na czystej kartce, starając się jak najlepiej odwzorować stworzenie. Przypatruje mu się uważnie i zaczyna pisać na pustej do tej pory stronie.

zapodaj.net/images/89148daf5f0cc.png

Kobieta wkłada długopis do kieszeni i uśmiecha się. Powoli wycofuje się do tyłu, aby nie przeszkadzać stworzeniu. Gdy jest już w bezpiecznej odległości ociera pot z czoła i znowu przedziera się przez puszczę w poszukiwaniu nowego, nieodkrytego gatunku.

Prefix użytkownikaavlee
Właśnie KP był ciekawy, moim zdaniem! Poznajemy przeszłość największego wroga głównego bohateria, czy to nie jest ciekawe? :D

Jak dla mnie, najnudniejszą częścią była ostatnia... Wiem, że książki nie były podzielone tak jak filmy. Książka była w całości, ale jej końcowa część była strasznie nudna. Na tyle, co poszukiwanie horkruksów było bardzo ciekawe, o tyle późniejsze wydarzenia sprawiały, że czytałam aby szybciej, żeby tylko zbliżać się do końca książki. Inaczej wyobrażałam sobie ostateczne starcie z Voldemortem, a te opisy się tak niemiłosiernie ciągnęły, że momentami, przysięgam, przelatywałam tylko wzrokiem po kartce, wyłapując co istotniejsze słowa, żeby jako tako zrozumieć sens tego, co było na tej jednej stronie zawarte. To chyba najgorzej opisana scena walki, jaką przyszło mi kiedykolwiek przeczytać, a przecież czekało się na to przez 6 części
Spiacy

Prefix użytkownikaAventia
Najnudniejsza... Ciężko mi powiedzieć, która była najnudniejsza, chociaż najmniej przepadam za Czarą Ognia. Całkowicie mi nie podeszła. Niektóre motywy głupkowate i szczerze powiedziawszy najlepsze z całej książki to były tylko zadania Turnieju Trójmagicznego, chociaż jak dłużej się zastanowić, to niezły był też zamęt na Mistrzostwach i uwielbiam wszystkie sceny z Szalonookim, który nie był Szalonookim. Reszta była dla mnie taka na odwal się i ciągnęła niczym flaki z olejem. Może też dlatego, że jestem złośliwą babą xD Serio, dla mnie ta część była najgorsza. Reszta jest zacna, chociaż liczyłam na więcej podczas Bitwy o Hogwart, ale to mogę jeszcze wybaczyć (nadal mam ciary jak słyszę muzykę z filmu i uwielbiam McGonagall, która mówi, że zawsze chciała użyć tego zaklęcia xD).
Psychopatia jest niczym światło słoneczne:
jego nadmiar może wywołać raka i zabić, ale jeśli wystawiamy się na jego działanie
z umiarem, ma dobroczynny wpływ na jakość naszego życia i nasze zdrowie.

~ Kevin Dutton "Mądrość psychopatów"

Strach jest wytworem wyobraźni. To kara, cena, jaką płaci się za wyobraźnię.

~ Thomas Harris "Czerwony smok"

Cicho, cicho dzieci. To nie demony, nie diabły... Gorzej. To ludzie.

~ Andrzej Sapkowski "Wieża jaskółki"

Akurat jak dla mnie ostatni tom był bardzo ciekawy, a ostatnie 300 stron książki, gdy czytałem po raz pierwszy, pochłonąłem w jeden dzień, bo nie mogłem się oderwać. Czy końcowa bitwa mogła być inna? Mogła, ale ja tam nie narzekam, nie jest źle (poza tą wycieczką Rona do Komnaty Tajemnic, bo to już była totalna przesada). A już rozdział o wspomnieniach Snape'a to dla mnie majstersztyk. Zdecydowanie książka pod tym względem wypadła o niebo lepiej od filmu, bo ostatni film nie za bardzo mi się podobał, gdyż postawiono głównie na efekty specjalne, nie skupiając się na reszcie, znacznie lepiej wyglądała pierwsza część Insygnii Śmierci. Czego mi brakuje w tomie siódmym? Hogwartu i jego klimatu, ale należało się tego spodziewać, że raczej będzie to inny tom niż inne. Mimo to całość jest bardzo dobrze napisana i pomimo braku klimatu, jest to dla mnie jeden z najlepszych tomów.

A co do Czary Ognia. Mi się podoba, ciekawe zadania Turnieju Trójmagicznego, sporo humoru, między innego związanego z Balem Bożonarodzeniowym, ale co kto lubi.

Dla wielu osób Zakon Feniksa jest słabą częścią, ale dla mnie jest chyba najlepszą, w odróżnieniu od filmu, który jest zdecydowanie najgorszy, to co Yates zrobił z tym filmem to katastrofa. Fakt, piąty tom również jest specyficzny, taki w innym klimacie, dość ponurym, ale mamy tu wiele wątków, dość ciekawych i jako całość wygląda to dość fajnie.

Pierwsze trzy tomy również były bardzo ciekawe, a jedyną ich wadą było to, że były dość krótkie, ale Rowling z czasem się rozkręcała. Jedynie w Więźniu Azkabanu można było pominąć wątek zmieniacza czasu, bo to nie był najlepszy pomysł.

Ciężko znaleźć w serii HP jakiś ewidentny słabszy tom, bo wszystkie stoją na dość wysokim poziomie, a ocena każdego z nich wynika z naszych gustów, od tego co się komu podoba bardziej.
Dom

Gryffindor

"Może w Gryffindorze,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota."

Postać w Hogwarcie

Natalie Swan

i.gifer.com/llT.gif

Kluby piłkarskie

Juventus F.C.

Wisła Kraków

Korona Kielce

MKS Busko-Zdrój

Filmy: