Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Niezwyciężony mag
16.01.2021 00:20
Z siódmego piętra na pewno by wyszło

Sprawdzaj śmiało :D

Wróg ciemnej strony
15.01.2021 23:53
nie ma to jak robienie pączków o w pół do dwunastej w nocy, które na dodatek nie wyszły Grumpy cat

Pracownik Miodowego Królestwa
15.01.2021 22:29
Potwierdzam. Zimno.

Pracownik Miodowego Królestwa
15.01.2021 21:34
z 7 piętra to mógłby być bez kitu ciekawy widok

moje życie to mem
15.01.2021 21:33
Jakbym wylała z 7 piętra to może by zamarzł do parteru

ale nie wiem, nie znam się. I wolę nie pytać rodziców, bo rozpętam fizyczną dyskusję xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59592 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56546 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45153 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43631 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 40798 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 37632 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36501 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33827 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Kto po zabiciu Voldemorta będzie najgroźniejszym czarodziejem na świecie?
Santino
Kto po Voldemorcie może przejąć 'pałeczkę lidera' wśród typów spod ciemnej gwiazdy??? Kto zostanie wrogiem czarodziejów numer jeden? Jak myślicie? Jestem bardzo ciekawy waszych opinii...:)
Edytowane przez Prefix użytkownikaXeri dnia 27.10.2013 11:55

Asiula
JA! ;3
Epilog był tak słodki, że z całego czarodziejskiego świata zapewne wypleniło się zło i wszyscy są superdobrzy... wszyscy zapomnieli co to jest Avada i w ogóle jest bosko...
No jejku, co mnie to obchodzi? xD
Voldemorta już nie ma, ot i koniec historii...

Prefix użytkownikaMala Czarna
To takie pytanie na zasadzie - kto będzie następny po Hitlerze. Jak na razie świat się takiego następcy nie doczekał. Więc chyba można tą sytuacje przełożyć na świat czarodziejów
:)
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 31.01.2014 12:18

Salazar Slytherin
Myślę że od upadku Voldka ludzie zaczęli dmuchać na zimne i przynajmniej w Anglii zakazano rozszerzania czarnomagicznych praktyk, a jak w Bułgarii? Kto wie, nawet nie wiadomo czy to musi być Anglik, a może akurat Polak?
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 31.01.2014 12:18

Gizmolina
Niee... Na pewno "pałeczki" nie przejmie Draco Malfoy - jest za dużym tchórzem, a poza tym, chyba przeszedł już na dobrą stronę...
Kim by nie był ten czarnoksiężnik, i tak Harry z grupą aurorów go pokonają Tak
xD
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 31.01.2014 12:19
WWW.VERITASERUM.CBA.PL

ginny 7
Taa moim zdanie to Harry jest największym - nie złym - ale największym czarodziejem!
Tak jak to ujął Ollivander (w filmie dokładnie jak i w książce)!
A Draco to tchórz.... ect
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 31.01.2014 12:19
Harry Potter :*

Im_Ginny
ginny 7 napisał/a:
Taa moim zdanie to Harry jest największym- nie złym- ale największym czarodziejem!
Tak jak to ujął Ollivander ( w filmie dokładnie jak i w książce)!
A Draco to tchórz.... etc.

E...no sora ja się nie zgadzam, Harry najpotężniejszy czarodziej dobre sobie tyleż że w książce nic nie zrobiłby bez Hermiony ( ewentualnie Rona)
Nie na uczył by się Accio, zginął by w diabelskich sidłach, nie umiał by zniszczyć horkuksów (jak mu goblin zabrał miecz Gryffindora).
Takie jest moje zdanie.
A co do następcy Voldemorta to nie sądzę żeby ktoś z Nowego Pokolenia które znamy z HP przeją tą pałeczkę.
Może urodzi się "kiedyś, kiedyś" taki chłopak jak Tom Riddle.
I'm... Im

We don't need no education.
We don't need no thought control.
No dark sarcasm in the classroom.
Teacher, leave those kids alone.
Hey, Teacher, leave those kids alone!
All in all it's just another brick in the wall.
All in all you're just another brick in the wall.
[ Pink Floyd - Another brick in the wall (part II)]

img76.imageshack.us/img76/8775/44204mx6.jpg
*Angel Witch
*Saxon
*Megadeth
*Alice In Chains
* Iron Maiden
*Radiohead
*Dżem
*Metallica
*Led Zeppelin
*Queen
*Pink Floyd
*Van Halen
*W.A.S.P
*Mercyful Fate

www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/5610882/2/istockphoto_5610882_electric_guitar.jpg
Alternatywno-rockowa trójca na tej stronie:

*mimid
*Im
*Claire

Prefix użytkownikaHermiona465
Wszystko się kończy dobrze i szczęśliwie. Wszyscy są super dobrzy :)jezyk A czy Harry jest największym czarodziejem to i tak i nie. Trochę tu racji przyznać, że Ron i Hermiona dużo mu pomagali, ale to on wszystkiego dokonał:)Tak

Gizmolina
Im_Ginny - radziłabym uważać na pisownię.
Moim zdaniem Harry jest największym czarodziejem w Wielkiej Brytanii. Może i nie dokonałby niczego bez swoich przyjaciół, ale na koniec umiał już dużo więcej niż przeciętniak, prawda?
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 31.01.2014 12:24
WWW.VERITASERUM.CBA.PL

Prefix użytkownikalosiek13
Każdy śmierciożerca, który nie został złapany mógł by zająć to miejsce! Może jakiś Ślizgon, któremu zechce się władzy! Przeciez w świecie czarodziejów było wielu złych czarodziejów.:D

Imperius
Najgroźniejszym nie znaczy złym, może również oznaczać najlepszym. Jeżeli chodzi o złych ludzi to wg mnie nie ma żadnych znanych mi z książki pretendentów to tej zaszczytnej funkcji. A jeżeli chodzi o najlepszego to Harry Potter może nie za posiadaną moc, ale za swoje czyny. (chociaż gdy by zostawił sobie czarną różdżkę to byłby niepokonany.
Trzeba być bardzo dzielnym,
by stawić czoło wrogom,
ale tyle samo męstwa wymaga
wierność przyjaciołom
www.mediarodzina.com.pl/img/but_hp.gif

http://www.fotka.pl/profil/kowall55/
Nicole Patil
Mi się wydaje, że zło zginęło z tego świata.
Ktoś, nawet jeśli chciałby siać zło , bał się po prostu Harry'ego, bo przecież on zabił Voldemorta, uważanego za najgroźniejszego czarownika na świecie.:D
Wszyscy się go bali, a on, Harry Potter go pokonał.
Nic więc dziwnego, że ktoś ma stracha :smilewinkgrin:
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 31.01.2014 12:25
img15.glitterfy.com/216/glitterfy155231849D32.gif
Severus Snape bogiem , czarna magia nałogiem , mroczny znak podstawa , śmierciożerstwo zabawa :)

Prefix użytkownikaHipogryf
Co wy .. wy się nie znacie... Naprawdę to będzie tak .. Że .. W ostatnim starciu już w Hogwarcie gdy Nevill Longbotom mieczem Godryka zadźgał Nagini to przez przypadek zaciął się w palec i jego DNA uległo mutacji i zostało zainfekowane jadem Nagini...
Początkowo chłopak to zignorował.. ale z roku na rok Nevill stawał się inny.. coraz lepiej czarował (co możemy zaobserwować już w książce ;p ) Aż pewnego dnia sięgnął do żródeł czarnomagicznych i ta magia go tak wciągnęła.. że postanowił stać się Następcą Czarnego Pana. Kilka miesięcy później Nevill zrobił wjazd do siedziby Aurorów i zabił wszystkich znajdujących się tam członków łącznie z Harrym...
Tak jak nie trudno się domyśleć wtedy Nevill został okrzyknięty Największym Czarnoksięznikiem wszech czasów .. Większym od Voldemorta i Dumbledora (i nawet Gandalfa Białego xD )

THE END xD
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 31.01.2014 12:28
img.stopklatka.pl/wydarzenia/20000/20200/20242-19.jpg
Gryffindor Górą
Patronus - Skrzydlaty smok
Animag - Złoty Skorpion

"Żeby mieć szczęście trzeba na nie zasłużyć."

Samotny jeździec...

MarlenQa
lily1600: Domyślam się, iż Draco skinął Harry'emu głową, okazując mu w jakiś sposób szacunek. Nie zapominajmy, że w ostatniej części Draconowi Harry uratował dwa razy życie, a potem, pod koniec bitwy zmówił się z rodziną Malfoy'ów, przez co dzięki niemu mogli uciec, ukryć się, zacząć życie od nowa i uniknąć Azkabanu.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 31.01.2014 12:30
''W Gryffndorze kwitnie męstwa cnota, króluje odwaga i do wyczynów ochota'' :)

hogsmeade.pl/button/gryffindor.jpg

hogsmeade.pl/button/userbar-gryffindor.jpg

Penelopa Clearwater
Jo mówiła w wywiadzie, że wszyscy śmierciożercy przeszli na stronę dobra (chociaż oczywiście nie od razu), a Harry został mianowany natychmiast na szefa biura aurorów przez Kingslaya. Jo mówiła że od tego czasu świat też miał wielu czarodziejów zajmujących się czarna magią, lecz zostali schwytani. BTW. W Azkabanie nie ma już dementorów :lol:
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 31.01.2014 12:31

Ginny_Weasley001
Syn Pottera czy ja wiem? Przecież to, że jest trochę wkurzający nie znaczy od razu zły>dokuczanie Albusowi> no cóż widocznie James odziedziczył trochę dokuczania po Syriuszu i jego dziadku ;) Dla mnie to już nie będzie żadnego zła, a jak by było to na pewno Harry[lub jego syn,córka] by go powstrzymał ;)
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 31.01.2014 12:32

Rozalie
Eh. Po co ten temat wałkować. Jest dobrze, to niech będzie. Będzie źle, to wtedy zaczniemy się przejmować. Może ten zły będzie dopiero za 1726 lat? Może nawet nie poznamy jego imienia, a Harry będzie już dawno leżał w grobie, gdy Ten Następca się narodzi? Moim zdaniem bzdurą jest myślenie o takich rzeczach..

Hermiona2909
A ja Wam mówię, okaże się że Voldemort miał syna :lol: I ten będzie chciał pomścić ojca, zdobędzie ogromną moc i będzie chciał zdobyć cały świat - zarówno czarodziejów jak i mugoli :lol::lol: (kurczę, chyba za dużo oglądałam kiedyś Mody na sukces :lol: )
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 31.01.2014 12:33
...::Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, dobrze widzi się tylko sercem::...

"Usłyszał triumfalny krzyk Bellatriks. Nie przejął się nim - przecież Syriusz tylko wpadł za zasłonę, zaraz się pojawi po drugiej stronie...
Ale Syriusz się nie pojawił"

Ellaverka
Moim zdaniem nie będzie czegoś takiego jak "Najpotężniejszy czarnoksiężnik". Na pewno jakieś pozostałości śmierciożerców były ale bali się kontynuować dzieło Voldemorta. Nic specjalnego nie było. Oczywiście po np. 100 latach mógł się pojawić ktoś jak Grindenwald, ale na krótko.

Agusia Grenger
Ja tam myślę, że na razie nikt. Bellatrix mogła by być, ale jest martwa :D więc nie będzie. Zresztą póki Harry żyje i ma Czarną Różdżkę* raczej nikt nie byłby na tyle odważny by mu się tak narażać.

* Nie wiemy, czy czarodzieje wiedzą, że Potter zrezygnował z Różdżki, ale wiemy, że wiedzą, że jest jej panem. Po za tym i bez niej jest teraz najpotężniejszy na świecie, więc kto z mu z Różdżką podskoczy?! Albo ktoś strasznie odważny, albo strasznie głupi. I zakładam, że to drugie...:smilewinkgrin:
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 31.01.2014 12:20
Moje ulubione cytaty:
" Chłopiec, Który Przeżył pozostaje symbolem wszystkiego, o co walczymy : triumfu dobra nad złem, potęgi niewinności, wyrwania w oporze"
" Może jest, a może go niem ma, ale pozostaje faktem, że potrafi poruszać się szybciej niż Severus Snape, gdy mu się pogrozi szamponem..."

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: