Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Morderca Pająków!
07.04.2020 04:03
Nquus, :<
Dobranoc i miłej (hehe) pracy Chmurka

Wróg ciemnej strony
07.04.2020 04:01
Rue Riddle, przez chwilę był rószowy..dobra co jak co.. fajnie się gada (przynajmniej mnie), ale popracować też chwilę muszę, więc dobranoc życzę ;) Hug

Morderca Pająków!
07.04.2020 03:58
Wgl jakiś bullshit w internetach, bo miał być różowy księżyc, a ja patrzę i biały :<

Morderca Pająków!
07.04.2020 03:58
Lilyatte, asz, mogłam się spodziewać xD
Dobranoc Wrozka

Wężorożec
07.04.2020 03:55
Poszedł

Dobranoc Wrozka

Poproszę ładny długi w moim pojęciu odpis

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59193 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 55409 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 43277 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 41953 punktów.

5) Prefix użytkownikaania919

Posiada 35588 punktów.

6) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 35321 punktów.

7) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 32976 punktów.

8) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 32936 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30733 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Która część jest najnudniejsza?
Hermiona1334
Ja uważam ,że żadna książka serii nie jest nudna czy trudna.Do wszystkich mam sentyment.A HPIKF też się do nich zalicza od tego tomu wszystko się zaczęło.Ja mam 12 lat i przeczytałam wszystkie tomy HP.I w każdym tomie było coś magicznego,ważnego,ekscytującego.A skoro niektórzy myślą,że KF jest dla przedziału 9-11 to uważam,że nie mają racji.9-latki są jeszcze za małe na czytanie HP.Ale w końcu Jo pokazała nam,że każda część jest coraz bardziej mroczna.Ja lubię wszystkie tomy!:D

www.huncwots-world.blog.onet.pl
Gizmolina
Moja odpowiedź nie będzie się niczym rózniła od waszych: najnudniejsze były 'HP i Kamień Filozoficzny' i 'HP i Komnata Tajemnic'. Tam akcja dopiero się rozwija, jeszcze nie ma tego zawrotnego tempa wydarzeń, jakie jest w dalszych częściach... Oczywiście mimo to, że są troszkę nudniejsze niż pozostałe tomy, to i tak Harry Potter jest najlepszy i najciekawszy pod słońcem!! :smilewinkgrin:
WWW.VERITASERUM.CBA.PL

bernadetta144
Dla mnie najnudniejsza książka to Harry Potter i Komnata Tajemnic. Wpływ na moje zdania ma zapewne fakt, że była to moja lektura szkolna w klasie piątej. Chyba przez to straciłam do niej sentyment, bo z reguły nie lubię lektur i ich omawiania.

Klaudia@Harry Potter
Ja osobiście nie mam najnudniejszej części. Dla mnie wszystkie były super. Ale oczywiście te pierwsze tomy nie były takie zagadkowe jak 4,5,6 i 7 tom. Bo te dalsze części były bardziej mroczne i bardziej przerażające. Dla mnie wszystkie tomy były i będą interesujące.
Moje nowe konto to: Lotien.

karolakhp
No więc wg mnie żadna część Harry`ego Potter`a nie była nuda. Wszystkie części były ciekawe, w ogóle książki HP uważam za jedne z ciekawszych. No ale jakbym miała już wybrać z tych 7 to chyba 2 HPiKT chociaż książkę czytałam dawno i teraz trochę sugeruje się filmem. Więc muszę przeczytać jeszcze raz 1,2 i 3 część żeby sobie przypomnieć.No ale i tak wydaje mi się że to jest jedna z nudniejszych części.
"-... A teraz zwracam się do ciebie, Harry Potterze. Pozwoliłeś by twoi przyjaciele zginęli za ciebie,zamiast
otwarcie stawiać mi czoło. Będę na ciebie czekał w Zakazanym Lesie. Przez godzinę.Jeśli się tam pojawisz,jeśli się nie poddasz, bitwa znowu rozgorzeje,ale tym razem ja sam ruszę do boju, Harry Potterze odnajdę cię i ukarzę każdego mężczyznę,kobietę i dziecko, którzy będą próbowali ukryć cię przede mną.Masz godzinę"

^^^^

"-Byłeś taki dzielny.
Nie mógł mówić. Pochłaniał ją wzrokiem,myśląc,że mógłby tak stać i patrzeć na nią wiecznie. Tylko patrzeć,nic więcej.
-Jesteś już blisko-powiedział James.-Bardzo blisko.Jesteśmy ciebie tacy dumni.
-Czy to boli ? To dziecinne pytanie wymknęło mu się z ust, za nim zdołał je powstrzymać.
-Umieranie?Nie,w ogóle nie boli- odrzekł Syriusz-To takie coś jak zaśnięcie, tylko jest szybsze i łatwiejsze.
-A on będzie chciał zrobić to szybko. Żeby już było po wszystkim-odezwał się Lupin.
-Nie chciałem,żebyście umarli- powiedział Harry,a te słowa też wyrwały mu się bez udziału woli.-Żadne z was.
Przepraszam..."

^^^^

"-Zostaniecie ze mną?
-Do samego końca-odrzekł James.
-Nie zobaczą was ?
-Jesteśmy częścią ciebie- powiedział Syriusz.-Nikt inny nie może nas zobaczyć.
Harry spojrzał na swoją matkę.
-Bądź blisko mnie-szepnął.
I wszedł w mroczny las."

^^^^

Prefix użytkownikaNavHeera
Najnudniejsza część to zdecydowanie HpiKT. Bardzo długo przez nią brnęłam. Nic sie aż tak szczególnego nie działo, akcje rozwijały się w wolnym tempie. Czasami nudny byl tez ZF. Rozdział "Opowieść Hagrida" i to jak oni są na Grimmauld Place to po prostu zawsze to mijam.

Sev1302
Która najnudniejsza? Żadna. Wszystkie są cudowne i tak samo interesujące xD Jeżeli jednak miałabym napisać to, co mnie najbardziej nudziło we wszystkich seriach, to są to wszelkiego, rodzaju opisy. Te najbardziej nudne były w Zakonie Feniksa, kiedy to, Harry pierwszy raz odwiedził kwaterę główną.

PS: Wiem, że temat brzmi: Która część jest najnudniejsza, a ja troszeńkę wyszłam poza ten temat, lecz mam nadzieje, że nie popełniłam żadnej wielkiej zbrodni ;]
Chciałabym wszystkim zakomunikować, że jestem dziewczyną ;]

"Snape milczał przez chwilę, patrząc na niego, a potem wychrypiał:
- Więc ukryj ich gdzieś. Ukryj ją... Ich wszystkich. W jakimś... bezpiecznym miejscu. Błagam.
- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian? - Snape wytrzeszczył oczy na Dumbledore'a (...) - Wszystko.

"Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak świniaka na rzeź...
- To bardzo wzruszające, Severusie - (...) - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
-Jego losem? - wykrzyknął Snape. - Expecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Przez te wszystkie lata?...
- Zawsze.

Noemi83
Czy zdziwię was, jak napiszę, że Książę Półkrwi? Jakoś ciężko mi się tę część czytało, te wspomnienia z myślodsiewni o Tomie Riddle'u.. trochę mnie zanudzały. Fakt, wiele się wyjaśniło i miało duży wpływ na wydarzenia późniejsze, ale mało fascynujące.. No ale w sumie końcówka zrekompensowala mi ten trochę mniej interesujący środek..
hogsmeade.pl/button/gryffindor.jpg

Addio93
Gdy czytałam daną część HP po raz pierwszy to wszystkie były dla mnie magiczne, ciekawe, ekscytujące etc. Kamień Filozoficzny przeczytałam mając 11 lat, Komnatę Tajemnic tak samo. Gdy teraz powracam do nich, to już nie czuję tego samego co wtedy. Patrząc z dystansem i nie umniejszając żadnej z tych książek, to KF jest dość dziecinny, a KT za krótka...
"Budujemy zamki szczęścia z ludzkich kości."

"Za dużo mówimy o zmianie świata, a za mało zmieniamy. Za dużo mówimy o miłości, a za mało kochamy."

"Szkoda mi twych łez..."

plewkapotter
No wiadomo...wszystkie fajne, ale jesli trzebaby jakąś wskazac - Komnata Tajemnic. Nie wiem czemu, ale do KF mam taki...sentyment? Zaczynałem od tego i podoba mi się ten miły klimat,święta i Harry dowiaduje się prawdy o sobie.
Jakaś taka dziwna jest jeszcze dla mnie szósta częsć - w piątej tylko Harry caluje się z Cho, a nagle w szóstej Ron non stop z Lavender, wszyscy na siebie leca - jak dla mnie troche za duży przeskok.
Na zakończenie: Dla mnie nie da się konkretnie wskazać najnudniejszej części, bo KSIĄŻKI Z SERII O HARRYM POTTERZE SĄ CIEKAWE.

marcinh12
Mnie osobiście to HP nie nudzi jedyne co w większości książek o HP mnie nudzi (nie w każdej części) to to kiedy Harry jest u Dursley'ów. Ale kiedy juz jest w Hogwarcie to jest spoko nie moge przestać czytać.

Herma155
hmm..trudno powiedzieć. Każda z części HP ma coś w sobie co nas porywa do świata magii. Ale jeżeli już miałabym wskazać tą może nie najnudniejszą,ale nudną to będzie to Wieńzień Azkabanu.

Minerva Dumbledore
Dla mnie wszystkie części są wspaniałe. Każda ma w sobie to "coś". Ale dobra, trzeba wybrać to wybieram "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Dlaczego? Bo wszyscy są jeszcze takimi "dzieciaczkami" i nie dzieje się dużo akcji, czyli: Harry nie pyskuje Snape'owi, Ron i Hermiona nie urządzają sobie tych swoich sprzeczek tak czesto jak w późniejszych tomach.

www.oklumencja.tnb.pl
OneMoreDay
ja uwazam, ze zadna nie jest nudna.:) ^^ Co do Kamiania Filozoficznego, to wlasnie byla swietna, a szczegulnie na koncu jak Dumbledore rozmawia z Harrym i udziela mu jakis niewielki rąbek tajemnicy co do jego przyszlosci i przeszlosci.:D Komnata Tajemnic tez byla swietna, szczegulnie z tym dziennikiem no i oczywiscie pod sam koniec.
Te ksiazki nigdy nie sa nudzne xD
sa najlepsze xD:D:D
^.^
^^^^

-Toalete w powietrze? Nigdy nie wysadziliśmy żadnej toalety.
-Ale to wspaniały pomysł. Dzięki mamo.
*
-Niepłacz Ginny,przyślemy ci mnóstwo sów
-Przyslemy ci sedes z Hogwartu!

Prefix użytkownikaGoszka
Jeju... Jeju... Jeju... ;] No więć, w skrócie - najnudniejszą częśćią wydaje mi się Więzień Azkabanu. Konkretnie dlatego, że nie ma tam za dużo o Voldemorcie.

68.media.tumblr.com/fc2672d87f07e294d318933ac747d7f0/tumblr_ogyzlc3sGg1t0amgdo2_500.jpg

68.media.tumblr.com/1247c5965fe4e3bf9a88f2bfbed35765/tumblr_ogyzlc3sGg1t0amgdo3_500.jpg

http://www.filmweb.pl/user/Goszka_
emigratka
Moim zdaniem żadna z książek o Harrym nie jest nudna, tylko Komnata Tajemnic jakby odbiega o reszty poziomem. Choć jak czytałam ją pierwszy raz byłam bardzo nią zafascynowana (może dlatego, że od niej zaczęła się moja przygoda z Harrym), ale później stwierdziłam, że jest mniej fajna od innych;)

MarlenQa
Hmm..wg mnie najnudnejsza część to HPiIŚ. Tak, tak, wiem, że to forum nie jest o ostatnim tomie, ale wg mnie on się poprostu zabardzo ciągnął, gdy Harry, Ron i Hermiona wyruszyli w poszukiwaniu horkrusów. No, może na końcu coś się działo, bo była ta bitwa o Hogwart ;]
''W Gryffndorze kwitnie męstwa cnota, króluje odwaga i do wyczynów ochota'' :)

hogsmeade.pl/button/userbar-gryffindor.jpg

Deathly
Jak dla mnie to każda część Harrego Pottera była ciekawa. Za każdym razem czekałam z utęsknieniem na kolejne części przygód Harrego. Za każdym razem, gdy brałam nową część do ręki truno było mnie oderwać od książki. Ale powiem szczerze, że najmniej ciekawa była piewsza część. Może początek jakoś tam się kleił , ale później to taka nudna troche była:)
Wycięta prosto z Twego snu ! :)

Niby cokolwiek ale dziura w głowie ;)

Tyy?
Może i będziesz miał szanse!

Ale tylko wtedy gdy w wibratorze wysiądzie enerdżajzer ;]

img132.imageshack.us/img132/5581/344925j267w41ozyej2.gif

Ja w deszczu braw. Ty w wietrze gwizdów ! ^.^

kpie z pozerstwa chciwości głupoty i próżności
Ze znajomości w których nie ma szczerości
Brak wrażliwości z poczucia w rzeczywistości
Brak życzliwości życie w obojętności
Nie wstydzę się odmienności krzyczę siła w jedności
Społeczeństwa indywidualności
Racja po stronie mniejszości.

Nicole Patil
Według mnie najnudniejsza jest Komnata Tajemnic. Nie wiem czego , ale poprostu ta część książki nie podobała mi się... Taka jakaś... nudna jest :)
A tak to pozostałe części są super ;D
Chociaż w Księciu Półkrwi akcja za szybko się działa ..
img15.glitterfy.com/216/glitterfy155231849D32.gif
Severus Snape bogiem , czarna magia nałogiem , mroczny znak podstawa , śmierciożerstwo zabawa :)

Prefix użytkownikaHarry Potter 33
Ja sądzę, że wszystkie części Harry'ego były świetne. Żadna mnie nie nudziła. To klasyka literacka. Jeden Kamień na pewno jest lepszy od 50 a może i 500 Eragonów. Dla mnie każda część była exter.

www.pilkarz.ad2.pl

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: