Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik Miodowego Królestwa
28.10.2020 14:20
nie widzę potrzeby jechać tam, skoro protest mam tu, poza tym,idę potem do znajomych :D

zresztą, ja w ogóle nie jeżdżę do Warszawy, o ile to nie jest absolutnie konieczne,bo nie cierpię tego miasta

moje życie to mem
28.10.2020 14:19
Blisko masz ;)

Moi znajomi się zjeżdżają z całej Polski

28.10.2020 14:13
monciakund, niee, w Lublinie

bez przesady z tą Warszawą :D

moje życie to mem
28.10.2020 14:11
Mikasa, na główny warszawski czy w Lublinie jest coś organizowane?

28.10.2020 13:03
ja sie wybieram w piątek

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59578 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56229 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 44549 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43147 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 38346 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 37194 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36433 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33345 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Lumpeksy, secondhandy, etc.
Prefix użytkownikaE-Vaire
Wolę kupować w sklepach takich jak H&M, Zara,Gap, Next, Mexx itp ( Nie jestem tylko pewna czy trzy ostatnie sklepy są w Polsce...)

Ekhm... Wolisz kupować, a pewno w życiu na oczy nie widziałaś ich? H&M, okay, ale w Zarze to nawet byś nie znalazła swojego rozmiaru. A jak już gorę tak to spodni za chiny! Więc nie wiem po co wymieniasz takie fajne marki, a w nich właściwie, jak podejrzewam, nie kupujesz. A skoro, jak napisała blackberry, Gapa i Nexta nie ma w Polsce to skąd ty w ogóle wiesz, że mają tam fajne ciuchy xD A może po prostu fajnie jest wymieniać takie super marki...

Karolcia_potteromaniaczka
Ja nie kupuje ciuchów z lumpeksu, no może z wyjątkiem jednej bluzki xD, u mnie w okolicach są dwa takie sklepy, ale w nich kompletnie nic nie ma, może dlatego że nie mieszkam w jakimś dużym mieście, ale jakbym miała jakiś wybór to bym może coś kupiła jakby i akurat brakło kaski na coś droższego Tak

Prefix użytkownikamimid
Ekhm... Wolisz kupować, a pewno w życiu na oczy nie widziałaś ich? H&M, okay, ale w Zarze to nawet byś nie znalazła swojego rozmiaru. A jak już gorę tak to spodni za chiny! Więc nie wiem po co wymieniasz takie fajne marki, a w nich właściwie, jak podejrzewam, nie kupujesz. A skoro, jak napisała blackberry, Gapa i Nexta nie ma w Polsce to skąd ty w ogóle wiesz, że mają tam fajne ciuchy xD A może po prostu fajnie jest wymieniać takie super marki...

Tyaa jasne... E-V dla twoich wiadomości większość ubrań mam z Edynburga tzn ze Szkocji. Tam są takie sklepy jak: Zara, Gap, Next, Mexx czy nawet H&M- I w każdym z nich są ubrania na mój rozmiar. Wiem, bo byłam w tych sklepach nie raz. I często mogę tam znaleźć coś dla siebie.

Flegma
A skoro, jak napisała blackberry, Gapa i Nexta nie ma w Polsce to skąd ty w ogóle wiesz, że mają tam fajne ciuchy xD A może po prostu fajnie jest wymieniać takie super marki...

E-Vaire, chyba nie możesz od razy przyjąć, że nie ma mamy/taty/wujka/ciotki/babki, którzy mogą jej takie ubrania przynosić, aczkolwiek, ja tam mam kilka ubrań z Gapu, ale nie mówię, że to mój ulubiony sklep, bo te ubrania dostaje, a ich sobie nie wybieram xP. Nie wiem, może jeździ sobie co miesiąc na zakupy xD. Co do Zary, to mają bardzo fajne ciuchy, tyle że spodnie mają produkowane jedynie dla wysokich anorektyczek bardzo chudych i wysokich dziewczyn (Limy, taak masz rację, to była ignorancja xP). Nie jestem ani anorektyczką, ani tym bardziej wysoką, więc nie znajdę tam dla siebie spodni, ale np. bluzy mają jak dla mnie zajebiste. Co do H&Mu, to generalnie spoko sklep, ciuchy mają tanie, ale jeżeli chodzi o jakość, to niektóre nadają się tylko do wycierania podłogi i tak samo jest z New Yorker'em. Dobra, to nie jest offtop, w końcu mówię o ubraniaach xD.

EDIT:
Tyaa jasne... E-V dla twoich wiadomości większość ubrań mam z Edynburga tzn ze Szkocji. Tam są takie sklepy jak: Zara, Gap, Next, Mexx czy nawet H&M- I w każdym z nich są ubrania na mój rozmiar. Wiem, bo byłam w tych sklepach nie raz. I często mogę tam znaleźć coś dla siebie

Jesteś wysoką anorektyczkąąąą? Nie wierzę, że kupujesz spodnie w Zarze. Poza tym, rozwaliło mnie "a nawet H&M" xD. Chyba, że w Szwecji mają inne rozmiary, w co jakoś wątpię.
Edytowane przez Flegma dnia 24.02.2008 19:55

hemcia
a Już na pewno nie kłócę się, bo ktoś ma mniej kasy czy inny styl. I jak tu się dziwić, że niktórzy narzekają na brak akceptacji...

A czy ja powiedziałam, że kłócę się z tymi co mają mało kasy i są biedni? Nie! Ja sama nie jestem jakaś bogata, a to, że kupuję ubrania raz na jakiś czas w markowych sklepach to cóż. A nie chodziło mi o to, że ja kłócę się teraz. Kłóciłam się z nimi w jakiejś 4 klasie czy 5 podstawówki. Więc no sorry, a nie nie mów mi, że nie akceptuję biedniejszych i tych którzy ubierają się w ciuchlandach. Moja koleżanka ma kilka rzeczy i co? i nic! A ja nie mam i nie będę miała. Czy to takie straszne naprawdę ? x/

Eee... whaat? Nie wiem, ale u mnie tak nie ma. A Ty skąd masz takie informacje? xP

No u mnie tak jest nie wiem jak u ciebie. U mnie w szkole jest mnóstwo wypindrzonych lalusi wożących się po szkole. I to jest najgorsze. Tylko jedna się dowie, że ktoś ma jakieś ubranie z ciuchlandu, to wiedzą już o tym wszystkie i cię poniżają. Miło nie? x/

Prefix użytkownikaDezerterka
Ludzie, co się z Wami dzieje?
O ile wiem, ten temat powstał po to by wyrazić swoje zdanie o Secon-handach, a nie by wymienić sklepy w których się ubieracie. Co kogo to obchodzi - to nie szata tworzy człowieka wartościowego. Porażka - czysta komercja.

Ja nie mam nic przeciwko sklepom z odzieżą używaną - w Anglii znajdzie się taki w każdym małym miasteczku, aczkolwiek to nie czyni ich wybitnie popularnych pośród ludzi w moim otoczeniu. Znaczy tak - znam kilku ludzi , którzy lubią myszkować między wieszakami z ubraniami drugiej ręki i z tego co zauważyłam, są to zwykle osoby z wyrobionym stylem i sposobem ubierania. W Polsce to w sumie podobnie.
Nikt nie kupuje bo musi, ale bo czasami akurat znajdzie się coś ciekawego.
Ja sama od czasu do czasu wpadam do takiego sklepu, aczkolwiek jedyny mój zakup w Second-handzie jest to oczojebna, zielona męska koszula <przy tym za duża na mnie> która jest w sumie świetnym dodatkiem do jakiejś prostej białej sukienki.
To tyle.
fuck you very much.

Prefix użytkownikamimid
Jezu... Nie powiedziałam, że kupuję tam spodnie. Jednak w Edynburgu Zara jest i 'dla tych młodszych' i dla starszych osób... Są tam nawet ubrania dla niemowląt^^ I nie. Nie pomyliło mi się nic...
Dobra, ok. Flegma masz rację, że to ' I nawet H&M' musiało beznadziejnie wyglądać... Ja wiem swoje, i wy też... Ale nie wmówicie mi, ze nie mam ubrań z tych sklepów, które wymieniłam... Mogłam w ogóle nic nie pisać i było by git xD

Limonka
E-Vaire napisała:
A skoro, jak napisała blackberry, Gapa i Nexta nie ma w Polsce to skąd ty w ogóle wiesz, że mają tam fajne ciuchy xD A może po prostu fajnie jest wymieniać takie super marki...

Jak powiem, że fajne ciuchy ma w kolekcji Calvin Klein, też na mnie napadniecie? Żyjemy w erze Internetu, nie wychodząc z domu można zapoznać się z tym co oferuje nam większość firm. Nie żebym kogoś broniła, ot taka dygresja.

Flegma napisała:
Co do Zary, to mają bardzo fajne ciuchy, tyle że spodnie mają produkowane jedynie dla wysokich anorektyczek.

...
Nie każda chuda dziewczyna jest anorektyczką. Anorektyczką można być z kilogramami nadwagi. Za to Ty jesteś chyba ostatnią osobą, której spodziewałabym się, że będę musiała o tym przypomnieć.

Hemcia napisała:
No u mnie tak jest nie wiem jak u ciebie. U mnie w szkole jest mnóstwo wypindrzonych lalusi wożących się po szkole. I to jest najgorsze. Tylko jedna się dowie, że ktoś ma jakieś ubranie z ciuchlandu, to wiedzą już o tym wszystkie i cię poniżają. Miło nie? x/

U mnie w szkole też są takie dziewczyny, ale z nikogo się nie nabijają, bo to dla nich nie skończyłoby się za dobrze. Aczkolwiek nie zaprzeczam, że nie wszędzie jest tak, khem, różowo.
Edytowane przez Limonka dnia 24.02.2008 18:51

Veela
Ale nie wmówicie mi, ze nie mam ubrań z tych sklepów, które wymieniłam..

Nikt, jak zauważyłam, nie próbuje Ci tego wmawiać. Poprostu to nie jest temat: "Chwalcie się w jakich markowych sklepach kupujecie ubrania". Rozmawiamy o second-handach i nie na miescu było tu troche wymienianie znanych firm, nawet, jeśli naprawde tam się ubierasz. Mimid... nie wnikam w Twoją sytuację rodzinną, ale wydaje mi się troche niemożliwe, że więszość ubrań masz z zagranicznych sklepów, z ubraniami dla DOROSŁYCH, skoro mieszkasz w Polsce i masz 10 lat.

A może po prostu fajnie jest wymieniać takie super marki...

Też mi się tak wydaje.
Ten rodzaj szczęścia, który czyni nas lepszym od wszystkich, niezależnie od tego, czy mają go więcej od nas.

Prefix użytkownikamimid
Tak mieszkam w Polsce. Jednak moi rodzice pracują za granicą, więc mieszkają tam też na razie. ^^ Nie chciałam wcale chwalić się marakami czy coś takiego. Po prostu głupio wyszło. Nawet nie interesuję się tym czy są to najlepsze sklepy czy nie. Mogłam tego nie pisać. Nie wiem po co to zrobiłam. Ale na pewno nie żeby sie pochwalić. Ale te sklepy, które wymieniłam nie są wcale tylko dla dorosłych. W każdym z nich są ubrania dla osób/dzieci w moim wieku.

Veela
Mimid, jedyne, czego nie lubię, to właśnie takie wycofywanie się. Palnęłaś już coś głupiego - broń się, a nie uciekasz z podkulonym ogonem. To tak na marginesie, offtopowo.

No, ale zbaczamy z tematu, a jak już jest to trzyma się go trzeba.
Ten rodzaj szczęścia, który czyni nas lepszym od wszystkich, niezależnie od tego, czy mają go więcej od nas.

Miss Bagwell
Ja osobiście nie rozumiem co złego jest w kupowaniu ubrań w lumpeksach: to co tam kupię jest jedyne, niepowtarzalne i wiem, że nikt oprócz mnie nie będzie tego miał. Robię to nałogowo a kiedy ktoś mnie pyta ską owa rzecz mam to mówię szczerze : ze sklepu z używaną odzieżą. Znam osoby które pytają o adres sklepu i nie mają nic przecowko , ale znam osoby które robią kwaśna minę albo się śmieją. To narmalne bo mnie śmieszy szpanerstwo drogimi ubraniami, które niekoniecznie są fajne, ale ważne , że mają metkę. Co to za interes? Czyż nie powinniśmy szczycić się tym, że upolowałyśmy coś naprawdę extra za przystepną cenę?

Jak powiem, że fajne ciuchy ma w kolekcji Calvin Klein, też na mnie napadniecie? Żyjemy w erze Internetu, nie wychodząc z domu można zapoznać się z tym co oferuje nam większość firm. Nie żebym kogoś broniła, ot taka dygresja.

To jest trochę dziwne bo kiedy raz na przykład nabyłam w Bułgarii zaczepiste spodnie od Dolce&Gabana za niezłą sumkę i pokazałam się w nich w szkole to moje kumpele pytały w jakim sklepie kupiłam takie portki a do tego dodałam , że są od Dolce to nikt jakoś nie mógł uwierzyć (pomijając fakt, że połowa nie wiedziała kim są Dolce i Gabana;) ). Kupiłam je bo mi się podobały dopiero po przyjeździe do Polski moja siostra uświadomiła mnie , że mam spodnie od Dolce....B)
Edytowane przez Miss Bagwell dnia 25.02.2008 14:02
Bjork

www.totalmusicmagazine.com/interviews/bjork_1.jpg

All Is Full Of Love

You'll be given love
you'll be taken care of
you'll be given love
you have to trust it

maybe not from the sources
you've poured yours
into
maybe not
from the directions
you are
staring at

twist your head around
it's all around you
all is full of love
all around you

all is full of love
you just ain't receiving...

Siobhan Donaghy

3.bp.blogspot.com/_vGxu95Ycrow/R1KrsnBY_jI/AAAAAAAAASo/DBetTxwp2DY/s320/ghostsalbum300.jpg

Ghost

Full mug my friends certainly familiar
Ah, hear that glitch say search the orbs

Tree-ann said it his seize the circus
Ram's wool that cause way a cricus

Warmy funny Anna say say maluska

Sworn under an oath to war

Phwoar so spirit smother me in
Ah, hear that glitch fought and ought

Fuel full fat her glass of milk
Warm sitting here, sitting in bed

Fever Ray

If I Hard A Heart

This will never end cause I want more
More give me more give me more

If I had a heart I could love you
If I had a voice I would sing
After the night when I wake up
Ir17;ll se what tomorrow brings

Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah

Dangling feet from window frame
Will they ever ever reach the floor

Cushion filled with all I found
Underneath and inside just to come around

Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah

www.thelineofbestfit.com/wp-content/media/2010/01/TheKnife.jpg

The Knife - Heartbeats

One night to be confused
One night to speed up truth
We had a promise made
Four hands and then away

Both under influense
We had demons in
To know what to say
Mind is a razorblade

To call for hands of above
To lean on
Wouldn't be good enough
For me, no

One night of magic rush
The start of simple touch
One night to push and scream
And make believes.

Ten days of perfect tunes
The colors red and blue
We had a promise made
We were in love

Limonka
To narmalne bo mnie śmieszy szpanerstwo drogimi ubraniami, które niekoniecznie są fajne, ale ważne , że mają metkę. Co to za interes? Czyż nie powinniśmy szczycić się tym, że upolowałyśmy coś naprawdę extra za przystepną cenę?

Bez przesady, nie czyńmy kupowania w markowych sklepach gorszym od kupowania w lumpeksach.

To jest trochę dziwne bo kiedy raz na przykład nabyłam w Bułgarii zaczepiste spodnie od Dolce&Gabana za niezłą sumkę i pokazałam się w nich w szkole to moje kumpele pytały w jakim sklepie kupiłam takie portki a do tego dodałam , że są od Dolce to nikt jakoś nie mógł uwierzyć (pomijając fakt, że połowa nie wiedziała kim są Dolce i Gabana). Kupiłam je bo mi się podobały dopiero po przyjeździe do Polski moja siostra uświadomiła mnie , że mam spodnie od Dolce...

...
Gabbana, nie Gabana. Wiesz, jak Gabana to raczej marna podróba, aczkolwiek (żeby nie było) sądzę, że błąd ten wynika raczej z Twojej ignorancji w tej dziedzinie ;]. Fakt płacenia kilkuset złoty za spodnie i nie zastanowienia się, dlaczego tyle kosztują, pominę milczeniem. W ogóle, ja nie wiem, w jakim świecie Ty żyjesz, że ludzie nie znają takiej marki. Jest to dla mnie niepojęte, tak samo, jak fakt, że mój nauczyciel matematyki ma żonę. Z ciekawości, Dolce&Gabbana, czy D&G?

A w ogóle, co jest niby dziwne, bo nie za bardzo zrozumiałam.

Mafalda
Zawsze wykazywałam dziwną jak na dziewczynkę ignorancję, na to, co mi włożą na grzbiet. ^^
Owszem, przyznam się - jakiś czas temu miałam 'fazę' na sklepy markowe. No więc powiedzmy, że była to wina czystko skomercjalizowanych koleżanek xP Całe szczęście - przeszło. Ale second-handów nigdy nie wyśmiewałam, przeciwnie. I szczerze mówiąc, wolę zapyziały 'lumpek' w zadupiu niż galerię handlową. Można tam znaleźć naprawdę świetne rzeczy i tzw 'perełki'.
I naprawdę nie rozumiem tych jęków typu 'bleeeeee'
To wszystko było prane i czyszczone chemicznie.

www.blablablablabla.eblog.pl
Piszesz tak jakby markowe ciuchy były gorsze od tych z lumpeksu. To niepojęte żeby uważać, że używany ciuch jest boski, a nowiutki - okropny. Pff.
Edytowane przez Prefix użytkownikaE-Vaire dnia 25.02.2008 19:47

Miss Bagwell
Bez przesady, nie czyńmy kupowania w markowych sklepach gorszym od kupowania w lumpeksach.

Nie mówię o ich noszeniu ale o szpanerstwie metką. A to jest wielka różnica.
Nie spotkałaś się nigdy z czymś takim?

Gabbana, nie Gabana. Wiesz, jak Gabana to raczej marna podróba, aczkolwiek (żeby nie było) sądzę, że błąd ten wynika raczej z Twojej ignorancji w tej dziedzinie ;]. Fakt płacenia kilkuset złoty za spodnie i nie zastanowienia się, dlaczego tyle kosztują, pominę milczeniem. W ogóle, ja nie wiem, w jakim świecie Ty żyjesz, że ludzie nie znają takiej marki. Jest to dla mnie niepojęte, tak samo, jak fakt, że mój nauczyciel matematyki ma żonę. Z ciekawości, Dolce&Gabbana, czy D&G?

A w ogóle, co jest niby dziwne, bo nie za bardzo zrozumiałam.

Nie wiem jak to się piszę bo znam tylko fonetyczne nazwiska tych projektantów. A jak ktoś się na modzie nie zna ( tak jak ja) to nie wie kto jest kim i co projektuje. Po prostu mnie to nie obchodzi tak jak nie interesuje mnie to czy ktos inny je zna. Nie otaczam się ludźmi którzy mają wszyskie modowe newsy w mały palcu i wierz naprawdę na takich znajomośćiach mi niezależy xD I nie uważam, że nie znajomść mody można uznać za coś dziwnego. A kupiłam je bo mi się podobały kobieto , a nie dla metki jeżeli to rozumiesz. xP
Edytowane przez Miss Bagwell dnia 26.02.2008 10:50
Bjork

All Is Full Of Love

You'll be given love
you'll be taken care of
you'll be given love
you have to trust it

you've poured yours
into
maybe not
from the directions
you are
staring at

twist your head around
it's all around you
all is full of love
all around you

all is full of love

Siobhan Donaghy

3.bp.blogspot.com/_vGxu95Ycrow/R1KrsnBY_jI/AAAAAAAAASo/DBetTxwp2DY/s320/ghostsalbum300.jpg

Ghost

Warm sitting here, sitting in bed

Fever Ray

If I Hard A Heart

If I had a heart I could love you
After the night when I wake up
Ir17;ll se what tomorrow brings

Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah

Dangling feet from window frame
Will they ever ever reach the floor

Cushion filled with all I found
Underneath and inside just to come around

Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah

www.thelineofbestfit.com/wp-content/media/2010/01/TheKnife.jpg

The Knife - Heartbeats

One night to be confused
One night to speed up truth
We had a promise made
Four hands and then away

Both under influense
We had demons in
To know what to say
Mind is a razorblade

To call for hands of above
To lean on
Wouldn't be good enough
For me, no

One night of magic rush
The start of simple touch
One night to push and scream
And make believes.

Ten days of perfect tunes
The colors red and blue
We had a promise made
We were in love

Pewnie w ogóle nie zwróciłaś uwagi na cenę. No bo po co, ładne spodnie to zapłacę kilkaset zł chociaż pełno podobnych można kupić za 50-100zł...

Limonka
Nie wiem jak to się piszę bo znam tylko fonetyczne nazwiska tych projektantów. A jak ktoś się na modzie nie zna ( tak jak ja) to nie wie kto jest kim i co projektuje. Po prostu mnie to nie obchodzi tak jak nie interesuje mnie to czy ktos inny je zna. Nie otaczam się ludźmi którzy mają wszyskie modowe newsy w mały palcu i wierz naprawdę na takich znajomośćiach mi niezależy xD I nie uważam, że nie znajomść mody można uznać za coś dziwnego. A kupiłam je bo mi się podobały kobieto , a nie dla metki jeżeli to rozumiesz. xP

Nie wiesz, co masz napisane na metce? W każdym razie, źle mnie zrozumiałaś. Chodziło mi raczej o to, że zwyczajne spodnie D&G kosztują około tysiąca zł. Ja sama wydaję sporo kasy na ubrania, ale nie wyobrażam sobie kupienia spodni za taką sumę i nie sprawdzenia, jakiej są marki i dlaczego tyle kosztują. To przekracza moje wyobrażenia. No i wciąż nie odpowiedziałaś, czy to spodnie z linii Dolce&Gabbana, czy D&G.

Nieznajomość mody rzeczywiście nie jest niczym dziwnym. Tak samo, jak niczym dziwnym nie jest nieznajomość np. piłki nożnej. Ale jednak, gdy powiesz, że zupełnie nie wiesz, kim jest David Beckham, czy Ronaldinho, to wzbudzi to pewne zdziwienie, nie sądzisz?

Poza tym, jesteś w pewnym stopniu hipokrytką, wiesz? Otwarcie krytykujesz stereotypy typu "popieranie Rydzyka to obciach", a sama podtrzymujesz stereotyp, że jak ktoś interesuje się modą, to jest pusty i niewarty znajomości. Pogratulować konsekwencji, Miss.
Edytowane przez Limonka dnia 26.02.2008 16:58

Nacia
Tya, mi od czasu do czasu w ręce wpadnie jakaś gazeta o modzie. Szczerze mówiąc niektóre "wytwory" kompletnie mi się nie podobają.
Do lumpeksów nie chodzę, chociaż czasem gdy jestem w mieście wejdę do jakiegoś skelepu i rozglądam się. Niektóre ciuchy można naprawdę świetnie dobrac i uważam, że nie ma NIC wstydliwego w kupowaniu, w takich sklepach.
Life is wasted on the living

i49.tinypic.com/282m7op.jpg

Miss Bagwell
Poza tym, jesteś w pewnym stopniu hipokrytką, wiesz? Otwarcie krytykujesz stereotypy typu "popieranie Rydzyka to obciach", a sama podtrzymujesz stereotyp, że jak ktoś interesuje się modą, to jest pusty i niewarty znajomości. Pogratulować konsekwencji, Miss.

Wiesz co wkurzają mnie te wasze nadinterpreacje i wkładanie mi w usta nie moich słów. Pozstawie ci ten akapit do ponownego przmyślenia bo jest idotyczny i nawet nie wiem co mam na coś takieg dopowiedzieć.

Nieznajomość mody rzeczywiście nie jest niczym dziwnym. Tak samo, jak niczym dziwnym nie jest nieznajomość np. piłki nożnej. Ale jednak, gdy powiesz, że zupełnie nie wiesz, kim jest David Beckham, czy Ronaldinho, to wzbudzi to pewne zdziwienie, nie sądzisz?

A czemu mnie o to pytasz? Od kiedy kupiłam te spodnie to już wiem kim są ci panowie więc w czy problem? Poza tym w gazetach które czytam nie często natknę sie na takie nazwisko jak Chanel czy Prada.

Nie wiesz, co masz napisane na metce? W każdym razie, źle mnie zrozumiałaś. Chodziło mi raczej o to, że zwyczajne spodnie D&G kosztują około tysiąca zł. Ja sama wydaję sporo kasy na ubrania, ale nie wyobrażam sobie kupienia spodni za taką sumę i nie sprawdzenia, jakiej są marki i dlaczego tyle kosztują. To przekracza moje wyobrażenia. No i wciąż nie odpowiedziałaś, czy to spodnie z linii Dolce&Gabbana, czy D&G.

Niekonieczie wie bo jak już mówiłam metka nie bardzo mnie interesuje. Ważne to jak ta rzecz wygląda. A poza tym najważniejsze jest to JAK się ubrania nosi. Bo możesz być ubrana od stóp do głów w Reeboka , ale wyglądać żałośnie jeżli nie umiesz sie w nich zapreztentować.
A co do linii to nie wiem.

A jako ciekawostkę powiem, że to nie były moje pieniądze xD
Wątpię czy dała bym tysiąc złotych na spodnie nawet gdyby mi się podobały.
Edytowane przez Miss Bagwell dnia 27.02.2008 10:02
Bjork

All Is Full Of Love

You'll be given love
you'll be taken care of
you'll be given love
you have to trust it

you've poured yours
into
maybe not
from the directions
you are
staring at

twist your head around
it's all around you
all is full of love
all around you

all is full of love

Siobhan Donaghy

Ghost